Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 56

Wątek: III kolejka Ekstraligi: Unibax Toruń - Sparta Wrocław 14.04.13 pierwszy bieg 18.00!!!

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,760
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,336 w 702 postach

    III kolejka Ekstraligi: Unibax Toruń - Sparta Wrocław 14.04.13 pierwszy bieg 18.00!!!

    Komunikat Klubu:

    Spotkaniem III rundy ENEA Ekstraligi zainaugurowane zostaną tegoroczne rozgrywki ligowe w Toruniu. 14 kwietnia 2013r. na toruńskiej MotoArenie odbędzie się spotkanie
    UNIBAX TORUŃ – BETARD SPARTA WROCŁAW. Początek spotkania o godz. 18.00.



    Przedłużona zima spowodowała mały paraliż na początku rozgrywek ligowych w ENEA Ekstralidze. Pierwsze dwie zostały już odwołane, nie wiadomo również ile spotkań trzeciej rundy uda się rozegrać. Problemów z pogodą nie powinno być jednak w Toruniu, bowiem nowoczesna MotoArena bardziej sprzyja żużlowcom niż inne obiekty żużlowe w Polsce. W najbliższą niedzielę 14 kwietnia 2013r. w spotkaniu III rundy ENEA Ekstraligi zmierzą się drużyny Unibaksu Toruń i Betard Sparty Wrocław. Drużyna wrocławska prowadzona przez Tomasza Jędrzejaka, Taia Woffindena i Troya Batchelora nie zalicza się do faworytów rozgrywek. Co więcej - większość fachowców wróży wrocławianom ciężką walkę o utrzymanie w Ekstralidze, jednak sami zawodnicy z pewnością będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i tanio swojej skóry nie sprzedadzą. Zespół toruński przystąpi do niedzielnego spotkania w pozycji zdecydowanego faworyta. Chris Holder, Darcy Ward, Adrian Miedziński i nowy nabytek – Tomasz Gollob to uznane marki w świecie żużlowym, a zwłaszcza na własnym torze będą z pewnością bardzo silni. Jednak inauguracja sezonu, zwłaszcza po długiej zimie, zawsze niesie za sobą pewne niespodzianki, a to zwiastuje ciekawe spotkanie na MotoArenie.

    Bilety na spotkanie UNIBAX TORUŃ – BETARD SPARTA WROCŁAWmożna nabywać za pośrednictwem strony internetowej www.unibax.kupbilety.pl od wtorku 9 kwietnia 2013r. Bilety będą dostępne także w Kasie klubowej od 9 kwietnia, codziennie w godzinach 10.00 – 16.00.

    Ceny biletów:

    Strefa Niebieska

    normalny: 30 PLN
    studencki: 28 PLN (dla studentów urodzonych w 1989r. i później)
    ulgowy: 25 PLN (dla kibiców urodzonych w 1995r. i później)

    Strefa Zielona

    normalny: 28 PLN
    studencki: 26 PLN (dla studentów urodzonych w 1989r. i później)
    ulgowy: 25 PLN (dla kibiców urodzonych w 1995r. i później)

    Strefa Zielona bilety rodzinne:

    1 + 1 (jeden normalny + jeden ulgowy): 42 PLN
    1 + 2 (jeden normalny + dwa ulgowe): 57 PLN
    2 + 1 (dwa normalne + jeden ulgowy): 62 PLN
    2 + 2 (dwa normalne + dwa ulgowe): 77 PLN
    2 + 3 (dwa normalne + trzy ulgowe): 87 PLN

    Strefa Żółta (Sektor Gości)

    normalny: 30 PLN
    ulgowy: 25 PLN (dla kibiców urodzonych w 1995r. i później)

    Trybuna Główna

    - normalny: 80 PLN

    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,087
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Awizowane sklady

    W skladzie Ward ale nie wiadomo czy pojedzie.
    Mozna za niego ewentualnie zrobic Z/Z,wiec az takiego oslabienia byc nie powinno,choc to zawsze tylko 3 biegi tzw "pewniakow" a nie 5 Warda.
    Meczyk powinnysmy wygrac,ale szalu pewnie nie bedzie.
    Z drugiej strony nasi jednak troche bardziej do tej pory objezdzeni niz Spartanie wiec i wysoki wynik mnie nie zdziwi.
    Ciekawe czy Tai potwierdzi rowniez w polskiej lidze calkiem niezla dyspozycje na poczatku tego sezonu.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Się cieszcie. Ward za tydzień będzie hulał jak trzeba, a teraz nawet bez niego trafia się rywal, z którym ciężko nie wygrać

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,409
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Ja bym oszczędzał Darka. Ze Spartą i tak sobie poradzicie. Jest też szansa, że więcej pojeżdżą juniorzy, którzy tego objeżdżenia potrzebują u Was najbardziej, a rywale ku temu dla nich wydają się być optymalni.

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,328
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    - sędzia Ryszard Bryła
    - komisarz toru Romuald Owsiany
    - asystent komisarza toru – przedstawiciel SE Grzegorz Dzikowski
    Romek Owsiany wraca do gry ? ; ] Wprawdzie już nie na wieżyczkę, ale i tak może być ciekawie : http://www.youtube.com/watch?v=Su73XwhtgEo

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,760
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,336 w 702 postach
    Składy:

    BETARD SPARTA WROCŁAW
    1. Tai Woffinden
    2. Peter Ljung
    3. Tomasz Jędrzejak
    4. Zbigniew Suchecki
    5. Troy Batchelor
    6. Patryk Malitowski

    UNIBAX TORUŃ
    9. Chris Holder
    10. Kamil Brzozowski
    11. Adrian Miedziński
    12. Darcy Ward
    13. Tomasz Gollob
    14. Emil Pulczyński
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,265
    Kliknij i podziękuj
    1,020
    Podziękowania: 2,219 w 1,210 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Romek Owsiany wraca do gry ? ; ] Wprawdzie już nie na wieżyczkę, ale i tak może być ciekawie : http://www.youtube.com/watch?v=Su73XwhtgEo
    Pieniędzy na turnieje zaplecza kadry narodowej juniorów, czy szeroko pojętą pomoc dla kadrowiczów, a szczególnie tych najmłodszych pieniędzy nie ma.
    Lista osób zarabiających na polskich klubach żużlowych wydłuża się jednak z roku na rok.
    Proponuję w przyszłym roku wprowadzić stanowisko sekretarki sędziego, komisarza toru i jego asystenta, a 2015 rzecznika tychże osób.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec Awatar bananio
    Dołączył
    30-10-2007
    Postów
    607
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 114 w 59 postach
    Nie wiem czemu nie puszczamy 3 juniorów w składzie, zamiast tego zz za Darky'ego.
    Nawet w zestawieniu z juniorami mecz będzie do przodu; o bonusa nie ma się też co obawiać, bo patrząc na tegoroczny potencjał Sparty to we Wrocławiu nie wypada nie wygrać. Krótkowzroczności musi być.

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,265
    Kliknij i podziękuj
    1,020
    Podziękowania: 2,219 w 1,210 postach
    Panie i Panowie dla odmiany proponuje mniej marudźmy i zacznijmy szukać pozytywów, a nawet chwalmy.
    Zachęcę wszystkich własnym przykładem i pochwalę zarząd za ustalenie ceny programów na najbliższy mecz na - uwaga !!! :

    6 (słownie: sześć) PLN, a dla posiadaczy kart kibica nawet 3(słownie trzy) PLN.

    To mówiłem ja Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy.
    Niech żyje nam prezes 100 lat !
    ...
    To jeszcze ja, Jarząbek Wacław, bo w zeszłym tygodniu nie mówiłem ,bo byłem chory - mam zwolnienie.
    Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu, niech żyje nam.
    To śpiewałem ja, Jarząbek.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  10. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany Awatar Kaioh
    Dołączył
    29-06-2002
    Postów
    2,255
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 150 w 68 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Panie i Panowie dla odmiany proponuje mniej marudźmy i zacznijmy szukać pozytywów, a nawet chwalmy.
    Zachęcę wszystkich własnym przykładem i pochwalę zarząd za ustalenie ceny programów na najbliższy mecz na - uwaga !!! :

    6 (słownie: sześć) PLN, a dla posiadaczy kart kibica nawet 3(słownie trzy) PLN.
    faktycznie dobra decyzja. raz, że może programy znowu odzyskają dawną popularność, dwa że fajnie że karnetowicze mają realną zniżkę. [żeby nie było, ja karnetu nie mam a i na mecze niezbyt się wybieram ]. z punktu widzenia klubu strata finansowa niewielka, zwłaszcza jak programy sprzedadzą się w większej ilości a sponsorzy będą bardziej zadowoleni z większego zasięgu swoich reklam.

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,087
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez bananio Zobacz posta
    Nie wiem czemu nie puszczamy 3 juniorów w składzie, zamiast tego zz za Darky'ego.
    Nawet w zestawieniu z juniorami mecz będzie do przodu; o bonusa nie ma się też co obawiać, bo patrząc na tegoroczny potencjał Sparty to we Wrocławiu nie wypada nie wygrać. Krótkowzroczności musi być.
    Pierwszy mecz w sezonie.Tak naprawde nie wiadomo co zaprezentuje Holder.Ma chlop problemy na poczatku tego sezonu i to wyraznie widac.
    Wystarczy (odpukac) jakies przykre zdarzenie na poczatku meczu i jedziemy do konca dwoma seniorami,Brzoza i juniorami.
    Sklad Sparty na kolana nie powala,ale to nie sa plastrony.Bardzo dobrze,ze ich nie lekcewaza i ustawili sklad na ewentulana Z/Z.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,809
    Kliknij i podziękuj
    591
    Podziękowania: 770 w 445 postach
    Wystarczy (odpukac) jakies przykre zdarzenie na poczatku meczu i jedziemy do konca dwoma seniorami,Brzoza i juniorami.
    Nawet w takim przypadku możemy spokojnie wygrać z Wrocławiem. Kamil to połowa pkt Warda więc wiele nie tracimy. Wątpie aby menadzer zastosował takie rozwiazanie. Przeszłość i zbyt małe jaja na to nie pozwolą. Gdyby jednak zamiast zz w składzie pojawił się drugi Pulczas to chyba zmieniłbym o Kryjomie zdanie.

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,087
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Bylbym nawet za tym gdybysmy juz cos wiedzieli o dyspozycji Brzozy i Kamila.Poki co same treningi i jeden sparing w ktorym Brzozowski wypadl calkiem dobrze ale to za malo.Jak przekuje to na dyspozycje w lidze i bedzie punktowal na drugiej linii przeciwnika,mozna bedzie zalowac,ze nie skorzystalo sie z okazji.Poki co jednak za wczesnie mowic o dyspozycji juniorow,Brzozy a nawet Holdera.Tylko Miedziaka i Golloba mozna byc pewnym.
    Dlatego w pierwszym meczu dmuchalbym na zimne.Kazdy punk sie liczy.Jak sie chlopaki sprwadza ze Sparta,na Gorzow jeszcze nie,ale na Wlokniarz bedzie mozna puscic juniorow,Brzoze i Golloba.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  14. Powrót do góry    #14
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    ZZ za Warda - 55 - 35 dla miejscowych

    Gollob dobije do kompletu. Miedziak podobnie. Chris koło dyszki. Młodzież pociągnie wynik. Nie ma co iść

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,809
    Kliknij i podziękuj
    591
    Podziękowania: 770 w 445 postach
    Kingpin
    A jakie to armaty ma Wrocław, że mamy się jego obawiać w Toruniu? Para Miedziński- Ward a Miedziński- K.Pulczyński to ze 3-4 pkt mniej i to przy słabej naszej dyspozycji. Nie widzę najmniejszego powodu aby robić z/z, tym bardziej iż jakoś tak się przeważnie składa, że zawodnicy z tego zastępstwa mało pkt zdobywaja.

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,328
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    A propos programu to niektórzy będą zachwyceni nie tylko ze względu na cenę. Otóż w wydaniu na mecz ze Spartą, ni z gruchy ni z pietruchy, pojawi się ... wywiad z Cieślakiem. Marecki dorobił się stałej rubryki w toruńskich programach ?

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,087
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Kingpin
    A jakie to armaty ma Wrocław, że mamy się jego obawiać w Toruniu? Para Miedziński- Ward a Miedziński- K.Pulczyński to ze 3-4 pkt mniej i to przy słabej naszej dyspozycji. Nie widzę najmniejszego powodu aby robić z/z, tym bardziej iż jakoś tak się przeważnie składa, że zawodnicy z tego zastępstwa mało pkt zdobywaja.
    Od kiedy to druzyna przeciwna musi posiadac armaty zeby Kamil,Emil,Pawel czy Brzoza wozili ogony?
    Kazdy z zawodnikow Sparty oprocz ich mlodziezowcow sa wyzej notowani niz nasza w/w czworka.
    Dobrze wiesz,ze nasze orly sa nieobliczalne.Moga sie zakrecic w okolicach 10 pkt kazdy ale tez moga przegrywac z Malitowskim.

    ps.
    Szkoda,ze dzisiejsze sciganie w Gnieznie nie doszlo do skutku,bo po dobrym wystepie naszej drugiej i trzeciej linii byc moze podzielilbym Twoj optymizm.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 12-04-2013 o 18:57
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  18. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,265
    Kliknij i podziękuj
    1,020
    Podziękowania: 2,219 w 1,210 postach
    Odnośnie Malitowskiego, byłem zawiedziony jego postawą w 2012 roku. Bardzo ładnie prezentował się rok wcześniej, a w minionym sezonie jeździł bardzo mizernie.
    Nie wiem co było tego przyczyną. Niedoinwestowanie juniorskiego parku maszyn w Sparcie czy może złapanie kabla po kontuzji, a moze jedno i drugie.
    W każdym bądź razie to chyba będzie dla niego rok prawdy, jeśli nie podniesie swoich umiejętności to może już nic z niego nie być. Byłoby szkoda, bo fajnie prezentował się krótko po licencji.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  19. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Odnośnie Malitowskiego, byłem zawiedziony jego postawą w 2012 roku. Bardzo ładnie prezentował się rok wcześniej, a w minionym sezonie jeździł bardzo mizernie.
    Nie wiem co było tego przyczyną. Niedoinwestowanie juniorskiego parku maszyn w Sparcie czy może złapanie kabla po kontuzji, a moze jedno i drugie.
    W każdym bądź razie to chyba będzie dla niego rok prawdy, jeśli nie podniesie swoich umiejętności to może już nic z niego nie być. Byłoby szkoda, bo fajnie prezentował się krótko po licencji.
    Podobno od wypadku Lee Richardsona "zaciął się"

  20. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    Po licencji Malito prezentował się słabo. Dopiero później wyraźnie złapał wiatr w żagle i zaczął nieźle rokować. Początek 2012 miód, po kontuzji wrócił w niezłej formie. Rzeczywiście, w okolicach maja złapał kryzys i sezon kończył właściwie bez cienia wiary w swoje możliwości, z problemami sportowymi i nie tylko. Ale tegoroczne pierwsze treningi ogromnie zaskoczyły mnie in plus. To tak naprawdę dla Patryka rok prawdy i on chyba zdaje sobie z tego sprawę. A na próbnych jazdach prezentuje się tak pewnie i bojowo, że jestem w szczerym szoku. Oby to się przełożyło na ligę.
    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

  21. Powrót do góry    #21
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2012
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 5 postach
    http://www.pokredzie.pl/component/co...ax-sparta-live

    ciekawy lajw, jak komus nie wystarczają Sf cze espeedwaye

  22. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,805
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,446 w 1,292 postach
    sorry, z tym nickiem jestes niewiarygodny
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  23. Powrót do góry    #23
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-03-2004
    Postów
    2,646
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 175 w 129 postach
    "W Toruniu zakończyła się prezentacja. Już za kilka chwil zawodnicy wyjadą do pierwszego biegu. Na toruńskiej MotoArenie około 4 tys. sympatyków speedwaya."
    "Kibice na pierwszym łuku podczas biegu byli odwróceni plecami do toru. Po słabym starcie Tomasz Gollob próbował atakować Batchelora."
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Źle się dzieje w państwie toruńskim.

  24. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec Awatar miles
    Dołączył
    27-09-2003
    Postów
    1,231
    Kliknij i podziękuj
    270
    Podziękowania: 31 w 24 postach
    Nie jest tak źle. Kolejne 2000 wpuścili po prezentacji

  25. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-08-2002
    Postów
    1,061
    Kliknij i podziękuj
    86
    Podziękowania: 117 w 53 postach
    No no w polowie meczu u siebie z najslabsza druzyna ledwie 2 pkty przewagi. Dramatycznie slabo jak narazie...

  26. Powrót do góry    #26
    Stały bywalec Awatar bananio
    Dołączył
    30-10-2007
    Postów
    607
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 114 w 59 postach
    Cytat Zamieszczone przez bananio Zobacz posta
    Nie wiem czemu nie puszczamy 3 juniorów w składzie, zamiast tego zz za Darky'ego.
    Nawet w zestawieniu z juniorami mecz będzie do przodu; o bonusa nie ma się też co obawiać, bo patrząc na tegoroczny potencjał Sparty to we Wrocławiu nie wypada nie wygrać. Krótkowzroczności musi być.
    Aż zacytuję siebie, bo wypadałoby odszczekać to co napisałem.
    Jakbym wstawił do składu Kamila z jego dzisiejszą dyspozycją to byśmy jeszcze dostali w trąbę
    Wiadomo, że to początek sezonu itd. ale ogólnie to postawa torunian - niezła beka

  27. Powrót do góry    #27
    Użytkownik Awatar p00lie
    Dołączył
    20-06-2005
    Postów
    312
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 50 w 32 postach
    Jak widać Woffinden i Batchelor wrócili do formy - jeszcze niedawno przecież potrafili jechać. No i starczyło, żeby Wrocław nie dał się zlać do 30 przy słabszej postawie Holdera i Miedziaka.

  28. Powrót do góry    #28
    Stały bywalec Awatar Hain
    Dołączył
    01-07-2003
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 6 postach
    Wynik meczu i tak pozostanie w cieniu zachowania bydła z pierwszego łuku. Szkoda, że niektórzy "prawdziwi kibice" powodują niechęć przychodzenia na stadion. Bo ja np. po tym co dziś zobaczyłem ze strony tej hołoty nie chcę być z nimi utożsamiany, co może skutkować nie odwiedzaniem motoareny. Niby żużel przede wszystkim, ale dzisiejszy 1szy łuk skutecznie odebrał przyjemność z oglądania go na żywo.

  29. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Hain za jego przydatny post!

    Kibic_2005 (14-04-2013), Stev (14-04-2013), kOrEa (14-04-2013)

  30. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Fajne zawody. Sparta się postawiła. Holder pod formą. Robert dał się przewieźć na 5:1. Miedziak kombinator. Ward - nowy król MA. Mocniejszy zespół zlałby nam dziś dupsko. Bydla na stadionie nie słuchałem, usiadłem daleko.

    Wysyłane z mojego LT18 za pomocą Tapatalk 2
    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 14-04-2013 o 20:25

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mhsol za jego przydatny post!

    Stev (14-04-2013)

  32. Powrót do góry    #30
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2006
    Postów
    322
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Również jestem zdegustowany postawną młyna. Jeśli im się nie podoba skład to nikt im nie każe przychodzić na stadion. Kibicuje się całej drużynie, a nie wybranym zawodnikom. Jeśli im się nie podoba TG w składzie to wypier***ac.

  33. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi aniolek_666 za jego przydatny post!

    Stev (14-04-2013), lego (14-04-2013)

  34. Powrót do góry    #31
    Początkujący
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    48
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Witam wszystkich.
    Pokusze się o krótka analize dzisiejszych zawodow.
    Na poczatku nasi zawodnicy :
    - Chris Holder - ogolnie kiepskie zawody. Nie najlepsze starty. Na dystansie brak pomyslu na wyprzedzanie rywalki. Generalnie nie najlepiej to wygladalo.
    - Kamil Brzozowski - widać, że się chlopak stara. Tego nie mozna mu odmowic. Mysle ze jest na pewno lepszym rozwiazaniem niz rok temu Karol Ząbik.
    - Adrian Miedzinski - bardzo przecietny wystep. Niby zawali tylko jeden wyscig, ale to nie bylo to czego kibice od Miedziaka oczekuja
    - Darcy Ward - zaskakujaco dobra postawa. Bardzo szybki i waleczny. Oby tak dalej
    - Tomasz Gollob - bardzo ambitna i fajna jazda. Pomijajac jeden wyscig gdzie troche przeszkadzali sobie z Brzozowskim bylo obiecujaco
    - Emil Pulczynski - najwieksze rozczarowanie. ogolnie dramat
    - Pawel Przedpelski - bardzo dobry wystep. Pewne zwyciestwo w biegu juniorskim. Niezle pozostale wyscigi. Z tej maki bedzie chleb.

    I jeszcze slow pare o kibicach z pierwszego luku.
    Nie spodziewalem sie goracego powitania Tomka Golloba, ale to co wyprawiali kibice to po prostu kpina.
    Takiego chamstwa dawno nie widzialem.
    Ale i tak żal mi ich. Tomek i tak ma to gdzies co oni o nim mysla.
    Po prostu sie osmieszyli.

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Tomek1982 za jego przydatny post!

    Stev (14-04-2013)

  36. Powrót do góry    #32
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-12-2002
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 55 w 41 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Fajne zawody. Sparta się postawiła. Holder pod formą. Robert dał się przewieźć na 5:1. Miedziak kombinator. Ward - nowy król MA. Mocniejszy zespół zlałby nam dziś dupsko. Bydla na stadionie nie słuchałem, usiadłem daleko.

    Wysyłane z mojego LT18 za pomocą Tapatalk 2

    Czy ktoś może napisać, za co Miedziak został wywalony przed startem i czy zarobił karteczkę?

    pzdr

  37. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Chyba za kręcące się tylne koło i czolganie na starcie. Bez kartki


    Wysyłane z mojego LT18 za pomocą Tapatalk 2

  38. Powrót do góry    #34
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,462
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    To ja poproszę Bryłę na sędziego meczów Falubazu. Hampelowi trafiłby się niezły zgryz.

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    Stev (14-04-2013)

  40. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,805
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,446 w 1,292 postach
    Nie ma co dramatyzowac. Pierwszy mecz jest ciezszy. Niektorym ciazy legenda najwiekszego pomnika papieza, innym legenda Golloba. Teraz bedzie z gorki.
    Sent from my Lumia 800 using Board Express
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    aniolek_666 (14-04-2013)

  42. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,736
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    To ja poproszę Bryłę na sędziego meczów Falubazu. Hampelowi trafiłby się niezły zgryz.

    Nie da rady tak, Bryła jest z Zielonej Góry
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,328
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez aniolek_666 Zobacz posta
    Również jestem zdegustowany postawną młyna. Jeśli im się nie podoba skład to nikt im nie każe przychodzić na stadion. Kibicuje się całej drużynie, a nie wybranym zawodnikom. Jeśli im się nie podoba TG w składzie to wypier***ac.
    Tak zupełnie na marginesie, bo nie mam zamiaru bronić tutaj młyna. Oni krzyczeli "wyp****laj" w stronę Golloba, a Ty piszesz "wyp*****lać" do nich. Możecie więc sobie z czystym sumieniem podać ręce. No, chyba, że Twoje "wyp*****lać" jest bardziej kulturalne, to nie będę się już czepiał.

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    kitas (14-04-2013)

  45. Powrót do góry    #38
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,462
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie da rady tak, Bryła jest z Zielonej Góry
    Ale kleksa walnąłem. A może by go tak przeprowadzić do innego miasta?

  46. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    To ja poproszę Bryłę na sędziego meczów Falubazu. Hampelowi trafiłby się niezły zgryz.
    Hampel czołga sie pod taśmą praktycznie zawsze, dzisiaj także, nie sposób, by nie widzieli tego sędziowie, a jednak to tolerują. Czołgista i tyle.
    Autor zastrzega sobie prawo do niezmieniania poglądów bez podania przyczyny.Ukryta zawartość

  47. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Klancyk za jego przydatny post!

    Stev (14-04-2013), dockm (14-04-2013)

  48. Powrót do góry    #40
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,462
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Pewnie dlatego Bryła taki odważny bo wie, że skoro jest z ZG to nie będzie puszczał Hampelowi taśmy

  49. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec Awatar bananio
    Dołączył
    30-10-2007
    Postów
    607
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 114 w 59 postach
    Najzabawniejszy dla mnie w tym zachowaniu młyna jest fakt, że wielu z nich z racji wieku nawet nie pamięta Golloba jeżdżącego w barwach Polonii B.
    Ale "ma wyp....alać i c..j"
    Ostatnio edytowane przez bananio ; 14-04-2013 o 22:04

  50. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi bananio za jego przydatny post!

    Kibic_2005 (14-04-2013), aniolek_666 (14-04-2013)

  51. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    20-04-2006
    Postów
    322
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 6 w 5 postach
    Nie da się także podważyć faktu, że dwie akcje TG były najciekawszymi motywami tego meczu.

  52. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar Frank_Drebin
    Dołączył
    17-03-2003
    Postów
    3,809
    Kliknij i podziękuj
    591
    Podziękowania: 770 w 445 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Tak zupełnie na marginesie, bo nie mam zamiaru bronić tutaj młyna. Oni krzyczeli "wyp****laj" w stronę Golloba, a Ty piszesz "wyp*****lać" do nich. Możecie więc sobie z czystym sumieniem podać ręce. No, chyba, że Twoje "wyp*****lać" jest bardziej kulturalne, to nie będę się już czepiał.
    Siedząc jak zawsze wsród pikników słyszałem mnóstwo **** i ****** w strone młyna, ale pewnie były to w pełni kulturalne przekleństwa. Żenujące jest że tak przecietny zawodnik, bedacy tylko wspomnieniem, dzieli toruńską publiczność.
    Mam nadzieje, że ci kulturalni tego forum dzisiaj walczyli o brak przekleństw wsród swoich sasiadów na trybunach.
    Nie da się także podważyć faktu, że dwie akcje TG były najciekawszymi motywami tego meczu.
    1.Akcja Warda.
    2.Co by było gdyby przyjechali poważni zuzlowcy a nie pokroju Ljunga?
    3. Nauczyciel młodziezy zapomniał o Pawle aby chociaż mu zrobić miejsce na najlepszej sciezce. Obchodziła go tylko własna dupa.
    Ostatnio edytowane przez Frank_Drebin ; 14-04-2013 o 22:09

  53. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    ... Żenujące jest że tak przecietny zawodnik, bedacy tylko wspomnieniem, dzieli toruńską publiczność.
    Mam nadzieje, że ci kulturalni tego forum dzisiaj walczyli o brak przekleństw wsród swoich sasiadów na trybunach.
    Z tego co widzę, nie tylko zawodnik dzieli.
    I już nie odwracaj kota ogonem, bo to ci z młyna, tacy dzielni i dumni z własnej postawy, uważają się przecież za wzór do naśladowania. To może niech dają właściwy przykład zamiast robić syf i prowokować innych.

  54. Powrót do góry    #45
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,462
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    Żenujące jest że tak przecietny zawodnik, bedacy tylko wspomnieniem, dzieli toruńską publiczność.
    W tym przypadku Gollob nikogo nie dzieli. W tym przypadku jego obecność w Unibaksie pokazuje jaki zaścianek zasiada w części MotoAreny.

  55. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    aniolek_666 (15-04-2013)

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •