Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 129

Wątek: I runda Ekstraligi: Unibax Toruń - Unia Tarnów 1 kwietnia 2013 godz. 18:30

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,764
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,337 w 703 postach

    I runda Ekstraligi: Unibax Toruń - Unia Tarnów 26 kwietnia 2013 godz. 20:15

    Komunikat Klubu:

    Tego dnia miejscowa drużyna Unibaksu Toruń podejmować będzie aktualnego Drużynowego Mistrza Polski – Unią Tarnów. Przynajmniej z kilku powodów ten mecz zapowiada się na interesujące widowisko. Obie drużyny dokonały korekt w swoich składach – Unia Tarnów musiała pożegnać się z Gregiem Hancockiem, a jego miejsce zajął Artom Laguta. Jednak liderami „Jaskółek” są Janusz Kołodziej, Leon Madsen, Maciej Janowski i jedyny reprezentant w cyklu Grand Prix – Martin Vaculik. Zespołowi trenera Marka Cieślaka trudno będzie obronić złoty medal DMP sprzed roku, ale tarnowianie zapowiadają walkę o podium.
    W przerwie zimowej dużo działo się z kolei w Toruniu – do zespołu dołączył najlepszy polski żużlowiec Tomasz Gollob! Zawodnik, który w ubiegłym roku startował w Gorzowie, a wcześniej właśnie w Tarnowie, zapowiada że jego zadaniem jest zdobycie jak największej liczby punktów dla Unibaksu, a to że na MotoArenie czuje się znakomicie, nie trzeba chyba nikomu przypominać. Manager torunian Sławomir Kryjom przed każdym meczem będzie miał jednak ciężki orzech do zgryzienia, bowiem liderów w Toruniu jest pięciu – oprócz Golloba, także Chris Hodler, Ryan Sullivan, Darcy Ward i Adrian Miedziński, ale zgodnie z regulaminem jeden z nich będzie pauzował w każdym spotkaniu.

    Bilety na spotkanie UNIBAX TORUŃ – UNIA TARNÓW można nabywać za pośrednictwem strony internetowej www.unibax.kupbilety.pl już od poniedziałku 18 marca 2013r. Bilety będą dostępne także w Kasie klubowej już od 18 marca, codziennie w godzinach 10.00 – 16.00.

    Ceny biletów:

    Strefa Niebieska
    – normalny: 30 PLN
    – studencki: 28 PLN (dla studentów urodzonych w 1989r. i później)
    – ulgowy: 25 PLN (dla kibiców urodzonych w 1995r. i później)

    Strefa Zielona
    – normalny: 28 PLN
    – studencki: 26 PLN (dla studentów urodzonych w 1989r. i później)
    – ulgowy: 25 PLN (dla kibiców urodzonych w 1995r. i później)

    Strefa Zielona bilety rodzinne:
    1 + 1 (jeden normalny + jeden ulgowy): 42 PLN
    1 + 2 (jeden normalny + dwa ulgowe): 57 PLN
    2 + 1 (dwa normalne + jeden ulgowy): 62 PLN
    2 + 2 (dwa normalne + dwa ulgowe): 77 PLN
    2 + 3 (dwa normalne + trzy ulgowe): 87 PLN

    Strefa Żółta (Sektor Gości)
    – normalny: 30 PLN
    – ulgowy: 25 PLN (dla kibiców urodzonych w 1995r. i później)

    Trybuna Główna
    - normalny: 80 PLN

    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 22-04-2013 o 19:01
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    No to mamy drugi mecz który bedzie pokazywany w TV?
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Oficjalnie juz podane,ze mecz z Czestochowy i Torunia live.

    Szykuje sie na maly rewanz za zeszloroczny polfinal.
    Wyglada na to ,ze pojedziemy tak jak i kilka miesiecy temu bez kapitana.
    Roznica jest taka,ze tym razem nie bedzie sie mial kto spoznic wiec i stoper w ramach walki o praworzadnosc i uczciwosc w sporcie potrzebny nie bedzie.
    Ciekawie to moze wszystko wygladac.Unia bez kurtuazji piszac to calkiem porzadny zespol.Bez fajerwerkow ale solidny,bardzo wyrownany.
    Co prawda mlodziez maja kiepska,ale akurat w meczu z nami gdzie tez orlow na tej pozycji nie widac odczuwalne to byc nie powinno.
    Pierwsza kolejka wiec gospodarze chyba bardziej uprzywilejowani niz w dalszej czesci sezonu ale spodziewam sie ciekawego i zacietego meczu.
    Oby tylko tor byl odpowiednio przygotowany,bo pasuje obejrzec troche walki a nie jazde gesiego.
    Tylko jeszcze nie wiem czy obejrze w 4D czy w HD.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 26-03-2013 o 06:56
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    K...a m.ć znowu trzeba będzie marznąć i wracać po nocy do domu.

    Kibicom z Tarnowa ślę najszczersze słowa współczucia.

    Pewnie , TV rządzi , tych, którzy kupują bilety można mieć w dupie...
    Za parę , paręnaście lat będą płakać, że na stadionie tyle ludzi ilu teraz można zobaczyć w Anglii , a TV nie będzie .

    EDIT: Tylko niech nikt mi nie mowi, że kluby dostają za TV miliony.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    No cóż, ciężko typować wynik spotkania, bo mimo, iż torunianie są zdecydowanym faworytem, to jednak jest to pierwszy mecz sezonu, a te mają często zaskakujące przebiegi .

    W zasadzie, jako kibic Unii, mogę tylko liczyć na owy "zaskakujący" przebieg, bo na papierze, wszystko wygląda jak wygląda. W sumie, to strasznie słaby temat, bo nawet choćbyśmy chcieli, to nie mamy podstaw do jakiejś żywiołowej dyskusji nt. meczu i jego przebiegu, skoro forma wszystkich zawodników to kwestia domysłów i przypuszczeń.

    Generalizując: Przypuszczam, że Tomek pojedzie świetnie, swoje dołoży Holder, a Ward z Miedziakiem pojadą średnio / słabo i w tym upatruję szansę, może nie na zwycięstwo, ale na zrobienie 40 punktów w Toruniu... Taki wynik w kontekście ciasnej tabeli, byłby dla nas wielkim sukcesem i pozwoliłby myśleć o bonusie w dwumeczu, w którym raczej nikt nam szans na 3 punkty nie daje


    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Kurcze jak dziwnie ale jednocześnie jak super (po śnie zimowym) znów móc zobaczyć wątek meczowy. Do tego jeszcze na początek z moją ulubioną tarnowską Unią więc samo miodzio.

    Szkoda, że mecz przeniesiony na 26 ale co zrobić, może uda się wyrobić z pracy i uczestniczyć w tym widowisku.

    Co do meczu, taka jak napisał savage nic nie wiadomo. Początek sezonu więc różne dziwne rzeczy mogą mieć miejsce. Tylko ja mam nadzieję, że żadnych dziwnych niespodzianek nie będzie i wygramy, choć pewnie nieznacznie.

    Najważniejsze, że coś się wreszcie zaczyna dziać !!!

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,764
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,337 w 703 postach
    Aktualny komunikat:

    W najbliższy piątek 26 kwietnia zostanie rozegrany zaległy mecz I rundy ENEA Ekstraligi Unibax Toruń – Unia Tarnów. Spotkanie rozpocznie się o godz. 20.15, natomiast bramy MotoAreny zostaną otwarte dwie godziny wcześniej.


    Pojedynek toruńsko-tarnowski miał zostać rozegrany 1 kwietnia, jednak zimowe warunki atmosferyczne spowodowały że nie tylko I runda, ale także kolejna zostały odgórnie przełożone. W najbliższy piątek 26 kwietnia już nic nie powinno stanąć na drodze, by spotkanie brązowego medalisty ubiegłego sezonu z aktualnym Drużynowym Mistrzem Polski doszło do skutku. Drużyna tarnowska obecnie zajmuje w tabeli 4 miejsce, mając na koncie zwycięstwo na własnym torze z zespołem z Leszna i minimalną porażkę we Wrocławiu. Torunianie z kolei rozegrali do tej pory dwa spotkania na własnym torze, które dość pewnie wygrali: najpierw z zespołem z Wrocławia, a tydzień odprawili z kwitkiem gorzowian. Liderami tarnowian są Janusz Kołodziej, Martin Vaculik i Leon Madsen, ale tej trójce niewiele ustępują Maciej Janowski i Artom Laguta. Ich pojedynki z Chrisem Holderem, Darcy Wardem, Tomaszem Gollobem czy Adrianem Miedzińskim dostarcza z pewnością kibicom wiele emocji.

    Bilety na spotkanie UNIBAX TORUŃ – UNIA TARNÓW można już nabywać za pośrednictwem strony internetowej www.unibax.kupbilety.pl i sprzedaż ta potrwa do środy 24 kwietnia do godz. 22.00. Kasa klubowa będzie otwarta od wtorku 23 kwietnia, ponadto bilety można także kupować w Centrum Handlowym Atrium Copernicus codziennie w godzinach 9.00-21.00. W dzień zawodów 26 kwietnia kasy klubowe będą czynne od godz. 16.00.

    Klub przygotował dla Kibiców promocję biletów na Strefę Zieloną! Dla pierwszych 100 osób, które zjawią się we wtorek 23 kwietnia od godz. 10.00 w kasie Klubu i zakupią bilet na Strefę Zieloną, drugi bilet na tę samą strefę gratis! Zapraszamy!

    Ceny biletów:

    Strefa Niebieska
    – normalny: 30 PLN
    – studencki: 28 PLN (dla studentów urodzonych w 1989r. i później)
    – ulgowy: 25 PLN (dla kibiców urodzonych w 1995r. i później)

    Strefa Zielona
    – normalny: 28 PLN
    – studencki: 26 PLN (dla studentów urodzonych w 1989r. i później)
    – ulgowy: 25 PLN (dla kibiców urodzonych w 1995r. i później)

    Strefa Zielona bilety rodzinne:
    1 + 1 (jeden normalny + jeden ulgowy): 42 PLN
    1 + 2 (jeden normalny + dwa ulgowe): 57 PLN
    2 + 1 (dwa normalne + jeden ulgowy): 62 PLN
    2 + 2 (dwa normalne + dwa ulgowe): 77 PLN
    2 + 3 (dwa normalne + trzy ulgowe): 87 PLN

    Strefa Żółta (Sektor Gości)
    – normalny: 30 PLN
    – ulgowy: 25 PLN (dla kibiców urodzonych w 1995r. i później)

    Trybuna Główna
    - normalny: 80 PLN

    Skład torunian:

    9. Chris Holder
    10. Kamil Brzozowski
    11. Adrian Miedziński
    12. Darcy Ward
    13. Tomasz Gollob
    14. Paweł Przedpełski
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 22-04-2013 o 19:24
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  8. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    06-03-2007
    Postów
    31
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 11 w 2 postach
    Po porażce we Wrocławiu Jaskółki zawitają na bardzo trudny teren w Toruniu.
    W Toruniu trzech pewniaków to Gollob, Ward i Miedziak, który zaliczył ostatnio genialny mecz. Chris Holder jest od początku sezonu w słabszej formie, jednak to mistrz świata i genialny zawodnik, a więc w każdej chwili można liczyć na przełamanie. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w meczach na Motoarenie ważne punkty zdobyła K. Brzozowski. W meczu z Wrocławiem 4 (na rozkładzie Ljung, Malitowski i Suchecki), a meczu z Gorzowem 7 (na rozkładzie Gapińskix2, Zmarzlik i Iversen). Nie jest zatem bez szans w potyczkach z Jaskółkami. Juniorzy jakoś specjalnie nie zachwycili, ale w obu meczach zdobyli po 6 punktów i myślę, że w meczu z Unią mogą wykręcić podobny wynik.
    Wychodzi więc, że Toruń nie ma słabych punktów
    Na co mogą liczyć więc Tarnowianie?
    -na słabszą jazdę Warda związaną z kontuzją
    -brak przebudzenia Holdera
    -niestabilną formę Miedziaka
    -gubienie punktów przez juniorów gospodarzy
    Mało realny scenariusz
    Teraz kolej na Unię. Wygląda na to, że najlepiej wygląda na chwilę obecną A. Łaguta, którzy dobrze zapunktował w dwóch meczach. Vaculik i Janowski zaliczyli po jednym bardzo dobrym i jednym fatalnym meczu, więc trudno coś prorokować. Vaculik nie zachwyca w GP, może więc jego forma nie jest jeszcze najlepsza. Kołodziej także dobre biegi przeplata słabszymi i zdarzają się mu wpadki, 1-2 w meczu. Juniorzy to kolejna niewiadoma. Tragedia w Tarnowie i dobry występ we Wrocławiu, więc trudno coś jednoznacznie powiedzieć. Forma Madsena wydaje się stabilna. 10 i 7 punktów choć w tym drugim meczu wynik lepszy niż jazda. Mam w pamięci jak Leon wymiatał w zeszłorocznym półfinale, ale ma też jakieś problemy zdrowotne, więc jest kolejną niewiadomą.
    Wyszło, więc na to,że wszystkie atuty są po stronie gospodarzy. Mam jednak nadzieję, że Jaskółki podejmą walkę i uda im się na trudnym terenie zrobić wynik 40+.
    Rozum mówi:49-41, serce jak zwykle UNIA
    Ostatnio edytowane przez jinnah ; 22-04-2013 o 20:41

  9. Powrót do góry    #9
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Rok temu udało się wygrać w Toruniu, głównie dzięki wybornemu Janowskiemu oraz bardzo dobrej dyspozycji duetu Kołodziej-Hancock, trochę pomogły problemy sprzętowe Title Holdera. Posiadający większy ciężar gatunkowy mecz rewanżowy w play-offach również poszedł po myśli Jaskółek.
    W tym roku proporcje potencjału kadrowego się zmieniły (odwróciły?), aczkolwiek drużyna Pierników nie wygląda już tak na taką bestię jak kilka miesięcy temu, kiedy dodatkowo Sullivan straszył w składzie
    Kołodziej i Łaguta trzymają poziom, ale reszta seniorów i juniorzy wydają się być w tym sezonie bardzo chimeryczni. Spodziewam się, że to będzie za mało na zmotywowany Toruń.

    Ale, ale... Wrocław ugrał 40, więc dlaczego Unia miałaby być gorsza? Mój typ 50:40.

  10. Powrót do góry    #10
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,312
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sorel Zobacz posta
    Ale, ale... Wrocław ugrał 40, więc dlaczego Unia miałaby być gorsza?
    Bo póki co przegrała z tym Wrocławiem...?

    Mecz meczowi nie równy, to że Sparta ugrała 40 punktów nie znaczy że Wy też musicie. Trzymam jednak kciuki za Unię, więcej lubianych przeze mnie nazwisk

  11. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    Bo póki co przegrała z tym Wrocławiem...?

    Mecz meczowi nie równy, to że Sparta ugrała 40 punktów nie znaczy że Wy też musicie. Trzymam jednak kciuki za Unię, więcej lubianych przeze mnie nazwisk
    Zwróć jednak uwagę, że potencjał motocyklistów Sparty jest jednak obiektywnie mniejszy od tych z Tarnowa, więc moja luźna uwaga nie jest bynajmniej bez pokrycia
    Oczywiście, że nie musimy zdobyć 40 punktów. Zarówno teoretycznie jak i praktycznie każdy wynik Unii jest możliwy: 30, 50, itd.
    Masz też rację: logiczna reguła przechodniości nie działa wprost. Nie działa w żadnym sporcie. Ale jeśli już sobie wróżymy z fusów to jakieś zależności można popróbować znajdować, prawda?

    PS. Ogólnie to ja tutaj widzę ostatnio na forum, że nadintepretacja i wyolbrzymianie najmniejszych niedokładności w zwyczajnych skrótach myślowych kwitnie w najlepsze

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Nie będe prognozował wyniku gdyż jakoś w tym roku zupełnie przestrzelam. Cieszę się jednak niezmiernie zawsze, kiedy do Torunia przyjeżdżają Jaskółki. Zresztą im również zawsze z serca kibicowałem. Oczywiście mam nadzieję, że nasi wygrają po pięknym i zaciętym meczu, może być i jednym punktem.
    Zapraszamy serdecznie kibiców z Tarnowa, choć wiem, że to piątek i będzie z tym ciężko.

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,764
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,337 w 703 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Nie będe prognozował wyniku gdyż jakoś w tym roku zupełnie przestrzelam.
    Mi się udało trafić wynik z Wrocławiem (50:40), z Gorzowem myślałem, że będzie 51:39, a było 54:36... ale
    to wszystko przez Kasprzaka

    Tarnów jest niewątpliwie silniejszą drużyną od poprzedników, można powiedzieć kompletną, bo nie ma takich
    dziur jak dotychczasowi goście - jak Suchecki, czy Jankowski - przyjeżdżają: Vaculik, Janowski, Laguta i przede wszystkim
    Kołodziej z Madsenem, na pozycji młodzieżowej Gomólski też coś tam potrafi zamieszać. My przeciwko tej
    piątce seniorów wystawiamy czwórkę asów AM, DW, TG and CH, a przeciwko Gomólskiemu Pulczyńskiego i Przedpełskiego,
    którzy mogą zrobić wszystko (sic!). Warto wspomnieć, że Paweł rok temu pokonał w Toruniu Kołodzieja...
    Zaraz, zaraz - o kim to zapomnieliśmy - O Borowiczu z Tarnowa (uff... tu chyba mogę napisać, że nie ma większego
    zagrożenia choć i taki zawodnik może przywieźć punkt) i o.... Brzozowskim, który obok Warda staje się moim ulubieńcem
    w tej drużynie - będzie to prawdziwa weryfikacja dla Kamila, choć myślę, że sobie poradzi i trochę szyków tarnowianom
    zamiesza. Przeciwko Gorzowowi zdobył aż 7 punktów, przeciwko tarnowianom będę zadowolony jeżeli tych punktów
    przywiezie 3-4. Miałbym takie małe marzenie - żeby w końcu obudził się Holder oraz, żeby T.G. zrobił ze 13 punktów
    (w 5 startach). Jeżeli to nie nastąpi (Holder, Gollob) to może być ciężko.... i na dziś stawiam 47:43 dla gospodarzy.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Mecz do jednej bramki.Tarnow jest przereklamowany a dodatkowo jedzie na panstwowej kasie.Miasto jest mniejsze,rynek tudzez.Maja liderow co jezdza na rozowo i w kalesonach.Brak autostrady do Gdanska.U nas dwa mosty i trzeci w budowe,oni kladki przez Watok.U nas jak na kibica powiesz prostak dostaniesz w leb,oni prosza aby tak do nich mowic.Maja co prawda Bema ale my Kopernika wiec bez porownania.
    60-30,tak to widze.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 23-04-2013 o 11:46
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  15. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Sorel (23-04-2013), _jaskolka_ (24-04-2013), lego (24-04-2013), p00lie (23-04-2013)

  16. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    A ja mam przeczucie, że powalczymy o dobry wynik. Tor będzie płaski jak stół, bo Tomuś musi błyszczeć. Na twardym równym torze w Toruniu, bardzo dobrze czuje się Madsen i Janowski. Łaguta jak na razie jedzie świetnie, więc i on ma szansę na 5-6 punktów. Kołodziej to solidny ligowiec, Vaculik na podobnej nawierzchni w Tarnowie, wykręcił z Lesznem prawie rekord... Czuję +40 zdobytych przez Jaskółki.


    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  17. Powrót do góry    #16
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,764
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,337 w 703 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    A ja mam przeczucie, że powalczymy o dobry wynik. Tor będzie płaski jak stół, bo Tomuś musi błyszczeć. Na twardym równym torze w Toruniu, bardzo dobrze czuje się Madsen i Janowski. Łaguta jak na razie jedzie świetnie, więc i on ma szansę na 5-6 punktów. Kołodziej to solidny ligowiec, Vaculik na podobnej nawierzchni w Tarnowie, wykręcił z Lesznem prawie rekord... Czuję +40 zdobytych przez Jaskółki.
    Pozdrawiam
    I pełne składy:

    Unia Tarnów
    1. Artiom Łaguta
    2. Maciej Janowski
    3. Leon Madsen
    4. Martin Vaculik
    5. Janusz Kołodziej
    6. Kacper Gomólski

    Unibax Toruń
    9. Chris Holder
    10. Kamil Brzozowski
    11. Adrian Miedziński
    12. Darcy Ward
    13. Tomasz Gollob
    14. Paweł Przedpełski


    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  18. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Mecz do jednej bramki.Tarnow jest przereklamowany a dodatkowo jedzie na panstwowej kasie.Miasto jest mniejsze,rynek tudzez.Maja liderow co jezdza na rozowo i w kalesonach.Brak autostrady do Gdanska.U nas dwa mosty i trzeci w budowe,oni kladki przez Watok.U nas jak na kibica powiesz prostak dostaniesz w leb,oni prosza aby tak do nich mowic.Maja co prawda Bema ale my Kopernika wiec bez porownania.
    60-30,tak to widze.
    Dodam cuś bardziej merytorycznie: na dodatek u nich wcale nie kręcą lekarzów.
    Autor zastrzega sobie prawo do niezmieniania poglądów bez podania przyczyny.Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #18
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Za to jak Włodek J. szedł na ustawke z Krzyzakami to zatrzymał sie w Taurusie pod Tarnowem na golonke. Nie zdradze co mu do niej dosypali, ale dostal takiego powera ze zatrzymał sie dopiero pod Malborkiem, pod rodze zahaczajac o Zielony Las. Tak wiec ostroznie, ta golonka wciaz jest w sprzedazy.

  20. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi shatter za jego przydatny post!

    WaluS (24-04-2013), _jaskolka_ (24-04-2013)

  21. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 949 w 512 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    A ja mam przeczucie, że powalczymy o dobry wynik. Tor będzie płaski jak stół, bo Tomuś musi błyszczeć. Na twardym równym torze w Toruniu, bardzo dobrze czuje się Madsen i Janowski. Łaguta jak na razie jedzie świetnie, więc i on ma szansę na 5-6 punktów. Kołodziej to solidny ligowiec, Vaculik na podobnej nawierzchni w Tarnowie, wykręcił z Lesznem prawie rekord... Czuję +40 zdobytych przez Jaskółki.


    Pozdrawiam
    Z calym szacunkiem Savage ale jak dotychczas to Janowski chyba nigdzie dobrze sie nie czuje.

  22. Powrót do góry    #20
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez shatter Zobacz posta
    Za to jak Włodek J. szedł na ustawke z Krzyzakami to zatrzymał sie w Taurusie pod Tarnowem na golonke. Nie zdradze co mu do niej dosypali, ale dostal takiego powera ze zatrzymał sie dopiero pod Malborkiem, pod rodze zahaczajac o Zielony Las. Tak wiec ostroznie, ta golonka wciaz jest w sprzedazy.
    sorry shatter za moją ignorancję, ale o jakiego Włodka J. chodzi?
    Autor zastrzega sobie prawo do niezmieniania poglądów bez podania przyczyny.Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #21
    Użytkownik Awatar kOrEa
    Dołączył
    22-04-2012
    Postów
    181
    Kliknij i podziękuj
    105
    Podziękowania: 45 w 16 postach
    Tell people there’s an invisible man in the sky who
    created the universe, and the vast majority believe you.
    Tell them the paint is wet, and they have to touch it to be sure.
    Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #22
    Zaawansowany Awatar Klancyk
    Dołączył
    29-09-2010
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 105 w 67 postach
    Trochę podejrzewałem, że chodzi nie o imię Włodek, a Władek, królewskie imię, które tak pięknie spopularyzował kilka wieków później pewien piękny umysł z komórką przy uchu, z Gorzowa.
    Ostatnio edytowane przez Klancyk ; 25-04-2013 o 01:52
    Autor zastrzega sobie prawo do niezmieniania poglądów bez podania przyczyny.Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Dobra,pozartowalismy sobie a teraz czas na sraczke.
    Najtrudniejszy mecz w tym sezonie,poki co.
    Prawdziwy sprawdzian dla naszych asow ale i dla Brzozki ktory do tej pory bardzo pozytywnie zapisal sie w statystykach.
    Duzo bedzie zalezalo od niego i juniorow,ktorzy po prostu musza wybic z glowy Gomolskiemu i temu drugiemu na B jakiekolwiek sensowne punkty.
    Od poczatku musimy byc czujni jak kierowniczka zenskiego internatu,bo jak nam chopaki od Cieslaka odjada na kilka punktow,moze byc nerwowo.
    Chcialbym zobaczyc Marka beczacego a nie z tym szelmowskim usmieszkiem.
    Ciezki dlugi weekend dla naszych Aniolow,ale musimy dac rade,bo jak nie my to kto?
    Po ciezkich bojach 48pkt z Unia i z rozpedu 54pkt w Zielonej.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  26. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Ciezki dlugi weekend dla naszych Aniolow,ale musimy dac rade,bo jak nie my to kto?
    Po ciezkich bojach 48pkt z Unia i z rozpedu 54pkt w Zielonej.
    No są tacy co jakoś rady dają
    A my to przecież możemy już tylko coś sobie pomruczeć pod nosem na stadionie. Ty nawet tego nie możesz.
    I w ogóle weź zachowaj odrobinę powagi, bo nam potem przez te 54 żyć nie dadzą.
    Proponuję też już więcej nigdy nikogo nie chwalić. Chwaliliście młodych, od razu dali ciała, a teraz Ty stresujesz Brzozę jakimiś statystykami. Tak kurcze nie można.

  27. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    Z calym szacunkiem Savage ale jak dotychczas to Janowski chyba nigdzie dobrze sie nie czuje.
    No, w Tarnowie i Poole to on raczej nie narzeka na złe samopoczucie.


    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Najtrudniejszy mecz w tym sezonie,poki co.
    Był Gorzów i Wrocław u siebie, jest w czym wybierać

  28. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,098
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aerie Zobacz posta
    No są tacy co jakoś rady dają
    A my to przecież możemy już tylko coś sobie pomruczeć pod nosem na stadionie. Ty nawet tego nie możesz.
    I w ogóle weź zachowaj odrobinę powagi, bo nam potem przez te 54 żyć nie dadzą.
    Proponuję też już więcej nigdy nikogo nie chwalić. Chwaliliście młodych, od razu dali ciała, a teraz Ty stresujesz Brzozę jakimiś statystykami. Tak kurcze nie można.
    Z Wroclawiem bylo 50,z Gorzowem 54.Sila rzeczy z Tarnowem wychodzi 58 a z Falubazem 62.
    Wzialem jednak pod uwage defekty,upadki,wykluczenia i w ostatnim przypadku obcy tor czyli podszedlem do tematu bardzo powaznie.

    Cytat Zamieszczone przez Sorel Zobacz posta

    Był Gorzów i Wrocław u siebie, jest w czym wybierać
    No nie wiem,ja na Twoim miejscu z Wroclawia jaj bym sobie nie robil.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 25-04-2013 o 20:33
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  29. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Zapewne nie będzie problemu Holdera z sprzętem,4 zawodników Unibaksu na 4 Unii tj Kołodziej,Vaculik,Madsen,Janowski i teraz druga linia Laguta,Unibaksu Brzozowski będzie Musiał urwać te 4 pkt,i najważniejsze być może godzina zawodów nie wpłynie znacznie na temperaturę schładzania silnika,ale pilnowanie stanu nawierzchni po przerwach,żeby nie było powtórki gdzie po 10 biegu to goście był lepiej spasowani,przełożeni do nawierzchni.A wynik obstawiam 52:38.

  30. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Zapewne nie będzie problemu Holdera z sprzętem
    Po czym wnosisz?
    Ja mam wrażenie, że problem jest nie tylko sprzętowy. Chris nie jeździł w zimie i oprócz że lekko zapuścił się fizycznie, to jeszcze jakoś kiepsko się koncentruje na tym co robi. Jest poprostu mentalnie na wakacjach

  31. Powrót do góry    #29
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,497
    Kliknij i podziękuj
    5,788
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Ja też nie uważam, że to sprzęt. Może w jakiejś małej części. Tai i Ward zasuwają na sprzęcie od PJ aż miło, a Holder nagle nie? Jakoś niemożliwe. Do tego, przecież jak Chris wygra już start to odjeżdża raczej, pomijając pojedynek (a raczej lekcję) z Wardem w BDG. Holder jakoś nie ma pomysłu na jazdę po słabszych startach. Ale tytuł IMŚ niestety często jest dodatkowym ciężarem, a i doszła kontuzja.

  32. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    To ostatnie chyba ma jednak największy wpływ na postawę Krzysia, choć patrząc na jego jazdę mimo wszystko mam wrażenie, że sprzęt nie chodzi tak jak rok temu.

    Z tym brakiem pomysłu na jazdę po przegranym starcie nie zgadzam się kompletnie.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  33. Powrót do góry    #31
    Użytkownik Awatar Solek
    Dołączył
    03-05-2006
    Postów
    108
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    Z jednej strony macie Miedziaka co to w niezłym gazie jest, Pana Bidona ( co by nie mówić to swoje przywiezie), Holedera, nieobliczalnego Worda, Przedpełskiego no i Brzozę ( robi chłopina wrażenie). Z drugiej, jak patrzę na ligę to nie można być pewnym swego... Niemniej obstawiam 50:40 dla Toronto z palcem w dupie Sir Shreka. Nie powinno być niespodzianki.

  34. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,428
    Kliknij i podziękuj
    4,455
    Podziękowania: 1,706 w 1,012 postach
    Przy obecnej formie Holdera może być różnie. Czekam na potknięcie Bidona. Wygra Tarnów: 44-46.

  35. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 949 w 512 postach
    Jest gdzies transmisja telewizyjna? W internecie mozna to gdzies obejrzec?

  36. Powrót do góry    #34
    Użytkownik Awatar p00lie
    Dołączył
    20-06-2005
    Postów
    312
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 50 w 32 postach
    Janowski - bez formy
    Vaculik - bez formy
    Kołodziej - bez formy
    Madsen - bez szału
    Łaguta - przeciętniak
    juniorzy - słabi

    Upokorzymy ich Tak to widzę, tego chcę.

    A jak się okaże, że jednak nie, to proszę na mnie nie najeżdżać - bo ja się nie muszę znać na żużlu.

  37. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany Awatar Raymond
    Dołączył
    05-07-2010
    Postów
    1,940
    Kliknij i podziękuj
    151
    Podziękowania: 201 w 135 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    Jest gdzies transmisja telewizyjna? W internecie mozna to gdzies obejrzec?
    nSport HD
    Streamy pewnie będą.
    zawsze z Unią, wierząc w Unię
    -1938-


  38. Powrót do góry    #36
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-04-2010
    Postów
    569
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 94 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Czekam na potknięcie Bidona. Wygra Tarnów: 44-46.
    W takim razie, podziwiam za cierpliwość

    55:35 dla Torunia

  39. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,694
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 909 w 461 postach
    Cytat Zamieszczone przez Klancyk Zobacz posta
    Trochę podejrzewałem, że chodzi nie o imię Włodek, a Władek, królewskie imię, które tak pięknie spopularyzował kilka wieków później pewien piękny umysł z komórką przy uchu, z Gorzowa.
    I to finał dziejów na tle
    Pocałujcie w odwłok czaplę!

  40. Powrót do góry    #38
    Trener Awatar gierappa
    Dołączył
    02-07-2004
    Postów
    2,367
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 22 w 11 postach
    Wooow ale ludzi

    3 tyś ??
    You will never walk alone.

  41. Powrót do góry    #39
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    "Nasz Pawełek"

  42. Powrót do góry    #40
    Użytkownik Awatar Kamillo5
    Dołączył
    19-02-2007
    Postów
    311
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    I w moje oczy rzuciły się te pustki. SZOK!!!

    Piękny stadion, świetny Team. Co się dzieje?

    Do zobaczenia w niedziele

  43. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,813
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,447 w 1,292 postach
    czterystu poruszyło masy
    Sent from my Lumia 800 using Board Express
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  44. Powrót do góry    #42
    Użytkownik
    Dołączył
    24-07-2009
    Postów
    273
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    lepiej za darmo przed tv

  45. Powrót do góry    #43
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    Cytat Zamieszczone przez Borysek Zobacz posta
    lepiej za darmo przed tv
    tylko że na stadionie nie słychać tych żałosnych komentatorów

  46. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Jest piątek, godzina 20:00. To nie jest żużlowy termin... Fajny jest ten Borowicz. Robi dużo lepsze wrażenie od Gomólskiego, a szczerze mówiąc słyszę o nim pierwszy raz. Akcja z puknięciem Golloba bardzo odważna.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #45
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Jest piątek, godzina 20:00. To nie jest żużlowy termin... Fajny jest ten Borowicz. Robi dużo lepsze wrażenie od Gomólskiego, a szczerze mówiąc słyszę o nim pierwszy raz. Akcja z puknięciem Golloba bardzo odważna.

    Ciekawy chłopak widziałem go na sparingu w Lesznie , cały czas w kontakcie.Z tej mąki będzie chleb , bo w rudego to już chyba tylko wierzy jego Ojciec.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mefitzo za jego przydatny post!

    MaciekGKS (26-04-2013)

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •