Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 190

Wątek: Australian Open 2013

  1. Powrót do góry    #181
    Ekspert Awatar Juan
    Dołączył
    22-08-2002
    Postów
    4,279
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Ileż można oglądać to bezdennie durne, nudne i bezkoncepcyjne przebijanie. Maryj wychodzi z myślą, że wszystko będzie grał przez środek, a Djoko wychodzi z myślą, że doskonale zdaje sobie sprawę z tego co zagra Szkot i że i tak mu to nie pomoże. Dopóki Serb psuł, to Andy jeszcze coś próbował kombinować, ale ofensywy było tyle ile w meczach Corretji z Costą. Jeśli ITF mi zafunduje jeszcze wolniejszą trawę na Wimbledonie (może zarządzą, aby jej nie kosić przez tydzień), a na US Open wyłożą korty piankę poliuretanową to pozostanie przerzucić się na pingpong.

    Finał damski ciekawy dopóki wyjec nie zaczął strzelać tych swoich ekstremalnie nudnych piłek. Kobiecy tenis jest na dnie i to tak głębokim dnie, że jak sobie wczoraj z YT obejrzałem któryś z meczów Justine Henin, to pomyślałem, że wszystkie rusko-czeskie tłuki, okupujące dziś czołówkę światową, nie mają piątej części jej talentu i wyszkolenia technicznego. Czysta, prostacka siła i nic więcej.

    Sorry, że tak dramatycznie, ale dziś mi się przelała czara .
    Lepsza przyjaźń jednego człowieka rozumnego niż wszystkich głupców.
    --Demokryt--

  2. Powrót do góry    #182
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Novak sprowadził ryżego na ziemię!. Mecz interesujący był jedynie przez 2 pierwsze sety. Potem nastąpiła egzekucja.

    Jeśli chodzi o panie, to już od dawna nie oglądam białoruskiego babochłopa i łyliamsa chyba że grają przeciwko Radwańskiej.

  3. Powrót do góry    #183
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-05-2005
    Postów
    533
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Niestety, nic dodac, nic ujac. Mianem przedwczesnego finalu mozna by nazwac mecz Djokovicia z Wawrinka, a dzis mielismy okazje ogladac flaki z olejem... Tenis zmierza w zla strone - panowie zrobcie w koncu cos z nawierzchniami albo pilkami !!! Jak czlowiek wspomina polfinal AO 2000 Sampras-Agassi, polfinal AO 2001 Agassi-Rafter, polfinal AO 2005 Federer-Safin lub Federer-Haas z AO 2006 to chcialby przeniesc sie w czasie... Myslalem, ze czasy Sergiego Bruguery minely bezpowrotnie, ale mamy powrot do pasywnego przebijania ze sporadycznymi skrotami i nieudolnymi akcjami przy siatce.

  4. Powrót do góry    #184
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    1,207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Masz rację Krisie, miałem bardzo podobne odczucia. Poprzednie finały Djokovica z Nadalem czy Djokovica z Murrayem ratowała jeszcze długość pojedynku i dramaturgia. Te nieskończone wymiany mogły się nie podobać, ale były dość widowiskowe, szalone, mordercze. Dziś wymiany były pasywne, dużo przez środek, wręcz usypiające! Serwis obu też nie funkcjonował jak należy, a o grze wolejowej to panowie chyba w ogóle nie słyszeli. Słabizna!

  5. Powrót do góry    #185
    Stały bywalec Awatar monty_burns
    Dołączył
    25-01-2006
    Postów
    944
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Krótko mówiąc do dupy...
    Duży i dobry zawsze pokona małego i złego.

  6. Powrót do góry    #186
    Użytkownik
    Dołączył
    26-04-2007
    Postów
    261
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    10285d1359251646-australian-open-13-turniej-glowny-mezczyzn-murray.jpg

    Jak widać ,co niektórzy mocno wierzyli w Andyego, ale niestety nie udało sie..

    http://www.forum.bukmacherskie.com/a...yzn-murray.jpg

  7. Powrót do góry    #187
    Stały bywalec
    Dołączył
    26-04-2004
    Postów
    691
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Wczorajszy finał oglądałam ze łzami w oczach. Bynajmniej nie przez targające mną emocje ale z powodu koszmarnego kataru. Miałam trudności w śledzeniu choćby jednego całego gema a obydwaj panowie wcale nie ułatwiali mi zadania... Masochistycznie trwałam przed telewizorem tylko dla Niego. Czekałam na pojawienie się zapowiadanego Andre Agassiego. Niestety nie zobaczyłam go na trybunach a jego obecność na ceremonii wręczania nagród okazała się być wręcz statystyczna...
    Co do finału, to zwykle cieszyły mnie wygrane przez Djokovica szlemy ale tym razem daleko mi było do satysfakcji. Zgadzam się z Waszymi opiniami co do asekuracyjnego stylu gry. Wiele osób na pewno będzie też wypominać Serbowi, że Murray nie mógł biegać, a gdyby mógł to wynik może byłby inny. Ale zawsze jest jakieś gdyby. Gdyby nie ten katar, byłabym Miss Świata Tymczasem mina i wypowiedzi Novaka nie wskazują na to, aby w jego odczuciu to zwycięstwo nie było w pełni zasłużone. Miejmy nadzieję, że w kolejnych miesiącach sezonu obaj nasi "mistrzowie ofensywy" nie będą musieli zbyt często ze sobą grać.

    I jeszcze jedna uwaga. Zazwyczaj jestem dość tolerancyjna wobec poziomu wiedzy komentatorów, bo sama nie mam pamięci do wyników, dat i nazwisk. Ale niedzielny występ pana Domańskiego nawet mnie kilka razy doprowadził do rozstroju. Już tak nieprzygotowanego no prowadzenia komentarza człowieka dawno nie słyszałam. A te jego rozważania, że Boris Becker to grał chyba na przełomie lat 70 i 80 już mnie dobiły. Aż się dziwię, że nasz Grek tego nie skomentował, on jest zawsze cięty na takie błędy
    Tenis zaczyna się po trzydziestce Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #188
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-08-2002
    Postów
    1,207
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Abro skomentowałem to w smsie do Krisa. Po prostu ręce opadają jak komentator może gadać takie bzdury...

  9. Powrót do góry    #189
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Jeden obstawił, że Becker grał "15 lat temu", drugi go poprawił, że "na przełomie 70/80". Więc średnia wyszła w sam raz

  10. Powrót do góry    #190
    Początkujący
    Dołączył
    28-03-2013
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Już 8 kwietnia rozpoczyna się turniej http://BNP Paribas Katowice Open/pl. Janowicz ma zagrać mecz pokazowy z Łukaszem Kubotem, może być ciekawie Może ktoś się wybiera i podzieli się wrażeniami po powrocie???

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •