Strona 14 z 52 PierwszyPierwszy ... 4121314151624 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 586 do 630 z 2296

Wątek: Wybrzeże Gdańsk 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #586
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez MELAS Zobacz posta
    Więc wychodzę naprzeciw oczekiwaniom!
    ale uparty
    a o zdjecie SCH nie postulujesz ?
    za sf:
    "Nieoficjalnie ustaliliśmy, że aż cztery kluby mogą mieć problemy z uzyskaniem licencji. Wśród nich jest jeden pierwszoligowiec"
    ciekawe, o ktory klub chodzi...

  2. Powrót do góry    #587
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    markusmarkowski,
    Z tego co słyszałem to w komisji licencyjnej zasiada... Maciej Polny. Najwyraźniej mści się za przegraną w uczciwym konkursie na prezesa zarządu GKS Wybrzeże SA. Wciąż nie potrafi zaakceptować tego, że wystarczyło obiecać 4 mln więcej i wciąż byłby prezesem. Głupek.
    Ostatnio edytowane przez MaciekGKS ; 06-03-2013 o 08:30
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #588
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    wystarczyło obiecać 4 mln więcej i wciąż byłby prezesem. Głupek.
    I jeszcze z cztery stanowiska dyrektorskie.

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kwidzin za jego przydatny post!

    markusmarkowski (06-03-2013)

  5. Powrót do góry    #589
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    markusmarkowski,
    Z tego co słyszałem to w komisji licencyjnej zasiada... Maciej Polny. Najwyraźniej mści się za przegraną w uczciwym konkursie na prezesa zarządu GKS Wybrzeże SA.
    no nie wierze, zeby takie cos...
    wszak sam deklarowal, ze bedzie nadal pomagal GKS-owi...
    jezeli naprawde zasiada w tej komisji, to ma teraz ku temu nie lada okazje
    (powyzszy tekst zawiera lokowanie duzego poziomu ironii )
    Ostatnio edytowane przez markusmarkowski ; 06-03-2013 o 09:07

  6. Powrót do góry    #590
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Sarkazm i ironia, nieodłączne atrybuty kibica Wybrzeża. Choć niektórzy uważają, że to normalność.

  7. Powrót do góry    #591
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez kwidzin Zobacz posta
    Tak z ręką na sercu, kto jeszcze pamięta, że w tym klubie kiedyś było normalnie?
    Kiedy "G" w herbie nie było kopnięte ? Sorry, nie mogłem się powstrzymać ; ] I żeby była jasność, sam jestem tradycjonalistą, po prostu odpowiedź wpadła mi do głowy po przeczytaniu pytania ; ]

  8. Powrót do góry    #592
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    No dobra. My tu gadu, gadu, a mnie ciekawi czy będzie licencja czy może Kiszkis już tyczy działki?

  9. Powrót do góry    #593
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    Ja osobiście uważam ,że był taki czas konkretnie jeden sezon kiedy miałem pełną satysfakcję z osiągniętych wyników naszej drużyny był taki rok kiedy .... zdecydowanie wygraliśmy z Bydgoszczą i Toruniem w dwumeczu rundy zasadniczej a Gorzów zmietliśmy w dwumeczu i u nas i tam magicznym nastukaliśmy w Gdańsku aby ten decydujący mecz wtopić z kretesem ..ehhh . Był taki rok gdzie Wybrzeże wychowankami stało ....aż wstyd napisać kiedy to było .... ale jeszcze go pamiętam .

  10. Powrót do góry    #594
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Decydujący to był remis z Lesznem...

  11. Powrót do góry    #595
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    Cytat Zamieszczone przez kwidzin Zobacz posta
    Decydujący to był remis z Lesznem...
    W rzeczy samej .... minimalne zwycięstwo z Lesznem + przyzwoite 34-56 w Zielonej dawało ... . Kończyłem wtedy Technikum po czym wylądowałem na kilka miesięcy w szpitalu ..... z przyczyn ..... nie nagłych aczkolwiek dość zaskakujących .... trudno zapomnieć


    P.S Leszka Mischke ktoś pamięta ??? wydawało mi się ,że rośnie talent na miarę Zenka nieopierzony młokos ....
    Ostatnio edytowane przez Sztucer ; 06-03-2013 o 22:15

  12. Powrót do góry    #596
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    To był sezon. Jubileuszowy. Miałem wtedy pierwszy (i jak na razie ostatni) raz okazję, zwiedzić rzeszowski stadion.

    No cóż, Leszek przeszarżował. Szkoda, bo miałem podobne odczucia.
    Ostatnio edytowane przez kwidzin ; 06-03-2013 o 22:25

  13. Powrót do góry    #597
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    Mialo być normalnie

    Jest,będzie? jak zawsze

    Rudy pisał ze ile poczekajcie? miesiąc? dwa? trzy? i wtedy oceńcie wyniki pracy?
    Jak to było?

    Czekamy i poczekamy 4-5 tylko żeby jeszcze było na co czekać

    Do Szymona sie czepiałem...jak i inni a tym czasem przekaz info jest chyba jeszcze "lepszy" hmm w pełni profesjonalny

    w końcu w drabince sami fachowcy

    Solarski jak sie zorientował ile trzeba kasy wyj...bać w błoto sie ulotnił

    Pozdro dla kuma z tych....


    ed.

    Przepraszam
    zapomniałem jeden istotny fakt
    zmianie uległy bardzo istotne kwestie związane z finansami
    jak ze martwią one kibica.

    Tymczasem aktualizacja w dziale sponsoring z świeżą data
    jedzenie.pl LOL
    Ostatnio edytowane przez MrBiedrona ; 07-03-2013 o 21:07
    GKS THE BEST

  14. Powrót do góry    #598
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Jak to mówią, trzeba podejść do sprawy z dystansem. Raz na jakiś czas sprawdzić wynik w telegazecie i wystarczy. Po cóż się stresować meczami z Łodziami i Rawiczami. Bardziej emocjonujące będą sprawozdania finansowe po sezonie. A podniecać się będziemy jak trafimy do eligi, z normalnym prezesem, sensownym trenerem i składem zapewniającym walkę o najwyższe cele. Przez te trzy miesiące, Terlecki swoimi wypowiedziami i decyzją o zatrudnieniu jakże potrzebnych w klubie i kompetentnych menadżero-dyrektorów, zakasował w mojej opinii siedem lat chudych Szymona. Zastanawiam się tylko, czy Zdunek będzie miał jaja, by całe to towarzystwo rozgonić kiedy jeszcze jest co ratować, czy może sam da spokój.

  15. Powrót do góry    #599
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    Oj tam oj tam licencje chyba dostaniemy .... łaskawca Świderski wykupił swój dług zlitował się nad nami i może jak wyściubią resztki wystartujemy hłe hłe hłe .

    Świder " ł.....o " ośmieszyłeś się wypowiedziami z początku sporu .

  16. Powrót do góry    #600
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Oj tam oj tam licencje chyba dostaniemy .... łaskawca Świderski wykupił swój dług zlitował się nad nami i może jak wyściubią resztki wystartujemy hłe hłe hłe .
    Nie łaskawca tylko taki był układ. Głowę dam, że odzyskanie pieniędzy przez Świderskiego było bardzo niepewne, więc nie dostał on kasy od firmy windykacyjnej z góry a jedynie sprzedał "dług" na papierze. Być może "wierzyciele" mają przeciek, że z odzyskania sum będą nici więc zgodnie z ustaleniami dług wraca do Świderskiego/
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 08-03-2013 o 16:52
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  17. Powrót do góry    #601
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Po owocach ich poznacie. A tu nawet na metanol podczas sparingu nie ma. Myślałem, że klub sięgnął dna za Polnego, ale usłyszałem pukanie od dołu...

  18. Powrót do góry    #602
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Tak jak teraz to czulem sie jak Majewski zapowiedzial powrot do tradycyjnych plastronow kiedy go RG olala...potem gdy lezelismy na lopatkach po rzadach pana Formeli...zawsze wszem i wobec mowilem...szanujcie zoltego sponsora bo na drugiego takiegi frajera moze trzeba bedzie dlugo czekac...nawet wtedy, kiedy uchwalal budzety wtorkowe a to co teraz sie wyprawia to dla mnie jest wielkie oszustwo Pana z pieknym CV...odnosze wrazenie, ze komus jakby zalezalo na tym stanie rzeczy...bo tak realnie, to jakim budzetem moze zasilic klub pan Zdunek ? Zastapi obiecane "miliony"...z calym szacunkiem ale nie wyglada mi On na Karkosika, Komarnickiego lub Dworakowskiego...Wybrzeze to My ? Oni ?

  19. Powrót do góry    #603
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Polecam nowy artykuł na wybrzeże.gda.pl:
    "Studniówka" zarządu Roberta Terleckiego
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #604
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    to u zdecydowanej większości górę wziął pogląd, że cel uświęca środki
    u zdecydowanej większości górę wziął zgoła odmienny pogląd

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kwidzin za jego przydatny post!

    markusmarkowski (08-03-2013)

  22. Powrót do góry    #605
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Ot politruk...

    Cytat Zamieszczone przez kwidzin Zobacz posta
    u zdecydowanej większości górę wziął zgoła odmienny pogląd

    Daj pokoj...jakby sie "rzucal" to by mu redakcja tekstu nie zatwierdzila
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 08-03-2013 o 21:08

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi markusmarkowski za jego przydatny post!

    kwidzin (08-03-2013)

  24. Powrót do góry    #606
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Maciek,

    a jak to jest u ciebie? Teraz na serio!

    Na poczatku szedles razem z calym Fatherem itede itepe. Co napisalem cos negatywnego o konkursie, nowym prezesie to wyskakiwales z riposta.
    Od szesciu tygodni czytam od ciebie z reguly tylko nagonke na nowe wladze.

    - Nic nie dostales?
    - zmieniles poglady?
    - czy to tylko taka gierka dla publiki? by byla na zewnatrz rownowaga - czyli sztuczna krytyka?

    pytam, bo mnie ciekawi. nieraz pytam bo sie nudze...ale teraz mnie ciekawi. A JUTRO DERBY!!! Gwodzie nacinalem by sie do rekawiczek zmiescily.

    TOD UND HASS DEM S04
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 08-03-2013 o 21:09

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi gksiak za jego przydatny post!

    markusmarkowski (08-03-2013)

  26. Powrót do góry    #607
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    gksiak,
    Staram się być obiektywny. W tamtej chwili uważałem, że należy się pozbyć MSP z klubu i podtrzymuję swoje stanowisko. Dobrze się stało, że tego człowieka nie ma już w klubie. Niezależnie od tego co jest obecnie to jestem przekonany, że nie byłoby lepiej (skład, perspektywy awansu).

    kwidzin,
    Nic "nie dostałem" bo nie specjalnie aspirowałem. Rozumiem, że oceniasz mnie przez pryzmat swoich standardów - pełnej interesowności. Nie wszyscy tacy są, ale po Twojej aktywności na forum zgaduję, że nie jesteś w stanie sobie tego wyobrazić. Może kiedyś to zrozumiesz, czego Tobie serdecznie życzę.
    Ostatnio edytowane przez MaciekGKS ; 08-03-2013 o 21:09
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #608
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Nie aspirowal, bo ma instynkt samozachowawczy rozwiniety na dosyc wysokim poziomie niektorym go zabraklo...Maciek nie dal sie wrobic w "profesora Glinskiego" i nie gada z tableta zle w sumie..bo one wcale prawie nie gadajo...oj chlopcy...chlopcy...

  28. Powrót do góry    #609
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Co do mojej interesowności, nawet nie wiesz jak bardzo się pomyliłeś. Z psychologii pała. Ale mniejsza. Moja biografia nie jest tematem tego wątku.

    Naprawdę nie odczytałeś prawdziwych intencji moich wpisów? Ośmieszających słabo skrywane aspiracje grupki nieopierzonych ignorantów, kamuflowane pod płaszczykiem altruistycznej "walki" o dobro klubu? Te rozpaczliwe próby poszukiwania pomysłu, który tylko pomógłby zaistnieć? Zwyczajnie nie lubię, kiedy ktoś stara się promować kosztem innych, i myślę, że zdecydowana większość czytelników zrozumiała co mam na myśli. Jak myślisz, po co i do kogo kierowane są rozpaczliwe apele, przyjdź i wstąp do stowarzyszenia. Myślisz, że silnej grupie pod wezwaniem z młyna naprawdę potrzebni są Janusze, leszcze, pi*dy w świecie i co tam jeszcze chcecie? Nie, ale w przeciwieństwie do znakomitej większości tej grupy, tacy ludzie mogą posiadać odpowiednią wiedzę, doświadczenie i być może gotowe rozwiązania, które "dla dobra klubu" mogliby wyłożyć na tacy, aby ten czy tamten cwaniak mógł się wozić na dyrektorskim stanowisku, tuląc przy okazji niemałe sianko. Mylę się? Odpowiedz mi na kilka prostych pytań. Jakie wykształcenie posiadają dyrektorzy. Jakie stanowiska zajmowali w ciągu ostatnich pięciu lat. I jakie autorskie projekty zrealizowali w tym czasie. Ale to przecież tajemnica skrywana niczym świadectwa nauki religii Kim Dzong Una.

    Macieju nie oceniam Cię. Tyle, że ja nie wierzę w ars gratia artis i myślę, że zważywszy na Twoje uprzednie zaangażowanie, czujesz się lekko niedoceniony. Ale pełen szacun, że potrafisz spojrzeć na ten burdelik chłodnym okiem.
    Ostatnio edytowane przez kwidzin ; 08-03-2013 o 21:54

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kwidzin za jego przydatny post!

    markusmarkowski (08-03-2013)

  30. Powrót do góry    #610
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    kwidzin,
    Czuję się cholernie zawiedziony stanem obecnym. Tylko tyle i aż tyle. I oszczędź sobie goebbelsowskiej dialektyki, bo nie przekonasz mnie do tego, że zaangażowałem się w "obalanie Polnego" z myślą o jakiejś przyjemnej synekurce. Żebyś mi nie mógł wyjechać z francuskim powiedzeniem "qui s'excuse s'accuse" to proponuję Tobie odpuścić ten wątek, gdyż jest to ślepy zaułek.

    Nie wiem jakie miałeś intencje. Z tego co napisałem można wywnioskować, że odczytałem je inaczej niż później to zaprezentowałeś. Pragnę zauważyć, że nie zwierzałeś mi się z zamysłu popełnianych wpisów. Nikt nie jest idealny. O zgrozo, nawet ja!

    Bycie dziennikarzem obywatelskim 2011 roku w kategorii publicystyka zobowiązuje. Rzetelność i uczciwość quasi dziennikarska przede wszystkiEm!

    Obecnym problemem klubu bynajmniej nie są "chłopaki z młyna" tylko ich przełożony, który najwyraźniej wypełniał deklaracje sponsorskie z książką telefoniczną na kolanach.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #611
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta

    Bycie dziennikarzem obywatelskim 2011 roku w kategorii publicystyka zobowiązuje. Rzetelność i uczciwość quasi dziennikarska przede wszystkiEm!

    Obecnym problemem klubu bynajmniej nie są "chłopaki z młyna" tylko ich przełożony, który najwyraźniej wypełniał deklaracje sponsorskie z książką telefoniczną na kolanach.

    Macku...proponuje przesledzic wpisy na forum z przed paru miesiecy...Twoje...chlopakow z mlyna...glosow rozwagi jezeli...chlopaki z mlyna...oraz inni lobbysci...czuja sie, nazwijmy to, zle w obecnej sytuacji, powinni najzwyczajniej w swiecie zrezygnowac z piastowanych stanowisk i rzadac nowego konkursu...

  32. Powrót do góry    #612
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez markusmarkowski Zobacz posta
    Macku...proponuje przesledzic wpisy na forum z przed paru miesiecy...Twoje...chlopakow z mlyna...glosow rozwagi jezeli...chlopaki z mlyna...oraz inni lobbysci...czuja sie, nazwijmy to, zle w obecnej sytuacji, powinni najzwyczajniej w swiecie zrezygnowac z piastowanych stanowisk i rzadac nowego konkursu...
    Ja nikomu nie zamierzam mówić co ma robić. Zresztą kapitulacja w tym momencie byłaby najgorszą z opcji. Jak widać jest źle, ale chyba jest jakieś wyjście? Podobno zawsze jest jakieś wyjście... Ja trzymam kciuki, żeby w sezonie wyszli na prostą i mogli pochwalić się realizowaniem swoich załorzeń oraz marzeń. Tak jak pisałem wcześniej. Za Polnego nie byłoby lepiej! I ta świadomość jest punktem wyjściowym dla dalszej dyskusji. Obecna opcja jest więc i tak w najgorszym razie "mniejszym złem". Przecież nikt nie widział nigdy w R.T. Jezusa Chrystusa gdańskiego żużla, czy bardziej przyziemnie patrząc Romana Karkosika, Józefa Dworakowskiego czy nawet Marty Półtorakowej, którzy niemal w pojedynke są/byli w stanie utrzymać swoją drużynę. Mój artykuł to nie jest ustawienie się w kolejce do wyciągnięcia zawleczki z granata, tylko liść lub jakiś kubeł zimnej wody na pewne głowy. Nie można udawać, że nie ma słonia w menażerii. Ot co. A tymczasem keep calm and łatajta budżeta.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #613
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Goebbelsowska dialektyka. Muszę sobie zapisać. Grunt, że aktualnie poruszamy się po wspólnej płaszczyźnie i niech tak zostanie. Co do oceny stanu obecnego. To było z grubsza do przewidzenia już po słynnej konferencji. Przełożony zrobił wrażenie jedynie garniturem. Już wtedy pojawiły się pierwsze głosy, czy nie skończymy jak lubelski kosz. Tyle, że nikt nie przewidział rychłej ewakuacji "zaplecza" (które być może nigdy nie wyszło poza stadium papierowych deklaracji), pozwalającego mieć nadzieję na powolną odbudowę klubu. Dziś palą się światła w klubowych biurach chyba wyłącznie dzięki Zdunkowi, bo braterski duet przez ten czas nie zrobił dosłownie NIC. Co do podwładnych. Czy aby na pewno nie są problemem? Rozpieprzyli klub, będąc kompletnie nieprzygotowanymi na the day after. I te posadki. Choć sam Father nie widzi w nich nic zdrożnego, ba nawet uważa je za naturalną konsekwencję takiego obrotu spraw, szkodzą nie tylko wizerunkowo, ale wręcz czysto merytorycznie klubowi.
    Grup trzymających władzę w klubie, przeżyłem już kilka. Przeżyję pewnie i tą. Tylko skoro GKS to teraz oni, kim jesteśmy "my"?

    Ja trzymam kciuki, żeby w sezonie wyszli na prostą i mogli pochwalić się realizowaniem swoich załorzeń oraz marzeń.
    Ja dyrekcji życzę nie tylko realizacji swoich marzeń, ale przede wszystkim, by do nich dojrzała.

    Obecna opcja jest więc i tak w najgorszym razie "mniejszym złem".
    Czyżby?

    Przecież nikt nie widział nigdy w R.T. Jezusa Chrystusa gdańskiego żużla
    Czyżby?!

    tylko liść lub jakiś kubeł zimnej wody na pewne głowy
    Tyle, że pewne bardziej kumate głowy i tak (jak zapowiadają) nie zniżą się do poziomu myśli prezentowanej na tym forum.

    A tymczasem keep calm
    padło w kancelarii Rzeszy 30 kwietnia...
    Ostatnio edytowane przez kwidzin ; 08-03-2013 o 23:31

  34. Powrót do góry    #614
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    W ramach akcji: "ocieplenie wizerunku zarządu Roberta Terleckiego" na stronie klubowej zaprezentowano nowe kevlary:


    Na żużlowcu kevlar napewno będzie wyglądał lepiej niż na spasionym Rogalu, czy kogo tam wpakowano do środa. Jak Wam się podoba?
    Ostatnio edytowane przez MaciekGKS ; 10-03-2013 o 15:56
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #615
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Macieju rozumiem, że plastron Wybrzeża możesz znać jedynie z książek od historii, ale skoro uważasz, że ten zaprezentowany na nowych kewlarach jest właściwy, to albo jesteś ślepy, albo głupi. Ta wariacja, bo przecież nie właściwy wzór, to jawna kpina z tradycji. Żółte im przeszkadzało, a nie potrafią uszanować ani herbu, ani tym bardziej plastronu. I to wszystko pod okiem tak wiernych, honorowych czy co tam jeszcze kibiców. Wszystkim mędrcom dla przypomnienia:





    A teraz Macieju znajdź pięć szczegółów...

    P.S.
    Ta korona i krzyże, wyglądają jak logo Zarządu Dróg i Zieleni...
    Ostatnio edytowane przez kwidzin ; 10-03-2013 o 16:22

  36. Powrót do góry    #616
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Po czym wnosisz, że mi się podoba? Czy ja w którymś miejscu zaprezentowałem moją ocenę? Zamiast szczekać jak niedoyebana suka w trakcie cieczki mógłbyś ograniczyć się do własnej oceny, bez osobistych wycieczek, wszak nawet podstaw ku takim brak.

    Dla porządku wklejam mój wpis z 15:52 z forum wybrzeze.gda.pl:
    Cytat Zamieszczone przez "MaciekGKS
    Fajnie, że poszli w tym kierunku. Jednak nie byłbym sobą, gdybym trochę nie ponarzekał. Sama koncepcja dobra, ale możnaby uzyskać wielokrotnie lepszy efekt, gdy zastosowano rozwiązania "wieczorkowe".
    źródło: http://www.wybrzeze.gda.pl/forum/vie...=168572#168572
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #617
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Mogli pojsc w czerwien...te biale beda uje.bane niesamowicie...na detergenty nie styknie wazne, ze nie ma juz tego idiotycznego hasla pisanego pod skosem

  38. Powrót do góry    #618
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez markusmarkowski Zobacz posta
    Mogli pojsc w czerwien...
    Kwidzin napewno by się ucieszył. Do tego zamiast herbu Gdańska sierp i młot.

    markusmarkowski,
    Napis nie był zły. Ja bym go nawet zachował, ale z lekką korektą. Zamiast "Jesteśmy szybsi!", dałbym "Jesteśmy biedniejsi!" labo "Szukamy sponsora!".
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi MaciekGKS za jego przydatny post!

    markusmarkowski (10-03-2013)

  40. Powrót do góry    #619
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Do tego zamiast herbu Gdańska sierp i młot.
    Wystarczy Neptun i podpis LPŻ

  41. Powrót do góry    #620
    Początkujący
    Dołączył
    23-12-2012
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 9 w 5 postach
    Nie chciałbym być, jakim wielkim malkontentem, ale jak dla mnie to zdecydowanie brakuje nawiązania do historycznych plastronów Wybrzeża. Ten niby herb wygląda bardzo smutno na tym białym tle. W tej gamie kolorystycznej można było zrobić zdecydowanie coś bardziej kreatywnego. Jednak przez tak krótki okres czasu nasze nowe władze pokazały już niejednokrotnie, że z tym u nich krucho, wiec nie ma się co specjalnie dziwić. O ile kombinezony można przełknąć, to informacje napływające z klubu nie napawają optymizmem. Obyśmy tylko nie przegrali ligi jeszcze przed startem.

  42. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Weles za jego przydatny post!

    MaciekGKS (10-03-2013), MrBiedrona (11-03-2013), kwidzin (10-03-2013)

  43. Powrót do góry    #621
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Panowie, którzy czepiacie się Maćka/kevlarów - nie bądźcie upierdliwcami. Logiczne jest, że przez 30 lat świat uległ zmianie o 300% więc kevlar żużlowy nie może być identyczny z tym z niemal "minionej epoki". To po pierwsze. Po drugie to czy kevlar się komuś podoba czy nie to bardzo subiektywna sprawa i każdy ma prawo krytykować ale nowemu wzorowi na pewno nie można odmówić świeżości i nawiązania do historycznego wzoru z lat osiemdziesiątych a przede wszystkim do barw klubowych, za czym wielu z nas tęskniło. A po trzecie - mamy większy problem na głowie niż dumanie czy kevlar nawiązuje do dawnego wzoru czy nie, albo czy herb Gdańska na kevlarze jest ładny czy brzydki. Oby te kevlary śmigały po torach w tym roku...
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  44. Powrót do góry    #622
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Towarzysz Woźniak podobno w dzisiejszym Dzienniku Bałtyckim coś śmierdzi, że THJ i KPR skłaniają się ku rozwiązanu swoich kontraktów. Nie czytałem więc, powtarzam jedynie za zasłyszaną informacją. Jakbyś ktoś zweryfikował to będę wdzięczny.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #623
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Kto to jest KPR?
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  46. Powrót do góry    #624
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Krystian Pieszczek Racing. -_-
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #625
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    Tedy Zdunek...czy biedniejszy od rolasa z leszna?

    Śmiem wątpić,pytanie czy chciałby wywalać w błoto swoja kasę zarabiana przez lata

    Hmm może warto?
    np. zrezygnować z rejsów po Chorwacji...swoim wypasionym jachtem...?
    Ratuj Tadziu po raz który??

    Moze Mirek coś dorzuci...kiedyś chętny był...
    GKS THE BEST

  48. Powrót do góry    #626
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Tyfusy kredyty co sezon biorą i jakoś się ślizgają z roku na rok. Może tędy droga?
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  49. Powrót do góry    #627
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez MELAS Zobacz posta
    Panowie, którzy czepiacie się Maćka/kevlarów - nie bądźcie upierdliwcami. Logiczne jest, że przez 30 lat świat uległ zmianie o 300% więc kevlar żużlowy nie może być identyczny z tym z niemal "minionej epoki".
    Mało trafny argument. Rzekłbym nawet, że takie rzeczy to tylko w Wybrzeżu. Pewien znany i lubiany prezes PZPN wyszedł do kibiców z podobnym argumentem, próbując zastąpić tradycyjne godło państwowe na koszulkach. Ze skutkiem wiadomym. Rozumiem gdyby na kewlarze nie mieściły się loga sponsorów, ale na dziś?

    czy kevlar się komuś podoba czy nie to bardzo subiektywna sprawa i każdy ma prawo krytykować ale nowemu wzorowi na pewno nie można odmówić świeżości i nawiązania do historycznego wzoru z lat osiemdziesiątych a przede wszystkim do barw klubowych, za czym wielu z nas tęskniło.
    Samo wzornictwo rzecz gustu. A o tych się nie dyskutuje. Grunt, że kolorystyka nie przypomina np. skór Mirka Kowalika. Ale gdzie klubowy plastron? - zapytuję ponownie.

    mamy większy problem na głowie niż dumanie czy kevlar nawiązuje do dawnego wzoru czy nie, albo czy herb Gdańska na kevlarze jest ładny czy brzydki. Oby te kevlary śmigały po torach w tym roku...
    Czy na pewno? Prezes coś tam przebąkiwał, że wszystko jest OK. A tak na poważnie, to dyskutujemy o kewlarze, bo tylko ten został rzucony gawiedzi. Tak, tak, gawiedzi. Takie podejście do kibica ma nowa władza. Kibic to ten, który tylko marudzi, o coś pyta i generalnie tylko przeszkadza. Do tego łaps jeden nie chce nabywać karnetów, ambasadorzyć w klubie i tylko malkontenci po forach. A za Polnego też pieniędzy brakowało! - słychać tu i tam. Tyle, że miało być lepiej niż za Polnego. Ale jest kryzys! A za Polnego trzy, cztery miesiące temu nie było? Generalnie my jesteśmy cacy, a sytuacji w klubie winne są spisek Polnego, dziennikarskiej masonerii i zastępów TW, funkcjonariuszy SB i WSI oraz konklawe i opady śniegu w Izraelu sześć lat temu. Ubrać zarządowi gustowny okular i zabrzmi znajomo. Nieprawdaż?
    Ostatnio edytowane przez kwidzin ; 11-03-2013 o 16:45

  50. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi kwidzin za jego przydatny post!

    MaciekGKS (11-03-2013), MrBiedrona (11-03-2013), Weles (11-03-2013), markusmarkowski (11-03-2013)

  51. Powrót do góry    #628
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Przyznam, że od dłużego czasu nie jestem na bieżąco. Wierzyłem w normalność wraz z odejściem MP, ale widzę, że po raz kolejny to zapowiada się na: "z deszczu pod rynnę"... Wierzyłem w kompetencje braci Terleckich, ale zaczynam wątpić, czy je kiedykolwiek mieli... Ze Stolarskim, to jakiś mega wałek... Miało być 5mln zł, a póki co zapowiada się na wirtualne kontrakty i wirtualny budżet, oby nie był to wirtualny sezon... Przełożenie pierwszego meczu, to też jakiś przekręt... historia z Lechią bardziej wygląda na pretekst, niż na poważny powód. Kogo obchodzi Lechia? Sorry, ale czemu ma nas obchodzić klub, którego najwierniejsi kibice mają NASZ klub i NAS głęboko w d... "Żużlofani *****ani" czy nie tak śpiewają? Czemu mamy się przed tym klubem kłaniać? Dla prawdziwych kibiców, to nie jest problem co wybrać: 90 minut nudy, czy mecz żużlowy... Człowiek przyjeżdża na Święta, wierzy, że zobaczy ukochaną drużynę, a tu... lypa.

  52. Powrót do góry    #629
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Gigant, to że jakieś grono kibiców Lechii ma w poważaniu GKS to fakt (i w drugą stronę), ale nie można generalizować. Skłócanie dwóch największych grup kibicowskich w Gdańsku, a być może nawet w Trójmieście nie ma ŻADNEGO celu. Wydaje mi się, że grupa interesująca się obiema drużynami liczy spokojnie ponad tysiąc - regularnie chodzą na mecze obu drużyn. Sam znam kilkanaście takich osób(!). Problem według mnie leży w tym, że nowy zarząd NIEDOPILNOWAŁ terminu Lechia-Wisła, tj. żeby ten mecz odbył się w inny dzień niż niedziela - 1 kwietnia 2013 r.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  53. Powrót do góry    #630
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Akurat tym razem się nie zgodzę. Dlaczego mamy występować z pozycji wasalnej i dostosowywać się do terminarza Lechii? W świat poszedłby czytelny komunikat, jak bardzo maluczki jest to klub. Musi liczyć na kibiców innych dyscyplin, ba każdą złotówkę. Jeszcze parę lat temu nikt nie zaprzątał sobie głowy takimi sprawami.

Strona 14 z 52 PierwszyPierwszy ... 4121314151624 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •