Strona 5 z 52 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 225 z 2296

Wątek: Wybrzeże Gdańsk 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #181
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Waldek przyznal sie do bledu!

    Kamieniami w niego! a ja ide ogladac Zywot Briana.

  2. Powrót do góry    #182
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    O ironio byłem w Łodzi w ubiegłym roku. Najlepszy na torze "latający" Hlib, a najgorszy "adept" Stachyra. Było, minęło

    Teraz "mamy te baby"

    ps. w propagandowej telewizji lepsza propozycja Arturoo http://www.youtube.com/watch?v=2UrqI2e36e0
    Ostatnio edytowane przez Biaggi ; 30-12-2012 o 20:06

  3. Powrót do góry    #183
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,135
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Kingpin

    Nie prowokuj, bo tak nisko jak ty nie potrafię się stoczyć więc nie pociągnę dalej.

    Co do przytaczanego przez ciebie postu, to wyraźnie napisałem że szkoda, że się tak nie stało bo mi chłopaka szkoda. On w pierwszej lidze zmarnuję sezon. Tylko tyle i aż tyle.

    понимать
    Prościej już nie potrafię.
    Nie chce zasmiecac chlopakom watku,bo jak widac maja juz tego dosyc,ale ty nawet nie rozumiesz jakiego babola strzeliles i dalej belkoczesz.
    Widac,ze glowka nie pracuje jak trzeba,wiec sprobuje wyjasnic lopatologicznie,jak debilowi:

    Pieszczka ci bylo szkoda ale Saszka to juz moze sie na pierwszoligowych torach marnowac,poniewaz zapachnialo przez chwile tym pierwszym w Falubazie.Tak wynika z twojego belkotu.
    Teraz sie zastanow jakim kibicem jestes i jakie wartosci prezentujesz.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 30-12-2012 o 20:25
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  4. Powrót do góry    #184
    Ekspert Awatar gksiak
    Dołączył
    22-04-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 122 w 60 postach
    Skandal w Gdansku.

    Gksiak ujawnia prywatna rozmowe:

    maciek (2).jpg
    Ostatnio edytowane przez gksiak ; 30-12-2012 o 21:03

  5. Powrót do góry    #185
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytując klasyka:
    "Kure.stwem jest wrzucanie prywatnych rozmów na fora publiczne. Wielkie "No Go" i wielki FUCK dla osoby która to zrobiła".
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi MaciekGKS za jego przydatny post!

    gksiak (30-12-2012)

  7. Powrót do góry    #186
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    doobraaa...wracajac do meritum
    okiem potencjalnego darczyncy cd...
    oferte marketingowa na ad 2013 sygnuje niemedialny MP
    z osoba ds. marketingu nijak nie da sie skontaktowac...
    ogarna oni to w koncu ?
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 31-12-2012 o 08:21

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi markusmarkowski za jego przydatny post!

    kwidzin (31-12-2012)

  9. Powrót do góry    #187

  10. Powrót do góry    #188
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach

  11. Powrót do góry    #189
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Skoro Gdańsk dostał licencję to można sądzić, że Bogdan nie za bardzo wie o czym gada. Pewnie wciąż nie rozumie, że skoro nie jechał w "połowie" meczów (8 z 20) i osiągnął katastrofalną średnią 1,245 pkt/bieg co dało KSM 4,54 (przed sezonem miał 6,50), to w konsekwencji jego kontrakt ulegnie automatycznej weryfikacji. Widać towarzysz zza wschodniej granicy wciąż myśli, że czy się stoi czy się leży... Swoją drogą ciekawi mnie reakcje klubu na słowa, które jakby nie patrzeć uderzają w wizerunek Wybrzeża.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #190
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-12-2010
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Skoro Gdańsk dostał licencję to można sądzić, że Bogdan nie za bardzo wie o czym gada. Pewnie wciąż nie rozumie, że skoro nie jechał w "połowie" meczów (8 z 20) i osiągnął katastrofalną średnią 1,245 pkt/bieg co dało KSM 4,54 (przed sezonem miał 6,50), to w konsekwencji jego kontrakt ulegnie automatycznej weryfikacji. Widać towarzysz zza wschodniej granicy wciąż myśli, że czy się stoi czy się leży... Swoją drogą ciekawi mnie reakcje klubu na słowa, które jakby nie patrzeć uderzają w wizerunek Wybrzeża.
    Przede wszystkim najlepszego w Nowym 2013 dla Wybrzezowej ekipy!!!

    Zwroc uwage Maciek,ze najwiecej "placza" ci co jechali przez caly sezon 2012
    do przyslowiowego "tylu".
    (Chrzanowski, Swiderski teraz Bogdanovs)
    To wszystko w "temacie"
    pozdr.
    v.
    ps.1.to do gieksiaka.Ten lokal o ktorym wspomniales jest na Stiegengasse (6 bezirk/dzielnica))
    ps.2.ciekawe ile w tych wszystkich nowych/starych wyplywajacych zadluzeniach w/c zawodnikow ma udzial
    "zdetronizowany" krol Macius I
    Ostatnio edytowane przez voodie ; 01-01-2013 o 20:56

  13. Powrót do góry    #191
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    voodie,
    Udział ma taki, że podpisał umowy bez pokrycia i po sezonie (nowy) zarząd musi łatać dziury pieniędzmi, które z założeni powinny być przeznaczone na kolejny sezon. Inna sprawa, że wypowiedź Bogdana może być po prostu bezmyślna i rozmijająca się w pełni z przepisami obejmującymi jego umowę z GKS-em.

    Również wszystkiego dobrego. Dużo voodkie, ale z umiarem. Nec temer nec temide.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #192
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez voodie Zobacz posta
    ps.2.ciekawe ile w tych wszystkich nowych/starych wyplywajacych zadluzeniach w/c zawodnikow ma udzial
    "zdetronizowany" krol Macius I
    Dal im do podpisania takie kontrakty,a raczej tak napisane ze teraz nic nie wynika z tego co komu kto moze czego nie musi,i jak ma sie rozliczyć

    Krzyczą jak to napisałeś kolarze jadący do tylu,bo im ucinają najwięcej

    Przy podpisie czytali tyko kwoty gwarantowane zapisane w aneksie,a tych pozostałych widać nie doczytali

    NAJLEPSZEGO w 2013! Normalności w GKS-ie !
    GKS THE BEST

  15. Powrót do góry    #193
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Dla tych co narzekają, że klub nie ustalił cen biletów i karnetów. Czyli wiadomo już ile, jak również wiadomo za co. Produkt w sumie znany:
    1. Jonasson
    2. Mroczka
    3. Miśkowiak
    4. Stachyra
    5. Gafurov
    6. M. Szyszko
    7. Pie$zczek

    Jako rezerwę możemy na 99% wpisać Zorro lub Ruuda.
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  16. Powrót do góry    #194
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    Trzeba pochwalić działaczy!

    Ceny bdb,jak na oferowany skład - walkę o awans.

    Zapowiadane dodatkowe atrakcje na stadionie
    GKS THE BEST

  17. Powrót do góry    #195
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    No i oprócz dwóch meczów ligowych gratis, mamy wreszcie darmowe wszystkie pozostałe imprezy żużlowe. A myślę, że w trakcie sezonu uzbiera się tego z 10 sztuk.

    Ceny karnetów (obejmują one dziewięć meczów ligowych oraz wszystkie krajowe spotkania pozaligowe)


    Jednak jeden mecz do przodu tylko. Czyli po staremu. Skoro bilet normalny kosztuje 20 zł a karnet 180 zł i obowiązuje na 9 meczów, to zyskujemy jeden mecz, kupując karnet. Wartością dodaną są zatem pozostałe spotkania pozaligowe.
    Ostatnio edytowane przez MELAS ; 02-01-2013 o 15:36
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  18. Powrót do góry    #196
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Melas,
    30 stycznia mam imieniny. Podpowiem, że jestem rocznik '88.

    Polityka cenowa wydaje się OK, aczkolwiek wydaje mi się, że jeszcze lepsza byłaby cena 10 zł za ulgowy. Chodzi o sam fakt, że mecz za "dyszkę". A wtedy zamiast 3 zł za program mogliby wziąć 5 zł i by się zbilansowało.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #197
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Jak widać malkontenci zawsze znajdą wodę na młyn. Jakby ogłoszono, że bilet ulgowy kosztuje 10 zł a program 5 zł to głowę daję, że napisałbyś, że po ch..u drogo za program i powinni obniżyć cenę programów do 3 zł a ulgowe zrobić po 12 zł i by się zbilansowało!
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  20. Powrót do góry    #198
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez MELAS Zobacz posta
    No i oprócz dwóch meczów ligowych gratis, mamy wreszcie darmowe wszystkie pozostałe imprezy żużlowe. A myślę, że w trakcie sezonu uzbiera się tego z 10 sztuk.



    [/B]Jednak jeden mecz do przodu tylko. Czyli po staremu. Skoro bilet normalny kosztuje 20 zł a karnet 180 zł i obowiązuje na 9 meczów, to zyskujemy jeden mecz, kupując karnet. Wartością dodaną są zatem pozostałe spotkania pozaligowe.
    Przecież karnet kosztuje 160 zł, a nie 180 zł - masz więc jeden mecz ligowy gratis plus imprezy pozaligowe

  21. Powrót do góry    #199
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Melas Ty tak nie płacz, i tak wchodzisz na krzywy ryj!
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #200
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Przecież karnet kosztuje 160 zł, a nie 180 zł - masz więc jeden mecz ligowy gratis plus imprezy pozaligowe
    No przecież tak napisałem. Stoi jak byk, że jeden mecz do przodu tylko czyli po staremu. Za poprzedniego zarządu też mieliśmy o 1 mecz taniej jak karnet się brało. Czeski błąd w cenie karnetu. Ale żeby zaraz korektę stosować? Chyba zacznę baczniej weryfikować artykuły i felietony kol. redaktora.
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  23. Powrót do góry    #201
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-01-2003
    Postów
    2,618
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeden mecz do przodu to nie jest po staremu - karnet rok temu (i dwa lata temu też z tego co pamiętam), to była po prostu ilość spotkań ligowych razy cena pojedynczej wejściówki. Nie było też czegoś takiego jak karnet ulgowy.

  24. Powrót do góry    #202
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Brak karnetu ulgowego to od zawsze była dla mnie największa porażka.

    Ceny są ok, szaleństwem byłyby bilety po dychę, choć chyba wcale nie aż takim głupim, bo niestety po czasach Rickardssona znów trzeba wychować kibiców sukcesu i stadionowych przecen.

    Zawalone zostało to, że ceny są dopiero teraz, a nie przed świętami.

    Karnet ok- powinno być jeszcze taniej, bo karnetowcy są najważniejsi dla regularnej frekwencji, ale z drugiej strony dochodzą imprezy, choć pewnie darują sobie te turnieje towarzyskie w międzynarodowej obsadzie.

    I faktycznie- program tani, ale nie wiem czy warto, bo i tak opłaca się wydrukować samemu, a jak kogoś to przerasta to i tak zapłaci i te 10 zł za kartkę a4 i z reklamami.

    Zobaczymy w praniu, choć sam myślałem o drobnej regulacji cen biletów, bo na pewno będą mecze do 1 bramki i na pewno też można by podwyższyć ceny na inauguracje, Grudziądz itp. A na Rawicz zrobić bilety po dyszkę, bo znacznie ważniejsze są marketingowe pełne trybuny, niż te kilka tysięcy więcej na droższych o 2 ziko biletach. Trzeba walczyć, bo w tym roku mecze są tylko na stadionie, za rok zjadać nas będzie TV i trzeba o tym pamiętać.

  25. Powrót do góry    #203
    Użytkownik
    Dołączył
    18-03-2007
    Postów
    205
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lu-KasH Zobacz posta
    Trzeba walczyć, bo w tym roku mecze są tylko na stadionie, za rok zjadać nas będzie TV i trzeba o tym pamiętać.
    W tym roku też będzie telewizja na 99%.

    ps. Sprzedaż karnetów ze względów technicznych nie była możliwa przed świętami i póki co nie jest możliwa nadal.
    ps2. To są póki co jedne z tańszych, jak nie najtańsze bilety w Polsce.

    pozdro

  26. Powrót do góry    #204
    Początkujący Awatar MarvynCox
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Witam wszystkich Kibiców,

    Chodzę na Wybrzeże od czasów Dzikowskiego i powiem Wam szczerze że kupię karnet po raz pierwszy
    Fajny skład, mocno polski i sporo nadziei w sercu postaram się kupić drugi karnet jeszcze w prezencie. Mam przeczucie, że będziemy mieli sporo radochy w tym sezonie

  27. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi MarvynCox za jego przydatny post!

    MrBiedrona (03-01-2013)

  28. Powrót do góry    #205
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    2,081
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez MarvynCox Zobacz posta
    Witam wszystkich Kibiców,

    Chodzę na Wybrzeże od czasów Dzikowskiego i powiem Wam szczerze że kupię karnet po raz pierwszy
    Fajny skład, mocno polski i sporo nadziei w sercu postaram się kupić drugi karnet jeszcze w prezencie. Mam przeczucie, że będziemy mieli sporo radochy w tym sezonie
    Nie rób jaj Marvyn Ty za swoje zasługi wchodzisz za Free!
    Po co Ci karnet!

  29. Powrót do góry    #206
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez MELAS Zobacz posta
    [/B]Jednak jeden mecz do przodu tylko. Czyli po staremu. Skoro bilet normalny kosztuje 20 zł a karnet 180 zł i obowiązuje na 9 meczów, to zyskujemy jeden mecz, kupując karnet. Wartością dodaną są zatem pozostałe spotkania pozaligowe.
    Siedem zespołów w rundzie zasadniczej, to 6 spotkań w Gdańsku.
    Cztery zespoły w fazie finałowej, to 3 mecze w Gdańsku.
    Razem = 9 meczów

  30. Powrót do góry    #207
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Jeden mecz do przodu to nie jest po staremu - karnet rok temu (i dwa lata temu też z tego co pamiętam), to była po prostu ilość spotkań ligowych razy cena pojedynczej wejściówki.
    Moja pamięć podpowiada mi, że zawsze karnet dawał oszczędność minimum 1 spotkania ligowego. Z drugiej strony mogę się mylić bo nie kupuję karnetów. Ale ta sama pamięć podpowiada mi, że Ty też na Krzysia wchodzisz

    Alter - widać z matematyki byłeś prymusem. Ja nie. Ale na dzień dzisiejszy twoje równanie jest jeszcze mocno hipotetyczne. Może się okazać, że w lidze wystartuje np sześć lub pięć zespołów i wyliczenia biorą w łeb. I tu niestety kupujemy w pewnym sensie produkt nieznany. Nieznany o tyle, że nie wiemy ile docelowo będzie tych spotkań ligowych w 2013 roku. A to za sprawą bałaganu licencyjnego, problemów finansowych w klubach oraz miesiączki połączonej z owulacją i ejakulacją u Pana Witolda Skrzydlewskiego.
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  31. Powrót do góry    #208
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez MELAS Zobacz posta
    Alter - widać z matematyki byłeś prymusem. Ja nie. Ale na dzień dzisiejszy twoje równanie jest jeszcze mocno hipotetyczne. Może się okazać, że w lidze wystartuje np sześć lub pięć zespołów i wyliczenia biorą w łeb. I tu niestety kupujemy w pewnym sensie produkt nieznany. Nieznany o tyle, że nie wiemy ile docelowo będzie tych spotkań ligowych w 2013 roku. A to za sprawą bałaganu licencyjnego, problemów finansowych w klubach oraz miesiączki połączonej z owulacją i ejakulacją u Pana Witolda Skrzydlewskiego.
    ... nie mówiąc o "gwarancji" zajęcia miejsca w górnej czwórce tabeli sezonu zasadniczego

    * * *

    Cytat Zamieszczone przez kwidzin Zobacz posta
    W imię zasad... Przypomnij jak nam odpłacił złoty but, w zeszłym sezonie za wyciągniętą pomocną dłoń?
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Powstaje teraz pytanie czy faktycznie zamiary Roberta Zenona są takie jak to próbuje przedstawić? W mojej ocenie absolutnie nie. Jakkolwiek by to nie brzmiało dla mnie jest to zwykły szmaciarz, co zresztą świetnie współgra z opcją polityczną, które ten reprezentuje w Senacie RP. Numer jaki odstawił w zeszłym roku z Sucheckim, przy pomocy którą otrzymał od Polnego potwierdza jedynie, że facet nie kieruje się w swoim życiu żadną moralnością i przy każdym wydarzniu to on musi być głównym beneficjentem.
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Polny Polnym, ale jeśli jest sytuacja, że Gdańsk użycza stadion, żeby Falubaz mógł dostać licencję, a później zabrania się jakiemuś śmiesznemu zawodnikowi udziału w meczu, który z góry było wiadomo, że wygra Zielona Góra to chyba coś tu nie gra?
    Oj, tam... Nie najeżdżajcie tak na Dowhana i Falubaz.
    Na pocieszenie dla Was: tabela na stronie http://www.zkzssa.pl/
    Może jeszcze zdążycie z odwołaniem i zamiast spadku po barażach ze Spartą - dostaniecie złoto

  32. Powrót do góry    #209
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    ... nie mówiąc o "gwarancji" zajęcia miejsca w górnej czwórce tabeli sezonu zasadniczego
    Tego akurat możemy być pewni. Nawet w przypadku kontuzji 1-2 zawodników z podstawowego składu.
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  33. Powrót do góry    #210
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Pewnie dlatego też karnety nie trafiły jeszcze do sprzedaży ponieważ nie jest pewna liczebność ligi ani terminarz. W zasadzie jest to wystarczający argument żeby odeprzeć zarzut Lu-KasHa o brak karnetów na święta. Oczywiste wydaje się być to, że w razie skarlenia ligi ceny karnetów również się zmniejszą. Swoją drogą ta cała sytuacja pokazuje jak marnym sportem jest ten cały żużel...
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #211
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Powtarzam, o jakości produktu może zadecydować tylko konsument.
    Jak go nie bawi kupowanie karnetu bez terminarza albo bez składu to go nie kupi. Jak mu to wisi to został pozbawiony zakupu w najdogodniejszym momencie nie tylko dla siebie ale i dla osoby towarzyszącej.
    Bez znaczenia ile tych karnetów szło zazywczaj w okresie świątecznym to marketingowo jest to strzał w stopę. Szczególnie, że karnet nie musi wyglądać jak 100 lat temu z poszczególnymi meczami gotowymi go wyrwania, ale raczej jest to karta, którą można ewentualnie dziurkować na cyferkach od 1-9.

    Dziś karnety są, a od świąt nie zmieniło się nic w kwestii składu i terminarza

    A Gdańsk musi mieć najtańsze bilet, tak jak w zeszłym sezonie miał ekstraligowy Wrocław(bodajże 20 i 10 zł), gdyż pozostałe liczące się ośrodki są z miast typowo żużlowych. W trójmieście, a nawet Gdańśku(żeby obejrzeć mecze formalnie sopockich klubów sportowych wcale nie trzeba jechać do Sopotu ) ta paleta jest bardzo szeroka i ułatwiająca drenaż kieszeni kibica sportu.

  35. Powrót do góry    #212
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Lu-KasH,
    Chyba się nie rozumiemy. A co jeśli trzeba będzie zweryfikować cenę ze 160 zł na 140 lub 120 zł? Za dużo zabawy i duże ryzyko powinięcia nogi i zrażenia do siebie kibiców. Więszkość powinna zrozumieć, że z przyczyn obiektywnych organizacja bożonarodzeniowej wyprzedaży nie mogła się odbyć. Ten rok i tak jest przejściowy i dopiero przyszły sezon zweryfikuje możliwości duetu: Robert Terleckiego i Henryk Solarski - jedynych pracowników GKS Wybrzeże SA.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #213
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    No to Lublin na pierwsze spotkanie .

  37. Powrót do góry    #214
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    z przyczyn obiektywnych
    kaki czort te przyczyny ?

    Robert Terleckiego i Henryk Solarski - jedynych pracowników GKS Wybrzeże SA.
    Mirka nie bedzie ? Dyrektorow, menadzera tez ?

  38. Powrót do góry    #215
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Mirka nie bedzie ? Dyrektorow, menadzera tez ?
    Że o gepardzie i kier startu nie wspomnę. Bez dyrektorów można żyć. Bez geparda już niekoniecznie....
    Może samozatrudnienie zaproponowali? To takie modne teraz!

    No to Lublin na pierwsze spotkanie .
    Strach się bać. Dobrze, że nie GKM. Przed spotkaniem z grudziądzanami dobrze byłoby się nieco rozjeździć. Myślę, że zarówno Wybrzeże jak i GKM boją się konfrontacji w pierwszych meczach i woleliby trafić na siebie tak około 4-5 rundy dopiero. Znając życie trafimy na mecz GKM-Wybrzeże lub Wybrzeże-GKM w długi weekend majowy.
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  39. Powrót do góry    #216
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Nie wiem jaką formę zatrudnienia stosuje się wobec pracowników. Póki co na oficjalnej wciąż jest tylko dwójka pracowników: <<KLIK>>.
    Na tej podstawie można domniemywać, że innych etatowych pracowników w klubie... nie ma. Czyżby teoria Majów o końcu świata odnosiła się do Mirosława Berlińskiego? Czy elementem profesjonalizacji klubu była likwidacja działu marketingu i czystki? Czy Robert Terlecki to człowiek orkiestra? To są pytania, które dziś znajdują odpowiedź twierdzącą. Problem jest tym bardziej irytujący, że nawet jeśli ktoś ma ofertę współpracy dla klubu, to nie ma się z kim skontaktować! No chyba, że z sekretariatem przez maila ogólnego, albo walić bez ogródek do samego prezesa, co wielu może paralizować. Swoją drogą jak wygląda wiarygodność ew. przedstawicieli klubu?

    - Panie, jestem Dyrektorem ds. marketingu GKS Wybrzeże SA i przychodzę z ofertą.
    - Ale na oficjalnej stronie GKS-u nie ma Pańskiego nazwiska, a poprzednio byli wypisani wszyscy pracownicy.
    - Pan mi nie ufasz? Czy te włosy mogą kłamać?!
    - ...

    A gepardostartowiec będzie pewnie miał umowę barterową, bez udziału osób trzecich. Czy wybierze pachołka, miejsce na bandzie, karnety czy też podprowadzające?
    Ostatnio edytowane przez MaciekGKS ; 03-01-2013 o 19:04
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #217
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Na tej podstawie można domniemywać, że innych etatowych pracowników w klubie... nie ma. Czyżby teoria Majów o końcu świata odnosiła się do Mirosława Berlińskiego? Czy elementem profesjonalizacji klubu była likwidacja działu marketingu? Czy Robert Terlecki to człowiek orkiestra? To sa pytania, na które obecnie trudno odpowiedzieć. Problem jest tym bardziej irytujący, że nawet jeśli ktoś ma ofertę współpracy dla klubu, to nie ma się z kim skontaktować! No chyba, że z sekretariatem przez maila ogólnego.
    Maciek...to Ty ? czy ktos sie podszywa ?

  41. Powrót do góry    #218
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    markusmarkowski,
    W międzyczasie nieco edytowałem wpis.
    Tak to ja. -_^
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #219
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    he he he...bo to bedzie marketing szeptany

  43. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi markusmarkowski za jego przydatny post!

    MaciekGKS (03-01-2013), kwidzin (03-01-2013)

  44. Powrót do góry    #220
    Zaawansowany Awatar Lukash
    Dołączył
    12-12-2002
    Postów
    2,201
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 64 w 37 postach
    Maciek,
    a teraz niby wiadomo jaki kształt będzie miała liga? Ryzyko jest takie samie, jak wcześniej.
    A o braku podania wyniku rekrutacji pisałem już wielokrotnie. Polny by za to wisiał, ale jeden forumowicz co nie chciał potwierdzić, że aplikował ciągle też nie chcę się pochwalić jak jego aplikacja została rozpatrzona.
    To nie jest normalnie funkcjonujący i przejrzysty klub. Ciągle nie, ale oczywiście na dziś jeszcze cierpliwość jest duża i chętnie zaczekam na obiecane lepsze jutro.

  45. Powrót do góry    #221
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lu-KasH Zobacz posta
    To nie jest normalnie funkcjonujący i przejrzysty klub. Ciągle nie, ale oczywiście na dziś jeszcze cierpliwość jest duża i chętnie zaczekam na obiecane lepsze jutro.
    Mlody jestes...masz czas...poczekasz... :-P moze sie doczekasz teraz delektuj sie najtanszymi biletami w Polsce i ulgowymi karnetami "psy szczekaja a karawana jedzie dalej"

  46. Powrót do góry    #222
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Lu-KasH,
    Ale dostrzegasz różnicę między ogłoszeniem cen biletów/karnetów a ich sprzedażą? O ile jedno można zweryfikować newsem na stronie o tyle drugie może przyspożyć wiele kłopotu i okazać się po prostu kosztowne.

    W klubie jest zatrudnionych dwóch pracowników: Robert Terlecki i Henryk Solarski. Można po tym wnioskować, że niestety nie wszystkim się udało... Tylko nie bądź złośliwy i się nie ciesz cudzym nieszczęściem.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #223
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Według wcześniejszych informacji Henryk Solarski ma pełnić funkcję za darmo. Jego rola jest wiadoma, i nie pobiera za to żadnych gratyfikacji więc moim zdaniem nie należy traktować go jak pracownika.

    Druga sprawa. Nazwiska Terleckiego i Solarskiego dodano w zakładce "Klub i jego władze". To chyba logiczne, że nie ma powodów by umieszczać tutaj kolejne nazwiska pracowników? Moim zdaniem jest wszystko w porządku, nie ma potrzeby ujawniania na stronie klubowej nazwisk wszystkich pracowników. A fakt, że podano tu tylko dwa nazwiska nie świadczy o zwolnieniu pozostałych osób pracujących w klubie. Nie siejmy fermentu i nie stwarzajmy problemów tam, gdzie ich nie ma.

    EDIT: Gonzo może Ty się wypowiesz?
    Ostatnio edytowane przez MELAS ; 04-01-2013 o 11:21
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  48. Powrót do góry    #224
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez MELAS Zobacz posta
    Moim zdaniem jest wszystko w porządku, nie ma potrzeby ujawniania na stronie klubowej nazwisk wszystkich pracowników. A fakt, że podano tu tylko dwa nazwiska nie świadczy o zwolnieniu pozostałych osób pracujących w klubie. Nie siejmy fermentu i nie stwarzajmy problemów tam, gdzie ich nie ma.
    i owszem...nie ma takiej potrzeby, by ujawniac na stronie nazwiska wszystkich pracownikow
    by jednak uciac wszelkie spekulacje, nie siac fermentu i nie stwarzac problemow klub moglby poinformowac spoleczenstwo na przyklad
    na konferencji prasowej, kto bedzie managerem, dyrektorem...przedstawic dotychczasowe osiagniecia nowej kadry, pomysl na swoje funkcjonowanie w klubie...
    no tak zeby bylo fajnie, rodzinnie...z herbatka i ciastkami

  49. Powrót do góry    #225
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Było rodzinnie, z ciastkami, to dokonano puczu
    Widać komuś ciastka nie smakowały...
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

Strona 5 z 52 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •