Strona 3 z 52 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 135 z 2296

Wątek: Wybrzeże Gdańsk 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #91
    Początkujący
    Dołączył
    22-12-2011
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Śmieszy mnie, że Falusy piszą, że u nich Pieszczek byłby najsłabszym ogniwem, jakimś 6-7 zawodnikiem drużyny. Ja tam Różową Koszulę rozumiem, w tej chwili jego juniorka oprócz Dudka to chłopaki świeżo po licencji, z małym doświadczeniem ligowym. Do tego w składzie ma dwa mega plastrony - Davidssona i Krzysia Jabłońskiego. Dowhan doskonale wie, że biegi pary np. Hampel - JD, czy Protas- Jabol mogą się kończyć 3:3, ale też 2:4 w plecy. Zatem kombinuje tak - wypożyczy Pieszczka, jak Jabol albo JD będzie zawodzić to Krychę będzie wstawiać. Pieszczek brylantem nie jest, ale na pewno na obecną chwilę prezentuje się lepiej niż Jabol czy Jonas czy jakiś tam Perzyński. Do tego jeszcze dochodzi to, że Dudek jest po kontuzji, nie wiadomo w jakiej będzie dyspozycji. Pieszczek byłby idealnym zawodnikiem dla Dowhana, a nie jakąś tam zapchaj dziurą. Osobiście wole by pozostał w Gdańsku i trochę się nauczył pokory od np. Renata Gafurowa, ale jak tam woli plastromy z Myszą, to krzyż na drogę, niech zerwie kontrakt opłaci co trzeba i leci.....nawet wypożyczać go nie będą nam musieli...Kosakowski i Szymko sobie poradzą

  2. Powrót do góry    #92
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Grunek, nie wiem skąd Ty chłopie jesteś ale na żużlu to Ty się nie znasz w ogóle. Po pierwsze to za cieniujących Jabola czy JD jechał będzie Dudek. Po drugie, to potrzebujemy drugiego juniora objeżdżonego w SE ponieważ ze Strzelca skorzystać nie możemy. Potrzebujemy go na rok. Od 2014 KSM zostaje zniesiony więc tu już będzie dużo większy wybór. A tak w zasadzie to Pieszczka potrzebowalibyśmy na kilka spotkań, nawet na sam PO. Wtedy już I liga będzie miała po sezonie. No i faktycznie u nas Pieszczek byłby najsłabszym ogniwem. Ale wybór należy do niego i jego rodziców.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #93
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez voodie Zobacz posta
    zigi
    Doprawdy, jakiekolwiek "pertraktacje" z Toba STRACILY SENS!!!!!!
    Mam jeszcze WATLA NADZIEJE, ze masz jeszcze w sobie "cos"
    co nazywa sie "osobistym szacunkiem " dla wlasnej INTELIGENCJI!

    Cytat z Ciebie:
    "Na dodatek dojdzie presja związana z celem jaki sobie stawia klub z Gdańska czyli awans do SE co niekoniecznie może dobrze wpłynąć na jego psychikę"

    Domyslam sie zigi, ze Twoje Zgrzeblarki, Falubaz alias Stelmet jedzie w sezonie 2013 o przyslowiowe "ogorki"...
    Stad Stelmetowy LUZ
    Zibi.
    NIE KOMPROMITUJ SIE...
    Serio.mozna byc "magicznie" OTUMANIONYM...
    Ale bez przesady...
    pozdr.
    v.
    Czytając powyższy komentarz zastanawiam się czy przyswoiłeś sobie znaczenie słowa INTELIGENCJA? Domniemam, że korzystałeś z wiki więc wybaczam Twoją niewiedzę.

    Jeśli chodzi zaś o meritum mojego wywodu, to miałem na myśli to że startując w Falubazie oczekiwania wobec KP będą zgoła odmienne niż w Wybrzeżu. My posiadamy w składzie silnego juniora więc mamy możliwość roszady w składzie, a Wy tej możliwości nie macie więc oczywistym jest, że będzie miał chłopak dużo większą odpowiedzialność za wynik niż miałby w Falubazie.
    Dodatkowo jeżdżąc w SE będzie miał możliwość startowania z najlepszymi zawodnikami ze swojego pokolenia i tym samym sprawdzenia się z nimi. To mu pozwoli ocenić gdzie się znajduję na tle innych. To co jest ewidentną wartością dodaną dla tak młodego chłopaka- już to wcześniej pisałem- to możliwość współpracowania/podglądania najlepszych zawodników na świecie.
    Od kogo ma czerpać wzorce, od Stachyry czy Miśkowiaka?


    voodie, nie idźcie tą drogą.

    Pozdrawiam

  4. Powrót do góry    #94
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-12-2010
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    [QUOTE=zigi1976;1485695]Czytając powyższy komentarz zastanawiam się czy przyswoiłeś sobie znaczenie słowa INTELIGENCJA? Domniemam, że korzystałeś z wiki więc wybaczam Twoją niewiedzę.

    Przyjelem do wiadomosci pojecie slowa INTELIGENCJA i WIKIPEDIA
    Dziekuje za podpowiedz!!!
    Przyda sie.
    Do tego co napisalem do Ciebie -"magicznie otumaniony"
    dodam jeszcze jedno.
    "MAGICZNIE" ZAIMPREGNOWANY!
    To wszystko.
    Co niektorzy juz wczesniej zauwazyli
    ze polemiki czy tam wymiany pogladow maja jakis/jakikolwiek SENS,
    jednak pod warunkiem ze druga strona JEST W STANIE PRZYJAC
    tzw."argumentacje"drugiej strony.Gdy staje sie to niemozliwe, staje sie
    przed wyborem ( w tym przypadku).
    Przyjac CALKOWICIE "racje" drugiej strony i zamilczec lub
    po prostu zamilczec.
    Przyjelem ta druga mozliwosc jako rozwiazanie tematu "racji".
    Zigi, wez sobie Krystiana z wlasnymi "racjami" i krzyz mu na droge.
    Juz wczesniej wspomnialem.Plakac za Krystianem na pewno nie bede.
    Krzyz mu na droge.
    Poprosze tylko o jedno.
    Nie ucz innych co to znaczy "dobro" innych lub by nie nazwac rzeczy po imieniu
    MORALNOSC...
    pozdr.
    v.

  5. Powrót do góry    #95
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    565
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Chłopak ma talent, dlatego silniejsze kluby zgłaszają się po niego. Co w tym takiego dziwnego?
    Uważam, że w Gdańsku chłopak straci sezon na walkę z jakimiś ogórkami. Na dodatek dojdzie presja związana z celem jaki sobie stawia klub z Gdańska czyli awans do SE co niekoniecznie może dobrze wpłynąć na jego psychikę. O finansach nie wspominam, bo to stały temat w Gdańsku.

    W Falubazie mógłby rywalizować z najlepszymi bez żadnej presji. Skupiłby się chłopak na zawodach młodzieżowych i budował spokojnie swoją dalszą karierę.

    Мы увидим
    Nie wspominając o pewnej, dużej jak myślę kasie i pewnej roli 1 juniora za rok w DMP 2013, więc sory perspektywa super i na jego miejscu 5 razy bym się zastanowił, bo jak nie będzie KSM już może nie być taki popularny i takich warunków nie dostać. W zielonej otoczą go taką opieką na przyszłość jak będzie miał zostać 1 juniorem Falubazu, że mu niczego nie zabraknie i kariera przyspieszy dwukrotnie.

  6. Powrót do góry    #96
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Mariusz, nadużywasz pojęcia "wolny rynek", którego najwyraźniej nie rozumiesz. Wolny rynek w kontekście Pieszczka to będzie wtedy, gdy chłopiec będzie WOLNYM zawodnikiem (bez przynależności klubowej) i będzie mógł wybrać sobie klub, który mu przedstawi najlepsze warunki.
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz
    He, he. Dobre. A to Wybrzeże jest już właścicielem Pieszczka czy jak ? Trzeba było z gościem podpisać kontrakt amatorski na 5 lat i wtedy problemów by nie było żadnych. Wiadomo, ze młody pójdzie tam gdzie lepiej płaca (gdzie w ogóle płacą) i mają lepszą ekipę. Niekoniecznie musi to być Falubaz. Ale roszczenie sobie "prawa własności" do Pieszczka to chyba mocna przesada. U nas np. Dudek jest wychowankiem. Ale od początku jest na kontrakcie zawodowym. Dudki podpisują kontrakt co roku bo tak wolą. Ale nikomu u nas nie przyszło do głowy aby Dudkom kazac podpisywac jakieś cyrografy wierności. Wolny rybek chłopie jest jak byś nie wiedział. Jak Wybrzeże będzie miało braki w kasie to prędzej czy później chłopaka kupi któryś klub SE.
    OTÓŻ TO! Pieszczek mając podpisaną umowę do 2014 r. jest rzeczą, przedmiotem, niewolnikiem w rękach Zdunka (GKŻ) i na polskich torach nie pojeździ dopóki jego WŁAŚCICIEL mu na to nie POZWOLI. Jego właściciel może mu sprzedać prawo do jeżdżenia w barwach innego klubu. Chłopak ma umowę zawodową i tu nie ma żadnej różnicy między takową a "amatorską". Nie dogada się ws. aneksu to nie pojedzie w Gdańsku. Jeśli nie pojedzie w Gdańsku i nie dogada się ze swoim WŁAŚCICIELEM co do ew. zmiany barw to zgodnie z wolą jego PANA będzie kiblował sezon, a może nawet dwa. I jak Pan mu da zakaz to chłopiec sobie nawet za granicą nie pobryka, bo do tego wymagana jest zgoda... polskiego klubu.
    Ostatnio edytowane przez MaciekGKS ; 28-12-2012 o 03:55
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #97
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    Czytając Was Falubazy mam wrażenie ,że KP ma jedyną niepowtarzalna życiową szanse .... dostać jak na jego wiek i umiejętności kasę. Tak to powtarzacie ,że mój kot prawie w to uwierzył jest jedno ale ten chłopak ma dopiero niespełna 18 lat i całe życie przed nim dlatego nie raz znajdzie się na jego drodze taki pan różowa koszula lub pani Martusia bądź inni z krzyżem na plecach mając dziurę w swoich składach widząc go jako uzupełnienie. Mam nadzieje jeżeli przejdzie do Was to za kasę 3 razy większą niz mu proponujecie skoro już decyduje się iść tą drogą "papa" P to powinien się szanować !!! ... idzie w końcu do magicznych z aspiracjami więc ochłapów ze stołu zbierać nie przystoji.

  8. Powrót do góry    #98
    Początkujący
    Dołączył
    22-12-2011
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Grunek, nie wiem skąd Ty chłopie jesteś ale na żużlu to Ty się nie znasz w ogóle. Po pierwsze to za cieniujących Jabola czy JD jechał będzie Dudek. Po drugie, to potrzebujemy drugiego juniora objeżdżonego w SE ponieważ ze Strzelca skorzystać nie możemy. Potrzebujemy go na rok. Od 2014 KSM zostaje zniesiony więc tu już będzie dużo większy wybór. A tak w zasadzie to Pieszczka potrzebowalibyśmy na kilka spotkań, nawet na sam PO. Wtedy już I liga będzie miała po sezonie. No i faktycznie u nas Pieszczek byłby najsłabszym ogniwem. Ale wybór należy do niego i jego rodziców.
    Dobra dobra, dobry pic. Po pierwsze to nie wiecie jaki będzie stan zdrowia Dudka po kontuzji, może być wszystko ok, może cieniować jak Świderski. Po 2 o ile Krzysia Jabłońskiego, przez lata jazdy dla Wybrzeża uważam, za zawodnika co jakieś te 4-6 pkt jest w stanie robić przy regularnych startach, to Davidsson to zawodnik co się cofa w rozwoju. On ma KSM 2,96 - gorzej niż Bogdanow, Kuciapa, Chrzan, Jamróg i inni...Gafurowowi to mógłby buty nosić i ramy czyścić.
    Dowhana rozumiem, bo on chce się zabezpieczyć. Nie wiadomo jak ze zdrowie Dudka będzie, nie wiadomo jak pojadą KJ i JD...Pieszczek najgorszym zawodnikiem w waszej magicznej drużynie? Magia Falubazu was ogarnia, i dla was każdy kto jeździ z Myszą jest lepszy niż inni zawodnicy, choćby ten z Myszą był poniżej poziomu Romka Poważnego ( sorry Romek). Dowhan to już nie ma kibiców. On ma wyznawców

    P.S. Mariusz z Zielonej Góry nie jestem, choć kibicuje w ekstra też waszej drużynie bardziej niż Gorzowowi
    Ostatnio edytowane przez grunek ; 28-12-2012 o 07:59

  9. Powrót do góry    #99
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,135
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    Dzialacze Wybrzeza chyba nie do konca spisali z mlodym taka umowe jaka by ich chronila przed zakusami innych prezesow.Dlugosc kontraktu to jednak za malo.Trzeba bylo sie zabezpieczyc chocby takimi obwarowaniami jak maja zawodnicy w Toruniu.U nas tez sa kilkuletnie umowy,ale choc aneks finansowy obowiazuje tylko rok,wystarczy podwyzszyc go o 5 procent ( w przypadku progresu zawodnika ) i sprawa zalatwiona.Holder chcial po mistrzowskim sezonie gruba podwyzke a musial sie zadowolic tymi 5%.Do tego dochodzi punkt mowiacy o zarobkach w przypadku spadku do 1 ligi i taka umowa zabezpiecza obie strony.
    Skoro telenowela pod tytulem "Piszczek w Wybrzezu" trwa w najlepsze,umowa raczej nie do konca zabezpieczala interes klubu.

    Dowhanowi sie nie dziwie,on jest od tego aby dbac o interes Falubazu i to robi a ze po trupach? Coz,nie od dzis wiadomo,ze jest od Wladka ktorego tak zielonogorcy krytykowali za mieszanie w glowie staremu Pawlickiemu wcale nie lepszy a ,ze za lepszego sie uwaza to tez normalne.Ma wsparcie Mariusza i spolki a wszystko to okraszone szczypta magii wiec da sie zawsze usprawiedliwic i przekuc w cnote.

    Regulamin umozliwia zawodnikowi z ksm do 3,5 starty nie tylko w jednej druzynie.Byc moze panowie sie dogadaja i Krystian bedzie mogl jezdzic na dwoch frontach.
    Tylko takie sprawy zalatwia sie najpierw miedzy prezesami i jesli jest wola obu stron, rozmawia sie o konkretach z zawodnikiem.Mam wrazenie ,ze Dowhan jako gentelmen i przedstawiciel narodu zapomnial o tej zasadzie ,stad to niepotrzebne zamieszanie.Wladek i Pawliccy na tym stracili,oby w przypadku Pieszczka nie bylo podobnie.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 28-12-2012 o 09:23
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  10. Powrót do góry    #100
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez grunek Zobacz posta
    Pieszczek najgorszym zawodnikiem w waszej magicznej drużynie? Magia Falubazu was ogarnia, i dla was każdy kto jeździ z Myszą jest lepszy niż inni zawodnicy, choćby ten z Myszą był poniżej poziomu Romka Poważnego ( sorry Romek). Dowhan to już nie ma kibiców. On ma wyznawców:
    Zamotałeś się nieźle
    Skoro kibice Falubazu zakłądają, że Pieszczek będzie najsłabszym w zielonogórskim zespole, to znaczy, że widzą go jako "swojego" a nie "obcego", prawda?
    Zatem cały Twój wywód można spokojnie spuścić razem z papierem toaletowym...

  11. Powrót do góry    #101
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,508
    Kliknij i podziękuj
    2,642
    Podziękowania: 3,663 w 2,170 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sztucer Zobacz posta
    ten chłopak ma dopiero niespełna 18 lat i całe życie przed nim dlatego nie raz znajdzie się na jego drodze taki pan różowa koszula lub pani Martusia bądź inni z krzyżem na plecach mając dziurę w swoich składach widząc go jako uzupełnienie. Mam nadzieje jeżeli przejdzie do Was to za kasę 3 razy większą niz mu proponujecie skoro już decyduje się iść tą drogą "papa" P to powinien się szanować !!! ... idzie w końcu do magicznych z aspiracjami więc ochłapów ze stołu zbierać nie przystoji.
    Nadzieja matka głupich. Nikt nie bedzie placil kasy 3 razy wiekszej za uzupelnienie składu, tak jak piszesz, a nie wyrazne wzmocnienie.

  12. Powrót do góry    #102
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Jak za bardzo Wybrzeże będzie wybrzydzało to niedługo może się okazać, iż nic z tego nie będzie miało. Ani pieszczka ani kasy za jego wypożyczenie.
    Drogi Mariuszu skończ już z tymi farmazonami. Raz piszesz jakbyś był menadżerem Pieszczka i rozdawał karty Potem pytasz o jego kontrakt. To wiesz albo nie wiesz co jest w jego kontrakcie. Zdecyduj się. A co do cytatu powyższego, to akurat nie od Falusów będzie zależało czy będziemy mieli Pieszczka czy nie. Napisałem już, nie dla psa kiełbasa i nie macie się co podniecać. Choćbyście się wszyscy zesrali na rzadko to realiów nie zmienicie. Decyzja zapadnie w Gdańsku a nie gdzie indziej.

    Powinien mieć u boku kogoś, kto będzie temat kontrolował, bo szkoda zmarnować takiego fajnego ściganta. Ciekawe, gdzie ostatecznie wyląduje...
    Właśnie dlatego powinien pozostać przy Chomskim.

    Uważam, że w Gdańsku chłopak straci sezon na walkę z jakimiś ogórkami.
    Nie martw się. Będzie miał się z kim ścigać. Przynajmniej zakorzeni w swojej głowie nawyk przywożenia dwucyfrówek.

    W Falubazie mógłby rywalizować z najlepszymi bez żadnej presji.
    Hahaha dawno większej bzdury nie czytałem na tym forum. A jest ich tutaj wiele. Widać sezon świąteczny mocno się na niektórych głowach odbija. Nieważne co. Byle pisać.

    Brawo Voodie za ripostę.

    Jakoś ten rok bytności w EL nie odbił się dużą ilością postów w naszych Wybrzeżowych wątkach meczowych. Cały czas zastanawiało mnie dlaczego nasze wątki miały 2-3 strony a Falubazowe po kilkanaście. Teraz już wiem. W falubazowych po prostu farmazon goni farmazon. Piszecie byle pisać. Tak jak teraz u nas

    W zielonej otoczą go taką opieką na przyszłość jak będzie miał zostać 1 juniorem Falubazu, że mu niczego nie zabraknie i kariera przyspieszy dwukrotnie.
    Kolejny nawiedzony Możesz sprecyzować czego dokładnie mu nie zabraknie? Skonstruowaliście jakąś maszynę do przyspieszania kariery. A może w Święta leciał "Powrót do przyszłości" i niektórzy w lubuskiem mają już dekodery MPEG4?
    Ostatnio edytowane przez MELAS ; 28-12-2012 o 11:13
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  13. Powrót do góry    #103
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez MELAS Zobacz posta
    Teraz już wiem. W falubazowych po prostu farmazon goni farmazon. Piszecie byle pisać. Tak jak teraz u nas
    macie moze rozmienic 20 zl, tak zeby byla piatka ?
    http://www.youtube.com/watch?v=ld56w...puvHyg&index=1

    a pan Gerard cos wie, czy kliknal na fatherowy link ?

  14. Powrót do góry    #104
    Zaawansowany
    Dołączył
    29-07-2003
    Postów
    2,081
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 5 w 2 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/33...ea-ekstralidze

    Jaki Farmazon ze strony Pana Marka z ZG!

    Wg mnie jak Krycha taki łasy jest na klops, bo o to chodzi, a nie o rozwój to niech na tym wygodnym wspomnianym już fotelu posiedzi rok.
    Rok w I lidze dobrze mu zrobi, a za rok i tak go jakiś prezes w woj. Lubuskiego go nam zwinie! Zawodnik, który jeszcze nic wielkiego nie osiągnął gwiazdę z siebie robi!

    Priorytety dziś są czytelne - KASA tylko i nic więcej. Krystian pokazuje jak kocha klub, kibiców....

  15. Powrót do góry    #105
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Niech Krycha bierze tatusia pod pachę i wynosi się do Zielonej. Dość już mam wysłuchiwania mądrości zielonodziurskich prezesów i płaczu samego zainteresowanego. Skoro traumę po odejściu Polnego, może uleczyć tylko zmiana klimatu, to pa.

  16. Powrót do góry    #106
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-12-2010
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez kwidzin Zobacz posta
    Niech Krycha bierze tatusia pod pachę i wynosi się do Zielonej. Dość już mam wysłuchiwania mądrości zielonodziurskich prezesów i płaczu samego zainteresowanego. Skoro traumę po odejściu Polnego, może uleczyć tylko zmiana klimatu, to pa.
    mam podobne odczucie.
    Po prostu juz rzygac mi sie chce, gdy przychodzi mi czytac na SF-ie o zuzlu.Nagle Krystian zrobil sie "medialna gwiazda" co to ma ratowac przyszlosc trojmiejskiego i krajowego zuzla swoim przejsciem do Zielonej.Zaprawde, logika potrafi byc wyjatkowo pokretna.Pomijam juz wyjatkowo brzydkie skojarzenia.Otwieram lodowke a tu "Rozowa koszula" mowi ze tak naprawde on nie chce Krystiana.Zagladam pod dywan bo cos tam popiskuje, a tu pan Marek z Zielonej Gory twierdz,ze Krystian nigdzie lepiej nie bedzie mial jak u niego "za piecem".Podnosze klape sedesu w toalecie a tu...
    ...
    Zrobil sie z tego niezly "horror"!
    pozdr.
    v.

  17. Powrót do góry    #107
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Ja bym raczej powiedział, że serial.
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  18. Powrót do góry    #108
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Widać, jacy w was kibice Dwa niekoniecznie mądre newsy z Dowhanem i Kopernikiem w rolach głównych i od razu hasła typu "Krycha wypad!". Wychodzi na to, że kilkoma głupimi zdaniami Dowhan sprawił, że sami kibice Wybrzeża w poważaniu mają swój jeszcze niedawno wychwalany pod niebiosa talent. Mimo, że sam Krycha w żaden sposób się jeszcze nie określił.

    Właśnie to jest ta magia, o którą ktoś wcześniej pytał

  19. Powrót do góry    #109
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Widać, jacy w was kibice Dwa niekoniecznie mądre newsy z Dowhanem i Kopernikiem w rolach głównych i od razu hasła typu "Krycha wypad!". Wychodzi na to, że kilkoma głupimi zdaniami Dowhan sprawił, że sami kibice Wybrzeża w poważaniu mają swój jeszcze niedawno wychwalany pod niebiosa talent. Mimo, że sam Krycha w żaden sposób się jeszcze nie określił.

    Właśnie to jest ta magia, o którą ktoś wcześniej pytał

    Ta magia ma w oczach $$$$$ nic więcej.

  20. Powrót do góry    #110
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Sobotch, naprawdę myślisz, że dyskusje o Pieszczku wywołali akurat teraz panowie z ZG?

    Na chłopaka od kilku lat się dmucha i chucha w Gdańsku. Warunki do rozwoju ma bardzo dobre. Dziesiątki imprez, Chomski pod nosem. Mleko się rozlało i dla wielu już dołączył do grona plastronów. Na własne życzenie. Widocznie co$ mu świat przysłoniło? Szkoda...

    http://www.wybrzezegdansk.pl/foto/zoom/132/14

  21. Powrót do góry    #111
    Zaawansowany
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    2,088
    Kliknij i podziękuj
    235
    Podziękowania: 169 w 124 postach
    Znalezione w sieci:


  22. Powrót do góry    #112
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Ale w tym Gdańsku jesteście niesprawiedliwi - to nie wina Krystiana, że każdy marzy o jeździe z myszą na plastronie . Magia.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  23. Powrót do góry    #113
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    to lepsiejsze... http://www.wybrzezegdansk.pl/foto/zoom/132/5
    z przeslaniem...pamietaj na przyszlosc !!! jak bedzie sie Rozowy Koszul pytal to dwie banki !!! dwie !!! slyszales ?
    pytanie do kolegow znajacych nasza mlodziez - co to za zawodnik na zdjeciu ?

  24. Powrót do góry    #114
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    1,003
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 237 w 124 postach
    A kto rozmawia z Różową Koszulą.
    Rodzice czy manager?
    Bo managerem jest Kryjom, więc nie chce mi się wierzyć aby Kryjom działał na szkodę teścia.
    No chyba, że dla Sławka to nie ma znaczenia.

  25. Powrót do góry    #115
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez markusmarkowski Zobacz posta
    to lepsiejsze... http://www.wybrzezegdansk.pl/foto/zoom/132/5
    z przeslaniem...pamietaj na przyszlosc !!! jak bedzie sie Rozowy Koszul pytal to dwie banki !!! dwie !!! slyszales ?
    pytanie do kolegow znajacych nasza mlodziez - co to za zawodnik na zdjeciu ?
    Wydaje mi się, że Beśko. Dalej papa Pieszczek i Piotr Szymko.
    Ostatnio edytowane przez MaciekGKS ; 28-12-2012 o 15:18
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #116
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2002
    Postów
    1,609
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 5 w 4 postach
    Falubaz próbuje wmawiać nam, że wypożyczenie do Falubazu i gość w Wybrzeżu to lepsze rozwiązanie. W teorii w 1 lidze ma być 12 meczów (a może być nawet 10), a w ekstralidze 18, więc mógłby sobie jeździć trochę tu, trochę tu. ALE jest jeszcze runda finałowa, w której nie można korzystać z gościa. I że niby w decydującym momencie mamy być bez juniora?!? Swoją drogą regulamin jest poj... skoro nie uwzględnia gościa do wyższej ligi...
    Natomiast ten płacz po Polnym i dolary w oczach Pieszczków są przerażające, chłopak na dobrą sprawę pojechał kilka udanych zawodów i już im sodówa odbija. Idź i nie wracaj, byleś potem nie płakał, że chcesz jeździć w domu...

  27. Powrót do góry    #117
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    pytanie do kolegow znajacych nasza mlodziez - co to za zawodnik na zdjeciu ?
    O którego zawodnika pytasz? Chodzi o tego łysego?
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  28. Powrót do góry    #118
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez MELAS Zobacz posta
    Chodzi o tego łysego?
    nieee...po nim widac od razu, ze to coach

  29. Powrót do góry    #119
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Trudne pytanie. Matyjasa, Kossakowskiego, Beśkę, Wittstocka, Kossmanna znam i nie jest to żaden z nich moim zdaniem. Stawiałbym: 1. Rybakowski 2. Jackiewicz?
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  30. Powrót do góry    #120
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Tych z kolei ja znam. Żaden z nich.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #121
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    http://www.wybrzezegdansk.pl/foto/zoom/132/24

    Pierwszy z lewej. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie? Facjata znajoma ale nazwiska za cholerę nie kojarzę.

    Z postury to bardziej młody Gustafsson.
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  32. Powrót do góry    #122
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-12-2010
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez markusmarkowski Zobacz posta
    to lepsiejsze... http://www.wybrzezegdansk.pl/foto/zoom/132/5
    z przeslaniem...pamietaj na przyszlosc !!! jak bedzie sie Rozowy Koszul pytal to dwie banki !!! dwie !!! slyszales ?
    pytanie do kolegow znajacych nasza mlodziez - co to za zawodnik na zdjeciu ?

    Marek!
    Tylko nie mow ze na focie jest Krystian
    W koncu fota jest z 2007.
    Swoja droga z fizjonomii papa Krystiana przypomina
    mi wokaliste gdynskiej grupy "Apteka"
    (chyba Jędrzeja "Kodym" Kodymowskiego)
    Co prawda ten ostatni jest duzo szczuplejszy
    pozdr.
    v.

  33. Powrót do góry    #123
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    To nie jest Krystian. Z pewnością jest to zawodnik, który w 2007 lub 2008 roku zakończył przygodę z żużlem i dlatego nie można nigdzie znaleźć jego danych.
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  34. Powrót do góry    #124
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-12-2010
    Postów
    704
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 89 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez MELAS Zobacz posta
    To nie jest Krystian. Z pewnością jest to zawodnik, który w 2007 lub 2008 roku zakończył przygodę z żużlem i dlatego nie można nigdzie znaleźć jego danych.

    Jesli tak, to moze jest to Grzesiek Dzikowski !

    pozdr.
    w.

  35. Powrót do góry    #125
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 37 w 21 postach
    Na uspokojenie Waszych skołatanych nerwów napisze tylko tak. czy biorąc pod uwagę, że kryjom blisko zyje z chomskim oraz fakt medialny że być może kryjom trafi do torunia byłby tak głupi aby wzmacniać pieszczkiem konkurencję?

  36. Powrót do góry    #126
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2003
    Postów
    5,196
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Michał Zamek
    Wyniki z tamtego weekendu.
    http://www.wybrzezegdansk.pl/serwis/...rezesa-lotos-u
    http://www.wybrzezegdansk.pl/serwis/...zkiem-dmp-80cc

    Cancer o to, że Krycha wybierze startowanie w Gdańsku, na rzecz wygodnego fotela, to chyba nikt nie ma wątpliwości. Chodzi o styl i zachowanie, a raczej jego brak.
    Ostatnio edytowane przez Biaggi ; 28-12-2012 o 16:59

  37. Powrót do góry    #127
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    1 (u,1,u,0,d)
    nie dziwota, jak tak na niego "wsiedli"

  38. Powrót do góry    #128
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Nie każdy od razu był turbokozakiem.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #129
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Z drugiej strony wykręcając taki wynik: 1 (u,1,u,0,d) ja bym się nie poddawał. Zawsze po zrobieniu licencji na duży tor moglibyśmy go do Falubazu wypożyczyć
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  40. Powrót do góry    #130
    Zaawansowany
    Dołączył
    06-12-2002
    Postów
    1,502
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 17 w 14 postach
    GKS THE BEST

  41. Powrót do góry    #131
    Ekspert Awatar MELAS
    Dołączył
    01-04-2004
    Postów
    4,471
    Kliknij i podziękuj
    117
    Podziękowania: 187 w 107 postach
    Biedrona nie bądź taki pewny siebie. Na pewno zaraz się okaże, że Krystian podpisał w Gdańsku aneks bo Dowhan jednak się rozmyślił!

    I w ciągu kilku minut od umieszczenia informacji na SF, pękła nam kolejna bombka na stronie klubowej. A mówiłeś Markus, że nie ma postępu w działaniu nowych struktur.
    Ostatnio edytowane przez MELAS ; 28-12-2012 o 17:29
    Jedyne w co wierzę - GKS Wybrzeże!!!

  42. Powrót do góry    #132
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    565
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Może być taka opcja ze zostanie wypozyczony do Falubazu na rok i np bedzie wpisane ze wystapi w 4-6 spotkaniach umowionych po poznaniu dokladnego terminarzu w falubazie w w reszcie spotkan bedzie jezdzil jako gosc w Gdansku? Pewnie o to Dowhanowi jak juz chodzilo a nie podbieranie Pieszczeka, tylko czy to mozliwe wedlug regulaminu?

  43. Powrót do góry    #133
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Zawodnik wypożyczony z niższej ligi nie może w niej już jeździć jako gość.

  44. Powrót do góry    #134
    Zaawansowany Awatar markusmarkowski
    Dołączył
    21-06-2002
    Postów
    2,248
    Kliknij i podziękuj
    200
    Podziękowania: 158 w 106 postach
    Cytat Zamieszczone przez MELAS Zobacz posta
    A mówiłeś Markus, że nie ma postępu w działaniu nowych struktur.
    nie podpuszczaj mnie...
    http://gdansk.naszemiasto.pl/galeria...a,id,t,tm.html

  45. Powrót do góry    #135
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez dzemba_zg Zobacz posta
    Może być taka opcja ze zostanie wypozyczony do Falubazu na rok i np bedzie wpisane ze wystapi w 4-6 spotkaniach umowionych po poznaniu dokladnego terminarzu w falubazie w w reszcie spotkan bedzie jezdzil jako gosc w Gdansku? Pewnie o to Dowhanowi jak juz chodzilo a nie podbieranie Pieszczeka, tylko czy to mozliwe wedlug regulaminu?
    Tak naprawdę chodziło o Pieszczka w play offach ekstraligi a nie w RZ. Play offy będą w czasie gdy I liga już się zakończy więc Wybrzeże nie byłoby stratne, a taki objeżdżony junior bardzo by nam się przydał w decydujących meczach o medale. Sprawa się rypła bo papcio chciał za dużo kasiory za podpis syna.
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 28-12-2012 o 18:20

Strona 3 z 52 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •