Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 451

Wątek: Ekstraliga 2013 - opinie, komentarze, typowania

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,390
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,622 w 2,146 postach
    Cytat Zamieszczone przez irish82 Zobacz posta
    Wielu psioczy na KSM, że psuje żużel, że sztuczny niepotrzebny twór. A dzięki niemu w roku 2013 zapowiada nam się fantastyczny sezon, gdzie prawidłowe wytypowanie kolejności drużyn na końcu fazy zasaniczej graniczy z cudem.
    A teraz wyobraźmy sobie składy ligi przy założeniu zniesienia KSM.
    Przykładowo:
    Unibax: Gollob, Sullivan, Holder, Ward, Miedziński, Pieszczek, K. Pulczyński
    Falubaz: Hampel, Protasiewicz, Jonnson, Loktajew, Davidsson, Dudek, Strzelec
    i na drugim biegunie:
    Polonia B.: Buczkowski, Kościecha, Andersen, Miśkowiak, ????, Woźniak, Curyło (Tutaj zakładam że Hancock zostaje w Tarnowie, a Loktajew w ZG).

    Przed sezonem dużo łatwiej byłoby wytypować medalistów i spadkowiczów. Może więc KSM nie jest aż taki straszny w obecnej formie?
    W hiszpanskiej pilkarskiej tez latwo wytypowac pierwsze 3 druzyny, w angielskiej podobnie, niemieckiej zreszta tez. Czy uwazasz ze to zle i druzyny maja sie oslabiac po dobrych sezonach? Temat walkowany byl juz tyle razy, ze szkoda gadac.

  2. Powrót do góry    #47
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    1,451
    Kliknij i podziękuj
    182
    Podziękowania: 119 w 80 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    W hiszpanskiej pilkarskiej tez latwo wytypowac pierwsze 3 druzyny, w angielskiej podobnie, niemieckiej zreszta tez. Czy uwazasz ze to zle i druzyny maja sie oslabiac po dobrych sezonach? Temat walkowany byl juz tyle razy, ze szkoda gadac.
    A, czy polskie drużyny żużlowe także walczą o międzynarodowe trofea ?

  3. Powrót do góry    #48
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez irish82 Zobacz posta
    Wielu psioczy na KSM, że psuje żużel, że sztuczny niepotrzebny twór. A dzięki niemu w roku 2013 zapowiada nam się fantastyczny sezon, gdzie prawidłowe wytypowanie kolejności drużyn na końcu fazy zasaniczej graniczy z cudem.
    "Fantastyczny" to on będzie dzięki pomniejszaniu ligi a nie dzięki KSM. O wadach KSM na tym forum napisano już całe elaboraty, więc nie będę się powtarzał. Dobrze że go zniosą (o ile go zniosą bo ciągle nie mogę w to uwierzyć). Pytanie tylko ile drużyn dotrwa do 2014 r. To że np. taka Bydgoszcz zgrabnie pozbierała odpady z rynku nie znaczy że jest w stanie ich utrzymać. Po tym sezonie niekoniecznie spadną najsłabsze ekipy, ale te które nie dostaną licencji na 2014 r. ze względu na nieuregulowane należności. Na pewno będzie ciekawie.

  4. Powrót do góry    #49
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    . A dzięki niemu w roku 2013 zapowiada nam się fantastyczny sezon, gdzie prawidłowe wytypowanie kolejności drużyn na końcu fazy zasaniczej graniczy z cudem.
    Jakim cudem ? Już dziś można powiedzieć, ze prym rozgrywkom nadawały będa takie ekipy jak Apator i Falubaz. Środek tabeli będą zajmowały Tarnów, Czewa, Leszno, Rzeszów. W strefie spadkowej będa walczyły Gorzów, Bydzia, Wrocek i Gniezno. A podobno wszystkie ekipy mają KSM na poziomie nie przekraczającym 40.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #50
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2008
    Postów
    666
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 155 w 70 postach
    1. Leszno - ciekawa opcja składu! na pewno nie jest to ekipa która ma rozbijac rywala do 30 ale stac ich co mecz na 46 pkt! Seledyn musi spiać poślady żeby wrócic do czołówki a i Fredka lubi śmigac na Smoku wiec powinien wystepy z GP przełożyc wreszcie na lige... Zengi ma coś do udowodnienia a na ławce w gotowości vice MIMP 2012

    2. Częstochowa - ekipa fighterów Grisza Emil MJJ i czuje że Ryszard wyklęczy pod Jasną Górą zdrowe nadgarstki i coś tam pojedzie - beda silne medaliki zobaczycie

    3. Toruń - pierniki beda cholernie twarde u siebie a to spory atut patrząc na bonusy byle nie płakali na wyjazdach bo piernik miekki

    4. Zielona Góra - dziwna drużyna z plastronami i nie zdziwi mnie mecz 4 x 11 i mecz przegrany w stosunku 46-44

    5. Rzeszów - maszynka Nicki swoje bedzie robił! Walas powinien dobrze wspomagać liderowanie a Okon z Jurica nie raz nie dwa zaskoczą ale jednego im zabraknie do pierwszej czwórki - drugiego juniora

    6. Tarnów - Herbata Vacul i Cieślak wystarczą żeby na spokojnie odjechać sezon jeśli dodamy zagadkowego Madsena i już seniora Janowskiego powinno być spokojnie ale bez szału

    7. Gniezno - lekki atut swojego toru powinien wystarczyc na szczęsliwą siódemkę ale na wyjazdach może byc srogo

    8. Gorzów - nie wierze w kolejny taki sezon PUKa a jeśli dodamy KK w GP to... pewnie chłopak po helu nie tylko gardło będzie zdzierał ale inne Gapki Nermarki tego nie uszanują

    9. Bydgoszcz - tu jedynie nadzieja że Dziadzia Greg wybije młodzieży styl i podejście Hansia Lansia do speedwaya ale czy kolejny sezon kolejna drużyna i kolejne nowe otoczenie będzie odpowiednią motywacja dla Hancocka czy czas odkładać na emeryturke i jeżdzic po 6 razy w meczu...?

    10. Wrocław - Baron i Jędrzejak co oni sami mogą zrobic

  6. Powrót do góry    #51
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    1-2. Zielona i Leszno, faworyt znany z góry
    3-4. Toruń i Włókniarz, z przewagą tych pierwszych, wiadomo czemu
    5-6. Tarnów, Rzeszów. Dokładnie w tej kolejności.
    7. Bydgoszcz.
    8. Gorzów.
    9. Gniezno.
    10. Wrocław.

  7. Powrót do góry    #52
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Zastanawia mnie tak niskie stawianie Gorzowa przez wielu z Was. Przecież jest Iver - KK - Zmarzlik, czyli w miarę solidna trójka. Do tego Nermark, który w ostatnich sezonach koło 2,0 się zawsze zakręcił i Gapa, który 1,5 będzie miał spokojnie
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  8. Powrót do góry    #53
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Zastanawia mnie tak niskie stawianie Gorzowa przez wielu z Was. Przecież jest Iver - KK - Zmarzlik, czyli w miarę solidna trójka. Do tego Nermark, który w ostatnich sezonach koło 2,0 się zawsze zakręcił i Gapa, który 1,5 będzie miał spokojnie
    Problem Gorzowa to zatrudnienie zawodników którzy swoje optimum mają na rożnych nawierzchniach. Nermark nie pojedzie na kopie, PUK z Kasprzakeim jak nie będzie kopy to już nie będą takimi geniuszami itd. Gdyby np. zamiast Nermarka był Lindgren to by to lepiej wyglądało.

  9. Powrót do góry    #54
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Zastanawia mnie tak niskie stawianie Gorzowa przez wielu z Was. Przecież jest Iver - KK - Zmarzlik, czyli w miarę solidna trójka. Do tego Nermark, który w ostatnich sezonach koło 2,0 się zawsze zakręcił i Gapa, który 1,5 będzie miał spokojnie
    Iversen miał sezon życia. Osobiście lubię jego jazdę, ale mało realne wydaje mi się, że będzie miał ponownie tak dobry sezon. Kasper...przy SGP bywa z nim różnie i poziom mu spada. Nie wiem czy psychicznie, czy fizycznie, ale jednak jazda w cyklu go przeciąża. Zmarzlik...temu chłopakowi życzę jak najlepiej, bo robi niesamowite show na torze. I niespecjalnie bym się zdziwił jakby nagle okazało się, że jest liderem drużyny. Nermark te okolice 2,0 to na kim robił? Od lat z Włókniarzem w tyle tabeli (nie jest to przytyk dla częstochowian, a moja obserwacja) toteż ktoś spośród tych słabych zawodników musiał te punkty robić.


    Mi się wydaje, że Rzeszów jest przeceniany przez niektórych. Ta drużyna ma tak na prawdę jednego lidera (fakt, to jest lider z prawdziwego zdarzenia) w postaci Nickiego oraz drugiego solidnego - Walaska. Ale co z resztą? Pavlic może być solidny, ale może być totalna klapa. Okoniewski mnie jakoś od kilku lat nie przekonuje. Niby robi jakieś wyniki, ale czy można na niego liczyć? Ciężko powiedzieć. Ciekawy za to jestem postawy Sówki. Chłopak jechać potrafi, ale czegoś tam brakuje do końca. Oby się przełamał i dalej rozwijał.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  10. Powrót do góry    #55
    Początkujący
    Dołączył
    22-12-2011
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Jak dla mnie to będzie tak:
    1. Częstochowa - świetna drużyna, z dwojgiem świetnych walecznych zawodników Griszą i Emilem, każdy z nich może 16 pkt na wyjeździe machnąć. Do tego świetnie rozwijający się Jepsen Jensen, Szumina co ma 2,5 a może nawet i 10 pkt robić, do tego Holta lub Miro Jabłoński. Każdy z tej ostatniej trójki może wieść 0 ale i 10 pkt. Juniorka Strzelec i Czaja. Bez szału, ale nie najgorzej. Według mnie ta drużyna wywalczy złoto, bo będzie jechać na fali a nie na reklamie i PR-arze jak Unibaxy i Falusy
    2.Toruń - skład robi wrażenie, Gollob pewno będzie latał, ale, ale, ale...nie wiem jak Sullivan/Ward/Holder/Miedziak przyjmą na siebie opcję "wahadłowego rezerowowego"...wiem, że może być jak któryś z nich wyleci to może kilka meczy posiedzieć, a wtedy atmosfera się popsuje, Ward strzeli focha....i nie wierze w mistrza Polski pierników
    3.Tarnów - chyba bardzo niedoceniany skład. Dużo młodych talenciaków czystej wody jak Vaculik, Madsen i Janowski. Do tego Kołodziej i Cieślak. Cieślak ma ten fart że z zawodników nielotów robi "loty" - podejrzewam, że to samo zrobi z Artiomem.... może być niespodzianka jak cholera
    4. Leszno- kolejny młody fajny skład. Nie mają jednak Cieślaka, i chyba zabraknie przysłowiowego lidera. Przemo Pawlicki i Fredka Lindgren to fajni zawodnicy, pozostali też nieźli, tylko ten mały krasnal Bjerre mnie nie przekonuje zwłaszcza, że jest po "Świderskiej" kontuzji....
    5.Bydgoszcz- fajny skład z perspektywicznymi zawodnikami - Łokatjewem, Buczkowskim, doświadczony lider Hancock i doświadczony średniak Kostek. Jeszcze jest najlepsza para juniorska w Polsce - Curyło i Woźniak.... Tylko ***** Hansio Lansio psuje wizerunek tyfusom ....Polonia spokojne utrzymanie i tramwaj do Dworca
    6.Rzeszów- fajna drużyna, Nicki będzie robił wyniki, Walasek machał będzie punkciki, Okoń, Pawlic, nie wygląda to źle. Rzeszów skład poprawił, ale znowu Marta ma pecha bo inni też się wzmocnili
    7. Zielona Góra- typuje jako największy niewypał sezonu....bo po 1 to Hampel i Dudek po mega kontuzjach, bo po 2 PePe i AJ to zawodnicy na ponad 10 pkt, ale w decydujących meczach "płaczliwe panienki" a do tego brak i Saszki
    8.Wrocław- to jest taka drużyna, że tam zawsze jakiś odpad przechodzi rekonesans i macha po nie wiadomo ile punktów. Nie zdziwię się jak Suchecki będzie machał po 10 pkt. Niestety przy 3 spadkach Wrocławianie niestety polecą.....
    9.Gniezno - próbują fajny skład ale tak naprawdę to tam sezon mogą mieć Lindbeack i Zagar. Ale to też nie są asy na zawsze 12+, w barażu by sobie poradzili, ale baraży nie będzie....ale bynajmniej sobie stadion zmodernizowali, światełka zapalili i odwiedzi ich Nicki, Gollob i Hancock przy innej okazji niż turniej Chrobrego. A poza tym mocno się przejadą na kuternodze Świderskiej
    10.Gorzów- dla mnie drużyna nieporozumienie. Liderzy to niepewni, z formą jak huśtawki blondyni Kasprzak, PUK i Nermark....druga linia to poza Linusem co może coś tam pokazać to Adrian Gomólski i Łukasz Jankowski co byli rezerwowymi w Orle i Ostrowi....litości...szkoda Zmarzlika, ale jeden sezon w pierwszej lidze mu nie zaszkodzi...

  11. Powrót do góry    #56
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    1. Częstochowa
    2. Zielona Góra
    3. Toruń
    4. Leszno (choć chciałbym żeby byli wyżej)
    5. Rzeszów
    6. Tarnów
    7. Gorzów
    8. Bydgoszcz
    9. Gniezno
    10. Wrocław
    TeamLindgren

  12. Powrót do góry    #57
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Reptile, Ty chyba na Jasnej Górze rozgrzeszenie dostałeś i teraz realizujesz pokutę
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #58
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-10-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 9 w 5 postach
    4. Leszno- kolejny młody fajny skład. Nie mają jednak Cieślaka, i chyba zabraknie przysłowiowego lidera.
    Jakie przysłowie masz na myśli?

  14. Powrót do góry    #59
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    mentikk napisał:
    Nermark te okolice 2,0 to na kim robił? Od lat z Włókniarzem w tyle tabeli (nie jest to przytyk dla częstochowian, a moja obserwacja) toteż ktoś spośród tych słabych zawodników musiał te punkty robić.
    Nermark wygrał w ostatnim sezonie 29 biegów, 24 II miejsca i 22 III miejsca KSM 8,00 chyba koło 170 punktów nie jeżdżąc we wszystkich meczach.
    No na swoich zawodnikach tego tylko nie zrobił chociaż jeździł z juniorem ba nawet został mistrzem Szwecji. Też pewnie przez przypadek. Ja tam mu będę kibicował.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  15. Powrót do góry    #60
    Stały bywalec Awatar lugen
    Dołączył
    17-06-2009
    Postów
    1,162
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 248 w 94 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    No na swoich zawodnikach tego tylko nie zrobił chociaż jeździł z juniorem
    Sąsiedzi Nermarka w klasyfikacji skuteczności (pokonani rywale)


    24 M.J. JENSEN 56,6% 111 : 85
    25 Pr. PAWLICKI 56,5% 109 : 84
    26 NERMARK 55,9% 95 : 75
    27 MIEDZIŃSKI 54,9% 124 : 102
    28 WOFFINDEN 54,6% 77 : 64
    29 GOLLOB 54,2% 110 : 93

  16. Powrót do góry    #61
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    mentikk napisał:

    Nermark wygrał w ostatnim sezonie 29 biegów, 24 II miejsca i 22 III miejsca KSM 8,00 chyba koło 170 punktów nie jeżdżąc we wszystkich meczach.
    No na swoich zawodnikach tego tylko nie zrobił chociaż jeździł z juniorem ba nawet został mistrzem Szwecji. Też pewnie przez przypadek. Ja tam mu będę kibicował.
    Jakby był w drużynie Włókniarza w nadchodzącym sezonie - w składzie z Griszą, Emilem, MJJ i Holtą myślisz, że tyle wysokich pozycji by przywiózł, czy raczej jako uzupełnienie pary byłby tym, który walczy o chociaż jeden punkt w biegu? Im słabsza drużyna tym łatwiej przeciętnemu zawodnikowi o punkty.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  17. Powrót do góry    #62
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    mentikk

    Myślę, że będąc pod 5 też zrobiłby tyle punktów, bo KSM miał bodajże 16 w całej lidze. W domu miał 2,089. Na wyjeździe 1,825
    Nie wiem jak w tym sezonie, ale uważam że to jedno z większych "objawień".
    p.s. dzięki Lugen za zestawienie. Mocno różni się od KSM czy średniej. Ciekawe
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  18. Powrót do góry    #63
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    mentikk

    Myślę, że będąc pod 5 też zrobiłby tyle punktów, bo KSM miał bodajże 16 w całej lidze. W domu miał 2,089. Na wyjeździe 1,825
    Nie wiem jak w tym sezonie, ale uważam że to jedno z większych "objawień".
    p.s. dzięki Lugen za zestawienie. Mocno różni się od KSM czy średniej. Ciekawe
    Spoko, tylko skąd się wziął ten KSM Nermarka? Z tego, że miał sporo punktów? A które zdobywał głównie dzięki temu, że miał w drużynie poza Griszą słabych partnerów? Ja wiem, że na swoich zawodników patrzy się przychylniejszym okiem, ale chyba mi nie powiesz, że tego nie widzisz? Myślisz, że tyle samo punktów (i ten sam KSM) w minionym sezonie osiągnąłby jeżdżąc w Tarnowie w miejsce Madsena, w Toruniu w miejsce Miedzińskiego czy w Gorzowie w miejsce Zagara? Ja tam do Nermarka nic nie mam osobiście, ale jego wyniki w Polsce wydają mi się nieadekwatne do jego umiejętności - innymi słowy: dzięki jeździe w słabej drużynie napunktował więcej niż jest w stanie w drużynie o nawet średnim potencjale.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  19. Powrót do góry    #64
    Początkujący
    Dołączył
    22-12-2011
    Postów
    25
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez Kibic_CKM Zobacz posta
    Jakie przysłowie masz na myśli?
    Dobre...no może np. "Gdzie kucharek sześć, tam nie ma co jeść"...może być takie przysłowie

  20. Powrót do góry    #65
    Początkujący
    Dołączył
    24-12-2012
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Jeszcze odnośnie Nermarka. Jeżeli na równym, dobrze przygotowanym torze wygra start, a ten element ma opanowany perfekcyjnie, to nawet czołówka GP na dystansie nic mu nie zrobi. Pozostaje kwestia przygotowania sprzętowego, sam wspominał że stracił w tym sezonie dużo kasy przez ligę szwedzką i nie wie jak będzie wyglądało pod tym kątem przygotowanie do sezonu. Od polskich pracodawców nigdy nie wołał dużych pieniędzy, pewnie w wyniku tegorocznych strat odszedł z Włókniarza i skorzystał z lepszej propozycji Gorzowa. Znając mentalność Szweda, będzie dobrze przygotowany do sezonu, ale bardzo ważne będzie przygotowanie gorzowskiej nawierzchni, odpowiadające każdemu zawodnikowi. Myślę, że kompromis w tej kwestii jest możliwy do wypracowania, a Paluch na pewno szybciej się dogada z Nermarkiem, niż w tym sezonie z Gollobem. Mimo wszystko trudno będzie Szwedowi osiągnąć wynik z dwóch ostatnich sezonów, a będzie kluczowym zawodnikiem w walce chyba jednak o utrzymanie dla Gorzowa. Nermark potrafi jednak pozytywnie zaskoczyć, chociaż jego postawa jest dużą niewiadomą, podobnie jak całej drużyny z Gorzowa, która może z hukiem spaść, jak i przy pozytywnym zbiegu okoliczności powalczyć o fazę PO.
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 28-12-2012 o 16:22

  21. Powrót do góry    #66
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2004
    Postów
    314
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 106 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Spoko, tylko skąd się wziął ten KSM Nermarka? Z tego, że miał sporo punktów? A które zdobywał głównie dzięki temu, że miał w drużynie poza Griszą słabych partnerów? Ja wiem, że na swoich zawodników patrzy się przychylniejszym okiem, ale chyba mi nie powiesz, że tego nie widzisz? Myślisz, że tyle samo punktów (i ten sam KSM) w minionym sezonie osiągnąłby jeżdżąc w Tarnowie w miejsce Madsena, w Toruniu w miejsce Miedzińskiego czy w Gorzowie w miejsce Zagara? Ja tam do Nermarka nic nie mam osobiście, ale jego wyniki w Polsce wydają mi się nieadekwatne do jego umiejętności - innymi słowy: dzięki jeździe w słabej drużynie napunktował więcej niż jest w stanie w drużynie o nawet średnim potencjale.
    Po części masz z pewnością rację. Ale z drugiej strony weź pod uwagę, że w Stali jak Zagarowi w meczu nie szło, to pojechał inny zawodnik. W ten sposób Zagar utrzymywał wysoką średnią, mimo, że w rundzie zasadniczej szczególnie na wyjazdach pokazał niewiele. Dla mnie klasę zawodnika poznaje się na wyjeździe, a Zagar miał 5 średnią w zespole (niewiele ponad 1,6 pkt. na bieg).

    Nermark jechał średnio 5 biegów w meczu (85 biegów w 17 meczach).
    Zagar 4,22 biegu w meczu (76 biegów w 18 meczach). Czyli Nermark, mimo, że startował w jednym meczu mniej, pojechał 9 biegów więcej. Gdybyśmy przeanalizowali dokładniej, to by się okazało, że Zagar jechał pięć biegów głównie w Gorzowie.

    Idąc natomiast tokiem Twojego rozumowania, to Pedersen w Rzeszowie niewiele powinien pokazać. Dwa lata temu w Gorzowie cieniował dramatycznie, też często jeżdżąc z juniorem. Majstersztykiem był w jego wykonaniu mecz w ZG, kiedy jadąc chyba w 6 biegach zrobił bodajże 10 punktów, a oprócz naszych juniorów pokonał tylko chyba Strzelca, albo najsłabszego seniora w ZG. Ale 10 pkt. tym sposobem zrobił.

    W Gdańsku Pedersen się przebudził, co udowodnił w GP. Jego wysoka średnia z tego sezonu nie była tylko wynikiem jazdy w słabszym zespole. Tak samo Nermark zdobył m.in. mistrza Szwecji, więc jego wyniki w lidze polskiej to nie przypadek. Tym bardziej, że to już drugi sezon na tym poziomie.

    Oceniając zawodników widzę, że najczęściej kierujemy się marką nazwiska. Stal nie ma żadnego markowego nazwiska, stąd tak nisko jest w sondażach.
    Ostatnio edytowane przez yarek3 ; 28-12-2012 o 11:41

  22. Powrót do góry    #67
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    yarek3 napisał:
    Nermark jechał średnio 5 biegów w meczu (85 biegów w 17 meczach).
    Zagar 4,22 biegu w meczu (76 biegów w 18 meczach). Czyli Nermark, mimo, że startował w jednym meczu mniej, pojechał 9 biegów więcej. Gdybyśmy przeanalizowali dokładniej, to by się okazało, że Zagar jechał pięć biegów głównie w Gorzowie.
    Nermark nie chciał jeździć RT. Nie pojechał też w Gorzowie by zaraz potem zrobić coś koło kompletu w Bydgoszczy.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  23. Powrót do góry    #68
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,307
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    Nermark wchodzi na minę wybierając starty w Gorzowie. Jeśli na Jancarzu będzie przygotowywany taki sam tor jak do tej pory to Szwed nawet w przeciętnej kadrowo Stali stanie się zawodnikiem drugiej linii. Najlepiej o tym poświadczyć mogą jego wyniki z Wysp. Mimo, że w BEL jeżdżą słabsi zawodnicy niż w SE, przyczepne tory sprawiły, że Nermark punktował mizernie. Średnie z dwóch ostatnich sezonów (2011 : 1,624, 2012 : 1,593) mówią same za siebie.

  24. Powrót do góry    #69
    Zbanowany
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    1-2.Częstochowa
    1-2.Toruń
    3.Leszno

    dalej kilka drużyn o podobnym potencjale,ale przewiduję tak:
    4.Rzeszów
    5.Gorzów
    6.Zielona Góra
    7.Tarnów
    8.Bydgoszcz
    9.Gniezno
    10.Wrocław

  25. Powrót do góry    #70
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Problem Gorzowa to zatrudnienie zawodników którzy swoje optimum mają na rożnych nawierzchniach. Nermark nie pojedzie na kopie, PUK z Kasprzakeim jak nie będzie kopy to już nie będą takimi geniuszami itd. Gdyby np. zamiast Nermarka był Lindgren to by to lepiej wyglądało.
    Pewnie Nermark to samobójca skoro przychodzi do klubu gdzie tor mu nie pasuje.To chyba normalne , że nawierzchnia zmieni sie tak aby przypasować większości.Na kopie leszczynskiej potrafił przywieżć 9 pkt w pieciu biegach.

    Liga na papierze wygląda tak wg mnie

    1.Zielona Góra
    2.Toruń
    3.Czestochowa
    4-6.Rzeszów
    4-6.Tarnów
    4-6.Leszno
    7.Bydgoszcz
    8.Gorzów
    9.Gniezno
    10.Wrocław

    tyle ze na miejscach 4-6 naprawde to ciezko wytypowac.Sezon bedzie ciekawy i nie zdziwie sie nawet jak Leszno walnie mistrza (Piotrek Pawlicki śmiało może robic 10 pkt co mecz)

  26. Powrót do góry    #71
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Pewnie Nermark to samobójca skoro przychodzi do klubu gdzie tor mu nie pasuje.To chyba normalne , że nawierzchnia zmieni sie tak aby przypasować większości.Na kopie leszczynskiej potrafił przywieżć 9 pkt w pieciu biegach.
    Tyle że jak skończycie z wykopkami to wasz tor przestanie być twierdzą nie do zdobycia. Coś za coś. Pomiędzy kopą w Lesznie a tym co można było zastać u was jest jednak spora różnica. Tor w Lesznie jest zupełnie inny, nie tak techniczny jak gorzowski. Dlatego nie rozumiem tego transferu. Jak się broni ekstraligi to trzeba myśleć przede wszystkim o wygrywaniu meczów u siebie a do tego kluczem jest maksymalne wykorzystanie własnych atutów czyli przygotowanie nawierzchni idealnie pasującej swoim zawodnikom. Z tym będzie ciężko, ale i tak uważam że Gorzów ekstraligę obroni. Głupio byłoby tak jechać 2014 r. bez derbów.

  27. Powrót do góry    #72
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    spitt napisał:
    Na kopie leszczynskiej potrafił przywieżć 9 pkt w pieciu biegach.
    to nie była klasyczna leszczyńska kopa. Miejscowi mówili że się kurzyło
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  28. Powrót do góry    #73
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Pewnie Nermark to samobójca skoro przychodzi do klubu gdzie tor mu nie pasuje.To chyba normalne , że nawierzchnia zmieni sie tak aby przypasować większości.Na kopie leszczynskiej potrafił przywieżć 9 pkt w pieciu biegach.
    Muszę Cię zmartwić, ale w tamtym meczu nie było kopy...
    Ale pewnie w przyszłym sezonie, przez komisarzy itd., w ogóle nie będzie kopy...

    pozdr

  29. Powrót do góry    #74
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2004
    Postów
    314
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 106 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Tyle że jak skończycie z wykopkami to wasz tor przestanie być twierdzą nie do zdobycia. Coś za coś. Pomiędzy kopą w Lesznie a tym co można było zastać u was jest jednak spora różnica. Tor w Lesznie jest zupełnie inny, nie tak techniczny jak gorzowski. Dlatego nie rozumiem tego transferu. Jak się broni ekstraligi to trzeba myśleć przede wszystkim o wygrywaniu meczów u siebie a do tego kluczem jest maksymalne wykorzystanie własnych atutów czyli przygotowanie nawierzchni idealnie pasującej swoim zawodnikom. Z tym będzie ciężko, ale i tak uważam że Gorzów ekstraligę obroni. Głupio byłoby tak jechać 2014 r. bez derbów.
    Tylko, że wg Palucha Stal nie broni się przed spadkiem, ale walczy o pierwszą czwórkę. Moim zdaniem nie będzie może spadku, ale o czwórkę będzie ciężko. I nie dlatego, że są w tym roku inni faworyci. Jak pokazują Wasze typowania faworytów nie ma. Co typowanie to kto inny jest typowany na mistrza. Owszem, niektóre kluby częściej niż inne są stawiane wyżej. Ale zaraz potem ktoś inny umieszcza faworytów w środku tabeli. Dlatego moim zdaniem 7-8 klubów będzie się biło o czwórkę. Na papierze w końcu wszyscy są prawie równi. Zdecyduje więc brak kontuzji i dobrzy zmiennicy w razie wystąpienia kontuzji. No i oczywiście kluczowe będzie też to, kto wystrzeli z formą.
    Ostatnio edytowane przez yarek3 ; 28-12-2012 o 14:48

  30. Powrót do góry    #75
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Cytat Zamieszczone przez yarek3 Zobacz posta
    Po części masz z pewnością rację. Ale z drugiej strony weź pod uwagę, że w Stali jak Zagarowi w meczu nie szło, to pojechał inny zawodnik. W ten sposób Zagar utrzymywał wysoką średnią, mimo, że w rundzie zasadniczej szczególnie na wyjazdach pokazał niewiele. Dla mnie klasę zawodnika poznaje się na wyjeździe, a Zagar miał 5 średnią w zespole (niewiele ponad 1,6 pkt. na bieg).

    Nermark jechał średnio 5 biegów w meczu (85 biegów w 17 meczach).
    Zagar 4,22 biegu w meczu (76 biegów w 18 meczach). Czyli Nermark, mimo, że startował w jednym meczu mniej, pojechał 9 biegów więcej. Gdybyśmy przeanalizowali dokładniej, to by się okazało, że Zagar jechał pięć biegów głównie w Gorzowie.

    Idąc natomiast tokiem Twojego rozumowania, to Pedersen w Rzeszowie niewiele powinien pokazać. Dwa lata temu w Gorzowie cieniował dramatycznie, też często jeżdżąc z juniorem. Majstersztykiem był w jego wykonaniu mecz w ZG, kiedy jadąc chyba w 6 biegach zrobił bodajże 10 punktów, a oprócz naszych juniorów pokonał tylko chyba Strzelca, albo najsłabszego seniora w ZG. Ale 10 pkt. tym sposobem zrobił.

    W Gdańsku Pedersen się przebudził, co udowodnił w GP. Jego wysoka średnia z tego sezonu nie była tylko wynikiem jazdy w słabszym zespole. Tak samo Nermark zdobył m.in. mistrza Szwecji, więc jego wyniki w lidze polskiej to nie przypadek. Tym bardziej, że to już drugi sezon na tym poziomie.

    Oceniając zawodników widzę, że najczęściej kierujemy się marką nazwiska. Stal nie ma żadnego markowego nazwiska, stąd tak nisko jest w sondażach.
    Tak, tylko że Zagar miał solidnych partnerów i było komu jechać przed nim. Bo i Tomek, i Iversen, i Kasprzak i Zmarzlik te punkty na wyjazdach pukali. Dla Włókniarza punkty robił tylko Grisza i właśnie Nermark. Więc tak na prawdę sam obroniłeś moje stanowisko porównując Zagara i Nermarka.
    Porównanie Pedersena wygląda podobnie - miał silnych partnerów, z których każdy był w stanie wozić sporo punktów (no może poza Andersenem). Zresztą Stal miała dobrą RZ jeśli dobrze pamiętam, za to totalnie skopała PO. No i sam zauważyłeś - zrobił 10 pkt na swoich zawodnikach w ZG. Tak samo jak ostatnie 2 lata Nermark. Z kolei przenosiny do Gdańska - brak solidnego seniora we własnej drużynie i wyszło tak, że zawsze to on jechał z przodu i robił połowę punktów drużyny. Zresztą...to jest zupełnie inna klasa zawodników, więc porównywanie ich osiągnięć na torze nie jest wymierne.

    Tak po prawdzie to połowa drużyn nie ma solidnego markowego nazwiska. I to właśnie te drużyny są ustawiane w roli drużyn walczących o utrzymanie. Co nie dziwi, bo ci "markowi" jeżdżą jednak nieco lepiej Zresztą ilu tych markowych jest? 10? max 15, ale to już nawet mi się przesadą wydaje...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  31. Powrót do góry    #76
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Zawodników gwarantujących min 10 pkt jest może 10 w całej lidze.

  32. Powrót do góry    #77
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2008
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    1. Zielona Góra
    2. Toruń
    3. Leszno
    4. Rzeszów
    5. Częstochowa
    6. Gorzów
    7. Tarnów
    8. Gniezno
    9. Bydgoszcz
    10. Wrocław

  33. Powrót do góry    #78
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,784
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 66 w 48 postach
    1-4 Częstochowa,Zielona Góra,Toruń,Bydgoszcz
    5-7 Tarnów,Leszno,Rzeszów
    8 Gniezno
    9 Gorzów
    10 Wrocław

    Amen

    Już dobrze i gra gitara.
    Ostatnio edytowane przez realista27 ; 28-12-2012 o 22:51

  34. Powrót do góry    #79
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    1-4 Częstochowa,Zielona Góra,Toruń,Bydgoszcz
    5-7 Tarnów,Rzeszów
    8 Gniezno
    9 Gorzów
    10 Wrocław
    Realista, a gdzie Leszno podziałeś ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #80
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Realista, a gdzie Leszno podziałeś ?
    Chyba są po Amen

  36. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi zigi1976 za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (28-12-2012), Rejman (29-12-2012)

  37. Powrót do góry    #81
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,678
    Kliknij i podziękuj
    573
    Podziękowania: 917 w 553 postach
    W czworce widze:Falubaz,Toruń,Tarnów i Włókniarz.Zawsze moze tam wejsc Rzeszów.
    Torun to jednak 4 mocnych liderow,gorzej jak nie pojedzie jeden z nich,a ja juz 2 to kaplica.
    Wrocek leci,Gniezno raczej tez i ta ostatnia pozycja to dla mnie niewiadoma.Bydzia fajny skład stworzyła.
    Wiec moze Gorzow?Nermark na kopie nie zaistnieje,nie ma szans.
    1-4.Toruń,Zielonka,CZewa,Tarnów
    5-7.Leszno Rzeszow,Bydzia
    8-10.Wrocek,Gorzow,Gniezno

  38. Powrót do góry    #82
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,965
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    W miare kompletny zespol ma tylko Unia Leszno.Choc tam nie ma zdecydowanego lidera i to jedyny minus.Unia Tarnow z kolei nie ma juniorow i to tez jedyny minus tej druzyny.
    Wiec pisanie,ze Torun jest w ciemnej .... jak nie pojedzie jeden lub dwoch jest prawda,ale ta prawda odnosi sie rowniez do innych druzyn.
    Jak w Zielonce nie pojedzie Hampel, Jonsson,w Czewie Emil , Grisza to gdzie oni beda?
    Liczyc na to ,ze ta luke wypelni Jonas ,Jabol,Szombierski czy drugi Jabol to troche jednak ryzykowne.Poki co sa na pewno mniejszymi plastronami niz ma Torun,ale na dobra sprawe nic nie gwarantuja.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  39. Powrót do góry    #83
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,399
    Kliknij i podziękuj
    4,434
    Podziękowania: 1,703 w 1,010 postach
    Zgadzam się z KingPinem.

    Ponadto przy KSM = 40, by wygrywać mecze trzeba jeździć lepiej niż KSM. Zatem powinny jeździć ekipy z potencjałem a spadać te bez.

    Nie wierzę w potęgę finansową częstochowy. Nie wierzę w papierową potęgę ZIelonej. Wierzę w determinację beniaminka. I wierzę w klątwę Marty.
    Nie wierzę w koniec kłopotów Tarnowa.

    Spadają Gorzów, Wrocław, Bydgoszcz.

    Medale Toruń, Leszno, Zielona.

    4 Czewa 5 rzeszów 6 Tarnów 7 Gniezno

  40. Powrót do góry    #84
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Nie wierzę w potęgę finansową częstochowy.
    Bo nie jesteśmy finansową potęgą. Skład jest zbudowany na maksimum możliwości finansowych.

  41. Powrót do góry    #85
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,554
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Skład jest zbudowany na maksimum możliwości finansowych.
    Ryzykowna teza ale jeśli prawdziwa to ryzykowna postawa działaczy Włókniarza. Maslanka też w swoim czasie budował skłąd na maksimum możliwości finansowych. Życzę jednak aby młody zarząd Włókniarza nie popełnił tych samych błędów co Marian
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #86
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    sądzę ,że skłąd Włókniarza budowany na maksimum możliwości finansowych oparty jest na założeniach ,że wszystko pójdzie dobrze .To znaczy ,że drużyna będzie wygrwać i bedzie w czubie tabeli .Jeżeli zdarzy się coś nieprzewidywalnego co może położyć wynik to będzie krucho również z finansami ,które w dół będzie ciągnąć słabsza niż zakłądano frekwencja ....

    Wszystko niby proste tyle że w podobnej sytuacji jest 80 % klubów w Polsce .

  43. Powrót do góry    #87
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-05-2008
    Postów
    1,189
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 229 w 153 postach
    1-4 - Leszno, Częstochowa, Gorzów, Tarnów
    5-7 - Zielona Góra, Toruń, Bydgoszcz
    8-9 Rzeszów, Gniezno
    10. Wrocław

    Info pewne na 100%.

  44. Powrót do góry    #88
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Cytat Zamieszczone przez pedrosio Zobacz posta
    sądzę ,że skłąd Włókniarza budowany na maksimum możliwości finansowych oparty jest na założeniach ,że wszystko pójdzie dobrze .To znaczy ,że drużyna będzie wygrwać i bedzie w czubie tabeli .Jeżeli zdarzy się coś nieprzewidywalnego co może położyć wynik to będzie krucho również z finansami ,które w dół będzie ciągnąć słabsza niż zakłądano frekwencja ....

    Wszystko niby proste tyle że w podobnej sytuacji jest 80 % klubów w Polsce .
    U nas nie chodzi się na wynik. Spójrz, które miejsce zajął Włókniarz w sezonie 2012, a które miejsce zajął w klasyfikacji frekwencji. Przypomnij też sobie jak było w sezonie 2011. To, że w Twoim Lesznie kibice sukcesu stanowią 70% frekwencji to nie znaczy, że jest tak wszędzie. U nas chodzi się na widowisko od ponad 2 lat, a obecny skład gwarantuje najwyższy poziom emocji bez względu na wyniki.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ryzykowna teza ale jeśli prawdziwa to ryzykowna postawa działaczy Włókniarza. Maslanka też w swoim czasie budował skłąd na maksimum możliwości finansowych. Życzę jednak aby młody zarząd Włókniarza nie popełnił tych samych błędów co Marian
    Obecny Włókniarz nie opiera się na jednym sponsorze lecz na grupie 150 większych lub mniejszych. Widzisz różnicę? Nie sądzę, bo przecież tylko w Zgrzeblarkach może być dobrze.

  45. Powrót do góry    #89
    Stały bywalec Awatar lugen
    Dołączył
    17-06-2009
    Postów
    1,162
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 248 w 94 postach
    Cytat Zamieszczone przez GollumGW Zobacz posta
    1-4 - Leszno, Częstochowa, Gorzów, Tarnów
    5-7 - Zielona Góra, Toruń, Bydgoszcz
    8-9 Rzeszów, Gniezno
    10. Wrocław

    Info pewne na 100%.
    GollumGW, Ty naprawdę uwierzyłeś w te Władkowe brednie!?

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lugen za jego przydatny post!

    t_zg (29-12-2012)

  47. Powrót do góry    #90
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    U nas nie chodzi się na wynik. Spójrz, które miejsce zajął Włókniarz w sezonie 2012, a które miejsce zajął w klasyfikacji frekwencji. Przypomnij też sobie jak było w sezonie 2011. To, że w Twoim Lesznie kibice sukcesu stanowią 70% frekwencji to nie znaczy, że jest tak wszędzie. U nas chodzi się na widowisko od ponad 2 lat, a obecny skład gwarantuje najwyższy poziom emocji bez względu na wyniki.
    Częstochowa pokazuje od paru lat jak powinien wyglądać nowoczesny żużel, dzieki czemu nie ma tam obaw o frekwencje. Czy walczą o godną porażkę, czy o mistrza to i tak bedzie kupe ludzi chodziło, bo jest tam prawdziwy szoł. Właściwie to od trzech lat jest to moj ulubiony wyjazd. Chodzi mala, chodzi duża (trochę bardziej) multum opcji do wyprzedzania więc i ludzię chcą to oglądać. Teraz jeszcze mają niesamowitą zgraję walczaków, więc nie zdziwię sie jak sezon skończą na poziomie 13-14k ludzi/mecz. Chciałbym, żeby Falubaz rownież podążal tym tropem, a chyba tak własnie jest, dzieki czemu nawet po porażce można wyjść zadowolonym (umiarkowanie)

Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •