Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 110

Wątek: Sparta Wrocław 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #46
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Gdzie tam Sparta do extraligii!
    Rzeszów jedzie bez Nickiego bez ZZ i z anderssonem a oni nie nawiązują walki z taką Marmą?
    Jest to wynik bardzoo słaby bo mecz bez emocji a wynik 6-8 pkt wciąż był niezagrożony i nie potrafili zbliżyć się do gospodarzy w takim składzie?
    Gdzie ten Jędrzejak,Malitowski czy Dolny do extraligii w tym sezonie?
    Ljung też bardzooo przeciętny i wszystkie ważne momenty im zapie... a wygrac czy remisować mecze u SIEBIE minimalnym wynikiem to pokazuje,że ten zespół po prostu jest słabiutki i tym extraligii nie uratują a ten mecz w którym im(Sparcie) kibicowałem pokazał,że nie nadaja się do "e-lipy".

  2. Powrót do góry    #47
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,796
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 932 w 566 postach
    Oni chociaz zdobyli nieco ponad 40 pkt z druzyna ktora walczy o play-off.
    Wy ledwo 30 z druzyna walczaca o utrzymanie
    A mozecie miec jeszcze wieksze kłopoty,jak nie wypłacicie Gregowi

  3. Powrót do góry    #48
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,438
    Kliknij i podziękuj
    4,465
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Kolego realista, kłamiesz, że kibicujesz Sparcie.

    W przyszłym sezonie też będziesz kłamał, że im kibicujesz np. w meczu z Polonią B ?

  4. Powrót do góry    #49
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Kolego realista, kłamiesz, że kibicujesz Sparcie.

    W przyszłym sezonie też będziesz kłamał, że im kibicujesz np. w meczu z Polonią B ?

    Mało ważne , oba kluby (Bydzia ,Wrocek) lecą z hukiem , no bo jak ma sie taka Bydgoszcz utrzymać skoro ze słabiutkim Lesznem robi 30 punktów ... z czym do ekstraligi Bydgoskie ogórki?
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #50
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,194
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,930 w 3,242 postach
    jednak w tym bełkocie, który wydał z siebie realista27 jest niestety bardzo dużo prawdy...

  6. Powrót do góry    #51
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Realista wykazał się brakiem szacunku dla przeciwnika. Na dzisiaj Wrocław i Bydgoszcz lecą z hukiem, ale walka o utrzymanie będzie trwać do końca sezonu.

    Wysyłane z mojego HTC One S za pomocą Tapatalk 2

  7. Powrót do góry    #52
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Lecą z hukiem bo co?
    Polonia ma 3 zaległe mecze a dodatkowo jechała w Lesznie także osłabiona więc idiotyczne jest takie pisanie i gadanie bo w ogóle nie odzwierciedla sytuacji jaka jest w rzeczywistości a z tą co pokazuje tabela.
    Dla mnie i tak Bydgoszcz Leszno,Tarnów,Rzeszów będą walczyć o 4 miejsce w play-off a do spadku Gniezno,Gorzów,Wrocław.
    Jakiś idiota tylko po porażce Polonii w Lesznie(bez Hancocka) może mówić,ze będą walczyć o utrzymanie bądź co śmieszniejsze,spadną z ligii bo równie dobrze można to mówić dzisiaj po laniu Unii w Zielonej,ze spadną z ligii taką klęskę ponosząc jadąc w pełnym zestawieniu - więc to jest idiotyczne i mało profesjonalne opisanie rzeczywistości i spuszczanie Polonii po jednej porażce -bez lidera z ligii. Mogą to tylko pisać osoby mało przyjazne a wręcz źle życzący Bydgoszczanom,frustraci.
    Ja oceniam i widzę to tak jak napisałem: Bydgoszcz,Leszno,Rzeszów,Tarnów(kolejność przypadkowa) jadą o 4 miejsce przed P-O pamiętajmy o bonusach a z ligii spadają Gniezno,Gorzów,Wrocław i ciekawe czy po tej mojej opinii inni nazwą mnie frustratem,idiotą i opiszą to jako brakiem szacunku dla rywala bądź bełkotem jak wcześniej przeczytałem.
    Co - może nie mam w tym racji?

    p.s. Lemur666: kłamię,że CO? Że kibicuję Sparcie? Czy czytasz dokładnie? Kibicowałem Sparcie w dzisiejszym meczu bo chciałem kolejną niespodziankę w tej lidze,ale w żadnym momencie nie potrafili zbliżyć się na 2 punkty czy remisować a mecz mimo,że niby nisko przegrali to jednak wciąż kontrolowali gospodarze i taka jest prawda a stało się to w składzie bez Nickiego czy ZZ a z Anderssonem,Lampartem i średnimi juniorami i pokazuje to,ze nawet w tym składzie Wrocek nie potrafi zbliżyć się i mocniej zaatakować czyli są po prostu bardzooo słabi a ważne biegi zapie.. to Batchelor to Ljung a Jędrzejak to jakaś kpina w tym meczu i nie ma co się usprawiedliwiać się tym,że toru nie lubi bo to niby zawodowiec i IMP!
    Ostatnio edytowane przez realista27 ; 12-05-2013 o 21:26

  8. Powrót do góry    #53
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Lecą z hukiem bo co?
    Polonia ma 3 zaległe mecze a dodatkowo jechała w Lesznie także osłabiona więc idiotyczne jest takie pisanie i gadanie bo w ogóle nie odzwierciedla sytuacji jaka jest w rzeczywistości a z tą co pokazuje tabela.
    Dla mnie i tak Bydgoszcz Leszno,Tarnów,Rzeszów będą walczyć o 4 miejsce w play-off a do spadku Gniezno,Gorzów,Wrocław.
    Jakiś idiota tylko po porażce Polonii w Lesznie(bez Hancocka) może mówić,ze będą walczyć o utrzymanie bądź co śmieszniejsze,spadną z ligii bo równie dobrze można to mówić dzisiaj po laniu Unii w Zielonej,ze spadną z ligii taką klęskę ponosząc jadąc w pełnym zestawieniu - więc to jest idiotyczne i mało profesjonalne opisanie rzeczywistości i spuszczanie Polonii po jednej porażce -bez lidera z ligii. Mogą to tylko pisać osoby mało przyjazne a wręcz źle życzący Bydgoszczanom,frustraci.
    Ja oceniam i widzę to tak jak napisałem: Bydgoszcz,Leszno,Rzeszów,Tarnów(kolejność przypadkowa) jadą o 4 miejsce przed P-O pamiętajmy o bonusach a z ligii spadają Gniezno,Gorzów,Wrocław i ciekawe czy po tej mojej opinii inni nazwą mnie frustratem,idiotą i opiszą to jako brakiem szacunku dla rywala bądź bełkotem jak wcześniej przeczytałem.
    Co - może nie mam w tym racji?

    p.s. Lemur666: kłamię,że CO? Że kibicuję Sparcie? Czy czytasz dokładnie? Kibicowałem Sparcie w dzisiejszym meczu bo chciałem kolejną niespodziankę w tej lidze,ale w żadnym momencie nie potrafili zbliżyć się na 2 punkty czy remisować a mecz mimo,że niby nisko przegrali to jednak wciąż kontrolowali gospodarze i taka jest prawda a stało się to w składzie bez Nickiego czy ZZ a z Anderssonem,Lampartem i średnimi juniorami i pokazuje to,ze nawet w tym składzie Wrocek nie potrafi zbliżyć się i mocniej zaatakować czyli są po prostu bardzooo słabi a ważne biegi zapie.. to Batchelor to Ljung a Jędrzejak to jakaś kpina w tym meczu i nie ma co się usprawiedliwiać się tym,że toru nie lubi bo to niby zawodowiec i IMP!

    Po pierwsze oczywiście nie czytałem boś baran do potęgi , a po drugie lecicie.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #54
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,998
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Realista ma rację: jeśli Wrocław myśli w ogóle o utrzymaniu to dzisiejszy mecz powinien wygrać. Szansa była duża, niestety przy takiej formie "miszcza" Polski kibice z Wrocka mogą się już szykować na I ligę. A szkoda, bo ich utrzymanie to byłaby naprawdę duża sensacja, coś jak np. awans Polonii do playoffs.
    Pzdr,
    Garfield

  10. Powrót do góry    #55
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Po pierwsze oczywiście nie czytałem boś baran do potęgi , a po drugie lecicie.
    ale jakim trzeba byc dopiero "baranem" aby reagowac na Jego zaczepki?!

    Wracajac do tematu... szkoda, bo szansa byla ogromna aby zdobyc chocby punkt, niestety jak napisal Kolega wyzej zabraklo punktow Jedrzejaka!

  11. Powrót do góry    #56
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Dawno mnie tu nie było. Wygrana w Lesznie, Zniszczony u siebie Włókniarz. Czy dalej sądzicie, że lecimy?

  12. Powrót do góry    #57
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,876
    Kliknij i podziękuj
    465
    Podziękowania: 167 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tomik Zobacz posta
    Dawno mnie tu nie było. Wygrana w Lesznie, Zniszczony u siebie Włókniarz. Czy dalej sądzicie, że lecimy?
    Wprawdzie aktualna pozycja (4) w tabeli jest bezpieczna, ale pamiętajmy, że do końca rozgrywek jest jeszcze wiele spotkań do odjechania. Miejmy nadzieję, że chłopaki będą jeździć nie gorzej niż do tej pory.

    I pamiętajmy, że pomimo wszystko walczymy tylko o utrzymanie Extraligii i w ogóle żużla we Wrocławiu. To jest najważniejsze, a jeśli wyjdzie coś więcej niż utrzymanie to będzie super mega niespodzianka. Ja będę w pełni szczęśliwy, jeżeli Sparta na koniec sezonu wywalczy 7 miejsce.

  13. Powrót do góry    #58
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,470
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Woojo

    Kontuzje w tym sporcie to normalność. Jednak na chwile obecną. Zaangażowanie zawodników i super sezon Taia dają wiele pozytywnych myśli. Troy, Peter czy Zbigniew mieli być chłopcami do bicia. Jednak tak nie jest. Dają z siebie wszystko. Juniorzy mam nadzieję, że po meczu z Włókniarzem się rozkręcą. Teraz czeka Nas trudny wyjazd do Częstochowy. Licze, że damy rade zgarnąć bonus a może i dwa dodatkowe punkty.

  14. Powrót do góry    #59
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,119
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Biorąc pod uwagę sprzyjający terminarz, to mam wrażenie że nawet zachowawczym kibicom może trochę sodówka uderzyć

    @ Włókniarz Częstochowa - 1 punkt,
    vs Stal Gorzów - 2 punkty,
    vs Unia Leszno - 3 punkty,
    vs Stal Rzeszów - 2, lub 3 punkty.

    30 czerwca wieczorem jest konkretna szansa na 15-16 punktów.

  15. Powrót do góry    #60
    Super Typer Grand Prix Awatar woojo
    Dołączył
    12-05-2004
    Postów
    3,876
    Kliknij i podziękuj
    465
    Podziękowania: 167 w 107 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tomik Zobacz posta
    Woojo

    Kontuzje w tym sporcie to normalność. Jednak na chwile obecną. Zaangażowanie zawodników i super sezon Taia dają wiele pozytywnych myśli. Troy, Peter czy Zbigniew mieli być chłopcami do bicia. Jednak tak nie jest. Dają z siebie wszystko. Juniorzy mam nadzieję, że po meczu z Włókniarzem się rozkręcą. Teraz czeka Nas trudny wyjazd do Częstochowy. Licze, że damy rade zgarnąć bonus a może i dwa dodatkowe punkty.
    Ja wiem, ja wszystko rozumiem. I niezmiernie cieszy mnie to jak nasi żużlowcy jadą i ile Sparta ma już punktów. Przed rozpoczęciem sezonu pewnie większości kibicom Sparty nie śniło się, że na koniec sezonu będzie chociaż 7 punktów. A tutaj nie mamy jeszcze połowy rozgrywek i te 7 "oczek" już jest

    Nie chcę być pesymistą /ale nie ukrywam przed sezonem byłem/, jednak nie można popadać w przesadny optymizm i nie można nagle zacząć myśleć kategoriami, że Sparta musi zająć miejsce w pierwszej czwórce. O tym na poważnie będzie można myśleć, jeżeli będziemy pewni tego, że Spartanie zapewnią Wrocławiowi speedway na extraligowym poziomie na kolejny sezon.

    Oby wszystko szło tak jak do tej pory. Niech nasze chłopaki walczą o jak najlepszy wynik i o to, żeby spartański znicz ciągle płonął we Wrocławiu!!!

  16. Powrót do góry    #61
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,119
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Eh...

    Choć w sumie dobrze że to "tylko' obojczyk, jest szansa, że Tai się w miarę szybko wykuruje.

  17. Powrót do góry    #62
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,194
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,930 w 3,242 postach
    Pytanie, czy dalej będzie w takim sztosie.

    Poza tym za tydzień ze Stalą u siebie jedziemy bez z/z...

  18. Powrót do góry    #63
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,119
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Pytanie, czy dalej będzie w takim sztosie.

    Poza tym za tydzień ze Stalą u siebie jedziemy bez z/z...
    Bądźmy dobrej myśli, złamanie obojczyka, to już nie to co kiedyś, gdy Knudsen pauzował praktycznie pół sezonu, a po powrocie kaleczył że głowa mała. Teraz to i dwa tygodnie starczą na powrót do pełnej sprawności, więc mam nadzieję, że Tai w formie pojawi się już na mecz z Lesznem.

    Dzisiejszy mecz nie ma wielkiego znaczenia, choć oczywiście dobrze byloby obronić bonusa, jednak teraz trzeba wszystkie siły rzucić na mecz z Gorzowem. No i oczywiście pozmieniać pary tak by Ogór, Ljung i Batch byli prowadzącymi.

  19. Powrót do góry    #64
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,194
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,930 w 3,242 postach
    No tak, ale zawsze jest to jakaś przerwa w treningach - głównie spada siła, bo za dużo ze złamanym obojczykiem nie można poćwiczyć.

    O ile ze Stalą jeszcze możemy wygrać (chociaż o bonusie pewnie można zapomnieć), to mecz z Lesznem będzie horrorem - od sezonu 2007 Unia ma u nas bilans 4-1-1...

  20. Powrót do góry    #65
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Ta zmiana z 9 na 15 dni zwolnienia odnosnie zastosowania ZZ to jedna z najbardziej bezmyslnych zmian jak sie okazuje. Ten przepis jest beznadziejny. Zuzlowcy nawet polamani, za wszelka cene chca wrocic na GP ktore odbywa sie co 14 dni kosztem oczywiscie wystepow w lidze. Najpierw Rzeszow nie moze stosowac ZZ za Pedersena a teraz wy... paranoja.

  21. Powrót do góry    #66
    Użytkownik
    Dołączył
    01-07-2010
    Postów
    214
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 23 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez thengel Zobacz posta
    Ta zmiana z 9 na 15 dni zwolnienia odnosnie zastosowania ZZ to jedna z najbardziej bezmyslnych zmian jak sie okazuje. Ten przepis jest beznadziejny. Zuzlowcy nawet polamani, za wszelka cene chca wrocic na GP ktore odbywa sie co 14 dni kosztem oczywiscie wystepow w lidze. Najpierw Rzeszow nie moze stosowac ZZ za Pedersena a teraz wy... paranoja.
    Podziękujmy kierownictwu ZKŻ Stelmet za nadużywanie tego przepisu, co spowodowało jego zaostrzenie. Brawa dla nich!

    Podejrzewam, że Tai i tak będzie wyłączony na 2-3 tygodnie, więc ZZ można było zrobić. Pewnie Baron chciał sprawdzić Klindta.

  22. Powrót do góry    #67
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,119
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    No i Klindt się sprawdził, to dobrze rokuje na mecz z Gorzowem.

    Tai Woffinden ‏@woffinden108 9 h

    waddup twitter peeps? im layed in bed cant move haha soooo gay... posable opp tomorrow to plate it up as its shattered ��
    Chop ma poczucie humoru

  23. Powrót do góry    #68
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Niedługo wstanie i znów będzie zasuwał. Z roku na rok Tai stał się bardzo niebanalną postacią w sportowym kręgu, zyskując przy tym dużą rzeszę sprzyjających mu osób, niekoniecznie we Wrocławiu

  24. Powrót do góry    #69
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,194
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,930 w 3,242 postach
    najlepsze, że on jest w 100% interaktywny i żeby mieć info np. na temat tego jakie są skutki upadku z jego udziałem wystarczy wejść na jego twittera, bo nadaje nawet z ambulansu

  25. Powrót do góry    #70
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rogerson Zobacz posta
    Eh...

    Choć w sumie dobrze że to "tylko' obojczyk, jest szansa, że Tai się w miarę szybko wykuruje.
    Różnie to z tym bywa, ale oby jak najszybciej wracał na tor.

  26. Powrót do góry    #71
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-07-2002
    Postów
    966
    Kliknij i podziękuj
    74
    Podziękowania: 25 w 15 postach
    3.jpg1.jpg2.jpg

    Sympatyczna imprezka wczoraj na Bielanach. W tym roku marketingowo wyraźnie się w Spracie ruszyło. Na swoje szczęście Tai był nieobecny, moja Kobieta miała bowiem przygotowaną wiązankę, że tak sobie pozwala na kontuzję w jakichś podrzędnych zawodach, a klub cierpi..

    pozdrawiam
    let the metal flow.

  27. Powrót do góry    #72
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,119
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    No to zwycięstwo w Lesznie idzie w niepamięć, szkoda. Brak zz zrobil swoje, Klindt był dziś cieniutki, z drugiej strony zabraklo też punktow Ljunga, ale te nadrobil z nawiązką Suchy. Dolny też nareszcie zapunktował. Bez zarzutu Batch (kurcze znów pierwszy bieg słabszy) i Ogór. Z Taiem raczej byśmy wygrali, zz dala by nam większe pole manewru, ale nie ma co narzekać - w sezonie w którym byliśmy spisani na straty nadal radzimy sobie przyzwoicie. Teraz trzeba wszystko zrobić by za tydzień za 3 przejechać się po Lesznie, co z pewnością latwe nie będzie.

    Dziś niby przed ostatnim biegiem była jeszcze szansa, ale biorąc pod uwagę że jechał Iversen, to byłem realistą.

  28. Powrót do góry    #73
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,194
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,930 w 3,242 postach
    z Taiem nie "raczej bysmy wygrali", tylko byłoby w granicach 50:40 lekką ręką. Niestety, z Lesznem za tydzień pewnie czeka nas powtórka.

    Warto zwrócić uwagę na drastyczny spadek formy Ljunga, który rozpoczął się od rundy eliminacyjnej IMŚ, nazajutrz po meczu w Lesznie.

  29. Powrót do góry    #74
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arkadius Zobacz posta

    Sympatyczna imprezka wczoraj na Bielanach. W tym roku marketingowo wyraźnie się w Spracie ruszyło. Na swoje szczęście Tai był nieobecny, moja Kobieta miała bowiem przygotowaną wiązankę, że tak sobie pozwala na kontuzję w jakichś podrzędnych zawodach, a klub cierpi..

    pozdrawiam
    Ta wiazanka to po polsku czy angielsku?

  30. Powrót do góry    #75
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    z Taiem nie "raczej bysmy wygrali", tylko byłoby w granicach 50:40 lekką ręką. Niestety, z Lesznem za tydzień pewnie czeka nas powtórka.

    Warto zwrócić uwagę na drastyczny spadek formy Ljunga, który rozpoczął się od rundy eliminacyjnej IMŚ, nazajutrz po meczu w Lesznie.

    Krzychu Kasprzak w takim sztosie nie może we Wrocławiu biegu wygrać ,a my mamy tam mecz wygrać ? ja sie pytam kim ? U siebie przegraliśmy (tak wiem był tajski) ... no ale okej w tym roku mnie już nic nie zdziwi #pawełprzedpełski
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #76
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,194
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,930 w 3,242 postach
    Wy macie patent na nasz tor, od 2007 roku włącznie macie bilans 4-1-1.
    Pawlicki i Musielak uwielbiają nasz tor, do tego nasi byli jeźdźcy Bjerre i Lindgren. Mecz będzie na styku i jeżeli nie pojedzie Tai to na dzisiaj minimalne zwycięstwo Unii.

  32. Powrót do góry    #77
    Zaawansowany Awatar Elendir
    Dołączył
    12-07-2002
    Postów
    2,857
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 231 w 137 postach
    No niestety bez Taiskiego ciężko będzie ale realnie to jak nie wiem jakby on miał wystartować ze złamanym obojczyku w 2 tyg się to poskleja do kupy ?

  33. Powrót do góry    #78
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,692
    Kliknij i podziękuj
    1,314
    Podziękowania: 1,326 w 783 postach
    Cytat Zamieszczone przez Elendir Zobacz posta
    No niestety bez Taiskiego ciężko będzie ale realnie to jak nie wiem jakby on miał wystartować ze złamanym obojczyku w 2 tyg się to poskleja do kupy ?
    Pewnie jakieś druty pójdą w ruch.
    Ale czy forma będzie ta sama?

  34. Powrót do góry    #79
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,194
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,930 w 3,242 postach
    mniej niż Mikołaj na pewno nie przywiezie..

  35. Powrót do góry    #80
    Stały bywalec Awatar Mossberg
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,256
    Kliknij i podziękuj
    1,838
    Podziękowania: 127 w 73 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tomik Zobacz posta
    Dawno mnie tu nie było. Wygrana w Lesznie, Zniszczony u siebie Włókniarz. Czy dalej sądzicie, że lecimy?
    No to po tych dwóch porażkach z Gorzowem i na dodatek z Lesznem, z którym nie mieliśmy prawa przegrać niestety lecimy. Biorąc pod uwagę nasz kalendarz nie mamy już gdzie tego odrobić. Musiałby się stać jakiś cud nad Odrą aby udało się obronić E-Ligę. Sprawdza się niestety czarny scenariusz z zimy

  36. Powrót do góry    #81
    Stały bywalec
    Dołączył
    19-10-2005
    Postów
    1,338
    Kliknij i podziękuj
    224
    Podziękowania: 303 w 199 postach
    Zostajemy,tam gdzie jest nasze miejsce!!!
    AVE SPARTA

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi plavi za jego przydatny post!

    Mossberg (27-08-2013)

  38. Powrót do góry    #82
    Stały bywalec Awatar tomkoz
    Dołączył
    30-07-2009
    Postów
    547
    Kliknij i podziękuj
    142
    Podziękowania: 45 w 33 postach
    Gratulację dla Sparty. W przedsezonowych typowań 99% kibiców stawiało ich na ostatnim miejscu, a tu nie dość że nie byli ostatni to jeszcze się utrzymali.

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi tomkoz za jego przydatny post!

    Mossberg (27-08-2013)

  40. Powrót do góry    #83
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,438
    Kliknij i podziękuj
    4,465
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cytat Zamieszczone przez Weke Zobacz posta
    Musiałby się stać jakiś cud nad Odrą aby udało się obronić E-Ligę. Sprawdza się niestety czarny scenariusz z zimy
    Mówisz - masz
    UNSCARED

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lemur6666 za jego przydatny post!

    Mossberg (27-08-2013)

  42. Powrót do góry    #84
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Ogromnie Wam gratuluję. Przed sezonem byłem przekonany, zresztą jak większość kibiców, że skleciliście skład z samych odpadów i to po prostu musi zakończyć się spadkiem. Dzięki ogromnej ambicji i woli walki udało się Wam osiągnąć cel, który wydawał się nierealny. Fantastyczny sezon, oklaski na stojąco. Pokazaliście, że żużel też potrafi być nieprzewidywalny i o dobrym rezultacie nie decydują wyłącznie pieniądze.
    C'mon You Gunners!

  43. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Budyn za jego przydatny post!

    Franz (18-08-2013), Mossberg (27-08-2013)

  44. Powrót do góry    #85
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Gratulacje utrzymania! Sparcie udało się dokonać czegoś co na początku sezonu wydawało się prawie niemożliwe. Nie wiem tylko czy to utrzymanie się w lidze jeszcze się na klubie nie zemści. Klocowa pewnie utwierdzi się w przekonaniu że można coś w lidze zdziałać za 5 baniek. Skończy się kolejnym sezonem heroicznej walki o utrzymanie.
    Tylko już bez Taia a trudno mi uwierzyć żeby Klocowa ponownie miała takiego farta z zatrudnianiem obcokrajowca...

  45. Powrót do góry    #86
    Zaawansowany Awatar _jaskolka_
    Dołączył
    01-03-2003
    Postów
    2,856
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 118 w 63 postach
    Szczere gratulacje z Tarnowa! Do zobaczenia za rok!
    odpowiedź c) - czytam posty Mariusza dla beki

  46. Powrót do góry    #87
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,194
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,930 w 3,242 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Gratulacje utrzymania! Sparcie udało się dokonać czegoś co na początku sezonu wydawało się prawie niemożliwe. Nie wiem tylko czy to utrzymanie się w lidze jeszcze się na klubie nie zemści. Klocowa pewnie utwierdzi się w przekonaniu że można coś w lidze zdziałać za 5 baniek. Skończy się kolejnym sezonem heroicznej walki o utrzymanie.
    Tylko już bez Taia a trudno mi uwierzyć żeby Klocowa ponownie miała takiego farta z zatrudnianiem obcokrajowca...
    a dlaczego bez Taia? Do was raczej nie pojdzie bo juz macie przeciez Łagutę, Sajfutdinowa, Hampela, Pawlickiego, Walaska, Dudka i Protasiewicza.. Poza tym z Taiem nie było żadnego farta, wzieliśmy go - podobnie jak wiekszosc zawodnikow w ostatnich latach - jako odrzut z Czestochowy. Poprzedni sezon miał sredni.

  47. Powrót do góry    #88
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,692
    Kliknij i podziękuj
    1,314
    Podziękowania: 1,326 w 783 postach
    Gratulacje.
    Co do Tai'a.
    Będzie kasa - będzie Tai.
    Zwłaszcza gdy Tai = IMŚ 2013

  48. Powrót do góry    #89
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Gratulacje jak najbardziej, choć dużo więcej w tym szczęścia, niż sportowej siły. Tym niemniej, wynik jest bardziej niż przyzwoity.

    Krycha niech lepiej w żadnych przekonaniach się nie umacnia, bo drugiego sezonu z tak dziwnym i sprzyjającym rozkładem wyników już nie będzie

  49. Powrót do góry    #90
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Krycha niech lepiej w żadnych przekonaniach się nie umacnia, bo drugiego sezonu z tak dziwnym i sprzyjającym rozkładem wyników już nie będzie
    Tylko że wrocławianom co roku się tak mówi, a oni rok w rok się utrzymują
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Mossberg (27-08-2013)

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •