Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Wątek: GKM Grudziądz 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    22-09-2012
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    GKM Grudziądz 2013 - wątek klubowy

    Na początek, prosimy kibiców z całej Polski o poparcie petycji w sprawie powrotu nazwy GKM, są na to spore szanse

    http://www.activism.com/pl_PL/petycj...rudziadz/40814

    PAMIĘTAJCIE ŻE GŁOS PRAWIDŁOWY TO GŁOS POTWIERDZONY NA WASZEJ SKRZYNCE POCZTOWEJ. NIE ZWERYFIKOWANE GŁOSY SĄ NIE WAŻNE.

    PROSIMY O WPISYWANIE SIĘ IMIENIEM I NAZWISKIEM


  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik Awatar edrys
    Dołączył
    12-06-2004
    Postów
    409
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/32...-gtz-grudziadz

    Drugi kontrakt w GTŻ. Na E-ligę Harris za dobry nie był, ale w I lidze powinien śmigać na poziomie 10-12 punktów.

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/32...-do-grudziadza

    W piątkowe popołudnie na sesji grudziądzkiej Rady Miejskiej radni przegłosowali projekt przekształcenia klubu żużlowego w spółkę akcyjną.

    W sezonie 2013 grudziądzki klub wystartuje w rozgrywkach I ligi pod nazwą Grudziądzki Klub Motocyklowy GKM S.A. Od 2014 roku powróci natomiast historyczna nazwa Grudziądzki Klub Motorowy. Ma to związek z procesem upadłościowym stowarzyszenia o takiej samej nazwie, które rozpoczęło się po sezonie 2002. Wtedy to powstało Grudziądzkie Towarzystwo Żużlowe. Decyzja radnych nie była jednogłośna. "Za" głosowało 10 osób, "przeciw" było 7, a 2 wstrzymały się od głosu.

    Wybory do władz nowo powstałej spółki odbędą się na drugiej części Walnego Zgromadzenia, prawdopodobnie 28 grudnia. Nieoficjalnie mówi się, że dzięki przekształceniu klubu w spółkę akcyjną, GKM S.A. otrzyma dofinansowanie od miasta w wysokości aż 1,7 mln złotych.
    Historycznie to powinien być powrót do nazwy OLIMPIA Grudziądz

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    Wiem, że to z Twojej strony żarcik ale tylko napiszę, że Olimpia to inna historia i zupełnie inna lokalizacja stadionu.
    Szkoda, że zmniejszają tą ekstraligę, bo jest całkiem możliwy do niej awans ale nie wiadomo co byłoby dalej, w następnych sezonach. Ale jednoczesnie szkoda, tych "niesprawiedliwych" regulaminowo meczy ze Spartą.
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  5. Powrót do góry    #5
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Cytat Zamieszczone przez Drapichrust Zobacz posta
    Wiem, że to z Twojej strony żarcik ale tylko napiszę, że Olimpia to inna historia i zupełnie inna lokalizacja stadionu.
    Szkoda, że zmniejszają tą ekstraligę, bo jest całkiem możliwy do niej awans ale nie wiadomo co byłoby dalej, w następnych sezonach. Ale jednoczesnie szkoda, tych "niesprawiedliwych" regulaminowo meczy ze Spartą.
    Olimpia to inna historia i inne lokalizacje. Po rozwaleniu ligi i przypisaniu do branż żużel w G-dzu zamilkł na około 20 lat. Kilka pokazowych zawodów na torze po przeciwnej stronie dzisiejszego stadionu na Hallera i potem Stal Toruń II dla niepoznaki nazwany GSŻ.

    Co zresztą Alter wie doskonale.
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,535
    Kliknij i podziękuj
    365
    Podziękowania: 325 w 208 postach
    No też dlatego napisałem, że Alter sobie żartuje, gdyż nie podejrzewałbym go o brak wiedzy Żeby uściślić to Olimpia chyba wystartowała ostatni raz w lidze w 1950r. i połączyła się chyba z klubem z Leszna (chyba, że coś pomyliłem). Natomiast nowy tor (obecny) powstał w 67(?) roku (sekcja GSŻ w 77 a klub GKM w 79)
    A i czas zmienić herb i dać go na plastron
    Ostatnio edytowane przez Drapichrust ; 14-12-2012 o 20:41
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  7. Powrót do góry    #7
    Początkujący
    Dołączył
    03-02-2008
    Postów
    15
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  8. Powrót do góry    #8
    Zaawansowany Awatar gkm_fan
    Dołączył
    12-04-2007
    Postów
    1,978
    Kliknij i podziękuj
    136
    Podziękowania: 570 w 314 postach
    Skład już praktycznie skompletowany,

    1. Harris
    2. Chrzanowski
    3. Kościuch
    4. Karpov ??
    5. Nicholls
    6. Kamil Pulczyński (gość)
    7. Mateusz Rujner

    teraz pytanie co w przypadku podpisania kontraktu przez Hansa lub Watta, wtedy prawdopodobnie Karpov będzie rezerwowym, bo niestety Chrzanowski ze swoim KSM ma praktycznie pewny skład.

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    24-05-2009
    Postów
    150
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 30 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    Skład już praktycznie skompletowany,

    1. Harris
    2. Chrzanowski
    3. Kościuch
    4. Karpov ??
    5. Nicholls
    6. Kamil Pulczyński (gość)
    7. Mateusz Rujner

    teraz pytanie co w przypadku podpisania kontraktu przez Hansa lub Watta, wtedy prawdopodobnie Karpov będzie rezerwowym, bo niestety Chrzanowski ze swoim KSM ma praktycznie pewny skład.

    fajnie by było znów jeździć na ekstraligę to Grudziądza

  10. Powrót do góry    #10
    Początkujący Awatar Demsi
    Dołączył
    17-12-2012
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Moim zdaniem jednak to Wybrzeże dysponuje mocniejszym składem. Harris to wielka niewiadoma na polskich torach, Karpov i Chrzanowski II linia, o Scotta i Norberta można być spokojnym.

  11. Powrót do góry    #11
    Początkujący
    Dołączył
    22-09-2012
    Postów
    21
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co ma być to będzie, mam nadzieję, ze ta walka o wejście do ekstraligi, będzie podobna do tegorocznej,czyli do ostatniej kolejki. Zresztą o awansie decyduje dwumecz finałowy dopiero ? Chyba znów coś tam krawaciarze zmieniali w regulaminie...
    Ma do nas dojść jeszcze jeden zawodnik, do walki o skład,żadna "petarda". Może Adamczak,może Kudriaszow. Cały czas zastanawiam się gdzie to wyląduje, nasz tegoroczny kapitan i lider Davey Watt.
    Ostatnio edytowane przez BarryGDZ ; 26-12-2012 o 03:53

  12. Powrót do góry    #12
    Początkujący
    Dołączył
    27-12-2012
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez BarryGDZ Zobacz posta
    Co ma być to będzie, mam nadzieję, ze ta walka o wejście do ekstraligi, będzie podobna do tegorocznej,czyli do ostatniej kolejki.
    Noworocznie: życzę Koleżeństwu z Grudziądza awansu do Ekstraklasy i dźwignięcia problemów związanych z awansem
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  14. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    Drapichrust (31-12-2013), kleczes_GKM (31-12-2013)

  15. Powrót do góry    #14
    Początkujący
    Dołączył
    15-03-2014
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zapraszam wszystkich kibiców do polubienia strony żużlowej o nazwie Polska Liga Żużlowa Link poniżej, z góry dziekuje.
    https://www.facebook.com/pages/Polsk...29936920391664

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •