Strona 46 z 85 PierwszyPierwszy ... 36444546474856 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,026 do 2,070 z 3808

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2026
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Szczerze mówiąc doceniłem ostatnio znowu Deresińskiego i Kanclerza. Strzelec został wypożyczony do Częstochowy z zastrzeżeniem, że nie może jechać w meczach przeciwko Falubazowi. Jak się ma siła uderzeniowa Strzelca do Łoktajewa nikomu nie trzeba mówić. Wątpię w to, że zielonogórscy włodarze tak lekką rączką pozwolili na start Saszy przeciwko Falubazowi. Coś mi się wydaje, że negocjacje musiały być twarde. Brawa dla Panów.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  2. Powrót do góry    #2027
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Szczerze mówiąc doceniłem ostatnio znowu Deresińskiego i Kanclerza. Strzelec został wypożyczony do Częstochowy z zastrzeżeniem, że nie może jechać w meczach przeciwko Falubazowi. Jak się ma siła uderzeniowa Strzelca do Łoktajewa nikomu nie trzeba mówić. Wątpię w to, że zielonogórscy włodarze tak lekką rączką pozwolili na start Saszy przeciwko Falubazowi. Coś mi się wydaje, że negocjacje musiały być twarde. Brawa dla Panów.

    A mi tam sie wydaje, ze Czewa jest jednym z bezpośrednich rywali Zielonej Góry w walce o medale, Bydgoszcz raczej nie, stad zgoda na starty Saszy przeciwko ZG. Bez spiny to pisze. Takie moje zdanie i oczywiscie moge sie mylic.

  3. Powrót do góry    #2028
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    A mi tam sie wydaje, ze Czewa jest jednym z bezpośrednich rywali Zielonej Góry w walce o medale, Bydgoszcz raczej nie, stad zgoda na starty Saszy przeciwko ZG. Bez spiny to pisze. Takie moje zdanie i oczywiscie moge sie mylic.
    Bydgoszcz zapłaciła za pełnowartościowego zawodnika. Jest kasa jest jazda proste. Z Jokerem aż tak dobrze nie było.

  4. Powrót do góry    #2029
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,093
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,332 w 900 postach
    Jeśli się nie mylę to menadżerem Saszy jest Radek - rodowity bydgoszczanin, który w Polonii spędził sporo czasu zarówno. Jeśli jeszcze gdzieś tam pika w serduszku nadal za Polonią to może też miał coś w tym temacie do powiedzenia
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  5. Powrót do góry    #2030
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    I pomyśleć, że znowu zostałem jednym ze sponsorów Saszki pomimo, że nie będzie jeździł w Falubazie.
    Wiem co robię , dlatego ciszę się że Saszka nie straci tego sezonu i powróci do swojego domu czyli Falubazu!

  6. Powrót do góry    #2031
    Stały bywalec Awatar pumeks
    Dołączył
    16-04-2002
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    I pomyśleć, że znowu zostałem jednym ze sponsorów Saszki pomimo, że nie będzie jeździł w Falubazie.
    Wiem co robię , dlatego ciszę się że Saszka nie straci tego sezonu i powróci do swojego domu czyli Falubazu!
    to musisz w najbliższym sezonie do avatara dodać małego gryfa Polonii
    ---------------------------------------------------------
    POLONIA BYDGOSZCZ
    25 medali Drużynowych Mistrzostw Polski
    7 - 7 - 11

  7. Powrót do góry    #2032
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,879
    Kliknij i podziękuj
    1,711
    Podziękowania: 4,379 w 3,161 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Szczerze mówiąc doceniłem ostatnio znowu Deresińskiego i Kanclerza. Strzelec został wypożyczony do Częstochowy z zastrzeżeniem, że nie może jechać w meczach przeciwko Falubazowi. Jak się ma siła uderzeniowa Strzelca do Łoktajewa nikomu nie trzeba mówić. Wątpię w to, że zielonogórscy włodarze tak lekką rączką pozwolili na start Saszy przeciwko Falubazowi. Coś mi się wydaje, że negocjacje musiały być twarde. Brawa dla Panów.

    Tą sytuację akurat zawdzięczacie temu, że RD nie chciał zaogniac sytuacji z menago Saszki i nim samym. Młody musiałby odpuści przynajmniej dwa mecze a może i cztery. A to już spora kasa jak dla takiego zawodnika.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #2033
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Dokadnie ....wasz szef tylko spi cala smietanke zrobiona przez kogos innego .
    JESTEŚMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZ FALUBAZ GRA...

  9. Powrót do góry    #2034
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Tą sytuację akurat zawdzięczacie temu, że RD nie chciał zaogniac sytuacji z menago Saszki i nim samym. Młody musiałby odpuści przynajmniej dwa mecze a może i cztery. A to już spora kasa jak dla takiego zawodnika.
    No proszę, to nagle wg ZG mamy szanse na PO Poza tym co innego Falubazy mogły powiedzieć w tym temacie niż to, że od początku RD chciał takie ustalenia
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  10. Powrót do góry    #2035
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,761
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 132 w 96 postach
    A słyszał ktoś coś na temat wymiany band na drewniane?
    Wiem, że cytuję sam siebie ale jednak jest coś na rzeczy. Nikt nie potrafił nic więcej powiedzieć a dzisiaj w wywiadzie z Deresińskim można wyczytać

    - W Bydgoszczy jestem dopiero od grudnia, ale wiem, że dyskusja o budowie bądź przebudowie stadionu Polonii trwa od lat. Wiem, że było wiele pomysłów, planów, ale póki co prace się nie rozpoczęły. Dobrze, że jest dobra wola ze strony miasta, które bardzo wspiera klub. Problem rozbija się o pieniądze. Komfort oglądania zawodów w Bydgoszczy jest fatalny. Niebawem postawimy nowy telebim, zamontujemy nowe bandy, kibice będą mogli korzystać z profesjonalnej gastronomii. Mamy też wiele pomysłów, by przyciągnąć fanów na Sportową. Ale bez przebudowy stadionu niewiele zdziałamy. Liczę zatem, że niebawem będzie zgoda na rozpoczęcie prac i na początku 2014 roku ruszy przebudowa obiektu - zakończył Jarosław Deresiński.
    Całośc tutaj: http://www.sportowefakty.pl/zuzel/34...ba-zainwestowa
    Polonia Bydgoszcz

  11. Powrót do góry    #2036
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Oby prezes mial na myśli nowe dmuchawce.
    Względnie, jeśli chodzi o stałe, to żeby były siatkowe a nie z płyt, bo widoczność ze słabej zrobi się beznadziejna.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  12. Powrót do góry    #2037
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    ani slowa o drewnianych bandach w tym wywiadzie
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  13. Powrót do góry    #2038
    Użytkownik
    Dołączył
    17-11-2006
    Postów
    285
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 12 w 9 postach
    http://sektorpolonii.pl/1950,sports-...odzi-w-polonie

    dobrze ze koleś z Tucholi tak szybko rzucił ręcznik, póki co Deresiński zadziwia mnie niesamowicie, koleś zdążył zrobić już więcej niż cała reszta przez kilka ostatnich lat!!! i co ważne nie przechwala sie na lewo i prawo czego to nie załatwi tylko działa a informuje juz o konkretach, miałem okazje z nim chwile pogadać ,jakiś czas temu kupowałem karnet, gość wyszedł z gabinetu przedstawił się, i pytał jak długo na zuzel chodze, co się podoba a co nie itd. -kuźwa 20 lat chodze na Polonie pierwszy raz poczułem ze kogoś w końcu interesują kibice.

  14. Powrót do góry    #2039
    Stały bywalec Awatar Lorens
    Dołączył
    13-06-2005
    Postów
    698
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    I po zuzlowym wieczorze z Buczkiem i Szymonem





    Więcej zdjęć na: http://www.sportowefakty.pl/zuzel/zd...y-wieczor-nr-2
    Ostatnio edytowane przez Lorens ; 21-02-2013 o 23:34
    I`m rozdajin` pozdrowieniaz:
    Lawrence
    Bydgoszcz
    www.speedway-photography.pl

  15. Powrót do góry    #2040
    Początkujący Awatar Jendrol82
    Dołączył
    02-11-2008
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam serdecznie.
    Ależ tu cisza ostatnio A wydaje mi się, że sporo ciekawego się dzieje w klubie i o czym chyba warto by było podyskutować:
    - nowy design strony www. (nie zauważyłem aby ktoś to skomentował gdzieś). według mnie bardzo fajnie i przejrzyście to wygląda. No i to logo typowo pod działania marketingowe - dla mnie bomba.
    - nowa jakość cateringu: z pubem super pomysł. Jak tylko będę Bydgoszczy to na 100% ojca na piwko będę wyciągał No ale co do punktów na "koronie" to mam pewne wątpliwości. szczególnie co do cen i jakości serwowanych produktów. Z tradycyjną kiełbachą z bułą i musztardą chyba możemy się pożegnać - niestety
    - no i chyba najważniejsze. Doszły mnie słuchy o tytularnym sponsorze [takim od składowania pewnego surowca ]. Może ktoś, coś jeszcze gdzieś zasłyszał? Prawda czy może fałsz?
    Pozdrawiam w wielkiej niecierpliwości na pierwszą taśmę w górę

  16. Powrót do góry    #2041
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,093
    Kliknij i podziękuj
    569
    Podziękowania: 1,332 w 900 postach
    Strona wygląda w sumie fajnie. Obawiam się tylko, że będzie zbyt dużo przypadkowości i wszystko może być tam rzucane byle jak. Wygląda to właśnie na takie trochę przypadkowe rzucanie poszczególnymi wiadomościami "gdzie wyląduje tam będzie leżeć". Jeśli będzie sensownie pilnowane to może się sprawdzić. Nazwę telewizji można było skrócić do S2tv. Wydaje mi się, że brzmi jakoś lepiej
    Zobaczymy co będzie na koronie w jadłodajni podawane i jak będzie sprzedawane piwo w "dołku"
    O sponsorze nie słyszałem, ale jak masz jakieś info to chętnie posłucham
    Bardzo pozytywną informacją jest natomiast ta o telebimie na stadionie, o przekazach z parku maszyn, wywiadach z zawodnikami w czasie meczu (między biegami). Na pewno odejdzie argument, że kibic w tv widzi więcej niż na stadionie. Mam nadzieję, że pociągnięte to zostanie jeszcze głębiej, będzie kilka kamer i będą dzięki temu powtórki z biegów Wiem, rozmarzyłem się, ale jednak to byłoby na prawdę COŚ.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  17. Powrót do góry    #2042
    Użytkownik Awatar siwyy_93
    Dołączył
    01-10-2008
    Postów
    233
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    http://express.bydgoski.pl/look/arti...38783&IdTag=17
    Jak widać to chyba o tym sponsorze była mowa

  18. Powrót do góry    #2043
    Początkujący Awatar Jendrol82
    Dołączył
    02-11-2008
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    No dokładnie O to składowanie mi chodziło Bardzo fajna wiadomość. Bo firma naprawdę prężna i jako jedna z nielicznych w regionie, które nie narzekają na kryzys tylko potrafią działać i się rozwijać.
    Myślę, że co do marzeń o kilku kamerach to dlaczego nie? Jest to bardzo realne i mogłoby być ciekawą opcją na przerwy między biegami.

  19. Powrót do góry    #2044
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Wygląda na to że w Polonii rzeczywiście zachodzą zmiany na plus, odwrotnie niż w Toruniu.
    Myślę, że i frekwencja poprawi się jak tylko wychowankowie zaczną zdobywać spore ilości punktów.
    Co do strony to może wygląda ładniej, ale niepotrzebnie wprowadzono informacyjny chaos. Poprzednia była mniej efektowna, ale z pewnością bardziej praktyczna.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  20. Powrót do góry    #2045
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,042
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Doszły mnie słuchy o tytularnym sponsorze [takim od składowania pewnego surowca ]. Może ktoś, coś jeszcze gdzieś zasłyszał? Prawda czy może fałsz?
    Na tytularnego to nie wyglada.

    "(mówi się o 500 tys. zł na 3 sezony)"


    z tego linka wyzej czyli srednio ~166 tys za sezon.Chyba za mało jak na nazwe w druzynie ale zaden pieniadz nie smierdzi

  21. Powrót do góry    #2046
    Początkujący Awatar Jendrol82
    Dołączył
    02-11-2008
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Rzeczywiście na zaistnienie w nazwie to chyba trochę mało ale o kwocie wcześniej nic nie słyszałem. A co do przejrzystości strony: jeżeli będzie tak jak zauważył mentikk, że jeśli będzie ktoś o to dbał to wszystko będzie ok. Wg. mojego odczucia jest praktyczna i łatwa w użyciu

  22. Powrót do góry    #2047
    Użytkownik Awatar siwyy_93
    Dołączył
    01-10-2008
    Postów
    233
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    http://www.bydgoszcz.sport.pl/sport-...LokalBydgoszcz
    To teraz już nic nie wiem. Z tej informacji wynika że firma skladywegla.pl to sponsor tytularny. Czyżby od nowego sezony Polonia Składywegla.pl Bydgoszcz? No i z tego co idzie wyczytac to ma być podpisana umowa z kolejnym sponsorem

  23. Powrót do góry    #2048
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,787
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez siwyy_93 Zobacz posta
    Czyżby od nowego sezony Polonia Składywegla.pl Bydgoszcz?
    W Bydgoszczy zatem będzie to naprawdę CZARNY SPORT
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  24. Powrót do góry    #2049
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Na tytularnego to nie wyglada.

    "(mówi się o 500 tys. zł na 3 sezony)"


    z tego linka wyzej czyli srednio ~166 tys za sezon.Chyba za mało jak na nazwe w druzynie ale zaden pieniadz nie smierdzi
    Tutaj błąd bo sponsor ma przekazywać pieniądze przez 3 lata,ale co roku ma to być kwota 500.000 czyli 1,5 mln na 3 lata a to kwota na obecne czasy dosyć ciekawa dodając do tego kolejnego sponsora z którym ma być podpisana umowa to nowy zarzad działa niezwykle szybko i sprawnie i widać duże poprawy w tych kwestiach w bydgoskim klubie!

  25. Powrót do góry    #2050
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Co tutaj tak cicho dzisiaj???!!!
    W klubie zmiany i to duze i nowy sponsor i do tego strategiczny gdzie jest nowa nazwa zespołu czyli SkładyWęgla S.A. Polonia Bydgoszcz gdzie firma ta daje około 800.000 na sezon przez najblizsze 3 sezony czyli 2013/14/15 i poprawia się sytuacja w naszym zespole a nikt nie komentuje takich zmian?
    W Falubazie,Lesznie,Toruniu czy Gorzowie byłyby pewnie ze dwie strony więcej od analiz,komentarzy i pochwał dla zarządu itp.. a tutaj ani jeden wpis dzisiaj?
    Czy tak małe zainteresowanie jest żużlem w Bydgoszczy? Aż dziwne,że informacja roku jak na razie nie ma odzwierciedlenia w opiniach i komentarzach a szkoda.
    W klubie widać,że prawdziwa rewolucja w każdym elemencie czyli sportowym,finansowym i marketingowym i należy stwierdzić:
    "Oby tak dalej,Panie i Panowie"

  26. Powrót do góry    #2051
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Bo jak jest dobrze, to nikomu się nie chce komentować, a jak jest źle, to zaraz stado sępów się zlatuje Jakoś nagle częstochowian i falubazów wywiało.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  27. Powrót do góry    #2052
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,158
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 453 w 184 postach
    No to niesmiało przełamię lody i ... gratulacje za zdobycie pieniążków . Niestety jakoś węgiel i Bydgoszcz słabo idą w parze . W tych czasach jednak cieszy każdy grosz na przetrwanie dyscypliny , więc cóż począć .
    TYLKO FALUBAZ

  28. Powrót do góry    #2053
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Za to możemy zrobić Węglowe derby z Lublinem Choćby sparingowo.

    Obejrzałem Cribbs z Hancockiem. Strasznie polubiłem gościa i widać u niego profesjonalizm. Czuję, że będzie mocnym punktem w tym sezonie
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  29. Powrót do góry    #2054
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Gratulacje z okazji zdobycia sponsora tytularnego, ale zaczynacie tą naprawę Polonii trochę od d*py strony. Co z tego, że będą lepsze finanse skoro nadal kulała będzie frekwencja? Zacznijcie od poprawy liczby kibiców na trybunach, a sponsorzy sami będą chętni do reklamowania się.

  30. Powrót do góry    #2055
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Gratulacje z okazji zdobycia sponsora tytularnego, ale zaczynacie tą naprawę Polonii trochę od d*py strony. Co z tego, że będą lepsze finanse skoro nadal kulała będzie frekwencja? Zacznijcie od poprawy liczby kibiców na trybunach, a sponsorzy sami będą chętni do reklamowania się.
    Wmawiaj sobie...

    Dobrze im idzie. Oby tak dalej. Na kibiców przyjdzie czas.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #2056
    Początkujący Awatar Jendrol82
    Dołączył
    02-11-2008
    Postów
    35
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Myślę, a wręcz jestem przekonany, że kolejność jest prawidłowa. Bo w jaki sposób przekonać kibiców (również tych potencjalnie nowych) podczas przerwy między sezonami, jak nie poprzez naprawę wizerunku klubu oraz poprawę jego kondycji finansowej??? To idealny znak, że w klubie dzieje się dobrze i dzieje się tak po to aby kibice mieli jak najlepszy spektakl. Dla mnie najważniejszą informacją jest to, że umowa została podpisana od razu na trzy lata. Czyli myślenie jest przyszłościowe i długofalowe. Nie pozostaje nam, kibicom, nic innego jak tylko przyłączyć się do tych działań i wspierać nasz klub zarówno na stadionie jak i poza nim. Ja na przykład już kilku znajomym z Poznania zapowiedziałem, że nie mają wyjścia i na jakieś mecze ze mną do Bydzi pojadą
    Pozdrawiam.

  32. Powrót do góry    #2057
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Wmawiaj sobie...

    Dobrze im idzie. Oby tak dalej. Na kibiców przyjdzie czas.
    Ale co ja mam sobie wmawiać? Jak ja na przykładzie własnego klubu wiem jak było. Chodziliśmy mimo, że wyniku nie było żadnego. Docenili ten potencjał sponsorzy i teraz wyszliśmy z tego impasu wspólnymi siłami. Wątpię by pojawiły się u nas te pieniądze, gdybyśmy olewali swój klub jak bydgoszczanie.

  33. Powrót do góry    #2058
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Nie olewamy tylko mowilismy dosc pewnym rozwiazaniom w klubie. Kazdy z elementow sponsorz-kibice--zarzad-wynik jest wazy i ukladanka sie sypie gdy jeden z tych czynnikow kuleje patrz przyklad zarzadu w osobie Maslanki czy naszych ex prezesow. Jak dwa elementy kuleja to zaczyna sie syf totalny i tyle.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  34. Powrót do góry    #2059
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Dlatego najważniejszy teraz jest nie tyle super mocny sponsor, co pomoc w "nawróceniu" kibiców. Wydaje mi się, że wiele zależy od przygotowania toru, a powrót do betoniku wydaje się najlepszym i najszybszym rozwiązaniem problemu z widowiskowością.

  35. Powrót do góry    #2060
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    To po co wam dospej, kjg itd tor by wystarczyl idac Twoim rozumowaniem. Kasa misiek kasa bez tego mozna na rzesach stawac a i tak nie wyjdzie z tego nic. Czasy Maslanki dobitnie to Wam pokazaly. Wszystko musi miec rece i nogi zaczynajac od gory po sam dol. Inwczej to mozna sie w lidze amatorow bawic bo inaczej dlug dlugiem poganiany taki o sport.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  36. Powrót do góry    #2061
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    W wątku cisza, bo niespecjalnie chce się wierzyć, że w naszym klubie następują takie przemiany.
    Kontrakt ze sponsorem podpisany aż na 3 lata to świetna informacja. Od czasów Budlexu minęło już kilka lat, a o sponsorze strategicznym nie było widu i słychu. Przyszedł nowy prezes i w zasadzie od ręki zrobił to, co poprzednikom nie wychodziło latami. Deresiński uzbierał niezły skład dający możliwość uniknięcia spadku, a teraz w dodatku zbiera do klubowej kasy dodatkowe fundusze. Trzeba pamiętać, że to nie wszystko. Nowy design strony internetowej, żużlowy pub na stadionie, a miejmy nadzieję, że to jeszcze nie wszystko.
    C'mon You Gunners!

  37. Powrót do góry    #2062
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    To po co wam dospej, kjg itd tor by wystarczyl idac Twoim rozumowaniem. Kasa misiek kasa bez tego mozna na rzesach stawac a i tak nie wyjdzie z tego nic. Czasy Maslanki dobitnie to Wam pokazaly. Wszystko musi miec rece i nogi zaczynajac od gory po sam dol. Inwczej to mozna sie w lidze amatorow bawic bo inaczej dlug dlugiem poganiany taki o sport.
    Kompletnie nic nie zrozumiałeś tego co napisałem. U nas najpierw było widowisko, dobra frekwencja i potencjał dla sponsorów, a następnie pojawiło się KJG, Dospel, Pepsi itd.

    Co z tego, że wyżej wymienieni sponsorzy jakimś cudem pojawiliby się we Włókniarzu skoro po roku pustek na trybunach(zakładając niską frekwencję) mieliby dość łożenia kasy w coś co kompletnie nie jest popularne w Częstochowie.

  38. Powrót do góry    #2063
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,991
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Bydgoszczanie !! Macie zrezygnować ze sponsora bo mieliście słabą frekwencję i marne widowisko na stadionie !! Najpierw macie przyciągnąć ludzi na stadion, a nie o sponsorów zabiegać Jak tak możecie !! Musicie zrobić na odwrót !! Logika niektórych moich krajan jest po prostu rozbrajająca...

    A poważnie mówiąc. Bardzo dobrze, że w Waszym klubie zaczyna się lepiej dziać. Sądzę, że ludzie mają pojęcie o tym biznesie i również postawią na widowisko. To nie koniecznie musi się odbywać kosztem wyniku. A może w niedalekiej przyszłości pojawi się ktoś chętny aby klub odkupić z rąk miasta. Tego Wam życzę.

  39. Powrót do góry    #2064
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    A za rok podkupimy Emila a na dokladke Grisze i bedziemy kwita jesli chodzi o transferowe "wystepy"
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  40. Powrót do góry    #2065
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Dlatego najważniejszy teraz jest nie tyle super mocny sponsor, co pomoc w "nawróceniu" kibiców. Wydaje mi się, że wiele zależy od przygotowania toru, a powrót do betoniku wydaje się najlepszym i najszybszym rozwiązaniem problemu z widowiskowością.
    Więc rozumiem, że tej zimy nie powinniśmy żadnych umów sponsorskich podpisać i wtedy byłoby ok? Rozbrajająca logika Chyba logiczne, że teraz, gdy nie ma zawodów, w klubie nie zajmują się przygotowaniem toru tylko budżetem Sory dockm, ale trochę się czepiasz byle się czepiać, nawet Twój krajan to przyznał Zamiast dalej brnąć w te bzdury, wycofaj się delikatnie.
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 27-02-2013 o 23:07
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  41. Powrót do góry    #2066
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    A za rok podkupimy Emila a na dokladke Grisze i bedziemy kwita jesli chodzi o transferowe "wystepy"
    A do tego Gollob, Janowski i Zmarzlik. Nie mam nic przeciwko

    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Więc rozumiem, że tej zimy nie powinniśmy żadnych umów sponsorskich podpisać i wtedy byłoby ok? Rozbrajająca logika Chyba logiczne, że teraz, gdy nie ma zawodów, w klubie nie zajmują się przygotowaniem toru tylko budżetem Sory dockm, ale trochę się czepiasz byle się czepiać, nawet Twój krajan to przyznał Zamiast dalej brnąć w te bzdury, wycofaj się delikatnie.
    Nigdzie nie napisałem, że nie powinniście. Super, że podpisujecie. Co jednak wtedy, gdy okaże się, że zainteresowanie Polonią przez kibiców jest nadal znikome, a widowiska jak nie było tak nie ma? Czy część z tych sponsorów nie poczuje, że umoczyła pieniądze? Czy przypadkiem niektórzy z nich się nie wycofają?

  42. Powrót do góry    #2067
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    A do tego Gollob, Janowski i Zmarzlik. Nie mam nic przeciwko



    Nigdzie nie napisałem, że nie powinniście. Super, że podpisujecie. Co jednak wtedy, gdy okaże się, że zainteresowanie Polonią przez kibiców jest nadal znikome, a widowiska jak nie było tak nie ma? Czy część z tych sponsorów nie poczuje, że umoczyła pieniądze? Czy przypadkiem niektórzy z nich się nie wycofają?
    Pisslem o rozliczeniu bydgosko czestochowski a nie budowaniu dream teamu to zostawiam rozowokoszulowym.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  43. Powrót do góry    #2068
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Rozliczenie zostaw Urzędom Skarbowym, a jak Cię boli, że Emil wybrał Włókniarza to ewentualne skargi i zażalenie składaj do niego bądź Suskiewicza.

  44. Powrót do góry    #2069
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach

    Smile

    Sam wybral sam wroci, wie gdzie jego dom. U nas sie sprawy poukladaly wiec juz nie bedzie przeszkod do powrotu. Problemem pozostana relacje Susi - Kanclerz i jak Susiego bedziecie calowac po stopach to moze i Emil zostanie u Was na dluzej.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  45. Powrót do góry    #2070
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Nikt nikogo nie musi po niczym całować. Obaj są rozumni i sami spróbują Włókniarza i zdecydują po sezonie co dalej.

Strona 46 z 85 PierwszyPierwszy ... 36444546474856 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •