Strona 24 z 85 PierwszyPierwszy ... 1422232425263474 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,036 do 1,080 z 3808

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1036
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Dywagacje o Jarku w Polonii to wiecie....utwórzcie temat "moje marzenia i pragnienia" i tam sobie o takich bzdurach gadajcie.
    I ku*wa! Jak mi tu ktoś jeszcze napisze, że chce Kuciapę czy Chrzanowskiego to znajdę i przypie*dolę sztachetą przez ten głupi łeb, że mu się w końcu umysł na logiczne myślenie otworzy.
    Podstawa to Hancock. To jest w tym momencie mus, żeby ten klub coś mógł pociągnąć.
    Inna forma (chociaż nierealna, niemniej przeszła mi przez myśl) to Kenio z Lingrenem i mamy wówczas wolne 7,43 i wtedy na uzupełnienie pasuje ktoś taki jak Ułamek, Woffi, czy chociażby Miśkowiak. Jak już nadmieniłem mało prawdopodobne, ale formalnie możliwe do wykonania.
    Byłby może brak zdecydowanego lidera, ale drużyna wydaje się bardzo równa:
    Fredka
    Kostek
    Buczek
    Bjerre
    Ułamek/Woffinden/Miśkowiak
    Szymek
    Miki
    KSM: 39,34/39,50/39,85
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  2. Powrót do góry    #1037
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Im gorzej u nas tym niektórzy odpływają konkretniej
    Marzenia o Jarku z braćmi P. ? Teraz? Może gdyby była kasa i poukładany klub...
    Smiejecie się z wypowiedzi Jurka, a sami byście w tej sytuacji się nawet nie ruszyli...
    Teraz piszecie teksty o jarku. Pomyślcie logicznie- jaki zawodnik jedzie na urlop w najlepszym negocjacyjne momencie?
    Niki, Emil też wyjechali i co? Każdy miał już podpis w nowych klubach.
    Jarek sam mówi, że czeka tylko na ustalenia długości kontraktu i podpis.
    Nie to żaden dowód...

    Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
    Czytasz ze zrozumieniem? On napisał., że istnieje taka możliwość czysto matematycznie, a nie , że się na to łudzi

  3. Powrót do góry    #1038
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    W sumie to nawet może Crumpa jeszcze namówicie do pojeżdżenia jeden sezon na żużlu, właśnie dla Polonii.
    Szanse są.

    Że Was "Gollob i Emil w Polonii na 100%" nie sprowadziło jeszcze na ziemię...
    A Ty co... wieza kontroli lotow, ze sprowadzaniem na ziemie sie zajmujesz? A propos poprzedniego wpisu jeszcze, taki madry to mogles byc chocby tydzien temu, a teraz jak wiesz tyle ile my wszyscy, to te swoja wiedze zwin w rulonik i wsadz se dobrze wiesz gdzie!

    Zreszta widac, ze tu wielu "znawcow" i "zyczliwych" sie zlecialo... a na *uj, ze podpytam?! U nas jeszcze karuzela w najlepsze, a ze u Was juz wszystko pozamykane i zadnych atrakcji nie zagwarantowano na dlugie, grudniowe wieczory to nie nasza wina, za porzadki swiateczne sie wezcie!!!

    U nas jutro rozgrywka pokerowa... co prawda Wielkiego Szu nie bedzie, ale za to Pan Jurek milczy pewnie kolejnego "fulla" szykuje... moze Maxa po Mamusi?

    Pozdrowienia dla tych, ktorzy jeszcze potrafia sie zdystansowac...

  4. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi Giani za jego przydatny post!

    JD (13-12-2012), adamo (13-12-2012), atomenda (13-12-2012), bartekdm (13-12-2012), never_mind (13-12-2012), skaszub (13-12-2012), zeta (13-12-2012)

  5. Powrót do góry    #1039
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Ludzie, dajcie na wstrzymanie, bo do końca sezonu ogórkowego jeszcze trochę czasu i jeszcze zejdziecie Akurat kibice to sobie mogą pisać różne rzeczy. Liczą się działania klubu. Według mnie bez sensu nasi publicznie ogłosili, że potrzebują prawdziwego lidera i teraz może być klops, bo wszyscy dobrze wiedzą że bez Hancocka jesteśmy w ***.

    Popatrzcie na Start, też chcieli na początku Golloba, Sajfutdinowa czy Hancocka, ale szybko zdali sobie sprawę że jest to za droga zabawa. Zeszli półkę niżej i mają Zagara, Lindbaecka którzy wzmocnieni porządnymi polskimi seniorami mogą stworzyć całkiem ciekawy team. Wrocek od początku siedzi cicho, ale pod koniec "uderzą" i kto wie czy nie wyjdą na tym lepiej. Teraz z tymi przeciekami w gazecie wrocławskiej zagrali koncertowo. I albo nasz prezio się zesra i mocno przepłaci Hancocka albo przepłacimy innych. Hancock za rok i tak wyląduje w Rzeszowie, i tak nie zarobi tyle ile by chciał, to może przezimować w sprawdzonym miejscu. Wrocek ma też ten atut, że stamtąd są jego mechanicy oraz jest to znacznie lepsze miejsce pod względem logistycznym. My mamy (?) tylko atut nieco wyższej kasy, ale czy ta różnica będzie na tyle duża, by się pchać do Bydgoszczy, skoro nie zna środowiska?

    Sparta od początku deklarowała, że zbierze "pozostałości z rynku" ale jest duża szansa że nie będzie to szrot. O nas mówi się więcej niż o przejściu Golloba do Torunia. Niemal codziennie jakiś news na pierwszych stronach gazet. Najpierw hype na Golloba, potem cyrk z kredytem i prezesami, następnie akcja pt. pewne zatrzymanie Emila czy zatrudnienie Pedersena i jaki to tworzy obraz? No niepoważny. Dlatego trudno się dziwić, że do naszego wątku zlecieli "życzliwi". Sami sobie stworzyliśmy to piekiełko.

    BTW, dobrze że nasz "As" wyciągnął wnioski i w końcu siedzi cicho.
    Ostatnio edytowane przez zeta ; 13-12-2012 o 19:09

  6. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi zeta za jego przydatny post!

    Giani (13-12-2012), JD (13-12-2012), bartekdm (13-12-2012)

  7. Powrót do góry    #1040
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-07-2002
    Postów
    2,735
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 12 w 8 postach
    Full Maxa to Kostek wydawał dzisiaj w Focusie

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi daminek za jego przydatny post!

    zeta (13-12-2012)

  9. Powrót do góry    #1041
    Początkujący
    Dołączył
    11-12-2008
    Postów
    31
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Panowie odpuście trochę Naszym władzom, dajcie im szansę, większość z was krytykuje, a nic kreatywnego w zamian nie oferuje, jeśli jesteście tacy mądrzy to mogliście startować w konkursie na prezesa. I przestańcie się łudzić, że Emila można było zatrzymać. To, że odszedł to nie wina nowego zarządu, podziękujcie stowarzyszeniu !!! Przejechali się po Sawarskim to mamy Emila w Czewie, poza tym Emil w Częstochowie zarobi mniej niż Polonia mu dawała, więc nie chodziło tu o pieniądze. Jestem naprawdę spokojny o skład Polonii.
    P.S. Nie wiem tylko, czy wątek o Polonii jest nadal dla kibiców bydgoskich. Wdajemy się w niepotrzebne dyskusje z oświeconymi z Częstochowy, czy ujaranymi buzonami z zielonej dziury. Widać jak zapomnieli jak sami jeszcze nie dawno byli w czarnej dupie a teraz świecą mądrościami. Tylko nie rozumiem, dlaczego na Naszym forum, kumpli szukają ?

  10. Powrót do góry    #1042
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    W sumie to nawet może Crumpa jeszcze namówicie do pojeżdżenia jeden sezon na żużlu, właśnie dla Polonii.
    Szanse są.

    Że Was "Gollob i Emil w Polonii na 100%" nie sprowadziło jeszcze na ziemię...
    muuu, a Ciebie tramwaj potrącił czy co? Kto mówił, że Emil i Gollob będą na 100%? Zrobiłeś się typowym trollem, który tylko mąci. A takich nikt nie lubi.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  11. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    never_mind (13-12-2012), zeta (13-12-2012)

  12. Powrót do góry    #1043
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,712
    Kliknij i podziękuj
    2,092
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    muuu, a Ciebie tramwaj potrącił czy co? Kto mówił, że Emil i Gollob będą na 100%? Zrobiłeś się typowym trollem, który tylko mąci. A takich nikt nie lubi.
    A poczytaj sobie wątek częstochowski, czy bydgoski sprzed miesiąca czy nawet wcześniej

    Śmieje się z Was, tych samych, którzy tak bardzo wierzyli w Golloba i Emila w Polonii, i którzy za nic w świecie nie chcieli otworzyć oczu i zobaczyć, że jednak jest fatalnie. Z tych samych, którzy teraz nadal żyją marzeniami i fantazjami popełniając te same błędy, które popełnili miesiąc temu. Jest to bardzo zabawne, i tak samo Was irytuje, jak nas (Częstochowian) miesiąc temu Wasze posty w naszym wątku
    I ja trollem? Nie no, bez przesady
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  13. Powrót do góry    #1044
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    [QUOTE=vicar;1482014 Zrobiłeś się typowym trollem, który tylko mąci. A takich nikt nie lubi.[/QUOTE]
    Bądz chlop z jajami i napisz byles trollem i bedziesz trollem .
    Osobiscie mi to wsi kto bedzie i tak mamy pozamiatane.Teraz bede chodzil na naszych wychowanków

  14. Powrót do góry    #1045
    Początkujący
    Dołączył
    11-12-2008
    Postów
    31
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jeszcze jedno większość z Was jest taka zawiedzona, że Golloba nie ma w Bydgoszczy, a ja wcale go tu nie chciałem, bo i po co jak wszędzie tylko obraża Naszą Bydgoszcz. Wychwala tylko gorzów, tarnów, a teraz w dupę będzie wchodził toruniowi. Zapomniał kto ładował w niego przez 15 lat największą kasę i utrzymywał pół jego rodziny choć była zbędna w klubie, dzięki komu się wybił. A teraz jest taki szlachetny, że odpuścił 50 tys. w Rzeszowie. Odpuścił, bo więcej by wydał na paliwo. Pierniczy, że w Bydgoszczy żużel upada, a w toruniu to może różowo jest z frekwencją, gdyby nie Karkosik to też by cienko śpiewali. Nie dla Golloba, niech dalej będzie turystą. Krzyż na drogę.

  15. Powrót do góry    #1046
    Użytkownik Awatar Często się chowam
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 42 w 24 postach
    muuu, a Ciebie tramwaj potrącił czy co? Kto mówił, że Emil i Gollob będą na 100%? Zrobiłeś się typowym trollem, który tylko mąci. A takich nikt nie lubi.
    Np. Realista.

  16. Powrót do góry    #1047
    Użytkownik Awatar Crosand
    Dołączył
    27-05-2009
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 3 postach

    Wszystko chu...j!

    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Dywagacje o Jarku w Polonii to wiecie....utwórzcie temat "moje marzenia i pragnienia" i tam sobie o takich bzdurach gadajcie.
    I ku*wa! Jak mi tu ktoś jeszcze napisze, że chce Kuciapę czy Chrzanowskiego to znajdę i przypie*dolę sztachetą przez ten głupi łeb, że mu się w końcu umysł na logiczne myślenie otworzy.
    Podstawa to Hancock. To jest w tym momencie mus, żeby ten klub coś mógł pociągnąć.
    Inna forma (chociaż nierealna, niemniej przeszła mi przez myśl) to Kenio z Lingrenem i mamy wówczas wolne 7,43 i wtedy na uzupełnienie pasuje ktoś taki jak Ułamek, Woffi, czy chociażby Miśkowiak. Jak już nadmieniłem mało prawdopodobne, ale formalnie możliwe do wykonania.
    Byłby może brak zdecydowanego lidera, ale drużyna wydaje się bardzo równa:
    Fredka
    Kostek
    Buczek
    Bjerre
    Ułamek/Woffinden/Miśkowiak
    Szymek
    Miki
    KSM: 39,34/39,50/39,85

    Co tu się dzieje?Chyba byliśmy nie grzeczni skoro na Mikołaja mieliśmy mieć podany skład i wszyscy mieliśmy być zadowoleni a oprócz tego,że Emil kur....spier...to mamy 13 grudnia i nic się nie dzieje!Mentikk dobrze gada,trzeba mu polać! Nie wierzę już nawet w Herbiego w Polonii!Jak będzie Andersen i Szczepaniak,to będziemy mieli skład w sam raz na 1 ligę,to oby mieli 2 letnie kontrakty!Nie no jaja sobie robię,bo co innego nam zostało?Jedna wielka porażka i w sumie czas kończyć wątek Polonii 2013,bo z dniem,w którym nie podpiszemy kontraktu z Gregiem to koniec marzeń o utrzymaniu!

  17. Powrót do góry    #1048
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    A poczytaj sobie wątek częstochowski, czy bydgoski sprzed miesiąca czy nawet wcześniej
    Z całym szacunkiem do bzdur wypisywanych tutaj, ale nigdzie nie znajdę posta mówiącego, że "na 100%" i Emil i Gollob u nas...
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  18. Powrót do góry    #1049
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Zamiast wydać 2 czy nawet ponad 2 bańki na Spinningowca z Kalifornii lepiej to wydać na 3 zawodników średniej klasy i spróbować obronić ekstraligę. Jak się nie uda to być może chłopaki zostaną i pomogą wrócić do Elity. Nastawić się na mecze u siebie i tyle. Można też liczyć może na jakieś wyjazdowe zwycięstwo(wiem marzenie) lub na bonusy na klubach podobnie jak my walczących o utrzymanie. Bez coraz częściej chimerycznego Wędkarza też można się utrzymać. Będzie ok 22 KSM na 3 grajków, ok 7 na łebka można chyba coś ciekawego podobierać nawet. jak to będą Miśkowiak czy Zengota na Sportowej ma być Twierdza! Wszystko jest realne jaki skład by nie był bedę wierzył w utrzymanie

  19. Powrót do góry    #1050
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    A poczytaj sobie wątek częstochowski, czy bydgoski sprzed miesiąca czy nawet wcześniej
    Wszystko fajnie pięknie, ale to Wy na "dzień dobry" wpie*doliliście się w nasz wątek chwaląc się jak poje*ani "zabierzemy Wam Emila, a jak dobrze pójdzie to i Buczka". To się dziwisz, że nas wku*wiło i zaczęliśmy odpłacać?? I nie próbuj nawet mydlić oczu, że tak nie było. Jak się będziesz bronił, że to nie Ty personalnie....wyj*bane mam kto to robił personalnie - jakieś głąby z Czewy.

    Cytat Zamieszczone przez Masa Zobacz posta
    To, że odszedł to nie wina nowego zarządu, podziękujcie stowarzyszeniu !!! Przejechali się po Sawarskim to mamy Emila w Czewie
    Z tym się akuratnie co do słowa zgadzam - to banda psycholi, którzy nie myślą logicznie, byle tylko komuś dosrać z zarządu. Żaden z nich nie miał jednak podwalin tego zachowania - nie wiadomo było co chcą osiągnąć. Jasne - powiedzieli, że "wywalić Deringa, znaleźć dobrego prezesa, znaleźć dużego sponsora, ściągnąć Golloba i zatrzymać Emila". Taki plan ułoży dziecko z przedszkola jeśli się bydgoskim żużlem jako tako interesuje. Tyle, że konkretów było zero, a krzyku co nie miara. Tak to jest jak się oszołomom da prawo głosu. Ciekawe jaki teraz mają plan na przyszłość i czy już się szykują do pikiety "wywalić Kanclerza, wywalić Deresia, bo kontrakty zawalili". Głąbów nigdy nie lubiłem :/
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mentikk za jego przydatny post!

    never_mind (13-12-2012)

  21. Powrót do góry    #1051
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    @ muuu

    A dlaczego mieliśmy nie wierzyć w Emila? Kto mógł przypuszczać, że zdecyduje się odejść mimo że finanse nie były tutaj decydującym czynnikiem? Emil zaskoczył swoim zachowaniem nie tylko nas. Teraz to łatwo mówić, bo jakby połączyć fakty to rzeczywiście można się było tego spodziewać, ale jeszcze parę tygodni temu mieliśmy podstawy by liczyć na zostanie Emila. Trudno mieć też pretensje do kibiców, że widzieli w składzie Golloba. To forum ma chyba na celu by podzielić się wrażeniami z innymi kibicami swojego klubu. W sezonie dyskutuje się o meczach, a w sezonie ogórkowym o wszystkim innym, np. o składach i transferach. Czy te kandydatury były realne? Jak powiedział Papa G. była kasa na Nickiego, to byłaby też np. na Golloba. Ale nie kasa miała tutaj najważniejsze znaczenie, a bałagan wokół klubu. A czy jest tragicznie, to się okaże w trakcie sezonu. Wciąż jeszcze można zbudować solidny skład, także poczekajmy z tymi ocenami końcowymi. Ja nie spodziewam się zbyt wiele i o stokroć wolałbym żeby Mikołaj i Szymon dostali od klubu po 200 tysięcy na sprzęt niż mielibyśmy przeznaczyć je na jakąś przeciętną złotówę w typie Ułamka. Tak jak mówi JD czy wcześniej Budyń jeśli mamy spaść, to dajmy sobie luz z zaciągiem zewnętrznym i zainwestujmy w swoich, a w przyszłości będziemy mieć z tego korzyści. Tak swoją drogą to dziwi mnie, że niektórzy piszą o jakimś Zettersroemie, Szczepaniaku czy innym Kuciapie, a zapominają o Adamczaku, który ma podobne KSM.

    @ Crosand

    Nie wierzysz już nawet w Herbiego? Trzeba sobie jasno powiedzieć, że transfer Jankesa byłby największym wzmocnieniem naszego klubu od przeszło dekady. Tak się jakoś złożyło, że Polonia nie była w ostatnim dziesięcioleciu miejscem docelowym dla najlepszych zawodników, więc określenie "nawet" jest tu chyba nie na miejscu. Byłby to duży sukces nowego prezesa, o ile nie przepłaciłby Grega niemiłosiernie.

    Zamiast wydać 2 czy nawet ponad 2 bańki na Spinningowca z Kalifornii lepiej to wydać na 3 zawodników średniej klasy i spróbować obronić ekstraligę. Jak się nie uda to być może chłopaki zostaną i pomogą wrócić do Elity. Nastawić się na mecze u siebie i tyle. Można też liczyć może na jakieś wyjazdowe zwycięstwo(wiem marzenie) lub na bonusy na klubach podobnie jak my walczących o utrzymanie. Bez coraz częściej chimerycznego Wędkarza też można się utrzymać. Będzie ok 22 KSM na 3 grajków, ok 7 na łebka można chyba coś ciekawego podobierać nawet. jak to będą Miśkowiak czy Zengota na Sportowej ma być Twierdza! Wszystko jest realne jaki skład by nie był bedę wierzył w utrzymanie
    Z tą koncepcją to się nie zgodzę. Wolisz Lindgrena, Woffindena i Zengotę zamiast Hancocka, Woźniaka i Curyłę jadących po 5 biegów i Adamczaka? Bo finansowo to by się zapewne bilansowało. Póki co to ani Lindgren ani Woffinden nawet nie zbliżyli się do granicy 2 pkt/bieg. Hancock na torze bydgoskim kręci zawsze wynik powyżej 2.5 pkt/bieg, a obecność 5 przeciętnych seniorów może zatrzymać rozwój naszych młodych rajderów. Ponadto mimo mojej nieskrywanej niechęci do Hancocka, to ma on wiele innych atutów. Między innymi tworzy dobry team spirit i potrafi współpracować z młodzieżą. Tak jak pisałem wcześniej, nie wierzę zbytnio w Hancocka w Bydgoszczy ale jeśli teoretycznie miałbym wybierać między takimi wariantami, to wybrałbym opcję zaproponowaną przeze mnie
    Ostatnio edytowane przez zeta ; 13-12-2012 o 21:53

  22. Powrót do góry    #1052
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez Masa Zobacz posta
    Panowie odpuście trochę Naszym władzom, dajcie im szansę, większość z was krytykuje, a nic kreatywnego w zamian nie oferuje, jeśli jesteście tacy mądrzy to mogliście startować w konkursie na prezesa. I przestańcie się łudzić, że Emila można było zatrzymać. To, że odszedł to nie wina nowego zarządu, podziękujcie stowarzyszeniu !!! Przejechali się po Sawarskim to mamy Emila w Czewie, poza tym Emil w Częstochowie zarobi mniej niż Polonia mu dawała, więc nie chodziło tu o pieniądze. Jestem naprawdę spokojny o skład Polonii.
    P.S. Nie wiem tylko, czy wątek o Polonii jest nadal dla kibiców bydgoskich. Wdajemy się w niepotrzebne dyskusje z oświeconymi z Częstochowy, czy ujaranymi buzonami z zielonej dziury. Widać jak zapomnieli jak sami jeszcze nie dawno byli w czarnej dupie a teraz świecą mądrościami. Tylko nie rozumiem, dlaczego na Naszym forum, kumpli szukają ?
    Sam sobie teraz zaprzeczyłeś najpierw piszesz " Jestem naprawdę spokojny o skład Polonii." , by niżej napisać , że jesteśmy w czarnej dupie. To jak to w końcu jest?

    Kilka dni temu pisałem, że Jeszcze Hampel coś odwali, kto wie może teraz to Polonia stoi w miejscu bo czekają na ruch Hampela, Zielonka wie co robi, pewnie dlatego czeka też i Hankock. Hampel będzie się zastanawiał za długo to mu podziękują , wezmą Grega, Hampel nie ruszy się z Leszna, a my co ??? Miśkowiak. Swoją drogą chłop ma KSM powyżej 7 gdzie Lindgren 6 i coś, Jakaś paranoja to chyba jest, przelicznik z ligi niżej jest do bani. Lindgren łyka Miśka na śniadanie.

  23. Powrót do góry    #1053
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,712
    Kliknij i podziękuj
    2,092
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Ojej! Jeszcze nie tak dawno nie byłeś taki płaczek i zgrywałeś twardego kozaka panie mentikk.
    Ale widzę, że jednak taki zwykły z Ciebie kapeć jest Bydgoski.
    Zostawię Was teraz samych, bo coś już zaczynacie rzucać we mnie tym co macie pod ręką: jakimiś lalkami, smoczkami, słomą z butów i innym tanim prostactwem.
    Udanego sezonu dziewczyny!
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi muuu za jego przydatny post!

    Często się chowam (13-12-2012)

  25. Powrót do góry    #1054
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Zamiast wydać 2 czy nawet ponad 2 bańki na Spinningowca z Kalifornii lepiej to wydać na 3 zawodników średniej klasy i spróbować obronić ekstraligę. Jak się nie uda to być może chłopaki zostaną i pomogą wrócić do Elity. Nastawić się na mecze u siebie i tyle. Można też liczyć może na jakieś wyjazdowe zwycięstwo(wiem marzenie) lub na bonusy na klubach podobnie jak my walczących o utrzymanie. Bez coraz częściej chimerycznego Wędkarza też można się utrzymać. Będzie ok 22 KSM na 3 grajków, ok 7 na łebka można chyba coś ciekawego podobierać nawet. jak to będą Miśkowiak czy Zengota na Sportowej ma być Twierdza! Wszystko jest realne jaki skład by nie był bedę wierzył w utrzymanie
    A teraz się przebudź, przeczytaj co napisałeś i się nad tym zastanów. Miśkowiak i Zengota mają nam ELigę obronić? Przeciw Hancockowi i Ułamkowi? Przeciw Zagarowi i Antonowi? Przeciw Kołodziejowi z Madsenem i Vaculikiem? Nie pisz po pijaku, bo Ci głupoty wychodzą

    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Ojej! Jeszcze nie tak dawno nie byłeś taki płaczek i zgrywałeś twardego kozaka panie mentikk.
    Ale widzę, że jednak taki zwykły z Ciebie kapeć jest Bydgoski.
    Zostawię Was teraz samych, bo coś już zaczynacie rzucać we mnie tym co macie pod ręką: jakimiś lalkami, smoczkami, słomą z butów i innym tanim prostactwem.
    Udanego sezonu dziewczyny!
    Rzucamy wszystkim co zostawiłeś na naszym podwórku cwaniaczku z PKSu
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  26. Powrót do góry    #1055
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Cytat Zamieszczone przez JD Zobacz posta
    Bądz chlop z jajami i napisz byles trollem i bedziesz trollem .
    Osobiscie mi to wsi kto bedzie i tak mamy pozamiatane.Teraz bede chodzil na naszych wychowanków
    JD zapomniał, że jest jeszcze z
    11 bądź 12 bądź 13 zawodników, którzy chcą u nas jeździć. Więc niby dlaczego pozamiatane?

    Wysyłane z mojego HTC One S za pomocą Tapatalk 2

  27. Powrót do góry    #1056
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,712
    Kliknij i podziękuj
    2,092
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez zeta Zobacz posta
    A dlaczego mieliśmy nie wierzyć w Emila? Kto mógł przypuszczać, że zdecyduje się odejść mimo że finanse nie były tutaj decydującym czynnikiem? Emil zaskoczył swoim zachowaniem nie tylko nas. Teraz to łatwo mówić, bo jakby połączyć fakty to rzeczywiście można się było tego spodziewać, ale jeszcze parę tygodni temu mieliśmy podstawy by liczyć na zostanie Emila.
    Ale chodzi o to, że Emil już jakiś czas był dogadany z Włókniarzem. Nie będę przytaczał już konkretnych sytuacji ale to właśnie Bydgoszczaki niektóre, nie potrafiły pomyśleć i przeanalizować co i jak, reagując na "pewne info z Częstochowy" zwyczajnie agresją. Bo gdyby to było normalne dzielenie się informacjami, o którym piszesz, to chyba nikomu na forum nie gotowałaby się krew czytając posty niektórych
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 13-12-2012 o 22:06
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  28. Powrót do góry    #1057
    Początkujący
    Dołączył
    11-12-2008
    Postów
    31
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Zamiast wydać 2 czy nawet ponad 2 bańki na Spinningowca z Kalifornii lepiej to wydać na 3 zawodników średniej klasy i spróbować obronić ekstraligę. Jak się nie uda to być może chłopaki zostaną i pomogą wrócić do Elity. Nastawić się na mecze u siebie i tyle. Można też liczyć może na jakieś wyjazdowe zwycięstwo(wiem marzenie) lub na bonusy na klubach podobnie jak my walczących o utrzymanie. Bez coraz częściej chimerycznego Wędkarza też można się utrzymać. Będzie ok 22 KSM na 3 grajków, ok 7 na łebka można chyba coś ciekawego podobierać nawet. jak to będą Miśkowiak czy Zengota na Sportowej ma być Twierdza! Wszystko jest realne jaki skład by nie był bedę wierzył w utrzymanie
    Zgadzam się z Tobą całkowicie. W walce o byt będą liczyć się przede wszystkim spotkania u siebie. potrafiliśmy utrzymać ekstraligę ze smithem, kowalikiem, krzyżaniakiem, fijalkowskim, to dlaczego teraz nie ma się udać ? Trochę wiary. Ja zamiast Hancocka wolałbym sprowadzićo wiele bardziej Pawlickich i np. Lindgrena, Ułamka, Bjerre. Przecież ani Gniezno, Leszno, Wrocław, czy tez nawet Gorzów nie mają składów lub też raczej nie będą mieli, które będą dupę urywać. Wszystkie te ekipy spokojnie możemy objechać. Trochę wiary !!!!!!! Nie tylko pesymistyczne wizje. Damy radę !!!!!!!!!!!

  29. Powrót do góry    #1058
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Już 3 średniej klasy miałeś, a na dodatek Polonia wtedy była liderem po 2 kolejkach, spadała jedna ekipa , a nie jak teraz trzy. Zresztą średniej klasy to jest Lindgren , Ułamek, Bjerre. Oni raczej już są nie do ściągnięcia. Miśkowiaki i inne wynalazki to już klasa podstawowa, a że natrzepał KSM na jakiś orłach i innych długopisach to teraz będzie się cenił. Już wolałbym (ze względu na najniższy KSM nie możliwe)aby jeździli Buczek, Weliński, Kościecha, Jóźwik, Curyło , Woźniak, Drożdżowski i inni młodzi na zmianę. Tak pewnie polecimy z ligi, a jak lecieć to przynajmniej z jakąś korzyścią jaką niewątpliwie będzie jak największa możliwość i do tego na wsztystkich torach ekstraligowych dla Jóźwików i innych "co najważniejsze swoich" wychowanków

  30. Powrót do góry    #1059
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Masa Zobacz posta
    Zgadzam się z Tobą całkowicie. W walce o byt będą liczyć się przede wszystkim spotkania u siebie. potrafiliśmy utrzymać ekstraligę ze smithem, kowalikiem, krzyżaniakiem, fijalkowskim, to dlaczego teraz nie ma się udać ? Trochę wiary. Ja zamiast Hancocka wolałbym sprowadzićo wiele bardziej Pawlickich i np. Lindgrena, Ułamka, Bjerre. Przecież ani Gniezno, Leszno, Wrocław, czy tez nawet Gorzów nie mają składów lub też raczej nie będą mieli, które będą dupę urywać. Wszystkie te ekipy spokojnie możemy objechać. Trochę wiary !!!!!!! Nie tylko pesymistyczne wizje. Damy radę !!!!!!!!!!!
    Zapomniałeś, że wtedy był u nas AJ, który był najlepszym zawodnikiem ligi w owym sezonie. A do tego nie spadały 3 ekipy, a jedna. Różnica całkiem całkiem, jakby nie patrzeć
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  31. Powrót do góry    #1060
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Dlatego podałem Miśka czy Zengote bo jak wierzyć dywagacjom to Lindgren, maly Kenio , Woffi itd są przyklepani. Ok, weźmy Hancocka za 2 bańki do tego rzućmy z 1,5 na Ułoma + 700 tysi na zawodnika z takim KSM jaki nam zostanie. Wówczas skończymy pewnie sezon a nawet na pewno na minusie i już nic nas nie uratuje. Dlatego wole zaufać młodym średniakom którzy będą mieli chęć się pokazać, wypromować i za 2-2,5 miliona mieć ich trzech. Przynajmniej sezon wówczas zakończymy pozytywnie finansowo bez długów, całkiem możliwe, że w 1 lidze ale pewnie uda się przetrwać. Myślę, że duet K-D właśnie podąży takim wariantem składu

  32. Powrót do góry    #1061
    Początkujący
    Dołączył
    11-12-2008
    Postów
    31
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez jacasek Zobacz posta
    Już 3 średniej klasy miałeś, a na dodatek Polonia wtedy była liderem po 2 kolejkach, spadała jedna ekipa , a nie jak teraz trzy. Zresztą średniej klasy to jest Lindgren , Ułamek, Bjerre. Oni raczej już są nie do ściągnięcia. Miśkowiaki i inne wynalazki to już klasa podstawowa, a że natrzepał KSM na jakiś orłach i innych długopisach to teraz będzie się cenił. Już wolałbym (ze względu na najniższy KSM nie możliwe)aby jeździli Buczek, Weliński, Kościecha, Jóźwik, Curyło , Woźniak, Drożdżowski i inni młodzi na zmianę. Tak pewnie polecimy z ligi, a jak lecieć to przynajmniej z jakąś korzyścią jaką niewątpliwie będzie jak największa możliwość i do tego na wsztystkich torach ekstraligowych dla Jóźwików i innych "co najważniejsze swoich" wychowanków
    Z takim nastawieniem to Ty już lepiej przerzuć się na Gdańską. Sama krytyka . Tylko np. taki Ułamek w Bydgoszczy potrafił zająć nawet 3 miejsce w GP w tym roku w meczu przeciwko Polonii wykrecił 13 pkt. Naprawdę trochę wiary !!!

  33. Powrót do góry    #1062
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    @muu

    mial juz pojsc a jeszcze siedzi, no prosze powstrzymajcie mnie, bo naprawde mu przype@dole... paszol won!!!

    A teraz juz na powaznie, mam nadzieje, ze ktos z klubu to czyta i widzi, ze zdania sa podzielone... tez uwazam, ze lepiej spasc za "mniejsze" pieniadze! Pamietajcie, ze leca 3 druzyny!!! Wiem, ze sa kontuzje etc., ale nie oszukujmy sie nikle nasze szanse, nawet z Hancockiem! Wiem, znacznie wieksze niz bez niego ale i tak iluzoryczne

  34. Powrót do góry    #1063
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    A pamiętasz, że jak spadniemy to kredyt nadal trzeba spłacać, ale miasto tych 3,5 baniek nie da? No i do tego trzeba znowu zorganizować skład na awans... A w I lidze też już będzie większa konkurencja (w końcu spadkowiczów będzie trzech, to i każdy z nich będzie chciał awansować).
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  35. Powrót do góry    #1064
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Dlatego podałem Miśka czy Zengote bo jak wierzyć dywagacjom to Lindgren, maly Kenio , Woffi itd są przyklepani. Ok, weźmy Hancocka za 2 bańki do tego rzućmy z 1,5 na Ułoma + 700 tysi na zawodnika z takim KSM jaki nam zostanie. Wówczas skończymy pewnie sezon a nawet na pewno na minusie i już nic nas nie uratuje. Dlatego wole zaufać młodym średniakom którzy będą mieli chęć się pokazać, wypromować i za 2-2,5 miliona mieć ich trzech. Przynajmniej sezon wówczas zakończymy pozytywnie finansowo bez długów, całkiem możliwe, że w 1 lidze ale pewnie uda się przetrwać. Myślę, że duet K-D właśnie podąży takim wariantem składu


    Oj, takiej opcji (Hancock+ktoś jeszcze za 1 mln) to chyba nawet najbardziej luźno patrzący na budżet Polonii nie biorą pod uwagę. Ale można wziąć Hancocka, Adamczaka i testować młodych z KSM 6,50: Kildemand, Michelsen, Porsing, Lebiediew, Masters, Auty itd. Realnie patrząc, to na 3 miejsce mamy jeszcze do dyspozycji max. 3 mln zł. Z tym wypromowaniem polskich seniorów to bym uważał, bo przepis o dwóch Polakach w składzie zostaje i może być, że np. taki Miśkowiak będzie rewelacją ale dostane znacznie lepszą ofertę z Eligi i nici z pozostawieniem go w składzie

  36. Powrót do góry    #1065
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez Masa Zobacz posta
    Z takim nastawieniem to Ty już lepiej przerzuć się na Gdańską. Sama krytyka . Tylko np. taki Ułamek w Bydgoszczy potrafił zająć nawet 3 miejsce w GP w tym roku w meczu przeciwko Polonii wykrecił 13 pkt. Naprawdę trochę wiary !!!
    Wymieniłem przecież Ułamka na tak jako średniego podejrzewając , że przedmówca pisząc średni miał na myśli Miśkowiaka, Świdra, Kuciapsona i innych tudzież podobnych. Ułamek to wcale nie taki głupi pomysł, ale pewnie przyklepany już gdzieś w innym klubie. Krytyka jest tu na miejscu, tym bardziej, że rzucają się z motyką na księżyc. Chcieli dzika hehe, a nie mogą zakontraktować zawodników z ciut niższej półki. Rozumiem wszystko, ale jednego ni mogę zdzierżyć, a mianowicie ich zapowiedzi o jakiś prezentach itp. Przeważnie tak było przez ostatnie sezony, że jeśli poszedł jakiś przeciek o przejściu zawodnika do danego klubu to się sprawdzało. Protas odchodził, zarzekał się , że chce w Polonii, a dużo wcześnuiej już były przecieki o jego odejściu do Zielonki, przecieki o Gollobie w Toruniu, o Emilu w Czewie. Tylko przecieki o przejściu do Polonii konkretnych grajków nijak się nie sprawdzają. W 2004 dużo wcześniej słyszałem o tym, że Galopy idą do Tarnowa, wiesz jak zareagowałem? śmiechem. Było pewne, że raczej odejdą , ale nigdy nie uwierzyłbym wtedy, że będzie to Tarnów. Co do nastawienia- Na gdańską się nie przerzucę , ale z kierunkiem trafiłeś bo mieszkam w Gdańsku. Pozdrawiam

    Kartas myślisz, że jak pójdą twoim tokiem i spadną to będzie kasa??? Może być to równia pochyła, Woźniak, Curyło, Buczek zapewne po raz kolejny nie zostaną, sponsorów ni ma i tym bardziej nie przybędzie.

  37. Powrót do góry    #1066
    Początkujący
    Dołączył
    11-12-2008
    Postów
    31
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Zapomniałeś, że wtedy był u nas AJ, który był najlepszym zawodnikiem ligi w owym sezonie. A do tego nie spadały 3 ekipy, a jedna. Różnica całkiem całkiem, jakby nie patrzeć
    No i co z tego że był AJ skoro reszta to byli kelnerzy, w gdańsku był nicki i spadli.

  38. Powrót do góry    #1067
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez Masa Zobacz posta
    No i co z tego że był AJ skoro reszta to byli kelnerzy, w gdańsku był nicki i spadli.
    Robacki przynajmniej u siebie nie był kelnerem, a wtedy nam się i tak fuksło bo Rybnik i Zielonka mieli dużo gorszy skład od nas

  39. Powrót do góry    #1068
    Początkujący
    Dołączył
    11-12-2008
    Postów
    31
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [QUOTE=jacasek;1482058]Wymieniłem przecież Ułamka na tak jako średniego podejrzewając , że przedmówca pisząc średni miał na myśli Miśkowiaka, Świdra, Kuciapsona i innych tudzież podobnych. Ułamek to wcale nie taki głupi pomysł, ale pewnie przyklepany już gdzieś w innym klubie. Krytyka jest tu na miejscu, tym bardziej, że rzucają się z motyką na księżyc. Chcieli dzika hehe, a nie mogą zakontraktować zawodników z ciut niższej półki. Rozumiem wszystko, ale jednego ni mogę zdzierżyć, a mianowicie ich zapowiedzi o jakiś prezentach itp. Przeważnie tak było przez ostatnie sezony, że jeśli poszedł jakiś przeciek o przejściu zawodnika do danego klubu to się sprawdzało. Protas odchodził, zarzekał się , że chce w Polonii, a dużo wcześnuiej już były przecieki o jego odejściu do Zielonki, przecieki o Gollobie w Toruniu, o Emilu w Czewie. Tylko przecieki o przejściu do Polonii konkretnych grajków nijak się nie sprawdzają. W 2004 dużo wcześniej słyszałem o tym, że Galopy idą do Tarnowa, wiesz jak zareagowałem? śmiechem. Było pewne, że raczej odejdą , ale nigdy nie uwierzyłbym wtedy, że będzie to Tarnów. Co do nastawienia- Na gdańską się nie przerzucę , ale z kierunkiem trafiłeś bo mieszkam w Gdańsku. Pozdrawiam

    Sorry może trochę przesadziłem. Ale naprawdę wolę młodych ambitnych niż emerytów u schyłku, bo nigdy nie wiadomo, czy nie będą mieli podejścia jak Crump, który dość sprytnie wyciągnął kasę na koniec z Rzeszowa i poszedł na emeryture.
    Ostatnio edytowane przez Masa ; 13-12-2012 o 22:53

  40. Powrót do góry    #1069
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2012
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 18 w 10 postach
    1. Buczek
    2. Zengota
    3. Kościecha
    4. Loktajew
    5. Hancock
    6. Woźniak
    7. Curyło

    KSM = 39,9

    możecie walczyć o utrzymanie

  41. Powrót do góry    #1070
    Początkujący
    Dołączył
    11-12-2008
    Postów
    31
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez jacasek Zobacz posta
    Robacki przynajmniej u siebie nie był kelnerem, a wtedy nam się i tak fuksło bo Rybnik i Zielonka mieli dużo gorszy skład od nas
    Faktycznie zielonka miała gorszy skład nicki , richardsson, okoniewski Zawsze znajdzie się jakieś wytłumaczenie.

  42. Powrót do góry    #1071
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez Masa Zobacz posta
    No i co z tego że był AJ skoro reszta to byli kelnerzy, w gdańsku był nicki i spadli.

    tylko wtedy ci nasi kelnerzy potrafili (choć nie zawsze) wygrywać na swoim torze...

  43. Powrót do góry    #1072
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    A pamiętasz, że jak spadniemy to kredyt nadal trzeba spłacać, ale miasto tych 3,5 baniek nie da? No i do tego trzeba znowu zorganizować skład na awans... A w I lidze też już będzie większa konkurencja (w końcu spadkowiczów będzie trzech, to i każdy z nich będzie chciał awansować).
    I tu lezy chyba problem klubu przy ul. Sportowej czyli pieniadze z miasta, ktore co roku pozwalaja sztucznie unosic na powierzchni ten nasz twor! 10 lat juz funkcjonujemy dzieki temu "sztucznemu podtrzymywaniu"! Akurat to, ze ciagle mamy mlotkow na stanowisku prezydenta miasta w niczym nam nie pomaga! Nie wierze w to, ze nagle kurek z kasa zostanie zakrecony... jasne, z pewnoscia dostniemy mniej, przykreca nam mniej lub wiecej... ale moze to pozwoli wreszcie odbudowac zuzel w naszym miescie. Czasy cholernie trudne, w kazdej dziedzinie zycia, to juz nie lata 90-te ze z byle gowna mozna bylo zrobic kase, bo tej kasy poprostu na rynku nie ma! Wszystko w gore, podwyzka goni podwyzke tylko pensje nie chca galopowac w tym samym tempie.
    Smiem twierdzic, ze 99% z nas liczac sobie budzet klubu pierwsze co robi to dodaje 3 banki z miasta, tak z urzedu... Hancock i drugi wartosciowy grajek co nam dadza... utrzymanie? Ok. Walke o medale? Moze? Ale czy przyciagna kibicow na mecze, a co za tym idzie sponsorow? Smiem twierdzic, ze nie... jesli ma to pieprznac to niech pieprznie bez sztucznego pompowania, a jak sie nie podniesie? Duzo osob i tak ma wystarczajaco duzo zuzla "dziki" TV!

  44. Powrót do góry    #1073
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez Masa Zobacz posta
    Faktycznie zielonka miała gorszy skład nicki , richardsson, okoniewski Zawsze znajdzie się jakieś wytłumaczenie.
    Akurat Richardsson wtedy to nie był , aż taki tuz

  45. Powrót do góry    #1074
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Kilka spraw :
    1. spotkanie TG z RB było krótkie ale owocne ... była wola jazdy w naszym klubie lecz skutecznie zniechęcono zawodnika
    2. Emil dostałby taka samą kasę u nas. Chciał zmienić klimat i dogadany był już w październiku z nowym pracodawcą ,a przyjście JK do klubu przypieczętowało decyzję i spotkanie ostatnie Suska było czysto kurtuazyjne .
    3. Z Nickim ustalone było już wszystko łącznie z kasą (mniej niz Emil) ,zdolności lingwistyczne JK i zdecydowana Marta przebiła oferte po infie od Crumpa.
    4. Z Nickim miał przyjść Jurica i/lub Łoktajew (tu podziękowania różowej koszuli za mądre posuniecie :wypożyczymy ale podpisz jeszcze na dodatkowe 2 lata u nas)

    Jeszcze wybór prezesa : do finału przechodzi 2 ludków. Wygrywa gość bez doświadczenia, bez pieniędzy ale uwaga! "ma pomysła" no i kurka nie wyszło. Drugi finalista obecny prezes... jakie wnioski?

    Widzicie to co ja ?

  46. Powrót do góry    #1075
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    to zostanie jeszcze 15 nazwisk z listy Max Fulla
    Zeby się nie okazało, że na takiego max Fulla ta 15 tka odpowie max Fuckiem

  47. Powrót do góry    #1076
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Loktajew+Herbie to byłoby mega wzmocnienie , jestem pewien że sasza jeszcze bardziej sie rozwinie w nowym sezonie , a że to mega walczak to w Bydgoszczy(zawsze uważałem obok Gorzowa i Leszna z najlepszy tor do walki) byłby super widowiska.

    Skład

    1.Greg
    2.Świderski
    3.Loktajew
    4.Bjerre
    5.Kostek
    6.Curyło
    7.Wozniak

    Ten skład pozwoli realnie myśleć o utrzymaniu , nie wiem jak wygląda to z ksm ...
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #1077
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,712
    Kliknij i podziękuj
    2,092
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez jacasek Zobacz posta
    max Fulla
    Jak tak chcecie Fulla, to pijcie zdrowie Polonii.
    Wszak łagodzi kiepskich życie.

    polska_mocny_full.jpg
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 13-12-2012 o 23:18
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  49. Powrót do góry    #1078
    Użytkownik Awatar siwyy_93
    Dołączył
    01-10-2008
    Postów
    233
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytuje Pana Bartosza Kustre:
    "Nie najeżdżajcie tak na obecnych działaczy Polonii! Jak Wam nowy Prezes ściągnie Niedawnego Wicemistrza Świata to od razu jak przystało na naszą tradycję będziecie pisać, że ambitny, postarał się, że wierzyliście w niego. Dajmy nowemu duetowi jeszcze chwilę, pozdrawiam !!! "
    Co za pozytywne myślenie

  50. Powrót do góry    #1079
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    @ Mefitzo



    Kolego fajny skład, ale jakby zapomniałeś o Buczku ...

    3. Z Nickim ustalone było już wszystko łącznie z kasą (mniej niz Emil) ,zdolności lingwistyczne JK i zdecydowana Marta przebiła oferte po infie od Crumpa.
    WTF?

    Jeszcze wybór prezesa : do finału przechodzi 2 ludków. Wygrywa gość bez doświadczenia, bez pieniędzy ale uwaga! "ma pomysła" no i kurka nie wyszło. Drugi finalista obecny prezes... jakie wnioski?
    A są jakieś?

    A Kustra niech nie przesadza, ja jeszcze nie widziałem merytorycznej krytyki nowego prezesa. Wiadomo, że to żółtodziób i potrzebuje trochę czasu na ogarnięcie. Bardziej tu chodzi o poczynania "Pana JK". A Wicemistrz niestety wylądował w Rzeszowie, a wcześniejsi są w Falubazie

    @ muuu

    tylko Kujawiak!
    Ostatnio edytowane przez zeta ; 13-12-2012 o 23:25

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zeta za jego przydatny post!

    muuu (13-12-2012)

  52. Powrót do góry    #1080
    Początkujący
    Dołączył
    11-12-2008
    Postów
    31
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez jacasek Zobacz posta
    Akurat Richardsson wtedy to nie był , aż taki tuz
    Za to smith , kowalik, fijałkowski byli z Gp.
    Wiesz co nie chce mi się wyzwalać w Tobie jakiś pozytywnych emocji, zresztą jak w większości pozostałych tu forumowiczów chce cie się dobijać wasze prawo.
    Ja nie bedę srał we własne gniazdo i wychwalał zawodników, którzy są typowymi złotówami i doszukiwał się winy tylko w klubie. Zresztą to forum to tylko przepychanki i same opinie nie zadowolenia. Nic konstruktywnego, tylko same narzekania. Na pochybel pesymistą.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •