Strona 58 z 85 PierwszyPierwszy ... 848565758596068 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,566 do 2,610 z 3808

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2566
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez bogiman Zobacz posta
    Ja bym poszedł dalej i zastanowił się nad kooperacją z jakimś uniwerkiem technicznym (w domyśle UTP). Zrobić np. w Bydgoszczy Centrum Inowacyjności Technicznej. Polegałoby to na wykorzystaniu potencjału klubu i uniwersytetu w przygotowywaniu nowych rozwiąznań technicznych w sportach motorowych przy jednoczesnej możliwości ich zastosowania generalnie w motoryzacji.
    Ty tak powaznie???? jednocylindowe to sa kosiarki juz widze taką co ma 70 konikow

    ps a na ostatnim meczu byles??

  2. Powrót do góry    #2567
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-05-2008
    Postów
    1,189
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 229 w 153 postach
    Hancock wykluczony za przekroczenie limitu dwóch minut. Tak wiec no, nie martwcie sie, moze byc zawsze gorzej - zostawcie pare wyzwisk na moment, gdy Hancock sie spozni na decydujacy bieg : D A tak powaznie to jego brak profesjonalizmu jest az razacy, a za rok pewnie znowu ktos go zatrudni..

  3. Powrót do góry    #2568
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Spokojnie, bez ksmu rynek się uwolni, młodzieży nalapie, gwiazd, nazwisk. Herbi wyląduje u jakiegoś beniaminka

    Ps. Pamietacie maszyne do trenowania startow rodem z bydgoskiej szkoly? Taki motor na uwiezi. Jako testera w tv zapamietalem zawodnika Wozniaka Praca dyplomowa w tech samochodowym chyba.
    Ostatnio edytowane przez lego ; 18-06-2013 o 22:34
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  4. Powrót do góry    #2569
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2007
    Postów
    560
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    JD nie byłem na dwóch ostatnich bo po tej padace nie byłbym w stanie wytłumaczyć dlaczego żużel przedkładam nad "kredki" dla dzieci. A na kosiarkach też można zrobić dobry interes, szczególnie tych z wyższej półki w których możesz zaprogramować współrzędne i podrzemać się na leżaczku. Ale na sprawę wystarczy spojrzeć trochę szerzej a nie nabijać się z pomysłów które z założenia nie mają opierać się wyłącznie na speedwayu a pomóc Polonii rozszerzyć horyzonty i przez to przyciągnąć dodatkową rzeszę sympatyków klubu.

  5. Powrót do góry    #2570
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez bogiman Zobacz posta
    JD nie byłem na dwóch ostatnich bo po tej padace nie byłbym w stanie wytłumaczyć dlaczego żużel przedkładam nad "kredki" dla dzieci.
    .
    A gdyby dobrze jechali to bys to wytłumaczył ???? No sorry ale dla mnie nieobecni nie mają racji .............. a to co napisales to takie podejscie kibica "sukcesu" chodze na mecze bo walczymy o zloto nie chodze bo jedziemy kiche . Nie tędy droga.
    Chcemy fajnego zuzla a zastawiasz sie co dajesz od siebie poza narzekaniem?? tak sie nie da ......

  6. Powrót do góry    #2571
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2007
    Postów
    560
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    JD zgodzę się, iż nieobecni nie mają racji. Ale jeśli prześledzisz moje posty to zauważysz, że poza "narzekaniem" na tym forum podałem kilka ciekawych pomysłów na funkcjonowanie klubu z nadzieją, że ktoś je dostrzeże i może wykorzysta. Czy jestem kibicem sukcesu? Pewnie w jakieś mierze tak ale w tym konkretnym przypadku chyba sam stwierdzisz, że przygotowanie zespołu do derbów to była jakaś kpina i mnie osobiście ta kpina bardzo zabolała. Nie do końca mogę się również zgodzić ze stwierdzeniem, że narzekam - jeśli zrozumiesz moje intencje to zauważysz jedynie dostrzegam fakty i może z powodu, że jestem jak to nazywasz kibicem sukcesu łatwiej mi ocenić konsekwencje pewnych działań. Wiernych kibiców jest ok. 2500 (takich co zapłacą za jakiekolwiek widowisko "każdą" cenę ale i tych z roku na rok jest mniej), jest pewnie jeszcze podobna liczba kibiców związanych z klubem dla których czynnik materialny ma jednak najważniejsze znaczenie, pozostali to kibice sukcesu i powiedz mi co takiego klub robi aby te dwie ostatnie grupy przyciągnąć do siebie? Mam wrażenie, że to kolejny zarząd co żyje w swoim świecie i zakłada, że miłość do klubu przyjdzie znikąd bo to zasra.. obowiązek mieszkańców miasta.

  7. Powrót do góry    #2572
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Cytat Zamieszczone przez GollumGW Zobacz posta
    Hancock wykluczony za przekroczenie limitu dwóch minut. Tak wiec no, nie martwcie sie, moze byc zawsze gorzej - zostawcie pare wyzwisk na moment, gdy Hancock sie spozni na decydujacy bieg : D A tak powaznie to jego brak profesjonalizmu jest az razacy, a za rok pewnie znowu ktos go zatrudni..
    Brak profesjonalizmu u Hancocka? Cos moze byc na rzeczy, w koncu zdarzylo mu sie pare razy spoznic lub nie dojechac na zawody ale nie sadze aby mialo to cos wspolnego z jego forma.
    Czasu niestety nie oszukasz.I tak dosc dlugo utrzymywal sie w TOP 5 zawodnikow.
    Poza przeblyskami,lepiej juz nie bedzie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  8. Powrót do góry    #2573
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez bogiman Zobacz posta
    JD zgodzę się, iż nieobecni nie mają racji. Ale jeśli prześledzisz moje posty to zauważysz, że poza "narzekaniem" na tym forum podałem kilka ciekawych pomysłów na funkcjonowanie klubu z nadzieją, że ktoś je dostrzeże i może wykorzysta. Czy jestem kibicem sukcesu? Pewnie w jakieś mierze tak ale w tym konkretnym przypadku chyba sam stwierdzisz, że przygotowanie zespołu do derbów to była jakaś kpina i mnie osobiście ta kpina bardzo zabolała. Nie do końca mogę się również zgodzić ze stwierdzeniem, że narzekam - jeśli zrozumiesz moje intencje to zauważysz jedynie dostrzegam fakty i może z powodu, że jestem jak to nazywasz kibicem sukcesu łatwiej mi ocenić konsekwencje pewnych działań. Wiernych kibiców jest ok. 2500 (takich co zapłacą za jakiekolwiek widowisko "każdą" cenę ale i tych z roku na rok jest mniej), jest pewnie jeszcze podobna liczba kibiców związanych z klubem dla których czynnik materialny ma jednak najważniejsze znaczenie, pozostali to kibice sukcesu i powiedz mi co takiego klub robi aby te dwie ostatnie grupy przyciągnąć do siebie? Mam wrażenie, że to kolejny zarząd co żyje w swoim świecie i zakłada, że miłość do klubu przyjdzie znikąd bo to zasra.. obowiązek mieszkańców miasta.
    Akurat wiem że jestes z tych "spoko" kibicow wiec za bardzo po Tobie nie pojechalem
    temat meczu derbowego mam inne dno .Tu szacun dla TG ze wiedzial jak ma toromistrz ( ktory zostaj juz wyjeb.... ) przygotowac tor pod torun .
    szkoda ze nikt nie widzi ze fajnie nam sie jedzilo na betonie a od trzech lat mamy kartoflisko i jedziemy jedną wielką kupe gów.....
    kilka lat temu nawej jak mielismy spadac na torze bylo widowisko , bylo sciganie.Teraz mam Leszno czy Zielonke sprzed kilku lat ... start i 4 okrązenia nudy .
    To nie przyciagnie widzów. kolejne zamieszanie wokol klubu też robi swoje .

    Kazdy ma jakis pomysl na dzialanie klubu , i jest teraz lepiej, temu nikt nie moze zaprzeczyc , czepianie sie marketingowcow jest proste latwe ale nie zapominajmy ze mamy czasy kyzysu i firmy ( sponsorzy) walcza aby utrzymac sie na rynku a nie wykladac kase na widowisko ktore jest nudne .
    Kto z nas jest w stanie wymienic teraz 10 sponsorow klubu?? niewiele osob a chyba o to chodzi aby marka firmy byla rozpoznawalna.
    Wiem jak to jest bo sam dawalem na to kase ( i chyba jeszcze daje ale cicho tu bo jak zonka sie dowie to mi jaja urwie )
    wiem ze nie przynosi to zadnych zyskow sa to pieniadze nie tyle wrzucone w bloto a wydanie na podtrzymanie swoich pasji ...
    temat rzeka ..................

  9. Powrót do góry    #2574
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,144
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 298 w 206 postach
    http://www.bydgoszcz.sport.pl/sport-...ch_spolek.html

    Miato chce sprzedać Polonię i Delectę.

  10. Powrót do góry    #2575
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Ciekawe kto będzie tak głupi i kupi?

  11. Powrót do góry    #2576
    Użytkownik Awatar Attyla
    Dołączył
    28-05-2013
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 18 w 16 postach
    Nikt nie kupi czegoś, czego nie można promować. Klub to musi być rozpoznawalna marka. W Bydzi nie widać kibiców Polonii, bo wyjście w ich koszulce na miasto równa się wyrażeniu chęci na pobyt na oddziale pourazowym. Zarząd zbiera z każdej strony baty, a przecież się starają. Legenda Speedway Taxi - Zrzeszenie jest znana już chyba wszystkim zainteresowanym (kibole Zawiszy jednego taksiarza bardzo pobili, zniszczyli przynajmniej 7 aut z logo Polonii na samochodzie i w konsekwencji akcja promocyjna się skończyła). W takich warunkach nie da się budować marki, więc jak można znaleźć finansowego dobrodzieja, który przecież chce, żeby logo było widoczne i rozpoznawalne?

    Fatalny to czas dla żużla w Bydzi

    EDIT
    Zresztą co ja piszę o taksówkach, sam niedawno miałem przygodę z dwoma chłystkami, bo przyuważyli, że mam klucze na smyczce Polonii. Świetne uczycie, klepać się na głównej ulicy Bydgoszczy (Gdańska) z dwoma debilami, bo oni chodzą na piłkę, a ja wolę Polonię. Całe szczęście było tylko dwóch, bo pewnie sam bym miał wakacje w Juraszu, a tak po zalotach się rozeszliśmy (swoją drogą - to jest honor zawiszaka: atakować dwóch na jednego).
    Pisałem już o dzieciaku kolegi, który miał w szokle piórnik Polonii i został w kiblu skopany za to.

    Takie to miasto dziwne. Żużel się tu nie rozwinie, bo mamy brygadę osiłków z Gdańskiej. W takiej sytuacji chyba nikogo nie dziwi, że Polonia ma garstkę ludzi w dopingującym, a ogólnie na stadionie średnia wieku jest wysoka, to starzy kibice, nowych brak. Skąd mają się młodzi rekrutować, skoro zaraz ich jakiś dumny zawiszak wyleczy z sympatii dla żużla?
    Ostatnio edytowane przez Attyla ; 24-06-2013 o 16:42

  12. Powrót do góry    #2577
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    mnie ze 25 lat nie wyleczyli zadni zawiszacy mimo ze spora polowa osiedla to wlasnie wszawica byla, jak ktos che to bedzie kibicowal i tyle, bledy poprzednich zarzadow wychodza ze zdwojona sila, potrzeba czasu i zdolnego prezesa zeby to odbudowac
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  13. Powrót do góry    #2578
    Użytkownik Awatar Attyla
    Dołączył
    28-05-2013
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 18 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    mnie ze 25 lat nie wyleczyli zadni zawiszacy mimo ze spora polowa osiedla to wlasnie wszawica byla, jak ktos che to bedzie kibicowal i tyle, bledy poprzednich zarzadow wychodza ze zdwojona sila, potrzeba czasu i zdolnego prezesa zeby to odbudowac
    No właśnie o tym piszę, że na stadion chodzi stara gwardia, a młodych brak, bo zaraz im to się wybija z głowy.

  14. Powrót do góry    #2579
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    33 lata to chyba nie starosc, wczesnie zaczelem poprostu
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  15. Powrót do góry    #2580
    Użytkownik Awatar Attyla
    Dołączył
    28-05-2013
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 18 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    33 lata to chyba nie starosc, wczesnie zaczelem poprostu
    Ja mam 35 i też wcześnie zacząłem Zaliczam nas do starej gwardii Ciekawy jestem natomiast jak wielu uczniów w gimnazjach może otwarcie być za Polonią i nie dostać kosy po lekcjach.

  16. Powrót do góry    #2581
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    tego nie jestem w stanie okreslic w zaden sposob pewnie ktos z mlodej Polonii bylby cos wiecej w stanie powiedziec, tak czy tak Polonia nie zginie
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  17. Powrót do góry    #2582
    Użytkownik
    Dołączył
    21-06-2011
    Postów
    123
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Kolejne miasto w którym muszą egzystować dwa kluby obok siebie: piłkarski i żużlowy. Tak jest w Toruniu, Gdańsku, Gorzowie czy Wrocławiu, że wymienię tylko te znaczniejsze ośrodki żużlowe. O ile dobrze się orientuję, to w Gdańsku i Wrocławiu jakoś ta egzystencja wygląda. Ale już sąsiad zza miedzy czy kibice Stali Gorzów tak lekko nie mają. waszym problemem jest chyba to, że za bardzo nie ma kto się u was postawić. Pewnie niektórzy się oburzą, że nie tędy droga, ale takie jest moje zdanie. Zawiszacy na tę chwilę robią co chcą. Musiałoby się wydarzyć coś, co przyciągnęłoby ludzi do Polonii. Nie wiem: sukcesy sportowe, poprawa wizerunku klubu? Muszą wrócić tłumy na Sportową a wtedy wśród tych tłumów znajdą się i tacy co przyjdą wypełnić program i tacy co będą zdzierać gardła i umierać za barwy.

  18. Powrót do góry    #2583
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,811
    Kliknij i podziękuj
    510
    Podziękowania: 166 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez ndr113 Zobacz posta
    http://www.bydgoszcz.sport.pl/sport-...ch_spolek.html

    Miato chce sprzedać Polonię i Delectę.
    Miasto po sprzedaży Zawiszy nadal pakuje taką samą kasę co w Polonię.
    Już wcześniej chcieli sprzedać i nic z tego nie wyszło.

    Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

  19. Powrót do góry    #2584
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,020
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,320 w 889 postach
    Kilka lat już w Bydgoszczy nie mieszkam, nie mam więc obrazu jak to wygląda na mieście. Ale sam pamiętam jak w podstawówce były wieczne walki i przepychanki z młodymi łebkami bo podchodził jakiś cymbał z pytaniem "BKS czy WKS?" i się zaczynała szarpanina. Widzę, że niewiele się poprawiło....a nawet jest gorzej bo te 15 lat temu to nas - polonistów było więcej. A przynajmniej tych, którzy potrafili się do tego przyznać.
    We Wrocławiu faktycznie - mogę potwierdzić, że między piłkarskim Śląskiem a Spartą problemów nie ma. Może jakiejś wielkiej sztamy nie trzymają, ale nie przeszkadzają sobie w koegzystencji. A i czasem Ślązacy wspierali Spartan w co niektórych bitkach

    Prawdę powiedziawszy miałem nadzieję, że skoro oba kluby mają prezesów z zewnątrz to będą chcieli coś z tym zrobić i jakoś ze sobą będą w tym temacie współpracować. Walki między dwoma klubami o odmiennych dyscyplinach to wszakże idiotyzm totalny - niezależnie czy to Zetka czy Polonia uderza w pierwszej kolejności...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  20. Powrót do góry    #2585
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Niestety Sasza się wysypał w Herxheim.

    http://live.sportowefakty.pl/zuzel7.htm

    Ciekawe co z nim?

  21. Powrót do góry    #2586
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Szkoda ze nie udalo sie pozyskac przed sezonem Lebiediewa, byly rozmowy ale nie byl gotow a smiga az milo

  22. Powrót do góry    #2587
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    No ciekawe co z Saszą. Teoretyczne ma on drugą średnią i można by chyba zrobić ZZ ale po co? Oby nic mu nie było. Nie chcę sobie wyobrażać następnych meczów u siebie ze Szczepaniakiem w składzie ...

  23. Powrót do góry    #2588
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    01-05-2006
    Postów
    6,309
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 458 w 348 postach
    Nie zmienia to faktu, że jutro Unibax z Wardem nas zmiażdżą.

  24. Powrót do góry    #2589
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    [QUOTE=bartekdm;1520082]Nie zmienia to faktu, że jutro Unibax z Wardem nas zmiażdżą. [/QUOTEJ
    Jestes malej wiary
    wciagniemy ich nosem

  25. Powrót do góry    #2590
    Zwycięzca FTSL 2019 Awatar adamo
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    842
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Oczywiście Greg będzie po meczu chodził z takim bananem na twarzy, że gdyby nie uszy to śmiałby się dookoła głowy...
    Ukryta zawartość Dużo bym dał, by przeżyć to znów -
    Wehikuł czasu - to byłby cud!
    ...
    Wspaniali ludzie nie powrócą,
    Nie powrócą już! Nie!

  26. Powrót do góry    #2591
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez adamo Zobacz posta
    Oczywiście Greg będzie po meczu chodził z takim bananem na twarzy, że gdyby nie uszy to śmiałby się dookoła głowy...
    Jakbyś za dwupunktową popelinę zgarniał tyle kasy, to też byś chodził wesoły.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  27. Powrót do góry    #2592
    Stały bywalec Awatar pumeks
    Dołączył
    16-04-2002
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    To już jest złodziejstwo!
    Klub powinien oddać część kasy przeznaczonej na dziada z biletów i karnetów.

    Co z turniejem, który miał się za odwołane Kryterium asów ???? !!!!!!!
    ---------------------------------------------------------
    POLONIA BYDGOSZCZ
    25 medali Drużynowych Mistrzostw Polski
    7 - 7 - 11

  28. Powrót do góry    #2593
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Ale trafiliście z tym Hancockiem. Zamiast liderowania to Was spuści.

  29. Powrót do góry    #2594
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    a bo to tylko hancock ciala daje ??? Kazdy ma cos na sumieniu na Grega szkoda tylko kasy.
    czas chyba juz jasno napisac ze lecimy .....

  30. Powrót do góry    #2595
    Stały bywalec Awatar pumeks
    Dołączył
    16-04-2002
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    ---------------------------------------------------------
    POLONIA BYDGOSZCZ
    25 medali Drużynowych Mistrzostw Polski
    7 - 7 - 11

  31. Powrót do góry    #2596
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez JD Zobacz posta
    a bo to tylko hancock ciala daje ??? Kazdy ma cos na sumieniu na Grega szkoda tylko kasy.
    czas chyba juz jasno napisac ze lecimy .....
    Nie pieprz glupot bo za dlugi staz kibicowski masz by bez wiary w druzyne podchodzic do pozostalych rozgrywek. Jeszcze troche tych kolejek zostalo a dopoki szanse matematyczne sa doputy powinno sie walczyc (zuzlowcy, dzialacze) i wierzyc w swoja druzyne (kibice). Wasi zuzlowcy musza czuc, ze maja wsparcie w was kibicach, nic bardziej nie mobilizuje jak wiara w druzyne gdy jedzie slabo. Ja nie wyobrazam sobie sytuacji, gdyby Falubaz byl na miejscu Polonii sportowo to przestalbym w nich wierzyc. Wiara umiera ostatnia!

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi thengel za jego przydatny post!

    never_mind (01-07-2013)

  33. Powrót do góry    #2597
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    tylko powiedz co ta wiara daje takiemu Jonasowi czy u nas Gregowi, czytajac twittera Hancocka to nie za duzo sobie zrobil z takiego wyniku, jedyne co to zaskoczony ze po raz pierwszy od wielu lat zostal wycofany z biegu, jego pozniejsza aktywosc na tym koncie jakos nie byla specjalnie "smutna" w pare godzin po meczu, zartowal sobie z Hansem ze licza na to ze nie zostana wycofani ze skladow na mecz w szwecji itd

    Polonia z zawodnikami w takiej formie to juz moze obawiac sie o punkty u siebie, jeszcze jakos Tarnow zaskoczyli torem ale Czewa czy Falubaz moga nam zrobic z doopy jesien sredniowiecza, ciekawe kiedy dwojka D - D przestanie sie "nie martwic " o utrzymanie, pomalu dochodzimy do sytuacji gdzie nie mamy kim POJEDYNCZEGO biegu wygrywac, na koniec sezonu przyjedzie Rzeszow z Pedersenem i walaskiem i dobija nas w obecnosci 800 kibicow.
    Ostatnio edytowane przez atomenda ; 02-07-2013 o 00:54
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  34. Powrót do góry    #2598
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    tylko powiedz co ta wiara daje takiemu Jonasowi czy u nas Gregowi, czytajac twittera Hancocka to nie za duzo sobie zrobil z takiego wyniku, jedyne co to zaskoczony ze po raz pierwszy od wielu lat zostal wycofany z biegu, jego poznijsza aktywosc na tym koncie jakos nie specjanie "smutna" byla w pare godzin po meczu, zartowal sobie z Hansem ze licza na to ze nie zostana wycofani ze skladow na mecz w szwecji itd
    Powiedz mi co jest lepszą mobilizacją dla zawodnika: widziec licznie wypelniony stadion, oklaski, doping, okrzyki. Po meczu podziekowania za walke, za wlozony trud, bez wzgledu na wynik czy pusty stadion, a ta garstka co jest to tylko gwizdze, buczy i wyzywa od dziadow i partaczy. Dla ktorej grupy bys chcial sie starac, pomimo niepowodzen?

  35. Powrót do góry    #2599
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Trochę się zgodzę z Thengelem. Hancocka może nie, ale Buczka, Kościechę, juniorów i Saszę możemy jeszcze zdopingować. Na razie mamy u siebie tylko jedną porażkę - to jeszcze nie jest wbrew pozorom tak źle. Falubaz przyjedzie prawdopodobnie bez AJ-a, Włókniarz na wyjazdach jeździ w kratkę, Gniezno będzie w meczu z nami już pewne spadku. Nadzieje na punkty są, trzeba tylko wierzyć i dopingować naszych. Pół meczu w Toruniu było dobre...
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  36. Powrót do góry    #2600
    Ekspert Awatar wolf666
    Dołączył
    21-04-2002
    Postów
    12,381
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 38 w 32 postach
    Pięknie tu piszecie o wierze etc., szkoda tylko, że przed sezonem trąbka dmie w stronę odwrotną i Polonia z automatu wstawiana jest do PO, bo ma "ciekawy skład". Nie będę wytykał palcem najciekawszych ze składu, ale to, że juniorzy talentem, czy też sprzętem nie dorastają ekstraligowym kolegom do pięt, widać gołym okiem, a Kościecha jest zawodnikiem pierwszoligowym, podobnie jak Krzysio Buczkowski. Nie pomogły klubowi jak zwykle zawirowania w sferze prezesowsko - managerskiej, tudzież haniebna frekwencja. Przewiduję, ze Węgiel utrzyma się w tym sezonie, ale jeżeli od początku następnego da się posłyszeć to samo pieprzenie o silnej drużynie i solidnych sponsorach bez pokrycia w faktach, to ja dziękuję, chociaż zapatrywań klubowych nie zmieniam nigdy.

  37. Powrót do góry    #2601
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez thengel Zobacz posta
    Powiedz mi co jest lepszą mobilizacją dla zawodnika: widziec licznie wypelniony stadion, oklaski, doping, okrzyki. Po meczu podziekowania za walke, za wlozony trud, bez wzgledu na wynik czy pusty stadion, a ta garstka co jest to tylko gwizdze, buczy i wyzywa od dziadow i partaczy. Dla ktorej grupy bys chcial sie starac, pomimo niepowodzen?
    pewnie ze masz racje ale dla takiego Hancocka ktory wiekszosc kontraktu dostal przed sezonem a teraz czy sie stoi czy sie lezy to i tak przelew sie nalezy, do tego trzeba dorzucic to ze Greg raczej dla nas juz nie bedize smigal w nastepnym ezonie jezeli wogole bedzie smigal gdziekolwiek, mialbys motywacje i zabijalbys sie o wynik bo ja jakos nie specjanie bym sie narazal

    Bledy w oknie transferowym wielu prezesow dajacych duzo kase za podpis pozniej sie mszcza. Pamietamy ile wolal Lindback po swietnej koncowce poprzedniego sezonu, teraz nie lapie sie na sklad, do tego Hancock , Nermark i paru innych - jaki z nich pozytek? a gruba kasa juz poplynela na przygotowanie do sezonu
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  38. Powrót do góry    #2602
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    z Gregiem w przeciwienstwie do naszych juniorow, moze byc tak, ze chlop sie na ostatnie mecze zmobilizuje, jesli nie konczy kariery. A zmobilizuje sie tylko i wylacznie w celu ponownego zawyzenia kontraktu na przyszly rok, w tym czy innym klubie! Co do juniorow to po prostu brak slow. Dorzucajac do tego slabiutki sezon, a wlasciwie spore problemy sprzetowe Buczka daje nam to obraz nedzy i rozpaczy!

    Nie bylem oredownikiem walki o playoffy, ba nawet wiedzialem, ze o utrzymanie bedzie ciezko, ale przyzwoita postawa Hansa, jak na jego ostatnie sezony i pracowitosc Loktajewa pozwalala miec nadzieje, ze moze sie uda... widze, ze niektorzy nadal "maja wiare". Pewnie, Wroclaw i Gniezno rowniez sa w nieciekawej sytuacji, do tego trudny terminarz Gorzowa... no ale to wciaz malo, tu samemu trzeba zdobyc punkty na wyjazdach czy to we Wroclawiu czy Gnieznie, a najlepiej w obu przypadkach, ale jak tu powaznie myslec o wyjazdowym zwyciestwie, jak mam spore obawy o to, czy uda sie wygrac mecze na swoim podworku?! No bo kim?! Druzyna przecietniakow bez lidera i juniorow?!

  39. Powrót do góry    #2603
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    pewnie ze masz racje ale dla takiego Hancocka ktory wiekszosc kontraktu dostal przed sezonem a teraz czy sie stoi czy sie lezy to i tak przelew sie nalezy, do tego trzeba dorzucic to ze Greg raczej dla nas juz nie bedize smigal w nastepnym ezonie jezeli wogole bedzie smigal gdziekolwiek, mialbys motywacje i zabijalbys sie o wynik bo ja jakos nie specjanie bym sie narazal

    Bledy w oknie transferowym wielu prezesow dajacych duzo kase za podpis pozniej sie mszcza. Pamietamy ile wolal Lindback po swietnej koncowce poprzedniego sezonu, teraz nie lapie sie na sklad, do tego Hancock , Nermark i paru innych - jaki z nich pozytek? a gruba kasa juz poplynela na przygotowanie do sezonu
    Co do Hancocka nie dziwie sie wam, ze czujecie sie mowiac wprost przez niego oszukani. Kasuje jak lider a jedzie jak druga linia i to nawet nie jakas solidna (vide 2 pkt w Toruniu). Jednak nie wierze, ze nie oplaca sie mu zdobywac wiekszej ilosci punktow by miec wiecej pieniedzy. Ten sezon jest totalnie bez formy w lidze, w GP jeszcze cos tam jedzie ale tez szalu nie robi. Moim zdaniem trzeba sklad przemeblowac i zrobic roszady a Hancocka dac na parzysty numer.

    Wedlug mnie macie caly czas szanse na pozostanie w E-lidze. Warunkiem jest zdobycie bonusa na Wroclawiu i Gnieznie(mozecie te spotkania przegrac). Do tego musicie wygrac 2 na 3 spotkania u siebie (Leszno, Czewa, ZG) i zrobic na tych ekipach 1 bonus! Z Lesznem raczej bonus odpada ale wygrana z Czewa lub Falubazem za 3 jest mozliwa i to nie jest s/f (ja w swoim zalozeniu dalem ze wygracie z Lesznem za 2 i Czewa za 3 ale przegracie z Falubazem oczywiscie moze byc, ze z Falubazem tez wygracie albo ze wygracie z Falubazem a przegracie z Czewa) Kazda z tych opcji jest dla was dobra, naturalnie co zrobicie ponadto tym bardziej da wam miejsce wyzej niz 8.
    Z mojej analizy wynika ze przed ostatnia kolejka bedzie:
    Rzeszow 20pkt (jezeli Falubaz wygra u nich na wyjezdzie to Rzeszow bedzie mial 17 ale zalozylem, ze przegramy)
    Gorzow 17pkt
    Bydgoszcz 15pkt
    Wroclaw 15pkt
    Gniezno 15pkt

    A tak wedlug mnie bedzie wygladac ostatnia kolejka:
    Unia Tarnów - Unibax Torun 2:1
    Falubaz Zielona Góra - Wlókniarz Czestochowa 3:0
    Polonia Bydgoszcz - PGE Marma Rzeszów 3:0
    Betard Sparta Wroclaw - Lechma Start Gniezno 3:0
    Fogo Unia Leszno - Stal Gorzów 3:0

    Jezeli wygracie z Rzeszowem za 3 a Gorzow polegnie w Lesznie, to niezaleznie od wyniku meczu Wroclaw-Gniezno przeskoczycie te 3 zespoly w tabeli (macie bonusa na Wrocku i Gnieznie, co wynika z wczesniejszych zalozen).

    Takze, glowa do gory. Szanse sa, moze nie jakies wielkie ale tez nie male. Najwazniejsze to zdobyc bonusa na bezposrednich rywalach w walce o utrzymanie (Gniezno, Wroclaw) i wygrywac mecze u siebie.
    Ba! Jezeli Falubaz wygra w Rzeszowie a reszta mojej analizy bedzie trafna, to wynik za 3 z Rzeszowem da wam 7 miejsce niezaleznie od pozostalych meczow. Rzeszow Wrocek i Gniezno na pewno beda za wami w tabeli!
    Ostatnio edytowane przez thengel ; 02-07-2013 o 14:35

  40. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi thengel za jego przydatny post!

    atomenda (02-07-2013), never_mind (02-07-2013)

  41. Powrót do góry    #2604
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    wszytko ladnie pieknie ale kto ma wygrywac biegi u nas na torze z zawodnikami ktorzy u nas sie pojawia, Laguta, Emil, Pedersen, Hampel czy te na wyjazdach we Wrocku czy nawet z Zagarem w Gnieznie, nasi juniorzy obecnie sa do objechania przez wszystkich ktrzy do nas przyjada czy tez na wyjazdach, bieda i nyndza

    najogolniej mozna dodac jedynie to do kompletu ale nasza sytuacja wyglada podobnie :


    https://www.youtube.com/watch?v=f9bux0oHj8E
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  42. Powrót do góry    #2605
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    wszytko ladnie pieknie ale kto ma wygrywac biegi u nas na torze z zawodnikami ktorzy u nas sie pojawia, Laguta, Emil, Pedersen, Hampel czy te na wyjazdach we Wrocku czy nawet z Zagarem w Gnieznie, nasi juniorzy obecnie sa do objechania przez wszystkich ktrzy do nas przyjada czy tez na wyjazdach, bieda i nyndza

    najogolniej mozna dodac jedynie to do kompletu ale nasza sytuacja wyglada podobnie :


    https://www.youtube.com/watch?v=f9bux0oHj8E
    No z takim podejsciem to przegraliscie juz na starcie. Stac waszych zuzlowcow na wygrywanie z liderami innych druzyn, udowodnili to w meczach w Czewie i chociazby u nas w ZG. Tym bardziej moga to zrobic u siebie. Kluczem sa treningi. Niech wasi dzialacze biora przyklad z Wroclawia. Tam sie nie lamentowalo kto ma wygrywac biegi (tak wiem maja lidera Taia) tylko zakasali rekawy i trening, trening, trening a mlodziez maja wiele gorsza niz wasza, chyba najgorsza w lidze obecnie.

  43. Powrót do góry    #2606
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    wygranie na wyjezdzie to nie realne marzenia teraz bo jak sam widzisz, u nas na treningu pojawia sie Kostek i juniorzy, swego czasu Szczepaniak, Buczek stwierdzil ze nie potrzebuje u nas treningow bo ma Szecje a Hans i Greg to maja gleboko a menager czy prezes moze im naskoczyc bo tego ze musza sie pojawiac na treningach nie maja w kontraktach pewnie i kolko sie zamyka, nie ma tez kim ich zastapic wiec ogolnie zwisa im, podejscie to podejscie a realia to co innego, ja wierze w utrzymanie ale nie potrafie wyobrazic sobie jak to sie stanie bo patrzac realnie to nie realne przy tej formie naszej 7 zawodnikow, kazdy oprocz Hansa obnizyl loty powaznie ( Sasza moze nie az tak powaznie ale u niecho masa defektow wystapila/wystepuje)
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  44. Powrót do góry    #2607
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Dalej liczymy się w walce o utrzymanie. Być może nawet nie będziemy do tego potrzebować ani zwycięstwa we Wrocławiu ani Gnieźnie. "Tylko" wygrane u siebie + bonusy. Ale z taką jazdą najprzyjemniejszego zawodnika świata to się nie uda ...

    Moim zdaniem trzeba sklad przemeblowac i zrobic roszady a Hancocka dac na parzysty numer.
    Dokładnie tak. Ostatnio już dziada zmienili, więc dalej się łudzę że ktoś na to w końcu wpadnie. Hancockowi akurat jak mało komu przeszkadzają pola startowe. Bo jak jest dobrze spasowany to i tak wygra start, a jak nie to i tak go wszyscy objadą nawet jak wystartuje na równi z zawodnikami z zewnętrznych pól. W końcu fair play przede wszystkim. Numer 2 i 10 powinnien być dla niego zarezerwowany

    BTW:

    http://polonia1920.pl/794,dunczycy-z...sowani-polonia

  45. Powrót do góry    #2608
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Mocno to podejrzane, szczególnie warunek, że zajmować się tym całym waszym bajzlem ma J.Kanclerz.

    Chciałbym się mylić, życzę Polonii wyjścia na prostą, ale to wygląda jak dalszy ciąg prywatnych wojenek.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  46. Powrót do góry    #2609
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    tor F1 tez mial byc gdzies pod Warszawa itd itp, dziwne info i nie moge sie dopatrzec sensu takiej inwestycji przez kogos z Danii do tego wstawianie Kanclerza jako organizatora i zarzadcy tego wszystkiego ??? chyba koles chce poplynac z kasa i tyle

    chyba info z obozu Kanclerza tak zeby troche zametu poszlo i tereaz zeby kibice prosili Jurek wroc plssss
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  47. Powrót do góry    #2610
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    Dziadek Dziadkiem ale większość meczy byłoby do wygrania gdyby juniorka nie leżała tak jak leży. o co chodzi? czy to brak kasy na sprzęt w klubie?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •