Strona 7 z 85 PierwszyPierwszy ... 567891757 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 315 z 3808

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #271
    Użytkownik Awatar slawi
    Dołączył
    09-12-2009
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez Solek Zobacz posta
    Gollob w Toruniu. Nie mogę uwierzyć, że to zrobił. Ja wiem, że kasa jest ważna ale pewnych rzeczy się nie robi...
    Przejście Golloba do Apatora to jak swego czasu transfer Figo z Barcelony do Realu. Tak na moje, to jak "wydymać swoja matkę". Jego decyzja jest dla mnie tej samej klasy wyczynem...
    z ta matka to troche przesadziles

  2. Powrót do góry    #272
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Ma ktoś jakieś "przecieki" dotyczące składu ?

  3. Powrót do góry    #273
    Ekspert Awatar MaciekGKS
    Dołączył
    06-10-2002
    Postów
    6,184
    Kliknij i podziękuj
    295
    Podziękowania: 284 w 178 postach
    Podobno Marcin Jędrzejewski ma wrócić.
    "Socjaliści dzielą się na dwie kate gorie: dobrych i żywych".Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #274
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Do tego Harris, Ljung, Miśkowiak i może jakiś młody dun.

  5. Powrót do góry    #275
    Użytkownik Awatar chlopak_z_miasta
    Dołączył
    12-11-2010
    Postów
    393
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Do tego Harris, Ljung, Miśkowiak i może jakiś młody dun.
    Znowu jestesmy na lasce Czestochowy, ktora wykupi wszystkich zawodnikow, a nam w swej dobroci zostawi ochlapy w postaci Harrisa i Ljunga. Dziekujemy Wam za dobre serce. Teraz mozemy napisac oficjalnie: zbyt duza bliskosc Jasnej Gory i zapach PLN-ow w klubie zle wplywa na zdrowie psychiczne.

  6. Powrót do góry    #276
    Użytkownik Awatar slawi
    Dołączył
    09-12-2009
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Do tego Harris, Ljung, Miśkowiak i może jakiś młody dun.
    dzieki postoje

    Cytat Zamieszczone przez MaciekGKS Zobacz posta
    Podobno Marcin Jędrzejewski ma wrócić.
    bardzo lubie Marcina,ale wybacz (0,0,1,1,0)tak to bedzie wygladalo.

  7. Powrót do góry    #277
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez slawi Zobacz posta



    bardzo lubie Marcina,ale wybacz (0,0,1,1,0)tak to bedzie wygladalo.
    I to chyba w wersji optymistycznej piszesz.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  8. Powrót do góry    #278
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,765
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 926 w 560 postach
    Cytat Zamieszczone przez chlopak_z_miasta Zobacz posta
    Znowu jestesmy na lasce Czestochowy, ktora wykupi wszystkich zawodnikow, a nam w swej dobroci zostawi ochlapy w postaci Harrisa i Ljunga. Dziekujemy Wam za dobre serce. Teraz mozemy napisac oficjalnie: zbyt duza bliskosc Jasnej Gory i zapach PLN-ow w klubie zle wplywa na zdrowie psychiczne.

    A to nagłe przyjscie nowego Prezesa spowodowało ze nagle macie zapędy na wielkie gwiazdy?Powiedz Mi proszę kogo Ty byś widział chętnie w składzie(oczywiscie uwzglednij dziure budżetową)

  9. Powrót do góry    #279
    Użytkownik Awatar slawi
    Dołączył
    09-12-2009
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    A to nagłe przyjscie nowego Prezesa spowodowało ze nagle macie zapędy na wielkie gwiazdy?Powiedz Mi proszę kogo Ty byś widział chętnie w składzie(oczywiscie uwzglednij dziure budżetową)
    pozwol,ze sie wtrace.podstawa,zatrzymac Emila,Kostka(lubie goscia i wiem,ze zdrowie dla klubu odda)Buczka,wozniaka i mikusa.jezeli bedzie taka mozliwosc wypozyczyc Woorda,do tego jakis sredniak na poziomie 6-10 pkt. i jedziemy

  10. Powrót do góry    #280
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,660
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,385 w 4,353 postach
    Ljung na twardy tor sie nadaje, robilby robote porownywalna do Nermarka w Czewie.

  11. Powrót do góry    #281
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    I to chyba w wersji optymistycznej piszesz.
    Dajcie mu dobry extraligowy sprzet,motywujacy kontrakt a sie wam odplaci.W końcu wasz wychowanek.W finale MppK w Lesznie potrafil pojechac dobry zuzel pokonujac np Przemka Pawlickiego i zdobywajac 10 pkt.

  12. Powrót do góry    #282
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-11-2004
    Postów
    530
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Solek Zobacz posta
    Gollob w Toruniu. Nie mogę uwierzyć, że to zrobił. Ja wiem, że kasa jest ważna ale pewnych rzeczy się nie robi...
    Przejście Golloba do Apatora to jak swego czasu transfer Figo z Barcelony do Realu. Tak na moje, to jak "wydymać swoja matkę". Jego decyzja jest dla mnie tej samej klasy wyczynem...
    Gollob to człowiek dla którego zasady i jakieś wartości nie istnieją kiedy pojawia się kasa. Ja od kilku lat mam w d.... gdzie będzie jeździł bo jest dla mnie nikim. Gdzies przeczytałem wypowiedź Kanclerza chyba ze może uda się nakłonić do jazdy w Bydgoszczy Oskara Golloba i chociaż jeden Gollob będzie w POlonii a za rok może i dwóch... Pani Jurku, nie myśli Pan chyba o ściągnięciu tego skompromitowanego, przeceniającego swoją sportową wartość (wyniki ligowe) dziadka do Bydgoszczy po sezonie w Toruniu. Osobiście nic nie mam do Torunia bo czasy się trochę zmieniły ale mimo wszsystko są jakieś symbole których nie powinno się bezcześcić. Gollob to zrobił i dla mnie nie powinno się o nim już mówić jako o symbolu Bydgoszczy. Dla mnie jest symbolem z $ w oczach i sportową prostytutką. Jeśli jednak znajduje chętnych którzy za niego taką kasę płacą to wykorzystuje to. Oby nie przyszło mu do głowy kończenie kariery w Bydgoszczy... Myślę że po epizodzie toruńskim stracił wielu fanów w naszym mieście.
    Polonia Bydgoszcz

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi maciej_a za jego przydatny post!

    adamo (02-12-2012)

  14. Powrót do góry    #283
    Użytkownik Awatar chlopak_z_miasta
    Dołączył
    12-11-2010
    Postów
    393
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    A to nagłe przyjscie nowego Prezesa spowodowało ze nagle macie zapędy na wielkie gwiazdy?Powiedz Mi proszę kogo Ty byś widział chętnie w składzie(oczywiscie uwzglednij dziure budżetową)
    Zawsze mi sie wydawalo, ze to pod Jasna Gora jezdza wynalazki typu Harris. Jednak w zwiazku z tym, ze odkryliscie bogate zloza ropy naftowej i gazu lupkowego pod siedziba klubu, teraz mozecie rwac lacha z innych klubow. Dobrze, ze wciaz obowiazuje KSM, bo zabrakloby nam zawodnikow do kontraktowania, gdy wszyscy podpisaliby u Was. Twoi koledzy z Czestochowy zapewniaja, ze Emil podpisze z Wami kontrakt najpozniej we wtorek. Czekamy zatem...

  15. Powrót do góry    #284
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Dajcie mu dobry extraligowy sprzet,motywujacy kontrakt a sie wam odplaci.W końcu wasz wychowanek.W finale MppK w Lesznie potrafil pojechac dobry zuzel pokonujac np Przemka Pawlickiego i zdobywajac 10 pkt.
    MPPK jest wyznacznikiem....w zasadzie niczego. Wyniki osiągane tam przez zawodników nie mają żadnego odzwierciedlenia z formą/możliwościami w warunkach ligowych, gdzie najzwyczajniej w świecie jedzie się o wypłatę. Prestiż tych zawodów jest chyba tylko dla drugoligowców.

    To kto w końcu w tej Czewie podpisuje? Nicki, Emil czy może jednak obaj? Bo w tym zawieszeniu i niepewności trwam, aż mnie zakorkowało i się wypróżnić nie mogę!
    A tak na poważnie. Coś mi się zdaje, że w Czewie jednak Nicki. Hampel w ZG, Hancock w Rzeszowie. Tak więc pozostanie Emila staje się bardziej prawdopodobne (żeby koledzy z Czewy nie przekręcali - wcale nie twierdzę, że pewne!).
    Przy przejściu Hampela do ZG pojawia się opcja wypożyczenia Saszy Loktaeva, co osobiście mi by nawet pasowało. Idealnie byłoby wypożyczyć i Saszę i Warda, ale to jednak byłoby problematyczne na kolejny rok (znów minimum 2 dziury w składzie) a do tego zmuszałoby do odejścia Kostka. A trzeba przyznać, że trochę serca i zdrowia dla Polonii na torze zostawia. Tak więc Ward albo Sasza z wypożyczenia i trzeba jednego asa dobrać jako stałe uzupełnienie składu. Opcja z Wardem pozostawiam nam 3,97 do limitu, z Saszą 6,1.
    Nadchodzący tydzień powinien udzielić paru odpowiedzi
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  16. Powrót do góry    #285
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,345
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 464 w 352 postach
    Cytat Zamieszczone przez maciej_a Zobacz posta
    Gollob to człowiek dla którego zasady i jakieś wartości nie istnieją kiedy pojawia się kasa. Ja od kilku lat mam w d.... gdzie będzie jeździł bo jest dla mnie nikim. Gdzies przeczytałem wypowiedź Kanclerza chyba ze może uda się nakłonić do jazdy w Bydgoszczy Oskara Golloba i chociaż jeden Gollob będzie w POlonii a za rok może i dwóch... Pani Jurku, nie myśli Pan chyba o ściągnięciu tego skompromitowanego, przeceniającego swoją sportową wartość (wyniki ligowe) dziadka do Bydgoszczy po sezonie w Toruniu. Osobiście nic nie mam do Torunia bo czasy się trochę zmieniły ale mimo wszsystko są jakieś symbole których nie powinno się bezcześcić. Gollob to zrobił i dla mnie nie powinno się o nim już mówić jako o symbolu Bydgoszczy. Dla mnie jest symbolem z $ w oczach i sportową prostytutką. Jeśli jednak znajduje chętnych którzy za niego taką kasę płacą to wykorzystuje to. Oby nie przyszło mu do głowy kończenie kariery w Bydgoszczy... Myślę że po epizodzie toruńskim stracił wielu fanów w naszym mieście.
    Ty oczywiście wybrałbyś z pewnością niższą pensję w imię zasad moralnych.
    Sam twierdzisz, że czasy się zmieniły a gadasz o jakichś wartościach. Spójrz na czołowych polskich zawodników. Gollob, Protasiewicz, Walasek, Hampel, Kasprzak, Kołodziej zmieniają kluby jak rękawiczki. Tak trudno zrozumieć, że czasy Huszczy i Jankowskiego nie wrócą? Nie ma czegoś takiego jak przywiązanie do klubu gdy w grę wchodzą tak duże pieniądze.

  17. Powrót do góry    #286
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-11-2004
    Postów
    530
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartekdm Zobacz posta
    Ty oczywiście wybrałbyś z pewnością niższą pensję w imię zasad moralnych.
    Sam twierdzisz, że czasy się zmieniły a gadasz o jakichś wartościach. Spójrz na czołowych polskich zawodników. Gollob, Protasiewicz, Walasek, Hampel, Kasprzak, Kołodziej zmieniają kluby jak rękawiczki. Tak trudno zrozumieć, że czasy Huszczy i Jankowskiego nie wrócą? Nie ma czegoś takiego jak przywiązanie do klubu gdy w grę wchodzą tak duże pieniądze.
    Dlatego ja na żużel przestałem chodzić kilka lat temu gdy kasa przysłania wszystko i gdy na sportowej nie jeździ już moja Polonia tylko zbieranina przypadkowych zawodników (i tak w ostatnim czasie jest troszkę lepiej bo są jacyś wychowankowie). I ten sport traci i to coraz bardziej tym że kibice nie czują przywiązania do klubu i zawodników... bo nie może być inaczej skoro samemu zawodnikowi jest wszystko jedno gdzie jezdzi, byleby kasa się zgadzała. Mimo to jest kilku zawodników którzy wolą zarobić pare groszy mniej ale być w domu, mieć za sobą rzeszę kibiców i mieć wśród nich szacunek. Nawet taki Kołodziej... Opuścił Tarnow ale zaraz jak nadarzyła się okazja to wrócił.
    Co ja bym wybrał? Hmmm... Rozumiem że kasa tłumaczy każdy wybór. Współczuję jeśli tak uważasz.
    Pójdziesz oklaskiwać Golloba jak za rok wróci do Bydgoszczy? Bo ja nie...
    Polonia Bydgoszcz

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi maciej_a za jego przydatny post!

    adamo (02-12-2012)

  19. Powrót do góry    #287
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Jeśli miałbyś różnicę pół bańki rocznie to byś się zastanawiał??
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  20. Powrót do góry    #288
    Zwycięzca FTSL 2019 Awatar adamo
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    846
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    maciej_a

    To jest nas przynajmniej dwóch a i wśród moich znajomych wiele osób ma podobny pogląd...

    Osobiście również mam nadzieję, że Golloba w Bydgoszczy już nie zobaczymy... a jeśli chodzi o Oskara, to póki co nie pokazał nic co wskazywałoby na to, iż warto go sprowadzić!

    Wracając do spraw aktualnych, póki co nie pozostaje nam nic innego jak cierpliwe czekać na ewentualne kontrakty i nie przejmować się plotkami
    Trzeba wierzyć, że uda się zbudować skład, który pozwoli utrzymać się w lidze...
    Ukryta zawartość Dużo bym dał, by przeżyć to znów -
    Wehikuł czasu - to byłby cud!
    ...
    Wspaniali ludzie nie powrócą,
    Nie powrócą już! Nie!

  21. Powrót do góry    #289
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-11-2004
    Postów
    530
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    No to życzcie Tomusiowi samych "trójek" w nowym klubie... A na Protasa kiedyś tak najeżdżaliście... (zresztą ja też) ale widać PePe zrobił tak że po kilku latach wielu uważa to za normalne bo dotyczy to "krzyżaka" z Bydgoszczy pana G. Fajnie będą wyglądały derby heheh. Mecz przyjaźni?
    Polonia Bydgoszcz

  22. Powrót do góry    #290
    Użytkownik Awatar chlopak_z_miasta
    Dołączył
    12-11-2010
    Postów
    393
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    Ja rowniez mam nadzieje, ze ten tekst Kanclerza o dwoch Gollobach w Polonii za rok to jakas pomylka. Skoro Kanclerz jest wielkim przyjacielem Tomka to jaki problem, zeby go przekonal do powrotu do Polonii w tym sezonie? Przeciez kontraktow z nowym klubem nie mozna jeszcze podpisywac, wiec teoretycznie sprawa powinna byc otwarta. Czy roznica w kontrakcie, ktory Polonia mialaby zaproponowac (przy wsparciu miasta z tytulu promocji), a Karkosikowymi srebrnikami byla tak wielka, zeby sie puscic?

    Jest juz nas trzech, ktorzy twierdza, ze z Torunia Tomus moze sobie nie wracac. Ja bym skruszonej zony po rocznym romansie do domu nie wpuscil. I oby tym razem wlodarze Polonii nie pozwalali mu na treningi przy Sportowej, gdy mu sie tylko zachce.

  23. Powrót do góry    #291
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 37 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez chlopak_z_miasta Zobacz posta
    Ja rowniez mam nadzieje, ze ten tekst Kanclerza o dwoch Gollobach w Polonii za rok to jakas pomylka. Skoro Kanclerz jest wielkim przyjacielem Tomka to jaki problem, zeby go przekonal do powrotu do Polonii w tym sezonie? Przeciez kontraktow z nowym klubem nie mozna jeszcze podpisywac, wiec teoretycznie sprawa powinna byc otwarta. Czy roznica w kontrakcie, ktory Polonia mialaby zaproponowac (przy wsparciu miasta z tytulu promocji), a Karkosikowymi srebrnikami byla tak wielka, zeby sie puscic?

    Jest juz nas trzech, ktorzy twierdza, ze z Torunia Tomus moze sobie nie wracac. Ja bym skruszonej zony po rocznym romansie do domu nie wpuscil. I oby tym razem wlodarze Polonii nie pozwalali mu na treningi przy Sportowej, gdy mu sie tylko zachce.
    A ty nie zauwazyles ze Kanclerz mowi o Gollobie jak potłuczony? Ja wogole podejrzewam, ze gdyby go w kwietniu Dering nie zwolnił to byście jechali w Finale. Ten facet niech sie w koncu wezmie za robote bo poki co jest cztery razy dziennie na sportowych faktach w charakterze pożal sie boze eksperta. No ale jest uwielbiany przez 23 kibiców trzymających władze.

  24. Powrót do góry    #292
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    A na profilu G. Łaguty pojawiła się (już usunięta) informacja, że z Emilem będą na 5-1 jeździli w 15. biegu w przyszłym sezonie.

    Ot, i bądź tu mądry

    Zapewne jak w Polonii znajdzie się kasa (jak w zeszłym roku KJG we Włókniarzu) to Emil zostanie. Włókniarz raczej nie będzie podbijał oferty bo w zapasie ma Nickiego. Pozostaje pytanie do kiedy Saifutdinov dał Bydgoszczy czas?

  25. Powrót do góry    #293
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Aktualne pytanie brzmi: do kiedy Włókniarz dał ultimatum Emilowi? Nie ma co dłużej tego przeciągać. Pojawiło się info, że Emil ma odpowiedzieć ostatecznie do jutra do 16, potem oferta będzie już nieaktualna. Jak znowu Sajfutdinow w przyszłym roku od połowy sezonu zostanie bez kasy będzie można go tylko wyśmiać

  26. Powrót do góry    #294
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,345
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 464 w 352 postach
    dockm - nie obawiaj się, Emil ma sporo oszczędności. Grunt żeby na koniec sezonu kasa się zgadzała.

    Bonjo - a dlaczego została usunięta? Bo była nieaktualna?

  27. Powrót do góry    #295
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Była usunięta, bo nie ma pewności. Jest przekonanie, ale pewności (czyt. podpisu) brak.

    Tak jak napisał dockm, do jutra do godziny 16 będziemy wiedzieć gdzie w przyszłym sezonie wystartuje Emil.

  28. Powrót do góry    #296
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    @veronek: Może Ty nie, ale większość Twoich kolegów z forum już to dawno wie (wiedziała).
    @dockm: A jak przypadkiem Emil nie pójdzie do Włókniarza, to on będzie pośmiewiskiem, a nie część forumowiczów z Czewy... Ech ta częstochowska moralność Kalego...

  29. Powrót do góry    #297
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Nie wiem, ja odpowiadam za siebie i nigdy nie byłem na 100% pewny Emila we Włókniarzu. Dla mnie gość jest niepoważny z tym zwodzeniem klubów. Wcześniej Toruń, ZG, teraz my. Ja rozumiem, że można sobie podbijać stawkę, ale my też chcielibyśmy wiedzieć na czym stoimi, żeby nie zostać z ręką w nocniku bo jakiś rozkapryszony Emil(lub jego menadżer) nie może się zdecydować, litości!

  30. Powrót do góry    #298
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    To samo robił ogólnie uwielbiany Łaguta.

  31. Powrót do góry    #299
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    dockm popieram, Suskiewicz takimi zagraniami może tylko zaszkodzić Emilowi. Bydgoszcz wiecznie na kredytach nie pociągnie, jak nie nastąpi przełom taki jak u nas, może być ciężko za rok - dwa. A wtedy nikt poważny, kto raz się na Suskiewiczu przejechał do rozmów z nim nie siądzie.

    Bardzo dobrze że dostał ultimatum, jak jutro nie będzie odpowiedzi to trzeba łapać za telefon, dzwonić do Nickiego i dogadać się jak najszybciej. To przestaje być już zabawne.

  32. Powrót do góry    #300
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    To samo robił ogólnie uwielbiany Łaguta.
    Zrobił to raz. Emil robi to co roku - widzisz różnicę?

  33. Powrót do góry    #301
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    To samo robił ogólnie uwielbiany Łaguta.
    Nie robił. Ogólnie uwielbiany Koszul ganiał za Griszą i molestował chłopaka.

  34. Powrót do góry    #302
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Zrobił to raz. Emil robi to co roku - widzisz różnicę?
    Się rozgorączkowaliście, bo już Emil miał być u Was. Podbija jak każdy żużlok o tej porze, ale tylko Grisza dostaje na to rozgrzeszenie.

    Wracając do składu, może to wyglądać mniej więcej tak:
    1. Emil 9,20
    2. ?
    3. Kościecha 6,18
    4. ?
    5. Buczek 7,57
    6. Woźniak 4,67
    7. Curyło 4,42

    Co daje 32,04. Bez zawodnika z najsłabszą średnią, czyli Mikołaja, wychodzi 27,62. To daje nam 12,38 na dwóch zawodników, z czego żaden nie może przekroczyć KSM 7,96.

    Odpada więc Ward. Ale jest np. Crump I do niego pasuje np. Łaguta, Świder, Tarasienko, Davidsson czy np. K.Gomólski,Pieszczek (bądź plastrony). Tyle z cyklu SF

    Może być Łoktajew (6,28) i do niego Nicholls, Gapa, Hansio, PK, Kylmaekorpi, Lebedew, Adamczak, Giza, Bogdanow, Jędrzejewski + ci co do Crumpa

    Opcja Lindgren (6,95) i do niego Kylmakorpi, Lebedew, Adamczak, Giza, Bogdanow, Jędrzejewski + ci co do Crumpa (no i oczywiście plastrony)

    Wariant SF (Science-fiction, sportowe-fakty )
    1. Emil
    2. Łaguta/Tarasienko
    3. Crump
    4. Kostek
    5. Buczek
    6. Curyło
    7. Woźniak

    Wariant przyziemny:
    1. Emil
    2. Giza, Bogdanow, Adamczak, Kylmakorpi, Lebedew
    3. Kostek
    4. Lindgren
    5. Buczek
    6. Curyło
    7. Woźniak
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 03-12-2012 o 12:35
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  35. Powrót do góry    #303
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Vicar i Ty się dziwisz? Przecież w oczach częstochowian to zawsze wszyscy źli i robią im na złość - zwłaszcza jeśli ma to jakikolwiek związek z Bydgoszczą. Przegrali walkę o SGP - to nasza wina. Emil wolałby zostać w Bydgoszczy - rozkapryszony dzieciak. Jak Grisza jeździł po Polsce i podbijał stawki - przecież to prezesi za nim ganiali.
    Hipokrytę z hipokryzji wyleczyć? No się nie da

    Ward by wszedł, ale musieliby zrezygnować z Kostka. Coś za coś. Czy warto? I tak i nie. Z tego co przedstawiłeś to najciekawiej mi wyglądają opcje Lindgren/Sasza + Świderski/Bogdanovs. W Crumpa nie ma co wierzyć, bo on kasiory konkretnej zawoła, a nawet jak coś zjedzie to wątpię abyśmy byli w stanie zaoferować coś zbliżonego do tego co daje Rzeszów.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  36. Powrót do góry    #304
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Czwartek sądnym i ważnym dniem dla Polonii!
    W środę do Polski wraca zarówno Suskiewicz,który przebywa w Anglii jak i Kanclerz również będący na wyspach i w czwartek prezes Deresiński jak i Jerzy Kanclerz chcą przedstawić trzon drużyny z
    Sajfutdinowem,Buczkowskim,Woźniakiem,Curyło i do nich chcą koniecznie Warda jednak jest kilka innych koncepcji i one różnie będą się układać w ciągu tych najbliższych dni tym bardziej,że wizyta Kanclerza na wyspach coś musi oznaczać i jest w celach transferowych.
    Najbliższe dni dla Polonii będa bardzo ważne i zarazem ciekawe i czwartek ma być dniem niespodzianek i dobrych informacji jak zapewnia prezes Deresiński w tym wywiadzie:
    http://www.sport.pl/sport/1,78975,12...ecydujacy.html

    Czytałem tutaj,że dzisiaj czy we wtorek najpóźniej Emil ma podpisać kontrakt w Częstochowie i dać odpowiedź działaczom Włókniarza. Jednak nic na to nie wskazuje,że w najblższych dwóch dobach tak będzie tym bardziej,że Suskiewicz jest w Anglii a Emil w Rosji!

  37. Powrót do góry    #305
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Tutaj już troszkę więcej też z wyborczej(niestety)

    Mamy kilka wariantów składu na przyszły sezon. Rozmowy już prowadzimy - dodaje Deresiński. Wiadomo, że w każdym z tych wariantów kluczową postacią jest Emil Sajfutdinow. Wstępne negocjacje z menedżerem Rosjanina Tomaszem Suskiewiczem były już prowadzone wcześniej. Do kolejnych ma dojść w środę. Jeszcze kilka tygodni temu wydawało się, że zatrzymanie w klubie dotychczasowego lidera Polonii może się okazać niemożliwe. Teraz szanse są na to znacznie większe. Przede wszystkim dlatego, że z rozmów z Sajfutdinowem chyba już definitywnie zrezygnowali działacze Włókniarza Częstochowa. Pod Jasną Górą ma jeździć ktoś z dwójki Nicki Pedersen - Greg Hancock.

    Oprócz Rosjanina w Bydgoszczy zostaną także: Krzysztof Buczkowski, Szymon Woźniak i Mikołaj Curyło. Kto poza nimi? Tutaj jest najwięcej niewiadomych. - W czwartek lub piątek mam się spotkać z władzami klubu. Zobaczymy, co z tego wyjdzie - mówi Robert Kościecha, który w minionym sezonie bronił barw Polonii. Wiadomo, że jeśli nie dojdzie on do porozumienia w naszym klubie, to zapewne przeniesie się do Gniezna, gdzie też otrzymał propozycję startów.

    Bardzo duże szanse na jazdę na torze przy ul. Sportowej ma Robert Miśkowiak.

    - Jeśli chodzi o ekstraligę, to mam trzy oferty. Wśród nich jest ta bydgoska. Myślę, że w przyszłym tygodniu podejmę decyzję. Czy będę jeździł w Polonii? Nie można tego wykluczyć - mówi zawodnik.

    Pozyskanie Miśkowiaka oznaczałoby raczej pożegnanie z Kościechą. Działacze musieliby natomiast rozpocząć poszukiwania kolejnego seniora ze stosunkowo niskim KSM. Być może zatem pomimo słabego sezonu kolejną szansę dostałby Artiom Łaguta.


    Moim zdaniem jak przyjdzie Miśkowiak ze swoim wielkim KSM to ten skład nie będzie wyglądał niestety za dobrze. Mam nadzieje, że to nie przejdzie, przecież potrzebujemy lidera lub chociaż kogoś pewniejszego niż Misiek. Jego transfer rujnuje wizje składu na utrzymanie



    Ps. Maly_Eryku ja wiem, że Bodzio Cie tu przysłał abyś zasiał trochę fermentu i ponarzekał na nowego Prezesa jak i P. Kanclerza, aż taki miękki jesteś, że dajesz sobą sterować? W klubie już nie będzie miał nic do gadania to teraz takie sztuczki mu zostały Powiedz mu, że jak chce podyskutować to niech się rejestruje sam, bo widze pewne nawyki mu zostały
    Ostatnio edytowane przez Kartas ; 03-12-2012 o 17:05

  38. Powrót do góry    #306
    Użytkownik Awatar Wojtas1920
    Dołączył
    02-11-2011
    Postów
    122
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Ktoś w ogóle się orientuje czy Artiom podpisywał u nas kontrakt na rok czy na dłużej?

  39. Powrót do góry    #307
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Mam nadzieję, że Miśkowiaka u nas nie będzie. Ja optowałbym za takim składem:
    1. Sajfutdinow
    2. Świderski
    3. Buczkowski
    4. Woffinden
    5. Lindgren
    6. Woźniak
    7. Curyło

    Nie mówię, że to tani skład, ale nie jest też przesadnie drogi. Tak na prawdę nie mielibyśmy żadnych dziur w składzie. Poza tym Kanclerz jeździ na wszystkie GP, więc byłby w stałym kontakcie z Emilem, Fredrikiem i Taiem. Moim zdaniem w takim zestawieniu bylibyśmy "czarnym koniem" ekstraligi.

    Z kolei wersję z Wardem widzę tak:

    1. Sajfutdinow
    2. Świderski/Mroczka/Jabłoński/Jankowski/Chrzanowski
    3. Buczkowski
    4. Andersen
    5. Ward
    6. Woźniak
    7. Curyło

  40. Powrót do góry    #308
    Użytkownik Awatar slawi
    Dołączył
    09-12-2009
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez expert Zobacz posta
    Mam nadzieję, że Miśkowiaka u nas nie będzie. Ja optowałbym za takim składem:
    1. Sajfutdinow
    2. Świderski
    3. Buczkowski
    4. Woffinden
    5. Lindgren
    6. Woźniak
    7. Curyło

    Nie mówię, że to tani skład, ale nie jest też przesadnie drogi. Tak na prawdę nie mielibyśmy żadnych dziur w składzie. Poza tym Kanclerz jeździ na wszystkie GP, więc byłby w stałym kontakcie z Emilem, Fredrikiem i Taiem. Moim zdaniem w takim zestawieniu bylibyśmy "czarnym koniem" ekstraligi.

    Z kolei wersję z Wardem widzę tak:

    1. Sajfutdinow
    2. Świderski/Mroczka/Jabłoński/Jankowski/Chrzanowski
    3. Buczkowski
    4. Andersen
    5. Ward
    6. Woźniak
    7. Curyło
    w 1 i w 2 wersji skladu jest wielka dzura SWIDERSKI

  41. Powrót do góry    #309
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez expert Zobacz posta
    Mam nadzieję, że Miśkowiaka u nas nie będzie. Ja optowałbym za takim składem:
    1. Sajfutdinow
    2. Świderski
    3. Buczkowski
    4. Woffinden
    5. Lindgren
    6. Woźniak
    7. Curyło

    Nie mówię, że to tani skład, ale nie jest też przesadnie drogi. Tak na prawdę nie mielibyśmy żadnych dziur w składzie. Poza tym Kanclerz jeździ na wszystkie GP, więc byłby w stałym kontakcie z Emilem, Fredrikiem i Taiem. Moim zdaniem w takim zestawieniu bylibyśmy "czarnym koniem" ekstraligi.

    Z kolei wersję z Wardem widzę tak:

    1. Sajfutdinow
    2. Świderski/Mroczka/Jabłoński/Jankowski/Chrzanowski
    3. Buczkowski
    4. Andersen
    5. Ward
    6. Woźniak
    7. Curyło
    Wg mnie Miśkowiak będzie lepszy niż Świderski lub Kościecha. Nie wierzę w kolejny dobry sezon Kostka. Nie wiadomo jak Świder będzie jezdził po kontuzji. Wolałbym skład, który w większości byłby też aktualny na sezon 2014. W tym wypadku Ward i Andersen raczej odpadają.
    Niech będzie Miśkowiak, Artiom i Zagar ale nie wiem czy się zmieszczą w ksm. Tor oczywiście lekko przyczepny

  42. Powrót do góry    #310
    Użytkownik Awatar chlopak_z_miasta
    Dołączył
    12-11-2010
    Postów
    393
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez slawi Zobacz posta
    w 1 i w 2 wersji skladu jest wielka dzura SWIDERSKI
    Jesli Swiderski rzeczywiscie nie dostanie kasy od Wybrzeza za to, ze im spapral sezon to bedzie probowal sie odkuc finansowo na przyszlym pracodawcy. Bedzie w plecy 300 tys. zl. Z drugiej strony jego powrotu pragna we Wroclawiu i na pewno beda o niego walczyc do konca. Jest wiec spora szansa, ze go nie zobaczymy u nas. Jego KSM jednak jest bardzo zanizone w stosunku do mozliwosci, a nie chce mi sie wierzyc, ze bedzie wozil takie ogony jak w zeszlym sezonie.

  43. Powrót do góry    #311
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    Aż nie wiem co napisać
    Nie wiem czemu macie coś do Świderka - niziutki KSM, na pewno dużo poniżej jego możliwości. Także można na tym sporo zyskać.
    Zagar, Lindgren - fajne opcje na trzeciego lidera pary w drużynie. Możliwość ich wprowadzenia w życie jednak trochę mniej realna. Trochę szkoda.
    Woffi spoko opcja. W zasadzie nie mam żadnego "ale" do chłopaka Ale kto tak wspaniałomyślnie wrzucił tutaj Lansiora? Nigdy w życiu nie chce tego zawodnika w naszej drużynie. Jemu nadal świta w główce, że jest wart swoich wyników za czasów jazdy w Sparcie. Jak ma nam wozić ogony jakiś oszołom, to już lepiej Bietrackiego to składu wrzucić.
    To dopiero poniedziałek - a do czwartku nam czekać trza...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  44. Powrót do góry    #312
    Użytkownik
    Dołączył
    03-05-2008
    Postów
    355
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 18 w 15 postach
    Emil,Buczek,Wozniak,Curyło

    Zostaje 14,14

    Fredrik Lindgren - Tai Woffinden
    Fredrik Lindgren - Thomas H. Jonasson
    Thomas H. Jonasson - Tai Woffinden
    Robert Miskowiak - Sebastian Ułamek/Jurica Pavlic/Robert Kościecha
    Michael Jepsen Jensen - Aleksandr Loktajew

  45. Powrót do góry    #313
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,078
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,328 w 897 postach
    I co by tu wybrać z tego dobrobytu? Hmmm....
    Ciekawe jakie nazwiska mieli Deresiński z Kanclerzem w swoim worku życzeń....
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  46. Powrót do góry    #314
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    O k***a, jaki dobrobyt w Bydgoszczy. Pieniądze z nieba z pierwszym śniegiem chyba spadły. Pozazdrościć!

  47. Powrót do góry    #315
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Oj widzę zazdrość przez niektórych uderza No tak, bo przecież Włókniarz znowu odpadami jedzie

    A w Polonii to zakontraktować Lindgren-Woffinden. Do tego Świder i play-off nasze

Strona 7 z 85 PierwszyPierwszy ... 567891757 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •