Strona 38 z 85 PierwszyPierwszy ... 28363738394048 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,666 do 1,710 z 3808

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1666
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-11-2004
    Postów
    530
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    No i Hancock takową bombą jest - proste.
    Jeśli to będzie Hancock to nie jest bomba tylko załatanie dziury tym co pozostało... Szanuję Grega ale tak samo jak nie chciałem dziadka Golloba w Polonii tak samo wolę Hampela bo Greg to zawodnik ma rok, dwa. Do tego pisze się o Łoktajewie... czyli wypożyczeniu na rok.
    Jeśli ma to być NOWA POLONIA (wg prezesa) to fajny żart bo za rok żaden z tej dwójki nie będzie jezdził u nas i będzie budowana kolejna NOWA POLONIA.
    Zastanawiam się skąd taki dobry nastrój działaczy Polonii? Jak dla mnie taki sklad nie gwarantuje niczego po za walka o utrzymanie.
    Chciałbym się mile rozczarować i w piątek na prawdę się zdziwić składem na plus
    Polonia Bydgoszcz

  2. Powrót do góry    #1667
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez slawi Zobacz posta
    mam nadzieje,ze na jeden sezon.
    Nie wiem czy będzie chciał jeździć w I-ligowej Polonii, jeśli do tego pijesz

    Cytat Zamieszczone przez maciej_a Zobacz posta
    Jeśli to będzie Hancock to nie jest bomba tylko załatanie dziury tym co pozostało... Szanuję Grega ale tak samo jak nie chciałem dziadka Golloba w Polonii tak samo wolę Hampela bo Greg to zawodnik ma rok, dwa. Do tego pisze się o Łoktajewie... czyli wypożyczeniu na rok.
    Jeśli ma to być NOWA POLONIA (wg prezesa) to fajny żart bo za rok żaden z tej dwójki nie będzie jezdził u nas i będzie budowana kolejna NOWA POLONIA.
    Zastanawiam się skąd taki dobry nastrój działaczy Polonii? Jak dla mnie taki sklad nie gwarantuje niczego po za walka o utrzymanie.
    Chciałbym się mile rozczarować i w piątek na prawdę się zdziwić składem na plus
    Niektórzy z Was są naprawdę niereformowalni. "Nowa Polonia" nie znaczy silniejsza Polonia. Chodzi tu o nową sytuację jaka powstała, czyli ciężką walkę o ligowy byt i koniec wirtualnych kontraktów - tak to widzę. Może to dać szansę na powrót do normalności w Bydgoszczy.

    Skąd taki dobry nastrój działaczy Polonii? Ano stąd, że cieszą się, że zbudowali drużynę, która MOŻE powalczyć o utrzymanie. Wszak jakiś czas temu była groźba, że w tej lidze nie wystartują.

    Póki nie zmieni się u Was podejście do Polonii wśród kibiców(czytaj albo walka o medale albo mamy wyje*ane) to nie wyjdziecie z tego impasu. Bez zmiany podejścia nie będzie lepszej frekwencji, a co za tym idzie sponsorów, pieniędzy i lepszych zawodników. Koło się zamyka.
    Ostatnio edytowane przez dockm ; 19-12-2012 o 19:09

  3. Powrót do góry    #1668
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Dlaczego tyle dni muszą trzymać nas w niepewnosci mówiąc,ze idzie nowa era Polonii i nowe lata - po to by ogłosić transfer Andersena i Bogdanovsa? To jest właśnie ta nowa era i nowa jakość? Żart jakiś?

    expert: i co według ciebie nadal Hampel w Polonii czy już zmieniasz zdanie?
    Widzę też,ze ktoś sie pode mnie podszywa na blogu Ostafińskiego jakiś dureń i debil skończony!
    widac niedaleko pada jablko od jabloni...

    ... a moze dlatego, ze nie chca by to byla konferencja dwoch Panow J., ktorzy powiedza podpisalismy kontrakt z:..., moze to innoscia jest to, ze Ci zawodnicy, a moze tylko ktorys z nich pojawi sie na tej konferencji?! Dla Ciebie to nic wielkiego, ale dla mnie to swiezy powiew innowacyjnosci w tym klubie!

  4. Powrót do góry    #1669
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,422
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Dla Falubazu jeśli chodzi o sezon 20013 sportowo To jest to samo czy Greg czy Jarek Ba na dzień dzisiejszy pewniejszym punktem jest Herbi w Falubazowni nazwisko Hampel słyszy się wszędzie już od dobrego miecha My sobie możemy popisać i tyle nasze Ja stawiam tak że dlatego data 21 grudnia? Bo Sasza i Greg musieli zabukować bilety lotniczce a teraz przed świetami to nie taki proste ..
    Ostatnio edytowane przez kiki ; 19-12-2012 o 19:35

  5. Powrót do góry    #1670
    Użytkownik Awatar slawi
    Dołączył
    09-12-2009
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Nie wiem czy będzie chciał jeździć w I-ligowej Polonii, jeśli do tego pijesz
    nie doczekanie twoje,gwarantuje ci to

  6. Powrót do góry    #1671
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez slawi Zobacz posta
    mam nadzieje,ze na jeden sezon.
    Z tego co mnie się o uszy obiło, na tapecie jest dłuższe porozumienie. Żeby nie powielać błędu np. z Ryanem szykowane jest potężne zaplecze sponsorskie. Tylko, ... wtedy kiedy sprawy z Emilem/Susim były dogadywane (czyli dawno temu), sporo rzeczy było jeszcze w powijakach, dlatego m.in. kwestia długości kontraktu nie była jakoś mocno podnoszona, ale do końca roku/pocz. przyszłego ma być solidny konkret. Przy czym dowiedziałem się o tym przypadkowo, a w okolicznościach w jakich do tego doszło niezręcznie mi było drążyć temat.

  7. Powrót do góry    #1672
    Użytkownik
    Dołączył
    13-09-2010
    Postów
    133
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    [QUOTE=realista27;1484243]Jak ktoś kto zna sytuację w Polnii i transferów niech napiszę prawdę i potem to zweryfikujemy
    QUOTE]

    Nikt, kto wie co dzieje się w klubie nie wypisuje takich rzeczy na forach. Tym osobom nie zależy na dzieleniu się czy też na pochwaleniu takimi informacjami bo niby po co? Zeby później powiedzieć kibicom " a nie mówiłem". Kto ma wiedzieć, ten wie. A reszta to są nasze domysły.

  8. Powrót do góry    #1673
    Początkujący
    Dołączył
    27-11-2010
    Postów
    9
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co prawda latka już swoje mam i lustracji się boję, ale zaryzykuję, co mi tam!

    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Jak ktoś kto zna sytuację w Polnii i transferów niech napiszę prawdę i potem to zweryfikujemy:
    jaki zawodnik i dlaczego nie może podać daty swojego kontraktu przed 21 grudnia i dopiero w ten dzień ogłosić nazwę i przynależność klubową na sezon 2013?
    Żaden. Każdy z nowych zawodników milczy z racji piątkowej konferencji, na której zostanie ogłoszony skład naszego zespołu.
    Podobnie było choćby w przypadku braci Pawlickich w tym roku, czy innych zawodników w latach ubiegłych.
    Chciałbym tylko zwrócić uwagę, że to na tym forum pojawiła się teza, że któryś z zawodników NIE może podpisać umowy przed 22 grudnia, skwapliwie podchwycona i lekko rozdmuchana przez masę domysłów.

    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Co za tajemnica w tym tkwi,że prezie podali(w poniedziałek 17 grudnia) iż skład mają już gotowy a ogłosić go mogą dopiero w piątek o 12:12 a nie wcześniej?
    Dlaczego tyle dni muszą trzymać nas w niepewnosci mówiąc,ze idzie nowa era Polonii i nowe lata - po to by ogłosić transfer Andersena i Bogdanovsa? To jest właśnie ta nowa era i nowa jakość? Żart jakiś?
    Tutaj również nie ma żadnego drugiego dna, po oglądaniu smutnej gęby jąkającego się Deringa, uważam że miłą odmianą będzie fajna konferencja oparta na przepowiedni Majów, wsparta zbieżnością cyfr 12 (grudzień) i 2012 dających godz. 12:12 w piątek.
    A niepewność? Zobacz ile postów powstało od poniedziałku, wątek aż huczy od domysłów, koncepcji, wymiany zdań. Czyż można sobie wymarzyć lepszy "wypełniacz" podczas martwego okresu w żużlu? Kudos dla działaczy Polonii za pomysł, przynajmniej coś się dzieje, a chyba jeszcze nikt na zawał nie zszedł .
    Jeśli chodzi o nowa erę, to wcale nie chodzi o 3 mega nazwiska, po prostu w klubie zaczyna być normalnie co pozwala myśleć o lepszej sytuacji w następnych latach po długim okresie stagnacji lub wręcz degrengolady.

  9. Powrót do góry    #1674
    Użytkownik Awatar slawi
    Dołączył
    09-12-2009
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    NO i wszystko wiadomo,Greck Hanckok bedzie jezdzil w Polonii Bydgoszcz!!!!!!!!!I bardzo dobrze!!!!!

  10. Powrót do góry    #1675
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,422
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez slawi Zobacz posta
    NO i wszystko wiadomo,Greck Hanckok bedzie jezdzil w Polonii Bydgoszcz!!!!!!!!!I bardzo dobrze!!!!!
    Przyśniło ci się skąd info ?

  11. Powrót do góry    #1676
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Greg Hancock będzie jeździł w Polonii Bydgoszcz!
    Wiecie drodzy czytelnicy gdzie zagości amerykański uśmiech ? Do Wrocławia, czy Bydgoszczy ?
    My już wiemy...


    http://www.facebook.com/SpeedwayStudio?ref=ts&fref=ts

    to tak co znalazłem...

  12. Powrót do góry    #1677
    Użytkownik Awatar slawi
    Dołączył
    09-12-2009
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    Przyśniło ci się skąd info ?
    zapewniam cie ,ze to nie sen!!! i nie ukrywam,ze kibicowalem za takim rozwiazanieminfo na sppedway studio.

  13. Powrót do góry    #1678
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    1,789
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 34 w 15 postach
    G.Hancock w Polonii. Info od osoby z klubu.
    Chetnie sie nawet moge założyć o czarnego Jasia

  14. Powrót do góry    #1679
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Nie wiem czy będzie chciał jeździć w I-ligowej Polonii, jeśli do tego pijesz



    Niektórzy z Was są naprawdę niereformowalni. "Nowa Polonia" nie znaczy silniejsza Polonia. Chodzi tu o nową sytuację jaka powstała, czyli ciężką walkę o ligowy byt i koniec wirtualnych kontraktów - tak to widzę. Może to dać szansę na powrót do normalności w Bydgoszczy.

    Skąd taki dobry nastrój działaczy Polonii? Ano stąd, że cieszą się, że zbudowali drużynę, która MOŻE powalczyć o utrzymanie. Wszak jakiś czas temu była groźba, że w tej lidze nie wystartują.

    Póki nie zmieni się u Was podejście do Polonii wśród kibiców(czytaj albo walka o medale albo mamy wyje*ane) to nie wyjdziecie z tego impasu. Bez zmiany podejścia nie będzie lepszej frekwencji, a co za tym idzie sponsorów, pieniędzy i lepszych zawodników. Koło się zamyka.
    Ok masz trochę racji. Niech będzie Greg, Bogdanovs i Andersen. Tylko trza robić jaja z kibiców, przeciągać w nieskończoność, w końcu mając podpisane kontrakty w poniedziałek odwlekać jeszcze 4 dni? po co? chyba po to, żeby sobie z własnych kibiców robić podśmiechujki. Po co ten cały cyrk z ogłaszaniem kontraktów na sam koniec?

  15. Powrót do góry    #1680
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-11-2004
    Postów
    530
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Nie wiem czy będzie chciał jeździć w I-ligowej Polonii, jeśli do tego pijesz



    Niektórzy z Was są naprawdę niereformowalni. "Nowa Polonia" nie znaczy silniejsza Polonia. Chodzi tu o nową sytuację jaka powstała, czyli ciężką walkę o ligowy byt i koniec wirtualnych kontraktów - tak to widzę. Może to dać szansę na powrót do normalności w Bydgoszczy.

    Skąd taki dobry nastrój działaczy Polonii? Ano stąd, że cieszą się, że zbudowali drużynę, która MOŻE powalczyć o utrzymanie. Wszak jakiś czas temu była groźba, że w tej lidze nie wystartują.

    Póki nie zmieni się u Was podejście do Polonii wśród kibiców(czytaj albo walka o medale albo mamy wyje*ane) to nie wyjdziecie z tego impasu. Bez zmiany podejścia nie będzie lepszej frekwencji, a co za tym idzie sponsorów, pieniędzy i lepszych zawodników. Koło się zamyka.
    Nie wiem czy zauważyłeś że Polonia od ładnych paru lat nawet nie zbliza sie do czołówki więc zdążyliśmy się przyzwyczaić...
    Co do nowej Polonii... Dla mnie NOWA POLONIA to taka z która będę się utożsamiał a nie co rok pół składu się zmienia.
    Polonia Bydgoszcz

  16. Powrót do góry    #1681
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez jacasek Zobacz posta
    Ok masz trochę racji. Niech będzie Greg, Bogdanovs i Andersen. Tylko trza robić jaja z kibiców, przeciągać w nieskończoność, w końcu mając podpisane kontrakty w poniedziałek odwlekać jeszcze 4 dni? po co? chyba po to, żeby sobie z własnych kibiców robić podśmiechujki. Po co ten cały cyrk z ogłaszaniem kontraktów na sam koniec?
    Andersen niby wciąż negocjuje z Grudziądzem a tu od Poniedziałku podpisana umowa?

  17. Powrót do góry    #1682
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez diablik Zobacz posta
    Andersen niby wciąż negocjuje z Grudziądzem a tu od Poniedziałku podpisana umowa?
    Ja już nie woierzę w to co piszą, każdy co innego wypisuje

  18. Powrót do góry    #1683
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-03-2004
    Postów
    924
    Kliknij i podziękuj
    121
    Podziękowania: 84 w 58 postach
    Cytat Zamieszczone przez diablik Zobacz posta
    Andersen niby wciąż negocjuje z Grudziądzem a tu od Poniedziałku podpisana umowa?
    I to jest zawodnik ktory nie może podpisać przed 21 .Dlatego że do 20 ma obiecaną zaległą kase w Grudziądzu Jak ją dostanie to nawet jego nie będzie

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/32...egle-pieniadze

  19. Powrót do góry    #1684
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    No to już wiadomo dlaczego prezes chciał ogłosić skład w piątek. Pomęczy się pojutrze na konferencji, a potem ma ponad tydzień wolnego od mediów i nie będzie musiał się tłumaczyć

    Tak jak pisałem, Hampela się nie spodziewałem ale Bogdanovs + Andersen? No ładne jaja. Jeśli to się potwierdzi to niestety rację mieli Ci, którzy pisali że Polonia jest w bagnie. Wzięto po prostu tych, którzy nie mieli już wyjścia. Jedyny plus to angaż Hancocka. Nie lubię go, ale atutów ma on wiele. Niemniej sam Hancock wybierał między mniejszym złem i wielka zasługa prezesa to to nie jest. Zwłaszcza jak okaże się ile Jankes będzie zarabiał. Jeśli p. Deresiński spękał po informacjach o zainteresowaniu Sparty, to wyłożył pewnie ponad 2 bańki, a to jest już oczywiste przepłacenie i może to nam wyjść bokiem na koniec sezonu.

    No ale ok, Emil < Hancock więc tutaj mamy wzmocnienie. Ale pytanie czy duet Bodganovs-Andersen będzie lepszy od Gapińskiego-Łaguty? A musi być sporo lepszy jeśli chcemy się utrzymać. Potencjał ta dwójka ma większy, ale realnie patrząc to większa szansa jest na to że będzie to kolejne rozczarowanie. Tak jak pisałem wcześniej Łoktajew i Świderski to było oczekiwane minimum i nawet tego nie udało się załatwić. Co gorsza obaj (+ Batchelor) najpewniej wzmocnią naszych rywali w walce o utrzymanie (Gniezno, Wrocław) więc można to uznać za kolejną porażkę.

    Nie chcę tutaj używać "dużych słów" i krytykować za bardzo nowego prezesa, ale chciało by się powiedzieć WTF? Jestem mocno zniesmaczony tym składem. O strokroć wolałbym już tego Adamczaka i kogoś młodego z ksm 6,50. Jednego z dwójki Andersen-Bogdanovs jeszcze można by było zaakceptować, gdyby przyszedł obok nich chociaż ten Łoktajew/Świderski, a tak to wróże niestety nie tylko spadek ale jeszcze większe pogarszanie się frekwencji. A Kanclerz opowiadając, że warto było czekać na taki skład powinien od razu polecieć ze stanowiska, bo stracił kontakt z rzeczywistością. Same porażki w tym oknie transferowym, no poza Hancockiem ale ten nawet w przypadku wątpliwego utrzymania pożegna nas przy pierwszej lepszej okazji, wszak kluby zmienia jak rękawiczki.

    Ach, trudno się teraz kibicuje Polonii ...
    Ostatnio edytowane przez zeta ; 19-12-2012 o 20:34

  20. Powrót do góry    #1685
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Cytat Zamieszczone przez jaceks1 Zobacz posta
    I to jest zawodnik ktory nie może podpisać przed 21 .Dlatego że do 20 ma obiecaną zaległą kase w Grudziądzu Jak ją dostanie to nawet jego nie będzie

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/32...egle-pieniadze
    Oficjalnie nie może podpisać, więc jak znam życie kontrakt z datą 21.12.2012 lezy już podpisany w sejfie.


    Zeta,

    kogo się spodziewałeś? Gdyby Prezes wziął Adamczaka, który co prawda sezon w 1 lidze miał niezły, ale wcześniej na naszym torze nie mógł poprawnie 4 kółek odjechać to wiesz jaki byłby lament, że takimi patałachami się ratujemy?
    Do tego ryzyko z bylekim byle 6,50 ksm?
    Z każdej strony trzeba liczyć, Hansio Lansio swój najlepszy czas pewnie ma za sobą i trzeba go ostro kopnąć w 4 litery. Kontrakty są motywacyjne więc musi swoje na torze ujechać.
    Robotę spierdzieliła RN z pajacem Gramzą na czele. Dzięki nim gorący okres transferowy bawiliśmy się w wybór pajaca pokroju Kordy.
    To właśnie oni przespali i zawalili nam możliwość rozmów w tym czasie.
    Nie wiem skąd więc u Ciebie zdziwienie, że zbieramy śmieci...
    Ostatnio edytowane przez kitas ; 19-12-2012 o 20:38

  21. Powrót do góry    #1686
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Hmm, Loktajev u was to jest dodatkowa opcja. Oczywiście jesli Dowhan dogada się z Hampelem. Przecież nie puści go prędzej zanim sam nie skompletuje drużyny.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #1687
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    zeta masz rację a mam wrażenie że wygra ten co weźmie Batcha w przyszłym sezonie. Hans i Bogdan jest to para któa praktycznie nic nie gwarantuje.
    pocieszenie dla was że macie jedną z najlepszych juniorskich par ale, junior jak to junior 3 mecze pojedzie dobrze a później padaka i nie poradzisz
    powodzenia

  23. Powrót do góry    #1688
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-11-2004
    Postów
    530
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    popieram w 100%.... Niestety potwierdzają sie moje obawy. Prezes brał to co pozostało więc wiele nie ugrał.
    Polonia Bydgoszcz

  24. Powrót do góry    #1689
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    A dlaczego wszyscy uparli się na tych dwóch dodatkowych w postaci Andersena i Bogdanova? Przecież jest jescze Watt,BAtchelor, ewentualnie Loktajev.
    A to są tylko plotki kibiców.

  25. Powrót do góry    #1690
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Cytat Zamieszczone przez maciej_a Zobacz posta
    popieram w 100%.... Niestety potwierdzają sie moje obawy. Prezes brał to co pozostało więc wiele nie ugrał.
    Przepraszam, a co miał brać zajętych z podpisami?

  26. Powrót do góry    #1691
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Na moje żadnego Bogdanova nie będzie...ok nie ma kasy, ale nikt by aż tak nie ryzykował.

  27. Powrót do góry    #1692
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Gdyby Prezes wziął Adamczaka, który co prawda sezon w 1 lidze miał niezły, ale wcześniej na naszym torze nie mógł poprawnie 4 kółek odjechać to wiesz jaki byłby lament, że takimi patałachami się ratujemy?
    Do tego ryzyko z bylekim byle 6,50 ksm?
    Dla mnie patałachem to jest taki Bogdanovs, który średnią sobie zawsze nabijał w Dauga. Adamczak w 2012 wykręcił podobną średnią co Max w I lidze i wolałbym już stawiać na naszego wychowanka. A zamiast Andersena - Kildemanda. Tacy zawodnicy byliby znacznie tańsi, a efekt byłby zapewne podobny.

    Tak jak pisałem lubię Hansiora, ale jego zakontraktowanie miałoby sens jakby obok przyszedł ten Miśkowiak/Batchelor/Łoktajew czy nawet Świderski. Ten pierwszy był przecież jak najbardziej do wyjęcia ale go odpuszczono. Ponadto, Deresiński zapowiedział "nową kartę w dziajach Polonii" jakiś już czas temu i było jeszcze kilka sensowniejszych nazwisk na rynku. Jak dla mnie to z tą akcją się po prostu wygłupił i tyle. No chyba, że różowy się zlituje i puści Łoktajewa, choć podejrzewam że negocjacje w tej sprawie mogą być ciężkie i nie zdziwi mnie jego obecność np. w Gdańsku. Tak czy siak na piątek z tym nie zdążą. Stare sprawy starymi sprawami, prezes miał trudne zadanie, może nawet bardzo trudne, ale trzeba powiedzieć sobie jasno, zbyt wiele to on nie ugrał. Zamiast rzucać się z motyką na słońce (Ward, Pedersen) może warto było najpierw skupić się na średniakach. Z perspektywy czasu wiadomo już że byłoby to lepsze, bo Hancock nie miałby gdzie uciec a my mielibyśmy obok niego chociaż takiego Miśkowiaka czy Ułamka.
    Ostatnio edytowane przez zeta ; 19-12-2012 o 20:59

  28. Powrót do góry    #1693
    Użytkownik
    Dołączył
    17-11-2006
    Postów
    285
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 12 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez maciej_a Zobacz posta
    popieram w 100%.... Niestety potwierdzają sie moje obawy. Prezes brał to co pozostało więc wiele nie ugrał.
    przecież ci co gwarantują jakieś tam wyniki to dogadywali swoje kontrakty w czasie gdy u nas trwał kabareton pt "casting na prezesa Polonii"....
    i tak mamy szczęście że jest KSM, i zbieg kilku okoliczności sprawił że po odejściu Emila w ogóle mogliśmy marzyć o kimś takim jak Hancock!

  29. Powrót do góry    #1694
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    To może chociaż pozytywnie się połudzimy dopóki jeszcze możemy że to jednak Hampel i Hancock ? Zawsze dodatkowe półtorej doby pozytwnych nadziei

  30. Powrót do góry    #1695
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    565
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    No to naobiecywali w Polonii przełomu a pojawił się Hancock a reszta 1 liga. Hancock świetna sprawa, ale w tym zestawieniu to poważnie obawiam się o utrzymanie Polonii. O ile Greg wnosi więcej niż sama jazda i pkt, o tyle Hans i Maksim to pomyłka. Może Sasza dojdzie jak Hampel podpisze w zg, to będzie już lepiej. Trochę mnie zawiodły te info, żeby robić z Hansa i Maksima mega transfery? Sory, lekka porażka prezesa z tymi szumnymi zapowiedziami.

  31. Powrót do góry    #1696
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez dzemba_zg Zobacz posta
    No to naobiecywali w Polonii przełomu a pojawił się Hancock a reszta 1 liga. Hancock świetna sprawa, ale w tym zestawieniu to poważnie obawiam się o utrzymanie Polonii. O ile Greg wnosi więcej niż sama jazda i pkt, o tyle Hans i Maksim to pomyłka. Może Sasza dojdzie jak Hampel podpisze w zg, to będzie już lepiej. Trochę mnie zawiodły te info, żeby robić z Hansa i Maksima mega transfery? Sory, lekka porażka prezesa z tymi szumnymi zapowiedziami.
    Ale jeszcze nikt nie powiedział że ten cały Bogdanov będzie jeździł w Polonii, to są narazie domysły kibiców.

  32. Powrót do góry    #1697
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Ku... widzę, że się wszystkim w d*pach poprzewracało. Jeszcze niedawno się zapowiadało, że będą u nas same odpadki, a tu nagle okazuje się, że transfer Hancocka to nie będzie żadna bomba! Z takim podejściem to kogo byście chcieli? Hampela, Golloba i Hancocka na dokładkę? Zluzujcie trochę. Z takim podejściem nigdy nie będziecie zadowoleni. Już współczuję nowemu prezesowi, że będzie musiał się użerać z takimi burakami.

    Wielu z Was się zastanawia po co konfa jest dopiero w piątek. Oczywistym jest, że ze względów marketingowych. Dzięki temu o klubie się mówi, zobaczcie ile stron tu natrzaskano o to chodzi. A zwrot "Nowa Polonia" wielu rozumie chyba jako "Polonia, która będzie miał skład dream-team i wygra wszystkie mecze przez najbliższe trzy sezony"... Chodzi po prostu o stabilność finansowo i lepsze podejście do widzów. Czasem się zastanawiam ile tu wszyscy mają lat.
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 19-12-2012 o 21:18
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  33. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Giani (19-12-2012), brindel (20-12-2012), dockm (19-12-2012), never_mind (19-12-2012)

  34. Powrót do góry    #1698
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Cierpliwości! Jeszcze niespełna 40 godzin (nie wierzcie w plotki)
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  35. Powrót do góry    #1699
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Maksim to bardzo dobra opcja.

  36. Powrót do góry    #1700
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    jesli mnie pamiec nie myli, to Bogdanov podczas ubieglorocznej wizyty u nas, trzepnal dwucyfrowke w 5 startach a rywali mial zacnych zatem nie biadolic

  37. Powrót do góry    #1701
    Początkujący
    Dołączył
    02-01-2004
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez diablik Zobacz posta
    Ale jeszcze nikt nie powiedział że ten cały Bogdanov będzie jeździł w Polonii, to są narazie domysły kibiców.
    Bogdanovs to wymysl pewnego pseudodziennikarzyny,wiec spokojnie to nie on.

  38. Powrót do góry    #1702
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Novak82 Zobacz posta
    Bogdanovs to wymysl pewnego pseudodziennikarzyny,wiec spokojnie to nie on.
    To wymysl co innego i powiedz kto bedzie... Fakty sa takie, ze cos czuje ze bedzie nie zly dym w piatek podczas komfy i po niej rowniez.. Nasi sie nastawiaja na nie wiadomo co, a zawodnikow juz takich nie ma wiec.. Po co? Tak jak tutaj wielu pisalo, chodzi i sytuacje Polonii stabilnosc itd. Ja chodzil bede bo sie zdeklarowalem, ze jak bedzie lider to bede chodzil. Jednak utrzymanie Polonii stoi pod bardzo duzym znakiem zapytania przez to jak wyglada Gorzow, Leszno i nawet Gniezno po dzisiejszym ogloszeniu skladu.

    Cytat Zamieszczone przez Novak82 Zobacz posta
    Zauwaz,ze juz rano napisalem,ze tematu Hampela wogole nie bylo,uwierz mi,ze Bogdanovsa tez nie.
    Czytajac reakcje uzytkownikow wiekszosc bedzie zadowolona.
    a Ty jestes jeden na tym forum? Zobacz co pisze expert, ze na pewno Jaras u nas. Realista i wiele innych tutaj. Owszem sa ludzie ktorych sklad Greg Hans i ktos zadowoli ale na pewno nie jest to wiekszosc. Az sie boje tej komfy :/ Zeby media nie pojechaly po bandzie jak Gollob za najlepszych czasow przy S2
    Ostatnio edytowane przez Torretoo ; 19-12-2012 o 21:46

  39. Powrót do góry    #1703
    Początkujący
    Dołączył
    02-01-2004
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    To wymysl co innego i powiedz kto bedzie... Fakty sa takie, ze cos czuje ze bedzie nie zly dym w piatek podczas komfy i po niej rowniez.. Nasi sie nastawiaja na nie wiadomo co, a zawodnikow juz takich nie ma wiec.. Po co? Tak jak tutaj wielu pisalo, chodzi i sytuacje Polonii stabilnosc itd. Ja chodzil bede bo sie zdeklarowalem, ze jak bedzie lider to bede chodzil. Jednak utrzymanie Polonii stoi pod bardzo duzym znakiem zapytania przez to jak wyglada Gorzow, Leszno i nawet Gniezno po dzisiejszym ogloszeniu skladu.
    Zauwaz,ze juz rano napisalem,ze tematu Hampela wogole nie bylo,uwierz mi,ze Bogdanovsa tez nie.
    Czytajac reakcje uzytkownikow wiekszosc bedzie zadowolona.

  40. Powrót do góry    #1704
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    chodzi o to że brak kasy macie. tylko wirtualna po nowym roku. nie każdy się na to łapie.

    zmontujcie coś solidnego. spuścice Gniezno, Wrocław i Gorzów a będą 2x derby w sezonie

  41. Powrót do góry    #1705
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez diablik Zobacz posta
    A dlaczego wszyscy uparli się na tych dwóch dodatkowych w postaci Andersena i Bogdanova? Przecież jest jescze Watt,BAtchelor, ewentualnie Loktajev.
    A to są tylko plotki kibiców.
    Watt? Batch? Andersen kiedyś był świetnym grajkiem lepszym niż Batchelor z najlepszych lat, a teraz spuścili i to ostro z tonu. Watt? chyba jeszcze gorszy od Andersena nie bez powodu kisił się w 1 lidze w tym sezonie. Ty tak naprawdę z tym Wattem? Wcześniej słysząc nazwisko Miśkowiak , aż mnie ciarki po plecach przechodziły, a teraz jak czytam Watt to żałuję, że Miśkowiak podpisał w Gdańsku

  42. Powrót do góry    #1706
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Cytat Zamieszczone przez zeta Zobacz posta
    Dla mnie patałachem to jest taki Bogdanovs, który średnią sobie zawsze nabijał w Dauga. Adamczak w 2012 wykręcił podobną średnią co Max w I lidze i wolałbym już stawiać na naszego wychowanka. A zamiast Andersena - Kildemanda. Tacy zawodnicy byliby znacznie tańsi, a efekt byłby zapewne podobny.

    Tak jak pisałem lubię Hansiora, ale jego zakontraktowanie miałoby sens jakby obok przyszedł ten Miśkowiak/Batchelor/Łoktajew czy nawet Świderski. Ten pierwszy był przecież jak najbardziej do wyjęcia ale go odpuszczono. Ponadto, Deresiński zapowiedział "nową kartę w dziajach Polonii" jakiś już czas temu i było jeszcze kilka sensowniejszych nazwisk na rynku. Jak dla mnie to z tą akcją się po prostu wygłupił i tyle. No chyba, że różowy się zlituje i puści Łoktajewa, choć podejrzewam że negocjacje w tej sprawie mogą być ciężkie i nie zdziwi mnie jego obecność np. w Gdańsku. Tak czy siak na piątek z tym nie zdążą. Stare sprawy starymi sprawami, prezes miał trudne zadanie, może nawet bardzo trudne, ale trzeba powiedzieć sobie jasno, zbyt wiele to on nie ugrał. Zamiast rzucać się z motyką na słońce (Ward, Pedersen) może warto było najpierw skupić się na średniakach. Z perspektywy czasu wiadomo już że byłoby to lepsze, bo Hancock nie miałby gdzie uciec a my mielibyśmy obok niego chociaż takiego Miśkowiaka czy Ułamka.
    Dlaczego na hasło nowa karta w dziejach przychodzi Ci na myśl tylko i wyłącznie super skład?
    Może to odcięcie się od poprzednich historii z rozrzutnością kasy, może to nowy sposób myślenia w klubie...
    Kildemand... ciekawe co pokaże, bo zdaje się Orzeł Łódź go w tym roku zakontraktował na 2013.
    Kildemand czy Adamczak nie mają stabilnej formy nie wiesz czego możesz się spodziewać czy Damian wróci do swojej dyspozycji, którą obserowaliśmy na sportowej 4/5 startów kończyło się odnotowaniem d lub u w notesie.

    Ugranie Hancocka to i tak bardzo dużo, dla nas praktycznie być albo nie być. Z Kildemandem i Adamczakiem a bez Hancocka moglibyśmy sobie pooglądać 60:30 w plecy.


    Martwi trochę podejście niektórych, że skład do d..y i nie przyjdziemy. Włókniarz pokazał, że to właśnie w takich czasach należy jeszcze bardziej wspomagać klub.
    Jaki sponsor wejdzie tutaj widząc, że tylko sukces powoduje większą liczbę ludzi? Bez dobrych nazwisk 3-4 tysiące ludzi.
    Zawisza też się srała ze składem, ale zaraz poleci w dół tabeli i z tym 3tysięcy wrócą do 1k ludzi.

    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    chodzi o to że brak kasy macie. tylko wirtualna po nowym roku. nie każdy się na to łapie.

    zmontujcie coś solidnego. spuścice Gniezno, Wrocław i Gorzów a będą 2x derby w sezonie
    Nie ma kasy na płatność za podpis. Kasa za punkty na torze jest i to wcale nie wirtualna.
    Przestać pierdzielić farmazony. Klub po każdym sezonie spłacał zaległości, więc nie ma o czym mówić.

  43. Powrót do góry    #1707
    Użytkownik Awatar slawi
    Dołączył
    09-12-2009
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez zeta Zobacz posta
    Dla mnie patałachem to jest taki Bogdanovs, który średnią sobie zawsze nabijał w Dauga. Adamczak w 2012 wykręcił podobną średnią co Max w I lidze i wolałbym już stawiać na naszego wychowanka. A zamiast Andersena - Kildemanda. Tacy zawodnicy byliby znacznie tańsi, a efekt byłby zapewne podobny.

    Tak jak pisałem lubię Hansiora, ale jego zakontraktowanie miałoby sens jakby obok przyszedł ten Miśkowiak/Batchelor/Łoktajew czy nawet Świderski. Ten pierwszy był przecież jak najbardziej do wyjęcia ale go odpuszczono. Ponadto, Deresiński zapowiedział "nową kartę w dziajach Polonii" jakiś już czas temu i było jeszcze kilka sensowniejszych nazwisk na rynku. Jak dla mnie to z tą akcją się po prostu wygłupił i tyle. No chyba, że różowy się zlituje i puści Łoktajewa, choć podejrzewam że negocjacje w tej sprawie mogą być ciężkie i nie zdziwi mnie jego obecność np. w Gdańsku. Tak czy siak na piątek z tym nie zdążą. Stare sprawy starymi sprawami, prezes miał trudne zadanie, może nawet bardzo trudne, ale trzeba powiedzieć sobie jasno, zbyt wiele to on nie ugrał. Zamiast rzucać się z motyką na słońce (Ward, Pedersen) może warto było najpierw skupić się na średniakach. Z perspektywy czasu wiadomo już że byłoby to lepsze, bo Hancock nie miałby gdzie uciec a my mielibyśmy obok niego chociaż takiego Miśkowiaka czy Ułamka.
    Ty chyba jestes Adwokatem albo szwagrem Miskowiaka,w kazdym twoim poscie widnieje Miskowiak.Prawda jest taka ,ze cienki Miskowiak wybral lekka kase w Gdansku bo boi sie jazdy w Enea.Dla ciebie nowa era w dziejach Polonii oznacza Miskowiak i Ulamek,no to gratuluje.sklad Hanckok,Kosciecha,Andersen,Bogdanovs,Buczkowski,Sz ymon,Miki daje duze szanse na utrzymanie sie w nastepnym sezonie,a kto powiedzial,ze sprawa Loktajewa jest zamknieta?nikt.Wyluzuj troche chlopie,bo przesadzasz ochydnie.Jeszcze bedzie tak,ze bedziesz skandowal na stadionie nazwiska ,Bgdanovs i Andersen.Daj spokojnie objechac tej druzynie sezon i zobaczysz w jakim byles bledzie.W ktorym miejscu sklad Gorzowa,Gniezna o Wrocku nie wspone jest silniejszy????Koternoga SWiderski to wedlog ciebie wielkie wzmocnienie?????wybacz!Jestem w 100% pewny ,ze zrobili taki sklad jaki mogli,no chyba ,ze tobie na zlosc!!!!!!

  44. Powrót do góry    #1708
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez jacasek Zobacz posta
    Watt? Batch? Andersen kiedyś był świetnym grajkiem lepszym niż Batchelor z najlepszych lat, a teraz spuścili i to ostro z tonu. Watt? chyba jeszcze gorszy od Andersena nie bez powodu kisił się w 1 lidze w tym sezonie. Ty tak naprawdę z tym Wattem? Wcześniej słysząc nazwisko Miśkowiak , aż mnie ciarki po plecach przechodziły, a teraz jak czytam Watt to żałuję, że Miśkowiak podpisał w Gdańsku
    Mi chodziło że wole ich niż Bogdanova, sam przyznaj że to już lepszy wybór.

  45. Powrót do góry    #1709
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Ku... widzę, że się wszystkim w d*pach poprzewracało. Jeszcze niedawno się zapowiadało, że będą u nas same odpadki, a tu nagle okazuje się, że transfer Hancocka to nie będzie żadna bomba! Z takim podejściem to kogo byście chcieli? Hampela, Golloba i Hancocka na dokładkę? Zluzujcie trochę. Z takim podejściem nigdy nie będziecie zadowoleni. Już współczuję nowemu prezesowi, że będzie musiał się użerać z takimi burakami.

    Wielu z Was się zastanawia po co konfa jest dopiero w piątek. Oczywistym jest, że ze względów marketingowych. Dzięki temu o klubie się mówi, zobaczcie ile stron tu natrzaskano o to chodzi. A zwrot "Nowa Polonia" wielu rozumie chyba jako "Polonia, która będzie miał skład dream-team i wygra wszystkie mecze przez najbliższe trzy sezony"... Chodzi po prostu o stabilność finansowo i lepsze podejście do widzów. Czasem się zastanawiam ile tu wszyscy mają lat.
    No i będą u nas same odpadki , no powiedzmy prawie same odpadki jeżeli domysły się potwierdzą. Nie chodzi tu o przewracanie w dupach tylko cały czas o jakieś podjazdy i przy ewentualnie trafnym wytypowaniu Hansa i Maxuma ośmieszaniu się z budowaniem napięcia, Poniedziałek trzeba było ogłosić skład i spokojnie robić porządki przedświąteczne, a tak człowiek siedzi przy kompie i klika F5 odświeżając stronę na SyFy licząc , że się pojawi jakiś news. Zachciało się bawić panom w Hitchcocka i budować napięcie, dodatkowo te buńczuczne tytuły artykułów, no chyba, że Hampel i Hankock w Polonii, albo Hankock i Emil który chyba jeszcze nie podpisał w czewie (ale by był numer, wtedy chyba Susi sam by musiał wsiąść na motor)

  46. Powrót do góry    #1710
    Użytkownik Awatar slawi
    Dołączył
    09-12-2009
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Dlaczego na hasło nowa karta w dziejach przychodzi Ci na myśl tylko i wyłącznie super skład?
    Może to odcięcie się od poprzednich historii z rozrzutnością kasy, może to nowy sposób myślenia w klubie...
    Kildemand... ciekawe co pokaże, bo zdaje się Orzeł Łódź go w tym roku zakontraktował na 2013.
    Kildemand czy Adamczak nie mają stabilnej formy nie wiesz czego możesz się spodziewać czy Damian wróci do swojej dyspozycji, którą obserowaliśmy na sportowej 4/5 startów kończyło się odnotowaniem d lub u w notesie.

    Ugranie Hancocka to i tak bardzo dużo, dla nas praktycznie być albo nie być. Z Kildemandem i Adamczakiem a bez Hancocka moglibyśmy sobie pooglądać 60:30 w plecy.


    Martwi trochę podejście niektórych, że skład do d..y i nie przyjdziemy. Włókniarz pokazał, że to właśnie w takich czasach należy jeszcze bardziej wspomagać klub.
    Jaki sponsor wejdzie tutaj widząc, że tylko sukces powoduje większą liczbę ludzi? Bez dobrych nazwisk 3-4 tysiące ludzi.
    Zawisza też się srała ze składem, ale zaraz poleci w dół tabeli i z tym 3tysięcy wrócą do 1k ludzi.


    Nie ma kasy na płatność za podpis. Kasa za punkty na torze jest i to wcale nie wirtualna.
    Przestać pierdzielić farmazony. Klub po każdym sezonie spłacał zaległości, więc nie ma o czym mówić.
    Kolego Kitas wielkie brawa w 100% cie popieram,jeszcze nie dawno grozila nam jazda w drugiej lidze i wszystcy plakali,a teraz sklad(z bylym mistrzem swiata) dajacy naprawde szanse na utrzymanie im sie nie podoba.Z takimi kibicami to my za daleko nie ujedziemy!!!!

Strona 38 z 85 PierwszyPierwszy ... 28363738394048 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •