Strona 12 z 85 PierwszyPierwszy ... 210111213142262 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 496 do 540 z 3808

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #496
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Cytat Zamieszczone przez dzemba_zg Zobacz posta
    Nie rozumiesz. Nie macie kasy na zawodnika pokroju Emila, która syf jaki jest u Was i mimo to się nie bał ale chciał trochę zarobić. Klub stracił kompletnie zaufanie po odejściu Emila i będzie ciężko przekonać Nickiego, Hancocka czy Crumpa by przyszli do Was, nie wspomnę o tym że nie macie na kasy, jeśli już to wirtualną. Teraz skupcie się na szukaniu równego składu, niedrogiego a nie nagle po tym jak Emil nie podpisał to od razu Nicki przyleci. Smieszne.
    Śmieszne jest pie...enie ludzi, którzy nie znają realiów jakie panują w Polonii i wokół Polonii na tematy z Polonią związane.

  2. Powrót do góry    #497
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,782
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,346 w 709 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mihalo Zobacz posta
    Ja mam nadzieję, że nasi menago będą siedzieć w klubie na okrągło, aż do momentu zmontowania składu.
    A mam takie pytanie. Bo pojawiła się gdzieś informacja, że pod koniec zeszłego tygodnia, czy na początku tego
    delegat Polonii poleciał na kilka dni do Anglii prowadzić rozmowy kontraktowe. Skoro zdecydowano się na taki
    krok to z kim rozmawiano i co uzyskano?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  3. Powrót do góry    #498
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Nieoficjalnie to byl Woffinden

  4. Powrót do góry    #499
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cytat Zamieszczone przez skaszub Zobacz posta
    Nie ma co się tak podniecać, ostatnie dwa sezony w e-l wcale nie był takim pewnym zawodnikiem na 15 bieg nawet u siebie. A odnośnie ilości kibiców, to decyduje raczej o tym to, iż młodzi ludzie którzy w większości przychodzili w latach 90 teraz pozakładali rodziny i mają małe dzieci, co przy obecnych czasach (brak czasu w tygodniu) postanawiają spędzić to niedzielne popołudnie z dziećmi. Więc myślę że rozłożenie kolejki na kilka dni nie było by takim złym pomysłem.
    A to ciekawe, bo w Częstochowie przychodzi się na żużel całymi rodzinami(kogo stać naturalnie). Trzeba tylko odpowiednio zachęcić kibica do żużla.

  5. Powrót do góry    #500
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Dockm mam nadzieję, że ten prezes to zrozumie. Poprzednicy mieli w nosie ludzi.

    Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

  6. Powrót do góry    #501
    Użytkownik
    Dołączył
    20-10-2012
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    No to widzisz ja na przykład nie będę zabierał rocznego dziecka na stadion

  7. Powrót do góry    #502
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Polska to wolny kraj. Moje łebki zaczęły "chodzić" na żużel na moich plecach - smyka w nosidełko i gitarra - nie mieli roku.

  8. Powrót do góry    #503
    Użytkownik
    Dołączył
    20-10-2012
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Tylko, że ja mam dziewczyny hehe jakby barbie jeździły to nie było by problemu.

  9. Powrót do góry    #504
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    To inaczej. Podobny manewr wykonał mój ojciec na mnie i na siostrze. I działało. I działa.
    Jak ktoś nie chce, to gorzej jakby nie mógł.

  10. Powrót do góry    #505
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-11-2004
    Postów
    530
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mihalo Zobacz posta
    Giani właśnie o to chodzi , tamto spotkanie było przysłowiowym gwoździem do trumny.
    Ja mam nadzieję, że nasi menago będą siedzieć w klubie na okrągło, aż do momentu zmontowania składu.
    Moje kibicowanie na Sportowej zaczęło się w latach siedemdziesiątych więc również pamiętam Procha , braci Ziarników , Dołomisiewicza ( Rysiu , Rysiu D., Rysiu Dołek OLE !!!) itd. W związku z powyższym zapewniam wszystkich młodszych kibiców, że Polonia jest i będzie , bo klub to my kibice.
    No to kibice wsiadać na motory i bronić ekstraligii bo na razie nie ma kto tego robić heheh. Było juz kilka klubow w których byli kibice i nic to nie dało. Jednak patrząc obiektywnie to Polonia nie ma kibiców, nie licząc garstki zapaleńców których pewnie można zmieścić wszystkich razem w jednym autobusie MZK. Jeśli na mecze przychodzi po kilka tys osób to też to jest miarą tego jak mało atrakcyjny stał się żużel dla Bydgoszczan. Przejadło się to już a czasy Dołomisiewicza, Ermolenki, Smitha juz nie wrócą. Polonie w tej chwili stac na bycie klubem pokroju Startu Gniezno, czyli balansujący co jakiś czas na granicy ekstraligi i I ligi. Mam prawie 40 lat ale takiego bagna nie pamiętam... takiej bezradności. Oczywiście popieram fakt zeby nie obiecywać wirtualnych pieniędzy bo wtedy nawet na I lige nie bedzie nas stać.
    Polonia Bydgoszcz

  11. Powrót do góry    #506
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez dzemba_zg Zobacz posta
    Nie rozumiesz. Nie macie kasy na zawodnika pokroju Emila, która syf jaki jest u Was i mimo to się nie bał ale chciał trochę zarobić. Klub stracił kompletnie zaufanie po odejściu Emila i będzie ciężko przekonać Nickiego, Hancocka czy Crumpa by przyszli do Was, nie wspomnę o tym że nie macie na kasy, jeśli już to wirtualną. Teraz skupcie się na szukaniu równego składu, niedrogiego a nie nagle po tym jak Emil nie podpisał to od razu Nicki przyleci. Smieszne.
    Dzemba ale powiedz po co pajacujesz? przecież prezes Deresinski wyraznie mówil ze Emil dostał BARDZO DOBRE warunki.Widocznie we Włokaniarzu zaoferowali mu 200-300 tysiecy wiecej.Kto to wie ?! wiec skoro była kasa na Emila ktorej nie spozytkowano to bedzie ona przeznaczona na innego klasowego jezdzca.Kogo? nie wiem może Nicki w koncu jak nie znajdzie klubu zgodzi sie mnie zarabiac.Lepiej chyba dostac 1,8 mln niz nic prawda?

  12. Powrót do góry    #507
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 37 w 24 postach
    "Jestem przekonany, że wielu fanów z Bydgoszczy będzie jeździło teraz na mecze Unibaksu." - T. Gollob w dzisiejszym programie dla pań domu.

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/32...podjeto-rozmow

  13. Powrót do góry    #508
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Kibice polonii nie sa sprzedajni, my kibicujemy temu co kochamy a nie temu co ladniejsze, blyszczace i z wieksza sakiewka. Wole bydgoska ruine na Sportowej niz swiecaca Karkosikowa motoarene. Zejdz na ziemie Gollob.

  14. Powrót do góry    #509
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    Kibice polonii nie sa sprzedajni, my kibicujemy temu co kochamy ...
    Bardzo dobrze prawisz, tylko teraz trzeba to potwierdzić w czynach. Kto żywy ten idzie na mecz, wszystko jedno mały, czy duży, na normalny, ulgowy, czy za free. Potencjalny nowy właściciel klubu musi zobaczyć, że potencjał jest. Jakikolwiek skład uda się na nadchodzący sezon zbudować, nie możecie się na niego obrażać, tak jak piszesz z miłości do klubu i szacunku tych tych co dla Was będą jeździć. U nas to zadziałało.

  15. Powrót do góry    #510
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bleemek Zobacz posta
    "Jestem przekonany, że wielu fanów z Bydgoszczy będzie jeździło teraz na mecze Unibaksu." - T. Gollob w dzisiejszym programie dla pań domu.

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/32...podjeto-rozmow


    ale ktoś ma poczucie humoru.........

  16. Powrót do góry    #511
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Może chodziło mu o tych torunian, którzy studiują/pracują w Bdg?

  17. Powrót do góry    #512
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach

  18. Powrót do góry    #513
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    To nie może byc prawda bo Dzemba_zg pisał ze nie ma kasy na Nickiego.

  19. Powrót do góry    #514
    Użytkownik
    Dołączył
    28-12-2002
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 6 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Jeśli to prawda to wielkie gratualcje!
    Poważnie, zmiana Emila na Nickiego to najlepszy ruch w obecnym czasie.
    No i osłabienie AGRO SHOW też ma znaczenie.

  20. Powrót do góry    #515
    Użytkownik Awatar Solek
    Dołączył
    03-05-2006
    Postów
    108
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Jeśli to prawda to nie jest źle. Dorzucamy Kostka, poprawić tor i będzie co oglądać .

  21. Powrót do góry    #516
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    blisko też był Emil...

    jak uczy speedway nie ma podpisu nie ma zawodnika

    ale oby coś w tym było.

  22. Powrót do góry    #517
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-04-2002
    Postów
    1,034
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 37 w 24 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/32...blisko-polonii

    1. N. Pedersen 10,40
    2. A. Łaguta 4,34
    3. Kościecha 6,18
    4. Pavlic 6,73
    5. Buczkowski 7,57
    6. Curyło 4,42
    7. Woźniak 4,67
    = 39,89

    Oprócz Łaguty byłbym z tego składu zadowolony. Trzeba będzie go zastępować Szymkiem albo Mikołajem.
    Nicki Pedersen to byłaby prawdziwa petarda. Najlepszy zawodnik Ekstraligi 2012, bez dwóch zdań jeden z najlepszych na świecie, twardy na torze. Świetnie byłoby mieć go w składzie.

    Trochę nierealne jest dla mnie wyciągnięcie Pavlica z Leszna. Za rozsądne pieniądze można go wyciągnąć, ale jest jeszcze trochę zawodników z KSM-em podobnym do Pavlica, więc jak nie on to kto inny.

  23. Powrót do góry    #518
    Stały bywalec Awatar bartiromo1
    Dołączył
    07-03-2003
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 150 w 64 postach

    icon6.gif

    Ja na waszym miejscu bym się tak bardzo nie cieszył - w zakończonym sezonie nicki jeździł w gdańsku i dobrze dla wybrzeża się to nie skończyło

    A tak poważnie - jesteście na siebie skazani (jeśli power chce jeździć e-lipie w tym sezonie a wy w następnym)

  24. Powrót do góry    #519
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Pavlic odchodzi z Leszna bez specjalnego wyciagania. Jego menago jest "przyjaciel" Unii Leszno Sławek, kontrakt załatwiany jest po Kryjomu

  25. Powrót do góry    #520
    Użytkownik Awatar DonPedro
    Dołączył
    19-12-2011
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    33
    Podziękowania: 50 w 22 postach
    W gruncie rzeczy to całkiem przyzwoity skład jeśli wszystko się potwierdzi. Power i Buczek - dwóch liderów. Pavlic dość chimeryczny, ale też powinien swoje przywozić u siebie, gorzej z wyjazdami. Niewiadoma to Artiom i Kostek, ale jeśli Wasi juniorzy wystrzelą z formą to powinniście się spokojnie utrzymać. Oby tylko w obliczu problemów finansowych Nicki za dużo szmalu z was nie wyssał, bo będzie znowu kłopot w 2014.

  26. Powrót do góry    #521
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez dzemba_zg Zobacz posta
    Nie rozumiesz. Nie macie kasy na zawodnika pokroju Emila, która syf jaki jest u Was i mimo to się nie bał ale chciał trochę zarobić. Klub stracił kompletnie zaufanie po odejściu Emila i będzie ciężko przekonać Nickiego, Hancocka czy Crumpa by przyszli do Was, nie wspomnę o tym że nie macie na kasy, jeśli już to wirtualną. Teraz skupcie się na szukaniu równego składu, niedrogiego a nie nagle po tym jak Emil nie podpisał to od razu Nicki przyleci. Smieszne.
    Czyli dla Ciebie słowa "nie chodziło o pieniądze, a o zmianę otoczenia" nic nie znaczą?
    Po co oferowaliby kontrakt zawodnikowi, który ma być liderem wiedząc, że na niego nie mają?? Jakbyś się tak czasem zastanowił nim naskrobiesz to byłoby miło...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  27. Powrót do góry    #522
    Użytkownik Awatar Wojtas1920
    Dołączył
    02-11-2011
    Postów
    122
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Jestem przekonany, że wielu fanów z Bydgoszczy będzie jeździło teraz na mecze Unibaksu." - T. Gollob w dzisiejszym programie dla pań domu.
    Oczywiście, że wielu! Ale tylko na derby

  28. Powrót do góry    #523
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2007
    Postów
    560
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Emil odchodzi do włókniarza i to jest dla mnie nijaka informacja.Ani dobra ani zła. Sami pamiętamy jakie potrafił Emil robić wyniki na wyjazdach. No i knajpy w Bydgoszczy pewnie nie otworzy Nicki to na elige najlepsza z możliwych opcji ale czy nas stać? Tylko ten Artiom, tego sie najbardzij boję ale wciąż wierzę w tego zawodnika bo ma potencjał. No i Pavlic do tego i mamy całkiem porządny skład. A jeśli komuś brakuje "naszych" zawodników to niech spojrzy na juniorów i może za kilka lat będziemy mieli prawie cały rodowity skład.

  29. Powrót do góry    #524
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bleemek Zobacz posta
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/32...blisko-polonii

    1. N. Pedersen 10,40
    2. A. Łaguta 4,34
    3. Kościecha 6,18
    4. Pavlic 6,73
    5. Buczkowski 7,57
    6. Curyło 4,42
    7. Woźniak 4,67
    = 39,89

    Oprócz Łaguty byłbym z tego składu zadowolony. Trzeba będzie go zastępować Szymkiem albo Mikołajem.
    Nicki Pedersen to byłaby prawdziwa petarda. Najlepszy zawodnik Ekstraligi 2012, bez dwóch zdań jeden z najlepszych na świecie, twardy na torze. Świetnie byłoby mieć go w składzie.

    Trochę nierealne jest dla mnie wyciągnięcie Pavlica z Leszna. Za rozsądne pieniądze można go wyciągnąć, ale jest jeszcze trochę zawodników z KSM-em podobnym do Pavlica, więc jak nie on to kto inny.
    Mały błąd drogi kolego - KSM drużyny wyszłoby 39,97 W tym wypadku wliczamy Mikiego, a nie Artioma
    Pod względem KSM wygląda imponująco - chyba żadna z drużyn by tego nie przebiła Ale oczywiście statystyka nie równa się prawdzie. Pewniakiem byłby chyba tylko Nicki. Buczek pewny na te 8-10 punktów, ale też miewa zawahania. Reszta...może rozpierdziulić każdego, albo przegrać z byle juniorem ...
    Pavlic raczej do drogich należeć nie powinien, niemniej jednak uważam, że to nie najgorszy manewr. Oczywiście warunkując to tym, że w drużynie będzie Nicki.
    Osobiście za nim nie przepadam (twarda walka to jedno, ale chamstwo na torze to co innego). Ale muszę mu oddać, że jeździ widowiskowo (o ile nie przegina) i zawsze walczy do końca (chociaż czasem nie wie, gdzie jest koniec). No i przede wszystkim skutecznie. A tego nam będzie trzeba.
    Artiom...no jak musi zostać to przynajmniej mam cichą nadzieję, że przy Kanclerzu i na twardszym torze coś z niego wyjdzie. Chociaż ta nadzieja jest bardzo cicha i ledwie zauważalna. Nadal wolałbym Świderskiego.
    Pozostaje grupa Buczek-Kostek-Szymek-Miki. W sumie nie można się do nich za specjalnie o co przyczepić. Buczek poszedł do przodu i jest coraz lepszy, Kostek swoje jedzie (a powiedziałbym nawet, że robi więcej niż po nim się spodziewałem), a juniorzy nadal się rozwijają, a ich skuteczność rośnie.
    Żeby teraz kolejni juniorzy zaczęli do nich dobijać, bo Miki ostatni juniorski sezon ma przed sobą. Chociaż kto wie...jak Artiom będzie znów cieniował a Szymek z Mikim nadal będą dobrze jeździć to może trzeci junior dostanie znowu szanse.
    Ale póki co to i tak na razie są tylko spekulacje. Jakby był podpis pod kontraktem tego Pedersena, to jednak już spokojniej by u mnie było
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  30. Powrót do góry    #525
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Całkiem realne, że Polonia zbuduje lepszy* skład niż Karkosik&Company.
    Do tego za wiele mniejsze pieniądze.

    *czyt. skuteczniejszy
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 07-12-2012 o 16:11

  31. Powrót do góry    #526
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Pytanie: Kto będzie w sezonie 2013 menedżerem drużyny skoro Jerzy Kanclerz ma się ocierać o zarząd Polonii?
    Przy takim zestawieniu jak proponujecie wyżej z Nickim, Juricą i Artemem, musi być to ktoś z dużym autorytetem.

    Swoją drogą za dużo tych zmian ze składem, za stary chyba jestem i ciężko mi się zidentyfikować z tymi zawodnikami.

  32. Powrót do góry    #527
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    No oby ta wizja się sprawiła. Bardzo się cieszę, że jest szansa na zatrzymanie Artioma. Zawsze lepiej jest mieć 5 seniorów niż jedną dziurę w skłądzie. Do Pavlica nie mam wielkiego przekonania ale zapewne nie jest drogi (sam składał do nas ofertę) no i najlepiej pasuje do drużyny z Kościechą i Pedersenem. Jedyną poważną alternatywą dla takiej opcji są tak naprawdę niepewni: Ljung, Harris oraz Łoktajew, który byłby tylko wypożyczony.

    Ogólnie to gdyby został Emil, to byłaby jedna zamiana czyli tak jak się spodziewałem, że najsłabsze ogniwo tj. Gapińskiego zastępuje inny średniak. Podejrzewam, że byłby to nadal Miśkowiak ale jego KSM nie pasuje. Jednak Pedersen>Sajfutdinow co przy dalszym rozwoju juniorów i ogarnięciu się przez Łagutę sprawiłoby, że przy sprzyjających wiatrach w takim składzie moglibyśmy powalczyć o PO. Zwłaszcza, że obecność Pedersena to pewne 13-15 pkt na wyjazdach i można by wygarnąć sporo bonusów.

    Prezes powinien jednak troszkę utemperować Kanclerza, bo codziennie udziela jakiś wywiadów. Tu nie ma miejsca na bycie celebrytą. Jakoś nie widzę, żeby inne kluby zdradzały swoje wizje składu, co Kanclerz robi nagminnie i osłabia pozycję negocjacyjną prezesa ...

  33. Powrót do góry    #528
    Użytkownik Awatar chlopak_z_miasta
    Dołączył
    12-11-2010
    Postów
    393
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez zeta Zobacz posta
    Dokładnie JD. Teraz po wypowiedziach wielkiego "menadżera" i prezesów wiemy to napewno. Powiem tak, sam pisałem że dla Emila najlepsza będzie zmiana otoczenia i sam bym mu to doradzał jako menadżer. Także nie mam pretensji za samo odejście do medalików, bo to dobra decyzja pod względem sportowym (nie wiem czy finansowym, ale pewnie stratny nie będzie) ale niestety stylem odejścia to nawiązał do Pipety. A właściwie nie on sam, bo wyrolował nas niby "swój" człowiek - Suskiewicz. Skoro potrafili zadeklarować się w Częstochowie już miesiąc temu, to czemu tak długo zwlekali z poinformowaniem Polonii? O ile jestem jeszcze w stanie zrozumieć, że czekali na kredyt, żeby dostać pieniądze, to w ostatnim tygodniu zachowali się jak ****. Gdyby mieli klasę i rzeczywiście traktowali klub jako coś więcej niż miejsce zarobku, to od razu po spłaceniu za sezon 2012 postawili by sprawę jasno. A tak wyszedł tradycyjny kwas, a klub stracił niepotrzebnie czas.

    Emila jakoś nigdy wielką sympatią nie darzyłem (głównie ze względu na cwaniakowanie Suskiewicza) ale szacunek mu się należy. Nie zamierzam na niego nigdy gwizdać, ba zawsze zostanie przeze mnie należycie przywitany na prezentacji, ale dopóki wokół niego będzie się kręcił cwaniak, to nie będę mu kibicował.

    Natomiast dla Polonii pod względem sportowym odejście Emila może wyjść nawet na korzyść, o ile zakontraktowany zostanie Nicki Pedersen. Co prawda jakieś 2-3 tygodnie temu jak snułem taką wizję to mnie zaatakowaliście, to teraz warunki sprawiły że teraz pewnie nikt nie będzie przeciwny takiemu rozwiązaniu, a moje 2 marzenie transferowe może się ziścić (a derby będą ciekawsze). Ale jak nie uda nam się go pozyskać, względnie duetu Ward/Lindgren to nie ma się co porywać z motyką na słońce i zacząć sezon spokojnie w I lidze składem Woźniak, Curyło, Adamczak/Jędrzejewski, Kościecha i kimś jeszcze. Przejechać spokojnie, bez długów z dwa sezony i spróbować wrócić. Kolejnego depresyjnego sezonu zakończonego spadkiem ten klub już nie wytrzyma.

    Gratulacje dla Włókniarza, podziękowania dla Emila. Jedziemy dalej, bez płaczu!
    Teraz sobie mozemy gdybac czy wyrolowal na Suskiewicz czy sam Emil. Z powodow osobistych Emil nie bral udzialu w rozmowach, ale juz na poczatku pazdziernika odnosnie ewentualnego transferu do Wlokniarza mowil tak:

    Na razie nie mogę za wiele na ten temat mówić. Może, zobaczymy. Mnie się tutaj podoba w Częstochowie. Włókniarz ma fajny stadion, dobrą atmosferę i kibiców. Lubię tor w Częstochowie. Jest duży, specyficzny, a ja gustuję w tego typu owalach. Lubię też, gdy jest walka na torze i gdzie możesz nawet start przegrać, a potem szukać dobrych ścieżek umożliwiających skuteczne ataki. Myślę, że na konkrety trzeba poczekać. Co do oficjalnych rozmów, to jest oczywiście na to za wcześnie.

    My oczywiscie w naszej naiwnosci wierzylismy, ze mozna chlopakowi dac 100-200 tys. zl mniej niz inne kluby i Emil zostanie. Ta taktyka do tej pory sie sprawdzala, chociaz pokrzywdzony nikt nie byl, bo kontrakt Sajfutdinowa z roku na rok byl coraz wyzszy. Na razie sam Emil sie jednak do sprawy nie ustosunkowal, a wolalbym uslyszec jego slowa niz okragle zdania Suskiewicza.

    Mimo, ze nie lubie Nickiego to pewnie wiadomosc, ze jest dogadany z Polonia pojechala Suskiewiczowi po ambicji, no bo przeciez zaloba powinna trwac wedlug tradycji rok, a tu niespelna 24 godziny pozniej taki numer. Szybko sie Kanclerz z Deresinskim pocieszyli i podniesli z kolan, na ktorych mieli kleczec conajmnie do swiat. Oby tylko nie bylo przerzucania odpowiedzialnosci na druga strone typu: "Emil juz byl dogadany z Czewa, a Suskiewicz mydlil nam oczy od poczatku" z jednej strony, a "A wlasnie, ze nie bo na Emila zalowaliscie i woleliscie dac Perdersenowi. Emil poczul sie niechciany: etc.
    Ostatnio edytowane przez chlopak_z_miasta ; 07-12-2012 o 17:18

  34. Powrót do góry    #529
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Całkiem realne, że Polonia zbuduje lepszy* skład niż Karkosik&Company.
    Do tego za wiele mniejsze pieniądze.

    *czyt. skuteczniejszy
    Semen ty tak poważnie?

  35. Powrót do góry    #530
    Użytkownik Awatar chlopak_z_miasta
    Dołączył
    12-11-2010
    Postów
    393
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    blisko też był Emil...

    jak uczy speedway nie ma podpisu nie ma zawodnika

    ale oby coś w tym było.
    A w Czestochowie podpis Emila jest? Chyba jednak jeszcze nie. Poza tym ich prezes nawet nie wie czy to bedzie kontrakt na rok, dwa czy trzy. Wie tylko, ze Emil juz jest. Zeby mi tylko nie bylo, ze jestem zlosliwy. Ja prezesem z Czewy nie jestem.

  36. Powrót do góry    #531
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-11-2004
    Postów
    530
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Mały błąd drogi kolego - KSM drużyny wyszłoby 39,97 W tym wypadku wliczamy Mikiego, a nie Artioma
    Pod względem KSM wygląda imponująco - chyba żadna z drużyn by tego nie przebiła Ale oczywiście statystyka nie równa się prawdzie. Pewniakiem byłby chyba tylko Nicki. Buczek pewny na te 8-10 punktów, ale też miewa zawahania. Reszta...może rozpierdziulić każdego, albo przegrać z byle juniorem ...
    Pavlic raczej do drogich należeć nie powinien, niemniej jednak uważam, że to nie najgorszy manewr. Oczywiście warunkując to tym, że w drużynie będzie Nicki.
    Osobiście za nim nie przepadam (twarda walka to jedno, ale chamstwo na torze to co innego). Ale muszę mu oddać, że jeździ widowiskowo (o ile nie przegina) i zawsze walczy do końca (chociaż czasem nie wie, gdzie jest koniec). No i przede wszystkim skutecznie. A tego nam będzie trzeba.
    Artiom...no jak musi zostać to przynajmniej mam cichą nadzieję, że przy Kanclerzu i na twardszym torze coś z niego wyjdzie. Chociaż ta nadzieja jest bardzo cicha i ledwie zauważalna. Nadal wolałbym Świderskiego.
    Pozostaje grupa Buczek-Kostek-Szymek-Miki. W sumie nie można się do nich za specjalnie o co przyczepić. Buczek poszedł do przodu i jest coraz lepszy, Kostek swoje jedzie (a powiedziałbym nawet, że robi więcej niż po nim się spodziewałem), a juniorzy nadal się rozwijają, a ich skuteczność rośnie.
    Żeby teraz kolejni juniorzy zaczęli do nich dobijać, bo Miki ostatni juniorski sezon ma przed sobą. Chociaż kto wie...jak Artiom będzie znów cieniował a Szymek z Mikim nadal będą dobrze jeździć to może trzeci junior dostanie znowu szanse.
    Ale póki co to i tak na razie są tylko spekulacje. Jakby był podpis pod kontraktem tego Pedersena, to jednak już spokojniej by u mnie było
    czyli właściwie zamiast wzmocnień w najlepszym wypadku zostanie tak jak było... Niki za Emila a Pavlic za Gapińskiego... Jesli to sie potwierdzi to i tak będzie sukces ale ja mimo wszystko poszukał jeszcze jednego seniora. Takiego zastępce dla Kostka i Laguty w razie czego. Kostek to kontuzjogenny chłopak więc wolałbym mieć jakiś plan B. Ja bardzo chciałem mieć w składzie Lindgrena lub Worda (ew. Woofindena) ale teraz to chyba już nie za bardzo by pasował do składu
    Polonia Bydgoszcz

  37. Powrót do góry    #532
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Prezes dementuje ostatnie doniesienia o składzie Polonii. Są 4 warianty składu i nie mamy sobie robić póki co zbędnych nadziei.

  38. Powrót do góry    #533
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Niech dementuje. O Emila był tak pozytywnie nastawiony i widać co wyszło. Lepiej być nieco powściągliwym aniżeli potem świecić oczami przed kibicami.
    Poza tym to, że są różne warianty składu to też dobrze. Właśnie przez to, że założyli niemal pewne pozostanie Emila zostaliśmy na lodzie. Całe szczęście szybko się ogarnęli i wzięli za robotę.
    maciej_a i niby kogo byś poszukał w zastępstwo? Zamiana Artioma na kogokolwiek powoduje podniesienie KSM drużyny i przekroczenie górnego limitu. No chyba, że Świderski o którym mówiłem wcześniej, a za którego mnie zrugano, że to słabiak. Za Kościechę ktoś tam jeszcze by się znalazł, ale też bez szału... i znowu pada na Świderskiego, ewentualnie Bogdanowa.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  39. Powrót do góry    #534
    Użytkownik Awatar chlopak_z_miasta
    Dołączył
    12-11-2010
    Postów
    393
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Niech dementuje. O Emila był tak pozytywnie nastawiony i widać co wyszło. Lepiej być nieco powściągliwym aniżeli potem świecić oczami przed kibicami.
    Moglby jeszcze ta powsciagliwoscia zarazic naszego eksperta SF, czyli Kanclerza. Widac, ze pod tym wzgledem wchodza sobie troche w droge. Kanclerz od czasu paplania o negocjacjach z Artiomem Laguta przed zakonczeiem sezonu powinien juz byc troche madrzejszy i trzymac jape na klodke.

  40. Powrót do góry    #535
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nad ostatnim seniorem to bym się zbytnio na waszym miejscu nie spuszczał - w końcu macie dwójkę konkretnych juniorów, którzy będą stanowić jedną z najlepszych par w Polsce. I powinni jeździć więcej, niż po trzy razy, przynajmniej tak mi się wydaje. Zatem muszą jechać za kogoś

  41. Powrót do góry    #536
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    po pierwsze Kanclerza by wypadalo przymknac bo klepanie jezorem nic nie daje tylko zaraz chetni na tych zawodnikow zaczna wydzwaniac do nich np Tarnow po Artioma po drugie jedyny plus to bedzie zawodnik ktory nie bedzie pozwalal przegrywac nam biegow tzn bedzie ewentualnie remis w najgorszym wypadku, taka armata byla nam niezbedna

  42. Powrót do góry    #537
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez maciej_a Zobacz posta
    czyli właściwie zamiast wzmocnień w najlepszym wypadku zostanie tak jak było... Niki za Emila a Pavlic za Gapińskiego... Jesli to sie potwierdzi to i tak będzie sukces ale ja mimo wszystko poszukał jeszcze jednego seniora. Takiego zastępce dla Kostka i Laguty w razie czego. Kostek to kontuzjogenny chłopak więc wolałbym mieć jakiś plan B. Ja bardzo chciałem mieć w składzie Lindgrena lub Worda (ew. Woofindena) ale teraz to chyba już nie za bardzo by pasował do składu
    No jednak patrzac przez pryzmat roku 2012 byloby to wzmocnienie

    Nicki + Pavlic = 2,59 + 1,72 = 4,31
    Emil + Gapa = 2,26 + 1,5 = 3,76

    roznica wynosi 0,55 a mnozac to przez 5 biegow wychodzi na plus 2,75 punktów wiecej w meczu (z bonusami)

  43. Powrót do góry    #538
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    A mam takie pytanie. Bo pojawiła się gdzieś informacja, że pod koniec zeszłego tygodnia, czy na początku tego
    delegat Polonii poleciał na kilka dni do Anglii prowadzić rozmowy kontraktowe. Skoro zdecydowano się na taki
    krok to z kim rozmawiano i co uzyskano?
    hehehe nie delegat a Kanclerz i nie na rozmowy a na spotkanie rodzinne

  44. Powrót do góry    #539
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach

  45. Powrót do góry    #540
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Terminarz jak terminarz - z Czewą u siebie w drugiej części sezonu, więc emocje już opadną. A gdyby było w początkowej fazie rozgrywek, to pewnie na stadionie byłyby tłumy
    Jak nie ma kontuzji, to kolejność rozgrywania spotkań z konkretnymi rywalami nie ma większego znaczenia.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •