Strona 11 z 85 PierwszyPierwszy ... 9101112132161 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 451 do 495 z 3808

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #451
    Użytkownik Awatar chlopak_z_miasta
    Dołączył
    12-11-2010
    Postów
    393
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    http://polonia.bydgoszcz.pl/blog/1_1...e_polonii.html

    Deresinski wlasnie sie ustosunkowal do odejscia Emila. Potwierdza tylko to, co wiemy o Suskiewiczu.

  2. Powrót do góry    #452
    Stały bywalec
    Dołączył
    22-06-2005
    Postów
    1,327
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 113 w 69 postach
    Pomijając sprawy finansowe, dziwicie mu się ? On siedział tu 7 lat i jakąś tam wdzięczność dla tego klubu musiał mieć za to, że pozwoliła mu wypłynąć na szersze wody i tak naprawdę w ogóle zaistnieć w speedway'u. Ale czy on na tej wdzięczności i "przywiązaniu" do Bydgoszczy miał tutaj uciągnąć całą karierę? Przecież Polonia za czasów pobytu Rosjanina w naszym klubie to zespół ciągle balansujący na granicy Ekstra- oraz 1-ligi, w którym na dodatek cały czas dochodziło do zmian prezesów, braku stabilności finansowej. Jeżeli naprawdę chce się rozwijać i przede wszystkim powalczyć o coś w Ekstralidze, bo u nas jak wiadomo znowu walczyłby tylko o utrzymanie, to dobrze zrobił, że odszedł. On już swoją robotę wykonał, co sezon zdobywał dla nas dość dużą liczbę punktów. Czasem wyjazdy mu nie wychodziły, no ale prawda jest też taka, że nie miał odpowiedniego wsparcia bo klub nie potrafił zbudować na tyle mocnego zespołu aby przy słabszej dyspozycji lidera ktoś inny odpowiednio punktował.

    Mam nadzieję, że nie będzie teraz ujadania i krytykowania go za tą decyzję bo wydaje się ona jak najbardziej logiczna i zrozumiała. Pierw uporządkujmy sprawy wewnątrz spółki a potem myślmy o kontraktowaniu takich zawodników, bo to chyba nie jest przypadek, ze od wielu lat nie przeprowadziliśmy żadnego spektakularnego transferu (może Walasek jedynie).

  3. Powrót do góry    #453
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2008
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Gratulujemy Włókniarzom Emila.
    Dzięki EMIL za te 7 lat emocji i walki dla Polonii!
    BTW gratulację wygranej walki o Emila
    Leszczynie/ Lesznianie? uczcie się- jak się żegna swojego lidera z klasą!

  4. Powrót do góry    #454
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Cytat Zamieszczone przez never_mind Zobacz posta
    .

    Twoja radość jest zrozumiała. Dziękuję Ci za ten wpis, bo widać dzięki niemu, że w Częstochowie są jeszcze normalni kibice. Posty dockm i veronka powodują bowiem, że krew człowieka zalewa. Pozdrowienia.
    Ale o cóż Ci chodzi? Gdzie ja się napinałem? Pisałem żeby zakończyć tą niepotrzebną wojnę... To wśród kibiców Polonii przeważali pewni siebie optymiści, którzy nie chcieli zrozumieć jednej rzeczy - że Emil może odejść.

  5. Powrót do góry    #455
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-07-2008
    Postów
    1,769
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cóż Emil idzie do miasta, gdzie nie wyszedł mu nawet jeden mecz dobry jak na lidera, zobaczymy co z tego wyjdzie. Myślę że wróci po roku, Emil chciał zostać tylko za dużo miesza Susi z Sawarskim.. W szczególności ten drugi.. Trudno Emil powodzenia w poczynaniach indywidualnych.
    BTW: Dziwnie będzie się witać z sąsiadem (Emilem) czy drugim sąsiadem (Susi) ćwicząc u Maximusa..

    Teraz jesteśmy w czarnej dupie, początek końca..
    Ostatnio edytowane przez Kobe_bks ; 06-12-2012 o 18:48

  6. Powrót do góry    #456
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Teraz mamy trudną sytuację bo zawodnicy wiedząc co się dzieje postawią prezesa pod ścianą. Jeśli chodzi o Emila to kluczowym było spotkanie wrześniowe kiedy najechano na Sawarskiego. Pewnie ma on dalej wpływ na Emila i wyszło jak wyszło.

    Wysyłane z mojego HTC One S za pomocą Tapatalk 2

  7. Powrót do góry    #457
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez chlopak_z_miasta Zobacz posta
    http://polonia.bydgoszcz.pl/blog/1_1...e_polonii.html

    Deresinski wlasnie sie ustosunkowal do odejscia Emila. Potwierdza tylko to, co wiemy o Suskiewiczu.
    Nie mów hop bo działacze Polonii sami sobie zaprzeczają. Poczytaj wnioski po rozmowie z Suskiewiczem zarówno Deresińskiego jak i Kanclerza:

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/32...o-sie-pogodzic
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/32...tal-nam-plan-b

    Czy oni osobno rozmawiali z Suskiewiczem? Bo niemozliwe by z tej samej rozmowy wyciagnęli inne wnioski. No chyba, że którys z nich mocno koloryzuje a to tylko wskazuje, że może iskrzyć między nimi przy współpracy.

    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Szkoda Emila i taka prawda,ale liczę,ze teraz zrobią wszystko by zatrudnić Nickiego Pedersena!
    Nie ma co myśleć i zastanawiać się nad tym bo to jedyny lider,który gwarantuje pewne punkty!

    Nadal będę kibicował Emilowi bo go uwielbiam i wszystkiego najlepszego w nowym klubie!
    A co mówi Ci Twoje radio PiK czy też tv? Przecież miałeś takie pewne i sprawdzone info? Smutne, ze nawet nie zdobyłeś miany największego trolla i krętacza bo przebił Cię maly_eryk. Chyba, że to Twoje alter ego

    A teraz parę słów do normalnych kibiców a nie trolli.

    Co do Emila to niesamowicie się cieszę, że będzie u nas. Rozumiem tez Wasze rozżalenie z powodu odejścia ulubieńca bo czujecie pewnie to co ja w chwili gdy Slammer opuszczał Włókniarza. Trzeba teraz trzymać kciuki by Wasi działacze zbudowali ciekawy skład dający zarówno emocje jak i spokojne utrzymanie a może i coś więcej. Trzymam kciuki za to.

    Nie wieszajcie też psów na działaczach - licytowanie się do końca i oferowanie wirtualnego kontraktu mogło spowodować, że za rok po Polonii nie byłoby co zbierać. Kefir u nas to kiedyś zrobił chcąc na siłę jechać Pedersenem i Hancockiem gdy nie miał pokrycia na to i przez 3 lata prawie wykończył klub z tego powodu. Być może kiedyś jak wszystko będzie poukładane Emil wróci lub przyjdzie inny świetny zawodnik.

    P.S.
    Cytat Zamieszczone przez Kobe_bks Zobacz posta
    Cóż Emil idzie do miasta, gdzie nie wyszedł mu nawet jeden mecz dobry jak na lidera, zobaczymy co z tego wyjdzie.
    Na wrześniowym turnieju fruwał po naszym torze!

    P.S. 2
    Tak dla rozładowania atmosfery to na tym transferze sporo straci reprezentacja Polski - na 1/2 SWC będzie ciekawie. Nie byłbym pewien czy sympatia trybun będzie po stronie reprezentacji Polski z tak "lubianymi" w Częstochowie Kasprzakiem i Gollobem prowadzonymi przez Cieślaka czy raczej po stronie Rosji z braćmi Łagutami i Emilem.

  8. Powrót do góry    #458
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-11-2004
    Postów
    530
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Wojtas1920 Zobacz posta
    z tym symbolem bym nie przesadzał. prawdziwy symbol odszedł w 2003 r.

    BTW gratulację wygranej walki o Emila
    No ale widzisz sam że z symbolu (czyt. Golloba) też już nic nie zostało... Tzn powołam się na właśnie Tomka z lat młodości i powiem że z jego symboliki pozostała "szmata na kiju". Od wiosny będzie symbolem Torunia.
    Emilowi życzę powodznia choć trochę ciężko mi się pogodzić z jego odejściem. O dziwo trudniej niz odejściem pseudo-sumbolu
    Polonia Bydgoszcz

  9. Powrót do góry    #459
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    Emil zaproponowano tyle co dawala Czewa , wnioski proste ......... wczesniej juz wszystko bylo poukladane .

  10. Powrót do góry    #460
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,349
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Co za dziady! :/

    Nie wierzę, że nie można było zrobić więcej, żeby Emil został w Bydgoszczy.

    Niestety przypłacimy wysoką cenę, oby nie najwyższą.

  11. Powrót do góry    #461
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta

    P.S. 2
    Tak dla rozładowania atmosfery to na tym transferze sporo straci reprezentacja Polski - na 1/2 SWC będzie ciekawie. Nie byłbym pewien czy sympatia trybun będzie po stronie reprezentacji Polski z tak "lubianymi" w Częstochowie Kasprzakiem i Gollobem prowadzonymi przez Cieślaka czy raczej po stronie Rosji z braćmi Łagutami i Emilem.
    No nie mow ze bedzie drugie Leszno w Czewie. Zalamac sie mozna

  12. Powrót do góry    #462
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez JD Zobacz posta
    Emil zaproponowano tyle co dawala Czewa , wnioski proste ......... wczesniej juz wszystko bylo poukladane .
    Wynika to wprost z dzisiejszego zachowania Susla.
    Szkoda,ze wczesniej nie poinformowal o koniecznosci zmiany otoczenia tylko udawal glupa.
    Niepotrzebnie dzialacze marnowali czas i sie ludzili.Po czesci sami sa sobie winni,no ale jak mowi menago, Emil potrzebuje zmian wiec pewnie i 10 baniek nie zatrzymaloby go w Bydzi.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  13. Powrót do góry    #463
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-11-2004
    Postów
    530
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Ja uważam że przyszły sezon będzie ostatnim w gronie Ekstraligowców na długie lata... Obawiam się ze to będzie koniec żużla w naszym mieście. A kibice? Dla kogo Ci ludzie mają chodzić na mecze? W tym roku jak będzie po 5 tys to będzie dobrze. Z kim kibice mają się utożsamiac?
    Teraz musimy znowu robił łapankę. Teraz nawet taki Kościecha może sobie miliony wołać bo jak nie będzie wyjścia to trzeba będzie brać "odpady". Uważam że jedynym ratunkiem jest spróbować zakontraktować Hancocka lub Crumpa i do tego Lindgren może Ward... i liczyć że juniorzy zaczną w meczach robić po 6-8 pkt.
    Szkoda gadać...
    Polonia Bydgoszcz

  14. Powrót do góry    #464
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    no cóż ktoś tam jeszcze na rynku pozostał.

    pytanie o stan waszej kasy. wydaje się że jest gorzej niż jest to przedstawiane mediom.

    wolni (bez oficjalnego kontraktu):

    Crump
    Hancock
    Nicki
    MJJ
    Hampel
    Lindgren
    Loktajev
    Ward (??)


    i cała masa troche gorszych grajków. coś z tego można sklecić. pewnie nie będzie to skład który przyciągnie tłumy na trybuny ale może uda się wam utrzymać ekstra czego wam serdecznie życzę.
    mam jednak wrażenie że pod dywanem jest jeszcze u was parę trupów...

  15. Powrót do góry    #465
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Crumpa ? Ruszcie głowa... Żegna się z Marta mając ważny kontrakt nie mając zabezpieczenia?
    Nie bądźmy naiwni. Poczekajmy na rozwój wydarzeń.

    Maci hampel w zielonej.

    Co do utożsamiania się jest Buczek, Miki i Szymon.

    Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
    Ostatnio edytowane przez kitas ; 06-12-2012 o 19:58

  16. Powrót do góry    #466
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Dzięki Emil za te sezony w Polonii. Wszystkiego dobrego w sezonie 2013 w Czewie.
    Panowie, głowa do góry. Nie ma Emila to nie ma, spadnie to spadniemy. Jak spadniemy to awansujemy, jak nie od razu to za parę sezonów. W stojącej wodzie robi się bagno, tak jak u nas w klubie...

  17. Powrót do góry    #467
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    kitas,

    nie ma podpisanego kontraktu przynajmniej oficjalnie. prezes podnosi telefon i dzwoni, krótkie pytanie. czy można i za ile?

    taka chyba jego rola teraz przynajmniej ja tak rozumiem.

    Buczek i juniorzy są ale na ile to magnes? 5k? 6?

  18. Powrót do góry    #468
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Tylko, że w poniedziałek Pani od Folii obiecała Nickiemu, że pojedzie w barwach Rzeszowa.

    Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

  19. Powrót do góry    #469
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Jeżeli w najbliższych dniach nie uda się zmontować składu dającego realną szansę w walce o 7 miejsce to najlepszym rozwiązaniem byłoby odpuszczenie drogich transferów i pzrebujanie się sezonu po jak najniższych kosztach. Nie ma sensu ładować pieniędzy w półśrodki, trzeba iść w jedną albo drugą stronę. Osobiście wierzę, że działacze dadzą sobie jednak radę i ukulają drużynę, która obroni nam ekstraligę. Natomiast jeżeli mielibyśmy jechać na pozycjach seniorskich w przykładowym zestawieniu: Kostek, Ljung, Harris i Nicholls (3 znanej nie liczę) to nie ma to żadnego sensu. Na takie badziewie nikt nie będzie chodził, samemu nie chciałoby mi się podnosić tyłka. W ciężkiej sytuacji nie ma co kombinować i jechać na Buczka, 3 naszych juniorów, Siopka i Adamczaka. Do tego jeden plastron z ksm 6,5 i może minimalne ksm by się uzbierało. Na taki zespół bym z chęcią pochodził, a jakie oszczędności dla klubu, które możnaby zagospodarować w przyszłym sezonie. W każdym bądź razie trzeba sobie to wyraźnie powiedzieć: zdecydowanie najgorsze rozwiązanie to opierać skład na gościach w porywach dobijających do miana średniaka. Spadek tak czy siak byłby gwarantowany, ale za to oszczędności w kasie i mimo wszystko raczej więcej kibiców na trybunach.

    9. Buczkowski
    10. Jóźwik
    11. Adamczak
    12. Jędrzejewski
    13. Larsen/Kułakow czy co to za różnica którzy ogórcy
    14. Miki
    15. Szymon
    C'mon You Gunners!

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Budyn za jego przydatny post!

    Solek (06-12-2012)

  21. Powrót do góry    #470
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Tylko, że w poniedziałek Pani od Folii obiecała Nickiemu, że pojedzie w barwach Rzeszowa.

    Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
    Ustalił warunki kontraktu tak jak ustalił w Częstochowie. U nas jako rezerwa dla Emila a w Rzeszowie jako straszak na Rudego. Dziwnym trafem po przecieku o Pedersenie Crump włączył telefon

  22. Powrót do góry    #471
    Użytkownik
    Dołączył
    27-12-2011
    Postów
    98
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez Budyn Zobacz posta
    W ciężkiej sytuacji nie ma co kombinować i jechać na Buczka, 3 naszych juniorów, Siopka i Adamczaka. Do tego jeden plastron z ksm 6,5 i może minimalne ksm by się uzbierało. Na taki zespół bym z chęcią pochodził, a jakie oszczędności dla klubu, które możnaby zagospodarować w przyszłym sezonie. W każdym bądź razie trzeba sobie to wyraźnie powiedzieć: zdecydowanie najgorsze rozwiązanie to opierać skład na gościach w porywach dobijających do miana średniaka. Spadek tak czy siak byłby gwarantowany, ale za to oszczędności w kasie i mimo wszystko raczej więcej kibiców na trybunach.

    9. Buczkowski
    10. Jóźwik
    11. Adamczak
    12. Jędrzejewski
    13. Larsen/Kułakow czy co to za różnica którzy ogórcy
    14. Miki
    15. Szymon
    Spadek gwarantowny? To mało powiedziane, ten skład to byłby dobry na derby ze Stalą Toruń w II lidze. On ma przyciągać ludzi na trybuny? Już widzę ten napływ lokalnych patriotów, uwiedzionych chęcią podziwiania Adamczaka i Jędrzejewskiego pozyskanych zamiast Emila. Nie wspominając już o tym, że taki skład ponosiłby sromotne klęski na wyjazdach i przegrywał pewnie co drugi mecz u siebie. No i tak poza tym to myślę że po roku opuściliby nas Buczek, Woźniak i Curyło, którzy chyba mierzą wyżej niż w drużynę która ledwo co potrafi dokulać się do minimalnego KSM-u.

  23. Powrót do góry    #472
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Z wątku Częstochowskiego można wyczytać, że w tym roku i Buczek miał chęć nas opuścić. Tylko zapiski w kontrakcie to uniemożliwiły.

    Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

  24. Powrót do góry    #473
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Emil odszedł. Szkoda, ale trudno. Gratulacje dla chłopaków z Częstochowy w ich wątku - nie chce mi się dwa razy tego samego pisać.
    Na chwilę obecną mamy seniora i dwóch juniorów. A więc 4 miejsca na seniorce do obsadzenia. Jest więc co działać i za czym kombinować.
    Zawsze kogoś z trójki Nicki-Hancock-Crump można dorwać. Jeśli Nicki podpisze w Rzeszowie to do wyboru jest Herbie i Rudy (wolałbym dziadka Grega), jeśli to Crumpiego dojdzie w Rzeszy Hancock to dawać Nickiego. Zawsze u nas śmigał, więc pewnie by szalał.
    Niemniej jednak skład wymyślił mi się na obecną chwilę taki:
    Ward
    Buczek
    Hancock
    Świderski
    Bogdanov
    Szymek
    Miki
    KSM takiej drużyny to 38,73. Jak klub dobrze zagada to Warda da się wypożyczyć z Torunia. Hancock najbardziej by mi pasował z wymienionej trójki liderów i sądzę, że w nim największe szanse na przyciągnięcie kibiców na stadion. Pozostałe dwa miejsca - Świderski i Bogdanov. Chłopaki dużo w minionym sezonie nie pojeździli ze względu na kontuzje, niemniej jednak mam wrażenie, że to niezła opcja. Świderski w mojej opinii pojedzie dużo lepiej niż w minionym sezonie, a Maksim też chce się dobrze pościgać.
    Oczywiście można też startować z propozycją do Fredki, gdyby nie wyszło np. z Wardem czy Hancockiem. Jest jeszcze co podziałać, teraz tylko Dereś i Juras muszą zewrzeć poślady i ruszyć na łowy z mocną siecią.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  25. Powrót do góry    #474
    Użytkownik
    Dołączył
    26-07-2005
    Postów
    122
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    skoro nie uciekł w tym roku to ucieknie w przyszłym,

  26. Powrót do góry    #475
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    Okej, koniec wojny o Emila, więc mogę wrócić do sympatyzowania z Polonią, którą jak tutaj już podkreślałem bardzo szanuję i lubię.

    A co myślicie o składzie:

    1. Krzysiek Buczkowski 7,57
    2. Artur Mroczka 2,50
    3. Jurica Pavlic 6,73
    4. Tai Woffinden 6,93
    5. Kenneth Bjerre 7,20
    6. Curyło 4,42
    7. Woźniak 4,67

    KSM: 37,52

    I teraz można kombinować w zależności od poczynionych przez Martę kroków:

    Greg Hancock za Kennetha Bjerre
    Sebastian Ułamek za Kennetha Bjerre, wtedy za Artura Mroczkę np. Artiom Łaguta/Jonas Kilokarpi

    ewentualnie Darcy Ward zamiast Kennetha, ale to musi wyrazić zgodę Unibax.

    Łoktajewa bym sobie darował, nie ma przyszłości z takim zawodnikiem przy kontrakcie zaserwowanym przez senatora.

    Powiem tak, zaproponowany przeze mnie skład w wersji pierwszej, to skład stosunkowo tani. Złożony z zawodników którzy mogą mieć problem ze znalezieniem klubu, a jednocześnie najstarszy zawodnik ma 28 lat (Bjerre).

    Kenneth z tego co się orientuję jest aktualnie bardzo (z podkreśleniem słowa bardzo) tani.

  27. Powrót do góry    #476
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Pamiętajcie,macie zawsze w pomocy sąsiadów i jak trzeba będzie,macie 5 pkt już przed sezonem,będzie dobrze.Pzdr z Torunia wy nam Tomka,my wam 7 miejsce.

  28. Powrót do góry    #477
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Cytat Zamieszczone przez JD Zobacz posta
    Emil zaproponowano tyle co dawala Czewa , wnioski proste ......... wczesniej juz wszystko bylo poukladane .
    Dokładnie JD. Teraz po wypowiedziach wielkiego "menadżera" i prezesów wiemy to napewno. Powiem tak, sam pisałem że dla Emila najlepsza będzie zmiana otoczenia i sam bym mu to doradzał jako menadżer. Także nie mam pretensji za samo odejście do medalików, bo to dobra decyzja pod względem sportowym (nie wiem czy finansowym, ale pewnie stratny nie będzie) ale niestety stylem odejścia to nawiązał do Pipety. A właściwie nie on sam, bo wyrolował nas niby "swój" człowiek - Suskiewicz. Skoro potrafili zadeklarować się w Częstochowie już miesiąc temu, to czemu tak długo zwlekali z poinformowaniem Polonii? O ile jestem jeszcze w stanie zrozumieć, że czekali na kredyt, żeby dostać pieniądze, to w ostatnim tygodniu zachowali się jak ****. Gdyby mieli klasę i rzeczywiście traktowali klub jako coś więcej niż miejsce zarobku, to od razu po spłaceniu za sezon 2012 postawili by sprawę jasno. A tak wyszedł tradycyjny kwas, a klub stracił niepotrzebnie czas.

    Emila jakoś nigdy wielką sympatią nie darzyłem (głównie ze względu na cwaniakowanie Suskiewicza) ale szacunek mu się należy. Nie zamierzam na niego nigdy gwizdać, ba zawsze zostanie przeze mnie należycie przywitany na prezentacji, ale dopóki wokół niego będzie się kręcił cwaniak, to nie będę mu kibicował.

    Natomiast dla Polonii pod względem sportowym odejście Emila może wyjść nawet na korzyść, o ile zakontraktowany zostanie Nicki Pedersen. Co prawda jakieś 2-3 tygodnie temu jak snułem taką wizję to mnie zaatakowaliście, to teraz warunki sprawiły że teraz pewnie nikt nie będzie przeciwny takiemu rozwiązaniu, a moje 2 marzenie transferowe może się ziścić (a derby będą ciekawsze). Ale jak nie uda nam się go pozyskać, względnie duetu Ward/Lindgren to nie ma się co porywać z motyką na słońce i zacząć sezon spokojnie w I lidze składem Woźniak, Curyło, Adamczak/Jędrzejewski, Kościecha i kimś jeszcze. Przejechać spokojnie, bez długów z dwa sezony i spróbować wrócić. Kolejnego depresyjnego sezonu zakończonego spadkiem ten klub już nie wytrzyma.

    Gratulacje dla Włókniarza, podziękowania dla Emila. Jedziemy dalej, bez płaczu!
    Ostatnio edytowane przez zeta ; 06-12-2012 o 21:20

  29. Powrót do góry    #478
    Zaawansowany Awatar Budyn
    Dołączył
    09-05-2005
    Postów
    1,949
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 30 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez sylpol Zobacz posta
    Spadek gwarantowny? To mało powiedziane, ten skład to byłby dobry na derby ze Stalą Toruń w II lidze. On ma przyciągać ludzi na trybuny? Już widzę ten napływ lokalnych patriotów, uwiedzionych chęcią podziwiania Adamczaka i Jędrzejewskiego pozyskanych zamiast Emila. Nie wspominając już o tym, że taki skład ponosiłby sromotne klęski na wyjazdach i przegrywał pewnie co drugi mecz u siebie. No i tak poza tym to myślę że po roku opuściliby nas Buczek, Woźniak i Curyło, którzy chyba mierzą wyżej niż w drużynę która ledwo co potrafi dokulać się do minimalnego KSM-u.
    Sądzę, że przegrywałby każdy mecz na własnym torze, a nie co drugi. W dodatku mocno do wiwatu.
    Za rok w pierwszej lidze mielibyśmy środki i ambicję na walkę o zwycięstwo rozgrywek i awans do elity, a nie o osiągnięcie minimalnego KSMu.
    Wyraźnie zaznaczyłem, że podstawą powinno być zbudowanie składu gwarantującego walkę o utrzymanie. Z trzema zawodnikami mogącymi prowadzić parę. Jednego już mamy. Skład zaproponowany przeze mnie jako wariant ekstremalnie oszczędnościowy byłby moim zdaniem i wbrew Twoim twierzdeniom bardziej doceniany przez bydgoskich kibiców, aniżeli drużyna napakowana jak kabanos Ljungami, Miśkowiakami i innymi bezwyrazowymi zawodnikami, którzy powyżej dup* nie podskoczą.

    Co do tego, że Emil i Buczek chcieli odejść to nie mamy się co dziwić. Jeszcze niedawno Polonia zalegała im mnóstwo pieniędzy, spółka nie miała prezesa, nie działo się wokół niej nic dobrego. Logicznym jest, że tak ambitni i dobrzy zawodnicy jak ci w/w rozglądali się za klubem, w którym mogliby spełniać swoje ambicje. Nie ma się co dziwić, że chcieli uciec z tej na wpół zatopionej łajby. Dopiero w ostatnim czasie sytuacja się nieco poprawiła, a długi względem zawodników zostały spłacone. Niemniej zastanawiające jest czemu Suskiewicz nie zadeklarował się już ten tydzień temu. Jedynym wytłumaczeniem jest chyba to, że liczył na jeszcze korzystniejszą ofertę ze strony Polonii, która by go ewentualnie skusiła.

    Zeta - sam jakiś czas temu kompletnie nie wierzyłem w angaż Nickiego. Jednak w świetle ostatnich ruchów transferowych wydaje się, że bidulka nie będzie miała gdzie trafić. Leszno, Wrocław i my. Wydaje mi się, że my możemy zaproponować mu najwyższy kontrakt z tej trójki. Zresztą Unia wcale może nie być nim zainteresowana. Najwyższy, ale w dalszym ciągu sporo poniżej jego oczekiwań. Będzie chłop rozczarowany, że nigdzie nie udało mu się zaczepić za pieniądze, których pewnie był pewien.
    C'mon You Gunners!

  30. Powrót do góry    #479
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    no i stalo sie... a wlasciwie nic sie nie stalo. Pisze jako wiekowy czlek, wiec troche inaczej moze na to patrze niz zacietrzewieni sympatycy tej dyscypliny w naszym miescie.

    Planu naprawczego dla Polonii nie bylo i nie ma. Jeden, jedyny sluszny kierunek to bylo oparcie skladu na Tomaszu, Emilu, Krzysztofie, Mikolaju i Szymonie... z przyczyn finansowych, przede wszystkim z braku gotowki za tzw. "podpis pod kontraktem" bylismy w czarnej dupie i w niej jestesmy!
    Nalezy jednak wyciagnac z tego wnioski i na sile nie starac sie tego molocha na glinianych nogach dzwigac! Bo dojdziemydo znanej od kilku lat i powtarzajacej sie historii, ze mamy taka nijaka druzyne, z ktora ciezko sympatyzowac, non stop jakies zmiany kadrowe, wciaz zawirowania, druzyna zupelnie bez charakteru... i pojawia mi sie przed oczami sytuacja sprzed 10 lat. Odchodza Gollobowie... zostajemy z Robackim! Pamietacie wowczas te tlumy, pamietacie narodzenie nowego bohatera, ktory po wybornym sezonie spuszczal corocznie z tonu?!

    Dlaczego teraz ma nie byc podobnie?! Pod zadnym pozorem nie rwac sie z motyka na slonce. Wiadomo, ze jedynym, godnym uwagi zawodnikiem na rynku pozostal Nicki Pedersen! Jeszcze odswiezylbym Knudsena, Rickardssona i mielibysmy samych przyjemniaczkow!!!
    Ale uwazam, ze Nickiego nie warto sciagac z prostej przyczyny, jak za rok znajdzie sie Prezesina co rzuci ochlap wiecej Nickiego w klubie nie zobaczymy! Chyba, ze chlop ma zamiar sie stabilizowac, ale jakos w to nie wierze!

    Na miejscu Jaroslawa... po pierwsze oczyscilbym ten ****idolek z wszelkiej masci ukladow i ukladzikow, nawet kosztem Pana Jerzego. Pan Bogdan spasowal... i czesc mu i chwala... ale niech juz te wszystkie szare eminencje, zajma sieswoimi biznesami, a od Polonii sie *********a! Z korzyscia to bedzie dla nich samych i zuzla w tym miescie!
    Po drugie, od samego rana w piatek zlapal za telefony i zaproponowal takie warunki zawodnikom pokroju M.J.Jensena, ze za wywalczone punkty na torze otrzymaliby taka kapuste, ze im sie nie snilo! Oczywiscie wyolbrzymiam, ale wiadomo w czym rzecz!
    Nie oszukujmy sie, ze jestesmy na dnie... ale przynajmniej jest sie od czego odbic! Ale trzeba budowac druzyne na nie ten sezon, aby na sile sie utrzymac! Ale taka, ktora da podwaliny na przyszlosc!!!

    Na szybko wciaz chodza mi po glowie nazwiska: Laguty (choc ten ponoc juz w Tarowie), Jensena, moze Warda... nie wiem jaki tam jest wymog co do skladu z Polakami, juniorzy sie licza czy nie?! Opcji nie ma za wiele, ale to wiedzial kazdy z nas oprocz Rady Nadzorczej i sternikow z Miasta, ktorzy bawili sie w ... wie co, za nim szybko podejmowac decyzje!!!

    Wbrew pozorom przy umiejetnie dobranych grajkach, ktorzy pojada z zebem nie balbym sie o frekwencje! Ta moze mile zaskoczyc!!! Jakos tak lubimy sie laczyc w trudnych czasach i mysle, ze to tez wyjdzie z pozytkiem dla naszej dyscypliny!

    Jeszcze na koniec kwestia Emila! Nie wnikam czy to jego czy Suskiewicza, a moze Sawarskiego decyzja... dla mnie, wychowanego na Prochu, Ziarnikach! Ogladajacego nastepnie Dolomisiewicza i chlopca od zadka z meczu z Wybrzezem... Emil byl zawodnikiem, z ktorym ciezko sie identyfikowac bylo! Oczywiscie, te jego szarze, to szalenstwo na torze, ten mlodzienczy zapal z pewnoscia podnosil adrenalinke, ale od momentu osiagniecia wielkiego sukcesu, czyli brazu w SGP... Rosjanin ewidentnie stawial wszystko i stawia wszystko aby znow byc w czubie SGP. I ze wzgledu na ten aspekt, uwazam ze przenosiny wyjda na dobre. Zreszta wielu odchodzacym z Bydgoszczy, szczegolnie pierwszy sezon uswiadamia, ze nie popelnili bledu! Potem juz bywa roznie

    Czekam z niecierpliwoscia na kolejne ruchy... bo pionkow ubywa, a Krolowej trza bronic!

    PS. Eryczek, a jednak dupa z Ciebie nie informator!!!

  31. Powrót do góry    #480
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez maciej_a Zobacz posta
    Ja uważam że przyszły sezon będzie ostatnim w gronie Ekstraligowców na długie lata... Obawiam się ze to będzie koniec żużla w naszym mieście. A kibice? Dla kogo Ci ludzie mają chodzić na mecze? W tym roku jak będzie po 5 tys to będzie dobrze. Z kim kibice mają się utożsamiac?
    Teraz musimy znowu robił łapankę. Teraz nawet taki Kościecha może sobie miliony wołać bo jak nie będzie wyjścia to trzeba będzie brać "odpady". Uważam że jedynym ratunkiem jest spróbować zakontraktować Hancocka lub Crumpa i do tego Lindgren może Ward... i liczyć że juniorzy zaczną w meczach robić po 6-8 pkt.
    Szkoda gadać...
    Witam.

    O czym ty piszesz?? mamy przecież od niepamiętnych czasów takie złotka jak szymek i Miki i zatrzymanie ich a nie Emila powinno być największym priorytetem. Myślisz, że inne kluby nie mają na tych dwóch młokosów zakusów? Zobaczysz jak będzie Curyło śmigał na wiosnę, a szymek to już jeden z lepszych juniorów w kraju. Takie życie , a na powrót czasów z lat 80 tych kiedy jechali sami wychowankowie, sporadycznie wzmacniani Prochem z Gorzowa, Ruteckim z GKM Fabiszewskim z gorzowa czy też Buśkiewiczem z Leszna nie ma co liczyć. Te pełne trybuny niezależnie czy przyjeżdżał Apator Lider Unia czy outsider Kolejarz opole ech łza się w oku kręci. Osobiście wspominam te czasy milej niż lata 90 te z Gollobami w składzie. mimo iż właśnie z Golobami natrzaskali najwięcej tytułów DMP i MPPK

  32. Powrót do góry    #481
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    565
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Swoją drogą to dobre żarty odchodzą tutaj. Nie było stać Polonii na danie 1.8 Emilowi, dawali 1.5 i nic w góre, inaczej Emil by został. Teraz słyszę Fredka, MJJ (w pakiecie), później może Nicki, Crump, Hancock i nie wiadomo kto jeszcze. Ludzie, czy wy czasami myślicie? Nie daliście rady zatrzymać w klubie gościa który gotów by jeździć za trochę mniejszą kasę a chcecie przekonać do podpisania z Wami kontraktu wyżej wymienionych? Emil wiedział jaki bajzel ale chciał podpisać, oni też wiedzą ale już to widzę jak zaryzykują, poza tym na połowę z nich Was nie będzie stać, a zdesperowany Nicki nie pojedzie za 1.5 mln, jakieś fantazje macie chore.

    Fredka może pasuje i to może się udać, do tego Misiek, Loktajew, Harris, Bjerre (jak MJJ podpisze w Czewie), Andersen , takie nazwiska są w zasięgu Polonii, po odejściu Emila zaufanie do klubu spadło na dno, więc nie fantazjujcie za mocno tylko budujcie skład równy ale na rokujących zawodnikach. Będzie ciężko jak dla mnie, szanse na utrzymanie po olaniu Was przez Golloba, odejściu Emila spadły do 20%.

    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    no cóż ktoś tam jeszcze na rynku pozostał.

    pytanie o stan waszej kasy. wydaje się że jest gorzej niż jest to przedstawiane mediom.

    wolni (bez oficjalnego kontraktu):

    Crump
    Hancock
    Nicki
    MJJ
    Hampel
    Lindgren
    Loktajev
    Ward (??)


    i cała masa troche gorszych grajków. coś z tego można sklecić. pewnie nie będzie to skład który przyciągnie tłumy na trybuny ale może uda się wam utrzymać ekstra czego wam serdecznie życzę.
    mam jednak wrażenie że pod dywanem jest jeszcze u was parę trupów...
    Ta i Ci wszyscy co wymieniłeś zwłaszcza :

    Crump
    Hancock
    Nicki
    MJJ
    Hampel

    Przyjdą skoro na Emila nie było kasy to będzie na nich. Po co się oszukiwać, oni są poza zasięgiem, byle sklecić jakiś skład aby z godnością powalczyć o miejsce 7. Pamiętać trzeba że teraz trzeba mniej kasy liczyć z biletów, w Bydzi szybko się odwrócą od speedwaya, kredyt jest na spłatę fajnie, ale z jakiej okazji miasto ma dawać kasę po nowym roku skoro prezes zmienia się co 3 dni a do tego odszedł jedyny gwarant istnienia klubu zwłaszcza sportowo, Emil.

  33. Powrót do góry    #482
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Informator Dariusz O już zebrał informacje

    "Sprawa Sajfutdinowa miała się definitywnie wyjaśnić 6 grudnia i tak też się stało. Menadżer zawodnika Tomasz Suskiewicz przyjechał do siedziby bydgoskiego klubu. Działacze już na „dzień dobry” powiedzieli mu, że Emil dostanie 1,9 miliona złotych za sezon 2013, czyli tyle ile oferuje Częstochowa. Ale pan Tomasz podziękował mówiąc, że żużlowiec potrzebuje nowych wyzwań i nie o kasę tutaj chodzi.

    Osoba dobrze znająca bydgoskie realia powiedziała mi, że Sajfu-Suskiewicz nie wyobrażał sobie współpracy z Jurkiem Kanclerzem, który znowu rozdaje karty w klubie. Kanclerz już od dawna jest skłócony z teamem Emila.."

  34. Powrót do góry    #483
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Witam. Ale uwazam, ze Nickiego nie warto sciagac z prostej przyczyny, jak za rok znajdzie sie Prezesina co rzuci ochlap wiecej Nickiego w klubie nie zobaczymy! Chyba, ze chlop ma zamiar sie stabilizowac, ale jakos w to nie wierze!
    @ Giani. Jasne, że tak będzie. Zwłaszcza w kontekście zniesienia KSM-u ktoś by od razu nam go wyrwał. Ale jak uczy historia choćby z tego dnia nie ma co liczyć na sentyment dla klubu. No może od młodych wychowanków. Reszta idzie za kasą, a czasem (patrz wypowiedź Suskiewicza) zmieniają klub bo za długo siedzą w 1 miejscu Aczkolwiek pojawiła się szansa, żeby relatywnie tanio pozyskać najlepszego ligowca. Głupio by było z niej nie skorzystać. Pedersen to wariant jednoroczny. Tak jak Ward, ale jednak Nicki jest zawodnikiem pewniejszym w lidze, lubi nasz tor no i będzie mógł jechać w derbach (jakkolwiek by one nie były). Ponadto Nicki nie opuszcza często meczów ze względu na urazy. Kasa na kontrakt mogłaby się znaleźć. Budżet mamy większy niż Wrocek, ale Unia może być twardym rywalem. W końcu nie dali rady pozyskać Kasprzaka a podejrzewam że finansowo wcale tak źle u nich nie jest. Ale być może skuszą się na Jensena, Lindgrena lub nie będzie im się zgadzał KSM, a wtedy Nicki nie będzie miał wyboru. Ja tam jeszcze pięć lat temu Pedersena nie "trawiłem", ale ostatnio coraz bardziej zyskuje moją sympatię. Od paru sezonów, nawet po cichu (bo wiadomo że jakbym się oficjalnie przyznał to byłbym wyzywany) mu kibicuje w GP. Wiadomo, że to nie jest materiał na "kapitana", ma wiele wad i to się już nie zmieni, ale przy tym jest mega kozakiem na torze. No może nie ze względu na efektowną jazdę, ale profesjonalizmem bije każdego z rywali na głowę. Po prostu lubię gościa i chętnie bym go u nas widział.

    Jedynym wytłumaczeniem jest chyba to, że liczył na jeszcze korzystniejszą ofertę ze strony Polonii, która by go ewentualnie skusiła.
    Szczerze mówiąc uważam to za wątpliwe. Już prędzej uwierzyłbym w opcję "spiskową" z Prosiaczkiem w roli głównej. Zobaczymy czy pewne bydgoskie firmy nadal będą go wspierać ...

    Nie daliście rady zatrzymać w klubie gościa który gotów by jeździć za trochę mniejszą kasę a chcecie przekonać do podpisania z Wami kontraktu wyżej wymienionych? Emil wiedział jaki bajzel ale chciał podpisać, oni też wiedzą ale już to widzę jak zaryzykują, poza tym na połowę z nich Was nie będzie stać, a zdesperowany Nicki nie pojedzie za 1.5 mln, jakieś fantazje macie chore.
    A jesteś przekonany że kasa była tu problemem? Bo z wypowiedzi zarówno prezesa jak i samego Suskiewicza ja wnioskuję co innego. Sytuacja jest prosta, kasy na podpisy nie ma, ale budżet nie jest mały i kto zgodzi się na jazdę za większą punktówkę kosztem mniejszej kwoty za podpis wybierze Polonię. Kto jak kto, ale Nicki na taki układ mógłby pójść. Aczkolwiek zgadzam się, że pozyskanie pakietu Nicki + ktoś ogarnięty można uznać w tej chwili za "chciejstwo". Nie ma się co oszukiwać, wiarygodność Polonii spadła w tej chwili nawet poniżej poziomu Sparty czy Startu. Ba, mimo że widziałbym Pedersena u nas, to również nie daję takiemu rozwiązaniu więcej niż 10 proc.

    Co prawda Kanclerz i Deresiński mówią o szukaniu mocnego lidera, ale powiem szczerze, że tak sobie teraz siedzę i patrzę w te KSM-y i się zastanawiam czy nie powinniśmy pójśc w kierunku takiego "wyrobniczego" składu opartych na samych przeciętniakach ligowych, bez lidera. Można by skołować taki skład (wszystkie nazwiska łączane wcześniej z Polonią):


    Buczkowski, Kościecha, Pavlić, Harris/Łoktajew, Miśkowiak, Woźniak, Curyło
    Buczkowski, Miśkowiak, Harris, Lindgren, Pavlic, Wozniak, Curylo
    Buczkowski, Miśkowiak, Lindgren, Harris, Łoktajew, Woźniak, Curyło

    W sumie każdy wariant z Buczkowskim, Woźniakiem, Curyło (jego KSM by się nie wliczał) +Kościecha lub ktoś z 6,50 + ktoś z KSM < 7,15 + ktoś z KSM <7, 15 wchodziłby w grę, ale a propos tej wiarygodności to trudno by było pozyskać tych "lepszych średniaków" poza tymi którzy deklarowali chęć pozostania (Kościecha) lub przyjścia (Miśkowiak), a nawet sami złożyli ofertę do klubu (Pavlić, Ljung).

    @ EDIT

    BTW, nasz ulubiony redaktor przemówił:

    Sprawa Sajfutdinowa miała się definitywnie wyjaśnić 6 grudnia i tak też się stało. Menadżer zawodnika Tomasz Suskiewicz przyjechał do siedziby bydgoskiego klubu. Działacze już na „dzień dobry” powiedzieli mu, że Emil dostanie 1,9 miliona złotych za sezon 2013, czyli tyle ile oferuje Częstochowa. Ale pan Tomasz podziękował mówiąc, że żużlowiec potrzebuje nowych wyzwań i nie o kasę tutaj chodzi.Osoba dobrze znająca bydgoskie realia powiedziała mi, że Sajfu-Suskiewicz nie wyobrażał sobie współpracy z Jurkiem Kanclerzem, który znowu rozdaje karty w klubie. Kanclerz już od dawna jest skłócony z teamem Emila.../ Więcej na http://bez-hamulcow.przegladsportowy...6/sadny-dzien/
    Ostatnio edytowane przez zeta ; 06-12-2012 o 22:54

  35. Powrót do góry    #484
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    JD napisał:
    Emil zaproponowano tyle co dawala Czewa , wnioski proste ......... wczesniej juz wszystko bylo poukladane .
    Tak sobie to tłumacz.
    Bardziej chodziło o to aby zrobić cokolwiek dobrego w tej sytuacji i zainteresować na koniec potencjalnych nowych zawodników.
    Pokazać że jednak są pieniądze w Bydgoszczy.
    Jestem też ciekaw reakcji prezydenta miasta.
    Zobaczymy co jeszcze się stanie.

    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 06-12-2012 o 23:02
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  36. Powrót do góry    #485
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    Proponuje wszystkim, ktorzy powyzej tyle pieprza o finansach a propos sprawy z Emilem, szczegolnie znawcom tematu z innych osrodkow obejrzec ten 48 sekundowy material:

    http://www.itv24.com.pl/film/9916/po...c-ze-sportowej

    i wszystko bedzie jasne! Tylko niepoprawni optymisci mogli przypuszczac, ze Sawarski bedzie wspolpracowal z Kanclerzem !!! Dlatego juz przed tygodniem bylo wiadomo, ze Emila na Sportowej regularnie nie zobaczymy!!! Dlatego nie pierdziel glupot jeden z drugim, myslac ze cokolwiek wiecie, skoro wiedzy w temacie nie macie, a domyslach ja opieracie!

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Giani za jego przydatny post!

    Mihalo (07-12-2012)

  38. Powrót do góry    #486
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Giani i jeszcze na koniec dnia musiałeś mi przypomnieć ten smutny obraz, kiedy panowie z SPP z wtórującym Kanclerzem zamiast o przyszłości zmarnowali 2 godziny na wylewanie gorzkich żali i obarczanie winą odpowiednich osób... a potem dziwota, że nie jest dobrze...ehhh....

    No ale wracając do sedna sprawy - myślę, że trzeba atakować Hancocka. Wiadomo, że to już starszy jegomość i może to być jednoroczna przygoda, ale chyba przyciągnąłby trochę luda na stadion. Do tego Ward/Loktajev/Lindgren i zespół całkiem całkiem - na pewno do walki o utrzymanie. Mając tylko trzech zawodników w składzie na obecny moment wachlarz możliwości jest całkiem szeroki. Problem to czy uda się wszystko finansowo i organizacyjnie ogarnąć (jakoś tych zawodników trzeba przekonać, że w Bydgoszczy będzie im fajnie).
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  39. Powrót do góry    #487
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    565
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    No ale wracając do sedna sprawy - myślę, że trzeba atakować Hancocka. Wiadomo, że to już starszy jegomość i może to być jednoroczna przygoda, ale chyba przyciągnąłby trochę luda na stadion. Do tego Ward/Loktajev/Lindgren i zespół całkiem całkiem - na pewno do walki o utrzymanie. Mając tylko trzech zawodników w składzie na obecny moment wachlarz możliwości jest całkiem szeroki. Problem to czy uda się wszystko finansowo i organizacyjnie ogarnąć (jakoś tych zawodników trzeba przekonać, że w Bydgoszczy będzie im fajnie).
    Taaa a budżet Polonii przy tym zestawieniu to musiałby mieć jakies 5-6 mln. Nie było 2 mln wcześniej na Emila a teraz nagle się znajdzie tyle? Sory, nie rób jaj koleś.

  40. Powrót do góry    #488
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    dzemba_zg widze, ze nie grzeszysz madroscia! Nie pieprz o czyms o czym nie masz pojecia!!!

  41. Powrót do góry    #489
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,080
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez dzemba_zg Zobacz posta
    Taaa a budżet Polonii przy tym zestawieniu to musiałby mieć jakies 5-6 mln. Nie było 2 mln wcześniej na Emila a teraz nagle się znajdzie tyle? Sory, nie rób jaj koleś.
    Mówisz więc, że mamy budżet na poziomie 2 mln? I kto tu sobie jaja robi?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  42. Powrót do góry    #490
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,349
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Nie widzę w tej drużynie Pedersena, Hancocka czy Crumpa.

    Nie widzę szans na choćby 5 tys. ludzi na meczach.

    A pisanie, że odejście Emila wyjdzie nam na dobre to czysta hipokryzja Panowie.

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi bartekdm za jego przydatny post!

    dzemba_zg (07-12-2012)

  44. Powrót do góry    #491
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,825
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    twierdzilem, ze Emilowi przyda sie zmiana otoczenia, bo gdzies zgubil gen wariata. Moze przy okazji powinien zmienic "manaczera".
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  45. Powrót do góry    #492
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Mamy szanse na transfer sezonu w tej kategor to najlepsza opcja w kraju a i KSM 90-60-90 pasuje jak ulal.


    http://www.tvn24.pl/slynne-cheerlead...,293129,s.html


    Jak dla mnie potrzebujemy zawodnika ktory objezdzal by liderow z innych miast to powinien byc priorytet i do tego dostosowac reszte. Buczek nie da rady mimo ze sie bedzie przykladal. Wychodzi mi na Nikiego i mysle ze za kase 1.9 mln przeznaczona na Emila bo pohechal u nas. Reszta dostepnych grajkow nie gwarantuje zwyciestw z liderami, hancock i crump juz potrafia jechac z tylu a wszyscy z nizszymi ksm to nie liderzy i raczej beds oddawac biegi po 2:4 lub ewentualnie 3:3
    Ostatnio edytowane przez atomenda ; 07-12-2012 o 08:48

  46. Powrót do góry    #493
    Użytkownik
    Dołączył
    20-10-2012
    Postów
    53
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 6 w 4 postach
    Nie ma co się tak podniecać, ostatnie dwa sezony w e-l wcale nie był takim pewnym zawodnikiem na 15 bieg nawet u siebie. A odnośnie ilości kibiców, to decyduje raczej o tym to, iż młodzi ludzie którzy w większości przychodzili w latach 90 teraz pozakładali rodziny i mają małe dzieci, co przy obecnych czasach (brak czasu w tygodniu) postanawiają spędzić to niedzielne popołudnie z dziećmi. Więc myślę że rozłożenie kolejki na kilka dni nie było by takim złym pomysłem.

  47. Powrót do góry    #494
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Cytat Zamieszczone przez Giani Zobacz posta
    Proponuje wszystkim, ktorzy powyzej tyle pieprza o finansach a propos sprawy z Emilem, szczegolnie znawcom tematu z innych osrodkow obejrzec ten 48 sekundowy material:

    http://www.itv24.com.pl/film/9916/po...c-ze-sportowej

    i wszystko bedzie jasne! Tylko niepoprawni optymisci mogli przypuszczac, ze Sawarski bedzie wspolpracowal z Kanclerzem !!! Dlatego juz przed tygodniem bylo wiadomo, ze Emila na Sportowej regularnie nie zobaczymy!!! Dlatego nie pierdziel glupot jeden z drugim, myslac ze cokolwiek wiecie, skoro wiedzy w temacie nie macie, a domyslach ja opieracie!
    Giani właśnie o to chodzi , tamto spotkanie było przysłowiowym gwoździem do trumny.
    Ja mam nadzieję, że nasi menago będą siedzieć w klubie na okrągło, aż do momentu zmontowania składu.
    Moje kibicowanie na Sportowej zaczęło się w latach siedemdziesiątych więc również pamiętam Procha , braci Ziarników , Dołomisiewicza ( Rysiu , Rysiu D., Rysiu Dołek OLE !!!) itd. W związku z powyższym zapewniam wszystkich młodszych kibiców, że Polonia jest i będzie , bo klub to my kibice.

  48. Powrót do góry    #495
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    565
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Mówisz więc, że mamy budżet na poziomie 2 mln? I kto tu sobie jaja robi?
    Nie rozumiesz. Nie macie kasy na zawodnika pokroju Emila, która syf jaki jest u Was i mimo to się nie bał ale chciał trochę zarobić. Klub stracił kompletnie zaufanie po odejściu Emila i będzie ciężko przekonać Nickiego, Hancocka czy Crumpa by przyszli do Was, nie wspomnę o tym że nie macie na kasy, jeśli już to wirtualną. Teraz skupcie się na szukaniu równego składu, niedrogiego a nie nagle po tym jak Emil nie podpisał to od razu Nicki przyleci. Smieszne.

Strona 11 z 85 PierwszyPierwszy ... 9101112132161 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •