Strona 67 z 85 PierwszyPierwszy ... 1757656667686977 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,971 do 3,015 z 3808

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2971
    Użytkownik
    Dołączył
    04-01-2007
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    A ja tak wlasnie sie zastanawiam nad pewna analogia dzialan w naszym klubie.Jesli po Kanclerzu przyszedl Dankiewicz a po nim Wozniak to dlaczego nie zastapic Deresinskiego panem Polkowskim?Tyle lat w Poloni,zna angola i na tym sporcie napewno zna sie bardzo dobrze.Mysle ze duet Polkowski-Wozniak bylby na ta chwile najmadrzejszy.

  2. Powrót do góry    #2972
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,085
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,330 w 899 postach
    Ciebie też widzę fantazja ponosi
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  3. Powrót do góry    #2973
    Stały bywalec Awatar pumeks
    Dołączył
    16-04-2002
    Postów
    837
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Greg Hancock się obraził i już nie będzie szczerzył ząbków, bo nikt mu nie da w łapkę pieniążków.
    To pokazuje w jakim poważaniu ma kibiców Polonii (tych najwierniejszych) i na ostatni mecz w ekstralidze w ramach pożegnania nie pojedzie charytatywnie....ot kasa misiu, kasa....
    Niby go rozumiemy ale......
    ---------------------------------------------------------
    POLONIA BYDGOSZCZ
    25 medali Drużynowych Mistrzostw Polski
    7 - 7 - 11

  4. Powrót do góry    #2974
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Też bym miał w dupie taki klub z takim prezesem. Najpierw mu podziękowali, a teraz ma jechać za pół darmo. Przepraszam Wrocław za grę nie fair, ale jako kibic nic nie mogłem zrobić.


    Wysyłane z mojego HTC One S za pomocą Tapatalk 2

  5. Powrót do góry    #2975
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Widze ze wszyscy madrzy, wypieprzyc zburzyc i budowac od nowa to takie proste tylko ciekawe czemu Ci madrzy kibice nie potrafia sie uczyc na bledach ?
    To juz przerabialismy: Tyllinger taczka, Wojciechowski out, Dering tez dno i mul, teraz tez zle. Ciekawe kto Wam przypasuje i czemu sami nie startujecie i wtedy moglibyscie dokonac tych cudow w klubie? Prawda jest taka ze to nie jest wcale takie latwe i proste jak to Wam sie wydaje. Jesli jeden zawodnik bierze 50 tys za mecz to znajdzcie mi sponsorow ktorzy chca wylozyc kase praktycznie za nic. Latwe? Wplywy z biletow od tych najwiekszych krzykaczy ( sektor dopingujacy to 30 -50 sprzedamych karnetow) lacznie daje 10 tys zlotych. Na co to ma starczyc i czy warto sie uzerac z tymi wszystkimi krytykantami i negocjowac, ustalac wszystko co sie dzieje w klubie ?

    Wg mnie trzeba miec wizje i ja realizowac pomimo wszystkiego, szkoda ze spadamy ale taka jezdzi nasi zawodnicy, zawiedli liderzy Buczek i Greg, zawiedli juniorzy. Zawiodl Kosciecha i Sasza ze swoimi defektami. Jedyny Hans robil chyba wiecej niz moglismy oczekiwac pomimo ze tez dal ciala w kilku meczach. Dlatego spadlismy a nie dlatego ze na stolku prezesa siedzial ten czy inny.

    Co do wyniku sportowego za wszelka cene to czemu np taki Grudziadz ktory od lat walczy o awans nie wpadl na pomysl zeby podpisac kontrakty z kosmosu ? Prowadza go ludzie ktorzy wiedza ze lepiej miec speedway co roku niz jeden wysmienity sezon a potem likwidacja. Niektorych stac byc najlepszym a innych w tym nas nie i musimy zakceptowac. Jedzmy bez cisnienia i cieszmy sie zuzlem bo nie takie legendy jak Polonia upadaly ( vide Rybnik ) i ciezko im bylo wtedy sie podniesc.

    Zluzujcie lydki przynajmniej do czasu jak pojawilby sie ktos sensowny na stanowisko prezesa. Na razie nie ma takiej osoby i nie sadze zeby ktos sie szybko pojawil.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  6. Powrót do góry    #2976
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,085
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,330 w 899 postach
    Widzę, że jednak ktoś myśli podobnie do mnie Przynajmniej w kwestii wprowadzania zmian na stołku prezesa.

    Co do Lebiediewa, to po tym co pokazał w SGP to chyba już możemy zapomnieć - bogatsi się po niego zgłoszą zapewne.

    PS. Livorno, a będziesz kandydował na prezesa?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  7. Powrót do góry    #2977
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Widzę, że koledzy są w dobrym humorze. Tyllingerowi nikt nie odmawia świetnej znajomości środowiska żużlowego i nosa do transferów. Sam go za to ceniłem. Ale w kwestii zarządzania klubem to on napewno wzorem nie był. To że nie zadłużał klubu mu się chwali, ale jak to zwykle w życiu bywa skrajności są złe. On był wręcz za ostrożny. Tak jak Wenger w Arsenalu żył w innej epoce I jego nastawienie doprowadziło do pierwszego, najbardziej opłakanego w skutkach spadku. Może i nadawałby się na wiceprezesa ds. sportu/menagera ale sam się z żużla wykluczył, gdy jego syn "zaczął aktywność na trybunach" ...

  8. Powrót do góry    #2978
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,085
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,330 w 899 postach
    Sporo tego nabazgrałeś, więc jeśli coś będzie w nieodpowiedniej kolejności to z góry przepraszam.

    Ja się zgadzam z tym, że zmiany prezesa należy dokonywać kiedy mamy jakiegoś kandydata, a nie robić to "na hurra", a potem mają pretensję, że klub w dupie bo prezesa nie ma. Tylko czy to było za Tillingera, czy ma zostać powtórzone teraz z Deresiem to żadna różnica. Jeśli mamy go się z klubu pozbyć to niech będzie na niego jakaś alternatywa, a nie tak po prostu wywalmy, a potem jak nie wyjdzie to znów będą pretensje to miasta, bo to przecież oni prezesa zmieniali - kibic nie miał nic do powiedzenia. Hipokryzja pie*dolona panuje wśród kibiców...

    Ciekawe, że nie boli Cię kiedy PePe zrobił na szaro Spartę przechodząc do Polonii. Wówczas też im obiecywał, że tam zostanie a jednak wybrał nasz klub.

    Co do tego, że Lesiu twierdzi iż parę osób powinno się pożegnać z klubem - każdy kto przejmuje ster chce sobie w ekipie trochę pozmieniać w taki sposób, aby praca z tymi ludźmi lepiej mu się układała. Nie widzę w tej wypowiedzi Leszka żadnej rewolucji, każdy by tak postąpił. A że akurat marketingowiec się ślizga kolejny rok...to mnie też dziwi, ale widać kolejni prezesi nie uznają tej posady za jakąś znaczącą. Albo przedstawia on ciekawe pomysły marketingowe, które później nie są jednak do końca realizowane...

    Co do syna Tillingera....jeśli Ty popierasz bicie i szarpanie ludzi zasiadających na trybunach, to chyba faktycznie nie mamy wspólnego zdania, bo dla mnie jest to niedopuszczalne. A jeśli ktoś się zachowuje agresywnie to od takich rzeczy są chyba inne służby niż synek-koks, który sam wymierza sprawiedliwość wg własnego uznania...

    Jeśli każesz ludziom siedzieć cicho to.... trochę komunistyczna ta Twoja postawa. Rządzący robią wszystko wg uznania, a społeczeństwo musi siedzieć cicho i się dostosować, bo tak jest wygodniej. Krytyka jest przywilejem kibica.


    Tak się rozpisałeś odnośnie tego, że klub tak dużo stracił przez to, że zmienił herb. Niesamowite rzeczy opowiadasz. Mam z tego wnioskować, że jeśli wrócimy do herbu trójkolorowego to wszystko wróci do lat świetności? (pytanie retoryczne).

    Masz pretensje o to, że zmieniono herb, a po chwili sam piszesz, że inne kluby herby zmieniają i u nich jest to spoko... jakieś rozbieżności w Twojej logice.

    Odnośnie SPP i tym podobnych to sam jestem przeciwny tym ugrupowaniem, bo prezentują postawę zwykłych krzykaczy, którzy robią zamieszanie ale nic nie wnoszą. Ale ważne, że o nich słychać...
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 18-08-2013 o 12:15
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  9. Powrót do góry    #2979
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,085
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,330 w 899 postach
    A co da zmiana herbu na trójkolorowy? Nic, absolutnie nic. Jedna grupa kibiców się wydzierała, że chcą zmiany herbu na biało-czerwony, a zwolennicy trójkolorowego siedzieli cicho - z punktu widzenia klubu więc wszyscy chcieli zmiany i klub "poszedł na rękę". A jakim "kibicom" poszedł na rękę to wolę się nie wypowiadać.
    Jednak dla mnie zamieszanie wokół herbu jest .... na ch*j te krzyki. Kłócenie się o herb w zasadzie nic nie wnosi do sytuacji klubu. Więc już może odpuść ten temat

    W jaki sposób zapełnić stadion na S2? Biorąc pod uwagę kibiców jakich mamy w Bydgoszczy...wg mnie to drużyna walcząca o medale z TG w składzie - w ten sposób kibiców by przybyło co powtarzam od kilku lat będąc za każdym razem zaciekle atakowanym przez przeciwników powrotu Tomka do Polonii.

    Nie pamiętam dokładnie sytuacji z synem Leszka, ale było jakieś szarpanie kibica na trybunach. I nie był to nikt z młyna, a jakiś koleś z szalikiem siedzący pomiędzy zwykłymi spokojnymi kibicami. Tyle, że jakiś czas wcześniej był on widoczny na zdjęciu z taczką dla Lesia....

    Żeby przyciągnąć komplety na stadion? Na sytuację obecną to trzeba by rzucić bilety po 5-7 zł. Wtedy ludzie przyjdą chociażby po to, żeby spędzić tę niedzielę jakoś poza domem nie wydając wiele kasy.... I szczerze mówiąc liczyłem, że coś w tym guście będzie miało miejsce na ostatnią kolejkę z Rzeszą. A tu smutna niespodzianka i znów puściutkie trybuny.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  10. Powrót do góry    #2980
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    ale dyskusja......... co da zmiana prezesa? nic nowy tez sie na pocztku bedzie motał . zostawic tak jak jest i dac im szanse na nastepny sezon , moze nie przepadam za dersinskim ale jego rzady wygladaja dosc pozytywnie. nie on jedzil na motocyklach nie on dawal ciala. gdybysmy tylko mieli jedna dziurę w skladzie ale my bylismy dziurawi jak ser szwajcarski. mysle ze , nawet bujajac sie dwa trzy lata w 1 lidze, z zawodnikami ktorzy beda z nami na kontraktach wieloletnich powinno nam wyjsc na dobre . bo spadek awans i dol tabeli ewentualny spadek to jak falubaz wiele lat temu. Marzyc zawsze mozna ale tam sie podniesli. z dugiej strony mamy gdansk co ma podobnie jak my euforia-padaka , tylko ze oni nieco na dluzej poznaja 1 lige . nie wiem jedno jest pewne bez stabilnosci w klubie nic z tego nie bedzie .

    Co do lecha T. z perspektywy czasu nie byl taki zly mial od *****.... wad ale byl cwany nie dwala sie w trabe robic innym prezesom.
    Wojciechowski - tylko plany fajna gadka
    Sawarski - to raczej Emil niz Polonia - blad z nie stawianiem na naszym juniorow ( latwiej kupic) i pozytyw ze tyle razy ratowal nam dupe wykladajac swoja kase.
    General nie ma o czym mowic jedna wielka katastofa
    Deresinski - spadek ale wybany za pożno o 2 miesiace nie bylo z kim gadac na rynku zostały tylko resztki( bez urazy do nich ) reszta dzialan na plus.

  11. Powrót do góry    #2981
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    W tym sezonie było widać jasno że Polonia to nie zespół ale zawodnicy. Prezesa trzeba zostawić a nie znowu robić cyrk na kółkach. Najważniejsze to szybko podpisać kontrakty i zbudować stały skład, najlepiej za "mr wieczny uśmiech na twarzy" zakontraktować jakiegoś młodego zawodnika.
    Ja w sumie zmienił bym też Buczka, na sobotnim pikniku był zblazowany jak CR7 z Realu a teksty "to tylko sport" są śmieszne.
    Zostawiłbym Szczepaniaka. Sam przyznał, że brakuje startów i jeszcze raz startów.
    To co może się nie udać
    Nie uda się na pewno

  12. Powrót do góry    #2982
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,085
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,330 w 899 postach
    Widzę, że jednak nie jestem odosobniony w sprawie ustabilizowania sytuacji prezesowskiej w klubie. Fajnie.
    Co do zawodników... Buczka bym zostawił. Tyle, że zdjąłbym z niego presję odpowiedzialności za całą drużynę. Nie nadawał się do tego, a wszyscy założyli, że jak miał jeden sezon dobry to tak już będzie zawsze. Zresztą i tak w żadnym ELigowym klubie miejsca nie znajdzie. No chyba, że w Gdańsku który będzie szukał całego niemal składu.
    Szczepaniak...no ja to bym wolał stawiać na Mikiego jeśli mają prezentować podobny poziom.
    A z młodych to kogo? Lebiediew by fajnie pasował, ale o niego to będzie chyba jednak trudno. Michelsen czy MBJ może by pasował - najlepiej z kontraktem kilkuletnim...ale to takie moje prywatne życzenie
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  13. Powrót do góry    #2983
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    To i ja się przyłączę do tych, co nie chcą nic robić na hurra - czyt. wywalenia prezesa. Wywalmy prezesa, zróbmy konkurs gdzie nikogo nie wybiorą, potem drugi gdzie wybiorą kolesia co po tygodniu zrezygnuje, a potem trzeci i w połowie grudnia będziemy już mieli kogoś na stanowisku. Brzmi jak genialny plan!

    Spadek był, ale to nie Deresiński jeździł na motorze. Dajmy mu jeszcze rok. Tym razem będzie miał całą zimę na poukładanie spraw finansowych, składowych i kadrowych, i po sezonie 2014 go ocenimy. A wyrzucić gościa tylko po to, by znaleźć kolejnego frajera zupełnie nie ma sensu.

    Ja tam nigdy nie rzucałem tekstów "Tillinger musi odejść". Genialnie Lecha ocenił tu jeden gość: nosa miał dobrego, znał środowisku, nie narobił długów - ale był zły Bo był spadek. Jakoś później też były spadki, tylko tym razem z długami

    Buczek - ja myślę, że faktycznie była na nim wywarta za duża presja. To jest chłopak na 7-9 punktów. W zeszłym sezonie robił po 10-12 i wszyscy już uwierzyli, że jest mistrzem świata i tak będzie jeździł już zawsze. Trzeba mu dać więcej luzu i znowu będzie nam dawał dużo radości. Do tego zostawić Hansa, juniorów. I dorzucić coś fajnego (Milik, Lebedev, Kułakow, Czałow, Porsing, Korneliussen, Woodward, Larsen). Ewentualnie Kościecha jak nic lepszego się nie uda.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  14. Powrót do góry    #2984
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    tez sklanialbym sie do tego, by nie czynic zadnych gwaltownych zmian, ale ponoc ratusz mysli inaczej... coz sie dziwic, banda nieodpowiedzialnych ludzi...

  15. Powrót do góry    #2985
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Buczek musi zostac ale to nie zalezy od Polonii tylko raczej od tego czy Czewa wybierze Ulamka czy Buczka. Toc to wychowanek prawie I jedyny senior nie z zaciagu bo co z Mikim nie wiadomo.
    Ostatnio edytowane przez atomenda ; 19-08-2013 o 16:03

  16. Powrót do góry    #2986
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,356
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Ja bym zostawił Hansa, Buczka i juniorów. Reszta do wy........!
    Do tego Kildemand i Adamczak i mamy skład na środek tabeli.

    1.Buczkowski
    2.Adamczak
    3.Kildemand
    4.Curyło
    5.Andersen
    6.Woźniak
    7.Bietracki

  17. Powrót do góry    #2987
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,085
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,330 w 899 postach
    Giani to już jakieś sprawdzone info odnośnie zapatrywań ratusza? To może teraz wypadałoby zrobić kontrakcję w stosunku do tego co rokrocznie wyprawiają różne ugrupowania i zaatakować ratusz i prezydenta tekstami "nie zmieniajcie prezesa - zostawcie nam Deresia!" ? Co Wy na to?

    Adamczak z tego co kojarzę to ma jeszcze przez rok ważny kontrakt ze Startem, więc mało realne jego przejście, chociaż na pierwszą ligę faktycznie mógłby się nadać na te 6-8 pkt. Kildemand spoko opcja, plus te które podał zeta (Milik, Lebedev, Kułakow, Czałow, Porsing, Korneliussen, Woodward, Larsen).

    Czewa jak i inne kluby, które chcą się wzmocnić mają teraz niezły wybór, bo przecież nie tylko Buczek jest "do wzięcia" na ELigowe boje. Są też tacy zawodnicy jak Nicki, Hancock, Zagar, Ułamek czy Walasek. Jeden (może dwóch) pewnie zasili Gdańsk, ale reszta pewnie będzie mogła przebierać w ofertach i podbijać sobie cenę. Buczek raczej nie miał tak dobrego sezonu żeby mógł na wiele liczyć.
    Poza tym uważam, że powinniśmy się z tym chłopakiem bardziej utożsamiać. Rok temu wszyscy kibice go wychwalali pod niebiosa, a już po jednym słabszym sezonie wiesza się na nim psy i żąda wywalenia z drużyny. A potem zdziwienie, że żużlowcy nie identyfikują się z Polonią, że przyjeżdżają tu tylko do pracy i mają wszystko w d**ie. Przy takich kibicach to co się dziwić? Jak tu nie przyjąć postawy najemnika skoro kibice nie potrafią wybaczyć zawodnikowi słabszego okresu, mimo że uważają go za niemal wychowanka klubu.
    Hans też w mojej opinii zasłużył na miejsce w drużynie. Bo kto się po nim spodziewał więcej? On miał być uzupełnieniem składu, a tu nagle ktoś zaczął narzekać że nie jest liderem i śmie biegi przegrywać... Trochę rozsądku niektórym zalecam
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  18. Powrót do góry    #2988
    Użytkownik
    Dołączył
    29-07-2002
    Postów
    275
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Przydałby się jakiś stabilny senior na prowadzenie pary, co do Andersena to pewnie wiele zależy czy dostanie się do GP na przyszły sezon, jeśli tak to będzie chciał śmigać w Ekstralipie. Przyszły rok będzie ciężki dla wielu zawodników i myślę że bez KSM będzie w czym wybierać.
    To co może się nie udać
    Nie uda się na pewno

  19. Powrót do góry    #2989
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Naprawdę jestem zdumiony niektórymi komentami. Chcecie zostawić prezesa, który poddał się bez walki , pieprzy bzdury , że zaoszczędził dzięki temu miliony ( to ile za 4 mecze miał kosztować Hancock ? 2 ,3 czy 4 bańki ? ) . Chcecie zostawić w klubie Andersena , który w najważniejszych meczach sezonu dawał jak zwykle doopy i zawsze z nim tak będzie ? Wreszcie chcecie zostawić prezesa, który w kluczowym momencie sezonu zatrudnił jako trenera kompletnego dyletanta , a ten w dodatku nie pojawiał sie na treningach i meczach ? Pogratulować rozumu.
    Nie mój cyrk i nie moje małpy , ale żal było patrzeć na to co wyprawia obecny prezes . Tylko klubu z tradycjami szkoda.

  20. Powrót do góry    #2990
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,848
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Wreszcie chcecie zostawić prezesa, który w kluczowym momencie sezonu zatrudnił jako trenera kompletnego dyletanta , a ten w dodatku nie pojawiał sie na treningach i meczach ? Pogratulować rozumu.
    Z tym Dankiewiczem to spokojnie. Z tego co wiem to Deresiński zatrudnił go właśnie tylko jako menagera na konkretne mecze. I to za drobne.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #2991
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Naprawdę jestem zdumiony niektórymi komentami. Chcecie zostawić prezesa, który poddał się bez walki , pieprzy bzdury , że zaoszczędził dzięki temu miliony ( to ile za 4 mecze miał kosztować Hancock ? 2 ,3 czy 4 bańki ? ) . Chcecie zostawić w klubie Andersena , który w najważniejszych meczach sezonu dawał jak zwykle doopy i zawsze z nim tak będzie ? Wreszcie chcecie zostawić prezesa, który w kluczowym momencie sezonu zatrudnił jako trenera kompletnego dyletanta , a ten w dodatku nie pojawiał sie na treningach i meczach ? Pogratulować rozumu.
    Nie mój cyrk i nie moje małpy , ale żal było patrzeć na to co wyprawia obecny prezes . Tylko klubu z tradycjami szkoda.
    Ursus - wywalić prezesa to się łatwo mówi. Ale na jego miejsce też trzeba kogoś znaleźć. A że o to niełatwo przekonaliśmy się poprzedniej zimy. Nie sztuka wywalić prezesa i w połowie grudnia znowu obudzić się z ręką w nocniku. Poczekajmy na raport o finansach, wtedy gościa ocenimy. A Andersen... był kontraktowany jako zawodnik na 5-6 punktów w meczu i poza kilkoma wpadkami z tego się wywiązywał, czasami zdobywając nawet trochę ponad to.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  22. Powrót do góry    #2992
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,539
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 325 w 172 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Naprawdę jestem zdumiony niektórymi komentami. Chcecie zostawić prezesa, który poddał się bez walki , pieprzy bzdury , że zaoszczędził dzięki temu miliony ( to ile za 4 mecze miał kosztować Hancock ? 2 ,3 czy 4 bańki ? ) . Chcecie zostawić w klubie Andersena , który w najważniejszych meczach sezonu dawał jak zwykle doopy i zawsze z nim tak będzie ? Wreszcie chcecie zostawić prezesa, który w kluczowym momencie sezonu zatrudnił jako trenera kompletnego dyletanta , a ten w dodatku nie pojawiał sie na treningach i meczach ? Pogratulować rozumu.
    Nie mój cyrk i nie moje małpy , ale żal było patrzeć na to co wyprawia obecny prezes . Tylko klubu z tradycjami szkoda.
    Dokladnie. Prezio Loni dal ciala jak tylko mogl. Jego decyzja i minimalietyczne myslenie spowodowalo ze Polonia spadla z ligi. Jakby Polonia jechala pelnym skladem dzis byliby nadal w ekstraklasie. A tak pusty stadion i degradacja. Nikt mi nie powie ze te 2000 karnetowiczow na ostatnich meczach nie orzynosilo strat klu owi wiekszych niz pare tysi kibicow i pensja dla grega i saszki.

    Gesendet von meinem HTC One X+ mit Tapatalk 2
    Falubaz to MAGIA!!!

  23. Powrót do góry    #2993
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jacazg Zobacz posta
    Dokladnie. Prezio Loni dal ciala jak tylko mogl. Jego decyzja i minimalietyczne myslenie spowodowalo ze Polonia spadla z ligi.
    Najbardziej to chyba straciła wśród swoich kibiców. Kto chce wspierać drużynę, która poddaje się bez walki?
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  24. Powrót do góry    #2994
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    co do Buczka to tylko jeden glos zeby sie z nim pozegnac, swoja postawa i walka w kazdym wyscigu zasluguje na pewne miejsce tylko czy on dalej bedzie chcial jezdzic w klubie w ktorym upier.... mu pensje,

    co do wyboru w klubach ekstraligowych to troche miejsc sie zwolni Szombierski, Zengota, Davidson, Jablonscy, Okoniewski, Lampart itd itd ale czy bedzie kogs stac na zatrudnienie Walaska w miejsce Szombierskiego ? Nikiego w miejsce Brzozowskiego czy tez Grega w miejsce Davidssona ?

    chyba przyjdze zawodnikowm spuscic z tonu lub zostana bez miejsca pracy w ekstralidze

    walaska chetnie bym widzil u nas w skladzie jesli nie wybralby Czewy czy Zielonej

    Buczek, Siopek, Walasek, Curylo, (tanszy lider ktory nie zmiesci sie w EE), Wozniak, Bietracki i kilku mlodych zagranicznych na probe np Kyle Howart

    http://www.swindonrobins.co/statistics13.php
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  25. Powrót do góry    #2995
    Użytkownik
    Dołączył
    04-01-2007
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    http://bydgoski.pl/look/article.tpl?...49198&IdTag=17 widze ze kibice z obcych miast widza syf i kibel ktory zrobil w naszym klubie ten smieszny maly czlowiek a wy chcecie stabilizacji z nim w roli glownej?Rada juz dawno powinna sie go pozbyc tak samo jak pana od marketingu i pania mendel ktorzy nic w klubie nie robia a pobieraja kase...za co pytam?

  26. Powrót do góry    #2996
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Na gazeta.pl jest napisane, że Prezes odejdzie. Łącze się z Wami i też trochę będę żałował jeśli RN się go pozbędzie bo następca raczej lepszy nie będzie.
    http://www.bydgoszcz.sport.pl/sport-...a_go_1000.html

  27. Powrót do góry    #2997
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,356
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Borakiewicza nie czytajcie.

  28. Powrót do góry    #2998
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    jest kilku dziennikarzyn w Bydgoszczy ktorym nie na reke jest prezes, jeden z nich nawet chcial zostac prezesem ale mu nie poszlo bo go nie wybrali wiec takie wiesci trzeba traktowac z przymruzeniem oka. Jak dla mnie jak prezes przedstawi ze budzet jest na 0 i nie bedzie trzeba dokladac extra kasy do klubu to bedzie mial szanse sie obronic a przynajmniej probowac.
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  29. Powrót do góry    #2999
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego, że robisz to samo co ci których krytykujesz.
    Pisałeś o różnego rodzaju grupach kibiców, którzy mieli za dużo do powiedzenia mimo, że działacze powinni być na ich nawoływania czy akcje głusi. Robisz to samo nawołując do powrotu do PRL-owskich (milicyjnych) tradycji. Dzielisz bardziej niż zwolennicy biało-czerwonej Polonii. Po co ?

    Tak poza tematem: Osobiście zazdroszczę Wam zapomnianego pokolenia, jak i początków klubu czy swojego rodzaju elitarności waszego hymnu . Szanujcie to, ba takich rzeczy nie da się kupić.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  30. Powrót do góry    #3000
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Livorno czy słusznym jest aby prywatna firma dostawała podobną dotację, co spółka miejska?

  31. Powrót do góry    #3001
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    a moze oswiecisz nas na jakim poziomie byl marketing za czasow LT? to byla dopiero wczesna komuna a klub opieral sie na ukladach i ukladzikach
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  32. Powrót do góry    #3002
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Semen, człowiek uczy się całe życie. Ja właśnie ogarnąłem że jest na forum opcja dodaj użytkownika do listy ignorowanych. Polecam, super wynalazek.

    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Naprawdę jestem zdumiony niektórymi komentami. Chcecie zostawić prezesa, który poddał się bez walki , pieprzy bzdury , że zaoszczędził dzięki temu miliony
    Koledzy po prostu lubią piknik i chcieliby jeździć w drugiej lidze, by na koronie stadionu postawić stoły i budki z piwem/grillem jak to w Szwecji. Wizja spójna z tą Deresińskiego, którego największym osiągnięciem do tej pory były punkty gastronomiczne i zorganizowanie pikniku dla 10 os. Zawsze to jakaś alternatywa dla Kryterium Asów ...

    Coś mi się jednak wydaje, że nie jest to reprezentatywna grupa. Przynajmniej wśród moich znajomych nastawienie jest inne. Kampania wśród lokalnej prasy też jest wyraźna. Także mam nadzieję, że ratusz nie zrobi czegoś głupiego i podejmie jedyną słuszną decyzję. Nawet ich, o taką głupotę nie podejrzewam. Kwestia kiedy. Mam nadzieje, że jeszcze przed startem PO tę decyzję ogłoszą. Choć pewnie najpierw upublicznią rezultaty audytu w klubie i te słynne braki zobowiązań

    Co do składu, to obawiam że z Kildemandem to już musztarda po obiedzie. Ja go widzę w naszym klubie już 3 ogórkowy sezon, ale podejrzewam że bez problemu znajdzie klub w Ekstralidze. Podobnie zresztą Buczek i Woźniak. W kwestii naszego kapitana zadecyduje jednak chłodna kalkulacja. Na b.dobry kontrakt teraz nie może liczyć i być może będzie mógł zarobić porównywalne pieniądze w 1 lidze. Zwłaszcza przy 8 osobowej ekstralidze. Ale ja Buczka lubię i życzę mu jak najlepiej. Zmiana otoczenia na profesjonalny klub może mu pomóc w karierze, więc niech odchodzi. Podobnie Szymon. U nas się tylko zmarnuje, a w takiej ZG czy Tarnowie będzie miał szanse jeszcze przedłużyć swoją karierę o parę lat. Idealne rozwiązanie to wypożyczenie do któregoś z tych klubów w zamian za np. MBJ.

    Genialnie Lecha ocenił tu jeden gość: nosa miał dobrego, znał środowisku, nie narobił długów - ale był zły Bo był spadek.
    No rzeczywiście, super śmieszne. Wszyscy pamiętamy jakie wady i zalety miał LT. Decyzje sportowe to mu się chwali. Jako zarządca tragiczny. No chyba, że zapominasz jaka była atmosfera wokół klubu w ostatnich miesiącach jego rządów? Ale Tillinger to już historia i nie ma co do niej wracać. Oczywiście w porównaniu do Deresia ... nie ma porównania.

  33. Powrót do góry    #3003
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-12-2012
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    1,138
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Nie jestem z Bydgoszczy.Życzę 10000 takich kibiców Polonii.Wejdzie za rok !

  34. Powrót do góry    #3004
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,271
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,222 w 1,213 postach
    Nie jestem z Bydgoszczy.Nie życzę Polonii tak myślących kibiców.
    Powrotu do najwyższej klasy rozgrywkowej jak najbardziej tak !
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  35. Powrót do góry    #3005
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,085
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,330 w 899 postach
    Livorno ja nadal nie rozumiem czemu Ty za największą krzywdę tego klubu widzisz zmianę herbu. Wytłumacz mi to po ludzku i logicznie, bo ja jakoś nie rozumiem co by poprawiło się w Polonii gdyby zmienić herb na trójkolorowy.

    zeta więc wprost powiedz - co dalej po zwolnieniu prezesa? Kto ma objąć stanowisko? Znowu rozpisany zostanie konkurs i będzie się ciągnął 2-3 miesiące? Czy też dostaniemy do klubu kogoś z nadania i przy każdym potknięciu nowego prezesa kibice będą wypominać, że robi to celowo bo jest człowiekiem z ramienia ratusza?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  36. Powrót do góry    #3006
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Mentikk do wywalenia jest też moim zdaniem cała rada nadzorcza tego klubu. Skoro dopuszczali do wiadomości zadłużanie klubu i w żaden sposób nie reagowali to co oni tam jeszcze robią?
    Przecież ten organ ma nadzorować pracę prezesa. Co da audyt i ocena po sezonie?
    Kandydatów na prezesa jak zwykle będzie brak, bo kto chce po kimś przejąć długi? Praktycznie już teraz zawodnicy mają dogrywane kontrakty.. Nowy prezes nim się ogarnie minie mnóstwo czasu i jak rok temu obudzimy się łapiąc kogo popadnie.

    Sporo ludzi pisze o Buczku obawiam się jednak, że ten sezon wyleczył go z Polonii. On już myślami płynie gdzie indziej.

  37. Powrót do góry    #3007
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    "...zeta więc wprost powiedz - co dalej po zwolnieniu prezesa? Kto ma objąć stanowisko?..."

    pytasz Zety , ale pozwolę sobie odpowiedzieć. Czy w tak dużym mieście , z takimi żużlowymi tradycjami nie ma JEDNEGO człowieka , który by to ogarnął?!
    No sam sobie odpowiedz.

  38. Powrót do góry    #3008
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Ursus miasto już zamiast Derninga szukało od połowy jego sezonu zastępcy, podonie było z Deresińskim szukali kogoś chętnego aby wskoczyć w połowie sezonu zamiast prezesa. Nikt jednak się nie zgadzał.

  39. Powrót do góry    #3009
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    "...zeta więc wprost powiedz - co dalej po zwolnieniu prezesa? Kto ma objąć stanowisko?..."

    pytasz Zety , ale pozwolę sobie odpowiedzieć. Czy w tak dużym mieście , z takimi żużlowymi tradycjami nie ma JEDNEGO człowieka , który by to ogarnął?!
    No sam sobie odpowiedz.
    pytasz nie mnie, ale pozwole sobie odpowiedziec... NIE MA !!!

  40. Powrót do góry    #3010
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Może Sawarski gdyby wrócił na fotel prezesa... To nie byłoby głupie. Zarzuca mu się robienie z klubu prywatnego folwarku, ale czy przypadkiem tak nie jest w sytuacji Rzeszowa, Leszna czy Zielonej?
    Rok prezesury pozwolił na wyprostowanie sytuacji i doprowadzenie klubu do dobrej opinii wśród zawodników. Nosa do zawodników też miał niezłego.

  41. Powrót do góry    #3011
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,085
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,330 w 899 postach
    Szczerze mówiąc to o Sawarskim sam myślałem już kilkukrotnie, ale pewnie byłbym zaraz zjedzony za takie propozycje... Nie wiem czy byłby on w nos wielkim rządzącym miastem i klubem. Poza tym czy on w ogóle by chciał? W końcu sam się z klubu zawinął chyba te kilka dobrych lat temu...

    Co do RN... nie mam pojęcia co tam się dzieje, bo niby jest zmieniana, a w sumie się nie zmienia... Za dużo hocków-klocków z tym wszystkim.
    Rozwiązanie jest proste - wszyscy do kolektur, trzeba wygrać te 12 baniek i wykupić klub od miasta

    Odnośnie Buczka...czy on jest myślami gdzie indziej? On sprawia wrażenie jakby nie wiedział gdzie jest myślami. Jeśli ucieknie, trudno i szkoda. Na I ligę można by go chociażby Woodwardem zastąpić, jednak wolałbym Krzyśka. Z drugiej strony...czemu się by mu było dziwić? Jeździł dla niemal pustych trybun, a jak nie szło to z bożyszcza tłumów stał się wrogiem kibiców. To co ma go tutaj w takim wypadku trzymać?
    Mam tylko nadzieję, że Kościechy nie zatrzymają. Jak po poprzednim sezonie byłem za przedłużeniem jego kontraktu, tak w tym roku udowodnił mi jak bardzo się co do niego pomyliłem. W I lidze wolę mieć Szymka na seniorce niż Kościechę.

    A właśnie co do Szymona...ktoś pisał (nie chce mi się odszukiwać postu), że dobrze by dla niego było odejść do takiego Falubazu czy gdzie indziej. A ja się pytam - po co? Ok, rok pojeździ w poukładanym klubie jako junior. I co dalej? Skończy juniora to albo go wywalą bo będzie zbędny, albo będzie "czekał na wskoczenie do składu" jak Mroczka w Gorzowie. Nie widzę najmniejszego sensu takiego rozwiązania.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  42. Powrót do góry    #3012
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    To prawda. Wczoraj Buczek zrobił superwidowiskowy komplet w Anglii i - mimo że tam ilość kibiców również nie powala - zostało to odpowiednio docenione. Wcale się nie zdziwię, jeśli mu w Polsce tego brakuje.

  43. Powrót do góry    #3013
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    W Polsce przede wszystkim brakuje mu pieniędzy. Nie przeginałbym z rzucaniem hasłem, że jest wrogiem kibiców. Krzysiek zawsze jest lubiany. Odjechał słabszy sezon to fakt, jednak nie on jeden zawalał.

  44. Powrót do góry    #3014
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Racja, Buczek za to ze walczy nawet pomimo slabszego sprzetu ma powazanie u wielu kibicow.

  45. Powrót do góry    #3015
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    W przyszłym roku(2014) w Bydgoszczy półfinał,baraż i finał DPŚ???
    W "Expressie Bydgoskim" wydanie środowe,ale PAPIEROWE jest rozmowa z prezesem Deresińskim,który na pytanie czy to prawda,że w Bydgoszczy odbędzie się ten turniej (DPŚ z finałem na czele) odpowiada,że nie potwierdza i nie zaprzecza i jest coś poważnego na rzeczy i miałoby to zrekompensować starty w 1 lidze.
    Jak powtarzam tej rozmowy nie ma w necie jest tylko w wydaniu papierowym i co wy na to jeśli tak rzeczywiści by było?
    Dynda mi to , drużyny już w bydzi nie ma więc olewam temat jakiś tam DPŚ, a to, że ten pajac coś tam mówi??? On już tyle mówił , że hoho. Niedługo ci obieca druga Irlandię i znowu łykniesz. Ten gość stale obiecuje , a przy tym zachowuje się jakby nikt go nie poinfoprmował o spadku drużyny. Jutro w wywwiadzie powie , że postara się wygrać półfinał play off hehe

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •