Strona 62 z 85 PierwszyPierwszy ... 1252606162636472 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,746 do 2,790 z 3808

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2746
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,085
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,331 w 899 postach
    Cytat Zamieszczone przez Attyla Zobacz posta
    Co by nie mówić to jest niesamowite, że Bydgoszcz, miasto o takich tradycjach żużlowych nie ma własnego środowiska żużlowego i ściąga prezesa i menago z innych ośrodków. Autor tekstu przedstawił jakąś propozycję wyjaśnienia tego stanu rzeczy, całkiem spójną, a Ty tylko pojechałeś od bazgrołów. Póki co on wykonał większą pracę intelektualną
    Prezes czy menago to ZAWÓD, czy też jak kto woli SPECJALIZACJA. Tu nie ma znaczenia gdzie się ktoś urodził, a ile potrafi i jaką ma skuteczność. Mi osobiście nie robi różnicy czy prezes będzie z Bydgoszczy czy z Oleśnicy pod Wrocławiem. Ważne, żeby wiedział co chce osiągnąć i skutecznie te cele realizował.
    Jeśli mówisz o pracy intelektualnej autora to... podszedł do tematu w sposób podobny co wyszydzani przez niego ludzie z SPP (nie specjalnie im osobiście sympatyzuję) - najpierw ponapisywał, że są źli, bez pomysłu, dużo krzyku robią i wymusili to czy owo...a potem swoją opinię o beznadziejnym stanie klubu przypisuje zmianie herbu. No bądźmy poważni... kupujesz "produkt" ze względu na to czy ma ładne logo, czy ze względu na to, że stosunek możesz otrzymać go w dobrej jakości i odpowiedniej do niej cenie?

    No i bądźmy szczerzy - jeśli mielibyśmy płacić za bilety na podstawie kryterium cena/jakość to nie wiem czy 10 zł na chwilę obecną nie byłoby za dużo....


    zeta sęk w tym, że mieliśmy w minionych latach możliwość próbowania takich zawodników jak Auty czy Morris, mieliśmy przecież podpisanego Sundstroema i jeszcze kogoś tam, ale mi wywiało... a sprawdzono tylko i wyłącznie z tych zawodników Kułakowa, który jak się poprawnie w łuk złożył to było dobrze - nie mam tu pretensji do Wiktora, ale nie był gotowy na ten poziom jazdy...a w takim przypadku próbuje się innych rozwiązań...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  2. Powrót do góry    #2747
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    od 2 lat piszę wam Bracia Mniejsi iż cały problemem jest upolitycznienie grajdołu. sprzedać i to jak najszybciej w prywatne ręce i od razu będzie lepiej. jak państwowe to niczyje, wszyscy mają tam daleko za zakrętem gdzie nawet światło nie dochodzi.

  3. Powrót do góry    #2748
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,357
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Niestety nie ma chętnych.

    Swego czasu mówiło się o Gotowskim, że może w to wejść.

    Teraz nawet nie ma na kim budować składu. Gollob jeszcze rok w Toruniu i koniec , Emil odżył w Częstochowie, Artiom nie znosi naszego toru, Protasiewicz też już pewnie nie wróci...
    Ostatnio edytowane przez bartekdm ; 23-07-2013 o 22:54

  4. Powrót do góry    #2749
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez Attyla Zobacz posta
    Mam problemy sprzętowe i nie jestem po prostu sobą. Nie ma co za daleko wybiegać w przyszłość, ale w pierwszej lidze nie chce na pewno jeździć. (http://www.sportowefakty.pl/zuzel/37...i-w-grudziadzu)
    Tyle tematu o Buczkowskim z nami w kolejnym sezonie. A zresztą, kapitan, nie chce kapitana i gada o tym w mediach przy każdej okazji. Nawet darmozjad Dankiewicz mówi, że nigdy nie widział tak rozbitej drużyny i coś czuję, że Buczek swoje 3 grosze do tego dołożył.
    2 pytania na początek:
    1. Czy oni tworzyli w ogóle drużynę czy raczej zlepek indywidualności?
    2. Co menadżer, trener czy prezes zrobili by odbudować morale?

    A co do Buczkowskiego to w sezonie transferowym był już praktycznie jedną nogą gdzie indziej ale nagle przeczytał co podpisał wcześniej w Polonii. Sprawdziło się po prostu powiedzenie, że z niewolnika nie ma pracownika.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  5. Powrót do góry    #2750
    Użytkownik
    Dołączył
    29-06-2010
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 4 w 2 postach
    nie ma co marzyć o jakiś Gotowskich czy innych zbawicielach, Osuch juz wie w okół kogo się kręcić, a piłka to piłka i przy niej każdy chce się pokazać.....to co w tym roku pokazali kolarze co to niby są Polonistami to po prostu żenada, nie wiem jak mogłem być tak naiwny i wierzyć w tych zawodników.z tego zespołu to ja bym wypierd...ł WSZYSTKICH!!!!najmłodszych juniorów bym zostawił i moze szczepaniaka. buczek, woźniak może gdzieś indziej się rozwiną i bedzie chociaż kogo w przyszłości ściągać,na koscieche,hansa i hancocka patrzec sie nie da, jak któryś bedzie w składzie w przyszłym roku to ja na sportową nie przyjde!za co niby taki kosciecha ma dostac nagrode i łatwiejsze pkt w 1lidze?kur... tak dziadowskiej druzyny to my nie mielismy spadek i to z wielkim hukiem, nikt ale to n ikt nie zasłużył na angaż w 1lidze.wziąć sredniaków 1ligowych +jakis nasz młody junior+ jacys juniorzy np z torunia , tak zeby spokojnie sie utrzymac a i moze emocje będąno chyba ze okaze sie jesienia ze nie ma czego ratowac bo tak naprawde to se mozemy tu pisac a nie wiemy jakie są możliwości klubu.

  6. Powrót do góry    #2751
    Użytkownik Awatar Attyla
    Dołączył
    28-05-2013
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 18 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Prezes czy menago to ZAWÓD, czy też jak kto woli SPECJALIZACJA. Tu nie ma znaczenia gdzie się ktoś urodził, a ile potrafi i jaką ma skuteczność. Mi osobiście nie robi różnicy czy prezes będzie z Bydgoszczy czy z Oleśnicy pod Wrocławiem. Ważne, żeby wiedział co chce osiągnąć i skutecznie te cele realizował.
    Zawód, fakt, ale to może być "nasz człowiek", związany z Polonią od czasów, gdy chodził z tatą na mecze, albo najemnik, który nie czuje klimatu, nie rozumie wielkości i historii klubu, nie zna nawet widoku z trybun z innego sektora niż VIP.

    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Jeśli mówisz o pracy intelektualnej autora to... podszedł do tematu w sposób podobny co wyszydzani przez niego ludzie z SPP (nie specjalnie im osobiście sympatyzuję) - najpierw ponapisywał, że są źli, bez pomysłu, dużo krzyku robią i wymusili to czy owo...a potem swoją opinię o beznadziejnym stanie klubu przypisuje zmianie herbu. No bądźmy poważni... kupujesz "produkt" ze względu na to czy ma ładne logo, czy ze względu na to, że stosunek możesz otrzymać go w dobrej jakości i odpowiedniej do niej cenie?
    Teza jak każda inna. Jak wspomniałem, mnie też nie przekonuje, jednak wiem tyle, że na poprzedni herb patrzę sentymentem, kojarzę z nim sukcesy i piękne chwile. A ten nowy wciąż jest mi trochę "obcy". W dodatku symbolizuje dla mnie trudny czas dla Klubu. Nie wspomnę już o herbie, który pod napisem "Polonia" ma nazwę miasta, bo ten wygląda dla mnie jak nadęta twarz Deresińskiego.

    Inna sprawa, że sądziłem, że trójkątny herb Polonia miała herb na początku i w takim razie batalia była uzasadniona. Ale coraz więcej sygnałów do mnie dociera, że trójkąt to totalna innowacja w Polonii, wymysł fanatyków, zero związku z historią. Śmieszność.

    Nawiasem mówiąc, to najwięksi krzykacze w walce o trójkątny herb uciekli na Gdańską wraz z sukcesami Zawiszy i problemami Polonii. To coś mówi o tych ludziach i zalatuje wręcz dywersją...

    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    No i bądźmy szczerzy - jeśli mielibyśmy płacić za bilety na podstawie kryterium cena/jakość to nie wiem czy 10 zł na chwilę obecną nie byłoby za dużo....
    Niestety masz rację.

  7. Powrót do góry    #2752
    Zaawansowany
    Dołączył
    20-02-2006
    Postów
    1,760
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 132 w 96 postach
    Dwie sprawy. Jesteście pewni, że w tej 1 lidze w ogóle wystartujemy? Przypominam, że wraz ze spadkiem miasto nie będzie w takim stopniu nas finansować a i został jeszcze kredyt do spłacenia.
    I druga sprawa co z KRYTERIUM ASÓW? Czy po raz kolejny karnetowcy mogą czuć się oszukani?
    Polonia Bydgoszcz

  8. Powrót do góry    #2753
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    kupiłem karnet i jedyne co czuję to to, że jako kibic swój obowiązek względem klubu spełniłem. Szkoda, że tak mało kibiców przychodzi na stadion. Spirala sama się nakręca kiepskie wyniki - mało kibiców- brak kasy- brak dobrego składu- kiepskie wyniki...

  9. Powrót do góry    #2754
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Dwie sprawy. Jesteście pewni, że w tej 1 lidze w ogóle wystartujemy? Przypominam, że wraz ze spadkiem miasto nie będzie w takim stopniu nas finansować a i został jeszcze kredyt do spłacenia.
    I druga sprawa co z KRYTERIUM ASÓW? Czy po raz kolejny karnetowcy mogą czuć się oszukani?
    W jakiej pierwszej lidze, przecież prawdziwi kibice z chęcią będą chodzić na drugą ligę. Nie oszukani tylko nastąpi optymalizacja kosztów. Kryterium Asów kiedyś piękna impreza teraz jest już tylko historią.

  10. Powrót do góry    #2755
    Użytkownik Awatar Attyla
    Dołączył
    28-05-2013
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 18 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez pawel_bydgoszcz Zobacz posta
    Dwie sprawy. Jesteście pewni, że w tej 1 lidze w ogóle wystartujemy? Przypominam, że wraz ze spadkiem miasto nie będzie w takim stopniu nas finansować a i został jeszcze kredyt do spłacenia.
    Ja żadnej pewności nie mam. Polonia żeby przetrwać musiała się utrzymać i wyjść finansowo na prostą. Nie zrobiła tego. A dochodzące z różnych źródeł ploty są zaskakująco spójne:
    1. upadek Polonii = zaoszczędzona kasa, która zostanie zainwestowana w dalszą przebudowę stadionu Zawiszy,
    2. zapowiedź zaniechania finansowania sportu, który nie może sam się utrzymać, nie ma inwestora (Polonia pasuje jak ulał),
    3. nacisk na promocję "miasta sportu" poprzez wielosekcyjną Zawiszę (głównie LA i piłka) i dorywczo Delectę/Chemika (który jednak ma sponsora).
    4. miasto od dawna chce realizować podobno pomysł, że Bydgoszcz = Zawisza, po upadku Polonii Chemik ma się stać filią Zawiszy (to zresztą nie plota, a pomysł liczący już 10 lat, Polonia z oczywistych względów do Zawiszy włączona zostać nie może ).
    5. podział województwa: żużel w Toruniu, koszykówkę we Włocławku i piłkę w Bydgoszczy.

    Ciężko nie odnieść wrażenia, że Polonia tylko przeszkadza.

    Ad.4 to już widać, że lekką atletykę Toruń chciałby sobie przywłaszczyć
    Ten podział jest też o tyle z tyłka, że Polonia przewyższa osiągnięciami Apator. Ale to jest to - Toruń postawił nowoczesny stadion, no to teraz żużel musi zostać tam. To, jak Toruń kiwa Bydzię jest nieprawdopodobne po prostu! Najlepsze przykłady to wciąż Akademia Medyczna, urząd marszałkowski, miliony euro dofinansowań, a teraz pewnie żużel.

    Ja niestety czarno widzę przyszłość Polonii. Bez inwestora obawiam się końca klubu i sprzedaży terenu. A to będzie faktyczny koniec, II ligi też nie będzie.
    Ostatnio edytowane przez Attyla ; 24-07-2013 o 13:24

  11. Powrót do góry    #2756
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    jak dla mnie punkty 1 - 5 bzdury moze z wyjatkem sprawy Chenika o ktorej nie wiem, kto niby mial by dokonac podzialu torun- zuzel, bydgoszcz - pilka...podaj nazwiska bo wg mnie nikt w naszym wojewodztwie nie jest sie w stanie dogadac z nikim wiec bzdura kompletna,

    Polonia nie upadnie bo z tego co pamietam do przyznania kredytu potrzebna byla gwarancja miasta ze bedzie wspomagal klub kwota 3 mln co roku, jesli ratusz zlamie te zapisy to banki automatycznie wystapia do miasta o zwrot calosci wiec klub nie upadnie, do tego wybory za pasem i jesli ktos z PO ma wystarowac to Bruski nie moze pozwolic upasc Polonii bo to mocny argument przeciwko PO w rekach ich rywali

    nie siejcie fermentu byle by tylko cos napisac, nie w takich tarapataj juz bylismy a co roku jedziemy dalej, w I lidze ale klub bedzie istnial w 2014 roku
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  12. Powrót do góry    #2757
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Mocno nie fair zachowanie Bydgoszczan. Możecie wypatrzyć kwestie szczególnie spadkowe, mówię tu o ostatnim meczu z Rzeszowem.

  13. Powrót do góry    #2758
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2008
    Postów
    1,395
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 68 w 49 postach
    Każdy grosz się liczy. Greg i Alex mają lipe, aż dziwne że kontrakt Grega pozwala na takie manewry.
    Teraz Wrocław ma mega trudną sytuację i żeby się utrzymać musi zdobyć coś na wyjeździe jeszcze.

  14. Powrót do góry    #2759
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  15. Powrót do góry    #2760
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Jako karnetowiec czuję się mega oszukany w tym roku i wyhuj... przez zarzad i będą żądał zwrotu części pieniędzy(za mecze,które mają się odbyć) gdyż nie kupowałem karnetu na taki produkt czyli Szczepaniaka czy Bietrackiego w składzie! No bez jaj ludzie i ludziska - skandal co zrobili a tym bardziej,ze do końca 4 kolejki i mogły być ciekawe mecze mimo wszystko a tutaj takie jaja?
    Po drugie - wypaczają sens sportu i rywalizacji i taka prawda! Jedno co dobre to rezygnacja z tego dziada kalwaryjskiego z Leszna czyli Dankiewicza a reszta to skandal nad skandale - mówię to jako karnetowiec!
    Dawno nie pisałem bo byłem załamany tym wszystkim i się odechciało,ale teraz musiałem przy ogromnej złości i frustracji wylać swoje żale.

    Czy myślicie,ze jest szansa odzyskać część pieniędzy(za 3 mecze,które mają być) za karnet,który posiadam?

  16. Powrót do góry    #2761
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,158
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 453 w 184 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta

    Czy myślicie,ze jest szansa odzyskać część pieniędzy(za 3 mecze,które mają być) za karnet,który posiadam?
    Jesli posiadasz spisaną umowę z klubem , że w każdym meczu masz oglądać Hancocka lub Loktaeva , to jak najbardziej . Jeśli nie , to pozostaje zakupienie żołądkowej gorzkiej w klubowym sklepiku i w ciepłych słowach wyrazić swoją frustrację pod budynkiem klubu .
    TYLKO FALUBAZ

  17. Powrót do góry    #2762
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,035
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,504 w 998 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Mocno nie fair zachowanie Bydgoszczan. Możecie wypatrzyć kwestie szczególnie spadkowe, mówię tu o ostatnim meczu z Rzeszowem.


    Z jednej strony faktycznie troche mogą troche pomieszać.Z drugiej chyba nie ma sensu aby ładować kase w dziada (jak to niektórzy tu piszą) i przygotowywać sie do 2014.W końcu każdy ma swój plan

  18. Powrót do góry    #2763
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Po drugie - wypaczają sens sportu i rywalizacji i taka prawda! Jedno co dobre to rezygnacja z tego dziada kalwaryjskiego z Leszna czyli Dankiewicza a reszta to skandal nad skandale - mówię to jako karnetowiec!
    Czytając Twoje żale to powiedziałbym raczej, że sezonowiec. A Deresiński przecież od zawsze ci powtarzał, że on przejmuje się tylko wiernymi fanami którzy są z klubem na dobre i na złe

  19. Powrót do góry    #2764
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    Dankiewicz i dwóch kolarzy wyleciało. Osobiście stawiałem na Kościechę i Andersena. Ale tak też może być.
    Jeszcze poproszę raport o stanie finansów klubu panie prezesie.

  20. Powrót do góry    #2765
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,085
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,331 w 899 postach
    Cytat Zamieszczone przez Attyla Zobacz posta
    Zawód, fakt, ale to może być "nasz człowiek", związany z Polonią od czasów, gdy chodził z tatą na mecze, albo najemnik, który nie czuje klimatu, nie rozumie wielkości i historii klubu, nie zna nawet widoku z trybun z innego sektora niż VIP.
    A po co to czucie klimatu? Co ono da? Kibice będą dla prezesa bardziej życzliwi? Jeśli będzie miał łeb na karku, klub będzie stał dobrze finansowo i nie będzie przynosił wstydu sportowo to kibice będą takiego prezesa wychwalać i nosić na rękach. Nawet jeśli będzie "obcy".

    Cytat Zamieszczone przez Attyla Zobacz posta
    Teza jak każda inna. Jak wspomniałem, mnie też nie przekonuje, jednak wiem tyle, że na poprzedni herb patrzę sentymentem, kojarzę z nim sukcesy i piękne chwile. A ten nowy wciąż jest mi trochę "obcy". W dodatku symbolizuje dla mnie trudny czas dla Klubu. Nie wspomnę już o herbie, który pod napisem "Polonia" ma nazwę miasta, bo ten wygląda dla mnie jak nadęta twarz Deresińskiego.

    Inna sprawa, że sądziłem, że trójkątny herb Polonia miała herb na początku i w takim razie batalia była uzasadniona. Ale coraz więcej sygnałów do mnie dociera, że trójkąt to totalna innowacja w Polonii, wymysł fanatyków, zero związku z historią. Śmieszność.

    Nawiasem mówiąc, to najwięksi krzykacze w walce o trójkątny herb uciekli na Gdańską wraz z sukcesami Zawiszy i problemami Polonii. To coś mówi o tych ludziach i zalatuje wręcz dywersją...
    Sentyment może część kibiców mieć, ale kilku krzykaczy osiągnęło co osiągnęło. SPP od początku mi się nie podobało (wystarczyło mi poczytać ich teksty, a Okrągły Stół tylko mnie utwierdził). NetFans nawet nie było takie złe, ale potem też zaczęli jątrzyć i przestałem na ich forum zaglądać. Jedni i drudzy nie mieli pomysłów zbyt konkretnych, ale zachowywali się jakby chcieli (i w ich opiniach chyba nawet powinni) rządzić klubem, podejmować decyzje i zmieniać prezesów pod swoje dyktando, a nawet mówić miastu, żeby znalazło inwestora który przejmie klub. Bo oni tak chcą i już.
    Jednak sprawa samego herbu - podczepianie do tego ideologii i doszukiwanie się słabej kondycji klubu i drużyny w związku z tym zakrawa na bzdety podobne do tych, które padają z różnych ambon...
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  21. Powrót do góry    #2766
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    1,789
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 34 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Mocno nie fair zachowanie Bydgoszczan. Możecie wypatrzyć kwestie szczególnie spadkowe, mówię tu o ostatnim meczu z Rzeszowem.
    A co my mamy z tym wspólnego????

  22. Powrót do góry    #2767
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Sąsiedzi bardzo dobrze,najważniejsze szkodnik Dankiewicz,pamietacie mecz z przed 2 sezonów gdy przyjechały myszy,Wożniak wie jak przygotować tor,trening od jutra z wszystkimi i bedzie dobrze.Powodzenia i pzdr z Torunia.

  23. Powrót do góry    #2768
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Czy myślicie,ze jest szansa odzyskać część pieniędzy(za 3 mecze,które mają być) za karnet,który posiadam?
    Posłuchaj w radiu PiK może tam ci powiedzą włodarze miasta czy działacze. Przecież zawsze tam mówili prawdę.

    Sorry ale nie mogłem się powstrzymać.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    Tampax (25-07-2013)

  25. Powrót do góry    #2769
    Użytkownik Awatar gks-falubaz-sparta
    Dołączył
    09-07-2003
    Postów
    495
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Nie rozumiem Waszych władz i samej decyzji jazdy w okrojonym składzie. Sami powiedzcie znając rozkład następnych meczów czy tak naprawdę nierealne jest wygrać wszystkie 4?. Według mnie całkiem realne.

  26. Powrót do góry    #2770
    Początkujący Awatar Livorno
    Dołączył
    24-07-2013
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 5 w 3 postach
    Przecież tam wprost nie jest napisane, że to z powodu herbu klub upada, a z tego, że kibice mieszają się w jego sprawy. Jest podana walka z Tillingerem.
    A zmiana barw i herbu to jedna z decyzji. Zmiana herbu, dla mnie przynajmniej, jest kluczową rzeczą w kwestii frekwencji. Bo jak kibice, którzy mają sentyment do starych barw,
    mają krzyczeć: "Biało-czerwona, Polonia biało-czerwona".

    SPP osiągnęło co chciało i w sumie można im pogratulować, tylko jakim kosztem?

    Mi też obecny herb i w ogóle ten poprzedni z białym gryfem oraz plastrony i stroje zawodników kojarzą się tylko z nędzą.

    Pamiętacie jaki beznadziejny mieliśmy skład w 2004 roku?
    Jak to wyglądało przed sezonem?

    Jeden Jonsson, w którego pokładaliśmy jakieś nadzieje.
    Krzyżaniak wracający ze zszywanymi mięśniami w ręce. Robak, który na wyjazdach nigdy nie błyszczał.
    Fijałkowski? Marek Cieślewicz? Krystian Klecha? Andy Smith, który poprzedni sezon spędził bodajże w WKM Gwardii Warszawie?
    I co się stało? 6 miejsce za Unią Leszno - jeśli dobrze pamiętam.

    Bo ten klub miał ludzi, którzy od lat przy nim pracowali. Toromistrz. Ten beton, który mimo wszystko gwarantował niesamowite emocje.
    ŻKS-owy twór nie wywołuje u mnie żadnych pozytywnych emocji. Nie chce mi się w ogóle chodzić na stadion,
    bo ja sam nie wiem czyj to jest już klub. Klub zarządzany przez profesjonalistów, czy przez SPP?

    SPP zarzuca, i słusznie, słabą pracę Mendelowej i Januszkiewiczowi, podpowiadanie złych decyzji prezesowi.
    A oni nie robią tego samego? Nawet w 2004 na 3 kolejne lata mieliśmy sponsora tytularnego. ŻKS dopiero na ten sezon znalazł w końcu kogoś.
    A wcześniej? Tragedia! Bo jaki sponsor chce się reklamować przy klubie, który raz ma logo z gryfem, raz trójkątem z liskami, raz bez listków.

    Wizerunek zmieniany co roku. Kto chce i jakim cudem ma się reklamować takim klubem?

    Poza tym tam w tym artykule jest też napisane o środowisku żużlowym. Czy wy nie rozumiecie, że ten klub - całe lata PRL-u i 90-te miał
    w swoich szeregach mundurowych z komendy wojewódzkiej?

    Jak kibice zaczęli siać propagandę przeciwko nim, to to środowisko przestało istnieć i nie ma żadnej pozytywnej atmosfery wokół tego klubu.
    Bo dlaczego miastu miałoby zależeć na Polonii? Na Polonii zawsze najbardziej zależało ludziom, którzy byli najbliżej niego.

    Tylko Matuszak się ostał i po zakończeniu kariery wrócił Jacek Woźniak.

    Skoro Polonia ma być biało-czerwona, to tak naprawdę jedynym wyjściem jest przekazanie sterów SPP i Wojciechowskiemu z 1920.pl.
    Bo to oni są twórcami tej całej propagandy i to im zależy na takiej Polonii. Śmieszne to może, ale prawdziwe.

    Poza nimi nie ma żadnych fanatyków, którzy gotowi byliby walczyć o taką Polonię.

    Cytat Zamieszczone przez gks-falubaz-sparta Zobacz posta
    Nie rozumiem Waszych władz i samej decyzji jazdy w okrojonym składzie. Sami powiedzcie znając rozkład następnych meczów czy tak naprawdę nierealne jest wygrać wszystkie 4?. Według mnie całkiem realne.
    Z Unią Leszno u siebie nie potrafiliśmy wygrać. Z Unią, która została pokonana u siebie przez Włókniarz, który prawie pokonaliśmy na początku rozgrywek na wyjeździe.
    To świadczy o beznadziejnej formie naszej drużyny.
    A przyczyną jest kasa. Jak kasa nie jest płacona, to nie robią remontów sprzętu i stąd taka jazda.

    Bo po co masz ze swoich pieniędzy utrzymywać sprzęt jak nawet nie masz pewności, czy ci zwrócą po sezonie te pieniądze.

  27. Powrót do góry    #2771
    Ekspert
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    4,011
    Kliknij i podziękuj
    26
    Podziękowania: 191 w 99 postach
    Szkoda, tylko, że to właśnie tym sposobem Wy decydujecie o ew. spadku drużyn, które przegrały u Was z pełnym składem.

  28. Powrót do góry    #2772
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez Livorno Zobacz posta
    Przecież tam wprost nie jest napisane, że to z powodu herbu klub upada, a z tego, że kibice mieszają się w jego sprawy. Jest podana walka z Tillingerem.
    A zmiana barw i herbu to jedna z decyzji. Zmiana herbu, dla mnie przynajmniej, jest kluczową rzeczą w kwestii frekwencji. Bo jak kibice, którzy mają sentyment do starych barw,
    mają krzyczeć: "Biało-czerwona, Polonia biało-czerwona".

    SPP osiągnęło co chciało i w sumie można im pogratulować, tylko jakim kosztem?

    Mi też obecny herb i w ogóle ten poprzedni z białym gryfem oraz plastrony i stroje zawodników kojarzą się tylko z nędzą.

    Pamiętacie jaki beznadziejny mieliśmy skład w 2004 roku?
    Jak to wyglądało przed sezonem?

    Jeden Jonsson, w którego pokładaliśmy jakieś nadzieje.
    Krzyżaniak wracający ze zszywanymi mięśniami w ręce. Robak, który na wyjazdach nigdy nie błyszczał.
    Fijałkowski? Marek Cieślewicz? Krystian Klecha? Andy Smith, który poprzedni sezon spędził bodajże w WKM Gwardii Warszawie?
    I co się stało? 6 miejsce za Unią Leszno - jeśli dobrze pamiętam.

    Bo ten klub miał ludzi, którzy od lat przy nim pracowali. Toromistrz. Ten beton, który mimo wszystko gwarantował niesamowite emocje.
    ŻKS-owy twór nie wywołuje u mnie żadnych pozytywnych emocji. Nie chce mi się w ogóle chodzić na stadion,
    bo ja sam nie wiem czyj to jest już klub. Klub zarządzany przez profesjonalistów, czy przez SPP?

    SPP zarzuca, i słusznie, słabą pracę Mendelowej i Januszkiewiczowi, podpowiadanie złych decyzji prezesowi.
    A oni nie robią tego samego? Nawet w 2004 na 3 kolejne lata mieliśmy sponsora tytularnego. ŻKS dopiero na ten sezon znalazł w końcu kogoś.
    A wcześniej? Tragedia! Bo jaki sponsor chce się reklamować przy klubie, który raz ma logo z gryfem, raz trójkątem z liskami, raz bez listków.

    Wizerunek zmieniany co roku. Kto chce i jakim cudem ma się reklamować takim klubem?

    Poza tym tam w tym artykule jest też napisane o środowisku żużlowym. Czy wy nie rozumiecie, że ten klub - całe lata PRL-u i 90-te miał
    w swoich szeregach mundurowych z komendy wojewódzkiej?

    Jak kibice zaczęli siać propagandę przeciwko nim, to to środowisko przestało istnieć i nie ma żadnej pozytywnej atmosfery wokół tego klubu.
    Bo dlaczego miastu miałoby zależeć na Polonii? Na Polonii zawsze najbardziej zależało ludziom, którzy byli najbliżej niego.

    Tylko Matuszak się ostał i po zakończeniu kariery wrócił Jacek Woźniak.

    Skoro Polonia ma być biało-czerwona, to tak naprawdę jedynym wyjściem jest przekazanie sterów SPP i Wojciechowskiemu z 1920.pl.
    Bo to oni są twórcami tej całej propagandy i to im zależy na takiej Polonii. Śmieszne to może, ale prawdziwe.

    Poza nimi nie ma żadnych fanatyków, którzy gotowi byliby walczyć o taką Polonię.



    Z Unią Leszno u siebie nie potrafiliśmy wygrać. Z Unią, która została pokonana u siebie przez Włókniarz, który prawie pokonaliśmy na początku rozgrywek na wyjeździe.
    To świadczy o beznadziejnej formie naszej drużyny.
    A przyczyną jest kasa. Jak kasa nie jest płacona, to nie robią remontów sprzętu i stąd taka jazda.

    Bo po co masz ze swoich pieniędzy utrzymywać sprzęt jak nawet nie masz pewności, czy ci zwrócą po sezonie te pieniądze.
    zapomniales dodac zebysmy poszukali w google artykulu o "rebrandingu Polonii", przestan spamowac chlopie po forach daj sobie siana, zakladasz nowe konta i spamujesz gdzie popadnie o tym samym, mamy wazniejsze sprawy na glowie teraz niz godlo takie czy srakie
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  29. Powrót do góry    #2773
    Początkujący Awatar Livorno
    Dołączył
    24-07-2013
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 5 w 3 postach
    Napiszę jeszcze jedną rzecz i na tym zakończę, bo ja wiem, że taki zwykły przeciętny kibic - nie dziennikarz piszący dla portalu sportowego czy gazety, ani nie były zawodnik, ani żadna bogata wpływowa osoba, JAK JA
    nie jest w stanie w pojedynkę nikogo przekonać do powrotu do dawnych barw. Jestem sobie tylko zwykłym kibicem, który chodził z ojcem w dzieciństwie na mecze, z jednym jedynym w życiu kupionym szalikiem,
    jedynym gadżetem.

    Ja nie wiem czy mój klub jeszcze istnieje. Po upadku BKS-u, barwy to była jedyna rzecz, która przyciągała mnie na stadion.
    Byłem z nich dumny jak paw. Ja tam nie miałem pojęcia o historii Polonii. Jak zobaczyłem kevlary i te plastrony w 2007 roku, to nie wiedziałem nawet, kurna, o co biega!

    Tak jak kibice Cracovii czy Legii, tak i ja zawsze byłem wierny mojemu klubowi, moim barwom.

    Minęło naprawdę sporo lat. Sporo nerwów straciłem na tym stadionie i w domu czytając w necie o klęskach tego klubu.
    I ja mam już naprawdę dość, bo sam pisałem nie raz, nie dwa, na sektorzepolonii pl itd. pod różnymi nickami, w różny sposób - od kulturalnego,
    po obraźliwe, napisane pod wpływem emocji, czasem po długich przemyśleniach o tym, że zmiana barw była złą decyzją i mimo, że w internecie pojawiło się parę osób,
    które bronią starych barw, to i tak czuję, że jestem sam, bo co ja mogę w pojedynkę zrobić na stadionie? Walczyć z własnym klubem i kibicami?

    Dlatego nie mam już zamiaru pisać o tym, jaki mam żal do ludzi, którzy zmienili wizerunek klubu, ponieważ spełniła się jedna rzecz,
    którą przewidywałem na samym początku. Trochę nawet na to liczyłem, bo byłem z początku zły. Dziś nie jest mi do śmiechu, nie cieszy mnie to, że miałem rację,
    bo mój klub już całkiem się stoczył. Poddanie się przed końcem sezonu to już jest największe dno, jakie Polonia Bydgoszcz mogła osiągnąć.

    Napisałem kiedyś, na SyFach czy na sektorzepoloni, że klub, który bierze pod uwagę opinie "kibiców", którzy wyrzekają się własnych barw,
    zasługuje na- i najpewniej- upadnie za parę lat. Dokładnie to się stało, a raczej jeszcze dzieje się na naszych oczach. Życzę wam, żeby wasza biało-czerwona Polonia
    naprawdę była wielka. Może kiedyś. Jednak liczcie się z tym, że ona była wielka nawet z tą jedną sekcją żużlową i jedną autonomiczną piłkarską,
    dopóki chociaż ta jedna sekcja żużlowa odnosiła się do NAPRAWDĘ wielkich i tłustych lat Polonii. Szkoda, że Polonii, którą akurat finansowała milicja obywatelska,
    wróg wolnych ludzi, ale to nie pałkarze grali w piłkę, to nie pałkarze jeździli na żużlu - tylko zawodnicy Polonii Bydgoszcz, bydgoskiego klubu z ulicy Sportowej 2.

    Mój ojciec calutkie swoje życie chodził na stadion, na lodowisko, z braćmi, kolegami, przyjaciółmi i nawet nie macie pojęcia, co on poczuł,
    kiedy tak potraktowano jego ukochany klub. On bardziej był fanem hokeja niż żużla, choć traktował te dwie sekcje prawie na równi,
    ale to hokej był dla niego najważniejszy i widział upadek tej dyscypliny w naszym mieście. Pomyślcie też trochę o takich ludziach, którzy przy Polonii
    byli i nawet ją budowali przez 2 albo 3 razy dłuższą ilość waszego życia.

    Za każdym razem jak będziecie przechodzili koło stadionu przypomnijcie sobie, że Tomasz Gollob milicjantem/policjantem nie był, a przez całe młode lata w swojej karierze,
    reprezentował właśnie te barwy i on się ich nie wyrzekał. Każde zdjęcie, każda pocztówka, każdy plakat jaki posiadacie z Gollobem i gryfem na jego piersi,
    prezentuje zawodnika w barwach: czerwonej, białej i niebieskiej, a nie milicjanta. I naprawdę nie mamy się czego wstydzić, że nasz klub był zawłaszczony przez Gwardię,
    bo tam też byli ludzie, którzy mimo że nam się nie podobali, to jednak dbali o ten klub. To oni go sponsorowali.
    Polonia była - patrząc na wszystkie herby: zielono-biało-czerwona, biało-czerwona, czerwono-biało-niebieska, znowu biało-czerwona.
    Pytanie: która Polonia was najbardziej cieszyła? O sukcesach której najwięcej WY możecie powiedzieć? Której Polonii sukcesów WY byliście świadkami?

    Ja podjąłem ostateczną decyzję: już nigdy, nigdy na Stadion BKS Polonii Bydgoszcz nie pójdę. Nigdy o niej, ani o jej kibicach niczego nie napiszę.
    Pomyślcie sobie, czy warto było zmieniać wizerunek klubu tylko dlatego, że jakaś organizacja tak chciała. To wasz wybór czy ich rozkaz?

    Żegnam. Idę sobie, bo naprawdę nie mogę znaleźć ani jednej rzeczy, która by mnie łączyła z tym obecnym klubem.

    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    zapomniales dodac zebysmy poszukali w google artykulu o "rebrandingu Polonii", przestan spamowac chlopie po forach daj sobie siana, zakladasz nowe konta i spamujesz gdzie popadnie o tym samym, mamy wazniejsze sprawy na glowie teraz niz godlo takie czy srakie
    Eee... zajrzałem tutaj, bo mnie użytkownik ~Attyla zaprosił do dyskusji. To moje pierwsze konto tutaj. Oczywiście, że odnoszę się do tego artykułu, ale dlatego, że to Attyla zaczął o nim dyskusję.
    Ale myśl co chcesz.

  30. Powrót do góry    #2774
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    widac ze masz rozdwojenie jazni chlopie, ty i ten Attyla to pewnei jedna i ta sama osoba, daj sobie luzu zaluz kask i rozmyslaj o starych dobrych czasach w MO
    download.jpg
    Facebook: Bydgoskie Gryfy

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi atomenda za jego przydatny post!

    Livorno (24-07-2013)

  32. Powrót do góry    #2775
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    ta decyzja to skandal i mam nadzieje, ze ekstraliga dopieprzy wam jeszcze na pożegnanie solidną karę. Bardzo fair zachowanie w stosunku do druzyn, ktore przegrały u was jak jeszcze wam sie chciało.

  33. Powrót do góry    #2776
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    ta decyzja to skandal i mam nadzieje, ze ekstraliga dopieprzy wam jeszcze na pożegnanie solidną karę. Bardzo fair zachowanie w stosunku do druzyn, ktore przegrały u was jak jeszcze wam sie chciało.
    Napiłeś się czy co? Karę??? za takie coś nie karają wypełniony dolny KSM wszystko zgodnie z regulaminem. Za co chciałbyś karać??? Za kwestie moralne nie ma kar. Kogo ograli jak im się chciało?? Gorzów ,was? nie rozśmieszaj mnie. Mruczysz bo się boisz o ten twój klub z malowańcami. Co z tego , że może się utrzymacie jak macie zespół zbieraczy złomu. Z kim tam się utożsamiać. Utrzymanie trzeba sobie wywalczyć na torze, a nie odwalać popelinę u siebie z Gorzowem. Rzeszów i tak pewnie nie będzie wcale musiał u nas wygrać bo utrzymanie sobie zapewni wcześniej. Chyba , że ktoś wam pomoże jak to zawsze w zwyczaju. Wy już powinniście spaść dawno. Cóż zawsze na końcu udawało wam się wygrywać z Gdańskiem

  34. Powrót do góry    #2777
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Nie ma to jak pisać jaka to Polonia słaba i mizerna, jednocześnie robiąc wielkie halo jak wypaczamy ligę bo odpuszczamy ostatnie mecze.

    To jesteśmy słabi czy nie? Odpowiedź jest oczywista. To że wymęczyliśmy zwycięstwo ze Stalą jadącą bez Nermarka i ze słabym wtedy Zmarzlikiem + Gniezno i Was na początku sezonu nie czyni z nas faworytów w meczach z bardzo silnym obecnie Falubazem czy Włókniarzem. Bądźmy poważni. To inna półka + ich liderzy po naszym torze śmigają aż miło. My w dodatku z każdym meczem jeździmy coraz gorzej (jak ma być inaczej skoro zawodnicy mają coraz słabsze furmanki?). Rzeszów z Pedersenem i Walaskiem też jest poza naszym zasięgiem. Przecież oni w dwójkę zrobią 29 pkt. Ilu liderów gości pokonał Hancock na własnym torze? Polecam sprawdzić ...

    Jak Wrocław chce się utrzymać to musi odrobić w meczach wyjazdowych stratę 2 porażek u siebie. No przynajmniej 1. Z deficytem 2 porażek u siebie i braku zwycięstw na wyjeździe nie da się utrzymać. To oczywiste od początku sezonu. Dużo szumu o nic ...

  35. Powrót do góry    #2778
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    ta decyzja to skandal i mam nadzieje, ze ekstraliga dopieprzy wam jeszcze na pożegnanie solidną karę. Bardzo fair zachowanie w stosunku do druzyn, ktore przegrały u was jak jeszcze wam sie chciało.
    Za co Ekstraliga ma dać karę Polonii, przecież na mecze będą powoływani zawodnicy, którzy mają ważne kontrakty. To, że w miejsce Hancocka pojedzie Szczepaniak to nic złego, poprostu zmiana w drużynie. To tak jak Real Madryt bez Casillasa w bramce, ale wciaż Real. Spadek mamy mamy na 100% wiec oszczędzajmy żeby przetrwać te chude lata w bydgoskim żużlu.

    Panie Prezesie, już czas rozglądać się za zawodnikami na następny sezon, młodymi, którzy w perspektywie czasu mieliby prowadzić te drużynę po zwycięstwa. Starych jak Greg, Hans, Robert wysłać gdzieś na emeryturę i zacząć od nowa z żużlowcami pokroju Milik jr itp.

  36. Powrót do góry    #2779
    Użytkownik Awatar Attyla
    Dołączył
    28-05-2013
    Postów
    209
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 18 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    widac ze masz rozdwojenie jazni chlopie, ty i ten Attyla to pewnei jedna i ta sama osoba, daj sobie luzu zaluz kask i rozmyslaj o starych dobrych czasach w MO
    download.jpg
    Beka roku z atomenda Tak Sherlocku, piszę z dwóch kont, napisz do admina bo mógłby się nie zorientować
    http://www.sportowefakty.pl/kibice/2...omment_4407681
    Tu masz naszą rozmowę geniuszu. Popatrz na godziny przesłania postów, bo jeszcze napiszesz, że spreparowałem to teraz

    Sorry Livorno, napisałem do Ciebie o tym forum bo liczyłem na ciekawą rozmowę, ale nie doceniłem poziomu niektórych entelegentów.
    Dzięki, że się pojawiłeś, może kogoś jeszcze się zainteresuje sprawą.
    Ostatnio edytowane przez Attyla ; 24-07-2013 o 23:41

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Attyla za jego przydatny post!

    Livorno (25-07-2013)

  38. Powrót do góry    #2780
    Użytkownik
    Dołączył
    27-12-2011
    Postów
    98
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Ponieważ wiele gorzkich i smutnych słów już napisano na temat naszej obecnej sytuacji, a ja z większością się zgadzam i nie bardzo mam w tej materii coś do dodania, napiszę w ten sposób: Ale byłyby jaja gdybyśmy się jednak utrzymali!

    A, i jeszcze jedno - za Szczepaniaka Jóźwik, bo zapewne to on z Bietrackim będą tworzyć naszą juniorską parę w przyszłym roku. Niech się objeżdżają, a na ostatnie 3 mecze sezonu najlepiej to ich dawać do składu na pozycje juniorskie.

  39. Powrót do góry    #2781
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,899
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Znajomy powiedział mi niedawno takie coś: "słuchaj, by w ostatnich latach być kibicem Polonii Bydgoszcz to trzeba mieć cholernie dobre a raczej końskie zdrowie i stalowe nerwy".

    No i miał rację...
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #2782
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez jacasek Zobacz posta
    Co z tego , że może się utrzymacie jak macie zespół zbieraczy złomu. Z kim tam się utożsamiać. Utrzymanie trzeba sobie wywalczyć na torze, a nie odwalać popelinę u siebie z Gorzowem. Rzeszów i tak pewnie nie będzie wcale musiał u nas wygrać bo utrzymanie sobie zapewni wcześniej. Chyba , że ktoś wam pomoże jak to zawsze w zwyczaju. Wy już powinniście spaść dawno. Cóż zawsze na końcu udawało wam się wygrywać z Gdańskiem
    Hmmm i taki beznadziejny zespół "zbieraczy złomu" ma jeszcze szansę i walczy dzielnie a Wielka Polonia wywiesiła białą flagę i jakby nie przymus dolnego KSM to wystawiłaby pewnie samych juniorów mając kibiców swoich i o obcych w d.... I na ten beznadziejny zespół z malowańcami w składzie z którymi nie ma jak się utożsamiać chodzi więcej kibiców niż na Wielką Polonię z byłym mistrzem świata i zawodnikami w większości "swoimi" z którymi te masy kibiców Polonii tak wielce się utożsamiają i za którymi stoją murem.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  41. Powrót do góry    #2783
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,357
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Deresiński chce zaoszczędzić na absencji Grega a na mecz przyjdzie mu 800 osób i przy obniżonych cenach biletów straci podwójnie.

    Po sezonie powinien być pierwszy do odstrzału.

  42. Powrót do góry    #2784
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,158
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez zeta Zobacz posta
    Nie ma to jak pisać jaka to Polonia słaba i mizerna, jednocześnie robiąc wielkie halo jak wypaczamy ligę bo odpuszczamy ostatnie mecze.

    To jesteśmy słabi czy nie? Odpowiedź jest oczywista. To że wymęczyliśmy zwycięstwo ze Stalą jadącą bez Nermarka i ze słabym wtedy Zmarzlikiem + Gniezno i Was na początku sezonu nie czyni z nas faworytów w meczach z bardzo silnym obecnie Falubazem czy Włókniarzem. Bądźmy poważni. To inna półka + ich liderzy po naszym torze śmigają aż miło. My w dodatku z każdym meczem jeździmy coraz gorzej (jak ma być inaczej skoro zawodnicy mają coraz słabsze furmanki?). Rzeszów z Pedersenem i Walaskiem też jest poza naszym zasięgiem. Przecież oni w dwójkę zrobią 29 pkt. Ilu liderów gości pokonał Hancock na własnym torze? Polecam sprawdzić ...

    Jak Wrocław chce się utrzymać to musi odrobić w meczach wyjazdowych stratę 2 porażek u siebie. No przynajmniej 1. Z deficytem 2 porażek u siebie i braku zwycięstw na wyjeździe nie da się utrzymać. To oczywiste od początku sezonu. Dużo szumu o nic ...
    Pitolisz.
    Slabi jestescie,ale Rzeszow spokojnie jest w Waszym zasiegu.
    Walasek z Pedersenem sami meczu nie wygraja.
    Zreszta tor w Bydzi do ulubionych Grega nie nalezy,wiec wcale nie jestem pewien czy Pedersen tego meczu nie musialby wygrac sam.
    Poddaliscie sie jednak,szukacie oszczednosci i ja to rozmiem.Tylko nie warto dorabiac do tego jakiejs ideologii ,ze to i tak nic nie zmienia.
    Zmienia i to bardzo.
    Spojrz na tabele , mecze do rozegrania i przestan fantazjowac,ze Sparta nie ma szans na utrzymanie ,bo cos tam po drodze przegrala u siebie.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 25-07-2013 o 07:02
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  43. Powrót do góry    #2785
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,786
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Spojrz na tabele , mecze do rozegrania i przestan fantazjowac,ze Sparta nie ma szans na utrzymanie ,bo cos tam po drodze przegrala u siebie.
    Po prostu chodzi o zachowanie fair wobec własnych kibiców (zwłaszcza karnetowców), sponsorów, oraz innych drużyn z ligi. Walczy się do końca...
    zwłaszcza, gdy jeszcze jakieś teoretyczne szanse są.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  44. Powrót do góry    #2786
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Przepraszam, ale jest mi wstyd za mój klub. Najgorsze jest dorabianie ideologii do faktów. Nasz klub nigdy nie odzyska szacunku środowiska żużlowego i wielu kibiców. Zaczynam obstawiać mój typ 900 kibiców w niedziele.

    Wysyłane z mojego HTC One S za pomocą Tapatalk 2

  45. Powrót do góry    #2787
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Wypozyczyc Sullivana I do skladu wraca Greg I jedziemy, trzeba bylo myslec przed podaniem skladu na niedzielny mecz bo teraz tylko jedna zmiane mozna dokonac

  46. Powrót do góry    #2788
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-05-2005
    Postów
    989
    Kliknij i podziękuj
    404
    Podziękowania: 84 w 62 postach
    Trening czyni mistrzem! W niedzielę Motomyszy wracają do Zielonej z podkulonym ogonem! Chcę oglądać Polonię walczącą, jak 2004!

  47. Powrót do góry    #2789
    Ekspert Awatar alienisko
    Dołączył
    13-10-2003
    Postów
    5,000
    Kliknij i podziękuj
    427
    Podziękowania: 269 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    Wypozyczyc Sullivana
    Od kogo chcesz go wypożyczać i skąd macie mieć na niego kasę jak nawet my nie mamy?
    Na żużel w Toruniu spogląda Kopernik i dziwi się czasem walkower czy piernik.

  48. Powrót do góry    #2790
    Użytkownik Awatar FATaMORGANa
    Dołączył
    05-07-2013
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    69
    Podziękowania: 50 w 33 postach
    A może to nie wina klubu, że odpuszcza, może to nie decyzja Prezesa, a naszego największego darczyńcy czyli miasta i naszego prezydenta Bruskiego. Może to miasto oszczędza, przecież ma nową wizytówkę, nowe narzędzie do promocji w formie Zawiszy. Ktoś wyżej pisał o wyborach, więc po co inwestować w głosy Polonistów, których jest aktualnie mało w mieście i na stadionie. Na Gdańskiej jest ich teraz 4 razy więcej. Mnie się zdaje, że to większe układy zdecydowały o tym sezonie, o tym, że spadamy i to w takim stylu. Teraz jest idealny moment na to by zdemotywować kibiców Polonii do chodzenia na stadion, nasze porażki, zamieszanie w klubie. Wielu już przeszło na piłkę i to dobry czas by zniszczyć Polonię.
    Wiem, kolejna teoria spiskowa ale ciężko uwierzyć w taką postawę zawodników (znam wyniki), niemoc osób zarządzających. Jeśli nie zawodnicy nie jadą, powinni więcej trenować, klub powinien załatwić jakiegoś tunera dla wszystkich. Teraz to zostały już tylko marzenia o utrzymaniu i to dla tych najbardziej naiwnych.
    Gdzieś wypowiadał się Robert Kościecha, że nie rozumie jak można odpuszczać mecze i on będzie walczył do końca, szkoda, że nie walczyli od początku sezonu, chyba, że lubią życie na krawędzi. Więc Prezes podniósł im poziom i będą walczyć bez obcokrajowców. Może chcą zrobić horror i utrzymać ligę w ostatnim biegu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •