Strona 28 z 85 PierwszyPierwszy ... 1826272829303878 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,216 do 1,260 z 3808

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1216
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Skoro już tak zarzucamy się liniaczami to:

    Myślę, że na początku przyszłego tygodnia podamy pełny skład drużyny
    - zapowiedział prezes Polonii Bydgoszcz Jarosław Deresiński.

    Który to już raz? Apeluję do ludzi z klubu, o ile czytają forum, ogarniajcie szybko bo połowa kibiców zaraz zejdzie na zawał

    Bardzo się cieszę, że Colgate jest w Gnieźnie. Już jednego tak nudnego zawodnika mamy w składzie i wystarczy. A na liście Full Maxa coraz mniej nazwisk, ale te najważniejsze wciąż są.

  2. Powrót do góry    #1217
    Zaawansowany Awatar ndr113
    Dołączył
    26-04-2012
    Postów
    2,200
    Kliknij i podziękuj
    106
    Podziękowania: 308 w 213 postach
    No to pomyślmy... W Lesznie nie ma kasy. Przychodzą Fredka i Bjerre. To gdzie pójdą Pawliccy?

  3. Powrót do góry    #1218
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    1,451
    Kliknij i podziękuj
    182
    Podziękowania: 119 w 80 postach
    Cytat Zamieszczone przez diablik Zobacz posta
    Podają jako źródło strone Unii Leszno, a tam nic o tym nie ma chyba że rozszyfrowali zdjęcia zamieszczone na stronie i na tej podstawie się opierają.Chociaż portal espeedway"wywodzi" się z Leszna więc info mimo wszystko pewnie sprawdzone.
    A, nie z Tarnowa?

  4. Powrót do góry    #1219
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Wiesz gdybyśmy mieli skład to byśmy go ogłosili. Może mają jakieś deklaracje zawodników, ale dopóki nie ma podpisu to nikt pary z ust nie puści co by nie robić kabaretu No fakt KSM nie policzyłem, ale jakoś jestem dziwnie pewny( to absolutnie tylko moje dywagacje) H+B+ może Andersen rzeczywiście o ile się mieści. Chodziasz Diablik wyżej też podał skład jaki może być i on też mnie zadowoli

  5. Powrót do góry    #1220
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach

  6. Powrót do góry    #1221
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez zeta Zobacz posta
    Skoro już tak zarzucamy się liniaczami to:

    Myślę, że na początku przyszłego tygodnia podamy pełny skład drużyny
    - zapowiedział prezes Polonii Bydgoszcz Jarosław Deresiński.

    Który to już raz? Apeluję do ludzi z klubu, o ile czytają forum, ogarniajcie szybko bo połowa kibiców zaraz zejdzie na zawał

    Bardzo się cieszę, że Colgate jest w Gnieźnie. Już jednego tak nudnego zawodnika mamy w składzie i wystarczy. A na liście Full Maxa coraz mniej nazwisk, ale te najważniejsze wciąż są.
    Za te nazwiska co zostały to ja dziękuje.

    Miśkowiak - pół kariery w I lidze, w najlepszym wypadku będzie taki jak Gapiński.
    Loktajev - nr. 1 to dla niego Falubaz, poza tym co to niby za wzmocnienie?
    O reszcie nazwisk to w ogóle szkoda gadać...

    Jest jeszcze cień nadziei z Pawlickimi, ale nie wyobrażam sobie, żeby odeszli z Leszna. Tyle, że z drugiej strony obaj Pawliccy nie mieszczą się w jednym składzie z Gregiem.
    Ostatnio edytowane przez expert ; 15-12-2012 o 19:25
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  7. Powrót do góry    #1222
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Kolejna sprawa jest taka że jeśli Hancock zastąpi Sajfutdinova a za Łagute i Gapińskiego przyjdą żużlowcy z grupy Loktajev/Batchelor/Andersen/Watt/Świderski/Miśkowiak/Lindgren/Bjerre , to przy prawie każdej konfiguracji z tej grupy zawodników i tak skład będziemy mieli lepszy niż rok temu.

  8. Powrót do góry    #1223
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    Wiesz gdybyśmy mieli skład to byśmy go ogłosili. Może mają jakieś deklaracje zawodników, ale dopóki nie ma podpisu to nikt pary z ust nie puści co by nie robić kabaretu No fakt KSM nie policzyłem, ale jakoś jestem dziwnie pewny( to absolutnie tylko moje dywagacje) H+B+ może Andersen rzeczywiście o ile się mieści. Chodziasz Diablik wyżej też podał skład jaki może być i on też mnie zadowoli
    Cyknij do mnie na gadaczu (31547241) a co do postu wole jednak miskowiaka mysle i andersena niz batchelora. Hansa wpieprzyc do pary z H to nie raz pewnie zaskoczy na 5-1 czy 4-2 bo trafi z zebatka
    Ostatnio edytowane przez Torretoo ; 15-12-2012 o 19:27

  9. Powrót do góry    #1224
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Cyknij do mnie na gadaczu (31547241) a co do postu wole jednak miskowiaka mysle i andersena niz batchelora. Hansa wpieprzyc do pary z H to nie raz pewnie zaskoczy na 5-1 czy 4-2 bo trafi z zebatka
    Z tymże Troy jeździ widowiskowo, i ma za sobą wiele udanych meczy w Ekstralidze, A Miśkowiak to typowy 1 ligowy wyjadacz.

  10. Powrót do góry    #1225
    Użytkownik Awatar slav007o
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Pedersen, Pavlic i Laguta blisko Bydgoszczy

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/32...blisko-polonii

    Już zacieram ręce

  11. Powrót do góry    #1226
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez slav007o Zobacz posta
    Pedersen, Pavlic i Laguta blisko Bydgoszczy

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/32...blisko-polonii

    Już zacieram ręce
    2012-12-07, 14:32

  12. Powrót do góry    #1227
    Użytkownik Awatar slav007o
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sorel Zobacz posta
    2012-12-07, 14:32
    Czyli już dawno podpisali

  13. Powrót do góry    #1228
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Czyli już dawno podpisali
    Tak, dwóch w Rzeszowie i jeden w Tarnowie
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #1229
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2012
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 18 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez diablik Zobacz posta
    A taki skład?

    1.Hancock
    2.Andersen
    3.Kościecha
    4.Loktajev
    5.Buczkowski
    6.Curyło
    7.Woźniak
    Taki skład dla Bydgoszczy byłby najbardziej optymalny z tego co pozostało.

    Cytat Zamieszczone przez expert Zobacz posta
    Loktajev - nr. 1 to dla niego Falubaz, poza tym co to niby za wzmocnienie?
    nie lekceważ Saszy, jak progres będzie taki sam, to po tym sezonie KSM powinien mieć koło 8.00
    Ostatnio edytowane przez BennyLBK ; 15-12-2012 o 19:54

  15. Powrót do góry    #1230
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    http://sf3.s3.amazonaws.com/photos/5...8_63318721.jpg

    ej chłopaki a jak pod 2 jest Greg? no sylwetka bardzo podobna

    Kosciuch w Gnieznie.. Wiec nie wiadoma to sklad Polonii i Wrocka i w czesci Falubazu...

  16. Powrót do góry    #1231
    Użytkownik Awatar slav007o
    Dołączył
    01-04-2002
    Postów
    137
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Tak, dwóch w Rzeszowie i jeden w Tarnowie

    A poczułeś trochę ironii Mariusz?

  17. Powrót do góry    #1232
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    slav007o juz sobie daruj kolejne tak durne wpisy, bo my za maluczcy by zalapac te Twoja ironie...

  18. Powrót do góry    #1233
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Budyn Zobacz posta
    Jakie derby z Grudziądzem?
    Miniemy się z chłopakami w przyszłym sezonie. Bomber, Majonez, dodadzą jakiegoś poważnego kolarza i pozamiatają Gdańsk.
    Jakby mało przykrości nam było, to jeszcze derby w przyszłym sezonie nam chcą działacze z Grudziądza zabrać.

    Ułamek + Batchelor to już byłaby nędza, o której nawet w najgorszych scenariuszach nie myślałem. Znaczy Sebę chciałem, ale obok kogoś ogarniętego.

    //edit
    Jednak nie mamy się o co martwić. Realista u Ostafińskiego oznajmij, że Hampel będzie jeździł w Polonii.
    Nie gadaj głupot kolego!

    Nic nie pisałem na zadnym forum od wczorajszego popołudnia gdyż nie było mnie w Bydgoszczy i dopiero teraz czytam i widzę co za bzdury piszesz!
    Każdy moze się pod ciebie podszyć i napisać nick i nikt tego nie sprawdzi a ja na blogu u Ostafińskigo nie jestem żadnym realistą!
    Tam też moze ktos podszyć się np. pod ciebie i dać nick Budyń i co to ty będziesz?
    Jakiś s******l się podpisał i robi sobie jaja - ale ja dojde po ip co to za deb.. tam napisał!

    O Polonii - wszystko będzie jasne oficjalnie w poniedziałek i to wiadomo tylko tyle,że Batchelora żadnego nie bedzie a skład bedzie ogłoszony pełny a nie po jednym nazwisku.
    Opcji z jakimś cieńkim Australijczykiem nie ma w ogóle branej pod uwagę.
    Ostatnio edytowane przez realista27 ; 15-12-2012 o 21:06

  19. Powrót do góry    #1234
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta

    O Polonii - wszystko będzie jasne oficjalnie w poniedziałek i to wiadomo tylko tyle,że Batchelora żadnego nie bedzie a skład bedzie ogłoszony pełny a nie po jednym nazwisku.
    Opcji z jakimś cieńkim Australijczykiem nie ma w ogóle branej pod uwagę.
    aaa czyli jeszcze sa opcje... mysla.. i zawodnikow doklepanych nawet nie maja? w sensie, ze maja list intencyjny czy cos.

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/32...ybrzeza-gdansk

    nie no co jest grane ?! to chyba byl ostatni zawodnik do nad na druga linie
    Ostatnio edytowane przez Torretoo ; 15-12-2012 o 21:03

  20. Powrót do góry    #1235
    Użytkownik
    Dołączył
    27-12-2011
    Postów
    98
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Z jednej strony jestem zaniepokojony brakiem jakiegokolwiek info z klubu (jeśli Kanclerz milczy chyba już trzeci czy czwarty dzień, to wiedz że coś się dzieje), ale z drugiej... pocieszam się, że zawodnicy na których powinniśmy skupić najwięcej uwagi (Hancock, Lindgren) wciąż są wolni, a wynalazki typu Harris, Chrzanowski są już zaklepane gdzie indziej i nie będzie ryzyka że "wzmocnią" oni Polonię. Jeszcze tylko niech Andersen gdzieś podpisze bo on też wg mnie wzmocnieniem byłby żadnym. Miśkowiak natomiast średnio do nas pasuje, biorąc pod uwagę to że potrzebujemy - obok lidera z prawdziwego zdarzenia - zawodnika mniej więcej na poziomie Buczkowskiego, a Misiek tego nie gwarantuje.

    PS. Nie jarajmy się tak tymi Secret Manami z Leszna, bo po tym jak się okazało, że pierwszym z nich jest Baliński, to zaraz się okaże że dwaj pozostali to P.&P. Pawliccy czyli Lindgren wciąż wolny

  21. Powrót do góry    #1236
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Rzeczywiście rozmawiamy, ale jeśli chodzi o kwoty, to wszystko odbywa się w granicach rozsądku - przekonuje Krystyna Kloc, prokurent klubu z Wrocławia. Betard Sparta jest najbiedniejszym z klubów ekstraligi. Z naszych informacji wynika, że bydgoszczanie, którzy też nie są krezusami, będą w stanie zaproponować Amerykaninowi lepsze warunki, i właśnie z Polonią podpisze on umowę.

    - Jest już bardzo blisko tego - potwierdza osoba związana z teamem Hancocka. Amerykanin byłby więc liderem zespołu. Brakuje jednak jeszcze co najmniej jednego zawodnika - i to nawet z dobrym KSM (powyżej 7 pkt)


    reszta tutaj http://www.sport.pl/sport/1,125487,1...i_usmiech.html ... Czyzby jednak Panowie ?

  22. Powrót do góry    #1237
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Batchelor tak będzie w Polonii jak ktoś dzisiaj rano napisał,że już kontrakt podpisali Ułamek i Stachyra czy Miśkowiak - na tych samych zasadach.
    W Polonii co nieco się wyjaśniło po wczorajszej Wigilii,ale o tym cichosza...
    Nie było mnie na niej co prawda,ale osoby rozmawiały z Kanclerzem i zdradził jednak widzę nic do mediów się nie przeniosło do dzisiaj i dobrze.

    Torretoo: ten artykuł był w "wyborczej" w piątkowym numerze papierowym więc to nic nowego .

  23. Powrót do góry    #1238
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Torretoo: ten artykuł był w "wyborczej" w piątkowym numerze papierowym więc to nic nowego .
    hmm co to oznacza ? Ze to jest nawiazanie do tej wigilii wczorajszej ?

    Cytat Zamieszczone przez expert Zobacz posta
    Nawet krytykowany przez ze mnie Miśkowiak podobno w Gdańsku
    właśnie.. więc wypada na prawde na Batchelora na druga linie bo nie ma juz kogo kurfa Niech tylko saszy nie biora jak ma w meczach z Falubazem nie jechac ; /

    Cytat Zamieszczone przez expert Zobacz posta

    Na bez hamulców ktoś napisał, że po klubowej wigilii wiadomo, że Hancock, Prz.Pawlicki i Świderski u nas...
    Nie no to sa marzenia nie realne dla nas :/
    Ostatnio edytowane przez Torretoo ; 15-12-2012 o 21:36

  24. Powrót do góry    #1239
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Hancock ok, ale co dalej? Nawet krytykowany przez ze mnie Miśkowiak podobno w Gdańsku

    Na bez hamulców ktoś napisał, że po klubowej wigilii wiadomo, że Hancock, Prz.Pawlicki i Świderski u nas...
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  25. Powrót do góry    #1240
    Użytkownik
    Dołączył
    26-07-2005
    Postów
    122
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Misiek walczy o Max Fulla, oki żarty do poniedziałku zobaczymy co się prezesowi udało sklecić (misiek,świder,hancok z kontraktami które gwarantują im zarobki z toru)

  26. Powrót do góry    #1241
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Być moze bedzie trio,ale to tylko być może GH,Prz P,PŚ jednak na "dzisiaj nic pewnego" - takie chodziły opinie po wczorajszej klubowej Wigilii jednak na niej byłem a wiem od osób,które tam były a na wigiliii byli takze i Deresiński i Kanclerz i Kościecha i juniorzy i piłkarze Polonii.
    Pełny skład mamy poznać na początku tygodnia i to będzie pełen skład a nie jedno nazwisko - wszystko jest dopięte i przyklepane jak wczoraj mówili .
    expert: też słyszałem o tym trio - i tak niby mówili na Wigilii więc moze coś w tym prawdy jest?
    Kto pisał o tym PP w Polonii na tym blogu ktoś wiarygodny?
    darkpol: nie byłem na niej i nigdzie nie pisałem,ze byłem a wiem od osób naocznych-znajomych,którzy na niej się pojawili i rozmawiali w kuluarach z działączami a to co było tematem do mediów dzisiaj nie wypłynęło i bardzo dobrze.
    Ostatnio edytowane przez realista27 ; 15-12-2012 o 21:42

  27. Powrót do góry    #1242
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Oby to była prawda!
    1. Przemysław Pawlicki
    2. Kościecha
    3. Buczkowski
    4. Świderski
    5. Hancock
    6. Woźniak
    7. Curyło

    Bardzo pozytywnie to wygląda
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  28. Powrót do góry    #1243
    Użytkownik
    Dołączył
    26-07-2005
    Postów
    122
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    ralista to byłeś czy nie byłeś - raz piszesz że cię tam nie było a drugi raz że byłeś

  29. Powrót do góry    #1244
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Być moze bedzie trio,ale to tylko być może GH,Prz P,PŚ jednak na "dzisiaj nic pewnego" - takie chodziły opinie po wczorajszej klubowej Wigilii jednak na niej byłem a wiem od osób,które tam były a na wigiliii byli takze i Deresiński i Kanclerz i Kościecha i juniorzy i piłkarze Polonii.
    Pełny skład mamy poznać na początku tygodnia i to będzie pełen skład a nie jedno nazwisko - wszystko jest dopięte i przyklepane jak wczoraj mówili .
    expert: też słyszałem o tym trio - i tak niby mówili na Wigilii więc moze coś w tym prawdy jest?
    Kto pisał o tym PP w Polonii na tym blogu ktoś wiarygodny?
    Nie mozliwe z Przemkiem bo kto go zastapi kurfa w Lesznie? Toc oni maja sklad dograny. Ale Ciebie tam nie bylo, a od kogos wiesz, ze to trio ma byc u nas?

  30. Powrót do góry    #1245
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Nie mozliwe z Przemkiem bo kto go zastapi kurfa w Lesznie? Toc oni maja sklad dograny. Ale Ciebie tam nie bylo, a od kogos wiesz, ze to trio ma byc u nas?
    Leszno od biedy może przecież jechać tak: 1.Bjerre 2.Piotr Pawlicki 3.Baliński 4.Zengota 5.Lindgren 6.Musielak 7.Adamczewski
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  31. Powrót do góry    #1246
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez expert Zobacz posta
    Leszno od biedy może przecież jechać tak: 1.Bjerre 2.Piotr Pawlicki 3.Baliński 4.Zengota 5.Lindgren 6.Musielak 7.Adamczewski
    Moze ale na pewno chcieli by z Przemkiem, pytanie czy sie dogadali? Wiele osob twierdzi ze tak i juz nawet Przemek podpisal pare dni temu tylko bedzie ostatnim Secret Menem.

  32. Powrót do góry    #1247
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Żeby była jasność: ja nie twierdzę,że Pawlicki,Hancock i Świderski będą w Polonii na pewno tylko,ze wczoraj na Wigilii takie nazwiska padały i jest jakas szansa i koncepcja na ten zestaw a jak naprawdę będzie skład wyglądał będziemy wiedzieli na początku tygodnia a najpewniej w poniedziałek.
    Na Wigilię mógł iść każdy i wiele osób kibiców i sympatyków Polonii się pojawiło a to kto mi powiedział to nieważne bo to nikt ważny a po prostu uczestnik Wigilii i jedna z wieluuuuu osób,które rozmawiały o różnych rzeczach z naszymi władzami tym i o transferach .

  33. Powrót do góry    #1248
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Przewijaly a sa naszymi zawodnikami to jedna dwa rozne swiaty wiec trzeba czekac. Greg i Piotr ok ale jednak Przemek to mysle, ze ciezka sprawa. Jozef go latwo nie pusci tym bardziej, że Przemek sam pewnie tez nie chce odchodzić bez brata a tutaj tylko taka możliwość jest. A i finansowo czy mamy aż taką przewagę, że Jozef nie mial szans dac mu nawet tyle ile u nas.

  34. Powrót do góry    #1249
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    wy naprawdę z tym Pawlickim? W Bydgoszczy?

    Leszno wypuści wychowanka jak już wypuściła 3 zawodników to jeszcze czwartego spuści?

    gratuluję pozytywnego myślenia.

  35. Powrót do góry    #1250
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach

  36. Powrót do góry    #1251
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Co do składu to oczywiście on jest już "klepnięty" i podpisane wszystko jest tylko z pewnych względów oficjalnie do mediów ma być podane w najbliższym tygodniu na jego początku.
    Zapewniał o tym prezes - skład będzie mieszanką rutyny i młodości i pewne zaskoczenie szykowane jest,ale o tym wszystkim nie chciał mówić do mediów a dowiemy się już niebawem.
    Działacze nic nie mówią bo są spokojni i nie ma się co denerwować i stresować bo naprawdę oni mają wszystko zapięte na ostatni guzik - to słowa z Wigilii klubowej prezesa Deresińskiego.
    maci: już raz wypuścili do Gorzowa a decyzja należy do Pawlickich więc nie wiem jak będzie jednak chodziły takie głosy na Wigilii według naocznych obserwatorów i słuchaczy i uczestników a to najnowsze głosy - niemedialne bo ich za wiele ostatnio było.
    marekb: napisałem już,że to artykuł z piątku z "GW" wydania papierowego wiec nic nowego z dzisiaj.
    Ostatnio edytowane przez realista27 ; 15-12-2012 o 22:30

  37. Powrót do góry    #1252
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    wy naprawdę z tym Pawlickim? W Bydgoszczy?

    Leszno wypuści wychowanka jak już wypuściła 3 zawodników to jeszcze czwartego spuści?

    gratuluję pozytywnego myślenia.
    Dopalacze wróciły

    Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

  38. Powrót do góry    #1253
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    wy naprawdę z tym Pawlickim? W Bydgoszczy?

    Leszno wypuści wychowanka jak już wypuściła 3 zawodników to jeszcze czwartego spuści?

    gratuluję pozytywnego myślenia.
    Jezu chlopie... tez nie chce mi sie wierzyc, ze Przemas was opusci ale jak jednak to co ? Jozef go do lozka przykuje? Gollob tez nie mial nas nigdy opuszczac. Zobaczymy w poniedzialek. Ale fakt milczenie naszych wlodarzy i spokoj jest rzeczywiscie zadziwiajacy. Swoja droga ciekaw jestem ile u nas by dostal Przemek i Greg bo Swider to pewnie poziom Kostka czyli z 600 tysi

    Cytat Zamieszczone przez kitas Zobacz posta
    Kostek i 600 tysi Gratuluję poczucia humoru.

    Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
    a za ile on tu jezdzi ? za 300? ? to juniorzy za ile? za 100 tys?
    Ostatnio edytowane przez Torretoo ; 15-12-2012 o 22:37

  39. Powrót do góry    #1254
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Kostek i 600 tysi Gratuluję poczucia humoru.

    Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

  40. Powrót do góry    #1255
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Niezły towar palicie tam w Bydgoszczy ... życze mocnego składu który da wam mnóstwo emocji i co najwazniejsze utrzymanie , pozdrawiam
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #1256
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Co do Pawlickich to slyszalem ze wlasnie Przemkowi nie zalezy za jakos bardzo na jezdzie w Lesznie, dla niego nie jest to super wazna sprawa , Piotr jest bardzo za tym zeby jednak jezdzic w domu.

  42. Powrót do góry    #1257
    Stały bywalec Awatar Kristo
    Dołączył
    15-02-2002
    Postów
    1,120
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zeta
    Problemy językowo-organizacyjne - odnośnie JK.

    Kartas
    TG zniechęcono przedstawiając mu wizje maja w ratuszu jeżeli chodzi o nasz klub.
    W żadnym wypadku nie chodziło o kasę.

    Crosand - dzięki za linki ... łezka się w oku kręci

  43. Powrót do góry    #1258
    Użytkownik
    Dołączył
    17-11-2006
    Postów
    285
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 12 w 9 postach
    realista ty naprawdę nie uczysz się na błędach?
    bo mam normalnie deja vu, wystarczy bydgoski wątek od pierwszej strony poprzeglądać i w twoich postach tylko nazwiska zmieniać....

  44. Powrót do góry    #1259
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Co do składu to oczywiście on jest już "klepnięty" i podpisane wszystko (...)
    Zapewniał o tym prezes (...) Działacze nic nie mówią bo są spokojni i nie ma się co denerwować i stresować bo naprawdę oni mają wszystko zapięte na ostatni guzik - to słowa z Wigilii klubowej prezesa Deresińskiego.
    A w radiu PiK nie podawali tego czasami?
    Zaciągnięcie pożyczki pod koniec października, Gollob i Emil w Polonii też byli wg Ciebie pewni Kiedy Ty zmądrzejesz?

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    L (16-12-2012)

  46. Powrót do góry    #1260
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Wiedzialem, ze zaraz Leszno wejdzie i bedzie pompe z nas lac.. Ale wszystko okaze sie w poniedzialek. Tak jak napisalem w Przemka osobiscie nie wierze, bo jednak na pewno beda chcieli go zatrzymac. Nie wiem czy sam bedzie chcial sie rozstac z Piotrem i ojcem. Ale zobaczymy moze to my sie bedziemy smiali z Unii, ze jednak Przemek przyszedl do nas

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •