Strona 40 z 85 PierwszyPierwszy ... 30383940414250 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,756 do 1,800 z 3808

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1756
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Hancock,Andersen,Loktajew w Polonii!!
    Jest to informacja jeszcze nieoficjalna według TVP Bydgoszcz jakie podała w serwisie sportowym - ten 3 nazwiska to najbardziej prawdopodobny wariant,ale konkrety będą jutro na konferencji prasowej.

  2. Powrót do góry    #1757
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Realista27 głupoty piszesz.Media sie nie znaja

    Kto jak prawdziwy ekspert nie ma wiedziec co?

    Cytat Zamieszczone przez expert Zobacz posta
    Bydgoszczanie mamy Hampela!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  3. Powrót do góry    #1758
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Mamy Hankocka i Hampela!!!!
    Kurde znów ten pieprzony budzik musiał zadzwonić?????

  4. Powrót do góry    #1759
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Hancock,Andersen,Loktajew w Polonii!!
    Jest to informacja jeszcze nieoficjalna według TVP Bydgoszcz jakie podała w serwisie sportowym - ten 3 nazwiska to najbardziej prawdopodobny wariant,ale konkrety będą jutro na konferencji prasowej.
    Brakuje potwierdzenia z wiadomości sportowych Radia Pik prowadzonych przez Bartosza Kustrę więc należy jeszcze wstrzymać oddech
    Pozdrawiam
    Marcin

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Marcin za jego przydatny post!

    L (21-12-2012)

  6. Powrót do góry    #1760
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Hancock,Andersen,Loktajew w Polonii!!
    Jest to informacja jeszcze nieoficjalna według TVP Bydgoszcz jakie podała w serwisie sportowym - ten 3 nazwiska to najbardziej prawdopodobny wariant,ale konkrety będą jutro na konferencji prasowej.
    Powołujesz się na TVP ?
    Przecież to ty wiesz wszystko z pierwszej ręki .

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zigi1976 za jego przydatny post!

    L (21-12-2012)

  8. Powrót do góry    #1761
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Expert Twoje dni , a w zasadzie godziny na tym forum są policzone

    Wysyłane z mojego HTC One S za pomocą Tapatalk 2

  9. Powrót do góry    #1762
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Duet Greg + Hans i Saszka jesli bedzie to chyba najlepsza w obecnej chwili opcja. Jesli chodzi o Grega to boje sie tylko wyjazdow bo u nas bedzie bardzo silnym punktem. Mlodzi niech sie tylko kreca obok niego co sie wiele naucza, a i sam na pewno facet pomoze. Hans moze sie u nas odbudowac. Ogolnie rzecz biorac jesli czworka (Buczek,Hans, Sasza i ostek bedzie robila w meczu 30-33 ptk to bedzie kapitalnie bo wiem, ze u nas Greg dorzuci okolo 12 i juniorzy to samo. A kluczem dla nas beda zwyciestwa ponad 50-53 punktowe z rywalami takimi jak Stal, WTS, Start i Unia a nawet Marma. Z innymi 45-44 u nas bedzie na pewno odebrane jako niebywaly sukces No ale jeszcze czekamy.. 13,5 godziny..

  10. Powrót do góry    #1763
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    chodzą słuchy, że Saszka będzie mógł jechać z Falubazami, ale konkrety to jutro i wówczas zweryfikujemy czy to prawda

  11. Powrót do góry    #1764
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Tutaj informacja,którą podawałem wcześniej,ale wiadomo ,ze to są tylko dywagacje medialne i jak zastrzegli dziennikarze to są typy z żużlowców jacy zostali na rynku wolni i realni względem Polonii - możliwa iespodzianka jak zapowiada prezes Deresiński.
    http://www.tvp.pl/bydgoszcz/aktualno...olonii/9470385

  12. Powrót do góry    #1765
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Mozliwa niespodzianka jak zapowiada Deresinski.... Czyli, ze niby na kogo liczysz skoro Greg u nas podpisal ) i to jest praktycznie pewne. Mamy Kostka wiec nie wierze w duet Jaro-Greg u nas.. Jak by kostka nie bylo to mozna bylo by tak myslec skoro ma byc niespodzianka ale jest wiec ?? hmm

  13. Powrót do góry    #1766
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Oglądając ten materiał nic nie usłyszałem o możliwej niespodziance, więc albo mam jakieś problemy ze słuchem albo niektórzy lubią słyszeć to co chcą

  14. Powrót do góry    #1767
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,351
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    A ja się zastanawiam na ile możliwe było zakontraktowanie Batchelora.

    Czyżby postawił zbyt wygórowane żądania i dlatego wybór padł na Andersena?

    No i ciekawa sprawa z tym Wattem, który jak dotąd nigdzie jeszcze nie podpisał.

  15. Powrót do góry    #1768
    Użytkownik Awatar siwyy_93
    Dołączył
    01-10-2008
    Postów
    233
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Stawiam że Batchelor miał za wysoki KSM i po prostu nie pasowałby za Hansa

  16. Powrót do góry    #1769
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Nie mam na myśli niespodzianki transferowej w postaci zawodnika bo ten skład jest znany,ale moze dowiemy się czegoś o sponsorze jakimś lub coś innego to ma być,ale nie było to dla tvp tylko w innym wywiadzie.
    Jeśli potwierdzi się to co juz na 99% wiadomo czyli znany skład to można ustawiać skład meczowy.

    Według mnie pary mogą wyglądać następująco:

    1) Hancock
    2) Loktajew
    3) Andersen
    4) Kościecha
    5) Buczkowski
    6) Curyło
    7) Woźniak

    Skład najbardziej optymalny i środkowa para najmniej pewna a jakoś dziwnie spokojny jestem o Grega z Saszą,który według mnie powinien się jeszcze bardziej rozwinać przy Herbim a jazda w parze moze mu tylko to ułatwić.
    Zamieniliśmy jednego "Ruska" na drugiego i musi być jakiś ułan ze wschodu co by publikę porwał więc to równiez dobry transfer i jak się tutaj zaaklimatyzuje i rozwinie sportowo to moze zostać na dłuzej tym bardziej,że mieszka w Bydgoszczy i tutaj ma bazę a dodatkowo za rok po sezonie 2013 kończy mu się kontrakt w Zielonce.

    Na teraz oceniając nasz skład to wychodzi tak w + i - :

    + zdecydowany i silny lider;
    + mocna para juniorów(druga z najlepszych po leszczyńskiej)
    + showmeni i waleczni( Loktajew,Buczek,Kostek)
    + mieszanka rutyny(Hancock) z młodością(Loktajew)


    - niewiadoma w postaci Duńczyka
    - nierówna forma Kościechy
    Ostatnio edytowane przez realista27 ; 21-12-2012 o 01:25

  17. Powrót do góry    #1770
    Użytkownik
    Dołączył
    27-12-2011
    Postów
    98
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    ^^Przestawiłbym miejscami Hancocka i Buczka i git. Niestety ale para Andersen-Kościecha może zbierać smary na wyjazdach, ale lepszego zestawienia chyba nie ułożymy.

    Oczywiście o ile Łoktajew okaże się prawdą. Wtedy jakoś przełknę Andersena... A przynajmniej do pierwszego meczu w naszych barwach. Ciekawe, gdzie będzie się odbudowywał za rok i przy czyim boku.

  18. Powrót do góry    #1771
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez sylpol Zobacz posta
    ^^Przestawiłbym miejscami Hancocka i Buczka i git. Niestety ale para Andersen-Kościecha może zbierać smary na wyjazdach, ale lepszego zestawienia chyba nie ułożymy.

    Oczywiście o ile Łoktajew okaże się prawdą. Wtedy jakoś przełknę Andersena... A przynajmniej do pierwszego meczu w naszych barwach. Ciekawe, gdzie będzie się odbudowywał za rok i przy czyim boku.
    Sylpol: wyjazdy-wyjazdami,ale my musimy wygrywać mecze przede wszystkim u siebie a na wyjeździe przy dobrych wiatrach to mozemy wyfrac w dwóch miastach Wrocławiu i Gnieźnie chociaż i Start ma również ciekawy skład-moze bez takiej wielkiej "bomby" w postaci wielkiego i mocnego lidera,ale strasznie równy w zestawieniu seniorskim a przy juniorach to względem nas leży,ale tutaj każdy oprócz Unii Leszno ma gorszy skład juniorski jako duet.
    Wrocek do spadku zdecydowanie bo to tam jest oprócz Jędrzejaka jakaś wielka klęska zawodnicza.

    Będziemy walczyć na pewno z Gnieznem,Gorzowem i również pewnie z kimś jeszcze kto okaże się sezonowym niewypałem,ale czy będzie to Tarnów czy Leszno czy Marma na dzisiaj nie powiem.

    Wiadomo mze czy na konferencji będą zawodnicy - moze nie Hancock,ale Andersen lub Loktajew czy jedynie prezesi powiedzą o składzie i to wszystko?
    Ostatnio edytowane przez realista27 ; 21-12-2012 o 01:55

  19. Powrót do góry    #1772
    Początkujący
    Dołączył
    20-12-2012
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Zdecydowanie inne pary.

    W nawiasach realne wg mnie średnie meczowe.

    1) Buczkowski (9)
    2) Andersen (5)
    3) Loktajew (6)
    4) Kościecha (6)
    5) Hancock (12)
    6) Curyło (5)
    7) Woźniak (5)

    Dlaczego tak? A no bo Kościecha i Loktayev to 2 największe niewiadome i chimeryczne postacie. Raz jeden może uratować bieg, raz drugi.

    O dziwo o Hansa Andersena jestem jakiś spokojny i myślę, że średnia meczowa w granicach 5punktów będzie normą. A podejrzewam, że może się odrodzić.

    Buczek, oby powtórzył sezon życia.

    Nie wiem jak wygląda tabela biegowa, ale Hancock musi mieć taki numer, żeby jeździł najwięcej z juniorami, nawet kosztem przegrania meczu. Bo ta dwójka pod numerami 6. i 7. to jest przyszłość klubu.

  20. Powrót do góry    #1773
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez bogiman Zobacz posta
    Jeśli się potwierdzą przypuszczenia to wcale nie stoimy na przegranej pozycji i przy dobrych wiatrach 6 miejsce może być nasze. Czy przed rokiem ktoś z nas powiedziałby, że chce Iversena? wątpie. Jedno jest pewne, że nie ma nic pewnego.
    Iversena polecałem już lat temu kilka. Tematu w klubie jednak nie było, co mnie trochę smuciło. Teraz nawet marzyć nie było o czym...

    Co do zestawienia par (zakładając, że jest to właśnie ten skład) to wizję mam nieco inną:
    1)Buczek
    2)Kościecha
    3)Loktaev
    4)Andersen
    5)Hancock
    6)Szymek
    7)Miki

    zeta, a czy nasi juniorzy nie mogą zastępować najsłabiej jadącego seniora? To nie będzie dla nich dodatkowa jazda, która może wpłynąć na ich rozwój? W powyższym zestawieniu może się okazać, że pojeżdżą za Hansa. Jednak nominalnie powinni być w parze z Herbiem, bo od niego najwięcej się mogą nauczyć technicznie, a zarazem jest to świetny zawodnik drużynowy, który nie dość, że pokaże chłopakowi jak jechać, to jeszcze będzie potrafił przypilnować jego pozycji.
    Ostatnio edytowane przez mentikk ; 21-12-2012 o 02:44
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  21. Powrót do góry    #1774
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Być może się pośpieszyłem z Jarkiem, choć jeszcze cień nadziei jest Prawdą jest jednak, że Jarek był (a może jest ) bardzo blisko naszego klubu. Niemniej jednak skład Hancock, Andersen i Loktajev by mnie satysfakcjonował. Tym bardziej, jakby Sasza nie podpisał jeszcze nowej umowy z Falubazem
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  22. Powrót do góry    #1775
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Loktajew?

  23. Powrót do góry    #1776
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez expert Zobacz posta
    Być może się pośpieszyłem z Jarkiem, choć jeszcze cień nadziei jest Prawdą jest jednak, że Jarek był (a może jest ) bardzo blisko naszego klubu. Niemniej jednak skład Hancock, Andersen i Loktajev by mnie satysfakcjonował. Tym bardziej, jakby Sasza nie podpisał jeszcze nowej umowy z Falubazem
    Przecież on ma umowę ważną do końca sezonu 2013, więc co miał podpisywać?

  24. Powrót do góry    #1777
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Loktajew?
    Cóż Cię tak bawi?
    http://zuzelend.com/zaw,72,aleksandr-loktajew
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/aleksandr-loktajew
    http://falubaz.com/Falubaz/Druzyna-Falubazu-2012

    3 strony i 3 różne pisownie.... Co się dziwisz, że ktoś bubla zrobił?

  25. Powrót do góry    #1778
    Zaawansowany Awatar JD
    Dołączył
    22-03-2004
    Postów
    2,604
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 57 w 28 postach
    Loktajew Andersen Hancock .I ani z radia ani z gazety i i ani telewizji, wujek tez mi tego nie powiedział

  26. Powrót do góry    #1779
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    "... Hans moze sie u nas odbudowac. Ogolnie rzecz biorac jesli czworka (Buczek,Hans, Sasza i ostek bedzie robila w meczu 30-33 ptk... "

    No jeśli tak sie stanie , to jest medal i w dodatku co najmniej srebrny...

    No to może dla zabawy sobie porównamy :
    Iversen = Hancock
    Gomólski < Kościecha
    Nermark > Łoktajew
    Gapiński > Andersen
    Kasprzak < Buczkowski
    Zmarzlik > Woźniak
    Cyran < Curyło
    ... równo wychodzi w/g mnie. Oczywiście w praniu wyjdzie zapewne zupełnie inaczej , ale w teorii tak to widzę.

  27. Powrót do góry    #1780
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-07-2008
    Postów
    1,769
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hancock, Loktajew, Andersen uzupełnią skład Polonii Bydgoszcz..
    Przy dużej porcji szczęścia uda się utrzymać bo póki co gorzej wygląda tylko Gniezno i Wrocław.. Co prawda Gorzów też nie za ciekawie, ale teraz widzę nas na 7-8 miejscu.

  28. Powrót do góry    #1781
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    Jesli chodzi o Andersena to mnie tylko zastanawia jedno. Czy jest szansa na jego wspolprace z Ashley Holloway'em, bo ten jesli pamiec nie myli jest zwiazany z Bydgoszcza.

  29. Powrót do góry    #1782
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    faktycznie na serio z Tym Loktajewem koledzy jak mamy wam powiedziec,wytlumaczyc ze Saszka bedzie w Z.G a nie u was ?

  30. Powrót do góry    #1783
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2003
    Postów
    149
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Do wszystkich zielonogórskich, częstochowskich i innych wszechwiedzących, otóż są jeszcze na tym forum ludzie/kibice, którzy swoje wypowiedzi opierają nie o bartka kustrę, radio pik i inne expressy bydgoskie. Jakbyście koledzy z ZG mieli troszkę więcej rozumu w głowie to byście może skumali dlaczego Loktayev będzie w Bydgoszczy a inny zawodnik będze w ZG. No ale niech wam się dalej wydaje, ze jesteście pępkiem żużlowego świata (no chociaż kto wie czy nie zdetronizuje was medalikowo, tym to się dopiero w dupach poprzewracało) i każdy marzy o jeździe w drużynie Robercika!! Polonia będzie miała skład taki na jaki nas było stać i taki jaki był możliwy do zrealizowania. Reszta nazwisk jaka się przewinęła na stronach tego forum to były albo plotki, albo pobozne życzenia fanów ze Sportowej 2. Moim zdaniem ten skład daje realną szansę na spokojne utrzymanie się. Do tego osoby Prezesa i Kanclerza dają sporą szansę, że w ciągu najbliższych dwóch, trzech sezonów Polonia stanie się klubem silnym organizacyjnie, finansowo i sportowo.

  31. Powrót do góry    #1784
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Widzę, że koledzy widzą skład z Loktajewem, a może być klapa i wcale Zielonka go nam nie wypożyczy. Raczej spodziewajmy się komunikatu, że czynimy starania o jego wypożyczenie.

  32. Powrót do góry    #1785
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gralus Zobacz posta
    Jakbyście koledzy z ZG mieli troszkę więcej rozumu w głowie to byście może skumali dlaczego Loktayev będzie w Bydgoszczy a inny zawodnik będze w ZG.
    Zamiast obrażać innych to może oświecisz nas dlaczego?

    To raczej Bydgoszczanie powinni się cieszyć ,że Dowhan zechce wypożyczyć Sasze. Bo równie dobrze, mógł tego nie zrobić.

    Chyba jednak komu innemu sie poprzewracało

    Nikt tu nie pisze ,że Falubaz to pempek świata.

    Sasza jest naszym zawodnikiem, i chyba kibice z ZG mają racje pisząc, że Sasza jest zawodnikiem Falubazu.

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/82...ew-w-falubazie
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 21-12-2012 o 10:29

  33. Powrót do góry    #1786
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2003
    Postów
    149
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Chyba zdajesz sobie sprawe z tego co oznacza rok na ławie dla takiego zawodnika jak Sasza?? A może On nie chciał czekać na swoją szansę w ZG?? Poza tym nie moja wina, ze nie potrafisz złożyć do kupy kilku faktów i dlaczego dopiero dziś Hampel podpisze u was kontrakt?? W Bydgoszczy ma szansę na kolejny rok rozwoju, kto wie, może właśnie nad Brdą Jego kariera nabierze jeszcze większego rozmachu. A karty co do składów są rozdawane w zaciszach gabinetów Prezesów, podobno już nie tylko żużlowcy do siebie wydzwaniają i informują kto, gdzie i ile daje. Shelve, nie obrażaj się jak baba, tylko rusz głową.

  34. Powrót do góry    #1787
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gralus Zobacz posta
    Chyba zdajesz sobie sprawe z tego co oznacza rok na ławie dla takiego zawodnika jak Sasza?? A może On nie chciał czekać na swoją szansę w ZG?? Poza tym nie moja wina, ze nie potrafisz złożyć do kupy kilku faktów i dlaczego dopiero dziś Hampel podpisze u was kontrakt?? W Bydgoszczy ma szansę na kolejny rok rozwoju, kto wie, może właśnie nad Brdą Jego kariera nabierze jeszcze większego rozmachu. A karty co do składów są rozdawane w zaciszach gabinetów Prezesów, podobno już nie tylko żużlowcy do siebie wydzwaniają i informują kto, gdzie i ile daje. Shelve, nie obrażaj się jak baba, tylko rusz głową.
    Ja się nie obrażam, gościu wyskakuje tu z tekstami beż żadnych faktów itp, nawrzuca innym, i tyle go widzieli. Przychodzi Hampel i jasne jest, że Sasza albo ława albo wypożyczenie.

    Tylko to raczej Poloniści powinni się cieszyć ,że Sasza zasili ten klub. Dowhan nie musiał go tam puszczać, jest wiele innych klubów, które Sasze braly by z otwartymi rękoma.

  35. Powrót do góry    #1788
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Sasza nie zostanie jak bedziecie chcieli miec Hampela a to oczywiste ze Dowhan postawi na Jarka jesli ten zechce u Was jezdzic.

  36. Powrót do góry    #1789
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta

    Tylko to raczej Poloniści powinni się cieszyć ,że Sasza zasili ten klub. Dowhan nie musiał go tam puszczać, jest wiele innych klubów, które Sasze braly by z otwartymi rękoma.
    Przecież my się z tego cieszymy
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  37. Powrót do góry    #1790
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Przecież my się z tego cieszymy
    Tak? Czytając niektóre wypowiedzi można stwierdzić , że ucieszy ich dopiero Sasza 100% Polonista Jak narazie jest i nadal będzie zawodnikiem Falubazu, na wypożyczeniu.

    Ale niektórzy się chyba rozmażyli, i myślą co będzie za rok i czy Sasza zostanie na dłużej Najpierw trzeba się utrzymać e E-lidze

    Także życze powodzenia

  38. Powrót do góry    #1791
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Wiele innych klubow niz Bydgoszcz dla Saszy... hmm rozumiem, ze mowisz o Wroclawiu? Czy o tym by jego talent rozwijal sie w 1 lidze miedzy Gdanskiem Grudziadzem i reszta swiata? Albo inny mam pomysl, Sasza zostaje odjezdza swoje 8 spotkan ktore ma w kontrakcie i po dwa spotkania odpuszcza Dudek, Jarek, Pepe i Jonsson naaaa pewno kazdy z nich na to pojdzie Jak tam kolega wspomnial o srebrnym medalu Poloni po moich wyliczeniach. Ja te liczby podalem w spotkaniach u nas z Gorzowem, Gnieznem itd bo to da nam szanse realnie myslec o bonusach a to chyba najwazniejsze dla nas bedzie. Z czolowka o bonusy nie zawalczymy. Tarnow i Rzeszow pewnie jakos pokonamy u siebie a jesli uda sie wygrac u siebie jakims cudem dwa z trzech spotkan z Czewa Toruniem i ZG to bedziemy w mojej ocenie na bardzo dobrej pozycji do tego by sie utrzymac. Leszno u siebie bedzie mocne ale na wyjazdach Ci mlodzi chlopacy nie raz zbiora ostry lomot. Kto ma ich tam poderwac w razie czego i poleciec z taktyka? Balon ?

  39. Powrót do góry    #1792
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Wiele innych klubow niz Bydgoszcz dla Saszy... hmm rozumiem, ze mowisz o Wroclawiu? Czy o tym by jego talent rozwijal sie w 1 lidze miedzy Gdanskiem Grudziadzem i reszta swiata?
    Sasza nawet teraz znalazł by jeszcze miejsce w podstawowych składach w innych miastach. Kto inny by grzał ławę, a Sasza by jezdził.

    A niby Wrocław, to co, że Sasza nie mógłby tam śmigać?

    Ja narazie to Wrocław jest bardziej wiarygodnym klubem niż Polonia
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 21-12-2012 o 11:07

  40. Powrót do góry    #1793
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Tak? Czytając niektóre wypowiedzi można stwierdzić , że ucieszy ich dopiero Sasza 100% Polonista Jak narazie jest i nadal będzie zawodnikiem Falubazu, na wypożyczeniu.

    Ale niektórzy się chyba rozmażyli, i myślą co będzie za rok i czy Sasza zostanie na dłużej Najpierw trzeba się utrzymać e E-lidze

    Także życze powodzenia
    Na niektórych lepiej uwagi nie zwracać. Czy to po mojej, czy po Twojej stronei

    Mnie też by Sasza ucieszył jako Polonista, ale to pieśń przyszłości. My się musimy utrzymać, musi być koncepcja składu na kolejny sezon, no i musi być chęć z jego strony. Póki co (przynajmniej ja tak uważam) należy "przetrwać" sezon 2013. Potem to już samo z górki pójdzie
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  41. Powrót do góry    #1794
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Na niektórych lepiej uwagi nie zwracać. Czy to po mojej, czy po Twojej stronei

    Mnie też by Sasza ucieszył jako Polonista, ale to pieśń przyszłości. My się musimy utrzymać, musi być koncepcja składu na kolejny sezon, no i musi być chęć z jego strony. Póki co (przynajmniej ja tak uważam) należy "przetrwać" sezon 2013. Potem to już samo z górki pójdzie
    Włąsnie o to chodzi, najpierw trzeba stanąć na "cztery łapy" i ustabilizować sytuacje klubu, utrzymać sie w lidze, znależć sponsorów, ale niektórzy zaczynają od końca.

  42. Powrót do góry    #1795
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Włąsnie o to chodzi, najpierw trzeba stanąć na "cztery łapy" i ustabilizować sytuacje klubu, utrzymać sie w lidze, znależć sponsorów, ale niektórzy zaczynają od końca.
    Ehhh...niestety muszę się zgodzić, że zbyt wielu podchodzi do tematu od dupy strony. Za wysokie oczekiwania, za dalekie plany....najpierw trzeba poczekać na konferencję i mieć potwierdzenie tego czy owego
    Już niedługo coraz bliżej....meteory nie nak**wiają za oknem, więc chyba jakoś to będzie
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  43. Powrót do góry    #1796
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Ehhh...niestety muszę się zgodzić, że zbyt wielu podchodzi do tematu od dupy strony. Za wysokie oczekiwania, za dalekie plany....najpierw trzeba poczekać na konferencję i mieć potwierdzenie tego czy owego
    Już niedługo coraz bliżej....meteory nie nak**wiają za oknem, więc chyba jakoś to będzie

    Poważnie, czytając wpisy to niektórzy są zawiedzeni nawet tym ,że przyjdzie Herbi, Sasza. Jeszcze niedawno po odejściu Emila były głosy ,że klub się nie pozbiera, a teraz nawet taki Herbi ich niezadowala. Chcieliby Herbiego i Hampela w jednej paczce

  44. Powrót do góry    #1797
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    Jeszcze Nikiego do tego. Kij z ksm biednym trzeba pomagać :-P

    Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

  45. Powrót do góry    #1798
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    faktycznie na serio z Tym Loktajewem koledzy jak mamy wam powiedziec,wytlumaczyc ze Saszka bedzie w Z.G a nie u was ?
    http://falubaz.com/Szlaka/Falubaz/Al...oskiej-Polonii
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  46. Powrót do góry    #1799
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Dowhan nawet zezwolił na starty przeciw Falubazowi i fajnie.
    Za chwile i tak pojadą po Dowhanie, że nie sprzedał definitywnie Saszy

  47. Powrót do góry    #1800
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Szczerze mówiąc myślałem sobie, że po konferencji wejdę tu zobaczyć co napiszecie ciekawego, ale teraz zastanawiam się ,czy sobie nie odpuścić. Sezon skończyliśmy z długami, musieliśmy wziąć kredyt, w okresie gdy w innych klubach dogadywali umowy my przez miesiąc wybieraliśmy prezesa, odszedł Emil, a tu nagle się okazuje że sam Hancock to będzie lipa, a zadowoleni będziecie tylko wtedy gdy przyjdzie i Hancock i Hampel. Już widzę to zawodzenie po godzinie 12:12.

    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    faktycznie na serio z Tym Loktajewem koledzy jak mamy wam powiedziec,wytlumaczyc ze Saszka bedzie w Z.G a nie u was ?
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Nie, żałosny śmieszku. Gdzie napisali, że Sasza w Bydgoszczy. PIK czy cóś?
    Jak widać czasem trzeba się wstrzymać z obrażaniem innych, bo można wyjść na... No chyba, że falubaz.com blefuje.
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 21-12-2012 o 11:54
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

Strona 40 z 85 PierwszyPierwszy ... 30383940414250 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •