Strona 39 z 85 PierwszyPierwszy ... 29373839404149 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,711 do 1,755 z 3808

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1711
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez diablik Zobacz posta
    Mi chodziło że wole ich niż Bogdanova, sam przyznaj że to już lepszy wybór.
    Co do Batchelora to może i lepszy, ale Watt? poza jednym udanym sezonem w Rzeszowie i wynalezieniem maszyny parowej to ogórek i tego się będę trzymał

  2. Powrót do góry    #1712
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Czy wy tak naprawdę sądzicie,ze "Nowa Polonia" dotyczy czegoś nowego jesli chodzi o zarządzanie,rozmowy z zawodnikami,marketing i przejrzyste finanse?
    Przecież słowa: "Niemniej mogę zapewnić wszystkich fanów Polonii, że udało nam się już skompletować ciekawą drużynę na sezon 2013, a jej skład i potencjał zostanie przedstawiony na konferencji prasowej w piątek 21.12.2012r. o godzinie 12:12. I nie będzie to koniec świata, jak zapowiadają Majowie, tylko nowa karta w dziejach Polonii..." jak nic odnoszą się właśnie do składu i sytuacji kadrowej a wy to widzicie na opak i oceniacie inną stronę klubu!
    Najpierw przeczytajcie dokładnie do czego prezes Deresiński się odnosi mówiac te słowa i je przeanalizujcie a potem komentujcie i oceniajcie.
    To jest cała sekwencja dotyczaca sytuacji kadrowej i transferów więc określenie "Nowa Polonia" jak byk dotyczy kadry zawodniczej-więc się pytam wprost : czy Andersen i Bogdanovs to ta nowa karta i nowe dzieje,lepsze jak rozumiem bydgoskiego żużla? No chyba,że naprawdę ich nie będzie i będa inni żużlowcy niż Bogdanovs.
    Co do Hancocka to jak wcześniej pisałem-jestem na tak bo mi obojętnie czy będzie Greg czy Jaro jednak Bogdanovsa nie zniosę bo w jego miejsce są na rynku lepsi zawodnicy i na pewno nie jest to nowa,lepsza jakość sportowa - tak uważam i takie jest moje zdanie!
    Para Andersen-Bogdanows jest po prostu beznadziejna jak na extraligę z któej spadają 3 zespoły i trzeba zajać minimum 7 miejsce by się utrzymać.Przy poprzednim systemie 10-spada a 9 baraż byłoby do przetrawienia,ale przy takim układzie to jest po prostu katastrofalne zestawienie i nie ważne w jakim jesteśmy okresie bo jednak od momentu w którym zaczęli działać do dzisiaj było co najmniej 5-6 lepszych zawodników do wzięcia niż własnie Maksim czy Hansio-Lansio.

  3. Powrót do góry    #1713
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    To ja mam pytanie, jaki skald Cie zadowoli i jaki uwazasz, ze bedzie. Podaj dwie opcje z tego co zostalo!

  4. Powrót do góry    #1714
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,422
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Realista -Jak to leciało Emil 100% Gollob 100% Dziki 100% dobre typ ma filmy ..

  5. Powrót do góry    #1715
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez jacasek Zobacz posta
    No i będą u nas same odpadki , no powiedzmy prawie same odpadki jeżeli domysły się potwierdzą. Nie chodzi tu o przewracanie w dupach (...), dodatkowo te buńczuczne tytuły artykułów, no chyba, że Hampel i Hankock w Polonii, albo Hankock i Emil który chyba jeszcze nie podpisał w czewie (ale by był numer, wtedy chyba Susi sam by musiał wsiąść na motor)
    A ja po tym fragmencie widzę, że właśnie o przewracanie w dupach tu chodzi... Skład Herbie, Buczek, Kostek, Curyło i Woźniak a Ci niezadowoleni...
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  6. Powrót do góry    #1716
    Użytkownik Awatar slawi
    Dołączył
    09-12-2009
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    A ja po tym fragmencie widzę, że właśnie o przewracanie w dupach tu chodzi... Skład Herbie, Buczek, Kostek, Curyło i Woźniak a Ci niezadowoleni...
    Ja tu widze,ze kupa oszolomow w ostatnim czasie na forum Polonii sie rozpisuje,nie potrafia zrozumiec,ze bedziemy mieli taki sklad na jaki nas stac.W moich oczach ten sklad daje realne szanse na utrzymanie,

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi slawi za jego przydatny post!

    Novak82 (19-12-2012)

  8. Powrót do góry    #1717
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Cytat Zamieszczone przez expert Zobacz posta
    Cierpliwości! Jeszcze niespełna 40 godzin (nie wierzcie w plotki)
    Expert jeśli okaże się, że Twoja zapowiedź się sprawdzi to masz u mnie butelkę dobrego 40% napoju
    Realista popieram Cię w rozumowaniu bo dla mnie zapowiedź prezesa to też więcej niż przewijające się tutaj nazwiska.

    Wysyłane z mojego HTC One S za pomocą Tapatalk 2

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mihalo za jego przydatny post!

    realista27 (19-12-2012)

  10. Powrót do góry    #1718
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-09-2009
    Postów
    682
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 91 w 60 postach
    Batchelor potencjał ma co nie raz udowadniał gdy zajmował się żużlem a nie dupami/imprezami. Być może zmiana środowiska pomoże
    wrócić mu na właściwe tory.

    1.Hancock
    2.Batchelor
    3.Kildemand/Szasza

    i nie było by źle.

    Pozdrówka z Leszna.

  11. Powrót do góry    #1719
    Użytkownik Awatar slawi
    Dołączył
    09-12-2009
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    g
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Czy wy tak naprawdę sądzicie,ze "Nowa Polonia" dotyczy czegoś nowego jesli chodzi o zarządzanie,rozmowy z zawodnikami,marketing i przejrzyste finanse?
    Przecież słowa: "Niemniej mogę zapewnić wszystkich fanów Polonii, że udało nam się już skompletować ciekawą drużynę na sezon 2013, a jej skład i potencjał zostanie przedstawiony na konferencji prasowej w piątek 21.12.2012r. o godzinie 12:12. I nie będzie to koniec świata, jak zapowiadają Majowie, tylko nowa karta w dziejach Polonii..." jak nic odnoszą się właśnie do składu i sytuacji kadrowej a wy to widzicie na opak i oceniacie inną stronę klubu!
    Najpierw przeczytajcie dokładnie do czego prezes Deresiński się odnosi mówiac te słowa i je przeanalizujcie a potem komentujcie i oceniajcie.
    To jest cała sekwencja dotyczaca sytuacji kadrowej i transferów więc określenie "Nowa Polonia" jak byk dotyczy kadry zawodniczej-więc się pytam wprost : czy Andersen i Bogdanovs to ta nowa karta i nowe dzieje,lepsze jak rozumiem bydgoskiego żużla? No chyba,że naprawdę ich nie będzie i będa inni żużlowcy niż Bogdanovs.
    Co do Hancocka to jak wcześniej pisałem-jestem na tak bo mi obojętnie czy będzie Greg czy Jaro jednak Bogdanovsa nie zniosę bo w jego miejsce są na rynku lepsi zawodnicy i na pewno nie jest to nowa,lepsza jakość sportowa - tak uważam i takie jest moje zdanie!
    Para Andersen-Bogdanows jest po prostu beznadziejna jak na extraligę z któej spadają 3 zespoły i trzeba zajać minimum 7 miejsce by się utrzymać.Przy poprzednim systemie 10-spada a 9 baraż byłoby do przetrawienia,ale przy takim układzie to jest po prostu katastrofalne zestawienie i nie ważne w jakim jesteśmy okresie bo jednak od momentu w którym zaczęli działać do dzisiaj było co najmniej 5-6 lepszych zawodników do wzięcia niż własnie Maksim czy Hansio-Lansio.
    Bardzo proste rozwiazanie mam dla ciebie,jak ci ten sklad nie pasuje,zacznij jezdzic na Motoarene na Golloba i masz problem z glowy!z tym skladem Gniezno,Gozow i Wroclaw sa jak najbardziej do objechania.Wypij herbatke Liptona i przeanalizuj to sobie na spokojnie!

  12. Powrót do góry    #1720
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Vicar, z tymi burakami to się "zagallopowałeś". Po pierwsze, kto tutaj nie cieszy się z Hancocka? Chyba nie ma takiej osoby. Ja sam pisałem, że byłby to największy transfer tej dekady, ale najważniejszą rolę odegrał tutaj KSM. I o ile sam transfer jest super, to nie uważam tego za super wielkie osiągnięcie prezesa Deresińskiego. Zwłaszcza jak się okaże ile ta przyjemność będzie nas kosztować.

    W ogóle to nie rozumiem jednej rzeczy. Przyszedł nowy prezes i nie można go oceniać? Dlaczego? To, że zaczęli rozmawiać później nie znaczy że kibice nie mogą oceniać ich pracy. Tak jak ocenia się żużloków po sezonie, tak my mamy prawo oceniać skuteczność działaczy w pozyskiwaniu zawodników. W życiu zawodowym każdy jest oceniany z efektów i realnych wyników, a nie trudności. Deresiński podjął się tej pracy, więc wiedział w jakich warunkach przyjdzie mu pracować. Za darmo też nie pracuje, więc nie przesadzajmy z tym okresem ochronnym. Zwłaszcza, że budżet mamy i tak wyższy niż Start czy Sparta, a zwłaszcza ci pierwsi mieli nawet gorszą sytuację wyjściową.
    jesli mnie pamiec nie myli, to Bogdanov podczas ubieglorocznej wizyty u nas, trzepnal dwucyfrowke w 5 startach a rywali mial zacnych zatem nie biadolic


    Niby tak, ale jeszcze lepiej pojechał taki ... Gapiński.

    Punktem wyjścia był skład zeszłoroczny.

    Punktem odniesienia jest skład z Pedersenem i Pavlicem.

    Ostatecznie wyszło na to że pozyskaliśmy Hancocka (mimo wszystko DUŻY PLUS - napiszę jasno żeby nie było) + Bogdanovs i Andersen.

    Jak dla mnie nie jest to nowa jakość, a mam podejrzenie że skład ubiegłoroczny może okazać się silniejszy. A mimo mojej sympatii do Hansa, to każdy normalny kibic się tylko uśmiechnie na wieść kim Polonia chce straszyć rywali w przyszłym roku. Zapraszam do przejrzenia pierwszych stron tego tematu, gdzie jeszcze 2 tygodnie temu jego kandydaturę wszyscy przyjęli właśnie z politowaniem, a ja sam go nawet broniłem

    Dlaczego na hasło nowa karta w dziejach przychodzi Ci na myśl tylko i wyłącznie super skład?
    A dlaczego uważasz że mam na myśli tylko nowy skład? To Twoje domysły. Piszę o składzie, bo sam Kanclerz i Deresiński wypowiadali się w takim tonie: Mam nadzieję, że zadowoleni będą również nasi kibice, którzy musieli wykazać się wielką cierpliwością. Wytrzymaliśmy próbę nerwów i los się do nas wreszcie uśmiechnął. Uważam, że będziemy mieli drużynę, która z powodzeniem powalczy o wysokie miejsce w tabeli. Ale jak już wspomniałem los się do nas wreszcie uśmiechnął. Warto było czekać na taki zespół.

    To nie są moje słowa. Jak dla mnie to całe zamieszanie z tą konferencją to farsa. Ja na miejscu prezesa w obliczu tego że skład z 2012 ma podobną siłę rażenia do tego z 2013 po prostu dałby sobie spokój z takimi "dużymi zapowiedziami" i tyle. Pisałem o tym od razu jak to zapowiedział, że to zły pomysł i wyjdzie z tego więcej złego niż dobrego. Ale nawet wtedy nie spodziewałem się takiej porażki transferowej. Powtórzę porażki, bo kto jeszcze miesiąc temu mógl przypuszczać że wzmocni nas Bogdanovs i Andersen? Powtórzę takie wizje wszyscy wyśmiewali. Ktoś napisał odpadki, i jakkolwiek niezbyt parlamentarne to określenie, tak prawda jest taka że są to zawodnicy których NIKT nie chciał. Założę się, że na liście Full Maxa zajmowali ostatnie miejsca, o ile w ogóle na niej byli. Byliśmy jedyną ekstraligową drużyną która złożyła im oferty. Każdą inną "bitwę transferową" przegraliśmy. No poza Hancockiem, ale ten miał alternatywę w postaci Sparty, także czy naprawdę to taki wielki sukces kierownictwa? Nie sądzę, zwłaszcza że nie wiemy ile ta przyjemność będzie nas kosztować.

    Powołujecie się na przykład Włókniarza, ale tam nikt nie zapowiadał takich wielkich konferencji, ważyli słowa a u nas piękne określenie, ale nie poparte czynami.

    Z Kildemandem i Adamczakiem a bez Hancocka moglibyśmy sobie pooglądać 60:30 w plecy.
    A kto tutaj mówi o braku Hancocka? Ja preferowałem tych zawodnikiem kosztem duetu: Bogdanovs/Andersen.

    Martwi trochę podejście niektórych, że skład do d..y i nie przyjdziemy. Włókniarz pokazał, że to właśnie w takich czasach należy jeszcze bardziej wspomagać klub.
    Tak się składa, że wszyscy co się tutaj udzielają chodzą regularnie na mecze (przynajmniej mam taką nadzieję) a zabiegać trzeba o nowych/starych. Duetem Andersen-Bogdanovs raczej ich nie przyciągniemy. A to tacy kibice będą defacto decydować o frekwencji. Gdybym ja był kibicem żużla a nie Polonii, to mocno bym się zastanowił czy wydać na tak słaby produkt (starty stadion, przeciętny skład) prawie 3 dychy.

    Ty chyba jestes Adwokatem albo szwagrem Miskowiaka,w kazdym twoim poscie widnieje Miskowiak.Prawda jest taka ,ze cienki Miskowiak wybral lekka kase w Gdansku bo boi sie jazdy w Enea.Dla ciebie nowa era w dziejach Polonii oznacza Miskowiak i Ulamek,no to gratuluje.sklad Hanckok,Kosciecha,Andersen,Bogdanovs,Buczkowski,Sz ymon,Miki daje duze szanse na utrzymanie sie w nastepnym sezonie,a kto powiedzial,ze sprawa Loktajewa jest zamknieta?nikt.Wyluzuj troche chlopie,bo przesadzasz ochydnie.Jeszcze bedzie tak,ze bedziesz skandowal na stadionie nazwiska ,Bgdanovs i Andersen.Daj spokojnie objechac tej druzynie sezon i zobaczysz w jakim byles bledzie.W ktorym miejscu sklad Gorzowa,Gniezna o Wrocku nie wspone jest silniejszy????Koternoga SWiderski to wedlog ciebie wielkie wzmocnienie?????wybacz!Jestem w 100% pewny ,ze zrobili taki sklad jaki mogli,no chyba ,ze tobie na zlosc!!!!!!
    Tak kolego, Miśkowiak to mój szwagier, a Ułamek jest moim idolem od dzieciństwa. Pisząc takie bzdury zakładam, że niezbyt uważnie czytasz ten temat lub masz wybiórczą pamięć, bo nawet nie wiesz w jakim jesteś błędzie odnośnie mojego "lubienia" Miśkowiaka czy Ułamka a nielubienia np. Andersena. W gwoli ścisłości nowa era w dziejach Polonii to nie Miśkowiak, Świderski i Ułamek, tak samo jak nie jest to Bogdanovs i Andersen. Możemy się spierać którzy zawodnicy są lepsi - choć dla mnie nie ma tutaj dyskusji - ale nawet jeśli uważasz że taki Bogdanovs będzie skuteczniejszy od Miśkowiaka czy Colgate'a to zapominasz że zakontraktowanie polskich zawodników mają ten plus, że automatycznie osłabiłoby to naszych rywali, gdyż ci musieliby kontraktować plastrony.

    Nie chodzi tu o przewracanie w dupach tylko cały czas o jakieś podjazdy i przy ewentualnie trafnym wytypowaniu Hansa i Maxuma ośmieszaniu się z budowaniem napięcia, Poniedziałek trzeba było ogłosić skład i spokojnie robić porządki przedświąteczne, a tak człowiek siedzi przy kompie i klika F5 odświeżając stronę na SyFy licząc , że się pojawi jakiś news. Zachciało się bawić panom w Hitchcocka i budować napięcie, dodatkowo te buńczuczne tytuły artykułów, no chyba, że Hampel i Hankock w Polonii, albo Hankock i Emil który chyba jeszcze nie podpisał w czewie (ale by był numer, wtedy chyba Susi sam by musiał wsiąść na motor)
    Właśnie o to chodzi, ale niektórzy widać nie potrafią tego zrozumieć i szukają na siłę wrogów.

    Skład Polonii 2013 to absolutne minimum jakie można było zbudować mając taki budżet i taką sytuację wyjściową (Buczek, juniorzy, Kościecha). Nie ma co tutaj chwalić kierownictwa. A czy mamy prawo ganić? To jest kwestia do dyskusji. Jak dla mnie powinni pracować skuteczniej. Ale jak rozumiem, dla niektórych każdy kto ma inne zdanie musi być furiatem i napić się melisy

    @

    Jasne, że możemy być lepsi od Gorzowa czy Gniezna. Możemy jednak być też słabsi. W tej chwili, na papierze nie widzę nas na miejscu wyższym niż 8. A o tym dyskutujemy. Na dopingowanie przyjdzie czas.

    Ale poczekajmy do tego końca świata, może skład będzie jednak inny i przyjdzie mi zmienić zdanie na temat skuteczności prezesa.
    Ostatnio edytowane przez zeta ; 19-12-2012 o 22:50

  13. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi zeta za jego przydatny post!

    realista27 (19-12-2012), sylpol (19-12-2012)

  14. Powrót do góry    #1721
    Użytkownik
    Dołączył
    27-12-2011
    Postów
    98
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Ja uważam, że pozyskanie Hancocka owszem, jest bombą transferową. Natomiast duet Andersen-Bogdanovs skutecznie osłabiłby siłę jej rażenia. Nie wspominając już o tym, że nie mam pojęcia, po co wtedy ta zapowiadana z hukiem konferencja. A niestety obawiam się że po to, by wywołać szum medialny wokół Polonii i ładnie dopasować cyferki w dacie i godzinie obok siebie. Można do tego dodać jeszcze nadchodzący weekend i przede wszystkim Święta, gdzie mało komu chce się myśleć o żużlu, więc Kanclerz i Dereś będą mieli chwilę wytchnienia. I chociaż żaden portal nie przytaczał jeszcze nazwiska Bogdanovsa w kontekście Polonii, tak mam jakieś nieuzasadnione niczym przeczucie, że to oni obok Hancocka będą stanowili o "sile" naszego klubu. Tyle tylko że wtedy mamy skład na max 8 miejsce.

    Realista - wydaje mi się, że przeceniasz słowa Kanclerza. A co miał powiedzieć? "Pewnie nic wielkiego nam się nie trafi, ale chcemy mieć namiastkę akcji z SecretMenami z Leszna, więc sztucznie budujemy napięcie, a konferencja będzie wtedy i wtedy bo pięć dwunastek marketingowo ładnie wygląda"? Moim zdaniem ubrał w słowa najładniej jak tylko mógł zapowiedź składu, dla którego utrzymanie będzie wielkim sukcesem.

  15. Powrót do góry    #1722
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    A ja po tym fragmencie widzę, że właśnie o przewracanie w dupach tu chodzi... Skład Herbie, Buczek, Kostek, Curyło i Woźniak a Ci niezadowoleni...
    Właśnie, że nie Buczek, Kostek, Curyło i Woźniak toe nazwiska znane były przed Poniedziałkiem. Chodzi o te zapowiedzi brzmiące jak jakieś obiecanki i ta tajemniczość. Cóż może sie mile rozczaruje w piątek i będę musiał uderzyć się w pierś. Wszak mówią , że do trzech razy sztuka: 1- Już taki był co obiecywał drugą Irlandię, 2 - Już taki był co obiecywał Gallopa ściągnąć do Polonii, 3 - A nóż, widelec może jednak ....

  16. Powrót do góry    #1723
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez sylpol Zobacz posta
    Realista - wydaje mi się, że przeceniasz słowa Kanclerza. A co miał powiedzieć? "Pewnie nic wielkiego nam się nie trafi, ale chcemy mieć namiastkę akcji z SecretMenami z Leszna, więc sztucznie budujemy napięcie, a konferencja będzie wtedy i wtedy bo pięć dwunastek marketingowo ładnie wygląda"? Moim zdaniem ubrał w słowa najładniej jak tylko mógł zapowiedź składu, dla którego utrzymanie będzie wielkim sukcesem.
    Ok.. tylko nie przewidzial jednego, ze te slowa moga go slono kosztowac. Zobacz... wszyscy pisza o tych slowach co to znaczy? ze ludzie sa "nagrzani" na to niby show i czekaja. Wyjdzie bubel i wtedy sie zacznie pieklo od samej komfy. Na ktorej na wlodarzy wjada media. A pozniej fora listy itd od kibicow do Prezesa itd. Wiec jesli na prawde rzucil slowa na wiatr to wspolczuje mu.. Bo tak jak napisales Greg to bedzie moc ale tych dwoch Panu skutecznie zniweluje moc tego transferu. Dzisiaj uslyszalem pewnie w wiekszosci zartem.. Ze podobno Jarek ma przyjsc i Greg a wiekszosc tego kontraktu mialby pokryc Gotowski.. Samo zrodlo tego mi mowi, ze do tego trzeba podejsc z mega dystansem. Wtedy pewnie nikogo by nie bolalo czy przyszedlby Lebiediev czy Bogdanov.. Z taka dwojka liderow...

  17. Powrót do góry    #1724
    Użytkownik
    Dołączył
    27-12-2011
    Postów
    98
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    ^^Istnieje też opcja, że sam Kanclerz nie przewidział, że jego słowa znajdą taki wydźwięk, no ale to małe pocieszenie, bo w ten sposób wracamy do punktu wyjścia, a mianowicie Hancock i dwa razy z dużej chmury mały deszcz. Ja bardzo bym chciał żeby wśród tej dwójki oprócz Hancocka (który, mam nadzieję, jest zaklepany) znalazł się ktoś na poziomie Buczkowskiego, ale takich zawodników na rynku po prostu już nie ma! Stąd konferencji "5x12" oczekuję bardziej z niepokojem niż z zaciekawieniem...

  18. Powrót do góry    #1725
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Batch też nie dla nas

    Wtedy rozpocząłem rozmowy z innymi drużynami, ale miały już ustalone składy. Zespół z Wrocławia zakończył budowę składu, natomiast Polonia Bydgoszcz ma ogłosić skład w piątek. Nie podpiszę kontraktu z tymi ekipami, więc moja sytuacja nie wygląda zbyt dobrze - uważa Australijczyk.

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/32...mnie-na-lodzie

  19. Powrót do góry    #1726
    Początkujący
    Dołączył
    20-12-2012
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Greg Hancock
    Jarosław Hampel
    Aleksandr Loktayev
    Hans Andersen
    Davey Watt
    Maksim Bogdanow
    Damian Adamczak

    Praktycznie zostali tylko Ci zawodnicy. Z czego bardziej praktycznie są Ci podkreśleni, z czego pewni są pogrubieni. Chyba jednak do Hancocka dołączy: Watt no i kto jeszcze hmmm, Bogdanow? Adamczak? Ciężko prorokować.
    Ostatnio edytowane przez Damonsson ; 20-12-2012 o 02:23

  20. Powrót do góry    #1727
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Znowu przychodzę do domu i czytam, czytam i czytam...i mam wrażenie, że mamy tu kilku oszołomów.
    Realista - cały czas narzekasz, ale kilka razy proszony o podanie Twojej wizji realnego składu (odnosząc się do Twoje nicka) jakoś ani razu nie odpowiedziałeś. Jesteś zwykłym marudą, który potrafi tylko jęczeć, narzekać i płakać jak to źle i niedobrze, ale nawet pomysłu żadnego nie masz.

    Mówicie, że skład z odpadów. Hancock to faktycznie odpad. Dla mnie to Polonia będzie miała więcej pożytku z niego niż z Hampela, na którego wszyscy się tutaj napalili nie wiadomo z jakiego powodu. Na naszym torze szału nigdy chyba nie robił, a Herbie i owszem. Do tego Amerykanin potrafi pociągnąć i zmobilizować całą drużynę, a koledze na torze też pomoże. Wprowadza wszędzie prawdziwy team-spirit, a do też robi różnicę. Mówicie, że przyszedł do nas bo musiał. Rok temu też musiał przejść do Tarnowa, bo przez przepisy musiał odejść z Falubazu. Za rok jednak przepisy nie będą mu nakazywały odejść, więc czemu miałby nie zostać na dłużej, jeśli będzie mu u nas dobrze? Zakładając, że nie zakończy kariery

    O Bogdanovsie pisałem już od jakiegoś czasu. Wg mnie chłopak ma potencjał, a ten rok też nie był dla niego najlepszy z powodu odniesionych kontuzji. Niemniej poszaleć może. Bardziej martwi mnie opcja Hansa. To zawodnik, który z roku na rok traci na wartości sportowej...taki sportowy Alzheimer jakby go dopadł. Jakby zapominał techniki jazdy, gubił refleks, umykała mu wiedza odnośnie ustawień sprzętu. Ale to takie moje skojarzenie.

    Nie wiemy jednak na pewno, że to właśnie tak będzie wyglądało pozyskanie nowych twarzy. Póki co twierdzi tak Dariusz O., a chłopak pomylił się już kilka razy, więc nie można go brać na pewniaka.
    Zresztą...pozyskanie tej trójki nie wyklucza wypożyczenia Loktaeva. W składzie z Herbiem, Andersenem i Saszą wychodzi nam KSM 39,6. Tak więc mamy możliwość rotacji pomiędzy Hansem i Maksimem w kontekście ich aktualnej dyspozycji. A mi się wydaje, że możliwość wypożyczenia Saszy jest realna. I do tego zamknie Wam jadaczki odnośnie straty na mecze z Falubazem

    Czy para Bogdanovs-Andersen jest słabsza od Artioma i Gapy? Nie powiedziałbym. No, ale to każdy ma swoją opinię.
    Pisanie jednak, że lepiej żeby przyszedł Kildemand i Adamczak....skąd żeście pospadali? Kildemand bez objeżdżenia w Polsce czy dopasowanego do naszych warunków sprzętu? Na takie ryzyko może sobie w meczu z Wrocławiem pozwolić Toruń czy ZG. Adamczak - przypomnijcie sobie jego gościnne występy w Elidze w barwach Marmy... nieziemskie, prawda? Dajmy mu się objeździć na pozycji seniora przez rok czy dwa. Wtedy można go targać do nas na powrót jako stabilnego zawodnika.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  21. Powrót do góry    #1728
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    Mówicie, że skład z odpadów. Hancock to faktycznie odpad
    A kto tutaj choć raz napisał że Hancock to odpad? Nikt. Wszyscy się z tego transferu cieszą, bo od dawna taki grajek nie wzmocnił Polonii. Także dalszy Twój wywód o jego umiejętnościach jest bez sensu, bo każdy te zalety dwukrotnego IMŚ doskonale zna. Dodam tylko, że jeszcze parę stron wcześniej pisałeś że od H.Andersena wolisz Podżuksa, więc nie wiem kto tutaj traktuje tych zawodników za "odpady".

    Czy para Bogdanovs-Andersen jest słabsza od Artioma i Gapy? Nie powiedziałbym. No, ale to każdy ma swoją opinię.
    Pisanie jednak, że lepiej żeby przyszedł Kildemand i Adamczak....skąd żeście pospadali? Kildemand bez objeżdżenia w Polsce czy dopasowanego do naszych warunków sprzętu? Na takie ryzyko może sobie w meczu z Wrocławiem pozwolić Toruń czy ZG. Adamczak - przypomnijcie sobie jego gościnne występy w Elidze w barwach Marmy... nieziemskie, prawda? Dajmy mu się objeździć na pozycji seniora przez rok czy dwa. Wtedy można go targać do nas na powrót jako stabilnego zawodnika.
    Gapiński jeździł tutaj dwa sezony i to na określonym poziomie. Nie widzę zatem logiki w zamienianiu go na niepewnego Andersena. Chyba, że poszło tutaj o finanse, ale wątpię. Sądzę wręcz, że to Duńczyk jest droższy. Prędzej zadecydowała niechęć do byłego kapitana po ujawnieniu długów. Z wymianą Łaguty na Bogdanovsa jest podobna historia. Podobny potencjał, choć mimo wszysto Łaguta bardziej objeżdżony ze światową czołówką (GP, Elitserien, 2 sezony w Elidze) i już objeżdżony z naszym torem podczas gdy Bogdanovs po ledwie jednym sezonie w czołówce (tylko ektraliga). Ogólnie wymiana wygląda na zachowanie statusu quo, ale nowy zawodnik to zawsze ryzyko (a Bodganov ostatnio co rok kontuzja) więc po co robić takie ruchy?

    Pisanie jednak, że lepiej żeby przyszedł Kildemand i Adamczak....skąd żeście pospadali?
    Nie wiem po co piszesz w liczbie mnogiej skoro tylko ja zaproponowałem takie rozwiązanie. Adamczak pełniłby rolę plastrona, bo zmienialiby go Woźniak i Curyło. Może by zaskoczył, może nie. Raczej nie, ale przynajmniej to swój zawodnik i nie kosztuje wiele. Kildemand jeździł w Anglii w drużynie razem z Hansem i uzyskał porównywalną średnią. W Elitserien i 1 lidze średnia też niewiele gorsza. Choc uczciwie trzeba powiedzieć, że zawsze jest troszeczkę za Hansem. Ale chłopak ma niesamowity talent do ścigania. Zważywszy na tempo w jakim się rozwija, gdzie w 2011 ścigał się jeszcze na hulajnodze na wiejskich pastwiskach, a pod koniec 2012 dzięki popisowej jeździe uzyskał ksywkę "Człowiek Pająk" to osobiście typuję go do odkrycia sezonu 2013. Zwłaszcza jakby miał obok takiego mentora jak Hancock. Chyba nie bez przyczyny to on uznany został za priorytet dla menadżera Swindon, a nie Hansior. W Elitserien bezproblemu znalazł sobie klub. A w kasie różnica wielka. Zresztą po cichu mam nadzieję, że Kildemandem ktoś z naszych się zainteresuje jako straszak na Łotysza lub Andersena, bo akurat KSM na to pozwala.
    Może jestem w błędzie, ale ja tam wolę zamiast kontaktować drogiego i niepewnego obcokrajowca (bez większych perspektyw), przeznaczyć tę kasę na sprzęt dla naszych juniorów, którzy pokazali że jakiś talent w nich drzemie. Pozyskanie wspomnianej trójki + wypożyczenie Loktaeva mija się trochę z celem, bo każdemu z nich trzeba posmarować za złożenie podpisu.

    Na koniec jednak powtórzę wyraźnie żeby nie było wątpliwości. Jesli o mnie chodzi to ja będę kibicował nawet temu Bogdanovsowi, którego zawsze uważałem za przereklamowanego. Mnie bardziej zdenerwowało to zachowanie działaczy, którym się wydaje jakby zrobili coś wielkiego, a tak naprawdę poszli po linii najmniejszego oporu i pochylili się po zawodników których nikt inny nie chciał. Nie znaczy to, że ten skład nie wystrzeli, ale pisanie o nowej karcie w dziejach Polonii i ogłaszane takiego składu na konferencji zapowiadanej z takim wyprzedzeniem mnie po prostu śmieszy.
    Ostatnio edytowane przez zeta ; 20-12-2012 o 05:34

  22. Powrót do góry    #1729
    Stały bywalec
    Dołączył
    30-09-2006
    Postów
    612
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 23 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez Damonsson Zobacz posta
    Greg Hancock
    Jarosław Hampel
    Aleksandr Loktayev
    Hans Andersen
    Davey Watt
    Maksim Bogdanow
    Damian Adamczak

    Praktycznie zostali tylko Ci zawodnicy. Z czego bardziej praktycznie są Ci podkreśleni, z czego pewni są pogrubieni. Chyba jednak do Hancocka dołączy: Watt no i kto jeszcze hmmm, Bogdanow? Adamczak? Ciężko prorokować.
    To ja bym wstawil jeszcze ....... Darcy Ward

    Jeszcze tylko ponad 30 godzin

  23. Powrót do góry    #1730
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Hej wszysykie placzki z Zeta na czele dolozcie milion to prezes zamias Hansa i Bogdanovsa dolozy po 500 tts dwom innym geajka i bedzie git, proste ?? Potrzebowalismy lidera zeby nie przegrywac waznych biegow i mamy, reszta zslezy od drugiej linisby zfobywac cos wiecek niz 1 puntk w biegu, buczka, kostka i juniorow stac na to a reszta musi wzniesc sie na poziom taki zeby nie przegrywac z druga linia innych zespolow. Kogo to maja inni w drugiej lini ? Davidsson, Jablonski, Swiderski, Jamrog, Suchecki ... Niemozliwy poziom do osiagniecia dla Hansa czy Bogdanovsa??

  24. Powrót do góry    #1731
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2007
    Postów
    560
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Po pierwsze jeszcze nic nie zostało ogłoszone wię komentujecie domysły. Po drugie w ubiegłym sezonie w wątku częstocowskim też zauważyłem taką samą sinusoidę nastrojów wśód kibiców jak teraz u nas. Od huraoptymizmu do płaczu więc się pocieszam, że nie jesteśmy ewenementem w skali kraju a nawet wszechświata Jak dla mnie oprócz lidera na literkę H najważniejsza kwestia to nasi juniorzy i Adamczak. Jak dla mnie musi chłopak być brany pod uwagę bo pokazał, iż potrafi dużo i przy odpowiednim zaangażowaniu i wsparciu klubu może robić spokojnie 6-7 pkt.

  25. Powrót do góry    #1732
    Początkujący
    Dołączył
    20-12-2012
    Postów
    12
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    HellO

    Info z dzisiaj z PS:

    "Przyparci do muru szefowie WTS złożyli też ofertę Jarosławowi Hampelowi. W klubie nikt tego nie potwierdza, lecz wiadomość pochodzi z wiarygodnego źródła. Uczestnik cyklu GP nie może się dogadać z szefami Falubazu. Telefon do Jarosława Hampela to także reakcja wrocławian na fiasko rozmów z Gregiem Hancockiem. Amerykanin w 2013 roku będzie zdobywał punkty dla Polonii Bydgoszcz."

  26. Powrót do góry    #1733
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Sparta kontraktując Hampela,jeśli my weźmiemy Hancocka,Andersena,Bogdanova, ma automatycznie na papierze lepszy skład od nas.

    Hampel,Jędrzejak,Woffiden,Ljung vs Hancock,Buczkowski,Kościecha,Andersen.

    A niech jeszcze czasem przyjdzie Batchelor to leżymy totalnie.

    pierwsza czwórka zawodników zdecydowanie lepsza, coprawda juniorami ich miażdżymy ale seniorami a to powinno być najważniejsze już nie.

    I automatycznie staniemy się głównym kandydatem do spadku.

  27. Powrót do góry    #1734
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Zeta jakbyś poczytał uważnie, to zauważyłbyś, że z Andersena nie ma u mnie zadowolenia. Wolałbym Świderskiego i ubolewam nieco nad tym, iż poszedł do Gniezna zamiast do nas. I tak, wydaje mi się, że Puodżuks byłby nie gorszy od Hansa, a tańszy pewnie sporo.
    Nie pamiętam kto zaproponował duet Kildemand-Adamczak dlatego napisałem bezosobowo w liczbie mnogiej. Mój błąd - wybacz. Nie twierdzę, że nie warto mieć Kildemanda w składzie. Tak samo uważam, że ogarnięcie Nilssona czy Autyego byłoby dobrym posunięciem, ale takich zawodników można kontraktować dodatkowo - na umowy warszawskie i poważnie testując ich na treningach, sparingach i pomóc przy sprzęcie, aby po S2 jakoś jeździł. Bo widać było jak śmigał w minionym sezonie Kułakow, żeby nie wspomnieć, iż Morrisa Jóźwik pykał na treningach (a przecież różnica jakaś w klasie i talencie ponoć jest na korzyść Nicka).
    Co do Gapy - to było wiadomo już w sierpniu, że nie będzie widziany w składzie 2013. Także nie dziwi mnie, że go nie ma. Bolało mnie w nim to, że zawsze niby świetnie przygotowany do sezonu, sparingi i treningi bajecznie - wymiatał na torze wszystkich jak chciał - a jak przychodził sezon ligowy, to nagle przygasał i połowa potencjału gdzieś w parkingu zostawała. Tak, wiem - upadki. Ale kto ich nie miał?
    Branie Adamczaka na plastrona uważasz za rozsądne? Ja myślałem, że my tu wszyscy chcemy mieć z Damiana pociechę. Że warto na niego poczekać rok czy dwa, aż się objeździ na I lidze jako senior. Objeździ, czyli przyzwyczai się do jazdy nie tylko na końcu stawki, ale będzie wiedział jak wyprzedzać, jak wygrywać. Ale luz - weźmy go, żeby rzucał cień na torze, a w 2014 pójdzie do II ligi, bo w ELidze się nie sprawdzi, a tam po kolejnych dwóch sezonach zakończy karierę. Poza tym pamiętajmy, że Miki jest ostatni rok juniorem, więc jemu też należy zapewnić jak najwięcej jazdy, żeby zatrzymać go w składzie i mieć z niego pociechę jako z seniora. Bo w końcu chyba wszyscy chcemy, aby w kolejnych latach on i Szymek ciągnęli tą drużynę jako jej stałe ogniwa, czyż nie?
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  28. Powrót do góry    #1735
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2003
    Postów
    149
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Hancock, Loktayev, Andersen od jutra w Polonii

  29. Powrót do góry    #1736
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez Gralus Zobacz posta
    Hancock, Loktayev, Andersen od jutra w Polonii
    Jak będzie tak jak mówisz to ze względu na mały wybór, wybacze już Loktajewowi że będzie jechał na obóz i będzie na prezentacji rywala.

  30. Powrót do góry    #1737
    Początkujący
    Dołączył
    02-01-2004
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gralus Zobacz posta
    Hancock, Loktayev, Andersen od jutra w Polonii
    No i sie wygasales L.

    Cytat Zamieszczone przez diablik Zobacz posta
    Jak będzie tak jak mówisz to ze względu na mały wybór, wybacze już Loktajewowi że będzie jechał na obóz i będzie na prezentacji rywala.
    bedzie

  31. Powrót do góry    #1738
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2003
    Postów
    149
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Borąc pod uwagę czas jaki mieli Kanclerz z Deresińskim na zbudowanie składu, do tego dodając syf jaki wokół klub był przez ostatnie lata to skład Polonii na najbliższy sezon jest na pewno silnieszy niż w sezonie ubiegłym. Weźmy pod uwagę, ze mamy jedną z najlepszych par młodzieżowych w Polsce. Niech znawcy sobie policzą ile to jest punktów w meczu dodatkowo. Do tego będzie Hancock, moim zdaniem o niebo pewniejszy niż Emil (proszę przejżyjcie statystki Rosjanina z wyjazdów z zeszłego roku, szału nie było). Idąc dalej, Buczkowski, cały czas progres, najbliższy sezon może być dla Niego kolejnym etapem wzrostu. Porównując teraz parę Gapiński-Łaguta i Loktayev-Andersen moim zdaniem zdecydowanie na plus dla tych drugich, mimo, że uważałem, ze należy dać drugą szansę Artemowi. Loktayev - jeden z młodych gniewnych, bardzo dobra końcówka poprzedniego sezonu, który po raz pierwszy odjechał w całości, pozbierał odpowiednie doświadczenie i jeżeli chce zaistnieć w tym sporcie to w najbliższym sezonie powinien udowadniać, że wspomniana końcówka sezonu nie była przypadkiem. Duńczyk, człowiek z sukcesami w GP, jedym bardzo dobrym sezonem w naszej lidze parę lat temu. Dziś jest po powiedzmy udanym sezonie w Grudziądzu, cały czas ma wg mnie możliwości, wszystko jest w jego głowie, ktoś tu wspominał, ze jazda u boku Hancocka może mu pomóc, oby. Co do Hansa to moim zdaniem dużo lepszy wybór niż Świderski czy Miśkowiak. Z całym szacunkiem dla tych jeźdżców ale w porównaiu z Andersenem to przyświecają im zupełnie różne cele. Dun chce jeszcze zaistnieć w światowym speedwayu a Polonia może być trampoliną, która go wybije na odpowiedni pułap. Także myślę, ze biorąc pod uwagę okoliczności w jakich włodarze naszego klubu budowali skład na zbliżający się sezon należy się cieszyc, ze nie jedziemy np takim składem jak swego czasu zafundował nam leszek t. z okoniewskim i staszewskim na czele. A wierzcie mi, ze wiele nie brakowało, żeby najaśniejsza gwiazdą w naszym klubie był choćby Miśkowiak...
    Ostatnio edytowane przez Gralus ; 20-12-2012 o 11:33

  32. Powrót do góry    #1739
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gralus Zobacz posta
    Borąc pod uwagę czas jaki mieli Kanclerz z Deresińskim na zbudowanie składu, do tego dodając syf jaki wokół klub był przez ostatnie lata to skład Polonii na najbliższy sezon jest na pewno silnieszy niż w sezonie ubiegłym. Weźmy pod uwagę, ze mamy jedną z najlepszych par młodzieżowych w Polsce. Niech znawcy sobie policzą ile to jest punktów w meczu dodatkowo. Do tego będzie Hancock, moim zdaniem o niebo pewniejszy niż Emil (proszę przejżyjcie statystki Rosjanina z wyjazdów z zeszłego roku, szału nie było). Idąc dalej, Buczkowski, cały czas progres, najbliższy sezon może być dla Niego kolejnym etapem wzrostu. Porównując teraz parę Gapiński-Łaguta i Loktayev-Andersen moim zdaniem zdecydowanie na plus dla tych drugich, mimo, że uważałem, ze należy dać drugą szansę Artemowi. Loktayev - jeden z młodych gniewnych, bardzo dobra końcówka poprzedniego sezonu, który po raz pierwszy odjechał w całości, pozbierał odpowiednie doświadczenie i jeżeli chce zaistnieć w tym sporcie to w najbliższym sezonie powinien udowadniać, że wspomniana końcówka sezonu nie była przypadkiem. Duńczyk, człowiek z sukcesami w GP, jedym bardzo dobrym sezonem w naszej lidze parę lat temu. Dziś jest po powiedzmy udanym sezonie w Grudziądzu, cały czas ma wg mnie możliwości, wszystko jest w jego głowie, ktoś tu wspominał, ze jazda u boku Hancocka może mu pomóc, oby. Co do Hansa to moim zdaniem dużo lepszy wybór niż Świderski czy Miśkowiak. Z całym szacunkiem dla tych jeźdżców ale w porównaiu z Andersenem to przyświecają im zupełnie różne cele. Dun chce jeszcze zaistnieć w światowym speedwayu a Polonia może być trampoliną, która go wybije na odpowiedni pułap. Także myślę, ze biorąc pod uwagę okoliczności w jakich włodarze naszego klubu budowali skład na zbliżający się sezon należy się cieszyc, ze nie jedziemy np takim składem jak swego czasu zafundował nam leszek t. z okoniewskim i staszewskim na czele. A wierzcie mi, ze wiele nie brakowało, żeby najaśniejsza gwiazdą w naszym klubie był choćby Miśkowiak...
    Miała mu pomóc u boku Golloba i też nic z tego nie wyszło. Na prawdę musiałby się odbić od dna i zacząć napie*dalać jak za czasów jazdy w Sparcie. Nie wierzę w to za specjalnie. Obym się mylił, ale wiary w to we mnie brak.
    Mówisz, że Świderski czy Miśkowiak są słabsi? Przecież Hans w I lidze szału nie zrobił, w bezpośredniej rywalizacji był znacznie niżej niż Misiek
    Chce zaistnieć? Już chyba zmarnował w SGP ostatnią okazję. Szczerze wątpię, aby jeszcze kiedyś dostał szansę do jazdy w cyklu. Zwłaszcza, że jest zmiana warty i stawiane będzie na młodych - także Dunów w postaci MJJ czy MBJ. My mamy też Pawlickiego, Janowskiego i innych, którzy będą chcieli tam zapukać.

    Niemniej jaki ten skład się jutro nie okaże będę naszej drużynie kibicował i mam nadzieje, że utrzyma ELigowy byt. A może jednak zostaniemy zaskoczeni przez włodarzy
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  33. Powrót do góry    #1740
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2003
    Postów
    149
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Mentikk każdy ma prawo do swojego zdania, ja uważam tak jak napisałem, Ty masz inny punkt widzenia. Moim zdaniem ten skład daje sporą gwarancję utrzymania się. Składy drużyn z Gorzowa, Gniezna i Wrocławia wg mnie są słabsze.

  34. Powrót do góry    #1741
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gralus Zobacz posta
    ... Moim zdaniem ten skład daje sporą gwarancję utrzymania się. ...
    Żaden skład nie daje gwarancji utrzymania, a z pozostałą częścią zwłaszcza poprzedniej Twojej wypowiedzi się zgadzam. Spora część Bydgoszczan zapomniała jak fatalną mieliście pozycję wyjściową. Przecież nawet Krzysiek został tylko w skutek "niedomówienia", bo i po nim byłoby pozamiatane. Owszem, KSM ułatwił działaczom zadanie, ale ułatwił w sytuacji beznadziejnej i nie ma się co obrażać na fakty, a one są takie, że ci zawodnicy co to niby przez gabinety Polonii się przewinęli, przybyli tu tylko po to, żeby sobie Waszym Klubem "buzię" wytrzeć i podbić o parę srebrników stawkę u innego pracodawcy. Wyniki dla zespołu nie będą się brać ze średnich wypracowanych w pop. sezonie, a z pracy i zaangażowania kolarzy w nadchodzącym.
    Głowa do góry cycki jedne i mam nadzieję, że jak do Was zawitam w sierpniu, to będzie na trybunach ciasno. Pa!

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ckm-ista za jego przydatny post!

    never_mind (20-12-2012)

  36. Powrót do góry    #1742
    Użytkownik
    Dołączył
    26-07-2005
    Postów
    122
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    Pytanie dziwne na dzień dzisiejszy i nierealne:
    Powiedzcie mi czy nie było by taniej gdyby Toruń wypożyczył nam Worda, podpisalibyśmy kontrakt z Hampelem a pod dwójka jezdziłby ( byłby wstawiony) Józwik.
    I jak oceniacie potencjalną siłę Herbi, Loktajev, Andersen do Hampela, Worda,Józwika ( za którego śmigałby Mikołaj i Szymon).
    Sorki za tak dziwaczne pytanie
    Ostatnio edytowane przez darkpol ; 20-12-2012 o 12:42

  37. Powrót do góry    #1743
    Początkujący
    Dołączył
    02-01-2004
    Postów
    29
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gralus Zobacz posta
    Mentikk każdy ma prawo do swojego zdania, ja uważam tak jak napisałem, Ty masz inny punkt widzenia. Moim zdaniem ten skład daje sporą gwarancję utrzymania się. Składy drużyn z Gorzowa, Gniezna i Wrocławia wg mnie są słabsze.
    dokladnie. jestem ciekaw co wszyscy maruderzy powiedza jak Andersen zacznie robic punkty.

  38. Powrót do góry    #1744
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,081
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,329 w 898 postach
    Cytat Zamieszczone przez Novak82 Zobacz posta
    jestem ciekaw co wszyscy maruderzy powiedza jak Andersen zacznie robic punkty.
    Będę zaskoczony i oczywiście zadowolony. I uderzę się w pierś. Może głupio wyglądam, ale taki głupi to nie jestem, żeby nie umieć się do takiego błędu w ocenie przyznać.
    No zostało już mniej niż 24h. Będzie gdzieś relacja live z konferencji?

    Cytat Zamieszczone przez Gralus Zobacz posta
    Mentikk każdy ma prawo do swojego zdania, ja uważam tak jak napisałem, Ty masz inny punkt widzenia. Moim zdaniem ten skład daje sporą gwarancję utrzymania się. Składy drużyn z Gorzowa, Gniezna i Wrocławia wg mnie są słabsze.
    Jasne - każdy ma prawo i ja nikomu nie bronię mieć własnego zdania. Głupi byłbyś, gdybyś swojego własnego zdania nie miał.
    Jednak co do rywali...Gorzów taki cieniutki wbrew pozorom nie jest - Kasprzak i Iversen to niezła para na liderów, a do tego Zmarzlik, u którego 10 pkt/mecz nie jest zaskoczeniem. Gniezno... u nich ważny może być wyrównany skład - Anton, Zagar, Ułamek, Świderski...w miarę to przyzwoite. No zobaczymy...ważne, żeby z nimi bonusy trzasnąć i powinno być do przodu

    Na SF znowu przewinął się temat Watta. W zasadzie sam już nie wiem czy lepszy Watt czy Hans. Ehhh...oby ten Hansio na prawdę dostał konkretnego kopa z formą i rozbił ligę jak Iversen w minionym sezonie
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  39. Powrót do góry    #1745
    Użytkownik Awatar slawi
    Dołączył
    09-12-2009
    Postów
    148
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez mentikk Zobacz posta
    Będę zaskoczony i oczywiście zadowolony. I uderzę się w pierś. Może głupio wyglądam, ale taki głupi to nie jestem, żeby nie umieć się do takiego błędu w ocenie przyznać.
    No zostało już mniej niż 24h. Będzie gdzieś relacja live z konferencji?



    Jasne - każdy ma prawo i ja nikomu nie bronię mieć własnego zdania. Głupi byłbyś, gdybyś swojego własnego zdania nie miał.
    Jednak co do rywali...Gorzów taki cieniutki wbrew pozorom nie jest - Kasprzak i Iversen to niezła para na liderów, a do tego Zmarzlik, u którego 10 pkt/mecz nie jest zaskoczeniem. Gniezno... u nich ważny może być wyrównany skład - Anton, Zagar, Ułamek, Świderski...w miarę to przyzwoite. No zobaczymy...ważne, żeby z nimi bonusy trzasnąć i powinno być do przodu

    Na SF znowu przewinął się temat Watta. W zasadzie sam już nie wiem czy lepszy Watt czy Hans. Ehhh...oby ten Hansio na prawdę dostał konkretnego kopa z formą i rozbił ligę jak Iversen w minionym sezonie
    relacja live na stronie ITV24.com

  40. Powrót do góry    #1746
    Zaawansowany Awatar zeta
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    1,946
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 89 w 45 postach
    @ Darkpol

    Jak dla mnie to nie ma dyskusji. Zwłaszcza, że nasi juniorzy powinni jechać po pięć biegów żeby się rozwijać. Finansowo wątpię, żeby zakontraktowanie takiego Warda było znacznie droższe od duetu Andersen/Łoktajew lub Bogdanovs. Ale Toruń wypożyczać go narazie nie chce, a czekać w nieskończoność też nie można. Choć podejrzewam, że gdyby im mocniej posmarować to w końcu by pękli.

    @ Gralus

    Obyś miał rację z tym Łoktajewem. W takim wypadku na papierze awansowalibyśmy na 8 miejsce Ale z tą gwarancją utrzymania przy takim składzie to się chyba trochę rozpędziłeś.

    Prowadzący pary: tutaj Stal bije nas na głowę. Drugi zawodnik Ekstraligii i dwóch zawodników kręcących średnią ~ 2 pkt/bieg. Oczywiście, możemy się łudzić że:
    - Iversen miał jednosezonowy wyskok formy,
    - że Buczkowski się rozwinie do tych "nermarkowych" 2 pkt/bieg a sam Szwed będzie miał problemy ze specyficznym torem na Jancarzu,
    - że Łoktajew przełoży formę z PO na zielonogórskim owalu na nasz tor, a Kasprzakowi jazda w GP zaszkodzi.

    Ale ja traktuje to raczej na zasadzie pobożnego życzenia.

    2 linia + juniorzy: Gapiński-Andersen, tutaj liczby mówią wszystko. Od dwóch lat Gapiński jest skuteczniejszy zarówno w Polsce jak i w Elitserien. Można się łudzić, że Hans wróci chociażby do formy z 2010 kiedy jechał na nawet minimalnie lepszym poziomie. Ale to znowu myślenie życzeniowe.

    Przewagę mamy na pozycji 5 seniora, ale tutaj trzeba pamiętać że taki Jankowski/Gomólski będą zastępowani po dwóch biegach albo taktyczną (wyjazdy) albo Zmarzlikiem (u siebie) i już tak fajnie to nie wygląda. Juniorsko sumarycznie powinniśmy być lepsi, ale wtedy z automatu mniej będą jeździć Andersen/Kościecha/Łokatew.

    Oczywiście można zakładać pozytywnie, że nasi wystrzelą z formą ale jest to "trochę" ryzykowne w sezonie gdy spadają 3 ekipy. Jak dla mnie to mocno nie docenia się u nas Startu, który też nie wygląda od nas gorzej. Dużo tu będzie zależeć od formy Lindbaecka.

    @ Mentikk

    Będzie live na itv24. Jeszcze odnośnie do Twoich zarzutów, to ja właśnie nie rozumiem Twojej logiki. Chcesz dawać szanse juniorom, a jednocześnie chcesz utrudniać im rozwój kontraktując piątego seniora - Bogdanovsa. Ja uważam, że powinniśmy dawać naszym juniorom po ustawowo zapewnione min. 4 starty, a najlepiej pięć więc automatycznie muszą kogoś zmieniać z seniorów, a w takim wypadku szkoda pieniędzy na kontrakt dla tego "piątego" seniora. BTW, porównanie Kildemanda do Kułakowa czy Iwanowa to zbrodnia w biały dzień.
    Ostatnio edytowane przez zeta ; 20-12-2012 o 13:02

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zeta za jego przydatny post!

    ADASTAL (20-12-2012)

  42. Powrót do góry    #1747
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-11-2007
    Postów
    560
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Jeśli się potwierdzą przypuszczenia to wcale nie stoimy na przegranej pozycji i przy dobrych wiatrach 6 miejsce może być nasze. Czy przed rokiem ktoś z nas powiedziałby, że chce Iversena? wątpie. Jedno jest pewne, że nie ma nic pewnego.

  43. Powrót do góry    #1748
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,422
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Jakby koniec świata nastąpił wcześniej niż wasza konferencja wasz skład ma być taki Tak ja mam info


    . 1Herbi 2 Bajkopisarz 3 Sasza 4 Kościecha 5 Buczkowski 6 Woźniak 7 Curyło

    Skład na 6 miejsce Macie *****isty atut własnego toru ciężko na sportowej się spasować nawet zawodniką z czołówki GP wyjątek stanowi Herbi i Gollob który też u was lata to chyba wiecie


    Na Sasze możecie trochę jeszcze poczekać siano ma być na stole dla niego na sprzęt i dla Falubazu
    Ostatnio edytowane przez kiki ; 20-12-2012 o 15:32

  44. Powrót do góry    #1749
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Zawsze jest tak , że przedsezonowe typy biorą w łeb. Przynajmniej w zdecydowanej większości. Dzisiaj wszyscy do tytułu typują Toruń, magicznych, Włókniarz czy Rzeszów. A każda z tych drużyn ma swoje minusy : dwie pierwsze mają 4 gwiazdy i po trzy plastrony ( szczególnie Toruń, ale za to liderów ma zdecydowanie lepszych niż zieloni), Czewa nie ma juniorów i w składzie Szombierskiego , który jeździ tylko u siebie, Rzeszów też ma słabych młodych ,bo Sówka to nie taki asior jak się go postrzega , Lampart plastron a Okoń,Pavlic mogą różnie się spisywać . Wszędzie zatem są jakieś tyły. Trzeba po prostu wygrywać jak najwyżej u siebie i ciułać bonusy. A różnica miezy 8 miejscem a 4 pewnie wyniesie kilka punktów w skali całego sezonu.
    Dla mnie na dziś najsłabszy skład mają Start i Sparta. Nie ma tam zdecydowanego lidera, nie ma juniorów.

  45. Powrót do góry    #1750
    Użytkownik
    Dołączył
    23-07-2003
    Postów
    149
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez ckm-ista Zobacz posta
    Żaden skład nie daje gwarancji utrzymania,
    Napisałem SPORĄ gwarancję na utrzymanie się, nie napisałem, ze gwarantuje utrzymanie. Wg mnie różnica w wypowiedzi jest diametralna. Niewiele brakowało, że bym musiał napisać, ze taki skład nie daje żadnych gwarancji na cokolwiek, jutro od około 12.13 będę umairkowanym optymistą, z naciskiem na optymistę.
    Ostatnio edytowane przez Gralus ; 20-12-2012 o 14:52

  46. Powrót do góry    #1751
    Użytkownik Awatar Crosand
    Dołączył
    27-05-2009
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    A ja tam sie ciesz,ze mamy wesolego Kostka!Juz sie nie moge doczekac jak razem z Gregiem wioza na 5:1 Golloba z Holderem i wygrywamy derby i tanczymy razem z Robertem!
    Swoja droga nie zazdroszcze Toruniowi....Nie dosc,ze maja znienawidzonego Golloba w skladzie to jeszcze Oskar...Juz widze zadymy jak w skladzie nie bedzie miejsca dla wychowankow,a 2 Gollobow bedzie jezdziec z aniolem na piersi!
    Swoja droga tak sobie mysle.....Mam sentyment do jednego nazwiska....Co powiecie na Simona Gustafssona u nas?
    Jak ktos mi powie,ze Gniezno ma slaby sklad,to zabije smiechem!

  47. Powrót do góry    #1752
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    2,167
    Podziękowania: 305 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez Crosand Zobacz posta
    Swoja droga tak sobie mysle.....Mam sentyment do jednego nazwiska....Co powiecie na Simona Gustafssona u nas?

  48. Powrót do góry    #1753
    Użytkownik
    Dołączył
    17-11-2006
    Postów
    285
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 12 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez Crosand Zobacz posta
    Swoja droga tak sobie mysle.....Mam sentyment do jednego nazwiska....Co powiecie na Simona Gustafssona u nas?
    brać Simona!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie znam kibica Polonii co by nie tęsknił za naszym Henką!

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ziomek_BKS za jego przydatny post!

    Sportowa_2 (21-12-2012)

  50. Powrót do góry    #1754
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,352
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    a może warto zaryzykować z takim zawodnikiem?

    w zeszłorocznym półfinale SWC nawet nieźle sobie poczynał na sportowej.

  51. Powrót do góry    #1755
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    Równie dobrze mógłby tam być Jóźwik

Strona 39 z 85 PierwszyPierwszy ... 29373839404149 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •