Strona 25 z 85 PierwszyPierwszy ... 1523242526273575 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,081 do 1,125 z 3808

Wątek: Polonia Bydgoszcz 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1081
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez zeta Zobacz posta
    @ Mefitzo



    Kolego fajny skład, ale jakby zapomniałeś o Buczku ...



    WTF?



    A są jakieś?

    A Kustra niech nie przesadza, ja jeszcze nie widziałem merytorycznej krytyki nowego prezesa. Wiadomo, że to żółtodziób i potrzebuje trochę czasu na ogarnięcie. Bardziej tu chodzi o poczynania "Pana JK".

    hehe fail rzeczywiście jakoś mi krzychu umknął
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #1082
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez Masa Zobacz posta
    Za to smith , kowalik, fijałkowski byli z Gp.
    Wiesz co nie chce mi się wyzwalać w Tobie jakiś pozytywnych emocji, zresztą jak w większości pozostałych tu forumowiczów chce cie się dobijać wasze prawo.
    Ja nie bedę srał we własne gniazdo i wychwalał zawodników, którzy są typowymi złotówami i doszukiwał się winy tylko w klubie. Zresztą to forum to tylko przepychanki i same opinie nie zadowolenia. Nic konstruktywnego, tylko same narzekania. Na pochybel pesymistą.
    To nie chodzi o pesymizm, tylko o realizm i wszystkie te ślimacze ruchy. Coś nie tak w tym klubie się dzieję od kilku dobrych lat, nikt nie może tego ogarnąć? Fakt na żużlu życie się nie kończy , ale uwierz to jest mój , a raczej będzie 32 sezon kibicowania i nie chciałbym aby coś tak pięknego jak bydgoski speedway stał się historią. Jednak zawsze można sobie zapodać na DVD pamiętne derby z Torunia z 1986 r. Co ja wtedy na stadionie przeżywałem.

  3. Powrót do góry    #1083
    Początkujący
    Dołączył
    11-12-2008
    Postów
    31
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja i tak będę chodził na Polonie , a od słuchania większości z was na tym forum to się tylko pociąć można. Nie luie jak się obcy wtrącają w nie swoje forum, ale np. tacy goście z czewy , czy zielonki stoją za swoim klubem - szacunek , a wy ( większość )? Porażka. Stwierdzam, że uczestnictwo w tym forum mija się z celem. Ze sportowym pozdrowieniem, zawijam się stąd, bo moje ambicje nie pozwalają mi przystawać z niereformowalnymi pesymistami. Nara

  4. Powrót do góry    #1084
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez Masa Zobacz posta
    Ja i tak będę chodził na Polonie , a od słuchania większości z was na tym forum to się tylko pociąć można. Nie luie jak się obcy wtrącają w nie swoje forum, ale np. tacy goście z czewy , czy zielonki stoją za swoim klubem - szacunek , a wy ( większość )? Porażka. Stwierdzam, że uczestnictwo w tym forum mija się z celem. Ze sportowym pozdrowieniem, zawijam się stąd, bo moje ambicje nie pozwalają mi przystawać z niereformowalnymi pesymistami. Nara
    Spoko wyluzuj, stoją bo im idzie, a mało to ci z częstochowy nabluzgali na Kefira, sławetny Mały z PzB taki niby lokalny patriota a w 2008 jak tarnów miał taką ściepe w składzie, że brał w plecy , aż miło to bluzgał mięsem na swoich towarzyszy, aż oczy od czytania szczypały. W porównaniu z nim to lekka krytyczka bez obrażania. No dobra już się nie obrażaj, postaram się znaleźć jakieś plusy . Obiecuję

  5. Powrót do góry    #1085
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kristo Zobacz posta
    Kilka spraw :
    1. spotkanie TG z RB było krótkie ale owocne ... była wola jazdy w naszym klubie lecz skutecznie zniechęcono zawodnika
    a czym tak skutecznie zniechęcono? Burdel w klubie, brak prezesa i antyGollobowo nastawiona RN + Prosiaczek wówczas jeszcze lekko sterujący na tylnim fotelu?

  6. Powrót do góry    #1086
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,423
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Herbi zawsze jeździł dobrze w Bydzi Za czasów jazdy w Falubazie zrobił na sportowej komplet wygrywał u was rundy GP Na waszym torze to jest zawodnik na 12 punktów co mecz do tego bez konfliktowy dusza drużyny Wydaje mi się u was wyląduje Greg Fredka jest w Lesznie Nie róbcie sobie złudzeń o Jarku bo to na prawdę mało realne...

  7. Powrót do góry    #1087
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez jacasek Zobacz posta
    Spoko wyluzuj, stoją bo im idzie, a mało to ci z częstochowy nabluzgali na Kefira,
    Dla Kefira szacun za początek prezesury i kilka lat sukcesów ale przez ostatnie 3-4 lata to rozwalił praktycznie nasz klub. I za to nikt go nie będzie głaskał po główce.

  8. Powrót do góry    #1088
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kartas Zobacz posta
    a czym tak skutecznie zniechęcono? Burdel w klubie, brak prezesa i antyGollobowo nastawiona RN + Prosiaczek wówczas jeszcze lekko sterujący na tylnim fotelu?
    Tym, ze nie bylo kasy na niego a na Nickiego sie pojawila. Tym, ze po spotkaniu Bruski mial sie odezwac do Tomka i Tomek czekal na info nie podejmujac zadnych powaznych rozmow z innymi klubami i z tego co wiem czekal dosc dlugo.. Rowniez tym, ze Bruski wykorzystal osobe Tomka w kampani i w duzej mierze na pewno dzieki niemu jest tam gdzie jest a teraz mu sie tak odplacil. Ale mysle, ze to 1 i ostatnia kadencja Bruskiego ; ) Co do Golloba juz ma taki wiek ze nigdy do nas nie wroci, tym bardziej ze na dwa lata podpisal. Pokazal, ze skoro miasto ma go w dupie to on co? ma byc pipeczka i nie miec? Poszedl do Torunia i tyle. I uwazam, ze bedzie mial znowu bardzo dobry sezon bo MA go psychicznie odbuduje, a i zmiana srodkowiska wyjdzie na dobre. No i godne pieniadze pod katem GP dostanie.

    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    Wydaje mi się u was wyląduje Greg Fredka jest w Lesznie Nie róbcie sobie złudzeń o Jarku bo to na prawdę mało realne...
    Nie mamy sobie robic zludzen na Jarka bo to malo realne... A Greg to realne w obecnej sytuacji yhym..

    Bartosz Kustra :

    "Nie najeżdżajcie tak na obecnych działaczy Polonii! Jak Wam nowy Prezes ściągnie Niedawnego Wicemistrza Świata to od razu jak przystało na naszą tradycję będziecie pisać, że ambitny, postarał się, że wierzyliście w niego. Dajmy nowemu duetowi jeszcze chwilę, pozdrawiam !!! "

    http://www.facebook.com/bartosz.kustra.9?ref=ts&fref=ts


    Nie mam pojęcia o kogo chodzi.. ciekawe prawda? Greg to Vc Mistrz Świata sprzed 6 lat

  9. Powrót do góry    #1089
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Hampel=redbull
    Redbull= ..... ?
    Ostatnio edytowane przez atomenda ; 14-12-2012 o 08:50

  10. Powrót do góry    #1090
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Może chodziło mu o długie tory?

  11. Powrót do góry    #1091
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta


    Bartosz Kustra :

    "Nie najeżdżajcie tak na obecnych działaczy Polonii! Jak Wam nowy Prezes ściągnie Niedawnego Wicemistrza Świata to od razu jak przystało na naszą tradycję będziecie pisać, że ambitny, postarał się, że wierzyliście w niego. Dajmy nowemu duetowi jeszcze chwilę, pozdrawiam !!! "

    http://www.facebook.com/bartosz.kustra.9?ref=ts&fref=ts


    Nie mam pojęcia o kogo chodzi.. ciekawe prawda? Greg to Vc Mistrz Świata sprzed 6 lat
    Hampel był wicemistrzem 2 lata temu

    Swoją drogą rzeczywiście, jak sprowadzą do nas Jarka to osobiście proponuję pomnik przed stadionem dla Prezesa i Kanclerza

    I jeszcze wypowiedź Jarka dla falubaz.com : "Na chwilę obecną nie mogę stwierdzić, gdzie będę startował w sezonie 2013. Być może będzie to Zielona Góra, a być może jakiś inny klub"
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  12. Powrót do góry    #1092
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Powiem tak. Nie ma co zaraz uderzać w spadek. Ekipy spadają trzy, ale Gniezno, Wrocek czy choćby Leszno (jeśli dojdzie do nich tylko jeden z dwójki Fredka-Kenio) są jak najbardziej do objechania, do tego Gorzów. Także sytuacja nie jest tak zła. Na bandę średniaków mało kto będzie chodził, a Hancock może ściągnąć kupę ludzi na stadion, dawno nie było u nas takiego transferu, w końcu duże nazwisko.

    Co do słabego składu, co by spaść i się nie wykosztować - to nie przejdzie. Słaby skład (nawet złożony ze swoich typu Adamczak, Jędrzejewski itd) niewielu zainteresuje, pierwsze 2-3 mecze i tyle. Ani kibiców, ani sponsorów, ani trzonu na kolejny sezon... I nie przemawia do mnie argument, że się Robakami czy Fijałkowskimi utrzymaliśmy. Bo potrafiliśmy też spaść Jonssonem, Walaskiem, Kościechą i Lindbaeckiem...
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  13. Powrót do góry    #1093
    Ekspert Awatar mentikk
    Dołączył
    19-01-2007
    Postów
    9,085
    Kliknij i podziękuj
    568
    Podziękowania: 1,331 w 899 postach
    Odnośnie tego gadania, że jak spadniemy to zaczynamy od początku. Od początku to chyba będzie wtedy druga liga. Bo nie będzie za co kredytu spłacać. A więc dług i brak licencji. I dziękujemy za zabawę. Miast może coś rzuci. A może nie. A może jakieś marne grosze na odczepnego.
    Zawodników też nie będzie. Buczek na pewno dostanie ofertę w ELidze. Nawet od Grudziądza być może, jeśli ten awansuje. Szymek jako mocny junior też się zawinie, a i Kościecha jak powtórzy sezon to coś sobie może znajdzie. Zostaniemy na lodzie z Jóźwikiem i Bietrackim i jakoś nie widzę, żeby oni nas wprowadzali wyżej. Ściągniemy z powrotem Adamczaka i Siopka....i z nimi też nie damy rady awansować.
    Dla Was to takie proste i piękne - zaczniemy od zera i będziemy odbudowywać klub. Jak spadniemy do zera, to już nie będzie czego odbudować. Stadion się zaora i teren odda UKW.
    Rycerz bez blizny to k**as, nie rycerz!

  14. Powrót do góry    #1094
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    Tak sobie myślę, że nowy prezes podjął się arcy ciężkiego zadania, ale jest ono wykonalne. Mam tu na myśli perspektywę, paru najbliższych lat, zbudowania na nowo Polonii na zdrowych sportowo-biznesowych zasadach.
    Ja również chciałbym, abyśmy mieli możliwie najmocniejszy skład i walczyli o medale. Patrzę jednak realnie na sytuację. Kiedy trwały rozmowy z zawodnikami na temat sezonu 2013, u nas prezesem był generał, ja było dalej każdy wie.
    Mam nadzieję, że w przypadku spadku, nasz nowy prezes nie zrezygnuje, a weźmie na siebie budowę nowej mocnej Polonii. Co nie zmienia faktu, że liczę jak wszyscy w udaną walkę o utrzymanie.

  15. Powrót do góry    #1095
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Nie jestem zwolennikiem Jarka dlaczego ? Ponieważ mu w Bydgoszczy jeżdzi się ciężko szczególnie mi utkwiło w głowie GP 2010 gdy był szybki a nie miał pojecia jak u nas wyprzedzać. Po drugie ta kontuzja, zobaczymy czy wroci stary Jarek dobry sprzetowo itd. Jestem mimo ze za starszym ale Gregiem.

  16. Powrót do góry    #1096
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2002
    Postów
    1,663
    Kliknij i podziękuj
    360
    Podziękowania: 51 w 36 postach
    He, he co Wy ludzie z tym Jarkiem Hampelem, skąd się w ogóle wziął ten temat. Trochę luzu bo cała Polska z nas się śmieje.

  17. Powrót do góry    #1097
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-07-2008
    Postów
    1,769
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Nie chcę krakać ale coraz bardziej realny scenariusz jest że nie będzie Hancocka (Rafał Haj naciska go na Wrocław), a o Jarku to dopiero dziennikarska kaczka.. To wszystko jest zbyt późno już.. Nie wiem czemu ten Kustra tak pompuje balon.. I tak lecimy i tak..

  18. Powrót do góry    #1098
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach
    Składy dogrywa się w październiku a nie w grudniu. Teraz można jedynie śnieg poodgarniać.

    Z ligi leci: Bydgoszcz, Wrocław i ktoś z trójki: Gniezno, Leszno, Gorzów, ewentualnie Rzeszów lub Czewa w przypadku kontuzji.

  19. Powrót do góry    #1099
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    Cytat Zamieszczone przez bally Zobacz posta
    [sratatata]Z ligi leci: Bydgoszcz, Wrocław i ktoś z trójki [i dalej sratata]
    i cos jeszcze, zeby o Lotto sie nie powtarzac?

  20. Powrót do góry    #1100
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Dziś piątek, a więc koniec tygodnia, dobry dzień do ogłoszenia konkretów.Liczę że Hancock podejmie dzisiaj decyzję.
    Pozatym Wrocław miał dziś ogłosić pierwsze kontrakty,zobaczymy jak to będzie wyglądało.

  21. Powrót do góry    #1101
    Użytkownik
    Dołączył
    17-11-2006
    Postów
    285
    Kliknij i podziękuj
    44
    Podziękowania: 12 w 9 postach
    dajcie spokój z tym hampelem, ośmieszacie się tylko......

    i zapewne taj jak myslalem hancock wyladuje we wrocku, na papierze kase dostanie minimalnie wieksza ale pojdzie w srodowisko ktore zna, i ktorem napewno latwiej go przekonac....

    a u nas co ? bida i nyndza! pieniedzy na "lidera " nie ma i nie było taka prawda,przez chwile mysleli ze uda im sie za stosunkowo male pieniadze nickiego albo grega pozyskac a dla nich oferty z Polonii byly zbawieniem bo dzieki nim udalo sie ugrac troche wiecej gdzie indziej, Polonia nie jest w stanie wyłożyc wiekszej gotówki na podpis bo jej na to nie stać, proponuje jakies tam pieniadze ale glownie za zdobyte punkty.
    mam nadzieje ze "odpady" które u nas wylądują będą chociaż walczakami i będzie z kim sie utożsamiać i za kogo kciuki trzymać jak kiedyś Robak, Fijał, Andy .....

  22. Powrót do góry    #1102
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez ziomek_BKS Zobacz posta
    dajcie spokój z tym hampelem, ośmieszacie się tylko......

    i zapewne taj jak myslalem hancock wyladuje we wrocku, na papierze kase dostanie minimalnie wieksza ale pojdzie w srodowisko ktore zna, i ktorem napewno latwiej go przekonac....

    a u nas co ? bida i nyndza! pieniedzy na "lidera " nie ma i nie było taka prawda,przez chwile mysleli ze uda im sie za stosunkowo male pieniadze nickiego albo grega pozyskac a dla nich oferty z Polonii byly zbawieniem bo dzieki nim udalo sie ugrac troche wiecej gdzie indziej, Polonia nie jest w stanie wyłożyc wiekszej gotówki na podpis bo jej na to nie stać, proponuje jakies tam pieniadze ale glownie za zdobyte punkty.
    mam nadzieje ze "odpady" które u nas wylądują będą chociaż walczakami i będzie z kim sie utożsamiać i za kogo kciuki trzymać jak kiedyś Robak, Fijał, Andy .....
    Nie przesadzaj, nie ma pieniędzy na kilka dobrych nazwisk,ale na lidera są,
    Sam Władysław Gollob mówił że Polonia na Pedersena miała kasę.
    Wiem, żadne to źródło, ale o czymś to jednak świadczy.

  23. Powrót do góry    #1103
    Stały bywalec Awatar marekb
    Dołączył
    16-08-2006
    Postów
    598
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 20 w 17 postach
    Cytat Zamieszczone przez diablik Zobacz posta
    Nie przesadzaj, nie ma pieniędzy na kilka dobrych nazwisk,ale na lidera są,
    Sam Władysław Gollob mówił że Polonia na Pedersena miała kasę.
    Wiem, żadne to źródło, ale o czymś to jednak świadczy.

    tylko Dzik był tańszy marne 0,5 melona.....

  24. Powrót do góry    #1104
    Stały bywalec Awatar expert
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    515
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 48 w 38 postach
    Niektórzy kibice Polonii zachowują się żenująco. Jak można narzekać, kiedy skład nie został jeszcze ogłoszony. Kustra ma rację, przestańcie przedwcześnie krytykować. Ja wierzę w naszych działaczy i jestem pewien, że lider będzie. Albo Greg albo Jarek.

    Ktoś tu pisze, że w 2006 roku uratowaliśmy ligę jadąc odpadami, ale spadały 2 drużyny i był Jonsson. Bądźmy jednak konsekwentni, AJ przychodził jako zwykły średniak, a stał się najlepszym zawodnikiem ligi. Fakt faktem ta drużyna nie miała prawa utrzymać się w e-lidze, a jednak!

    Jeszcze co do Jarka. Powiedział w PS, że chce być liderem, a nie tym drugim. Jakby na to nie patrzeć w Polonii ma to zapewnione, bo na nim spoczywałaby odpowiedzialność za wynik.
    Polonia Bydgoszcz - DMP 1955, 1971, 1992, 1997, 1998, 2000, 2002...

  25. Powrót do góry    #1105
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Powiedział też, że chce walczyć o medale, o złoto, a nie o przeżycie co czekałoby go w Polonii!

  26. Powrót do góry    #1106
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Kolega ma rację, odpuśćcie z tym Jarkiem bo to już nawet śmieszne nie jest
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  27. Powrót do góry    #1107
    Użytkownik Awatar siwyy_93
    Dołączył
    01-10-2008
    Postów
    233
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Stawiam na taki skład:

    BUCZKOWSKI Krzysztof (7.57)
    KOŚCIECHA Robert (6.18)
    CURYŁO Mikołaj (4.42)
    WOŹNIAK Szymon (4.67)
    WATT Davey (6.38)
    BATCHELOR Troy (6.58)
    MISKOWIAK Robert (7.28)
    Total CMA: 38.66

  28. Powrót do góry    #1108
    Użytkownik
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez siwyy_93 Zobacz posta
    Stawiam na taki skład:

    BUCZKOWSKI Krzysztof (7.57)
    KOŚCIECHA Robert (6.18)
    CURYŁO Mikołaj (4.42)
    WOŹNIAK Szymon (4.67)
    WATT Davey (6.38)
    BATCHELOR Troy (6.58)
    MISKOWIAK Robert (7.28)
    Total CMA: 38.66
    To już lepiej Chrzanowskiego,Kościucha i Jędrzejewskiego.

    W nich drzemie chociaż ogromny potencjał i mogą nam uratować ekstraligę !

  29. Powrót do góry    #1109
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2012
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    36
    Podziękowania: 18 w 10 postach
    Takim składem Polonia nie ma szans na utrzymanie.

  30. Powrót do góry    #1110
    Użytkownik Awatar siwyy_93
    Dołączył
    01-10-2008
    Postów
    233
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    To czy ten skład gwarantuje utrzymanie to zupełnie inna kwestia, po prostu stwierdzam że z tym zostaniemy w Bydgoszczy. Szkoda mi nowego prezesa, myślę że gdyby nie te zawirowania z wyborem to mógłbym sporo namieszać na rynku transferowym... a i alternatywa dla Emila by się znalazła

  31. Powrót do góry    #1111
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,423
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Jarek Hampel już od dwóch tygodni jest w Falubazie Cały świadek żużlowy o tym wie. Dowhan nigdy by się nie przyznał o rozmowach z nim jak by nie był pewny że on jest nasz Mały na waszym torze nigdy nie błyszczał jak na jego możliwości Herbi nieraz "latał " ba wygrywał z Gollobem podczas GP nie jeden raz

  32. Powrót do góry    #1112
    Użytkownik Awatar kOrEa
    Dołączył
    22-04-2012
    Postów
    184
    Kliknij i podziękuj
    107
    Podziękowania: 45 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    Jarek Hampel już od dwóch tygodni jest w Falubazie Cały świadek żużlowy o tym wie. Dowhan nigdy by się nie przyznał o rozmowach z nim jak by nie był pewny że on jest nasz Mały na waszym torze nigdy nie błyszczał jak na jego możliwości Herbi nieraz "latał " ba wygrywał z Gollobem podczas GP nie jeden raz
    Nie mów hop, bo skończy się jak rok temu. Dla przypomnienia -> http://www.espeedway.pl/news,grigori...,49572,12.html
    Tell people there’s an invisible man in the sky who
    created the universe, and the vast majority believe you.
    Tell them the paint is wet, and they have to touch it to be sure.
    Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #1113
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Kolejni nam odpadają

    "Tomasz Jędrzejak, tak jak na kapitana przystało, nie opuszcza tonącego okrętu i postanowił przedłużyć swoją umowę z Betard Spartą Wrocław. Oprócz aktualnego Indywidualnego Mistrza Polski, na pozostane zdecydował się także Tai Woffinden, a nowymi nabytkami zostali Łukasz Bojarski i Peter Ljung."

    http://www.espeedway.pl/news,jedrzej...,58660,12.html

  34. Powrót do góry    #1114
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Jestesmy w sytuacji w ktorej musimy czekac na decyzje lidera od trgo zaleza dalsze ruchy, reszta potoczy sie expresowo

  35. Powrót do góry    #1115
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez atomenda Zobacz posta
    Jestesmy w sytuacji w ktorej musimy czekac na decyzje lidera od trgo zaleza dalsze ruchy, reszta potoczy sie expresowo
    No to jak długo musimy jeszcze czekać?
    Inni podpisują a my czekamy i czekamy i czekamy.... ja pierdziu...

  36. Powrót do góry    #1116
    Stały bywalec Awatar Giani
    Dołączył
    10-10-2003
    Postów
    1,216
    Kliknij i podziękuj
    194
    Podziękowania: 108 w 63 postach
    no jak dlugo?

    ... czas mamy do wiosny

  37. Powrót do góry    #1117
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez expert Zobacz posta
    Niektórzy kibice Polonii zachowują się żenująco. Jak można narzekać, kiedy skład nie został jeszcze ogłoszony. Kustra ma rację, przestańcie przedwcześnie krytykować. Ja wierzę w naszych działaczy i jestem pewien, że lider będzie. Albo Greg albo Jarek.

    Ktoś tu pisze, że w 2006 roku uratowaliśmy ligę jadąc odpadami, ale spadały 2 drużyny i był Jonsson. Bądźmy jednak konsekwentni, AJ przychodził jako zwykły średniak, a stał się najlepszym zawodnikiem ligi. Fakt faktem ta drużyna nie miała prawa utrzymać się w e-lidze, a jednak!

    Jeszcze co do Jarka. Powiedział w PS, że chce być liderem, a nie tym drugim. Jakby na to nie patrzeć w Polonii ma to zapewnione, bo na nim spoczywałaby odpowiedzialność za wynik.
    Nie w 2006, a w 2004 i spadała jedna drużyna a nie dwie. Mieliśmy prawo się utrzymać tym bardziej , że ROW miał bardzo cienki skład. Jedynie moglibyśmy jechać baraż z Motorem Lublin gdyby nie udało nam się przeskoczyć Falubazu

  38. Powrót do góry    #1118
    Zaawansowany Awatar atomenda
    Dołączył
    05-10-2007
    Postów
    1,803
    Kliknij i podziękuj
    61
    Podziękowania: 105 w 83 postach
    Inni nie czekaja na lidera

  39. Powrót do góry    #1119
    Zaawansowany Awatar kitas
    Dołączył
    02-07-2009
    Postów
    1,828
    Kliknij i podziękuj
    523
    Podziękowania: 171 w 128 postach
    U nas luz i spontan

  40. Powrót do góry    #1120
    Użytkownik Awatar oki
    Dołączył
    04-08-2002
    Postów
    367
    Kliknij i podziękuj
    56
    Podziękowania: 8 w 5 postach
    lada moment zarejestruje się jakiś "średni_eryk" i będzie nam wpajał że Jarek u nas/u was a rafik będzie lajkował każdy jego wpis

  41. Powrót do góry    #1121
    Zwycięzca FTSL 2019 Awatar adamo
    Dołączył
    16-05-2002
    Postów
    846
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Pole manewru co raz mniejsze nie z wszystkimi transferami jestem na bieżąco, ale poniższy skład uznałbym za spory sukces:

    BUCZKOWSKI Krzysztof (7.57)
    KOŚCIECHA Robert (6.18)
    HANCOCK Greg (9.27)
    UŁAMEK Sebastian (6.77)
    BOGDANOVS Maksim (4.54)
    WOŹNIAK Szymon (4.67)
    CURYŁO Mikołaj (4.42)

    Total CMA: 39

    Sądzę, że pozwalałby patrzeć z optymizmem w przyszłość... oby udało się ściągnąć Grega, to podstawa
    Czas nagli i pora by i u nas pojawiły się jakieś nazwiska
    Ukryta zawartość Dużo bym dał, by przeżyć to znów -
    Wehikuł czasu - to byłby cud!
    ...
    Wspaniali ludzie nie powrócą,
    Nie powrócą już! Nie!

  42. Powrót do góry    #1122
    Użytkownik Awatar chlopak_z_miasta
    Dołączył
    12-11-2010
    Postów
    393
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 13 w 10 postach
    Jurek, czas "full maksa" klasc na stol, bo wszyscy gracze powoli zaczynaja ziewac i odchodzic od stolika. Jak sie jest wytrawnym graczem to mozna blefowac do samego konca, ale cos Ci oko chyba drzy, bo sie nikt nie nabiera albo za malo zetonow na ten stol polozyles.

    Jesli dzisiaj wygram te 61 milionow funtow w Euro Millions to dorzuce sie, zeby sciagnac i Hampela i Hancocka i jeszcze Emil wroci. A co tam, nawet AJ-a wezme na rezerwe i zaplace za zerwanie kontraktiu ze szczurkami, a Dzik powie, ze Marcie sie cos pomylilo i ze w tym roku w Rzeszowie na negocjacjach nie byl.
    Ostatnio edytowane przez chlopak_z_miasta ; 14-12-2012 o 19:59

  43. Powrót do góry    #1123
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Kanclerzos wyłożył FullMaxa na Kostka i teraz sam się nie może pozbierać że aż tyle położył na stole...
    za jakiś tydzień się obudzi.

  44. Powrót do góry    #1124
    Użytkownik
    Dołączył
    14-09-2007
    Postów
    316
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    Kanclerzos wyłożył FullMaxa na Kostka i teraz sam się nie może pozbierać że aż tyle położył na stole...
    za jakiś tydzień się obudzi.
    Ich działania przypominają mi moje kuzynki,. Uganiały się za Playboyami, przebierały, wybrzydzały. Playboye je olali, jedna wyszła za mąż grubo po trzydziestce chwytając jakiego takiego byle byył, a druga została z niczym. Oni też na końcu będą brali jak leci odrzuty, albo zostaną z niczym

  45. Powrót do góry    #1125
    Ekspert
    Dołączył
    29-10-2006
    Postów
    3,221
    Kliknij i podziękuj
    77
    Podziękowania: 490 w 319 postach
    http://www.espeedway.pl/news,jarosla...,58665,12.html

    Full Max tak namącił w głowie Małemu, że teraz ten zaczął się wahać czy zostać Myszorem

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •