Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Zostań Mistrzem EA Sports

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    23-11-2012
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    icon16.gif Zostań Mistrzem EA Sports

    Na początku od razu zaznaczę, że nie wiem czy do dobrego działu w forum trafilem, ale ten chyba najbardziej pasuje. Przechodząc do sedna sprawy, proszę was o wsparcie. Chciałbym prosić o głosowanie na stronie: http://zostanmistrzem.com.pl/ na zespół "KLUB SPORTOWY TECHMET". Myślę że naprawdę warto, bo wtedy do dzieciaków z tej ekipy trafią pieniądze na sprzęt, konsola Sony PS3, telewizor i co najważniejsze gra FIFA13 . Warto wziąć udział i zainwestować w młodych polskich piłkarzy, bo jeśli to by dotyczyło jakiś polskich kiepskich grajków to rozumiem żeby wam się nie chciało, ale tak to nie macie wyboru i musicie zagłosować. Pamiętajcie głosujcie na zespół "KLUB SPORTOWY TECHMET", głosować można raz dziennie, więc pamiętajcie o tym codziennie, wystarczy się tylko zalogować. Jesli możecie to roześlijcie np. mailem tę wiadomość do znajomych. Aha jeśli możecie to jak zagłosuje ktoś z was to niech napiszę pod tematem, że zagłosował. Chodzi mi tylko o to żebym wiedział ile mniej więcej osób ze społeczności strony sportowefakty.pl zaglosowało, żebym mógł się pochwalić, że to dzięki wam mamy tyle głosów .


  2. Powrót do góry    #2
    Początkujący
    Dołączył
    23-11-2012
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    podbijam@

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    25-10-2013
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Jak? Jak nigdzie tam się nie da. To jakieś starocie

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    19-08-2014
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    To właśnie w takich młodych jest nadzieja. Trzymam za nich kciuki!
    Green Day, Ukryta zawartość , Metallica, RHCP, Behemoth. Wkrótce będzie więcej!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •