Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: No i wtopa!

  1. Powrót do góry    #1
    Początkujący
    Dołączył
    05-09-2001
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    No i wtopa!

    Po pierwsze to witam.

    Po drugie to widzę że nikt nie porusza tutaj smutnego tematu, czyli przegranej z francuzami w eliminacjach do MŚ.
    Piłakarze pojadą a reprezentacja siatkarska nie!
    Coś tu chyba nie gra, nie sądzicie?

    Pozdrawiam
    Anka_J

    Podobne wątki:

  2. Powrót do góry    #2
    Użytkownik
    Dołączył
    02-09-2001
    Postów
    353
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    witam!

    smutno i to bardzo:(
    mogliśmy mieć naprawdę pięne wakacje w polskim sporcie i niestety siatkarze dali d...

    nie wiem w czym leży problem tej ekipy, bo niby są bardzo utalentowani, byli mistrzowie swiata juniorów, mają wspanialych trenerów, a jednak zawsze coś nie zagra w decydującym momencie...

    Zawsze pojawiają się przestoje w grze, a co zauważyłem nasi nie potrafią wygrać trzeciego spotkania turniejowego!!!

    a chyba najwiekszy problem tkwi w psychice zawodników - otóż oglądałem spotkania wyjazdowe w LŚ i te w Polsce i co uderzało??? - nasi poza krajem grali barziej rozluźnieni z polotem, a w kraju byli spięci co rodziło błędy - to znaczy że nie wytrzymują obciążenia i oczekiwań jakie na nich spoczywają...

    dlatego dobra rada - zamówcie sobie Panowie wizyte u psychologa Adama Małysza - dr Jana Blecharza...

  3. Powrót do góry    #3
    Początkujący
    Dołączył
    06-09-2001
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    wybor

    Nie wiem dlaczego polacy wybrali sobie Francję na koniec, w końcu to do nas nalezal wybor druzyn w jakiej kolejnosci chcemy z kim grac. No i polacy wybrali sobie Francję na koniec, nie rozumiem tego, może myśleli że Francja będzie zmęczona , ale niestety się pomylili. Jestem strasznie zdenerwowany tym ze polacy sie nie dostali. Liczylem na lige swiatowa, i nic, teraz liczylem ze z nowym Kedzierzynskim trenerem pokonamy francuzow, i znow nic no ale coz taka jest siatkowka. A na koniec chcę powitać wszystkich bo jestem nowym gościem tego forum. WITAM!!!

  4. Powrót do góry    #4
    Zaawansowany
    Dołączył
    13-07-2003
    Postów
    2,291
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Po pierwsze to witam samych znajomych. Lawyer,dzieki, Anka, Cipek, fajnie,ze jestescie.
    Co do tematu, ja tez zaluje.
    Ale nie ma co plakac nad rozlanym mleikem.
    Mozna by sie zastanowic kiedy teraz wyleci Wspanialy, bo Bosek tez stracil stolek w podobnej sytuacji.
    Teraz trzeba czekac na Mistrzostwa Europy.A ze skladu naszej grupy nie mozna byc zbytnio zadowolonym :-(
    Ocktavia

  5. Powrót do góry    #5
    Super Snajper FTSL
    Dołączył
    02-09-2001
    Postów
    2,900
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam!
    Niestety nasi siatkarze nie należą do ścisłej światowej czołówki. Można się było o tym przekonać oglądając ostatni mecz naszych z reprezentacją Francji. Jak zwykle polscy siatkarze popełnili masę niewymuszonych błędów które miały decydujący wpływ na przebieg całego spotkania. Losowanie gróp na ME nie było delikatnie mówiąc szczęśliwe. Jeżeli Polacy nie zaczną wreszcie wygrywać z dobrymi zespołami to najprawdopodobniej czeka nas kolejna zmiana trenera. Obym się mylił bo jak narazie to rozwiązanie nie przynosi żadnych pozytywnych rezultatów, wręcz przeciwnie moim zdaniem jest coraz gorzej.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •