Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Wyniki Sportu Żużlowego

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    277
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Wyniki Sportu Żużlowego

    Witam forumowiczów

    Przeglądając kilka lat temu internet trafiłem na stronę http://speedway.com.pl/ Oczywiście dużo wcześniej znałem stronę Romana Lacha http://rlach.republika.pl/. Jako że jestem z miłośnikiem historii sportu a zarazem kibicem żużla postanowiłem stworzyć stronę internetową która będzie zawierała ligowe statystyki drużyn i zawodników sezon po sezonie. Strona jest w ciągłej aktualizacji, co jakiś czas dopisuję statystyki lub zmieniam dane. Na stronie znajdują się statystyki zawodników oficjalne z publikacji posezonowych 1981-2012, z wyników sportu żużlowego 1968-1979 (z kilkoma brakującymi sezonami) które udostępnił mi Pan Roman Lach oraz 1948-1959 z wydawnictwa Pana Dobruszka Żużlowy Leksykon Ligowy. W bazie danych brakuje jeszcze kilku sezonów. W związku z tym zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Poszukuję wydawnictwa Wyniki Sportu Żużlowego które wydawał PZM z następujących sezonów 1980, 1978, 1976 i 1975. Ponadto wiem że kiedyś w Tygodnikach Żużlowych podawane były statystyki od sezonu 1965. Jednak wyniki sportu żużlowego wychodziły od roku 1968. Cały czas dopisuję też wyniki spotkań z poszczególnych sezonów ligowych. Jeżeli posiadacie informacje na temat trenerów (managerów) danych drużyn w poszczególnych sezonach to proszę również o pomoc.

    Adres mojej strony to www.zuzel.ugu.pl/9

    Z góry dziękuję za odpowiedź.


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    Coś takiego było mi potrzebne "od zawsze". Dzięki za kawał dobrej roboty i życzę wytrwałości. Naprawdę wielki szacun!

    PS. Patryk Dolny urodził się 6 listopada 1993 - masz tam wpisane 01.01.1994 Taka pierdółka.
    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik
    Dołączył
    28-09-2002
    Postów
    277
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Czy któryś z forumowiczów mógłby mi pomóc w sprawach technicznych na stronie? Nie jestem informatykiem a chciałbym udostępnić wyniki zawodników w poszczególnych meczach z rozpiskami bieg po biegu jednak nie potrafię tego przenieść na stronę. Chodzi mi o tego typu prezentację meczu jak tu: http://www.zuzelend.com/m,48,betard-...aw-stal-gorzow
    Pozdrawiam

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    19-08-2014
    Postów
    6
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Fajna inicjatywa - trzymaj tak dalej!
    Green Day, Ukryta zawartość , Metallica, RHCP, Behemoth. Wkrótce będzie więcej!

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    03-06-2004
    Postów
    278
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 11 w 8 postach
    Witam

    Ktoś się orientuje jaka jest poprawna nazwa Finał Skandynawski czy Finał Nordycki ? Chodzi mi o dawne eliminacje do Finału Interkontynentalnego.

    Dziękuję i pozdrawiam

  6. Powrót do góry    #6
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Finał Nordycki jest poprawny, bo startowali w nim fińscy zawodnicy.

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi drozd za jego przydatny post!

    EFFECT (02-09-2014)

  8. Powrót do góry    #7
    Użytkownik Awatar Wieszak
    Dołączył
    18-02-2007
    Postów
    128
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Witam
    poszukuje rozpiski z meczu z Rzeszowa z 1971 roku Stal Rzeszów - Unia Leszno

  9. Powrót do góry    #8
    Początkujący
    Dołączył
    08-07-2004
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam,

    na stronie ekstraligi są umieszczone wyniki wszystkich meczów jako protokoły meczowe. Obecnie są dostępne jedynie protokoły z sezonu 2014. W poprzednim sezonie też były regularnie zamieszczane, jednak obecnie nie ma do nich dostępu.

    Czy posiada może ktoś protokoły ekstraligowe z lat 2013, 2012 bądź wcześniejszych?

    Pozdrawiam

  10. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    24-08-2006
    Postów
    195
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez drozd Zobacz posta
    Finał Nordycki jest poprawny, bo startowali w nim fińscy zawodnicy.
    Akurat czy startowali Finowie czy nie nie ma znaczenia. Obie nazwy były stosowane, w Polsce pisało się raczej Finał Skandynawski, na zachodzie Nordic Final (co widać na programach z tych finałów)

  11. Powrót do góry    #10
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •