Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 91 do 102 z 102

Wątek: Jest nowy regulamin! Wraca 8-zespołowa E-liga!

  1. Powrót do góry    #91
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,303
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,334 w 550 postach
    A jak dla mnie najlepsze rozwiązanie to dwie czwórki, każdy z każdym z zachowaniem punktów z serii zasadniczej. Wtedy na wszystko pracujesz przez cały sezon a trwa on 20 kolejek.

    Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

  2. Powrót do góry    #92
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-10-2008
    Postów
    580
    Kliknij i podziękuj
    211
    Podziękowania: 35 w 25 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Oto mój projekt rundy finałowej na sezon 2014:

    1 Runda
    1 z 4
    5 z 2
    3 z 6



    2 Runda
    6 z 1
    4 z 2
    5 z 3
    3 Runda
    1 z 3
    2 z 6
    4 z 5
    4 Runda
    5 z 1
    2 z 3
    6 z 4
    5 Runda
    1 z 2
    3 z 4
    5 z 6

    Zalety? Żadna drużyna nie zakończyłaby sezonu w sierpniu. Zwycięstwo w rundzie zasadniczej nagrodzone jest 3 meczami u siebie w rundzie finałowej(pozostałe drużyny jadą u siebie po 2 spotkania).

    Jeśli telewizja się upiera. Po zakończeniu 19 kolejek można pojechać dwumecze o złoto i brąz(wtedy inaczej wyglądałby terminarz rundy finałowej) przy czym liczona jest różnica z rundy zasadniczej i finałowej, czyli na podstawie minionego roku Tarnów skończył RZ mając 37 pkt a Gorzów 33, co oznacza, że do dwumeczu finałowego drużyna z Tarnowa przystąpiłaby z zaliczką 4-ech małych punktów.

    Napiszcie co sądzicie, pozdro!
    Pomysł jest genialny, zaspokajajacy podstawowe cele RF : - bardzo liczy sie RZ , premia dla najlepszej drużyny i walka do końca wszystkich drużyn.
    Nad jednym bym się zastanowił- czy w RF nie powinni jechać wszystkie dr.? Nikt nie miałby wakacji w sierpniu. Poza tym i tak walka o utrzymanie była by zaciętaa 21 kolejek nie jest dla tzw.najlepszej ligi na świecie za dużo.

  3. Powrót do góry    #93
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Dajcie spokój. Play-off dla 1-4 jest OK, oczywiście przy 10-cio zespołowej Ekstralidze. Zobaczymy jak to się spisze przy 8 ekipach. Choć jeśli zmniejszenie ilości drużyn ma pomóc najbiedniejszym ośrodkom (różnica finansowa między I, a II ligą jest podobno dużo większa niż między I, a Ekstraligą) to jestem w stanie to przełknąć.
    Ostatnio edytowane przez Bonjo ; 26-11-2012 o 14:02

  4. Powrót do góry    #94
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-10-2008
    Postów
    580
    Kliknij i podziękuj
    211
    Podziękowania: 35 w 25 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bonjo Zobacz posta
    Dajcie spokój. Play-off dla 1-4 jest OK, oczywiście przy 10-cio zespołowej Ekstralidze. Zobaczymy jak to się spisze przy 8 ekipach.
    Nie wiem komu kibicujesz, ale życze ci aby twoja dr. skończyła sezon w połowie sierpnia 2014, oile będzie w SL. Naprawdę nie trzeba mieć wielkich zdolności intelektualnych aby zauwazyć jaki BUBEL szykują nam w 2014r psełdo-działacze.

    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    A jak dla mnie najlepsze rozwiązanie to dwie czwórki, każdy z każdym z zachowaniem punktów z serii zasadniczej. Wtedy na wszystko pracujesz przez cały sezon a trwa on 20 kolejek.

    Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2
    Dwie czwórki też są ok. ale DWIE a nie jedna ,jak jest w regulaminie. I jak taki GNIOT może obowiązywać dłuzej niż rok??????????????

  5. Powrót do góry    #95
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Włókniarz w tym sezonie skończył sezon w sierpniu. W niczym mi to nie przeszkadzało Naprawdę nie chciałbym meczów w zimne wrześniowo-październikowe wieczory. Przeznaczenie września jeydnie na rozstrzygające, finałowe spotkania to dobre rozwiązanie. Oczywiście do tego sierpnia powinno być 18 spotkań, a nie planowane 14.

  6. Powrót do góry    #96
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-10-2008
    Postów
    580
    Kliknij i podziękuj
    211
    Podziękowania: 35 w 25 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bonjo Zobacz posta
    Włókniarz w tym sezonie skończył sezon w sierpniu. W niczym mi to nie przeszkadzało Naprawdę nie chciałbym meczów w zimne wrześniowo-październikowe wieczory. Przeznaczenie września jeydnie na rozstrzygające, finałowe spotkania to dobre rozwiązanie. Oczywiście do tego sierpnia powinno być 18 spotkań, a nie planowane 14.
    Nie wiem czy naprawde mieszkasz w POlsce, bo nie wiem o jakich chłodach mówisz , szczególnie we wrzesniu. Nie raz zmarzłem w lipcu,jak nie wziołem w upalny dzień kurtki na wieczór, ale pamietam tez gorące wieczory (od emocji ) w pażdzierniku. Poza tym zawsze mozesz zostać przed TV.

  7. Powrót do góry    #97
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Cóż, na posezonowym turnieju w Częstochowie było mega zimno. O kłopotach z nawierzchniami we wrześniu/październiku też było wiele przegadane. Jeśli sezon ma się kończyć we wrześniu/październiku, to kiedy finały? Październik/listopad? A baraże na Gali Lodowej Sławka Drabika?

  8. Powrót do góry    #98
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-10-2008
    Postów
    580
    Kliknij i podziękuj
    211
    Podziękowania: 35 w 25 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bonjo Zobacz posta
    Cóż, na posezonowym turnieju w Częstochowie było mega zimno. O kłopotach z nawierzchniami we wrześniu/październiku też było wiele przegadane. Jeśli sezon ma się kończyć we wrześniu/październiku, to kiedy finały? Październik/listopad? A baraże na Gali Lodowej Sławka Drabika?
    Według pomysłu dockm
    wszystkie drużyny kończyłyby ok.20 wrzesnia, a finał?Moim zdaniem 2 najlepsze druzyny mogłyby jechać o MP, bo o brąz nie warto. Te mecze nie są tak kasowe jak choćby hit którejkolwiek kolejki.tak wiec sezon nie musi sie kończyć w listopadzie by wszyscy w miare byli zadowoleni. To tylko 21 terminów.(teraz 22)

  9. Powrót do góry    #99
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bonjo Zobacz posta
    Cóż, na posezonowym turnieju w Częstochowie było mega zimno. O kłopotach z nawierzchniami we wrześniu/październiku też było wiele przegadane. Jeśli sezon ma się kończyć we wrześniu/październiku, to kiedy finały? Październik/listopad? A baraże na Gali Lodowej Sławka Drabika?
    Z tym trzaskającym mrozem we wrzesniu to przesadzasz Moim zdaniem liga spokojnie mogłaby trwać do drugiej niedzieli września (w tegorocznym przypadku byłby to 9.). Do 18 października jest potem aż 6 niedziel - w sam raz na 4 terminy. A w obecnym przypadku mamy strasznie napchane kwiecień-maj-czerwiec po to by od połowy sierpnia była cisza. Natomiast mecze o brąz wypadałoby, żeby były - taka tradycja
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  10. Powrót do góry    #100
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-10-2008
    Postów
    580
    Kliknij i podziękuj
    211
    Podziękowania: 35 w 25 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Z tym trzaskającym mrozem we wrzesniu to przesadzasz Moim zdaniem liga spokojnie mogłaby trwać do drugiej niedzieli września (w tegorocznym przypadku byłby to 9.). Do 18 października jest potem aż 6 niedziel - w sam raz na 4 terminy. A w obecnym przypadku mamy strasznie napchane kwiecień-maj-czerwiec po to by od połowy sierpnia była cisza. Natomiast mecze o brąz wypadałoby, żeby były - taka tradycja
    Przy systemie zaproponowanym przez dockm, wystarczą dwa dodatkowe terminy na mecze finałowe i może być -tak jak chce tradycja-mecze o brąz. Nie widzę potrzeby połfinałów.

  11. Powrót do góry    #101
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,308
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,362 w 1,672 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/32...kstraligi-na-s

    No to mamy terminarz. Mecze w sobotę, niedzielę, a także jedna kolejka w ... czwartek.

  12. Powrót do góry    #102
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    994
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 235 w 122 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/32...kstraligi-na-s

    No to mamy terminarz. Mecze w sobotę, niedzielę, a także jedna kolejka w ... czwartek.
    15. sierpnia czyli święto

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •