Strona 16 z 42 PierwszyPierwszy ... 6141516171826 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 676 do 720 z 1849

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #676
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,431
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 785 w 330 postach
    Biorąc pod uwagę, że w tamtym roku sprzedano trochę ponad 500 karnetów, to ta liczba na ten moment jest już dobra. A dużo ludzi kupuje karnety dopiero w marcu tuż przed startem ligi. Ponad 2000 karnetów na pewno możemy sprzedać, a biorąc pod uwagę poprzednie lata, to jest to bardzo dobra liczba

  2. Powrót do góry    #677
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    413
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 45 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez veronek Zobacz posta
    W sumie to nawet dobrze, mniej ludzi z karnetami - więcej kasy z biletów - które wychodzą drożej. Skoro w ubiegłym sezonie mieliśmy frekwencję blisko 10k/mecz, to nie wierzę że w tym roku będzie mniej. Karnety tutaj żadnej różnicy nie zrobią.
    Błąd - dotychczas kupowałem karnet i ani razu mi się ten interes nie opłacił. Ponieważ dużo podróżuję to każdy przełożony mecz na dzień w środku tygodnia zwykle kończy się tym, że nie idę. Dodatkowo dochodzą terminy, gdy z rożnych względów nie mogę być na meczu choć teoretycznie bilet (czyt. karnet) mam już kupiony (wakacje, uroczystości rodzinne etc).
    Gdybym mógł niezrealizowane wejściówki przeznaczyć na kolejny mecz i wybrać się z żoną, sąsiadem, kimkolwiek to i teraz bym się nie zastanawiał. Nie zależy mi na łasce ochroniarzy na bramie a rozwiązaniu systemowym.
    Pisałem o tym już kilka lat temu i jeśli to się nie zmieni, to karnetów nie będę już kupował.

  3. Powrót do góry    #678
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,156
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  4. Powrót do góry    #679
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    915
    Kliknij i podziękuj
    287
    Podziękowania: 155 w 67 postach
    Wg mnie, to strzał w kolano. Wielu moich znajomych z Częstochowy zapowiedziało, że oni na disco polo nie pójdą, choćby nie wiem co. Ta muzyka, jak dla mnie, nie pasuje do uroku speedway'a.

  5. Powrót do góry    #680
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Polecam didżeja z Gorzowa. Nie wiem kto to , ale koleś na meczach na Jancarzu głównie metal zapodaje . M.in. Slayer, Sepultura, Rammstein itd . Z disco to tylko ,AC/DC i Nirvana czasami

  6. Powrót do góry    #681
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nie ma dla mnie znaczenia kto będzie przygrywał przy prezentacji.
    Ważne, żeby było jak najwięcej ludzi, nawet tych którzy pojawią się tam z ciekawości.

    pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    dockm (07-01-2013)

  8. Powrót do góry    #682
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,517
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Polecam didżeja z Gorzowa. Nie wiem kto to , ale koleś na meczach na Jancarzu głównie metal zapodaje . M.in. Slayer, Sepultura, Rammstein itd . Z disco to tylko ,AC/DC i Nirvana czasami
    Po co sciagac jakis Dj'ow zespoly itd, jak maja takiego super wodzireja na stadionie? Chodzi mi o tego z ostatniego meczu Falubazu w Czestochowie. Fajnie intonował "szkocje" ...Chlast, chlast, chlast
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 07-01-2013 o 20:07

  9. Powrót do góry    #683
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniel's Zobacz posta
    Wg mnie, to strzał w kolano. Wielu moich znajomych z Częstochowy zapowiedziało, że oni na disco polo nie pójdą, choćby nie wiem co. Ta muzyka, jak dla mnie, nie pasuje do uroku speedway'a.
    A to tylko sam koncert będzie? Nie chcesz, to nie zostaniesz na koncercie, a zobaczysz samą prezentację.

    Z marketingowego punktu widzenia strzał w 10-kę - zaproszono zespół z hitem, który jest na topie.
    Ze sportowego czy tam innego podobnego, już nie jest tak fajnie, bo łączenie żużla z taką muzyką nie jest dobrym pomysłem

    Ale mimo wszystko, nie rozumiem tego oburzenia. bo kogo mieli zaprosić, nieznaną kapelę z ciężką muzą, na którą nikt nie przyjdzie? Czy może Jay-Z lub Maroon 5?
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  10. Powrót do góry    #684
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-10-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 9 w 5 postach
    Szkoda, taki ładny skład zbudowany i taki klops z konferencją.

    Ja to odbieram jako wyraz braku szacunku.
    Rozumiem, że sport to rozrywka jarmarczna, ale są jakieś granice.
    W życiu nie mam zamiaru przykładać ręki (ani pieniędzy) do występów jakichś discopolowców, toteż bardzo skutecznie mnie zarząd zniechęcił.

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kibic_CKM za jego przydatny post!

    Jack Daniel's (07-01-2013)

  12. Powrót do góry    #685
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    915
    Kliknij i podziękuj
    287
    Podziękowania: 155 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez muuu Zobacz posta
    Nie chcesz, to nie zostaniesz na koncercie, a zobaczysz samą prezentację.
    Tak, tylko że wpierw jest koncert, potem konferencja. Na szczęście mi się wyjaśniło i 8 lutego mam ostatni egzamin w sesji, więc nawet jakbym chciał dojechać, na ten hitowy zespół tr00 norwegian gore vege metalu, to i tak nie dojadę
    W ogóle, co to za hit na topie, jak go w radiu nie słyszę, na imprezach nie słyszę.
    Kogo mieli zaprosić? Nie wiem, nie słucham komercyjnych mediów, jak Radio Eska, czy RMF Maxxx, żeby znać wyznaczniki "mody".

  13. Powrót do góry    #686
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Sopell napisał:
    dotychczas kupowałem karnet i ani razu mi się ten interes nie opłacił. Ponieważ dużo podróżuję to każdy przełożony mecz na dzień w środku tygodnia zwykle kończy się tym, że nie idę. Dodatkowo dochodzą terminy, gdy z rożnych względów nie mogę być na meczu choć teoretycznie bilet (czyt. karnet) mam już kupiony (wakacje, uroczystości rodzinne etc).
    Gdybym mógł niezrealizowane wejściówki przeznaczyć na kolejny mecz i wybrać się z żoną, sąsiadem, kimkolwiek to i teraz bym się nie zastanawiał. Nie zależy mi na łasce ochroniarzy na bramie a rozwiązaniu systemowym.
    Pisałem o tym już kilka lat temu i jeśli to się nie zmieni, to karnetów nie będę już kupował.
    Sopell, ile jest ludzi, tyle jest przypadków. Nie mnie osądzać. Każdy z Nas ma obowiązki służbowe, rodzinne, wakacje, koncerty itp, czy nie daj Boże choroby.
    Kupując karnet wspierasz Swój klub to nie jest raczej tajemnicą, a w tym sezonie dodatkowo możesz po raz pierwszy od dawna dobrze na tym wyjść. Zakładam, że pojedziemy w P-O co oznacza, że na karnecie za który płacisz obecnie 260 możesz zarobić 70 pln, pomijając drobny fakt, że jak awansujemy do P-O to bilety zdrożeją. Jak nie awansujemy to zawsze będziesz mógł sobie kupić taniej bilet na DPŚ, a karnet na wejścia niewykorzystane pożyczać żonie czy sąsiadowi.

    pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  14. Powrót do góry    #687
    Ekspert Awatar muuu
    Dołączył
    13-11-2001
    Postów
    11,713
    Kliknij i podziękuj
    2,094
    Podziękowania: 1,002 w 492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniel's Zobacz posta
    Nie wiem, nie słucham komercyjnych mediów, jak Radio Eska, czy RMF Maxxx, żeby znać wyznaczniki "mody".
    To co się burzysz, skoro masz zerowe pojęcie o temacie?
    A z diskopolo jest tak, że każdy mówi że nie słucha ale słowa i tak zna na pamięć

    I koncert jest DODATKIEM do prezentacji, a nie na odwrót.
    Ostatnio edytowane przez muuu ; 07-01-2013 o 23:16
    "Na ręce patrzy mi nie tylko Patrycja, ale tysiące kibiców." Michał Świącik na Sportowefakty.pl, 25.01.2017

  15. Powrót do góry    #688
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    915
    Kliknij i podziękuj
    287
    Podziękowania: 155 w 67 postach
    Czy zerowe pojęcie o temacie? Po prostu AntyRadio ma nieco inne wyznaczniki trendów
    I nie znam słów na pamięć, a pierwszy raz dzisiaj posłyszałem, jak sprawdziłem, co to za kapela...

  16. Powrót do góry    #689
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Gadka całkowicie bez sensu. To jakby zarzucać się pseudoargumentami, czy na prezentację lepiej się nadaje Weekend, czy może Satyricon (skoro już mowa o dzikiej Norwegii) . Każdemu pasuje co innego, na Weekend przyjdzie nieco więcej typa, bo impreza fajna, a i alk będzie smakował przy tym nieco lepiej. Takie życie

  17. Powrót do góry    #690
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    413
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 45 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniel's Zobacz posta
    Czy zerowe pojęcie o temacie? Po prostu AntyRadio ma nieco inne wyznaczniki trendów
    I nie znam słów na pamięć, a pierwszy raz dzisiaj posłyszałem, jak sprawdziłem, co to za kapela...
    off-topowo - AntyRadio faktycznie jest organizacją non-profit
    Bogu dzięki jest Google, to przynajmniej wiem, o jaki zespół Wam chodzi Na prezentację wpadnę z dzieciakami jak obowiązki zawodowe pozwolą. choćby po to, aby zobaczyć halę...

    @blacktop - problem właśnie w tym, że klub zmusza mnie do kombinowania z przekazywaniem karnetu. Nadmiar zachodu.
    Na wakacje wyjeżdżam na przełomie lipca i sierpnia, więc ominą mnie mecze 28.07 i 15.08. Ze względów rodzinnych ominie mnie 02.06, wiec już 3 mecze w plecy. Do tego dojdą przypadki losowe, choroby, deszcz... Wiele osób patrzy na to tak, jak ja. Skoro klub ma w d*pie moje kłopoty związane z normalnym funkcjonowaniem w życiu to ja mam w tym samym miejscu klubowe kłopoty związane z normalnym funkcjonowaniem w życiu.
    Możesz pisać, że prawdziwy kibic i wdowi grosz przytarga, ale na żużel chodzę od czasów Yawalu (Bobby Ott, Czarek Owiżyc te klimaty) i byłem z klubem na dobre i złe, ale poprzedni prezes dość dokładnie wskazywał nam-kibicom miejsce w szeregu. Na odbudowanie zaufania trzeba popracować a właśnie kwestię karnetów uznaję za tzw "klubowe minimum OD siebie".

  18. Powrót do góry    #691
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Sopell

    Tak jak napisałem. Ile ludzi tyle przypadków. Nie oszukujmy się. Karnet to po pierwsze wygoda, a dopiero po drugie dobrowolna deklaracja w stronę klubu, na którą stać tych pracujących i tych dla których dobro klubu leży na serduchu. Nie mam absolutnie pretensji co więcej chylę czoła że wcześniej decydowałeś się na karnet. Każdego kibica Włókniarza traktuję z należytym szacunkiem. Nie wszyscy mogą sobie pozwolić na bilet, a tym bardziej na karnet. Zwyczajnie nie wszystkich na to stać. Jednakże Ci, którzy kupują karnety, a jest ich coraz więcej w jakiś sposób rozumiem. Trochę jak z biletem miesięcznym. I tak będę jeździł więc dlaczego mam na tym nie korzystać skoro wcześniej nie miałem funduszy lub nie widziałem tych korzyści. No i nie czarujmy się od kilku lat nie było takich perspektyw.

    pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  19. Powrót do góry    #692
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    413
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 45 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Sopell

    Karnet to po pierwsze wygoda,
    Znów brak zgody. Co sobota zapierniczałem albo do delikatesów na Bohaterów albo do Pat-Roxu po program...
    Zgadzam się natomiast, że ile ludzi tyle przypadków, ale kazdy w pewnym momencie musi odpuścić 2-3 mecze w sezonie. Jestem pewien, że zrozumienie w klubie, że ten problem kibica da się rozwiązać oznacza wzrost sprzedaży karnetów o min. 30-50%.

  20. Powrót do góry    #693
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,998
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Eh czestochowscy kibice

    Szykuje sie nam najfajniejszy sklad od kilku lat, jest kasa, w kolejce czekaja jeszcze remont stadionu i DPS, wiec skoro nie ma sie do czego przypierd.lic to trzeba do koncertu

    Zenua i smiech na sali.
    Pzdr,
    Garfield

  21. Powrót do góry    #694
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,991
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Jak dają powód aby się przy.... to się ludzie przy....

    Dla mnie pomysł totalnie nietrafiony. Całkowicie niepasujący do klimatu tego sportu oraz wizerunku drużyny walczącej jaki kreują włodarze Włókniarza.

    Dla mnie jednak największą paranoją jest to, że posiadacze karnetów będą musieli zapłacić za wejście na prezentację. Ceny biletów też zachęcające nie są. No ale trzeba w końcu gwieździe zapłacić odpowiednie wynagrodzenie.

  22. Powrót do góry    #695
    Zaawansowany Awatar Magik
    Dołączył
    19-05-2002
    Postów
    2,730
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 384 w 243 postach
    Coś dla pokrzepienia serc
    "Dziwna sprawa z tą wódką,
    jest to piekielnie ostry napitek,tajemniczy wywar z ziółek,
    ktory ma jakiś osobliwy związek z gwiazdami."

    Herman Broch

  23. Powrót do góry    #696
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Sopell napisał:
    Znów brak zgody. Co sobota zapierniczałem albo do delikatesów na Bohaterów albo do Pat-Roxu po program...
    Jeśli kupujesz karnet normalny to nie możesz oczekiwać, że będziesz miał opcje karnetu o wyższych parametrach z darmowym programem czy parkingiem gratis.
    Nie mam pojęcia jak jest z programem, ale parking gratis jest za dodatkowe 100 pln.

    pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  24. Powrót do góry    #697
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    413
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 45 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Sopell napisał:

    Jeśli kupujesz karnet normalny to nie możesz oczekiwać, że będziesz miał opcje karnetu o wyższych parametrach z darmowym programem czy parkingiem gratis.
    Nie mam pojęcia jak jest z programem, ale parking gratis jest za dodatkowe 100 pln.

    pozdrawiam
    To już Ci mówię:
    Program i parking gratis jest TYLKO dla złotego karnetu w cenie 700zł (650zł promo). Srebrny za 370 (350) różni się od normalnego tylko wejściem na sektor centralny. Oczywiście mogę kupowac program na stadionie, ale:
    1. stanie w kasie eliminuje wszystkie zalety posiadania karnetu.
    2. zakup na stoisku po wejściu - kilka razy mi zabrakło programu i znów punkt wyjścia.
    Naprawdę nie widzę żadnych pozytywów posiadania karnetu.

  25. Powrót do góry    #698
    Początkujący
    Dołączył
    23-11-2012
    Postów
    14
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 0 w 0 postach

    Komunikat na stronie klubowej FB ;D


  26. Powrót do góry    #699
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Sopell

    Sam sobie odpowiedziałeś.
    Karnet Normalny upoważnia do wejścia jednej osoby na miejsca nienumerowane na:
    - wszystkie mecze rozgrywek Enea Ekstraligi w sezonie 2013 (runda zasadnicza + play-off)
    - Ligę Juniorów Speedway Ekstraligi
    - Memoriał Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego
    - wszystkie imprezy organizowane przez Stowarzyszenie CKM Włókniarz

    Ponadto Karnet Normalny upoważnia do:
    - zakupu po niższej cenie biletu na półfinał Drużynowego Pucharu Świata (13 lipca 2013) w Częstochowie


    Ja osobiście zakładam, że już w tej chwili jestem 70 pln do przodu.
    Na dodatek mogłem wesprzeć w jakiś mały sposób klub któremu kibicuje,
    Ja widzę tu więcej pozytywów, no ale ludzie są różni.
    Pod koniec sezonu będzie można dokładnie podliczyć na ile opłacał się karnet.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 09-01-2013 o 14:19
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  27. Powrót do góry    #700
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-01-2012
    Postów
    781
    Kliknij i podziękuj
    115
    Podziękowania: 339 w 160 postach
    Mozna w klubie kupic karnet i zaplacic za niego karta?

  28. Powrót do góry    #701
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    413
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 45 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Sopell

    Sam sobie odpowiedziałeś.
    Karnet Normalny upoważnia do wejścia jednej osoby na miejsca nienumerowane na:
    - wszystkie mecze rozgrywek Enea Ekstraligi w sezonie 2013 (runda zasadnicza + play-off)
    - Ligę Juniorów Speedway Ekstraligi
    - Memoriał Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego
    - wszystkie imprezy organizowane przez Stowarzyszenie CKM Włókniarz

    Ponadto Karnet Normalny upoważnia do:
    - zakupu po niższej cenie biletu na półfinał Drużynowego Pucharu Świata (13 lipca 2013) w Częstochowie


    Ja osobiście zakładam, że już w tej chwili jestem 70 pln do przodu.
    Na dodatek mogłem wesprzeć w jakiś mały sposób klub któremu kibicuje,
    Ja widzę tu więcej pozytywów, no ale ludzie są różni.
    Pod koniec sezonu będzie można dokładnie podliczyć na ile opłacał się karnet.
    Bilety mamy w cenie 30PLN i 9 spotkań w zasadniczej to daje 270PLN. Do tego PO (na który liczymy z realnymi szansami) więc to kolejne minimum 60PLN. Razem 330PLN vs 250PLN karnet. Na pewno nie będę na 3 meczach (już pisałem - wyjazdy i te sprawy) więc z 330 zdejmujemy 90PLN i mam 240PLN. Nawet jak za PO zapłacę nie 60 a 80 czy 90zł to dalej jestem w granicach błędu w przypadku np. przełożenia meczu.
    Fajnie, że już dziś możesz powiedzieć, że jesteś w stanie być na wszystkich meczach. Ja już wiem, że nie jestem.
    Nie pisz mi proszę o wspieraniu klubu, któremu kibicuję, bo w taki sam sposób zrobię to kupując bilety. Śmieszy mnie tylko to, że klub nie jest w stanie zrobic najprostszych rzeczy, abym uznał to za wartość dodaną.
    Na Ligę Juniorów czy Memoriał nie chadzam, na DPS wpadnę, ale zakładam zniżkę dla karnetowców na poziomie max 10PLN.

  29. Powrót do góry    #702
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    gustawson:
    Mozna w klubie kupic karnet i zaplacic za niego karta?
    Można płacić kartą.

    sopell napisał:
    Śmieszy mnie tylko to, że klub nie jest w stanie zrobic najprostszych rzeczy, abym uznał to za wartość dodaną.
    Karnet jest skierowany do osób którym wypadnie jeden czy dwa mecze. Ja osobiście nie oczekuję darmowego programu, parking sobie dokupię, a mam ten komfort, że nie będę stał w kolejce i nie obchodzą mnie podwyżki biletów. Nie rozumiem co klub może zrobić, abyś był zadowolony. I taka mała konkluzja. Dlaczego póki co tylu ludzi (1500 osób w zeszłym tygodniu) widzi korzyść z posiadania karnetu, a Ty "nie widzisz żadnych pozytywów" no to coś jest chyba nie tak
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 10-01-2013 o 11:32
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  30. Powrót do góry    #703
    Stały bywalec Awatar spoo
    Dołączył
    28-08-2005
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 48 w 16 postach
    Karnet nie jest dla ludzi, którzy na pewno nie będą na trzech meczach z 9/11. Dla takich osób pozostają bilety i to jest normalne.

  31. Powrót do góry    #704
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Nikt mnie nie przekona, że posiadanie karnetu nie jest wygodą. Gdybym miał odpuścić conajmniej 3 spotkania też bym się zastanawiał.
    Ja przedstawiam swoją sytuację, Sopell swoją i się nie dogadamy.
    Wracając do wątku klubowego to 23/24.03 jedziemy z Grudziądzem.

    pozdro
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  32. Powrót do góry    #705
    Użytkownik
    Dołączył
    03-01-2002
    Postów
    413
    Kliknij i podziękuj
    29
    Podziękowania: 45 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    I taka mała konkluzja. Dlaczego póki co tylu ludzi (1500 osób w zeszłym tygodniu) widzi korzyść z posiadania karnetu, a Ty "nie widzisz żadnych pozytywów" no to coś jest chyba nie tak
    Pewnie dlatego, że 2/3 z nich wcześniej karnetu nie miało. Pogadamy za rok.

  33. Powrót do góry    #706
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,998
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    Wy tu pitu-pitu o karnetach, a tymczasem Wlokniarz zasilil nowy (stary) zawodnik

    http://www.ckmwlokniarzsa.pl/2013/01...du-wlokniarza/

    Ladny gest klubu w strone swojego wychowanka. Miturski i tak bedzie pewnie jezdzil w ktorejs z nizszych lig jako gosc. Walka o sklad - nawet z Szombierskim - to "troche" za wysokie progi.
    Pzdr,
    Garfield

  34. Powrót do góry    #707
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    A podobno Szumina jest bardzo nakręcony na sezon 2013 i przykłada się do przygotowań fizycznych.
    Z tego co można było przeczytać pod względem sprzętowym również będzie dobrze.
    Ciekawe co z tego wyjdzie.

  35. Powrót do góry    #708
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  36. Powrót do góry    #709
    Stały bywalec Awatar Top Secret
    Dołączył
    15-11-2012
    Postów
    594
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 178 w 95 postach
    Maksio Drabik w akcji na torze żużlowym i lodowym:




  37. Powrót do góry    #710
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,991
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Zasadniczo ostatnie sezony udowodniły, że bardziej w Częstochowie liczy się w pierwszej kolejności widowisko a dopiero później wynik. Wystarczy przeanalizować frekwencje na meczach kiedy Włókniarz bił się o mistrzowską koronę (a na torze nuda...) a kiedy jeździł o utrzymanie (fenomenalne ściganie). W tym sezonie wszyscy mają nadzieję, że wynik i widowisko pójdzie w parze - jednak nikt się mega na medale nie napala.

  38. Powrót do góry    #711
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lafan Zobacz posta
    Zasadniczo ostatnie sezony udowodniły, że bardziej w Częstochowie liczy się w pierwszej kolejności widowisko a dopiero później wynik. Wystarczy przeanalizować frekwencje na meczach kiedy Włókniarz bił się o mistrzowską koronę (a na torze nuda...) a kiedy jeździł o utrzymanie (fenomenalne ściganie). W tym sezonie wszyscy mają nadzieję, że wynik i widowisko pójdzie w parze - jednak nikt się mega na medale nie napala.
    No właśnie, ciekawe czy Włókniarz w przyszłym roku będzie potrafił pogodzić medalowe ambicje (i nie wciskajcie kitu że ich nie macie) z przygotowaniem toru sprzyjającego walce.
    Oby, bo poziom widowisk na częstochowskim torze z ostatnich 2 lat przywraca wszystkim kibicom speedwaya wiarę w to, że żużel może jeszcze być widowiskowy i nie całkiem umarł.

  39. Powrót do góry    #712
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,789
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Spokojnie,torem dalej bedzie sie zajmował Andzia.
    Grisza,Emil,Szumina ,Rysio,MJJ oni wiedza co to jest walka ,wiec nie ma co sie przejmowac o tor.

  40. Powrót do góry    #713
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    "Emil Sajfutdinow ciągle nie podpisał kontraktu z Włókniarzem..."

    http://zuzel.przegladsportowy.pl/zuz...025,1,984.html

  41. Powrót do góry    #714
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-07-2003
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 118 w 66 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    "Emil Sajfutdinow ciągle nie podpisał kontraktu z Włókniarzem..."

    http://zuzel.przegladsportowy.pl/zuz...025,1,984.html

    Żużlowcy są niesamowici. Jestem pełen podziwu dla nich.
    Kasują bańke za przygotowanie od klubu, nastepnie klub ma ich ubezpieczyć i kasa z ubezpieczenia, która miała chocby częsciowo zrekompensowac straty klubowi i sponsorom z racji nie wykonywania umowy przez zawodnika (chocby z powodu kontuzji) ma takze trafić do zawodnika.

    Masakra...

  42. Powrót do góry    #715
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,517
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Jakby to powiedzial Papa Gollob : Robia afere o jakies nedzne 100tys.

  43. Powrót do góry    #716
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Jakby to powiedzial Papa Gollob : Robia afere o jakies nedzne 100tys.
    Co jak co , ale kasa musi się zgadzać, bo inaczej bojkot

  44. Powrót do góry    #717
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Poza tym żużlowcy mogą liczyć na wypłatę świadczeń tylko w przypadku, gdy leczą kontuzję dłużej niż 10 dni
    Ciekawy zapis.
    10 dni to trochę więcej niż 9 czy 8.
    Trochę...

  45. Powrót do góry    #718
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Sopell napisał:
    Pewnie dlatego, że 2/3 z nich wcześniej karnetu nie miało. Pogadamy za rok.
    Rozumiem, że prowadzisz statystyki sprzedaży karnetów na przestrzeni kilkunastu lat?
    W ostatni weekend niestety znowu stało sporo osób po karnety.
    Dodatkowo około 2000 ludzi (dane z końca grudnia) uczestniczy w programie karnet za tankowanie.
    (karnet dostaje osoba za tankowanie 20x300, 30x200 czy 60x100 od końca do początku sezonu czyli do 1 kwietnia)
    Do sezonu zostało jeszcze trochę czasu ale ogólnie szykuje się niezła liczba.
    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 16-01-2013 o 11:27
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  46. Powrót do góry    #719
    Użytkownik
    Dołączył
    16-03-2012
    Postów
    96
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Czy wiedzieliście, że żużel to dyscyplina uprawiana od ponad 400 lat?
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Borys_Miturski <- ostatnie zdanie

  47. Powrót do góry    #720
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    info dotyczące prezentacji:
    http://www.ckmwlokniarzsa.pl/2013/01...cji/#more-6806
    Oponentów Weekendu zapraszają od 19

    Gołota też wpadnie
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/33...nym-wlokniarza
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

Strona 16 z 42 PierwszyPierwszy ... 6141516171826 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •