Strona 30 z 42 PierwszyPierwszy ... 20282930313240 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,306 do 1,350 z 1849

Wątek: Włókniarz Częstochowa 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1306
    Stały bywalec Awatar MICHCIO13
    Dołączył
    24-12-2005
    Postów
    1,204
    Kliknij i podziękuj
    49
    Podziękowania: 112 w 61 postach
    Cytat Zamieszczone przez ckm-ista Zobacz posta
    ...przecież po Kopenhadze miał szansę ... olać nas dwukrotnie.
    Na weekend cel był jasno określony zgarnąć 3pkt. Wygraliśmy w Gorzowie więc plan minimum został osiągnięty, chociaż przy 3 pkt lepiej było zgarnąć bonusa na Stali i wygrać z Unią. Szczerze powiedziawszy to zaskoczyło mnie, że pojechał w poniedziałek - chyba nasi liczyli, że pójdą za ciosem i są wstanie wywieźć pkt. z Tarnowa. W meczu plamę dał Szumina, MJJ a i reszta niestety nic wielkiego nie pokazała. Teraz Emil może zrobić sobie wolne do 21.7. Ciężko do niego mieć pretensje bo możemy skorzystać z ZZ i w dodatku to "tylko" jeden mecz. Na pewno lepsze to niż postępowanie Nickiego.

  2. Powrót do góry    #1307
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez MICHCIO13 Zobacz posta
    ...
    Ciężko do niego mieć pretensje bo możemy skorzystać z ZZ i w dodatku to "tylko" jeden mecz. ...
    Taa daaamm! I wszystko jasne.

    P.S.
    Post #1299 wykorzystujący cytat z Ciebie, był przytykiem skierowanym do Kolegi z Torunia i On najwyraźniej aluzję zrozumiał, bo zrobił się zniktnięty.

  3. Powrót do góry    #1308
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Dzisiaj trening od 17.
    Biletów na SWC brak już w klubie w przedsprzedaży.
    pozdrawiam
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  4. Powrót do góry    #1309
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2008
    Postów
    1,395
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 68 w 49 postach
    Trening ? Wczoraj to jeździł Szombierski i juniorzy plus chyba Miturski.
    Dziś w galerii na otwarciu sklepu miał być Rune i Jensen, oczywiście ich nie było ... (który to już raz robi się z buzi ... )
    Ciekawe czy na treningu się zjawią

    Biletów na SWC brak już w klubie w przedsprzedaży.
    I dobrze będzie chyba komplet. U nas chyba taka impreza ostatnio była w 2002 ?
    Ostatnio edytowane przez Jjasiek ; 06-07-2013 o 13:56

  5. Powrót do góry    #1310
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Jeśli mówisz o półfinale DMŚ to 2000 rok

  6. Powrót do góry    #1311
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Jjasiek

    Włókniarz sprzedał swoją pulę w przedpsprzedaży.
    To wcale nie oznacza, że będzie komplet.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  7. Powrót do góry    #1312
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2008
    Postów
    1,395
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 68 w 49 postach
    Bilety miał nr ok 8000 i + więc zakładam, że pula ta wynosiła 10 tysięcy.
    Problemy mogą teraz się zacząć bo Rosja pewnie przyjedzie bez Griszy i Artioma ( tak mówili wczoraj )

    Co nie zmienia faktu, że w okolicach 14/15 tysięcy będzie co raczej jest dużym plusem w porównaniu z innymi miastami.

  8. Powrót do góry    #1313
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jjasiek Zobacz posta
    Bilety miał nr ok 8000 i + więc zakładam, że pula ta wynosiła 10 tysięcy.
    ...
    Może tak być. Ja swoje (dla siebie i zaproszonych gości) kupowałem bardzo późno, tj. na początku ub. tygodnia i miały numery powyżej 9600, a wkrótce potem poszło info, że klub zaprzestał sprzedaży. Zaznaczam, że prawdziwości informacji nie sprawdzałem.

  9. Powrót do góry    #1314
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Przerwę na chwilę dyskusję o DPŚ.

    Wczorajsza niespodziewana wygrana nad Unibaksem za 3 punkty bardzo mocno poprawiła nasz dorobek w tabeli.
    Mimo świetnych nastrojów walka o PO będzie toczyć się jednak do ostatniej kolejki fazy zasadniczej.

    Z mojej analizy wynika, że Toruń i ZG nie stracą miejsc 1 i 2.
    Jeśli chodzi o Włókniarza to założyłem wariant optymistyczny:
    + 2 w Lesznie,
    + 3 na Rzeszowie,
    + 3 w Bydgoszczy,
    + 2 na Tarnowie,
    + 0 w ZG.

    W sumie daje to 29 punktów meczowych.
    Rollercoaster formy naszej drużyny i długi czas do pojedynków wyjazdowych powoduje, że punktów tych może być mniej.

    Najbardziej interesuje nas postawa Tarnowa i Leszna.

    Tarnów: Gorzów wyjazd, Wrocław dom, Leszno wyjazd, Częstochowa wyjazd, Toruń dom.

    Leszno: Częstochowa dom, Gniezno wyjazd, Tarnów dom, Toruń wyjazd, Gorzów dom.

    Miks wariantów jest olbrzymi, dlatego Włókniarz nie może oglądać się na rywali i walczyć o pełną pulę na wszystkich torach.

  10. Powrót do góry    #1315
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vojtas Zobacz posta
    Przerwę na chwilę dyskusję o DPŚ.

    Wczorajsza niespodziewana wygrana nad Unibaksem za 3 punkty bardzo mocno poprawiła nasz dorobek w tabeli.
    Mimo świetnych nastrojów walka o PO będzie toczyć się jednak do ostatniej kolejki fazy zasadniczej.

    Z mojej analizy wynika, że Toruń i ZG nie stracą miejsc 1 i 2.
    Jeśli chodzi o Włókniarza to założyłem wariant optymistyczny:
    + 2 w Lesznie,
    + 3 na Rzeszowie,
    + 3 w Bydgoszczy,
    + 2 na Tarnowie,
    + 0 w ZG.

    W sumie daje to 29 punktów meczowych.
    Rollercoaster formy naszej drużyny i długi czas do pojedynków wyjazdowych powoduje, że punktów tych może być mniej.

    Najbardziej interesuje nas postawa Tarnowa i Leszna.

    Tarnów: Gorzów wyjazd, Wrocław dom, Leszno wyjazd, Częstochowa wyjazd, Toruń dom.

    Leszno: Częstochowa dom, Gniezno wyjazd, Tarnów dom, Toruń wyjazd, Gorzów dom.

    Miks wariantów jest olbrzymi, dlatego Włókniarz nie może oglądać się na rywali i walczyć o pełną pulę na wszystkich torach.


    Najgorszy terminarz ma Tarnów i myśle że to właśnie oni odpadną ... Warunek jest jeden i bardzo prosty byki muszą klepnąć drużyne polewaczkowego.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #1316
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vojtas Zobacz posta
    ...
    Wczorajsza niespodziewana wygrana nad Unibaksem za 3 punkty bardzo mocno poprawiła nasz dorobek w tabeli.
    ...dzięki czemu wbrew oczekiwaniom naszych konkurentów do miejsca w pierwszej 4 (Tarnów,Leszno), stan z przed kolejki został zachowany.
    ...
    Mimo świetnych nastrojów walka o PO będzie toczyć się jednak do ostatniej kolejki fazy zasadniczej.
    ...
    Oczywiście. Jednak świetne nastroje są jak najbardziej uzasadnione, bo mamy punkt, który daje odrobinę spokoju.

  12. Powrót do góry    #1317
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Vojtas napisał:
    Z mojej analizy wynika, że Toruń i ZG nie stracą miejsc 1 i 2.
    Jeśli chodzi o Włókniarza to założyłem wariant optymistyczny:
    + 2 w Lesznie,
    + 3 na Rzeszowie,
    + 3 w Bydgoszczy,
    + 2 na Tarnowie,
    + 0 w ZG.
    Ja tam nie do końca wierzę w pewne punkty w Lesznie i Bydgoszczy.
    Na szczęście UT ma jeszcze gorsze przed sobą i pierwszą zagadkę będziemy mieli rozwiązaną w Gorzowie.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  13. Powrót do góry    #1318
    Stały bywalec Awatar bartiromo1
    Dołączył
    07-03-2003
    Postów
    754
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 150 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Vojtas napisał:

    Ja tam nie do końca wierzę w pewne punkty w Lesznie i Bydgoszczy.
    Na szczęście UT ma jeszcze gorsze przed sobą i pierwszą zagadkę będziemy mieli rozwiązaną w Gorzowie.

    Kiedy cz-wa wygrała ostatnio w bydzi ? Polonia ostatnio jedzie padakę ale "pewne" punkty w bydgoszczy ... hm
    Na smoku nawierzchnia będzie przypominała bardziej tę we wrocku niż w gnieźnie czy toruniu (betonu raczej nie będzie), chyba, że komisarz wkroczy do akcji i wtedy dopiero będzie cross jak z zielonką. Na miejscu włókniarza nie liczyłbym za bardzo na jakiekolwiek punkty w lesznie ( nie odbieram wam szans, wszak dopóki warczą motory wszystko jest możliwe ale wasza wygrana byłaby niespodzianką, wszak faworytem w tym pojedynku mimo wszystko nie będziecie).

  14. Powrót do góry    #1319
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,817
    Kliknij i podziękuj
    576
    Podziękowania: 933 w 566 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartiromo1 Zobacz posta
    Kiedy cz-wa wygrała ostatnio w bydzi ? Polonia ostatnio jedzie padakę ale "pewne" punkty w bydgoszczy ... hm
    Na smoku nawierzchnia będzie przypominała bardziej tę we wrocku niż w gnieźnie czy toruniu (betonu raczej nie będzie), chyba, że komisarz wkroczy do akcji i wtedy dopiero będzie cross jak z zielonką. Na miejscu włókniarza nie liczyłbym za bardzo na jakiekolwiek punkty w lesznie ( nie odbieram wam szans, wszak dopóki warczą motory wszystko jest możliwe ale wasza wygrana byłaby niespodzianką, wszak faworytem w tym pojedynku mimo wszystko nie będziecie).
    No wiesz,jesli Grisza,EMil,Jensen,Holta pojada na co najmniej niezłym poziomie,to nie wydaje mi sie zebysmy nie mieli za duzych szans.Do tego Szumina,niezła juniorka.
    Co prawda w meczu sparingowym był inny tor,niz zwykle na Smoczyku,zawodnicy dopiero sie wjezdzali w sezon,ale mimo wszystko jakies pozytywne znaczenie bedzie miec,to ze juz jechalismy w tym roku w Lesznie.
    mam nadzieje ze tv pokaze ten meczyk,bo w koncu jada zespoły walczace o play-offy

  15. Powrót do góry    #1320
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Już wiadomo, że TV meczu z Lesznem nie pokaże. Początek o 16.

  16. Powrót do góry    #1321
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez bartiromo1 Zobacz posta
    Kiedy cz-wa wygrała ostatnio w bydzi ?
    Rok temu zremisowaliśmy składem sporo gorszym jak obecnie a i Bydzia była mocniejsza
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  17. Powrót do góry    #1322
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Już wiadomo, że TV meczu z Lesznem nie pokaże. Początek o 16.
    Chyba powinno być "pokaże"
    Generalnie super informacja.

    Ja tam nie do końca wierzę w pewne punkty w Lesznie i Bydgoszczy.
    Ja również nie, dlatego napisałem, że punktów tych może być mniej.

  18. Powrót do góry    #1323
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Zgadza się. Zostało zmienione. Gdy spoglądałem na speedwayekstraliga.pl jeszcze rano w TV był mecz Wrocławia z Bydgoszczą.

  19. Powrót do góry    #1324
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    Już wiadomo, że TV meczu z Lesznem nie pokaże. Początek o 16.
    Mecz na żywo w nSport

  20. Powrót do góry    #1325
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 08-07-2013 o 22:35
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  21. Powrót do góry    #1326
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2008
    Postów
    1,395
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 68 w 49 postach
    Wszystko już jest poprawione. 21 lipca o 16 nasz mecz z Leszna.

  22. Powrót do góry    #1327
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Patrzcie zawsze na oficjalną stronę Ekstralipy tam jeszcze błędu nie widziałem odnośnie transmisji.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  23. Powrót do góry    #1328
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2010
    Postów
    138
    Kliknij i podziękuj
    273
    Podziękowania: 156 w 33 postach
    W wynikach sportowych Naszych chłopaków faktycznie huśtawka i podejrzewam, że do końca rundy rewanżowej czekają Nas zmienne nastroje.

    Ale ja trochę z innej beczki. Sternikom Naszego klubu tradycyjnie kibicuję i jak to w życiu pewne rzeczy wychodzą lepiej inne gorzej. Do bylejakości podczas ligi na stadionie już się przyzwyczaiłem i do niepoważnego podejścia do kibiców ale wczoraj była u Nas impreza międzynarodowa która miała promować Nasz klub, stadion, miasto. I tutaj moje pytanie - czy tak dużo kosztowałoby doprowadzenie krzesełek do takiego stanu żeby można było z nich spokojnie skorzystać? Pomijam fakt geniuszu podczas ich montażu, podczas przebudowy stadionu, tak sprytnego że otwory do odpływania wody nie spełniają swojej funkcji. Tylko czy na prawdę nie znajdzie się 100 chętnych osób do wyczyszczenia krzesełek przed zawodami w zamian za darmowe wejściówki? Koszt dla klubu żaden a dla kibiców mała rzecz która cieszy. Pomijam już fakt mojego wczorajszego wstydu wobec gości z innych miast Polski czy też z zagranicy którzy przyszli na stadion bez zestawu "Jan niezbędny" i jedyne korzystając z niskiej frekwencji krążyli w poszukiwaniu krzesełek zdatnych do użytku. Na profesjonalizm składa się wiele czynników a dobitnie o nim świadczą drobne szczegóły.

  24. Powrót do góry    #1329
    Użytkownik
    Dołączył
    28-12-2002
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 6 w 2 postach
    Czy ktoś robił przymiarki na którym miejscu skończymy po rundzie zasadniczej?

  25. Powrót do góry    #1330
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Szukaj w wątkach: tarnowskim, leszczyńskim i bodaj gorzowskim. Sporo wariantów, które mi to padają na twarz po każdej kolejce.

  26. Powrót do góry    #1331
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2008
    Postów
    1,395
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 68 w 49 postach
    Od soboty żadnej oficjalnej informacji co zrobić z biletami na SWC których nie dało się zwrócić przed powtórzonymi biletami.
    Brak relacji po zawodach.

    Czyli dramat jak był tak jest

  27. Powrót do góry    #1332
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jjasiek Zobacz posta
    Od soboty żadnej oficjalnej informacji co zrobić z biletami na SWC których nie dało się zwrócić przed powtórzonymi biletami. ...
    Zasadniczo to nie wiem, czy w ogóle jest podstawa do żądania zwrotu. Impreza odbyła się w oficjalnym, przewidzianym przez FIM terminie rezerwowym.

    ...
    Brak relacji po zawodach.
    ...
    Wtop zwyczajowo się u nas nie komentuje.

  28. Powrót do góry    #1333
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2008
    Postów
    1,395
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 68 w 49 postach
    Kupując bilet na niedzielny mecz Włókniarza, przekładają go na wtorek czy inny dzień kiedy pracujesz i co również masz go nie zawracać ?
    To samo tyczy się sobotniej imprezy, bilet kupowany był na sobotę godzinę 19, a nie jakieś terminy rezerwowe, jeśli klub nie zwróci kasy sami strzelą sobie w stopę, wystarczy zerknąć na fb i ilość ludzi którzy czekają na inf. jak można zwrócić bilety.

    Relacja się pojawiła dziś po 12... z wczorajszą datą

  29. Powrót do góry    #1334
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,992
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Szkoda tylko, że wiele osób potraktowało przełożenie zawodów jako okazję do oddania biletów przy słabszej obsadzie...

  30. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Lafan za jego przydatny post!

    MICHCIO13 (16-07-2013), artem (16-07-2013)

  31. Powrót do góry    #1335
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-10-2002
    Postów
    610
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 9 w 5 postach
    Absolutnie nie będzie tak, że kibice będą mogli czuć to żużlowe święto tylko i wyłącznie w sobotę 13 lipca. Chcemy dać fanom coś więcej, dlatego zapraszamy ich już dzień, może nawet dwa dni przed imprezą, wtedy już bowiem będziemy organizować na mieście przeróżne wydarzenia, także nasi zawodnicy będą promować zawody. Chcemy, by przynajmniej tydzień przed zawodami w Częstochowie było słychać, widać i czuć żużlowe emocje. Koncerty, pikniki, happeningi, spotkania ze sportowcami to tylko niektóre z wydarzeń przez nas planowanych. Chciałbym w tym miejscu gorąco podziękować władzom miasta, które bardzo mocno wspierały nasze starania zarówno o Grand Prix, jaki i o Puchar Świata i z którymi wspólnie zorganizujemy to sportowe święto. Takie zawody to świetna promocja miasta i regionu. Już dziś zapraszamy kibiców z całej Polski, z Europy i ze świata, bo Częstochowa to piękne miasto z historycznym klasztorem jasnogórskim, pięknymi Alejami, Starym Rynkiem, wieloma atrakcjami w regionie. Nie da się tego ująć inaczej, niż "Jasne, że Częstochowa!" - stwierdził Mizgalski.


  32. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Kibic_CKM za jego przydatny post!

    Gadol (17-07-2013), Jjasiek (16-07-2013)

  33. Powrót do góry    #1336
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Cóż - trudno się dziwić, że entuzjazm gasł również u organizatorów biorąc pod uwagę wypadki losowe (Emil, Holder) i finansowe (Rosja).
    Impreza w pełnych składach i pierwotnym terminie obroniłaby się sama.
    Nie było ani jedno, ani drugiego.

    Wniosek dla organizatorów jest jeden - mniej obiecywać, a ewentualnie więcej robić po cichu.
    Nie wiem jednak czy Włókniarz porwie się jeszcze na jakąś imprezę, za którą trzeba płacić.
    Impreza, która miała dać zastrzyk finansowy do budżetu na koniec sezonu może okazać się kulą u nogi.

  34. Powrót do góry    #1337
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jjasiek Zobacz posta
    Kupując bilet na niedzielny mecz Włókniarza, przekładają go na wtorek czy inny dzień kiedy pracujesz i co również masz go nie zawracać ?
    To samo tyczy się sobotniej imprezy, bilet kupowany był na sobotę godzinę 19, a nie jakieś terminy rezerwowe,...
    Porównujesz dwa nieporównywalne wydarzenia, więc nie dziwne, że chromolisz.
    http://www.fim-live.com/fileadmin/al...zestochowa.pdf
    Kto nie wiedział, jego problem.

    ... jeśli klub nie zwróci kasy sami strzelą sobie w stopę, wystarczy zerknąć na fb i ilość ludzi którzy czekają na inf. jak można zwrócić bilety.
    ...
    To, to już jest polityka. Co zechcą zrobić to ich sprawa.

    P.S.
    Jeszcze w sprawie formalnej: na moim bilecie nie ma godziny imprezy.
    Ostatnio edytowane przez ckm-ista ; 16-07-2013 o 15:08 Powód: wywaliłem daty

  35. Powrót do góry    #1338
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Uprzejmie informujemy, że deklaracje zwrotu biletów na półfinał Drużynowego Pucharu Świata na żużlu przyjmowane będą osobiście w sekretariacie klubu lub drogą elektroniczną na adres sekretariat@ckmwlokniarzsa.pl do północy w niedzielę 21 lipca 2013 r. Wskazany termin dla złożenia deklaracji jest terminem ostatecznym i nie będzie przywracany.

    Wypłaty gotówkowe (w sekretariacie klubu) oraz wypłaty przelewem będą realizowane od poniedziałku 22 lipca.

    Jednocześnie CKM Włókniarz S.A. dziękuje kibicom za doping, jakim wsparli reprezentację Polski w wygranym półfinale Pucharu Świata i zaprasza na kolejne imprezy sportowe i kulturalne organizowane na SGP Arenie Częstochowa.

    Z wyrazami szacunku,
    Zarząd CKM Włókniarz S.A.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  36. Powrót do góry    #1339
    Stały bywalec
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    915
    Kliknij i podziękuj
    287
    Podziękowania: 155 w 67 postach
    Oskar Polis się objeżdża jako gość w Rawiczu

  37. Powrót do góry    #1340
    Ekspert
    Dołączył
    25-12-2001
    Postów
    3,242
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 76 w 36 postach
    A Łęgowik był jednym z najlepszych zawodników GKMu Grudziądz Z chęcią zobaczyłbym go w meczu z Rzeszowem. Może pod 7., a Strzelec w miejsce Szuminy?

    Cieszy, że nasza młodzież w końcu zaczyna coś jechać.

  38. Powrót do góry    #1341
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-04-2002
    Postów
    2,992
    Kliknij i podziękuj
    522
    Podziękowania: 628 w 357 postach
    Bonjo nie przesadzajmy. Odsuwanie Szuminy od meczu w Częstochowie byłoby całkowitym bezsensem.
    Znając Rafała w ciemno można powiedzieć na jakich torach ma on szansę zrobić fajny wynik, a na których będzie totalna lipa.
    Wczoraj kiedy wszedłem w Lesznie na stadion od razu stwierdziłem, że Szumina punktu nie zrobi.

  39. Powrót do góry    #1342
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Szumina stał się trochę zawodnikiem własnego toru. Musi jeździć na bieżąco. Niebawem Play-Off na które musi być w pełni formy na mecze u nas i zabieranie mu spotkań to strzał w kolano. Co innego gdybyśmy nie mieli szans na PO jak i na spadek, wtedy można dać pojeździć juniorom.

  40. Powrót do góry    #1343
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Dokładnie. Zresztą o tym iż stał się zawodnikiem głównie własnego toru sam Szumina mówił jeszcze w zeszłym roku. Choć win w tym roku w Rzeszowie to głównie dzięki jego postawie.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  41. Powrót do góry    #1344
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2008
    Postów
    1,395
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 68 w 49 postach
    Na meczu u siebie nie zmieniałbym Szuminy, ale np jeśli chodzi o wyjazd jakiś ? dlaczego nie ?
    W PO jeśli trafimy na Falubazów można pojechać bez Szuminy i z Strzelcem jako seniorem. ( jeśli Szumina w zasadniczej w ZG pojedzie taki sam piach jak w Gorzowie, Tarnowie i Lesznie )

  42. Powrót do góry    #1345
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    O ile Falubaz nam na taki manewr pozwoli

  43. Powrót do góry    #1346
    Super Typer Grand Prix Awatar cokus1
    Dołączył
    13-10-2005
    Postów
    2,657
    Kliknij i podziękuj
    135
    Podziękowania: 47 w 30 postach
    Wystarczy dać Szuminie numer 3, a wynik będzie inny

  44. Powrót do góry    #1347
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2008
    Postów
    1,395
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 68 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez cokus1 Zobacz posta
    Wystarczy dać Szuminie numer 3, a wynik będzie inny
    Dobrze wiesz, że wczoraj to było bez znaczenia. Miał 2x pole zewnętrzne i raz wewnętrzne
    Są tory na których prawie zawsze bd tak jechał jak wczoraj i tyle.

    Na szczęście na torze w Częstochowie idzie mu lepiej tylko w PO każdy punkt będzie mega ważny.

  45. Powrót do góry    #1348
    Ekspert
    Dołączył
    16-06-2002
    Postów
    4,165
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 77 w 37 postach
    Strzelec nie może jechać w meczach przeciwko Falubazowi.

  46. Powrót do góry    #1349
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-04-2008
    Postów
    1,395
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 68 w 49 postach
    Podobno tylko w zasadniczej więc Szumina dostanie i tak szanse przed PO na jakieś zapoznanie się z torem chociaż niestety w wyjazdowy dobry wynik ciężko wierzyć.

  47. Powrót do góry    #1350
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Komar wrócił do ścigania i całkiem nieźle mu szło. Starty zerowe, ale trasa malina.

Strona 30 z 42 PierwszyPierwszy ... 20282930313240 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •