Strona 1 z 23 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 8955

Wątek: FALUBAZ Zielona Góra 2013 - wątek klubowy

Mieszany widok

  1. Powrót do góry    #1
    Użytkownik
    Dołączył
    18-10-2011
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 5 w 5 postach

    FALUBAZ Zielona Góra 2013 - wątek klubowy

    Rok 2012 zamknięty i podsumowany. Rok 2013 otwarty - zaczynamy od planów, nadziei, obaw.

    Poprzedni wątek zakończył się rozważaniami na temat uzupełnienia składu, w którym "mamy prawie pewność co do takich zawodników jak Protasiewicz, Jonsson, Dudek i Łoktajew. Kandydatami na nowych falubazów mogą być Lindgren, Kasprzak, Woffinden, Zengota, Madsen, a nawet sam Tomasz Gollob, który dziś na Sportowych Faktach przeprowadził krytykę przygotowania gorzowskiego toru, czym najwyraźniej uchyla sobie furtkę do opuszczenia Stali, ale i krzepi serca falubazowskie - bo czyż się z Chudym nie zgadzamy?

    Wyrażane też były obawy o prace budowlane na stadionie zielonogórskim.


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Władek szybko odczuje to na własnej skórze, jak będzie musiał zatrudnić kilku nowych zawodników, którzy od podstaw będą (nie)ogarniać paluchowy tor (niech będzie, że tor ).

    Dobrucki jasno mówi, że trzon drużyny będzie stanowić ww. czwórka. Co do uzupełnienia składu, moim osobistym faworytem jest THJ - jeśli mówimy o konkretnym wzmocnieniu. Bo każdy z wcześniej proponowanych riderów właściwie nie wykracza ponad poziom tyle razy jechanego tutaj Holty. Jedynie Kasprzak obudził się na ostatnie fragmentu sezonu, ale takie coś to uskuteczniał w Falubazie nawet PUK

    No i pytanie o juniorów - może by zrobić sondę w rodzaju "czy w ZG powinni jeździć Strzelec/Rogowski, czy szukamy gościa z zewnątrz, czy może dajemy szansę stajni andrzejowej?"

  3. Powrót do góry    #3
    Użytkownik Awatar Reliability (F)
    Dołączył
    12-10-2011
    Postów
    118
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 23 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    No i pytanie o juniorów - może by zrobić sondę w rodzaju "czy w ZG powinni jeździć Strzelec/Rogowski, czy szukamy gościa z zewnątrz, czy może dajemy szansę stajni andrzejowej?"
    Moim zdaniem lepiej wyjdziemy z dwoma dobrymi juniorami niż z jednym juniorem (Dudek) i dobrym? seniorem. Dlatego skład przedstawia się następująco:


    Falubaz Zielona Góra:
    9.Andreas Jonsson 9,11
    10. Krzysztof Jabłoński 2,50
    11. Oleksandr Loktaev 6,28
    12. Fredrik Lindgren 6,95/ Leon Madsen 7,45
    13. Piotr Protasiewicz 8,18
    14. Patryk Dudek 7,47
    15. Kacper Gomólski 2,80

    Łącznie: 40,49/40,99

    Po pierwszym starcie Jabłońskiego jedzie za niego Dudek bądź Ginger i heja. Za Gomólskim przemawia bardzo fajny KSM, a jak wiadomo ma on potencjał na dobrego ridera. Niby ten sezon mu nie wyszedł ale w każdej chwili może się odbudować.


    Edit: Jeszcze takie pytanie. Do KSM'u liczy się siedem zawodników czy sześciu najlepszych (w tym wypadku bez Jabłońskiego), bo już zgłupiałem?
    Ostatnio edytowane przez Reliability (F) ; 04-11-2012 o 18:18

  4. Powrót do góry    #4
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2003
    Postów
    398
    Kliknij i podziękuj
    45
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Liczy się sześciu najlepszych

  5. Powrót do góry    #5
    Użytkownik
    Dołączył
    18-10-2011
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reliability (F) Zobacz posta
    Moim zdaniem lepiej wyjdziemy z dwoma dobrymi juniorami niż z jednym juniorem (Dudek) i dobrym? seniorem. Dlatego skład przedstawia się następująco:


    Falubaz Zielona Góra:
    9.Andreas Jonsson 9,11
    10. Krzysztof Jabłoński 2,50
    11. Oleksandr Loktaev 6,28
    12. Fredrik Lindgren 6,95/ Leon Madsen 7,45
    13. Piotr Protasiewicz 8,18
    14. Patryk Dudek 7,47
    15. Kacper Gomólski 2,80

    Łącznie: 40,49/40,99

    Po pierwszym starcie Jabłońskiego jedzie za niego Dudek bądź Ginger i heja. Za Gomólskim przemawia bardzo fajny KSM, a jak wiadomo ma on potencjał na dobrego ridera. Niby ten sezon mu nie wyszedł ale w każdej chwili może się odbudować.


    Edit: Jeszcze takie pytanie. Do KSM'u liczy się siedem zawodników czy sześciu najlepszych (w tym wypadku bez Jabłońskiego), bo już zgłupiałem?
    Madsen z Gomólskim się nie pomieści. Jeżeli miałby dojść Ginger to maksimum dla kolejnego seniora wynosi 7,16. Kasprzak ma 7,14 i to uważam za najkorzystniejszy z układ - biorąc pod uwagę to, co w miarę realne.

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    .. a pan Ostyafiński uparcie na blogu forsuje skład bez Loktajewa, a z Gollobem, ewentualnie Hampelem. Robercie Dowhanie, nie waż sie iść tą drogą, bo cie wytropie i utopie w kałuży i zrobie to samo z każdym kto podniesie łapsko na Alexa.
    Pamietaj, kałuża zawsze sie znajdzie!!!

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Przestań czytać Ostafińskiego to od razu poczujesz się lepiej. Większego błazna i uzurpatora żużlowa Polska nie widziała od zarania dziejów

  8. Powrót do góry    #8
    Użytkownik Awatar Reliability (F)
    Dołączył
    12-10-2011
    Postów
    118
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 23 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez pandada Zobacz posta
    Madsen z Gomólskim się nie pomieści. Jeżeli miałby dojść Ginger to maksimum dla kolejnego seniora wynosi 7,16.
    No tak błąd w obliczeniach, ale i tak wolę Fredkę od Leona

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Dzisiaj w wywiadzie na SF Dobrucki wypowiadał się na temat przyszłego składu:

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/32...em-stelmetu-fa

    Z jego wypowiedzi jasno wynika, że Saszka ma zostać w Falubazie!

  10. Powrót do góry    #10
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2012
    Postów
    79
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Hahaha czytam to i śmieje sie. Uwierzcie mi mam sprawdzone źródło i mówię wam ze Hampel juz jest w Falubazie.

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez bull.fan Zobacz posta
    Hahaha czytam to i śmieje sie. Uwierzcie mi mam sprawdzone źródło i mówię wam ze Hampel juz jest w Falubazie.
    Nie jest to niemożliwe, ale dla zielonogórzan byłoby do przyjęcia tylko wówczas, gdyby Hampel nie miał zagwarantowanych 18 meczów a np. tylko 12

  12. Powrót do góry    #12
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez bull.fan Zobacz posta
    Hahaha czytam to i śmieje sie. Uwierzcie mi mam sprawdzone źródło i mówię wam ze Hampel juz jest w Falubazie.
    a ten dalej swoje,a ja slyszalem ze jest inna opcja bardziej prawdopodobna i tego sie 3mam na pewno nie ma w niej JH wyluzuj lydke

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,514
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez bull.fan Zobacz posta
    Hahaha czytam to i śmieje sie. Uwierzcie mi mam sprawdzone źródło i mówię wam ze Hampel juz jest w Falubazie.
    Nowym toromistrzem

  14. Powrót do góry    #14
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2012
    Postów
    79
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    To widać mało wiesz. Przekonasz sie juz 13 grudnia a może i szybciej !

  15. Powrót do góry    #15
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez bull.fan Zobacz posta
    To widać mało wiesz. Przekonasz sie juz 13 grudnia a może i szybciej !
    zapewniam Cie ze wiem wiecej niz moze sie Tobie wydawac

  16. Powrót do góry    #16
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2012
    Postów
    79
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Jeżeli wiedzialbys cokolwiek to przestalbys wprowadzać ludzi w błąd chyba ze robisz to celowo.

  17. Powrót do góry    #17
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez bull.fan Zobacz posta
    Jeżeli wiedzialbys cokolwiek to przestalbys wprowadzać ludzi w błąd chyba ze robisz to celowo.
    Ja nikogo w blad nie wprowadzam mowie tylko ze tematu JH nie ma w Z.G

  18. Powrót do góry    #18
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2012
    Postów
    79
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    A ja ci mówię ze tematu może nie ma bo Jarek juz od miesiąca jest dogadany z RD. I po co zgrywasz wszystkowiedzacego jak widać ze ewidentnie nic nie wiesz. Ciekawe co będziesz mówił za niedługo jak sie okaże ze to ja mówiłem 100 procent prawdy.

  19. Powrót do góry    #19
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    no comments wszystkowiedzący jestem

  20. Powrót do góry    #20
    Stały bywalec Awatar lugen
    Dołączył
    17-06-2009
    Postów
    1,162
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 248 w 94 postach
    Bull.fan

    Tak sobie tutaj słownie harcujesz na drażliwe tematy ... ale uważaj. Tradycja nie ginie, a pewnie doskonale wiesz co w starożytności czekało posłańca złej nowiny

  21. Powrót do góry    #21
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez lugen Zobacz posta
    Bull.fan

    Tak sobie tutaj słownie harcujesz na drażliwe tematy ... ale uważaj. Tradycja nie ginie, a pewnie doskonale wiesz co w starożytności czekało posłańca złej nowiny
    Lugen ja mysle ze on tego nie wie za mlody jest pzdr

  22. Powrót do góry    #22
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2012
    Postów
    79
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Pozyjemy, zobaczymy. Chciałbym widzieć twoja minę...

  23. Powrót do góry    #23
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2012
    Postów
    79
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Tak sie składa ze wiekiem jestem zapewne dużo starszy od was. I wiecie co? Z czysta przyjemnością za niedługi czas powklejam bądź zacytuję wam wasze wypociny.

  24. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,514
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez bull.fan Zobacz posta
    Tak sie składa ze wiekiem jestem zapewne dużo starszy od was. I wiecie co? Z czysta przyjemnością za niedługi czas powklejam bądź zacytuję wam wasze wypociny.
    bull.fan zarejestrowales sie w Marcu tego roku na tym forum. Z tego co widac napisales do tej pory 48 posty i chyba wszystkie sa o Hampelu w Falubazie. Specjalnie po to sie rejestrowales? Ja tam do Jarka nic nie mam. Moze i sobie byc w Falubazie ( milion razy lepsza opcja od Golloba ), no ale nie kosztem naszych zawodnikow. Cieszylbys sie, gdyby do Leszna mial np przyjsc Holta kosztem Balinskiego? Mysle ze nasz zarzad ma swiadomosc tego, ze pozbycie sie ktoregos z dwojki Loktaev Dudek to strzal w kolano. Podejrzewam, ze jesli juz to przyszedlby za AJ, ale nie widze tez powodow, dla ktorych Falubaz mialby zrywac wspolprace z AJ.

  25. Powrót do góry    #25
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez bull.fan Zobacz posta
    Tak sie składa ze wiekiem jestem zapewne dużo starszy od was. I wiecie co? Z czysta przyjemnością za niedługi czas powklejam bądź zacytuję wam wasze wypociny.
    za kogo? co z KSM?

  26. Powrót do góry    #26
    Użytkownik
    Dołączył
    18-10-2011
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Co do KSM, to chciałbym przypomnieć, że na sezon 2012 Falubaz zakontraktował zawodników, których dowolne skonfigurowanie nie było możliwe. I tak jak nie było miejsca dla trójki Holta/Davidsson/Jabłoński, tak mogą się rotować Protasiewicz/Jonsson/Hampel
    Może Hampel dogadał się z Falubazem, o ile KSM będzie na poziomie 43. Dobrucki, regulaminowy ekspert, za takim rozwiązaniem optuje, co z pewnością uzgodnił z klubem. I chyba jedyna szansa na Jarosława w ZG.

  27. Powrót do góry    #27
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Mysle ze KSM na poziomie 43 nie przejdzie a szkoda wtedy ten kolega ktory jest fanem JH mialby niezly ubaw z nas

  28. Powrót do góry    #28
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2012
    Postów
    79
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Kończę ta dyskusje. Wrócę być może do niej 13-tego grudnia.
    P.S Juz wcześniej pisałem ze jestem fanem Hampela, a nie leszczynskich byków.

  29. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez bull.fan Zobacz posta
    Kończę ta dyskusje. Wrócę być może do niej 13-tego grudnia.
    P.S Juz wcześniej pisałem ze jestem fanem Hampela, a nie leszczynskich byków.
    Zalozmy, ze masz racje. To ja tu widze tylko takie rozwiazanie:

    1. J.Hampel
    2. Plastron z KSM 2,5 (Jabol?)
    3. A. Loktaev
    4. M.J. Jensen/R. Okoniewski
    5. P.Protasiewicz
    6. P.Dudek
    7. Rogowski

    Na wypozyczenie Jonsson. Okoniewskiego podalem tylko jako ciekawa alternatywe, natomiast wolalbym MJJ.
    I teraz pytanie, ktory sklad wolicie i ktory jest silniejszy:

    AJ + Gollob czy Hampel + MJJ oczywiscie opcja Hampel + Gollob tez pasuje KSM, AJ w odstawke ale po co?

    Pomimo, ze jestem przeciwnikiem Golloba w Falubazie to musze przyznac ze sportowo to najsilniejsza opcja pasujaca do AJ+Dudek+Protas+Sasza, jezeli mialby dojsc Hampel to jedynie za AJ.

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez thengel ; 06-11-2012 o 19:26

  30. Powrót do góry    #30
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Dobra to podsumujmy:

    W cieniu dyskusji o liderach jest bardzo ważny temat uzupełniających i tu musimy dopilnować dwóch spraw:

    1. Pozostawienie Davidssona - trzeba go przez zime doprowadzic do formy ze sparingow przed tym sezonem. Jak ogladalismy ze znajomymi jego jazde w sparingach przed kolizja z Pawlickim to prezentowal sie lepiej niz AJ i kazdy liczyl, ze pomoze on nam zdobyc zloto jak w 2011. Jesli on odpali to mamy kolejnego lidera i to z jakim KSM! A sa na to szanse, tylko niech mu ktos psychologa zalatwi.

    2. Pozostawienie Jablonskiego albo Jankesa - jesli mamy Dudka jako juniora a on jezdzi na poziomie lidera to naszym najslabszym ogniwem jest slaby senior jak w innych zespolach junior. Teraz wyobrazcie sobie jakby taki Jabol rywalizowal z juniorami w IMPJ, Brazaowym i Srebrnym Kasku itd. Przeciez bylby tam zawsze jednym z faworytow. To oznacza jak silna jest druzyna gdzie junior robi za lidera a najslabszym ogniwem jest senior, ktory nawet jesli rzecietny to i tak lepszy niz wiekszosc juniorow w lidze. Poza tym Jabol pokazal sie z dobrej strony uwazam i przy regularnych startach i zarabianiu moze dostarczac cennych punktow. To samo Jankes.

    Jesli chodzi o seniorow to albo jakims cudem wpasowujemy do skladu kolejnego lidera albo bierzemy kogos nieobliczalnego i liczymy na jego przebudzenie jak PUKa w Gorzowie.
    Ciekawa opcja jest Woffinden, ktory mial fajne momenty rok temu w Gnieznie i w tym roku w Sparcie tez. Jest mlody, utalentowany, etc. Martwi mnie jedynie troche jego australijsko-brytyjski luzacki styl. Ale dzis to generalnie problem wielu mlodych zuzlowcow (Wodjakow, Ward, Holder, Lindbaeck, itd.).

    Jesli chodzi o kontraktowanie Jarka Hampela w obliczu kontuzji Patryka to nieglupi pomysl. Znajac zycie to zawsze jest niestety jakas kontuzja kogos z podstawowego skladu w sezonie, Patryk moze dluzej dochodzic do formy, ktos moze zawodzic caly sezon jak Holta itd. Mysle, ze liczac te wszystkie fakty kazdy mialby okazje pojezdzic w meczach.

    Czyli albo sklad z Hampelem w jakis sposob sklecony i ewentualna rotacja w skladzie lub sklad zrownowazony na caly sezon typu:

    Pepe
    Davidsson/Jablonski/Jankowski
    Sasza
    Woffinden
    AJ
    Patryk
    Ginger

    w rezerwie Rogus.

  31. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec Awatar lugen
    Dołączył
    17-06-2009
    Postów
    1,162
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 248 w 94 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Ciekawa opcja jest Woffinden, ktory mial fajne momenty rok temu w Gnieznie i w tym roku w Sparcie tez.
    To nie były tylko momenty


    DOM WOFFINDEN
    Gorzów 3 : 7 30%
    Gdańsk 7 : 5 58%
    Rzeszów 5 : 7 42%
    Ziel.Góra 3 : 4 43%
    Czewa 6 : 4 60%
    Bydgoszcz 9 : 1 90%
    Leszno 7 : 3 70%
    Tarnów 6 : 4 60%
    Gdańsk-po 7 : 3 70%
    SUMA 53 : 38 58%
    WYJAZD WOFFINDEN
    Tarnów 2 : 8 20%
    Leszno 7 : 3 70%
    Rzeszów 8 : 4 67%
    Gdańsk 3 : 5 38%
    Gorzów 4 : 6 40%
    SUMA 24 : 26 48%
    RAZEM 77 : 64 55%

  32. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Heh Eneasz i tym nieobliczalnym zawodnikiem będzie Fredka tylko będzie odbudowywał się na Zawarciu.U nas Gollob podobno jest już zaklepany http://www.zuzel.zgora.pl/tomasz-gol...zie,d5569.html Z takich zupełnie świeżych i utalentowanych zawodników z dużym znakiem zapytania najlepszym rozwiązaniem jest MBJ bo od Woffindenów,Harrisów i innych Bjere to Fredka dużo ciekawszy jest.

  33. Powrót do góry    #33
    Użytkownik
    Dołączył
    18-10-2011
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Heh Eneasz i tym nieobliczalnym zawodnikiem będzie Fredka tylko będzie odbudowywał się na Zawarciu.U nas Gollob podobno jest już zaklepany http://www.zuzel.zgora.pl/tomasz-gol...zie,d5569.html Z takich zupełnie świeżych i utalentowanych zawodników z dużym znakiem zapytania najlepszym rozwiązaniem jest MBJ bo od Woffindenów,Harrisów i innych Bjere to Fredka dużo ciekawszy jest.
    Tam napisano, że kibice spekulują. To o nas.
    Ja do dziś jestem przekonany, że kupiłem Jankowskiego do Falubazu.

    A czy Woffinden gorszy od Lingrena. Startowali w 2012 razem w trzech klubach - wszędzie z nieomal jednakową średnią. Fredka bardziej seriozny z twarzy, ale na torze ma kask i traci ten atut, który niewątpliwie mógłby wykorzystać we wrestlingu. Tai z kolei częściej na zwolnieniach, rzadziej słyszy budzik, to mniej spięty.

    Eneaszu, do Davidssona trzeba Polaka dołożyć. Najlepsza opcja to Przemek Pawlicki - ale mało realna. Druga najlepsza opcja... Holta. Trzecia - Zengota, Grzegorz Zengota.
    Ostatnio edytowane przez pandada ; 06-11-2012 o 22:09

  34. Powrót do góry    #34
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2012
    Postów
    79
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    I tak będę miał ... Bo wiem co pisze.

  35. Powrót do góry    #35
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,102
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 555 w 262 postach
    Aaaaa "To sprawa konia, nie moja" - rozjechało mnie to. Sorry za wpis nie do tematu, ale nie mogłem się opanować. Z drugiej strony, tekst którym nie jeden prezes mógłby uzupełniać konferencje prasowe. Lepsze niż - bez komentarza.

  36. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    - Jesteśmy bardzo blisko celu. Brakuje już tylko podpisu zawodnika - powiedziała osoba blisko związana z zielonogórskim klubem w rozmowie z "Faktem".
    Hmm, czyli brakuje tego najważniejszego elementu ewentualnej umowy Podbnie zresztą jak z Gollobem, Chudego tez przymierzają nam do składu i też brakuje tylko tego podpisu

    To sie nam skład szykuje Pepe, AJ, Gollob, Hmapel, Dudek. Loktajev. Majstra na sezon 2013 mamy już w kieszeni

    A tak an poważnie to troszkę zaczynam się niepokoić tą sytuacją. Nie wiem co tam nasi w klubie wymyślili ale wiem, że faktycznie Rafał jako pierwszy w zasadzie proponował Jarkowi zmianę klimatu na zielonogórski. Wiem tez, że nasi prowadzili osobne rozmowy ze sponsorami w sprawie Jarka. Ale wiem też, że koniecznie chcieli zatrzymać podstawową czwórkę zawodnikó, czyli Pepe, AJ, Dudka i Saszkę. I jedyne czego nie wiem to w jaki sposób oni chcą zmieścić się w tym chorym KSM-ie ?

    No chyba, że Moher z Lugenem podszepnął im jakiś diabelski plan
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 08-11-2012 o 11:28
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #37
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2008
    Postów
    393
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    no dobra rogowski kończy karierę . Strzelec pewnie też . A teraz czas na Huszcze rozliczyć i jak to mowi Janek Tomaszewski. Nie można go zwolnic , trzeba go wy......... dyscyplinarnie .


    Dla Rogowskiego słowa uznania za męska decyzje !
    Ostatnio edytowane przez zuzelfan ; 08-11-2012 o 11:28

  38. Powrót do góry    #38
    Użytkownik Awatar Bloniek
    Dołączył
    10-09-2012
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Się nie dziwie, został mu ostatni rok na juniorce. Powinien być teraz na zdecydowanie wyższym poziomie. Strzelec klub znajdzie, jeszcze 2 lata jako młodzieżowiec. KSM musiał sobie jakoś nabić, jak zmieni podejście do żużla to może będą z niego ludzie . Skoro klub nie chciał Rogowskiego, a Strzelec nie pasuje z KSM to znaczy, że już mamy kogoś z zewnątrz

  39. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bloniek Zobacz posta
    Się nie dziwie, został mu ostatni rok na juniorce. Powinien być teraz na zdecydowanie wyższym poziomie. Strzelec klub znajdzie, jeszcze 2 lata jako młodzieżowiec. KSM musiał sobie jakoś nabić, jak zmieni podejście do żużla to może będą z niego ludzie . Skoro klub nie chciał Rogowskiego, a Strzelec nie pasuje z KSM to znaczy, że już mamy kogoś z zewnątrz
    Kacprowi zostały dwa lata na juniorce: 2013-14
    Ale widocznie jako pomocnik mechanika zarobi więcej, niż jako zawodnik

  40. Powrót do góry    #40
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2012
    Postów
    79
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    I wszystko zaczyna wychodzić ....

  41. Powrót do góry    #41
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 322 w 171 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/31...sic-39-punktow

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/32...abijanie-zuzla

    JA CHCE TE SAME NARKOTYKI CO WLADYSLAW HAHAHAH

    jak zyje tak zmiennegi faceta nie poznalem hahaha

  42. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jacazg Zobacz posta
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/31...sic-39-punktow

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/32...abijanie-zuzla

    JA CHCE TE SAME NARKOTYKI CO WLADYSLAW HAHAHAH

    jak zyje tak zmiennegi faceta nie poznalem hahaha
    No ja już nie nadążam za Władkiem. Z tego co sie zdążyłem zorientować to Władek chce aby ograniczenie KSM 41 nie dotyczyło ekip które nie zmieniają składu ? A ci co zmieniają maja mieć KSM na poziomie 41 a najlepiej aby mieli na poziomie 39 ? Czy ja dobrze go zrozumiałem ? Czy może mu się odwidziało i od dzisiaj Władek chce aby KSM w ogóle nie obowiązywał ? A może chodzi mu o to aby KSM nie obowiązywał w ogóle Stali Gorzów a obowiązywał inne ekipy ? Jak ktoś rozszyfrował Władka to niech mnie oświeci w końcu o co mu chodzi ?

    Za SF, dzisiejszy wywiad :

    - Wiadomo, jakie są propozycje nowego regulaminu. Ale cały czas wierzę, że rada nadzorcza nie przyjmie tych ustaleń. Liczę na veto rady nadzorczej. Ale jeśli tak się nie stanie, to będzie to skandal. Utrzymanie górnej granicy KSM na poziomie 41 punktów przy jednoczesnym braku możliwości zatrzymania obecnego składu to zabijanie żużla. I nie mówię tego tylko dlatego, że oznacza to problem dla Stali - powiedział Władysław Komarnicki dla Gazety Wyborczej Toruń.
    No przecież KSM na poziomie 39 również uniemożliwia utrzymanie aktualnego składu w STali G.

    Za SF, wywiad z 25.10

    Prezes honorowy gorzowskiej Stali jest przekonany, że KSM na poziomie 39 punktów doprowadzi do normalizacji sytuacji finansowej panującej w Ekstralidze. Komarnicki jest przerażony stawkami, których obecnie oczekują zawodnicy i uważa, że temat należy jak najszybciej rozwiązać. - To nie chodzi o to, że jestem przekonany, że to pomoże. Ja jestem tego pewny! Poświęciłem 11 lat tej dyscyplinie. Bacznie się przyglądałem różnym zjawiskom i procesom. Przede wszystkim jestem człowiekiem biznesu. Powiem więcej, według mnie o finansach klubów nie powinny rozmawiać i decydować osoby, które żyją z tych pieniędzy. To jest jedno wielkie nieporozumienie. O kwestiach finansowych powinni mówić ich właściciele. Nie mogą tego robić ludzie, którzy z tego żyją, bo ich spojrzenie zawsze będzie odwrotne. To są po prostu roszczeniowcy. Cieszę się, że pan prezes Witkowski stanął na czele takiego zespołu i mam nadzieję, że nie dopuści do sytuacji, żeby o finansach decydowały niewłaściwe osoby. O regulaminie niech dyskutują ludzie, którzy się na tym znają. Oni powinni pochylać się nad takimi kwestiami. Cieszę się, że prezes Witkowski stoi teraz na czele tego zespołu - tłumaczy Komarnicki.
    Niektórzy twierdzą, że KSM na poziomie 39 punktów spowoduje, że wiele drużyn po raz kolejny będzie musiało przebudować swoje składy. Komarnicki jest jednak zupełnie innego zdania i zwraca uwagę, że dzięki odpowiedniemu limitowi KSM skorzysta rywalizacja w Ekstralidze. - Zapewniam, że takiej sytuacji nie będzie i wszystko będzie wyglądać w jak najbardziej prawidłowy sposób. Będzie walka, a nie spotkania, w których dochodzi do wyników 60:30 lub 70:20. Nie zabraknie emocji, bo rozwiązania, o których mówię, są sprawdzone na całym świecie. Nic nowego nie odkrywamy. Górny KSM załatwia wszystko. Ten dolny nie jest w ogóle konieczny - zakończył Komarnicki.
    Kto wie o co temu gościowi chodzi ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 12-11-2012 o 17:15
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No ja już nie nadążam za Władkiem. Z tego co sie zdążyłem zorientować to Władek chce aby ograniczenie KSM 41 nie dotyczyło ekip które nie zmieniają składu ? A ci co zmieniają maja mieć KSM na poziomie 41 a najlepiej aby mieli na poziomie 39 ? Czy ja dobrze go zrozumiałem ? Czy może mu się odwidziało i od dzisiaj Władek chce aby KSM w ogóle nie obowiązywał ? A może chodzi mu o to aby KSM nie obowiązywał w ogóle Stali Gorzów a obowiązywał inne ekipy ? Jak ktoś rozszyfrował Władka to niech mnie oświeci w końcu o co mu chodzi ?
    Mario ty to niegramotny jesteś. Władziowi chodzi o to żeby Stal była mistrzem, Dowhan sczezł a Falubaz spadł do 3 ligi. Wszystko co nie odpowiada ww. koncepcji to zabijanie polskiego żużla, skandal i rażąca niesprawiedliwość.
    Swoją drogą dobrze że jest Władziu. W te smutne jesienne dni przynosi nam tyle radości

  44. Powrót do góry    #44
    Stały bywalec Awatar lugen
    Dołączył
    17-06-2009
    Postów
    1,162
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 248 w 94 postach
    Wy się tak nie wczytujcie w wypowiedzi Władka, bo któregoś dnia może Was spotkać nieszczęście:



    Żeby potem nie było, że nie uprzedzałem

  45. Powrót do góry    #45
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2004
    Postów
    421
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 43 w 23 postach
    czepiacie się!
    tylko krowa nie zmienia zdania! Paczpan odpalił cygaro, popił burbona (chociaż myślał, że to whisky) i zdanie w weekend zmienił. zauważył, że bez Golloba i Zagara z Mroczką i 3 juniorami nie ma szans... z Falubazem w kaźdej opcji

Strona 1 z 23 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •