Strona 148 z 199 PierwszyPierwszy ... 4898138146147148149150158198 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,616 do 6,660 z 8955

Wątek: FALUBAZ Zielona Góra 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #6616
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez MrSelfDestruct Zobacz posta
    w Starym Kisielinie rozegrano szóstą serię Pucharu ROK Cup Poland oraz Easykart.

    Easykart E-60: 5. Piotr Protasiewicz jr,
    Baby ROK: 2. Protasiewicz jr


    Ciekawe czy junior też przejdzie z kartingów na żużel
    Gadałem kiedyś o tym z Protasem i twierdził, że jeśli tylko raz mu powie że chcę na W69 to od razu Go tam wiezie. Młody musi dorosnąć, bo to jeszcze dziecko aczkolwiek Piotrek mocno się w karty zaangażował. Jeździ z Nim po całej Polsce.

    Cytat Zamieszczone przez Polonez_Truck Zobacz posta
    Moim zdaniem wygląda bardzo mizernie. Nie mamy ani jednego zawodnika U-21 który cokolwiek by gwarantował.
    - Adamczewski średnia 0,773 pkt/bieg
    - Strzelec 0,875 pkt/bieg
    - Zgardziński 0,733 pkt/bieg.
    Patrząc na jazdę tych chłopaków raczej trudno spodziewać się jakiejś eksplozji talentu w przyszłym roku. Strzelec jakieś punkty będzie woził - głównie u siebie, ale to zawsze coś. On powinien być "liderem" naszej formacji młodzieżowej w 2014. Adamczewski - choćbym nie wiem jak się starał jakoś nie mogę się przełamać i uwierzyć w tego chłopaka. W przyszłym roku ostatni rok w juniorach a jeździ jak łamaga. No i na koniec Zgardziński - najmłodszy z nich, jeśliby na niego postawiono od początku przyszłego sezonu to coś by z niego mogło być. Trochę szkoda, że w tym roku pojeździł tak niewiele, a forowano cienkiego Kamila. Ja wiem, że Leszczynianin wygrywał z Alexem na treningach, ale co z tego, jeśli to potem nie miało żadnego przełożenia na ligę.

    Podsumowując, jeśli chcemy walczyć o wysokie cele w sezonie 2014 to musimy mieć cholernie mocnych seniorów
    Będzie można wziąć jakiegoś młodziaka np. z Bydzi.

  2. Powrót do góry    #6617
    Stały bywalec Awatar Polonez_Truck
    Dołączył
    22-10-2011
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 100 w 55 postach
    W Bydzi w miarę sensowny jest tylko Woźniak. A i on ma już 20 lat i ostatni sezon będzie juniorem, więc to by było rozwiązanie mocno doraźne. W lidze jeździliby pewnie Woźniak z Adamczewskim, a Strzelba i Alex grzaliby ławę. I w 2015 już kompletnie nie byłoby kim jechać...

    Jeśli już brać kogoś z zewnątrz to jakiegoś młodziaka 17-18 lat. Może Kacper Woryna z Rybnika?

  3. Powrót do góry    #6618
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Wszystko zależy od tego ile klubów otrzyma licencje na starty w EE. Jeśli to prawda z tymi długami to będzie w czym wybierać.

  4. Powrót do góry    #6619
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    ja wierzę w Strzelca i uważam że juniorskich transferów nie potrzebujemy.
    jedyny transfer juniorski jakiego oczekuję to sprzedaż Leszczyniaka

    Strzelec przecież zrobił w tym roku Golloba na trasie!
    a w półfinale też zaprezentował się na niezłym poziomie... wątpię aby Adamczewski pojechał lepiej od niego.

    I tak nie znajdziemy juniora który mógłby wygrywać z Przedpełskim i Zmarzlikiem.

    Chcę oglądać 0,0,d jakiegoś wychowanka zamiast 1,0,1 jakiegoś Leszczyniaka albo Woźniaka.

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi MrSelfDestruct za jego przydatny post!

    Bruno Schulz (11-09-2013)

  6. Powrót do góry    #6620
    Użytkownik
    Dołączył
    21-06-2011
    Postów
    123
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Wszystko zależy od tego ile klubów otrzyma licencje na starty w EE. Jeśli to prawda z tymi długami to będzie w czym wybierać.
    Jeśli to prawda z długami, to ekstralipa może wyglądać np. tak: Falubaz I, Falubaz II, Falubaz III, Unibax I, Unibax II, Unibax III, Włókniarz, Stal Rzeszów. Ale czad!

  7. Powrót do góry    #6621
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Cytat Zamieszczone przez MrSelfDestruct Zobacz posta
    ja wierzę w Strzelca i uważam że juniorskich transferów nie potrzebujemy.
    jedyny transfer juniorski jakiego oczekuję to sprzedaż Leszczyniaka

    Strzelec przecież zrobił w tym roku Golloba na trasie!
    a w półfinale też zaprezentował się na niezłym poziomie...
    ...a to wszystko przez to, że kiedyś dosprzętowiłem jego tatę (własnym rowerem!!!). To był bodaj rok 1978 i naprawdę toczyliśmy ze starym Strzelcem epickie boje na torze przy SP 13 (dziś jest tam jakiś obciachowy tartan i boisko do kosza - tzn wtedy też było, ale ZIEMNE, więc tor był super!)

  8. Powrót do góry    #6622
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Dajcie spokój z tym ściąganiem juniorów. Może trio Strzelec - Adamczewski - Zgardziński to nie są nie wiadomo jacy wymiatacze, ale patrząc po innych zespołach to nie będzie tak źle. Poza tym ewentualne straty nadrobi mocna kadra seniorska. Mówię nie na ściąganie kolejnych juniorów z innych ośrodków. Nie bądźmy jak Wrocław z lat 90.

    Zresztą pisał o tym ostatnio Falubaz i ja się z nim zgadzam w 100 %.
    TeamLindgren

  9. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Reptile za jego przydatny post!

    BennyLBK (11-09-2013), CarlitosFalubaz (11-09-2013), okrycha (11-09-2013)

  10. Powrót do góry    #6623
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Co do juniorów to Strzelec, Zgardziński i Adamczewski i koniec, zamiast wydawać kolejne tysiące na obcych juniorów to dołożyć to Saszy czy Dudkowi do kontraktów!
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  11. Powrót do góry    #6624
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,931
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Dajcie spokój z tym ściąganiem juniorów. Może trio Strzelec - Adamczewski - Zgardziński to nie są nie wiadomo jacy wymiatacze, ale patrząc po innych zespołach to nie będzie tak źle. Poza tym ewentualne straty nadrobi mocna kadra seniorska. Mówię nie na ściąganie kolejnych juniorów z innych ośrodków. Nie bądźmy jak Wrocław z lat 90.

    Zresztą pisał o tym ostatnio Falubaz i ja się z nim zgadzam w 100 %.
    Dokładnie tak. Sądze również, że taki Strzelec w barwach Falubazu pojedzie jeszcze lepiej niż to miało miejsce w tym roku we Włókniarzu. A to z tego powodu, ze będzie miał pod nosem pomocną dłoń Bimbo. Przez komórkę nie wszystko da radę załatwić podczas meczu. Też jestem przekonany aby nie ściągać nowych juniorów. Lepiej za ta kasę dosprzętowić trzech nowych zawodników Falubazu. Tych co to w Czewie zdali niedawno licencję. Na nich i na Zgardzińskiego trzeba w nowym sezonie mocno stawiać. Adamczewski w sezonie 2014 pojedzie ostatni sezon jako junior. Więc czas już teraz myśleć o sezonach następnych.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #6625
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    Ping Pong dał głos
    http://goo.gl/aEdC4X

    ale pojechał po senatorze
    Ostatnio edytowane przez MrSelfDestruct ; 11-09-2013 o 13:39

  13. Powrót do góry    #6626
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2012
    Postów
    794
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 306 w 169 postach
    Wy tu gadu gadu o jakimś finale, przebudowie stadionu i innych bzdurach, a jutro debiut roku, dekady a nawet tysiąclecia. Klaudia ma jechać w MIMW w Gnieźnie.

  14. Powrót do góry    #6627
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Cytat Zamieszczone przez MrSelfDestruct Zobacz posta
    Ping Pong dał głos
    http://goo.gl/aEdC4X

    ale pojechał po senatorze
    No niezle!! Pojechal grubo, widac, ze z dwoch stron sie nie czaja z oskarzeniami.

  15. Powrót do góry    #6628
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Po kiego wafla Wam Adamczewski na juniorce jak jedna dziewucha już zdała licencje,do tego Strzelec,reszta na ekstraligę się zupełnie nie nadaję bo albo jeszcze nic nie pokazali albo robią to od kliku lat i nie osiągają żadnych wyników?Falubaz w tym roku miał ekstra mocnego juniora a od lat sprawdza się ta reguła że kluby które dysponują mocnymi juniorami rozdają karty w ekstralidze.Po mojemu to Łoktajew plus Strzelec,reszta niech się uczy i najpierw pokażą coś jako juniorzy.Wstawianie Adamczewskiego przez cały rok nie daje żadnych pozytywów tylko oczy bolą
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 11-09-2013 o 17:30

  16. Powrót do góry    #6629
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Loktajev raczej będzie jeździł jako senior. Co do Adamczewskiego to ja też uważam, że to jednak chybiony transfer. Mimo wszystko jednak dałbym chłopakowi kolejną szanse. Niech walczy o skład ze Strzelcem i Zgardzińskim. Będzie wyrównana trójka juniorów na dwa miejsca w składzie, a rywalizacja między chłopakami wyjdzie im tylko na dobre i będziemy mieli większe pole manewru.

    Z innej beczki: zostały tylko dwa mecze Jonasa w naszych barwach
    TeamLindgren

  17. Powrót do góry    #6630
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta

    Z innej beczki: zostały tylko dwa mecze Jonasa w naszych barwach
    Jonas raczej już nie pojedzie, w awizowanym go brak i raczej Guma pojedzie. Pewnie troche dosprzętowili Gume i niech on jedzie.

    Jonas w następnym sezonie jakby chciał jezdzić w SE, to niech zacznie ściganie w juniorskich zawodach i zacznie od początku szlifować rzemiosło, bo w obecnej formie może ktoś go w 1 lidze zakontraktuje.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  18. Powrót do góry    #6631
    Stały bywalec Awatar Polonez_Truck
    Dołączył
    22-10-2011
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 100 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Jonas raczej już nie pojedzie, w awizowanym go brak i raczej Guma pojedzie. Pewnie troche dosprzętowili Gume i niech on jedzie.
    A moim zdaniem wstawianie Gomólskiego do tego meczu to głupota. Jeśli pojedzie, to przy jego nazwisku zapiszemy równe 0 pkt. Tego jestem pewien. Natomiast Jonas, choćbyśmy nie wiem jak mieli go dość na toruńskim betoniku może wygrać jakiś start i pognać do mety po 3 punkty, tak jak mu się to od czasu do czasu zdarza. Mam nadzieję, że Adrian w awizowanym składzie jest tylko dla zmylenia przeciwnika.

    Wracając do juniorów, to również jestem za tym, żeby jechać tymi, których dzisiaj mamy. Tylko ja nie bardzo wierzę, że Buniu kogoś tam sobie zimą nie wymarzy

  19. Powrót do góry    #6632
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Polonez_Truck Zobacz posta
    A moim zdaniem wstawianie Gomólskiego do tego meczu to głupota. Jeśli pojedzie, to przy jego nazwisku zapiszemy równe 0 pkt. Tego jestem pewien. Natomiast Jonas, choćbyśmy nie wiem jak mieli go dość na toruńskim betoniku może wygrać jakiś start i pognać do mety po 3 punkty, tak jak mu się to od czasu do czasu zdarza. Mam nadzieję, że Adrian w awizowanym składzie jest tylko dla zmylenia przeciwnika.

    Wracając do juniorów, to również jestem za tym, żeby jechać tymi, których dzisiaj mamy. Tylko ja nie bardzo wierzę, że Buniu kogoś tam sobie zimą nie wymarzy
    Z tym Jonasem to już tak się mówi od pół roku i daje mu się szanse a facet nie jest w stanie w bardzo ważnym meczu dojechać do mety.
    Bez przesady Panowie!

    Gomólski na lepszym sprzęcie jest w stanie powalczyć, Jonas powalczyć nie jest w stanie. Miał swój czas aby coś pojechać, nie pojechał kompletnie nic. Dla mnie to może jechać ktokolwiek, Jonas sprawia wrażenie jakby się uczył tego rzemiosła.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 11-09-2013 o 19:33
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  20. Powrót do góry    #6633
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ja już wystarczająco dużo naoglądałem się jazdy tej miernoty i nic nie przekona mnie, że Szwed jest lepszym wyjściem od Gomólskiego. Możemy sobie pieprzyć, że jak wystrzeli to zrobi 10, dla mnie to totalne mrzonki. Jak kto chce, może sobie robić nadzieje, ja mówię dość. Tyle maniany co ten człowiek odstawił to się już będzie liczyć w milionach.

  21. Powrót do góry    #6634
    Stały bywalec Awatar Polonez_Truck
    Dołączył
    22-10-2011
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 100 w 55 postach
    Ja też nie wierzę, że on zdobędzie 10. Ale wierzę, że jest w stanie pojechać coś w stylu 3,0,-,-. Nie uwierzę natomiast, że Gomóła jest w stanie w tym meczu przywieźć chociaż te 3 punkty.

  22. Powrót do góry    #6635
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,931
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Hmm, ktoś tu chyba postradał zmysły, za SF, fragment:

    Zdaniem dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze, wina opóźnienia prac leży po stronie Roberta Dowhana, który miałby umyślnie spowolnić remont trybuny. - Dla mnie to co stało się w ubiegłym tygodniu, czyli że ktoś zapomniał zamówić schodów, wygląda jak dziwne działanie. Ja nie jestem w stanie sobie tego wytłumaczyć. Podejrzewam, że to prezes Dowhan dogadał się z firmą Sport Halls, żeby mieć argumenty na to, żeby atakować prezydenta i dyrektora MOSiRu. Bo co by robił?
    Dziwny sposób obrony przybrał Jagiełowicz. Ten człowiek chyba postradał zmysły. Każdy mieszkaniec regionu, nawet ten nie mający pojęcia o budowaniu czy przetargach, może wytknąć błedy ludzi z magistratu. A on coś gada, że Dowhan to dywersant. Albo facet udowodni swoje tezy albo od jutra powinien szukać nowej roboty. Aż dziw bierze, ze magistrat zatrudnia tak nieodpowiedzialnych ludzi.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #6636
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, ktoś tu chyba postradał zmysły, za SF, fragment:



    Dziwny sposób obrony przybrał Jagiełowicz. Ten człowiek chyba postradał zmysły. Każdy mieszkaniec regionu, nawet ten nie mający pojęcia o budowaniu czy przetargach, może wytknąć błedy ludzi z magistratu. A on coś gada, że Dowhan to dywersant. Albo facet udowodni swoje tezy albo od jutra powinien szukać nowej roboty. Aż dziw bierze, ze magistrat zatrudnia tak nieodpowiedzialnych ludzi.
    magistrat?!
    haha
    chyba Kubicki... a Jagiełowicz nie od dziś robi co mu się podoba i nie ponosi za to żadnych konsekwencji.

    Jedyne co Robert może zrobić to iść do sądu i założyć sprawę o ...?

  24. Powrót do góry    #6637
    Użytkownik
    Dołączył
    07-04-2003
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 30 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez MrSelfDestruct Zobacz posta
    magistrat?!
    haha
    chyba Kubicki... a Jagiełowicz nie od dziś robi co mu się podoba i nie ponosi za to żadnych konsekwencji.

    Jedyne co Robert może zrobić to iść do sądu i założyć sprawę o ...?
    Pomówienie:
    Art. 212.
    § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,
    podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.
    § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,
    podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

  25. Powrót do góry    #6638
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2006
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    110
    Podziękowania: 18 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez MrSelfDestruct Zobacz posta
    Jedyne co Robert może zrobić to iść do sądu i założyć sprawę o ...?
    Kaktus mi rośnie.
    Mało to PełO ma kłopotów? Toż dopiero opozycja ze wszystkich stron miałaby używanie.
    Pewnie skończy się na 666 liście otwartym.

    PS. Ciekawi mnie czy Ratusz zliczył miejsca z pustych placków na trybunach, co to je było widać w telewizorni? No bo przecież monitoring to chyba Kopernik celowo wyłączył, aby mieć argument do żądania rekompensaty za utracone zyski z niesprzedanych biletów, hehe.

    Edit: na miłość boską nie tak śmiertelnie poważnie, proszę
    Ostatnio edytowane przez romeki ; 11-09-2013 o 21:50

  26. Powrót do góry    #6639
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    Cytat Zamieszczone przez romeki Zobacz posta
    Kaktus mi rośnie.
    Mało to PełO ma kłopotów? Toż dopiero opozycja ze wszystkich stron miałaby używanie.
    Pewnie skończy się na 666 liście otwartym.

    PS. Ciekawi mnie czy Ratusz zliczył miejsca z pustych placków na trybunach, co to je było widać w telewizorni? No bo przecież monitoring to chyba Kopernik celowo wyłączył, aby mieć argument do żądania rekompensaty za utracone zyski z niesprzedanych biletów, hehe.
    monitoring wyłączyło miasto ... a dokładniej Hertz... bo monitoring jest częścią przetargu o rozbudowę stadionu (więc znów wracamy do Jagiełowicza)

    Puste miejsca były związane z tym że ludzie stali na schodach. (poza jednym który zarzygany spał na schodach)
    Wolne miejsca zostały w 3 rzędzie stojące na koronie stadionu.

    To był już trzeci mecz na którym mieliśmy komplet.

  27. Powrót do góry    #6640
    Użytkownik Awatar vanpraag
    Dołączył
    25-04-2003
    Postów
    190
    Kliknij i podziękuj
    28
    Podziękowania: 10 w 5 postach
    W oczekiwaniu na finał nadeszła smutna informacja:

    http://espeedway.pl/news,w_toruniu_z...,64981,12.html
    Dodatkowa ciekawostka: Był pierwszym zawodnikiem klubu z Zielonej Góry, który wystartował w eliminacjach IMP (16 miejsce w ćwierćfinale w Tarnowie 1959r.)

  28. Powrót do góry    #6641
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Atakowanie Davidssona na tą chwilę jest bezsensowne.Na temat jego przydatności w zespole,nadziejach,rozczarowaniach można było rozmawiać jesienią.Teraz albo on albo nikt bo Gomólski w jego miejscu to zamienił stryjek...Davidsson zawsze może wygrać start i odpalić,Gomólski sprawia wrażenie jakby dopiero zaczynał treningi na żużlu.Adamczewski,Zgardzński,Strzelec to kiepsko wygląda na przyszły rok.Żaden z nich prócz Strzelca nic nie znaczy w randze młodzieżowej a tym bardziej w walce na ekstraligowym froncie będzie ciężko.Taki Cyfer Lucyfer jest drętwy w lidze ale już w zawodach młodzieżowych jest trochę innym zawodnikiem.Adamczewski nawet w zawodach młodzieżowych niczego nie rokuje.Jeśli Bunio uwolni świat polskiego żużla od wszelkich ograniczeń to Sasza może być juniorem...znając jednak życie ten świat za parę chwil będzie wyglądał tak http://www.youtube.com/watch?v=W96AbgE3jAo
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 11-09-2013 o 23:35

  29. Powrót do góry    #6642
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2009
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 27 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Atakowanie Davidssona na tą chwilę jest bezsensowne.Na temat jego przydatności w zespole,nadziejach,rozczarowaniach można było rozmawiać jesienią.Teraz albo on albo nikt bo Gomólski w jego miejscu to zamienił stryjek...Davidsson zawsze może wygrać start i odpalić
    Może Dobrucki liczy, że Gomólski będzie chociaż dojeżdżał do mety. W przypadku defektu lub wykluczenia któregoś z zawodników Torunia zawsze jest to ten jeden punkt.

  30. Powrót do góry    #6643
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Każdy, kto był w tym roku w Lesznie, widział, ile znaczy taki punkt i wie, ile trzeba było się modlić, żeby Jonas dojechał po niego do mety, co do końca biegu nie było oczywiste.

  31. Powrót do góry    #6644
    Stały bywalec Awatar Polonez_Truck
    Dołączył
    22-10-2011
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 100 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez vanpraag Zobacz posta
    Był pierwszym zawodnikiem klubu z Zielonej Góry, który wystartował w eliminacjach IMP (16 miejsce w ćwierćfinale w Tarnowie 1959r.)
    Ale jak to? Przecież historia Falubazu podobno rozpoczęła się w 1961...

  32. Powrót do góry    #6645
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    Cytat Zamieszczone przez Polonez_Truck Zobacz posta
    Ale jak to? Przecież historia Falubazu podobno rozpoczęła się w 1961...
    dokładnie jest tak jak piszesz. klub założyliśmy w 61, ale w związku z wszechobecną magią zakrzywiliśmy czasoprzestrzeń i wcześniej też jeździliśmy na żużlu

    edit: nie idźcie po bilety do focusa, kolejka na ponad 50 osób.
    Ostrowski na Jedności, i seven mają małe kolejki
    Ostatnio edytowane przez MrSelfDestruct ; 12-09-2013 o 10:55

  33. Powrót do góry    #6646
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,931
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Za PS

    Przed finałem niczego nie podpiszemy - mówi nam Robert Dowhan, prezes stowarzyszenia ZKŻ. - Jednak Andreas i jego menedżer Dawid Kozioł już wiedzą, na czym nam zależy. Chcemy trzy-, minimum dwuletniej umowy, bo jesteśmy z Jonssona zadowoleni. Mówiło się wcześniej, że on będzie chciał odejść do Bydgoszczy, ale temat, nawet jeśli się pojawił, to obecnie jest nieaktualny.


    W kuluarach mówi się, że Falubaz chce zostawić Jonssona, bo sprowadzenie nowego zawodnika będzie zdecydowanie bardziej kosztowne. - Ja patrzę na to inaczej - wyjaśnia Dowhan. - Przez trzy lata nie miałem z Jonssonem żadnych kłopotów. Kiedy trzeba było, przyjeżdżał nawet na akcje charytatywne, czyli robił dobrą robotę także poza torem. A w meczach nigdy nie schodził poniżej pewnego poziomu. Nawet teraz, choć w Grand Prix mu się nie wiedzie, uzyskał bardzo wysoką średnią w lidze. Poza tym fajnie się wkomponował w zespół, jest bezkonfliktowy i pasuje nam do koncepcji. Poczekajmy jednak jeszcze na mecze finałowe, w których liczymy na dobrą jazdę Jonssona. Liczę na to, że myśl o możliwości podpisania nowej umowy dodatkowo go zmobilizuje.


    Generalnie Falubaz nie zamierza być aktywny na transferowej giełdzie. Z wypożyczeń wracają Adam Strzelec i Aleksander Loktajew, więc klub będzie miał nadmiar zawodników.
    Dla mnie są to dobre wieści. Oceniam postawę AJ podobnie jak jego pracodawcy. Równie dobra wiadomość to ta odnośnie powrotu Strzelca i Saszki. Oby te wieści się zmaterializowały
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #6647
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Za PS



    Dla mnie są to dobre wieści. Oceniam postawę AJ podobnie jak jego pracodawcy. Równie dobra wiadomość to ta odnośnie powrotu Strzelca i Saszki. Oby te wieści się zmaterializowały
    Najlepsza jest sonda pod artykułem na PS.

    "Waszym zdaniem:
    Czy Andreas Jonsson przejdzie do Stelmetu?"

    No właśnie, jak sądzicie ?

  35. Powrót do góry    #6648
    Stały bywalec Awatar lugen
    Dołączył
    17-06-2009
    Postów
    1,162
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 248 w 94 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Najlepsza jest sonda pod artykułem na PS.

    "Waszym zdaniem:
    Czy Andreas Jonsson przejdzie do Stelmetu?"

    No właśnie, jak sądzicie ?
    W obliczu 2 miesięcznego rozbratu z koszykówką Mantasa Cesnauskisa jest to wielce prawdopodobne

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lugen za jego przydatny post!

    sobotch (12-09-2013)

  37. Powrót do góry    #6649
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    http://www.falubaz.com/Szlaka/Faluba...to-duza-szansa

    Trybuna może bedzie na finał, znając otoczke tej całej farsy z trybuną to należy się spodziewać jeszcze kilku przepychanek Ciekawe czy następny etap przebudowy planowany jest w następnym sezonie.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  38. Powrót do góry    #6650
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-05-2006
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    110
    Podziękowania: 18 w 9 postach
    Tako rzecze Kopernik:

    "Siatka na jelenie zostanie zdemontowana i w jej miejsce zamontowane będzie profesjonalne ogrodzenie".

    Tylko przyklasnąć choć o ile wiem to nie jelenie a dziki są utrapieniem ZG. No chyba że nie otake jelenie chodzi?

  39. Powrót do góry    #6651
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez romeki Zobacz posta
    Tako rzecze Kopernik:

    "Siatka na jelenie zostanie zdemontowana i w jej miejsce zamontowane będzie profesjonalne ogrodzenie".

    Tylko przyklasnąć choć o ile wiem to nie jelenie a dziki są utrapieniem ZG. No chyba że nie otake jelenie chodzi?
    A mało to jeleni u nas ?

    Swoją drogą, mi się najbardziej podobał początek wypowiedzi Kopernika:

    " Przed chwilą odbyliśmy spotkanie z dyrektorem MOSiR-u oraz kierownikiem budowy - Tomaszem Raszczukiem. Na szczęście nie było na nim prezesa firmy Sport Halls, ani pseudo managera projektu Arkadiusza Szula. Przez to, w mojej ocenie, trochę większa jest wiarygodność tego co się dowiedziałem."

    Nie ma co, prawdziwa sielanka

    Swoją drogą po wczorajszych wynurzeniach Mr Ping Ponga nie wyobrażam sobie, żeby Roberto i Sport Halls nie pozwali go za naruszenie ich dóbr osobistych. Wygraną mają w kieszeni.

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Jacazg (12-09-2013)

  41. Powrót do góry    #6652
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    To jest kpina czystej wody, żeby kmiot pokroju Jagiełłowicza zawalenie sprawy tłumaczył ustawką wykonawcy i głównego wroga.

    Oczywiście żadna umowa kontraktowa zawarta między miastem a SH nie przewiduje opóźnień ani konsekwencji w tym związanych, standard. Pewnie wymazali je gumką Dowhan z tym całym dyrektorkiem.

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Jacazg (12-09-2013)

  43. Powrót do góry    #6653
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,695
    Kliknij i podziękuj
    1,315
    Podziękowania: 1,327 w 784 postach
    Także jestem zdania, że AJ powinien pozostać. To zawodnik bezkonfliktowy, który może w tym sezonie lekko zawodzi [brak 3-ek na liderach obcych drużyn],
    ale uważam że dobrze wkomponował się w nasz zespół. Ponadto sympatyczna z niego osoba. Na pikniku w Mostkach pojawił się z kontuzją, a wcale nie musiał tam być. Mamy na tyle mocny team, że AJ nie musi być jednym z liderów, chociaż na takiego był tutaj kontraktowany. Ale jest on także zawodnikiem, który w każdej chwili może powrócić do dyspozycji sprzed roku, a wtedy będzie wymiatał na poziomie 12 pkt w meczu, bo stać go na to.
    Co do Strzelca, to jego powrót to także dobry ruch. Powrót po rocznej banicji, być może sprawi, że Adaś nieco spoważniał i inaczej podchodzi do swej pracy. Przecież to, że poszedł na wypożyczenie wynikało z braku postępów, a nawet z uwsteczniania się jego i Rogowskiego. Dobrze, że startował we Włókniarzu, jest objeżdżony i mam nadzieję, że po powrocie pozytywnie się zezłości i będzie chciał swoją jazdą udowodnić to, że zbyt wcześnie go skreślono.

  44. Powrót do góry    #6654
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,931
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Przecież to, że poszedł na wypożyczenie wynikało z braku postępów, a nawet z uwsteczniania się jego
    Nie, no. Przegiąłeś. Adaś w zasadzie zanotował progres wyników w stosunku do sezonu poprzedniego. Świadczyć o tym może KSM który miał po prostu za wysoki, coś ponad 4,???. I to był główny powód, ze został wypożyczony. Adamczewski miał niższy KSM od Strzelca. W większości jednak jeździł na pozycji seniorskiej w Unii. Wizualnie sprawiał lepsze wrażenie. Jak widać wrażenia punktów nie robią
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 12-09-2013 o 20:45
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #6655
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,695
    Kliknij i podziękuj
    1,315
    Podziękowania: 1,327 w 784 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie, no. Przegiąłeś. Adaś w zasadzie zanotował progres wyników w stosunku do sezonu poprzedniego. Świadczyć o tym może KSM który miał po prostu za wysoki, coś ponad 4,???. I to był główny powód, ze został wypożyczony. Adamczewski miał niższy KSM od Strzelca. W większości jednak jeździł na pozycji seniorskiej w Unii. Wizualnie sprawiał lepsze wrażenie. Jak widać wrażenia punktów nie robią
    Może i o KSM chodziło, ale pamiętam że miał słabsza końcówkę sezonu i rozczarowywał wraz z Rogowskim. Była nawet taka wypowiedź po sezonie, Dobruckiego o ile pamiętam, w której był zawiedziony ich postawą na torze i brakiem postępów.

  46. Powrót do góry    #6656
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Panowie my tu gadu gadu a Klaudia w debiucie 3 pkt zrobiła. Co prawda na trupach, ale co tam, sztuka jest sztuka !

  47. Powrót do góry    #6657
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,931
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Hmm, Klaudia jak Klaudia, pojeździła sobie dziewczyna troszkę. Ale Alex popisał się lepsza zdobyczą punktową od Kamila. I znowu Rafał będzie miał mętlik w głowie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #6658
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    1,003
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 237 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, Klaudia jak Klaudia, pojeździła sobie dziewczyna troszkę. Ale Alex popisał się lepsza zdobyczą punktową od Kamila. I znowu Rafał będzie miał mętlik w głowie.
    Adamczewski nawet zdobył mniej punktów jak cienki Nowak.
    A Szmajowa licząc statystyką Lugena ma ciągle skuteczność 0%

  49. Powrót do góry    #6659
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    Cytat Zamieszczone przez marass Zobacz posta
    Adamczewski nawet zdobył mniej punktów jak cienki Nowak.
    A Szmajowa licząc statystyką Lugena ma ciągle skuteczność 0%
    ale jej odwaga jest o 1000% większa od odwagi Davidssona.

  50. Powrót do góry    #6660
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, Klaudia jak Klaudia, pojeździła sobie dziewczyna troszkę. Ale Alex popisał się lepsza zdobyczą punktową od Kamila. I znowu Rafał będzie miał mętlik w głowie.
    Gdybym to ja był na miejscu Dobruckiego to żadnego mętliku bym nie miał. Pod 2/10 wstawiłbym Adamczewskiego, a na juniora poszedłby Zgardziński. Biorąc pod uwagę formę Davidssona i Gomólskiego dla mnie sprawa jest prosta.

    pozdr

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •