Strona 140 z 199 PierwszyPierwszy ... 4090130138139140141142150190 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,256 do 6,300 z 8955

Wątek: FALUBAZ Zielona Góra 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #6256
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    Falubazik90 (22-08-2013)

  3. Powrót do góry    #6257
    Początkujący
    Dołączył
    20-08-2013
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Do 2011 roku poziom zbliżony.

  4. Powrót do góry    #6258
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    "...Po drugie - jeśli chodzi o Iversena - do Stali Gorzów poszedł zawodnik, który miał tam stanowić o sile drużyny..."

    ???
    o sile drużyny mieli stanowić Gollob, Pedersen i Zagar . PUK był właśnie zapchajdziurą na 5 pkt.

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ursus za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (22-08-2013)

  6. Powrót do góry    #6259
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    o sile drużyny mieli stanowić Gollob, Pedersen i Zagar . PUK był właśnie zapchajdziurą na 5 pkt.
    Zgadza się.

    ale Władek zabrał go do leśniczówki na rozmowę i po krótkiej rozmowie PUK został TOP8 na świecie.

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi MrSelfDestruct za jego przydatny post!

    sobotch (22-08-2013)

  8. Powrót do góry    #6260
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    ??

    Zagar?

    Głosy dochodzące od gorzowskiego kierownictwa mówiły wówczas chyba o czym innym.

  9. Powrót do góry    #6261
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    "... Zagar?..."

    Własnie tak było. Iver przychodził do nas jako uzupełnienie składu i nic więcej. Zakontraktowano go dopiero wtedy , gdy okazało się , że Jozin nie wypożyczy Pawlickiego.

  10. Powrót do góry    #6262
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    No to i ja powiem pare slow w temacie:

    RUSTY - wielu dobrze Ci tu wypomnialo, ze PUK dostawal pelno szans na pokazanie sie i bylo ich az za duzo bo nie mielismy go potem kim zastepowac. Stad bylo sciaganie Gjedde, Swiderskich i innych "Kesslerow" czy "Krukow" juz w trakcie sezonu. Pamietam jak dzis jak we Wrocku objezdzali jego i Fredke uwazani za I ligowych Wegrzyk ze Slaboniem na 5:1 a potem w audycji Bialoglowego kazdy sie wkurzal, ze nie ma kim zastapic tych partaczy, ktorzy mienia sie jezdzcami z GP. Zazwyczaj Iversen beznadziejnie wychodzil juz ze startu i potem nawet jego poprawna jazda nic nie dawala.

    Odchodzac od nas Iversen mial dziesiatki biegow w ktorych przywozil 0 lub 1 a ze swieca szukac bylo takich na 2-3 pkt. W Lesznie mozna bylo smialo zakladac albo kazdym innym wyjezdzie, ze nawet juniorzy druzyny przeciwnej beda dla niego zagrozeniem.

    W takiej Bydgoszczy Dobrucki potrafil swego czasu zrobic 18 pktow (3,3,3,3,3,3) co dla PUKa na wyjezdzie bylo jak senne marzenie.

    Davidsson przychodzac do nas mial w CV 17 pkt na naszym torze jako nasz przeciwnik a niezle sezony w Bydgoszczy czy Czewie (lepsze w kazdym razie od Ivera). W sezonie gdy przyszedl do nas Jonas mial on lepsze wyniki niz Niels w Stali, choc w Stali dunczyk nie kaleczyl juz tak strasznie jak w Falubazie. Decyzja ta byla jak najbardziej sluszna. Davidsson potrafil wystartowac jak z katapulty i fruwac na torze co bylo jak mila odmiana po meczarniach dunczyka w alce o trzecie miejsce zazwyczaj.

    Ktos napisal, ze porownywanie Ivera i Jonasa to jak Protasa i Jedrzejaka a dobre statystyki przytoczyl Blacktop i widac, ze Jonas mial lepsze sezony niz Iversen.

    Soboth - jak uwazasz, ze PUK mial malo szans w Falubazie to chyba nie chodzilismy na te same mecze. Ja po niejednym zawalonym przez niego meczu wkurzalem sie i postulowalem o odsuniecie go od skladu a wlasnie nie bylo na kogo! Jakby nie zmiana zawodzącego od 3 lat PUKa na Davidssona to bysmy nie mieli moze zlota DMP.

    Mysle, ze Iversen z jakiegos powodu mial beznadziejne motocykle jezdzac u nas i przegrywal biegi juz po 30 metrach zazwyczaj. Nie wiem czy to wina braku zaangazowania, czy zbyt malo inwestowanych srodkow, czy problemy z dopasowanie sprzetu do naszej ligi. Faktem jest, ze startowal w Polsce juz iles sezonow i malo mnie obchodzi bo mial tyle szans, ze powinien dawno zrobic cos aby mu te motocykle jechaly. Ilez mielismy czekac?!

    Gorzow mial fuksa po prostu i tyle. Nie wypalil im Andersen ale za to Niels jak najbardziej i tyle.


    A zmieniajac temat to ciekaw jestem czy nasi juz ogladaja nagrania meczow z Tarnowa i analizuja. Moim zdaniem powinni pogadac z Miedziakiem, Przedpelskim czy kto tam ostatnio dobrze jechal, jakie ustawienia dobierac na Moscicach. Oprocz tego analiza sciezek jazdy na materialach z meczow z Tarnowa bo na trasie tam tez czesto tracilismy pozycje. Moim zdaniem bez szerokich dzialan przygotowawczych calej druzyny, jak treningi, spotkania, wywiad w srodowisku i analizy poszczegolnych nagran biegow, nie damy rady wygrac w Tarnowie a wtedy bedzie ciezko w rewanzu przy naszym latwym torze i wielkiej presji.


    Swoja droga, to nasz tor w ostatnim meczu z Czestochowa powodowal, ze mecz mozna by nazwac pojedynkiem spod tasmy. No moze Davidsson pokazywal jak mozna sie jeszcze dac objechac nawet na takim torze a Duzers przeciwnie, jak wyprzedzic nawet na takiej nawierzchni. Reszta to byly przypadkowe wyniki biegow zalezne od spasowania na starcie i loterii z wstrzeleniem sie w tasme. Jak wyszlo to naszym to bylo 5:1, jak przyjezdym w kolejnym starcie to zaraz 1:5. Nawet Czaja po wygranym starcie mogl przyjechac z kolega na podwojne zwyciestwo a Jarek Hampel przegrac z dwoma rywalami po zepsutym starcie. Czyli dopasowanie na starcie, troche szczescia, wstrzelenia sie w tasme, moze przechtrzenia sedziego i suma sumarum, kto mial wiecej lepszych wyjsc to wygranych biegow a co za tym idzie wygral mecz.
    Dobrze, ze to bylismy my

  11. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Eneasz za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (22-08-2013), Reptile (22-08-2013)

  12. Powrót do góry    #6263
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Jeszcze raz bardzo proszę o nieporównywanie Iversena do drewnianego melepety, bo to przecież jawna kpina. Dziękuję

    Eneasz, nie będę się powtarzał. Dla mnie oczywistym jest fakt, że Falubaz nie był dla Iversena idealnym klubem. Może presja, może kibice, może Dowhan lub Żyto, cholera wie, co. Koniec końców znalazł się w innym, mniej wymagającym miejscu i dopiero teraz widać, jak potrafi jeździć. Skończyło się lepiej dla niego, jeśli twierdzicie że dzięki Davidssonowi dla nas również, to nie mam pytań Co do statystyk, prawie takie same ma zawodnik pokroju Roberta Kościechy, co niekoniecznie każe stawiać go w jednym szeregu z ww.

    PS. Dla ścisłości, Dobrucki zrobił 18 punktów w siedmiu startach, 5 trójek + po drodze 2 i 1 Iversen kiedyś też tak umiał, o czym również wspominałem.
    Ostatnio edytowane przez sobotch ; 22-08-2013 o 13:07

  13. Powrót do góry    #6264
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Za Waszą niewiedzą przemawia choćby fakt że ktoś taki jak Świderski,Kessler czy Kruk nigdy nie byli zmiennikami dla Puka a już wymienianie takich autorytetów jak Kruk woła o pomstę do nieba.Jedynym zmiennikiem był Gjedde który był tak cienki że nawet Pukowi bez formy w niczym nie zagrażał.Po niedługim czasie z resztą się zawinął.W sezonie 2009 Iversen był już jedną nogą w żużlowym rynsztoku ale to się tyczyło jedynie występów w Falubazie bo w każdej innej lidze prezentował się na swoim normalnym(jak na tamte czasy poziomie)W Gorzowie zaczynał z tego samego pułapu co początkowo w Falubazie tyle że tam musiał bić się o skład z Andersenem,przeszedł jakby ponownie tą samą drogę.Liczono na coś lepszego od Ruuda i te 5-7 punktów uznawano jako przyzwoity wynik.W klubie nad Wartą nie było żadnych podziałów na "swoich" "mniej swoich" i "obcych" ponieważ w zasadzie cały zespół składał się z najemników.Tutaj już na ten temat napisał sobotch więc nie ma sensu pisać drugi raz.Życie samo pokazało ile dla tych swoich znaczy być swoim...W lidze angielskiej czy szwedzkiej coś takiego nie istnieje,tam się zapieprza,ludzie są bardziej cierpliwi,nikt nie patrzy z kąd pochodzi zawodnik,czy jest bardziej Wolves czy mniej Wolves.Nikt nie napisze "Protasiewicz kończ Waść karierę" kiedy nie idzie.Zawodnik musi czuć że klub wiąże z nim jakieś nadzieje,kiedy nie ma formy to nie jedzie i tu nie widziałem jakiegoś focha ze strony duńczyka który przyjmował to z pokorą ale nie może być tak że ktoś robi ważne punkty w meczu o finał a w rewanżu nie ma dla niego miejsca składzie.To się nazywa "Its a Joke"A tym dla których ważniejsze są statystyki proponuję wypierdzielić na zbity pysk Protasiewicza bo Nicky ma dużo lepsze od niego.Idąc tą retoryką zacznijmy ustalać skład Falubazu na podstawie aktualnych statystyk.Tak byłoby najlepiej
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 22-08-2013 o 13:16

  14. Powrót do góry    #6265
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Jeszcze raz bardzo proszę o nieporównywanie Iversena do drewnianego melepety, bo to przecież jawna kpina. Dziękuję

    Eneasz, nie będę się powtarzał. Dla mnie oczywistym jest fakt, że Falubaz nie był dla Iversena idealnym klubem. Może presja, może kibice, może Dowhan lub Żyto, cholera wie, co. Koniec końców znalazł się w innym, mniej wymagającym miejscu i dopiero teraz widać, jak potrafi jeździć. Skończyło się lepiej dla niego, jeśli twierdzicie że dzięki Davidssonowi dla nas również, to nie mam pytań Co do statystyk, prawie takie same ma zawodnik pokroju Roberta Kościechy, co niekoniecznie każe stawiać go w jednym szeregu z ww.

    PS. Dla ścisłości, Dobrucki zrobił 18 punktów w siedmiu startach, 5 trójek + po drodze 2 i 1 Iversen kiedyś też tak umiał, o czym również wspominałem.
    Cykor miał sens w 2011 r. i się sprawdził o tyle, że jego punkty bardzo przyczyniły się do zdobycia przez nas majstra. Niestety błędem było pozostawienie go w składzie na kolejne sezony. Każdy liczył że gorzej już pojechać nie można a KSMem pasował nam idealnie. Teraz wiemy że to był błąd, ale co jeśli nasz Cykor znowu będzie miał dzień konia i wygrywając starty zrobi nam te 10 pkt w Tarnowie ?
    Poczekajmy z końcową oceną do końca sezonu (co nie zmienia faktu, że nawet jeśli Cykor w ostatnich 4 meczach sezonu wykręci średnią na poziomie 3.0/bieg to i tak należy się z nim pożegnać).

  15. Powrót do góry    #6266
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    E tam , narzekacie na Jonasa , a on wszystko w portalu SF wyjaśnił :

    "Wydaje mi się, że zabrakło mi szczęścia, w tym spotkaniu miałem po prostu pecha. W moim trzecim wyścigu dobrze wystartowałem, ale obrałem złą ścieżkę i spadłem z pierwszego miejsca na ostatnie, zapisując na swoim koncie kolejne zero. Taki dla mnie trudne, ale taki jest żużel"

    Facet jeno złą ścieżkę wybrał , a czepiacie się .

  16. Powrót do góry    #6267
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Carlitos, to dlaczego permanentnie deprecjonujesz dnie konia w wykonaniu Iversena? Tak sobie tylko gadam dla gadania, ale obiektywności w odpowiedziach ani widu ani słychu

  17. Powrót do góry    #6268
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Wykopie się po sezonie Jonasa, wprowadzą nowe przelotowe tłumiki i w następnym sezonie Jonas niczym Iversen bedzie czesał w lidze.

    Tylko w innym klubie
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Bruno Schulz (22-08-2013)

  19. Powrót do góry    #6269
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Carlitos, to dlaczego permanentnie deprecjonujesz dnie konia w wykonaniu Iversena? Tak sobie tylko gadam dla gadania, ale obiektywności w odpowiedziach ani widu ani słychu
    Ale czy ja powiedziałem że z PUKa nie było żadnego pożytku w Falubazie ? Miał ze 3 naprawdę udane i ważne dla nas mecze. Tylko że to ciut mało jak na 4 lata współpracy. Swego czasu miałem mały wkład żeby w drużynie zmienić ustawienie par i dać PUKowi więcej szans na startowanie z wewnętrznych pól, ale to i tak nic nie dało. Dawał ciała jak zwykle. Ile jeszcze mieliśmy czekać na ujawnienie się jego talentu ?
    Natomiast Cykor jest dla mnie już dawno skreślony i jestem zły że przez te 2 lata nie znaleźliśmy dla niego żadnej realnej alternatywy z KSM 2.50.

  20. Powrót do góry    #6270
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Dla ścisłości, Dobrucki zrobił 18 punktów w siedmiu startach, 5 trójek + po drodze 2 i 1 Iversen kiedyś też tak umiał, o czym również wspominałem.
    Dla Dobruckiego 10 + to był standard. Dla Iversena taki wynik to był kosmos. Nie przypominam sobie żeby kiedykolwiek zrobił 18 pkt. Nie chodzi tutaj o żaden klimat klubowy, bo w czasach startów w Falubazie Iversen był podobną miernotą jak teraz Davidsson co pokazują statystyki więc porównanie ich na podstawie tamtych lat ma sens choćbyś nie wiem jak zaklinał rzeczywistość, że jest inaczej. Nie chce mi się już dłużej dyskutować na temat Iversena. Facet miał tutaj swoje 5 minut, nie wykorzystał, a ew. pogłoski o ściągnięciu go do ZG na miejsce Jonssona traktuję jako niesmaczny żart.
    TeamLindgren

  21. Powrót do góry    #6271
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Po Davidssonie przyjdzie następny,potem jeszcze następny,potem jeszcze następny i każdy z nich będzie takim samym miernotą a tutaj będzie się polemizować który z nich był bardziej lub mniej przydatny dla FalubazuW klubie prosperującym na zdrowych sportowych zasadach nie dopuszcza się do sytuacji aby zawodnik przez dwa a nawet trzy sezony nie mógł złapać odpowiedniego rytmu a co najlepsze dzisiaj trzeba by Scherlocka Holmesa aby rozwiązać zagadkę co było tego przyczyną bo nikt tak naprawdę nic nie wie.Jeśli ktoś jest słaby,nie rokuje lub olewa temat to już po jednym czy góra dwóch sezonach powinien wylecieć z drużyny.Dowhan wcale się nie palił aby po czterech latach pogonić duńczyka tylko sam zawodnik postanowił zmienić klimaty więc w jego miejscu pojawił się Davidsson.W tej chwili oglądacie kolejnego zahipnotyzowanego gościa a klubowi to pasuje bo liczą że Davidsson pojedzie dobre mecze w play off i tak koło się zamyka.Jak Jonas da ciała w mediach przeczytacie że ten zawodnik musiał tu być ze względu na KSM,jak pojedzie dobrze to dostanie kolejną szanse a jeśli zmieni klimaty pojawi się nowy zawodnik itd.Zacznie się nowa dyskusja na temat milionów szans jakie dostawał Jonas Davidsson.Naiwność to nie grzech

  22. Powrót do góry    #6272
    Początkujący
    Dołączył
    21-09-2009
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękował 3 razy w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Po Davidssonie przyjdzie następny,potem jeszcze następny,potem jeszcze następny i każdy z nich będzie takim samym miernotą
    W przyszłym sezonie w Falubazie, w podstawowym składzie zwolnią się dwa miejsca seniorskie po Cykorze i Jabolu (mam nadzieję, że z AJ'em to tylko ploty). Ich miejsce zajmie Sasza i Dudek. Wiem, że żaden z nich to nie Twój ukochany PUK, ale którego z nich nazywasz miernotą?!

  23. Powrót do góry    #6273
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    ale którego z nich nazywasz miernotą?!
    Słuszna uwaga. Rusty, który z nich to miernota ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #6274
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ciekawe, kto sobie da rękę uciąć za to, że ten wymarzony skład rzeczywiście nastąpi

  25. Powrót do góry    #6275
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2012
    Postów
    794
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 306 w 169 postach
    Dzisiaj rezerwowym w Lidze Juniorów jest Perzyński. Wznowił przygodę ze speedwayem?

  26. Powrót do góry    #6276
    Stały bywalec Awatar Polonez_Truck
    Dołączył
    22-10-2011
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 100 w 55 postach
    Tak sobie teraz uświadomiłem, że w tym Falubazie musi być coś nie tak. Przypomnijcie sobie ilu było na przestrzeni kilku ostatnich lat zawodników, którzy w tygodniu wymiatali, a gdy przychodziła niedziela i kolejka w Polsce to dopadała ich jakaś niemoc. Iversen, Lindgren, Davidsson, Holta... Nazbierało się trochę. Czyżby jakiś syndrom?

  27. Powrót do góry    #6277
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2008
    Postów
    393
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Jest ostro. Kampania rozpoczęta.

    http://adf.ly/UQIDQ
    Ostatnio edytowane przez zuzelfan ; 22-08-2013 o 20:08

  28. Powrót do góry    #6278
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Słuszna uwaga. Rusty, który z nich to miernota ?
    Na razie żaden ale Puk nie był miernotą przychodząc do Falubazu.Wiadomo tylko że jako miernota z niego wyszedł.Sasza to zdaję się nie jest jeszcze rewelacja skoro wysłaliście go na obóz do Bydgoszczy prawda?

  29. Powrót do góry    #6279
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    Cytat Zamieszczone przez Polonez_Truck Zobacz posta
    Tak sobie teraz uświadomiłem, że w tym Falubazie musi być coś nie tak. Przypomnijcie sobie ilu było na przestrzeni kilku ostatnich lat zawodników, którzy w tygodniu wymiatali, a gdy przychodziła niedziela i kolejka w Polsce to dopadała ich jakaś niemoc. Iversen, Lindgren, Davidsson, Holta... Nazbierało się trochę. Czyżby jakiś syndrom?
    zapomniałeś o: Protasiewicz, Hampel, Dudek, Dobrucki, Kłopot, Pedersen, Walasek... jest masa zawodników których Falubaz zniszczył

  30. Powrót do góry    #6280
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    O!
    Zrobiłem sobie dobową przerwę od forum, wracam, a tu dyskusja z Rustym o Puku (tym razem podanym w pysznym sosie JD).
    No kto by się spodziewał?
    Ostatnio edytowane przez MoherPower ; 22-08-2013 o 21:17

  31. Powrót do góry    #6281
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,522
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,748 w 766 postach
    Z Rustym jest jak z talibem, ktorego ktos chce przekonać, że nie moze strzelać do żony za wziecie prysznica bez ubrania. Może strzelać i już, a PUKa nikt nie kochał i sie marnował.

  32. Powrót do góry    #6282
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Falubaz to drużyna która od kilku lat należy do ścisłej czołówki polskiej ekstraligi żużlowej.Rzecz ma się w tym że ten zasłużony ciekawą historią klub od wielu lat żeruje z tego co ma na talerzu.Protasiewicz,Walasek,Hancock,Hamill,Nicky teraz Hampel to są wszystko tak zwane gotowce,zawodnicy wielkiego formatu którzy ukształcili się w innych środowiskach ale ich dorobek sportowy w żadnej mierze nie jest zasługą tego klubu tylko Falubaz jako klub opętany żużlową magią z tego korzystał wykorzystując fakt że tutaj kibiców się nie sieje...tutaj kibice i sponsorzy sieją się sami.

    W kategorii zawodnicy z niczego Falubaz jest klubem który nie stworzył kompletnie nic.Większość nazwisk takich jak Kłopot,Marcinkowski,Kurmański,Lindgren,Iversen,D avidssonowie,Klindt,Alden,Woelbert,Kling,Wodjakow, Sówka,Strzelec i paru innych talentów z Zielonej Góry lub innych okolic świata nie osiągneli w tym klubie nic a wręcz staczali się po równi pochyłej.Kurman podobno pod presją(tylko jaką?)strzelił samobója,inni byli niezrównoważeni bądz upośledzeni,zawsze był jakiś powód ale generalnie każdy z nich totalnie się nie sprawdził,zawiódł oczekiwania...Puk Iversen podniósł się niczym Feliks z popiołów dopiero w barwach największego wroga.

    Sasza ŁOKTAJEW to taki napięty balon w stylu dawnego Lindgrena.Już jest swój,już go wszyscy kochają ale kiedy pojawi się kontuzja,nie trafi ze sprzętem,będzie gorszy sezon,nie zostanie mistrzem świata szybko stanie się głupim ruskiem który zabiera miejsce w składzie tym bardziej swoim.Już te klimaty się powtarzają od lat
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 22-08-2013 o 22:37

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi RUSTY za jego przydatny post!

    alexbart (25-08-2013)

  34. Powrót do góry    #6283
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    .Puk Iversen podniósł się niczym Feliks z popiołów dopiero w barwach największego wroga.
    A kto to ten "Felek z popiołów" ? Też jeździł w Falubazie

    Rusty, na boga, przestań już. Bo jeśli Ty miałbyś mieć rację pisząc te bzdety to by musiało znaczyć, że Falubaz trzeba natychmiast rozwiązać. Mało, że nikogo tu nie stworzyli to jeszcze złamali życie tylu zawodnikom. Tylko w łeb sobie strzelić
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 22-08-2013 o 22:59
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #6284
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Falubaz to drużyna która od kilku lat należy do ścisłej czołówki polskiej ekstraligi żużlowej.Rzecz ma się w tym że ten zasłużony ciekawą historią klub od wielu lat żeruje z tego co ma na talerzu.Protasiewicz,Walasek,Hancock,Hamill,Nicky teraz Hampel to są wszystko tak zwane gotowce,zawodnicy wielkiego formatu którzy ukształcili się w innych środowiskach ale ich dorobek sportowy w żadnej mierze nie jest zasługą tego klubu tylko Falubaz jako klub opętany żużlową magią z tego korzystał wykorzystując fakt że tutaj kibiców się nie sieje...tutaj kibice i sponsorzy sieją się sami.

    W kategorii zawodnicy z niczego Falubaz jest klubem który nie stworzył kompletnie nic.Większość nazwisk takich jak Kłopot,Marcinkowski,Kurmański,Lindgren,Iversen,D avidssonowie,Klindt,Alden,Woelbert,Kling,Wodjakow, Sówka,Strzelec i paru innych talentów z Zielonej Góry lub innych okolic świata nie osiągneli w tym klubie nic a wręcz staczali się po równi pochyłej.Kurman podobno pod presją(tylko jaką?)strzelił samobója,inni byli niezrównoważeni bądz upośledzeni,zawsze był jakiś powód ale generalnie każdy z nich totalnie się nie sprawdził,zawiódł oczekiwania...Puk Iversen podniósł się niczym Feliks z popiołów dopiero w barwach największego wroga.

    Sasza ŁOKTAJEW to taki napięty balon w stylu dawnego Lindgrena.Już jest swój,już go wszyscy kochają ale kiedy pojawi się kontuzja,nie trafi ze sprzętem,będzie gorszy sezon,nie zostanie mistrzem świata szybko stanie się głupim ruskiem który zabiera miejsce w składzie tym bardziej swoim.Już te klimaty się powtarzają od lat
    kur.wa!! szybko zadzwonię do Dudka aby uciekał z Falubazu.

    Może jest jeszcze szansa że w gorzowie się odbuduje i jakimś fartem coś osiągnie w żużlu

    Nie pozwólmy Dowhanowi zmarnować kolejnego zawodnika.

  36. Powrót do góry    #6285
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    HehDudek się nie zmarnuję ponieważ należy do tej grupy "bardziej swojskich" więc nawet jak przycieniuje przez rok czasu to nikt mu głowy nie urwie i nikt nie krzyknie "Za co ci ch... płacą" Dopóki sam nie ulegnie obcym pokusom to raczej mu nic nie grozi a jego tata sam rozwiąże problemy z którymi się borykaCo do zawodników "mniej swoich" to również staliście się ostatnio jakby bardziej rodzinni bo gdyby dawniej mieli tak dobrze jak teraz Davidssonówna to pewnie Puk albo Klindt byłby teraz postrachem Hampela

  37. Powrót do góry    #6286
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,158
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 453 w 184 postach
    Rusty , proszę Cię . Przenieś wątek o boskim Puku , do wątku klubowego galaktycznych . Mają tam wakacje , dużo czasu na medytacje pt. " co by było gdyby ..." . Chłopak jest ich więc wylewaj swoje żale właśnie tam . My tu mamy zaraz walkę o medale . Zamiast ściągać we wrześniu gacie ze skarpetkami na zawarciu , jedziemy do Cieślaka i na tym trzeba się skupić . Kolegów uprzejmie proszę o zaprzestanie dyskusji na ten temat , bo zaraz nam wyciągnie Jaworka który musiał uciekac na zachód , Krzystyniaka gnębionego przez klub uciekającego do Leszna i Henia Olszaka który z tego wszystkiego miał problem alkoholowy . Dowhan by wtedy nastolatkiem ale na pewno maczał w tym palce . A tak najlepiej to zaloguj się na forum argentyńskiego piłkarskiego klubu River Plate i zapytaj dlaczego pożałowali kilkaset dolarów i Leo Messi musiał szukać szczęścia w Barcelonie i nie eksplodował u nich .
    TYLKO FALUBAZ

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi xmanagerx za jego przydatny post!

    Jacazg (23-08-2013)

  39. Powrót do góry    #6287
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,042
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez xmanagerx Zobacz posta
    Rusty , proszę Cię . Przenieś wątek o boskim Puku , do wątku klubowego galaktycznych . Mają tam wakacje , dużo czasu na medytacje pt. " co by było gdyby ..." . Chłopak jest ich więc wylewaj swoje żale właśnie tam . My tu mamy zaraz walkę o medale . Zamiast ściągać we wrześniu gacie ze skarpetkami na zawarciu , jedziemy do Cieślaka i na tym trzeba się skupić . Kolegów uprzejmie proszę o zaprzestanie dyskusji na ten temat , bo zaraz nam wyciągnie Jaworka który musiał uciekac na zachód , Krzystyniaka gnębionego przez klub uciekającego do Leszna i Henia Olszaka który z tego wszystkiego miał problem alkoholowy . Dowhan by wtedy nastolatkiem ale na pewno maczał w tym palce . A tak najlepiej to zaloguj się na forum argentyńskiego piłkarskiego klubu River Plate i zapytaj dlaczego pożałowali kilkaset dolarów i Leo Messi musiał szukać szczęścia w Barcelonie i nie eksplodował u nich .
    Czemu ma przenosic? przeciez koszula juz zaczał na niego polowac

    http://www.espeedway.pl/news,zaczelo...,64462,12.html

  40. Powrót do góry    #6288
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Młody Anglik żądał podobno wielkich pieniędzy tłumacząc, że Sparta Wrocław nadal chce go u siebie a firma Betard zamierza wyłożyć środki na jego nowy kontrakt. Woffinden już zresztą paradował w czapeczce z logiem firmy w trakcie ostatnich zawodów Grand Prix. W tej sytuacji zielonogórzanie odsunęli temat na bok i zwrócili się do Nielsa Kristiana Iversena. Duńczyk usłyszał, że w Falubazie zarobi o 400 tysięcy złotych więcej niż w Stali Gorzów, gdzie w tym roku skasował 1,7 miliona złotych. Na razie Iversen nie rozstrzygnął, czy przyjąć propozycję. Jednak Zielona Góra kusi, bo Andreas Jonsson uparł się, że chce wrócić do Bydgoszczy.
    Za chusteczkę nie mogę skumać dlaczego to niby "AJ uparł się by wrócić do Bydzi" ? Przecież sami bydgoszczanie sami ledwo przędą, kasa co roku na minusie, mówi się tam już po cichu, ze Polonię opuści Buczek czy Woźniak. A AJ rzekomo bardzo chce do Bydzi ? Ni jak tego nie kumam

    Rusty, a jak Dowhanowi uda się ściągnąć Puka to będziesz mu bił brawo ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #6289
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Czemu ma przenosic? przeciez koszula juz zaczał na niego polowac

    http://www.espeedway.pl/news,zaczelo...,64462,12.html
    Ten gostek zaczyna już swoją jazde, w sezonie ogórkowym ma szanse się wybić ze swoimi hitami.

    Ale jeżeli coś jest na rzeczy z AJ, to chyba nie myślicie ,że Dowhanik ściągnie jakiegoś "ogórasa" w razie odejśćia AJ.

    Jeszcze troche i zacznie się polowanie na busy , kto gdzie jaki widział Ale narazie trzeba się skupić na dwóch dwumeczach do odjechania, bo nie wszyscy mają już wakacje i sezon trwa.

    P.S Rok temu bidon był prawie dogadany z Falubazem Troche dystansu do tego typu nowinek. Sezon jeszcze trwa.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 23-08-2013 o 11:55
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  42. Powrót do góry    #6290
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Ale narazie trzeba się skupić na dwóch dwumeczach do odjechania, bo nie wszyscy mają już wakacje i sezon trwa.
    Hmm, chyba regulamin jest jednak mocno do du***py w tym punkcie. Okazuje się, ze z zawodnikami którzy już zakończyli sezon można prowadzić rozmowy. Czyli w naszej sytuacji można gadać z zawodnikami Wrocka, Rzeszowa, Bydzi, Gorzowa, Leszna i Gniezna. Pozostali muszą czekać (przynajmniej oficjalnie) do połowy września.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #6291
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, chyba regulamin jest jednak mocno do du***py w tym punkcie. Okazuje się, ze z zawodnikami którzy już zakończyli sezon można prowadzić rozmowy. Czyli w naszej sytuacji można gadać z zawodnikami Wrocka, Rzeszowa, Bydzi, Gorzowa, Leszna i Gniezna. Pozostali muszą czekać (przynajmniej oficjalnie) do połowy września.
    Narazie to tylko pewnie podgrzewanie atmosfery transferowej. Ja byłbym za pozostaniem AJ, ale to raczej oczywiste ,że gdy AJ odejdzie , to przyjdzie ktoś z czołówki SE.

    Dowhan chyba się nie osłabi po zniesieniu KSM-u Jeszcze długie miesiące i bedzie 3.000 wizji składów.
    Jeszcze troche i się zacznie, i bedą nagówki Dudek ponoć odejdzie, Sasza odejdzie, AJ odejdzie, MBJ na wypożyczenie itd ...

    Przecież Walasek już w Falubazie i celowo spuścił Rzeszów , aby móc przejść do Falubazu

    Troche dystansu , bo zawodników dobrych bedzie wielu do wżięcia i busów bedzie oporowo pod klubami

    Tutaj masz ,że AJ by widzieli w Lesznie http://bez-hamulcow.przegladsportowy...erwszy-cennik/

    Także więcej luzu Panowie, z tygodnia na tydzień składy będą się zmieniały jak w kalejdoskopie Draiusz O. zaczyna szoł
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 23-08-2013 o 12:28
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  44. Powrót do góry    #6292
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Za chusteczkę nie mogę skumać dlaczego to niby "AJ uparł się by wrócić do Bydzi" ? Przecież sami bydgoszczanie sami ledwo przędą, kasa co roku na minusie, mówi się tam już po cichu, ze Polonię opuści Buczek czy Woźniak. A AJ rzekomo bardzo chce do Bydzi ? Ni jak tego nie kumam

    Rusty, a jak Dowhanowi uda się ściągnąć Puka to będziesz mu bił brawo ?
    Pewnie że tak ale głupi by był,do bicia braw nie byłoby okazji bo by musiał z Jabolem bić się o składNa stronie River Plate piszą że Messi to ***** i popuszcza w gacie jak się denerwuje.Porównanie tej drużyny do Barcelony to tak jakby porównać Piasta Czerwieńsk do Legii Warszawa a Falubaz Zielona Góra to nie jest Piast Czerwieńsk tylko bogata drużyna która takich Iversenów powinna przerabiać na Terminatorów!Rzeczywistość jest taka że te Wszystkie Walaski,Protasiewicze itd.musieli udowadniać swoją wartość w innych klubach,potem wracają bo np.Jonsson popada w powolny marazm
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 23-08-2013 o 13:26

  45. Powrót do góry    #6293
    Stały bywalec Awatar Polonez_Truck
    Dołączył
    22-10-2011
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 100 w 55 postach
    RUSTY, a może to jest dokładnie odwrotnie? Może tacy Iversenowie, w takim klubie gdzie niczego nie brakuje, płacone zawsze na czas i to pewnie najwięcej na rynku powinni się przeistaczać w Terminatorów Żużlowych Torów? Dla czego to klub ma odpowiadać za to, że zawodnikowi nie jedzie sprzęt i że większość sezonu wozi się daleko z tyłu? A Jonssonowi czego tu brakuje, że jak piszesz popada w powolny marazm (ładny mi marazm - średnia 2,105 pkt/bieg). Też jest tu ciemiężony?
    Może czasem warto spojrzeć na pewne sprawy z drugiej strony?

  46. Powrót do góry    #6294
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Rzeczywistość jest taka że te Wszystkie Walaski,Protasiewicze itd.musieli udowadniać swoją wartość w innych klubach,potem wracają bo np.Jonsson popada w powolny marazm
    Rusty, te wszystkie Walaski, Protasiewicze itd. musieli w pewnym okresie czasu odejść za chlebem. Po to aby mogli się dalej rozwijać sportowo. U nas wtedy była bida z nędzą. Dzisiaj w Falubazie mają jedne z lepszych warunków do uprawiania tego sportu. A mimo to taki Walasek wolał zmienić otoczenie, i nie wnikam tu już czy ze względu na prezesa czy może decydowały o tym inne czynniki.

    Hmm, z tego co pisze OStafiński to w Rzeszowie mają zatrudnić Żytę. Ciekaw jestem jaką tam będą przygotowywali nawierzchnię w nowym sezonie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #6295
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Z kronikarskiego obowiązku: równo za półtorej godziny zacznie się czwarta doba dyskusji z Rustym o Puku. Idziemy na rekord?
    Ostatnio edytowane przez MoherPower ; 23-08-2013 o 21:23

  48. Powrót do góry    #6296
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez MoherPower Zobacz posta
    Z kronikarskiego obowiązku: równo za półtorej godziny zacznie się czwarta doba dyskusji z Rustym o Puku. Idziemy na rekord?
    Już tylko z tego względu apeluję do Roberta - nie próbuj zatrudnić PUKa w Falubazie. Rusty nas zamęczy !

  49. Powrót do góry    #6297
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez MoherPower Zobacz posta
    Z kronikarskiego obowiązku: równo za półtorej godziny zacznie się czwarta doba dyskusji z Rustym o Puku. Idziemy na rekord?
    Niektórzy lubią się pokopać z "koniem" A to zazwyczaj kończy się w taki sposób :



    Oby tylko Saszka wrócił! A jeżeli nie AJ to Tajski.

    Iversen niech sobie zostanie na Zawarciu, niech mają swoje Bożyszcze, przyćmił tam chyba wszystkich.
    Potem Władek nie da spokoju ,że to przecież jego zasługa i magicznego toru ,że Iversen jedzie kosmos a niedobry Dowhan go podkupił.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 23-08-2013 o 22:34
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  50. Powrót do góry    #6298
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    AJ zainwestował trochę szmalu w Bydgoszczy i okolicy więc może być coś na rzeczy.
    Dodatkowo trzeba pamiętać, że dla Niego żużel to nie jedyne źródło dochodu więc może chce zmiany i powrotu na stare śmieci.

    Zobaczymy jak będzie.

    Jeśli chodzi o PUKa to mam nadzieję, że nigdy już Go w naszym klubie nie zobaczymy.

  51. Powrót do góry    #6299
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    PUK-nijmy za błędy...

  52. Powrót do góry    #6300
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2004
    Postów
    421
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 43 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez MoherPower Zobacz posta
    Z kronikarskiego obowiązku: równo za półtorej godziny zacznie się czwarta doba dyskusji z Rustym o Puku. Idziemy na rekord?
    przecież jeszcze nie zaczęli nawet wyciągać z YT poszczególnych biegów i wykonywać analizy psychologicznej zawodnika na podstawie obranej trajektorii jazdy. daj im szanse!
    ale fakt - popcorn już mi się skończył....

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •