Strona 24 z 199 PierwszyPierwszy ... 1422232425263474124 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,036 do 1,080 z 8955

Wątek: FALUBAZ Zielona Góra 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1036
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez falubaz77 Zobacz posta
    Forumowe głąby kapuściane, macie odpowiedz!!
    Chyba tylko nieliczni, jak SFP wierzyli w takie cos

  2. Powrót do góry    #1037
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,423
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Jutro Darek O co wymyśli ... Dworakowski już wiedział o tym od dawna po co te "czarowanie "

  3. Powrót do góry    #1038
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2004
    Postów
    421
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 43 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Chyba tylko nieliczni, jak SFP wierzyli w takie cos
    Kopernik zdradzał w tajemnicy takie niusy Dariuszowi, żeby Jarka dociskać

  4. Powrót do góry    #1039
    Użytkownik Awatar Bloniek
    Dołączył
    10-09-2012
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    To mogę podziękować Dowhanowi, że rozwiązał mój problem dojazdów na mecze z Poznania, gdzie studiuję. Się przejadę na wyjazd do Gniezna, bo taka okazja może się znowu bardzo długo nie przydarzyć i może raz zobaczę nową trybunę jak się prezentuje .

    Jeszcze brakuje w tym przypadku juniora z zewnątrz na poziomie Przedpełskiego...

    Ciekaw jestem frekwencji na stadionie jeśli armia zaciężna będzie zawodzić. Dla kogo wtedy ludzie mają przychodzić? Tylko dla widowiska i zje.. nastroju przy braku wyników? Mogliśmy mieć skład złożony z wychowanków, który nie ustępuje temu zestawieniu co siedzi w głowie Roberta, ale nie, po co jak można sobie kupić zawodników. Bardziej martwi to, że są tacy kibice, którym to wszystko odpowiada.

  5. Powrót do góry    #1040
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Chyba tylko nieliczni, jak SFP wierzyli w takie cos
    On chyba jeszcze w to wierzy

  6. Powrót do góry    #1041
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2008
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bloniek Zobacz posta
    To mogę podziękować Dowhanowi, że rozwiązał mój problem dojazdów na mecze z Poznania, gdzie studiuję. Się przejadę na wyjazd do Gniezna, bo taka okazja może się znowu bardzo długo nie przydarzyć i może raz zobaczę nową trybunę jak się prezentuje .

    Jeszcze brakuje w tym przypadku juniora z zewnątrz na poziomie Przedpełskiego...
    A to może lepiej wyjdzie dla ciebie będziesz miał więcej czasu na nauke- życzymy powodzenia A Start Gniezno tez fajna drużyna, więc kupuj czerwono- czarny szal i ze śpiewem na ustach dopinguj Startowców Przedpełski? Dla mnie objetnie, czy juniroem drugim będzie zielonogórzanin, czy torunianin. Wymagam tylko od niego PEŁNEGO zaangażowania i chęci rozwoju - no i braku chodzenia na wódeczke do HVN czy X Demona. Czasem osoba z zewnątrz jest lepsza niż lokalna gwiazdeczka, która ledwo bo ledwo potrafi przejechać płynnie cztery kółka. Pozdrawiam w tym miejscu Adama S.

    Hampel w Falubazie? Fantastyczna wiadomość Robercie Senatorze - dziękuję

    ps. Bull Fan - respect

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Plustek za jego przydatny post!

    kiki (30-11-2012)

  8. Powrót do góry    #1042
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez comora Zobacz posta
    Kopernik zdradzał w tajemnicy takie niusy Dariuszowi, żeby Jarka dociskać
    Nie tylko, Robert z TG przy kawce uzgodnili sobie pomagać w sezonie transferowym a pan O. jak zwykle posłużył za pożytecznego idiotę

  9. Powrót do góry    #1043
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2011
    Postów
    92
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 34 w 23 postach
    Ale z czego się tutaj cieszyć? Hampel fajny gość ale nie kosztem Loktajewa. Możemy mieć świetny skład z Saszą i Zengotą a my się decydujemy na parę Hampel - Jabłoński lub nie daj boże Hampel-Jankowski? To jeszcze Adamczewskiego ściągnijmy. Z Dobruckim jako trenerem będziemy mieli Unię Leszno II, tak jak kiedyś mieliśmy Stal Gorzów II. Nadal mam nadzieję, że z tym Hampelem to ściema jakaś... No chyba że podpisał, ale od sezonu 2014

  10. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Villanova_Junction za jego przydatny post!

    Bloniek (29-11-2012), Mildura (29-11-2012), Waldzior (30-11-2012), lugen (30-11-2012)

  11. Powrót do góry    #1044
    Użytkownik Awatar Bloniek
    Dołączył
    10-09-2012
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez Plustek Zobacz posta
    ps. Bull Fan - respect

    Wg Bull fana 5-tego Hampel jest jeszcze na wakacjach przecież

  12. Powrót do góry    #1045
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2004
    Postów
    421
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 43 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Nie tylko, Robert z TG przy kawce uzgodnili sobie pomagać w sezonie transferowym a pan O. jak zwykle posłużył za pożytecznego idiotę
    tak - zdecydowanie było jakieś, nawet telepatyczne, domyślne porozumienie. inaczej zdementowaliby to na samym początku.
    - więc albo naprawdę gadali (były jakieś przedbiegi)
    - albo dla dobra podbijania stawki Tomka, wkurzania Paczpana i dociskania Jarka obydwaj nie mieli nic przeciwko, żeby Dariusz pisał

    Cytat Zamieszczone przez Bloniek Zobacz posta
    Wg Bull fana 5-tego Hampel jest jeszcze na wakacjach przecież
    Z jednej strony bull.fanowi już wszyscy pogratulowali, jakby tym razem rewelacja PS była prawdziwa (umowy przecież nie ma), z drugiej bull.fan twierdzi, że Jarek jest na wakacjach, a PS, że podpisał list wczoraj. To ja już nie wiem... ktoś ściemnia. Nawet jeżeli Jarek będzie jeździł tzn, że ktoś po prostu strzelał...

  13. Powrót do góry    #1046
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Faktycznie - może warto do Zielonej na mecze jeździć na Unię II
    Gratuluję zdobycia Jarka - niech Wam da dużo radości z jazdy.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mildura za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (29-11-2012)

  15. Powrót do góry    #1047
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez comora Zobacz posta
    Z jednej strony bull.fanowi już wszyscy pogratulowali, jakby tym razem rewelacja PS była prawdziwa (umowy przecież nie ma), z drugiej bull.fan twierdzi, że Jarek jest na wakacjach, a PS, że podpisał list wczoraj. To ja już nie wiem... ktoś ściemnia. Nawet jeżeli Jarek będzie jeździł tzn, że ktoś po prostu strzelał...

    Przypomina mi się prezentacja Falubazu, Urzad Marszałkowski i słynne " Halo, Nicki? " Panowie, zyjemy w dobie internetu. Ja ostatnio pilem z kolegą drinka przez SKYPE, wiec co za problem nowemu prezesowi zabłysnąć przed jakims telebimem ( najlepiej tym na ul. Westerplatte ) majac na łaczu Jarka nurkujacego przy rafie gdzies na Dominikanie mowiacego w przekazie " jestem 100% Fabulasem " ?

  16. Powrót do góry    #1048
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Cytat Zamieszczone przez unia1938 Zobacz posta
    Niech RD zamówi podwójną ilość kawioru w loży VIP, gdyż nadchodzi największa gwiazda speedwaya Pani Pati Hampel
    Pati biorę na siebie. Dla Falubazu zrobię wszystko

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi MoherPower za jego przydatny post!

    kiki (29-11-2012)

  18. Powrót do góry    #1049
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Właśnie o tym trąbili na tvp.1 a co najważniejsze potwierdza to Półtorakowa.Gollob 100% Apator,Hampel 100% Falubaz!Jakby co nie wyszło to będzie na Kopernika bo on teraz jest Prezesem.Pozostaje mi połączyć się w bólu z Ciesielem i Moherem:eek-newrzystańcie do mojej koalicji bo co ten biedny chłopak teraz zrobi?Nikuda ma daroga... Z Iversem i być może Fredką będzie mu lepiej.W zasadzie pojedziemy jak u siebie

  19. Powrót do góry    #1050
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Przypomina mi się prezentacja Falubazu, Urzad Marszałkowski i słynne " Halo, Nicki? "
    A nie było to czasem w hali Uniwerku?

  20. Powrót do góry    #1051
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,865
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    A nie było to czasem w hali Uniwerku?
    Oczywiście, że w hali Uniwerku. A na dodatek to Smoleń telefonował do Nickiego


    Pati biorę na siebie. Dla Falubazu zrobię wszystko
    No, no. Ty to wiesz jak wyławiać najsmakowitsze "zakąski" jednocześnie dbając o dobre imie klubu

    P.s

    Widzę, że Rusty (w naszym wątku i Stali) próbuje zmontować Falubaz "RUSTY" II na zawarciu
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 29-11-2012 o 20:51
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #1052
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez MoherPower Zobacz posta
    Pati biorę na siebie. Dla Falubazu zrobię wszystko
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No, no. Ty to wiesz jak wyławiać najsmakowitsze "zakąski" jednocześnie dbając o dobre imie klubu
    E-tam
    Zwykła świnia i samolub

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi AlterEgo za jego przydatny post!

    kiki (29-11-2012)

  23. Powrót do góry    #1053
    Stały bywalec Awatar alexbart
    Dołączył
    11-02-2005
    Postów
    1,358
    Kliknij i podziękuj
    502
    Podziękowania: 121 w 57 postach
    Cytat Zamieszczone przez Villanova_Junction Zobacz posta
    Ale z czego się tutaj cieszyć? Hampel fajny gość ale nie kosztem Loktajewa. Możemy mieć świetny skład z Saszą i Zengotą a my się decydujemy na parę Hampel - Jabłoński lub nie daj boże Hampel-Jankowski? To jeszcze Adamczewskiego ściągnijmy. Z Dobruckim jako trenerem będziemy mieli Unię Leszno II, tak jak kiedyś mieliśmy Stal Gorzów II. Nadal mam nadzieję, że z tym Hampelem to ściema jakaś... No chyba że podpisał, ale od sezonu 2014
    No wlasnie. Z czego sie tu cieszyc. Wszystko ma granice. Kto tu jest dla kogo? Mnie coraz ciezej utozsamiac sie z takim poprzebieranym Falubazem. Wynalazki, plastrony, teraz Hampel, czytam o jakims Pieszczku, czy Gomolskim. Szkoda, ze nie mamy wlasnych utalentowanych juniorow, ze nie ma naturalnej wymiany kadr. Kupowanie juniorow w ZG to kompletna porazka. Ten zespol bedzie wygladal jak jakis obwozny cyrk. Szkoda. Smutne...
    Toen was geluk nog heel gewoon: http://myweb.tiscali.co.uk/speedway2/wtc90.htm

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi alexbart za jego przydatny post!

    lugen (30-11-2012)

  25. Powrót do góry    #1054
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    565
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez alexbart Zobacz posta
    No wlasnie. Z czego sie tu cieszyc. Wszystko ma granice. Kto tu jest dla kogo? Mnie coraz ciezej utozsamiac sie z takim poprzebieranym Falubazem. Wynalazki, plastrony, teraz Hampel, czytam o jakims Pieszczku, czy Gomolskim. Szkoda, ze nie mamy wlasnych utalentowanych juniorow, ze nie ma naturalnej wymiany kadr. Kupowanie juniorow w ZG to kompletna porazka. Ten zespol bedzie wygladal jak jakis obwozny cyrk. Szkoda. Smutne...
    Nigdy nie dogodzisz niektórym. Latami mieliśmy swoich wyśmienitych juniorów, teraz po Dudku nie widać nikogo, od 15-20 lat albo i więcej zawsze był przynajmniej jeden bardzo dobry, a bylo też wielu wybitnych. Taka posucha teraz że może i trzeba kupić juniora, też mi to jakoś nie się nie uśmiecha ale żeby dramat robić. Co do plastronów, jest KSM to i muszą być plastrony, facet póki co 1 sezon od dawna gdzie faktycznie mocno zmieniona drużyna się zapowiada (Hampel + podobno junior) ale czy to powód do płaczu? Myślę że nie. Pamiętać trzeba że renoma klubu to też sukcesy, one przyciągają sponsorów, nikt nie lubi dawać kasy na spadające drużyny. Taki rok, trzeba przeżyć z Hampelem, Jonssonem, Protasiewiczem, Dudkiem, Davidssonem i kimś tam jeszcze, takie mamy teraz problemy, faktycznie, aż się odechciewa chodzić na żużel...

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dzemba_zg za jego przydatny post!

    Plustek (29-11-2012)

  27. Powrót do góry    #1055
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Alexbart: dwóch naszych juniorów dostawało szansę i jakoś niespecjalnie z niej skorzystali.

  28. Powrót do góry    #1056
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2008
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez dzemba_zg Zobacz posta
    Nigdy nie dogodzisz niektórym. Latami mieliśmy swoich wyśmienitych juniorów, teraz po Dudku nie widać nikogo, od 15-20 lat albo i więcej zawsze był przynajmniej jeden bardzo dobry, a bylo też wielu wybitnych. Taka posucha teraz że może i trzeba kupić juniora, też mi to jakoś nie się nie uśmiecha ale żeby dramat robić. Co do plastronów, jest KSM to i muszą być plastrony, facet póki co 1 sezon od dawna gdzie faktycznie mocno zmieniona drużyna się zapowiada (Hampel + podobno junior) ale czy to powód do płaczu? Myślę że nie. Pamiętać trzeba że renoma klubu to też sukcesy, one przyciągają sponsorów, nikt nie lubi dawać kasy na spadające drużyny. Taki rok, trzeba przeżyć z Hampelem, Jonssonem, Protasiewiczem, Dudkiem, Davidssonem i kimś tam jeszcze, takie mamy teraz problemy, faktycznie, aż się odechciewa chodzić na żużel...
    Dokładnie tak! Sąsiedzi z północy podbierają nam Jankowskiego, negocjują z Hlibem, gwiazdy z 2012 roku trzaskają drzwami, legenda i jedyny mistrz odchodzi a u nas płacze się, że prezes zbudował skład, który pozwoli nam walczyć o najwyższe cele. Normalnie paranoja, ale cóż taki kraj i zdążyłem się przyzwyczaić, że malkontentów u nas jest mnóstwo.

  29. Powrót do góry    #1057
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Cytat Zamieszczone przez alexbart Zobacz posta
    No wlasnie. Z czego sie tu cieszyc. Wszystko ma granice. Kto tu jest dla kogo? Mnie coraz ciezej utozsamiac sie z takim poprzebieranym Falubazem. Wynalazki, plastrony, teraz Hampel, czytam o jakims Pieszczku, czy Gomolskim. Szkoda, ze nie mamy wlasnych utalentowanych juniorow, ze nie ma naturalnej wymiany kadr. Kupowanie juniorow w ZG to kompletna porazka. Ten zespol bedzie wygladal jak jakis obwozny cyrk. Szkoda. Smutne...
    Alexbarcie, tak teraz to właśnie wygląda. Smutne, ale prawdziwe - i trzeba się, niestety, dostosować.
    Pocieszam się, że piłka nożna jakoś przez to przeszła - i ludzie w Polsce nadal utożsamiają się z klubami, mimo że pojedynczy piłkarz gra w takim klubie średnio pewnie ze 3-4 sezony, a nie jak kiedyś -10-15...

    Osobiście bym nie brał Hampela tylko zainwestował w Saszkę. Wierzę, że w przyszłym roku młody zrobi średnią na poziomie Hampela przed kontuzją w tym roku. No ale to jest moja WIARA, a Dowhan woli mieć PEWNOŚĆ... w sumie zrozumiałe. I jeśli to tylko posunięcie strategiczne a konto sezonu 2014 - to jakoś to pewnie odżałuję... ostatecznie Gollob też błysnął w lidze w barwach Wybrzeża - żeby potem przez 12 bodaj sezonów jechać dla Bydzi... tak się pocieszam...
    Ostatnio edytowane przez MoherPower ; 29-11-2012 o 21:48

  30. Powrót do góry    #1058
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Jeśli wszystko dobrze pójdzie po myśli nowego prezesa,Deresińskiego(Leszczynianina w Warszawie a teraz Bydgoszczy) i Kanclerza,który będzie dyrektorem do spraw sportowych w Polonii będziemy mogli powitać waszego Rosjanina na wypożyczeniu,który będzie musiał odejść gdy wzmocni was Hampel - takie są informacje od Ostafińskiego i na facebooku(profile ludzi związanych z Polonią) .
    Nie wiem czy tak będzie na pewno,ale są takie opcje i przymiarki by wzmocnić Polonię Wardem,Loktajewem i zostawić Buczka i Emila i Kościechę.

  31. Powrót do góry    #1059
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta
    A nie było to czasem w hali Uniwerku?
    Bylem pewien ze Urzad Marszałkowski, ale to moze rok pozniej. Moge sie mylic


    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Oczywiście, że w hali Uniwerku. A na dodatek to Smoleń telefonował do Nickiego
    A czy ja napisalem, ze ktos inny?
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 29-11-2012 o 21:51

  32. Powrót do góry    #1060
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta
    E-tam
    Zwykła świnia i samolub
    Ojtam!

    W tym sezonie obiecałem wziąć na siebie Kręcinę, więc należy mi się jakaś miła odmiana

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi MoherPower za jego przydatny post!

    kiki (29-11-2012)

  34. Powrót do góry    #1061
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,812
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Skład Polonii z Emilem,Buczkiem,Wardem,Lokatejewem,Kościechą,Wo niakiem i Curyło niemożliwy ze względu na wysoki ksm i muszą wybrać między Saszą a Wardem bądź zrezygnować z Kostka...

  35. Powrót do góry    #1062
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Jabol i Davidsson juz gorzej nie pojada, moga tylko lepiej. Na pewno Jabol jest wiecej warty niz jego KSM=2,5

    Pozdro
    Moze nie pojada gorzej ale co jak nie pojada lepiej tylko tak samo jak w tym roku? Dlaczego sa tylko trzy opcje, jak nie gorzej to lepiej... ja widze tez trzecia, rownie zla czyli ze moga pojechac tak samo niestety...

  36. Powrót do góry    #1063
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Jeśli wszystko dobrze pójdzie po myśli nowego prezesa,Deresińskiego(Leszczynianina w Warszawie a teraz Bydgoszczy) i Kanclerza,który będzie dyrektorem do spraw sportowych w Polonii będziemy mogli powitać waszego Rosjanina na wypożyczeniu,który będzie musiał odejść gdy wzmocni was Hampel - takie są informacje od Ostafińskiego i na facebooku(profile ludzi związanych z Polonią) .
    Nie wiem czy tak będzie na pewno,ale są takie opcje i przymiarki by wzmocnić Polonię Wardem,Loktajewem i zostawić Buczka i Emila i Kościechę.
    Pisalem o tym juz wczoraj. Tez tak slyszalem. Ponoc Polonia dobre sianko placi za wypozyczenie Saszki.

  37. Powrót do góry    #1064
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,423
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    http://www.youtube.com/watch?v=FRyIYNr41Ng



    Jarek "startowiec " Hampel oj chyba jest inaczej ..


    p.s MoherPower senator ci już pozwolił pisać posty ... pozdro

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kiki za jego przydatny post!

    Plustek (29-11-2012)

  39. Powrót do góry    #1065
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,865
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    A czy ja napisalem, ze ktos inny?
    A czy ja pisałem, że Ty tak pisałeś


    W tym sezonie obiecałem wziąć na siebie Kręcinę, więc należy mi się jakaś miła odmiana

    Hmm, no nie wiem. Nie zmagałeś się z Kręciną ani minuty na W69 a już chciałbyś taką premię ? Jak Ci nie wstyd
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #1066
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2008
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    http://www.youtube.com/watch?v=FRyIYNr41Ng



    Jarek "startowiec " Hampel oj chyba jest inaczej ..
    Aj w żółtym, Jarek biały= 1-5 dla gości!

  41. Powrót do góry    #1067
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A czy ja pisałem, że Ty tak pisałeś
    " a na dodatek..." brzmi jakbys poprawial. mniejsza o to

  42. Powrót do góry    #1068
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez MoherPower Zobacz posta
    Ojtam!

    W tym sezonie obiecałem wziąć na siebie Kręcinę, więc należy mi się jakaś miła odmiana
    Jeżeli opcja z Kręciną jest aktualna, to odpuszczam Ci Pati

  43. Powrót do góry    #1069
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    "Hmm, no nie wiem. Nie zmagałeś się z Kręciną ani minuty na W69 a już chciałbyś taką premię ? Jak Ci nie wstyd"

    No wiesz, Mariusz, ale należy mi się za gotowość
    Kiki: właściwie to mi jeszcze nie pozwolił, to takie moje próbne jazdy tylko

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi MoherPower za jego przydatny post!

    kiki (30-11-2012)

  45. Powrót do góry    #1070
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez Villanova_Junction Zobacz posta
    Ale z czego się tutaj cieszyć? Hampel fajny gość ale nie kosztem Loktajewa.
    W Toruniu się cieszą, że Gollob kosztem Warda, to jest dopiero dramat! IMHO Saszka jest jednym z najbardziej perspektywicznych zawodników młodego pokolenia - obok wymienionego i duńskiej nowej fali - kluby jednak stawiają na rutyniarzy, kiedy za jednego z nich mogliby mieć dwóch czy trzech zdolnych młokosów. Ale kto bogatemu zabroni? Jest potężne pragnienie do powrotu na szczyt u tegorocznych uczestników "finału pocieszenia". Nie wiem czy to ten KSM, czy po prostu taki już urok współczesnego żużla, że będziemy co roku przeżywać transferowy rollercoster i słuchać jak nasze gwiazdy pragną co roku cieszyć coraz to nowszych kibiców.

  46. Powrót do góry    #1071
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    W Toruniu się cieszą, że Gollob kosztem Warda, to jest dopiero dramat!
    Przepraszam, można wiedzieć co brałeś?

  47. Powrót do góry    #1072
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Polewaczka - kto, oprócz Buszmena - cieszy się z tej zamiany?

  48. Powrót do góry    #1073
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Polewaczka - kto, oprócz Buszmena - cieszy się z tej zamiany?
    Działacze Unibaksu?

  49. Powrót do góry    #1074
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta
    Działacze Unibaksu?
    Oczywiste, że przede wszystkim ci, którzy pociągają za sznurki. Od tego roku w Toruniu już nikt kibiców o zdanie nie pyta

  50. Powrót do góry    #1075
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,039
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Oczywiste, że przede wszystkim ci, którzy pociągają za sznurki. Od tego roku w Toruniu już nikt kibiców o zdanie nie pyta
    To tak samo jak w Zielonej Górze.

  51. Powrót do góry    #1076
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    To tak samo jak w Zielonej Górze.

    Tutaj akurat sie mylisz. Jest sporo osob takich jak ja, dla ktorych priorytetem jest Sasza, ale z tego co widze to wiekszosc jest za opcja z Hampelem w skladzie. Chyba, ze o jakies inne kwestie Ci chodzi?

    edit: Wlasnie nieopodal na parkingu stoi bus Dawida Lamparta. Czyzby przymierzali go na zawodnika z KSM 2,5 do ZG ? Bo watpie, zeby zawodnik jechal z Rzeszowa dac tylko swoja oferte.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 30-11-2012 o 11:20

  52. Powrót do góry    #1077
    Stały bywalec Awatar lugen
    Dołączył
    17-06-2009
    Postów
    1,162
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 248 w 94 postach
    Cytat Zamieszczone przez Villanova_Junction Zobacz posta
    Ale z czego się tutaj cieszyć? Hampel fajny gość ale nie kosztem Loktajewa. Możemy mieć świetny skład z Saszą i Zengotą a my się decydujemy na parę Hampel - Jabłoński lub nie daj boże Hampel-Jankowski?
    No właśnie tego też nie rozumiem.

    Skuteczność wyjazdowa w przeliczeniu na pokonanych przeciwników z łączną ilością pok.przeciwników dla poszczególnych trójek kolarzy na końcu, czyli co zyskaliśmy z JH, a co mieć mogliśmy z SL i GZ:

    HAMPEL DAVIDSSON JABŁOŃSKI SUMA
    26 : 18 59% 6 7 : 25 22% 2 3 : 21 13% 1 => 9
    LOKTAJEV ZENGOTA DAVIDSSON
    33 : 63 34% 3 31 : 47 40% 4 7 : 25 22% 2 => 9


    Z góry uprzedzam, że pisanie o tym jakoby w przyszłym sezonie Hampel będzie w stanie pokonać średnio 8 przeciwników w meczu od razu obalę takim samym argumentem, że Sasza i Zengi pokonają po minimum 5 przeciwników, co i tak razem będzie dawało większą siłę niż osamotniony Jarek "czołgista" Hampel.

    Cytat Zamieszczone przez MoherPower Zobacz posta
    Dowhan woli mieć PEWNOŚĆ... w sumie zrozumiałe.
    Na razie to Dowhan może mieć PEWNOŚĆ, że od przedsezonowych dochodów może odliczyć karnety sztuk 2.

  53. Powrót do góry    #1078
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,039
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Tutaj akurat sie mylisz. Jest sporo osob takich jak ja, dla ktorych priorytetem jest Sasza, ale z tego co widze to wiekszosc jest za opcja z Hampelem w skladzie. Chyba, ze o jakies inne kwestie Ci chodzi?
    O waszych działaczy.Wiekoszść kibicow u was chce Saszy nawet bez Hampela.Ale nie licza sie z waszym zdaniem.Macie placic i ogladac to co wam sprezentuja.Czyli tak jak w Toruniu z Gollobem.

  54. Powrót do góry    #1079
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    O waszych działaczy.Wiekoszść kibicow u was chce Saszy nawet bez Hampela.Ale nie licza sie z waszym zdaniem.Macie placic i ogladac to co wam sprezentuja.Czyli tak jak w Toruniu z Gollobem.
    masz chyba klopoty z liczeniem. Z tego co widze tutaj na forum to za Sasza jestem ja, Lugen, dzemba_zg, Ciesiel, Alter, Alexbart, grafii to chyba wszystko ( jesli kogos pominalem to sorry ). Za Hampelem cala reszta. Podobne glosy sa jak rozmawiam z ludzmi na miescie. Tez wiekszosc cieszy sie z tego Hampela. Ja niestety nie i bede trzecim niekupionym karnetem.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 30-11-2012 o 11:39

  55. Powrót do góry    #1080
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Oczywiste, że przede wszystkim ci, którzy pociągają za sznurki. Od tego roku w Toruniu już nikt kibiców o zdanie nie pyta
    Też nie pytałbym o zdanie tych, przez których muszę płacić kary

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •