Strona 73 z 199 PierwszyPierwszy ... 2363717273747583123173 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,241 do 3,285 z 8955

Wątek: FALUBAZ Zielona Góra 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3241
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/33...ajlepszy-wynik Trudno nie być pełen podziwu dla Pana Prezesa Wszechmogącego.To bardzo mądre słowa,wręcz święte słowa...kibicuję aby te słowa wypowiedział jeszcze raz kiedy Falubaz z powodu jakiś dziwnych zbiegów wydarzeń nie załapał by się do rund finałowych

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi RUSTY za jego przydatny post!

    dockm (27-01-2013)

  3. Powrót do góry    #3242
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,820
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,372 w 3,156 postach
    .kibicuję aby te słowa wypowiedział jeszcze raz kiedy Falubaz z powodu jakiś dziwnych zbiegów wydarzeń nie załapał by się do rund finałowych
    A po co ci "jeszcze raz" ? Przecież raz powiedział :

    To nie jest tak, że chcemy, aby większe pieniądze należały się konkretnym klubom. Sport jest nieprzewidywalny i większe pieniądze będą należały się tym klubom, które osiągną najlepszy wynik. Dzisiaj nie wiemy jaki to będzie klub - przyznaje Dowhan.
    Nie wystarczy Ci ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #3243
    Użytkownik
    Dołączył
    18-10-2011
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez michalgruby Zobacz posta
    Skoro poprawna forma to "lesznianie" to wytłumacz mi dlaczego ten sam redaktor mówi "drużyna leszczyńska", a nie "drużyna lesznianska" ?? Bo nie rozumiem.
    Bo prawidłowe formy to "lesznianin" (rzeczownik) i "leszczyński/a/ie" (przymiotnik). Stąd zapewne błędne "leszczynianin" - od dużo częściej używanego przymiotnika.
    Ludzie potocznie zazwyczaj nie używają nazw mieszkańców miast kończących się na -in - częściej na -ak, więc błędny "leszczynianin" powstał zapewne w gazetach.

    Prawidłowa nazwa mieszkańca wywiedziona od dawnej nazwy to "leszcznianin"

    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    kwestia poprawności językowej w telewizji publicznej jest mocno dyskusyjna. ta sama telewizja na określenie rdzennych mieszkańców ameryki nadal używa słowa "indianie", choć określenie to powstało w wyniku pomyłki europejskich odkrywców ameryki, którym wydawało się, że dopłynęli do indii. tej samej telewizji nie przeszkadza, że w samej ameryce - z szacunku dla tych ludzi - nie używa się określenia "indianie", ale stosuje się inne nazwy, przez nich akceptowane.
    "Indianin" to błąd rzeczowy, a nie językowy. Błąd językowy to "Indianiec".
    Jest w tym jakaś racja, żeby iść za językową praktyką - i tak często się robi. Ale bez przesady - nie można wszystkiego dopasować do niekompetentnych użytkowników języka, bo stanie się on chaotyczny - będzie np. "szedłem" i "przyszłem", powiedzenie "po najmniejszej linii oporu" i cała masa głupot.
    O ile można dopuścić formę "leszczynianin" jako (nowo)tradycyjną, to nie można usuwać prawidłowej językowo formy "lesznianin". Trochę tolerancji dla językoznawców i tych, którzy chcą używać języka wg reguł.
    Ostatnio edytowane przez pandada ; 26-01-2013 o 18:33

  5. Powrót do góry    #3244
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Jakos prof. Miodek mial inne zdanie na ten temat.

  6. Powrót do góry    #3245
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    mariusz ...ale ten pan juz nie raz? sie wypowiadal na rozne regulaminowe tematy . akceptowal je popieral publicznie! a pozniej nie raz sie wycofywal z nich ... np. jeden z gp? ksm? czy tez regulamin finansowy? tylko widac zalezlo to od punktu siedzienia i widzenia oraz mozliwosci
    od to juz nie prezes klubu zuzlowego ale senator czyli polityk widac warszawka juz nasiakl? oby nos mu sie nie zaczal wydluzac
    Ostatnio edytowane przez pyra ; 26-01-2013 o 20:57
    pyra

  7. Powrót do góry    #3246
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A po co ci "jeszcze raz" ? Przecież raz powiedział :



    Nie wystarczy Ci ?
    Pewnie że powiedział ale doskonale wie że Falubaz będzie się liczył w walce o medale,jest bardzo pewny siebie.Trzymam za to że to powie jeszcze raz gdyby tak nie było...Jak to mówi Prezes "Sport jest nieprzewidywalny"

  8. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi RUSTY za jego przydatny post!

    dockm (27-01-2013)

  9. Powrót do góry    #3247
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,820
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,372 w 3,156 postach
    Trzymam za to że to powie jeszcze raz gdyby tak nie było...
    No, no. A w związku z tym to pewnie trzymasz za tym aby Falubaz nie załapał sie do PO. O to Ciebie podejrzewam

    No bo wtedy Rusty Twoja satysfakcja byłaby murowana, co nie ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #3248
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No, no. A w związku z tym to pewnie trzymasz za tym aby Falubaz nie załapał sie do PO. O to Ciebie podejrzewam

    No bo wtedy Rusty Twoja satysfakcja byłaby murowana, co nie ?
    To kibic anty-Falubazowy , to oczywiste ,że by się cieszył jakby Falubazowi się noga podwinęła.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 27-01-2013 o 21:04

  11. Powrót do góry    #3249
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    mariusz ...ale ten pan juz nie raz? sie wypowiadal na rozne regulaminowe tematy . akceptowal je popieral publicznie! a pozniej nie raz sie wycofywal z nich ... np. jeden z gp? ksm? czy tez regulamin finansowy? tylko widac zalezlo to od punktu siedzienia i widzenia oraz mozliwosci
    od to juz nie prezes klubu zuzlowego ale senator czyli polityk widac warszawka juz nasiakl? oby nos mu sie nie zaczal wydluzac
    A może podasz przykład prezesa, który głosuje przeciw zapisom regulaminu pasującym aktualnie do zarządzanego zespołu?

  12. Powrót do góry    #3250
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    To kibic anty-Falubazowy , to oczywiste ,że by się cieszył jakby Falubazowi się noga podwinęła.
    Założę się że będziesz Wać Pan do pierwszych należał którzy w Prezesa kamieniem wycelują a potem na taczkach wywiozą jeśli Imperium nie wykona planu...Jako wierny fanatyk mej ukochanej Staluchny wciąż nie mogę się doczekać baneru z napisem Brązowy Medalista DMP Falubaz Koperniculus 2012!Planowałem już nawet zbiorowe sepuku z ultrasami o śniadych cerach obalając jabole wyprodukowane na przedmieściach Tibilisi a baneru jak nie ma tak nie maA przecież Polska jest tylko jedna tak jak brąz który zawsze przywdziewa ten sam kolor brązu?Czy nowy oberslojtnant ma zamiar w tym roku ponownie udać się z misją pokojową na głodujące Zawarcie czy jednak zamierza najpierw dokonać całkowitej eksterminacji tego osiedla a dopiero potem podać ręke zbłądzonym wędrowcom?

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi RUSTY za jego przydatny post!

    dockm (27-01-2013)

  14. Powrót do góry    #3251
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Założę się że będziesz Wać Pan do pierwszych należał którzy w Prezesa kamieniem wycelują a potem na taczkach wywiozą jeśli Imperium nie wykona planu...Jako wierny fanatyk mej ukochanej Staluchny wciąż nie mogę się doczekać baneru z napisem Brązowy Medalista DMP Falubaz Koperniculus 2012!Planowałem już nawet zbiorowe sepuku z ultrasami o śniadych cerach obalając jabole wyprodukowane na przedmieściach Tibilisi a baneru jak nie ma tak nie maA przecież Polska jest tylko jedna tak jak brąz który zawsze przywdziewa ten sam kolor brązu?Czy nowy oberslojtnant ma zamiar w tym roku ponownie udać się z misją pokojową na głodujące Zawarcie czy jednak zamierza najpierw dokonać całkowitej eksterminacji tego osiedla a dopiero potem podać ręke zbłądzonym wędrowcom?
    O czym Ty wogóle gadasz? Jaka pogoda , na twojej planecie?

  15. Powrót do góry    #3252
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    ciekawy wywiad z P.Świstem, chociaż nie aż taki nowy
    http://www.gorzow24.pl/news/11955/pi...o-bandzie.html
    http://www.gorzow24.pl/news/11983/sw...a-kochana.html
    http://www.gorzow24.pl/news/11998/sw...em-swiata.html

    m.in..
    Koniec 2002 roku. Kulisy odejście z Gorzowa
    Przed odejściem do Zielonej Góry rozmawiałem z trenerem Chomskim. Zadałem pytanie: trenerze, co robimy dalej? Usłyszałem odpowiedź: Chłopaki zawsze trzymałem was do końca bo wiedziałem że coś tutaj będzie teraz nie będę was oszukiwał nie ma takiej pewności sam nie wiem jaka będzie przyszłość. Tak wyglądała moja rozmowa pod koniec 2002 roku z trenerem. Wszyscy cenni zawodnicy odeszli z klubu, a Ci co nie mieli racji bytu w innych klubach są tu do dzisiaj. Wokół nich tworzy się legendę. A oni nie zdobyli indywidualnie nic. Większość medali które zostały zdobyte w tamtych latach dla Stali są w ogromnym stopniu moja zasługą ,beze mnie by ich nie było. To że odszedłem do Zielonej Góry było też zasługą mojego sponsora - firmy BOLL. Przeszliśmy wtedy razem z Rafałem Okoniewskim bo obaj byliśmy pod skrzydłami tego sponsora. Z zawodnika zawsze zrobią tego najgorszego. Ja nie byłem w stanie tej wojny wygrać. Jak klub rozmawia z mediami to zawsze zrobią tak że zawodnik jest winien. Zresztą nadal tak jest. Ja od 5-6 lat nie rozmawiałem z gorzowskimi mediami. Wszystko jest przeciwko mnie, jakbym co najmniej kogoś zamordował. W ten sam sposób klub nastawiał kibiców przeciwko mnie. Dla Stali Gorzów poświęciłem 15 lat swojego życia i sportowej kariery, a teraz kiedy proszę o wejście na stadion to przeważnie jest z tym jakiś problem. Dla porównania w Zielonej Górze jeździłem tylko 3 sezony i wystarczy telefon do prezesa Dowhana a wejściówki VIP oraz programy czekają przy wjeździe do parkingu. Tam szanuje się swoich byłych i obecnych zawodników. Jeżeli chodzi o treningi w czasie sezonu to jest ta sama sytuacja.

    O pierwszym kontakcie z Władysławem Komarnickim
    Był 2002 rok. Miałem wtedy z Władysławem Komarnickim rozmawiać o kontrakcie na 2003 rok. Pewnego dnia poszedłem na rozmowę do klubu na temat warunków jazdy w Stali w przyszłym sezonie. Myślałem że odbędzie się to jak zwykle czyli inteligentna, sensowna rozmowa i negocjacje. Siedział tam Mariusz Guzenda, właśnie z Komarnickim. Z ust tego drugiego na wstępie usłyszałem: Ja wiem jakie kontrakty z poprzednimi działaczami podpisywałeś. Takich pieniędzy teraz tu nie ma. Będziecie jeździć na moich warunkach!! Trzasnąłem, więc drzwiami i wyszedłem. Z kim miałem rozmawiać? Jak ten facet nie miał wówczas zielonego pojęcia o żużlu i o tym jak rozmawiać z zawodnikiem. Ja przejeździłem 15 lat w Gorzowie i wówczas na stadionie go ani razu nie widziałem. A on teraz założy szalik na meczu i wykrzykuje: Staleczka Moja Kochana! Jeszcze niedługo okaże się, że z Jancarzem chodził do szkoły, a z Rembasem grał w piłkę. To jest śmieszne. Przypuszczam, że gdyby nie Pan Komarnicki, to dawno jeździłbym z powrotem w Gorzowie. Nie byłoby tułaczki od 2006 roku po: Sipmie Lublin, Daugavpils, czy Równem. Teraz w tym klubie jest jak w sekcie. Co powie guru, to wszyscy słuchają.
    Ostatnio edytowane przez dillinger ; 27-01-2013 o 23:11

  16. Już 8 użytkowników podziękowało forumowiczowi dillinger za jego przydatny post!

    Arthur (28-01-2013), Sofold (28-01-2013), Tofik92 (30-01-2013), chloroform (27-01-2013), falubaz77 (27-01-2013), shelve (27-01-2013), t_zg (28-01-2013), zigi1976 (28-01-2013)

  17. Powrót do góry    #3253
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Jakby kto się obawiał o głaskanego Strzelca, ten oficjalnie powielił drogę Saszy http://www.facebook.com/photo.php?pi...67555896593085

  18. Powrót do góry    #3254
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,820
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,372 w 3,156 postach
    No i dobrze. Będzie z kogo wybierać w sezonie 2014. Sasza, Strzelec, MBJ, Zgardziński, Adamczak, Perzyński, Hampel, Pepe to zawodnicy o których martwic sie już nie musimy w sezonie 2014. Pozostali AJ i Patryk. Obaj jednak deklarują dalsza współpracę.


    Ja przejeździłem 15 lat w Gorzowie i wówczas na stadionie go ani razu nie widziałem. A on teraz założy szalik na meczu i wykrzykuje: Staleczka Moja Kochana! Jeszcze niedługo okaże się, że z Jancarzem chodził do szkoły, a z Rembasem grał w piłkę. To jest śmieszne. Przypuszczam, że gdyby nie Pan Komarnicki, to dawno jeździłbym z powrotem w Gorzowie. Nie byłoby tułaczki od 2006 roku po: Sipmie Lublin, Daugavpils, czy Równem. Teraz w tym klubie jest jak w sekcie. Co powie guru, to wszyscy słuchają.
    Piotrek jedzie równo z honorowym
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #3255
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Dobrze chłopak zrobił.

    Jak tak dalej pójdzie to w 2014 roku będziemy mieć 2 drużyny
    Ostatnio edytowane przez zigi1976 ; 28-01-2013 o 11:50

  20. Powrót do góry    #3256
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Świst jedzie po Władku jak po koniuszym.Całe szczęście że niedocenieni stalowcy mogą zawsze znależć schronienie przy boku tak wspaniałych opiekunów.Zawsze znajdzie się miejsce dla plebejskich uciekinierów

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi RUSTY za jego przydatny post!

    dockm (28-01-2013)

  22. Powrót do góry    #3257
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta


    Piotrek jedzie równo z honorowym
    A tam odrazu jedzie Prawde powiedział, niewygodną dla honorowego ,i jest tam skończony.

    Potem dziw ,że chcą zagrać im nosie, i mianują się 100% Falubazami.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 28-01-2013 o 12:09

  23. Powrót do góry    #3258
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No i dobrze. Będzie z kogo wybierać w sezonie 2014. Sasza, Strzelec, MBJ, Zgardziński, Adamczak, Perzyński, Hampel, Pepe to zawodnicy o których martwic sie już nie musimy w sezonie 2014. Pozostali AJ i Patryk. Obaj jednak deklarują dalsza współpracę.
    Uuu Mario... nie znać swoich zawodników

    Jak tak dalej pójdzie to w 2014 roku będziemy mieć 2 drużyny
    Albo znów wyujacie Saszke już do tego przywykł


    A Świst dobrze prawi ma chłop charakter i mówi co mu leży na sercu.Władek nie pierwszy i nie ostatni raz pokazał , że jest cymbałem
    Ostatnio edytowane przez spitt22 ; 28-01-2013 o 13:59

  24. Powrót do góry    #3259
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,512
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Uuu Mario... nie znać swoich zawodników



    Albo znów wyujacie Saszke już do tego przywykł


    A Świst dobrze prawi ma chłop charakter i mówi co mu leży na sercu.Władek nie pierwszy i nie ostatni raz pokazał , że jest cymbałem
    A tam sie czepiasz. U Was tez MJJ notorycznie byl mylony, przekrecane nazwisko itd. Ja jakos nie widze opcji "wyujania" Saszki znowu. Jedyna możliwość, ze pojechałby ten sezon w Bydzi gorzej od Davidssona 2012, a to chyba raczej mission impossible. Co do zdania o Władku, wczoraj mialem napisac podobna refleksje, stwierdzilem jednak, ze to tak oczywiste ze pisac juz nie trzeba.

  25. Powrót do góry    #3260
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,820
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,372 w 3,156 postach
    Uuu Mario... nie znać swoich zawodników
    Fakt, zawsze myliłem tych dwóch zawodników. Admaczak i Adamczewski Na swoje usprawiedliwienie, Kamil dopiero kilka tygodni jest nasz. Obiecuje poprawę

    A Świst dobrze prawi ma chłop charakter i mówi co mu leży na sercu.Władek nie pierwszy i nie ostatni raz pokazał , że jest cymbałem
    Przez wieli w ZG był/jest nielubiany. Ja zawsze (nawet jak jeździł w Stali) miałem i mam nadal do gościa szacunek. Chłop na torze nie kalkulował, jechał zawsze na maksa. Jasne, że czasami bywa kontrowersyjny. I jeśli to prawda:

    Był 2002 rok. Miałem wtedy z Władysławem Komarnickim rozmawiać o kontrakcie na 2003 rok. Pewnego dnia poszedłem na rozmowę do klubu na temat warunków jazdy w Stali w przyszłym sezonie. Myślałem że odbędzie się to jak zwykle czyli inteligentna, sensowna rozmowa i negocjacje. Siedział tam Mariusz Guzenda, właśnie z Komarnickim. Z ust tego drugiego na wstępie usłyszałem: Ja wiem jakie kontrakty z poprzednimi działaczami podpisywałeś. Takich pieniędzy teraz tu nie ma. Będziecie jeździć na moich warunkach!! Trzasnąłem, więc drzwiami i wyszedłem. Z kim miałem rozmawiać?
    to nie dziwię się wcale reakcji Piotra na takie zachowanie Komara.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #3261
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Przez wieli w ZG był/jest nielubiany. Ja zawsze (nawet jak jeździł w Stali) miałem i mam nadal do gościa szacunek. Chłop na torze nie kalkulował, jechał zawsze na maksa. Jasne, że czasami bywa kontrowersyjny. I jeśli to prawda:
    to nie dziwię się wcale reakcji Piotra na takie zachowanie Komara.
    Władek pewnie myślał, że jak go zakrzyczy, to Świst podkuli ogon pod siebie i grzecznie przystanie na warunki klubu a tu zonk
    Najśmieszniejsze jest to, że przez te wszystkie lata Władek niczego się nie nauczył. Od początku do samego końca swojego prezesowania pozostał totalnym żużlowym ignorantem.
    Inna sprawa że Świst też aniołkiem nie jest, swój charakterek ma i to bardzo ciężki.

  27. Powrót do góry    #3262
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,820
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,372 w 3,156 postach
    Władek pewnie myślał, że jak go zakrzyczy, to Świst podkuli ogon pod siebie i grzecznie przystanie na warunki klubu a tu zonk
    He, he. Ciekawe tylko dlaczego z Gollobem nie rozmawiał w podobny sposób

    Karnet aktywowany, TV Sat przygotowana na nowe rozdanie, teraz tylko pozostało czekac na nowy sezon
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #3263
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    He, he. Ciekawe tylko dlaczego z Gollobem nie rozmawiał w podobny sposób

    Karnet aktywowany, TV Sat przygotowana na nowe rozdanie, teraz tylko pozostało czekac na nowy sezon
    Z Gollobem gadał pewnie młody zarząd, bo Władzio już wystarczająco dał się platiniemu oskubać . Chyba miał do niego słabość

  29. Powrót do góry    #3264
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    O pierwszym kontakcie z Władysławem Komarnickim
    Był 2002 rok. Miałem wtedy z Władysławem Komarnickim rozmawiać o kontrakcie na 2003 rok. Pewnego dnia poszedłem na rozmowę do klubu na temat warunków jazdy w Stali w przyszłym sezonie. Myślałem że odbędzie się to jak zwykle czyli inteligentna, sensowna rozmowa i negocjacje. Siedział tam Mariusz Guzenda, właśnie z Komarnickim. Z ust tego drugiego na wstępie usłyszałem: Ja wiem jakie kontrakty z poprzednimi działaczami podpisywałeś. Takich pieniędzy teraz tu nie ma. Będziecie jeździć na moich warunkach!! Trzasnąłem, więc drzwiami i wyszedłem. Z kim miałem rozmawiać? Jak ten facet nie miał wówczas zielonego pojęcia o żużlu i o tym jak rozmawiać z zawodnikiem. Ja przejeździłem 15 lat w Gorzowie i wówczas na stadionie go ani razu nie widziałem. A on teraz założy szalik na meczu i wykrzykuje: Staleczka Moja Kochana! Jeszcze niedługo okaże się, że z Jancarzem chodził do szkoły, a z Rembasem grał w piłkę. To jest śmieszne. Przypuszczam, że gdyby nie Pan Komarnicki, to dawno jeździłbym z powrotem w Gorzowie. Nie byłoby tułaczki od 2006 roku po: Sipmie Lublin, Daugavpils, czy Równem. Teraz w tym klubie jest jak w sekcie. Co powie guru, to wszyscy słuchają. [/I]
    Bardzo podobnie wyglądały rozmowy prezesa Morawskiego z naszymi zawodnikami
    Ale wtedy kapitalizm dopiero wkraczał do Polski, więc Zbychu zdołał ukręcić DMP i DPP.

  30. Powrót do góry    #3265
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta
    Bardzo podobnie wyglądały rozmowy prezesa Morawskiego z naszymi zawodnikami
    Ale wtedy kapitalizm dopiero wkraczał do Polski, więc Zbychu zdołał ukręcić DMP i DPP.
    Sorki za cyt Alter...zle mi sie wciesnelo.

    Dzisiaj w piekarni slyszalem,ze Dudi odejdzie od nas po tym sezonie najprawdopodobniej zaznaczam ,niby do Torunia.Sam nie wiem ze niby za kogo,z drugiej strony zastanawia mnie fakt dlaczego z Duzersem z roku na rok umowa przedluzana jest tylko na rok? Z 3 strony konczy wiek juniora i od razu na seniora do Torunia,tak wiem za wczesnie by o tym pisac jeszcze ten rok sie nie zaczal a ja juz pierole o 2014 za wczesnie by o tym pisac tym bardziej myslec sory pzdr

  31. Powrót do góry    #3266
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    Sorki za cyt Alter...zle mi sie wciesnelo.

    Dzisiaj w piekarni slyszalem,ze Dudi odejdzie od nas po tym sezonie najprawdopodobniej zaznaczam ,niby do Torunia.Sam nie wiem ze niby za kogo,z drugiej strony zastanawia mnie fakt dlaczego z Duzersem z roku na rok umowa przedluzana jest tylko na rok? Z 3 strony konczy wiek juniora i od razu na seniora do Torunia,tak wiem za wczesnie by o tym pisac jeszcze ten rok sie nie zaczal a ja juz pierole o 2014 za wczesnie by o tym pisac tym bardziej myslec sory pzdr
    Potwierdzam.
    Dudek jest już tam dogadany.

    Do tego Protas rozmawia z klubem o rozwiązaniu umowy i ma przejść do Rawicza ze względu na ciągły brak papieru toaletowego w klubowych toaletach.

  32. Powrót do góry    #3267
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    W woli scisłości to rodzina Patryka mieszka bliżej Bydgoszczy więc może tam pójdzie ?
    JESTEŚMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZ FALUBAZ GRA...

  33. Powrót do góry    #3268
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    Sorki za cyt Alter...zle mi sie wciesnelo.

    Dzisiaj w piekarni slyszalem,ze Dudi odejdzie od nas po tym sezonie najprawdopodobniej zaznaczam ,niby do Torunia.Sam nie wiem ze niby za kogo,z drugiej strony zastanawia mnie fakt dlaczego z Duzersem z roku na rok umowa przedluzana jest tylko na rok? Z 3 strony konczy wiek juniora i od razu na seniora do Torunia,tak wiem za wczesnie by o tym pisac jeszcze ten rok sie nie zaczal a ja juz pierole o 2014 za wczesnie by o tym pisac tym bardziej myslec sory pzdr
    Co rok słyszę, że Dudek odchodzi do Torunia po czym podpisuje kontrakt z Falubazem.
    Nie zaczął się jeszcze sezon 2013, a już gadamy o 2014.

    Pożyjemy, zobaczymy .

  34. Powrót do góry    #3269
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,433
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Wracając do Śwista:

    "- Ja i zarząd klubu nie widzimy Pawła Hliba w Zielonej Górze. Trener jest bardziej otwarty i dałbym mu szansę. Jeden z moich kolegów z zarządu powiedział: "przeżyliśmy Śwista to przeżyjemy i Hliba". Może to jest stwierdzenie bardzo optymistyczne, ale do końca stycznia trzeba poczekać - zakończył Dowhan."

    Co w tym optymistycznego ? Że będzie chciał darmowe karnety jak odejdzie ?

    Przyjaciele umiłowani w Falubazie przetłumaczcie proszę wypowiedź prezesa.

  35. Powrót do góry    #3270
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Jak Bunio zaprzecza i mówi , że nie widzi , to znaczy , że pewnie Hlib już podpisał kontrakt. W razie "w" powie , że od początku go nie widział , ale trener się zaparł , żeby dać szansę na odbudowanie Hipciowi.

  36. Powrót do góry    #3271
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Jutro ma być przedstawiony nowy zawodnik na Zawarciu, może to Hlibek? Może Zmora przejrzał na oczy ,że wychowanek z Zawarcia idzie w łaski Bunia, i postanowili zapobiec temu wydarzeniu ?

  37. Powrót do góry    #3272
    Użytkownik
    Dołączył
    21-06-2011
    Postów
    123
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 2 w 2 postach
    Myślę, że Zmora ma wykopane na to czy Bunio chce Hliba, czy kogokolwiek innego Jakby się przejmował, to by Hampela próbował podebrać

  38. Powrót do góry    #3273
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez tatek Zobacz posta
    Myślę, że Zmora ma wykopane na to czy Bunio chce Hliba, czy kogokolwiek innego Jakby się przejmował, to by Hampela próbował podebrać
    Nie no pewnie Na Hliba nie trzeba mieć kasy, na Hampela już raczej sakiewke pełną $$$

  39. Powrót do góry    #3274
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    Powiem Wam, że Rafał dobrze kombinował z Hlibem z tą całą resztą zawodników po 2,5, jeżeli Hlib tylko tyle ma ten KMS.

  40. Powrót do góry    #3275
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    http://www.falubaz.com/Szlaka/Faluba...lfslake-Berlin

    Uderzają na Berlin Nie zwalniają tempa Niby martwy okres ogórkowy, a wciąż coś się dzieje

  41. Powrót do góry    #3276
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    http://www.falubaz.com/Szlaka/Faluba...lfslake-Berlin

    Uderzają na Berlin Nie zwalniają tempa Niby martwy okres ogórkowy, a wciąż coś się dzieje
    Był kiedyś MC Güstrow, było AMK Slany, był MSC Jugend Lübbenau to teraz może być ST Wolfslake

  42. Powrót do góry    #3277
    Użytkownik
    Dołączył
    26-10-2009
    Postów
    235
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 22 w 15 postach

  43. Powrót do góry    #3278
    Stały bywalec Awatar chloroform
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    937
    Kliknij i podziękuj
    487
    Podziękowania: 207 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    http://www.falubaz.com/Szlaka/Faluba...lfslake-Berlin

    Uderzają na Berlin Nie zwalniają tempa Niby martwy okres ogórkowy, a wciąż coś się dzieje
    No to już wiadomo gdzie będziemy jeździć jako gospodarze w wypadku gdy pingpongista nie wyrobi się z remontem stadionu

  44. Powrót do góry    #3279
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    "Pamiętacie tego gościa? Sasza przekazał nam,że Artiom ostatnio się pozbierał i znów wziął się za jazdę na żużlu. Oby! Szkoda, aby taki talent się zmarnował"

    zrodlo : Falubaz facebook
    http://www.youtube.com/watch?v=lzI3TqT9G-o

    http://www.youtube.com/watch?v=UysgCj2Pt0M

    http://www.youtube.com/watch?v=QwfnCO9PHuU

    http://www.youtube.com/watch?v=bzGwsl1hNhQ

    http://www.youtube.com/watch?v=WIVZuHVw00Q

    http://www.youtube.com/watch?v=Tx36CuntX5g

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi AlterEgo za jego przydatny post!

    t_zg (30-01-2013)

  46. Powrót do góry    #3280
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    "W umowie z częstochowską drużyną jest takie zastrzeżenie, że Adam nie może startować przeciwko Falubazowi, ale to nie jest tak, że furtka zamknięta. Są zapisane odpowiednie warunki, po których spełnieniu Adam Strzelec będzie mógł wystartować w pojedynku przeciwko naszej drużynie. To jest także zabezpieczenie dla nas, bo nie ukrywamy tego, że drużyny z Częstochowy się obawiamy. Ona raczej nie będzie zespołem z dołu tabeli i wspólnie z nami, Rzeszowem, Toruniem czy Lesznem będzie rywalizować o medale. Poza tym zaplecze juniorskie drużyny Włókniarza jest bardzo solidne, więc nie powinno być to dla nich większym problemem - przyznał w rozmowie z portalem falubaz.com prezes ekipy spod znaku Myszki Miki, Marek Jankowski.

    za SF.pl/falubaz.com

    No nie wierzę. Boicie się jakiś dwóch rusków, duna który nie dorasta do pięt MBJ(Waszemu rezerwowemu), chorych nadgarstków Ryśka i faceta, który został ściągnięty z "truskawek" w Niemczech? Przecież to zupełnie nie w zielonogórskim stylu.

  47. Powrót do góry    #3281
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    "...To jest także zabezpieczenie dla nas, bo nie ukrywamy tego, że drużyny z Częstochowy się obawiamy. Ona raczej nie będzie zespołem z dołu tabeli i wspólnie z nami, Rzeszowem, Toruniem czy Lesznem będzie rywalizować o medale"

    O, znamy już półfinalistów . A tak w ogóle , ten wasz prezes-figurant , to prześmieszny koleś jest.

  48. Powrót do góry    #3282
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    No nie wierzę. Boicie się jakiś dwóch rusków, duna który nie dorasta do pięt MBJ(Waszemu rezerwowemu), chorych nadgarstków Ryśka i faceta, który został ściągnięty z "truskawek" w Niemczech? Przecież to zupełnie nie w zielonogórskim stylu.
    Myślę, że już wystarczająco wam pomogliśmy godząc się na wypożyczenie Jokera.
    Zwyciężył interes naszego klubu, więc czego nie rozumiesz?

    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    "...To jest także zabezpieczenie dla nas, bo nie ukrywamy tego, że drużyny z Częstochowy się obawiamy. Ona raczej nie będzie zespołem z dołu tabeli i wspólnie z nami, Rzeszowem, Toruniem czy Lesznem będzie rywalizować o medale"

    O, znamy już półfinalistów . A tak w ogóle , ten wasz prezes-figurant , to prześmieszny koleś jest.
    Waszemu honorowemu nigdy nie dorówna

  49. Powrót do góry    #3283
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    "...Waszemu honorowemu nigdy nie dorówna"

    Na pewno nie . Koleś nie powinien nawet butów Komarowi czyścić, pomimo jego ( Komara) wszelkich wad .

    A Kopernik - jak go zwiecie - to nie jest prezes , tylko buniowa popierdółka i klakier.

  50. Powrót do góry    #3284
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ale o co kaman ? O to że nie będzie speedwaya w publicznej (rzekomo powszechnie dostępnej) telewizji ? Przecież C+ i N docierają już do bardzo szerokiego grona odbiorców (nie tylko swoich abonentów ale też przez kablówki). Przynajmniej będziemy mieć dobrze przygotowany i podany produkt. C+ to potrafi, co udowodnił pokazując ekstraklasę kopanej i GP (tylko Olkowicza trzeba zakneblować). Jakość transmisji TVP Sport (zapewne przez brak kasy) była marna, gdzie im do C+.
    Podsumowując: uważam że ten wybór jest właściwy. Żużel od tego nie zdechnie, tzn. zdechnie tak czy siak, ale na pewno nie z powodu telewizji.
    Sorry Carlitos (i Eneasz) za późną odpowiedź (wylogowałem się na dłużej z powodu przeprowadzki i innych pierdół). Chodzi mi o to, że jeśli chodzi o promocję speedwaya KOMPLETNIE NIE MA ZNACZENIA "szerokie grono odbiorców" C+, bo to "szerokie grono" oznacza około 50-100 tysięcy ludzi oglądających daną transmisję. Oczywiście grono odbiorców TVP Sport oznacza również mniej więcej tyle samo ludzi. Więc o to grono też nie chodzi.
    O co zatem chodzi?
    Tym razem nie o pieniądze.
    Chodzi o ten krótki moment między Wiadomościami a Pogodą, kiedy mecze Falubazu z Gorzowem były traktowane na równi z meczami Chelsea z Liverpoolem, występami Radwańskiej na Wimbledonie i siatkarzy w Lidze Światowej. Wiecie o co mi chodzi? Nasza absolutnie niszowa dyscyplina sportu była w tym momencie NIENISZOWA. I tylko w tym momencie - ale ten moment był dla żużla WAŻNY.
    Bo tego nie oglądało 50-100 tysięcy osób, jeno 5-10 MILIONÓW POLAKÓW.
    No więc teraz już tego nie będzie
    Strzał w stopę jak cholera - na pewno nie wart tego, że zniknie Darżynkiewicz, a pojawi się Olkowicz będzie używał zwrotu "leszczynianie".

    PS: oczywiście w długim okresie chodzi RÓWNIEŻ o pieniądze - sponsorzy wolą wspierać sport, który idzie w Wiadomościach obok Chelsea i Liverpoolu, niż sport, który idzie obok tegoż Chelsea i Liverpoolu na kodowanym kanale dla 100 tysięcy osób (to jest GRUBO poniżej 1 procenta oglądalności telewizyjnej - to jest po prostu NIC).
    Ostatnio edytowane przez MoherPower ; 30-01-2013 o 22:19

  51. Powrót do góry    #3285
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez MoherPower Zobacz posta
    Sorry Carlitos (i Eneasz) za późną odpowiedź (wylogowałem się na dłużej z powodu przeprowadzki i innych pierdół). Chodzi mi o to, że jeśli chodzi o promocję speedwaya KOMPLETNIE NIE MA ZNACZENIA "szerokie grono odbiorców" C+, bo to "szerokie grono" oznacza około 50-100 tysięcy ludzi oglądających daną transmisję. Oczywiście grono odbiorców TVP Sport oznacza również mniej więcej tyle samo ludzi. Więc o to grono też nie chodzi.
    O co zatem chodzi?
    Tym razem nie o pieniądze.
    Chodzi o ten krótki moment między Wiadomościami a Pogodą, kiedy mecze Falubazu z Gorzowem były traktowane na równi z meczami Chelsea z Liverpoolem, występami Radwańskiej na Wimbledonie i siatkarzy w Lidze Światowej. Rozumiecie? Nasza absolutnie niszowa dyscyplina sportu była w tym momencie NIENISZOWA. I tylko w tym momencie - ale ten moment był dla żużla WAŻNY.
    Bo tego nie oglądało 50-100 tysięcy osób, jeno 5-10 MILIONÓW POLAKÓW.
    No więc teraz już tego nie będzie
    Strzał w stopę jak cholera - na pewno nie wart tego, że zniknie Darżynkiewicz, a pojawi się Olkowicz będzie używał zwrotu "leszczynianie".

    PS: oczywiście w długim okresie chodzi RÓWNIEŻ o pieniądze - sponsorzy wolą wspierać sport, który idzie w Wiadomościach obok Chelsea i Liverpoolu, niż sport, który idzie obok tegoż Chelsea i Liverpoolu na kodowanym kanale dla 100 tysięcy osób (to jest GRUBO poniżej 1 procenta oglądalności telewizyjnej).
    Nie jest tak źle. Nie będzie TVP ale będzie TVN. Po połączeniu z C+ zyskają dostęp do całego sportowego bogactwa tej stacji i będziemy mieli po Faktach p. Durczoka zapowiedzi meczu Falubaz -Unia gdzieś tam między zapowiedzią Gran Derby czy jakimś angielskim klasykiem
    Co do Olkowicza to pocieszeniem jest fakt, że on jest tylko jeden a transmisji będzie więcej więc tylko jeden mecz będzie mógł psuć a nie wszystkie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •