Strona 163 z 199 PierwszyPierwszy ... 63113153161162163164165173 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,291 do 7,335 z 8955

Wątek: FALUBAZ Zielona Góra 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #7291
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2009
    Postów
    322
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 51 w 28 postach
    Można chyba się domyślić o co chodziło z tym kontraktem w Żarach
    Pan Andrzej i Patryk mieli odwiedzić dzisiaj kibiców w Krośnie i Żarach. Jak wiemy spotkanie w Żarach zostało odwołane z powodów niezwiązanych z klubem.
    Myślę, że obecność Patryka mogła o czymś świadczyć

  2. Powrót do góry    #7292
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez libro5 Zobacz posta
    Można chyba się domyślić o co chodziło z tym kontraktem w Żarach
    Pan Andrzej i Patryk mieli odwiedzić dzisiaj kibiców w Krośnie i Żarach. Jak wiemy spotkanie w Żarach zostało odwołane z powodów niezwiązanych z klubem.
    Myślę, że obecność Patryka mogła o czymś świadczyć
    Tak człowiek patrzy , czyta i nieraz ma się wrażenie czy czasem Roman nie maczał w tym palców.

    Słychać ,że kupił Stelmet, to moze i Kronopol też
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  3. Powrót do góry    #7293
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-10-2008
    Postów
    580
    Kliknij i podziękuj
    211
    Podziękowania: 35 w 25 postach
    [QUOTE=shelve;1551333]Patryk Dudek jest obecnie idolem zwłaszcza młodzieży w ZG i Dowhan musi zrobić wszystko ,żeby Patryk został w Falubazie. Na przeszkodzie mogą stanąć jedynie finanse, i tylko raczej jedna osoba może zaproponować Patrykowi taka kasę, że być może by się skusił.

    Tu ma swoich wielbicieli i wiernych kibiców i musi zostać w ZG. Gdzie indziej może być gwiazda tylko rok, tutaj jest i i pewnie bedzie wielbiony przez tłumy.

    Kasa jest wazna ale na ten czas w wieku przejściowym na seniorke, Patryk powinien być tutaj.

    Tutaj kazdy wybaczy mu słabsze mecze a gdzie indziej już nie tak chętnie. Miejsce Dudiego jest obecnie na W69 i oby to trwało jak najdłużej
    .[/

    Jednak jak odejdzie( oby nie) to ty pierwszy będziesz krzyczał- ZŁOTÓWA,ZŁOTÓWA !!!!!!!!!

  4. Powrót do góry    #7294
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez ADASTAL Zobacz posta

    Jednak jak odejdzie( oby nie) to ty pierwszy będziesz krzyczał- ZŁOTÓWA,ZŁOTÓWA !!!!!!!!!
    Cóż za przenikliwość

    Wiesz moze co bede robił 03.09.2014. r. ? Chyba masz zły dzień
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  5. Powrót do góry    #7295
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    W Kronopolu byl ponoc smiertelny wypadek, stad odwolane spotkanie. Nie szukajcie podtekstow ze moze Karkosik kupil Kronopol. Patryk zostanie w ZG.

  6. Powrót do góry    #7296
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,843
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Nie szukajcie podtekstow ze moze Karkosik kupil Kronopol.
    Aż strach wejść na forum. Może trzeba by założyć osobny wątek "Kogo i dlaczego kupił Karkosik"
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #7297
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    Ja słyszałem że kupił cały Senat.
    I planuje startować w wyborach na prezydenta Zielonej Góry.

  8. Powrót do góry    #7298
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez MrSelfDestruct Zobacz posta
    Ja słyszałem że kupił cały Senat.
    I planuje startować w wyborach na prezydenta Zielonej Góry.
    Jak zdegradują Unibax to Roman kupi Falubaz i pojedzie w lidze, przy okazji bedzie miał tytuł mistrza Polski. Dwa w jednym
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  9. Powrót do góry    #7299
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Znaleziono przed marketem na Rubinkowie (wymięta karteczka)

    "Romeczku, jak będziesz wieczorem wracał do swojej Pusi nie zapomnij kupić:
    1 sałata
    1 Stelmet
    4 pomidory
    1 Dudek
    2 kg ziemniaków
    1 Wybrzeże Gdańsk
    1 gazetę (np. Pomorską - byle z programem tv)
    - gdyby programu nie było to 1 telewizję - np. Polsat lub TVN
    1 Jarka Hampela (jak nie będzie to kadrę juniorów)
    2 kilo kiełbasy toruńskiej (jak nie będzie świeżej to Zakłady Mięsne Sokołów)
    Kocham Cię!
    Twoja Pusia"

  10. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi MoherPower za jego przydatny post!

    Kibic_2005 (13-10-2013), SiostraIrena (12-10-2013), comora (13-10-2013), sfp (12-10-2013)

  11. Powrót do góry    #7300
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    No i wychodzi na to, że całe szczęście. Jedyny Falubaz, który na czas zbijał ksm
    Bo taki Jonas to kompletnie dał d. KSM 3,82?! Jonas qwa, 2,5 miało być.

    .
    Czyli Jonas pojechał powyżej oczekiwań. Pewnie jeszce może kontakt podwyższyć

  12. Powrót do góry    #7301
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez MoherPower Zobacz posta
    Znaleziono przed marketem na Rubinkowie (wymięta karteczka)

    "Romeczku, jak będziesz wieczorem wracał do swojej Pusi nie zapomnij kupić:
    1 sałata
    1 Stelmet
    4 pomidory
    1 Dudek
    2 kg ziemniaków
    1 Wybrzeże Gdańsk
    1 gazetę (np. Pomorską - byle z programem tv)
    - gdyby programu nie było to 1 telewizję - np. Polsat lub TVN
    1 Jarka Hampela (jak nie będzie to kadrę juniorów)
    2 kilo kiełbasy toruńskiej (jak nie będzie świeżej to Zakłady Mięsne Sokołów)
    Kocham Cię!
    Twoja Pusia"
    p.s. a jak w sklepie będzie tylko KSM, to niczego nie bierz. kupimy jutro witkowskiego i sprzedamy do gejowskiego klubu z holandii.
    Ostatnio edytowane przez kolarz ; 12-10-2013 o 10:03

  13. Powrót do góry    #7302
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Czyli Jonas pojechał powyżej oczekiwań. Pewnie jeszce może kontakt podwyższyć
    Może sobie podwyższać, byleby nie w Falubazie, temu Panu już dziekujemy.
    Dostał prezent w postaci złotego medalu DMP do CV i niech szlifuje rzemiosło gdzie indziej.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  14. Powrót do góry    #7303
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Sorry za off-top

    http://www.rmf24.pl/fakty/polska/new...ie,nId,1036618

    "Mała Oliwia z Zielonej Góry od roku walczy z bardzo ciężka chorobą. Za trzy tygodnie - dokładnie 27 października - kończy 6 lat i ma do Was wielką prośbę. To prośba inna niż wszystkie w takich przypadkach, bo nie chodzi o pieniądze. Chciałaby dostać mnóstwo kartek urodzinowych."

    Może znajdziecie 15 minut, by kupić taką kartkę i wysłać do Oliwii? Pozdrowić ją serdecznie i życzyć dużo zdrowia. Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie na jej profilu na Facebooku.

    Oliwia Gandecka
    ul. M.C. Skłodowskiej 11/26
    65-001 Zielona Góra

    U Oliwki rok temu zdiagnozowano białaczkę. Dziewczynka jest pod opieką lekarzy z Kliniki Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu i wrocławskiej Fundacji "Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową".
    UNSCARED

  15. Powrót do góry    #7304
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    u mojego młodego w przedszkolu też mówiono o tej akcji;
    kartka poszła 2 tygodnie temu

  16. Powrót do góry    #7305
    Ekspert Awatar lynx
    Dołączył
    31-10-2001
    Postów
    3,883
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    tak sobie patrze na nowa wiezyczke i poza tym ze ladna to nasuwa mi sie, ze postawiliscie sobie taka jak w lesznie z ta roznica ze u nas stoi od lat 70, troszke wieksza i zamiast szkla jest stal )) ale akurat niechec do stali rozumiem

    http://ocdn.eu/images/pulscms/NTA7MD...907dbbbf35.jpg
    Ostatnio edytowane przez lynx ; 13-10-2013 o 19:15

  17. Powrót do góry    #7306
    Początkujący Awatar Pirania
    Dołączył
    16-09-2013
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    No wiesz, nie od razu Kraków zbudowano

  18. Powrót do góry    #7307
    Początkujący
    Dołączył
    20-08-2013
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Dudek, Łoktajew, Protasiewicz, Jonsson, Hampel, Strzelec, Zgardziński, Adamczewski, K.Jabłoński. Mam nadzieję, że tak będzie się prezentowała nasza kadra za rok.

  19. Powrót do góry    #7308
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Patryk Dudek jest obecnie idolem zwłaszcza młodzieży w ZG i Dowhan musi zrobić wszystko ,żeby Patryk został w Falubazie. Na przeszkodzie mogą stanąć jedynie finanse, i tylko raczej jedna osoba może zaproponować Patrykowi taka kasę, że być może by się skusił.

    Tu ma swoich wielbicieli i wiernych kibiców i musi zostać w ZG. Gdzie indziej może być gwiazda tylko rok, tutaj jest i i pewnie bedzie wielbiony przez tłumy.

    Kasa jest wazna ale na ten czas w wieku przejściowym na seniorke, Patryk powinien być tutaj.

    Tutaj kazdy wybaczy mu słabsze mecze a gdzie indziej już nie tak chętnie. Miejsce Dudiego jest obecnie na W69 i oby to trwało jak najdłużej.
    Widzisz kolego u na Przemek tez byl idolem uwielbianym przez całe Leszno ,ale srebniki komara jego tatusiowi lepiej smakowały i niestety było rozstanie , mam nadzieje ze Sławek D nie polasi się na pierniki toruńskie i zostawi syna tam gdzie jego miejsce czyli w ZG

  20. Powrót do góry    #7309
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez JODA Zobacz posta
    Widzisz kolego u na Przemek tez byl idolem uwielbianym przez całe Leszno ,ale srebniki komara jego tatusiowi lepiej smakowały i niestety było rozstanie , mam nadzieje ze Sławek D nie polasi się na pierniki toruńskie i zostawi syna tam gdzie jego miejsce czyli w ZG
    Też mam nadzieje ,że zostanie. Sławek to troche inny "gracz" niż tatuś Pawlickich i miejmy nadzieje ,że z Robertem się dogadają, choć chyba Honorata Dudkowa rządzi w kwestiach finansów.

    Wiadomo ,że z Romanem w wyścigu finansowym Robert nie ma szans, ale miejmy nadzieję ,że nie tylko na finanse bedą patrzyli Dudkowie i zostaną tam gdzie ich miejsce.
    Zwłaszcza teraz po numerze zfinału i tym smrodzie Patryk nie powinien tam iść. Nikt nie mówi ,że Patryk bedzie jezdził zawsze w Falubazie, ale oby na ten czas ścigał się w barwach Falubazu.

    trzeba poczekać co wymyśli centrala z KSM, ale Patryk Dudek musi zostać!
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  21. Powrót do góry    #7310
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Też mam nadzieje ,że zostanie. Sławek to troche inny "gracz" niż tatuś Pawlickich i miejmy nadzieje ,że z Robertem się dogadają, choć chyba Honorata Dudkowa rządzi w kwestiach finansów.

    Wiadomo ,że z Romanem w wyścigu finansowym Robert nie ma szans, ale miejmy nadzieję ,że nie tylko na finanse bedą patrzyli Dudkowie i zostaną tam gdzie ich miejsce.
    Zwłaszcza teraz po numerze zfinału i tym smrodzie Patryk nie powinien tam iść. Nikt nie mówi ,że Patryk bedzie jezdził zawsze w Falubazie, ale oby na ten czas ścigał się w barwach Falubazu.

    trzeba poczekać co wymyśli centrala z KSM, ale Patryk Dudek musi zostać!
    Ja uważam ze pozostanie Patryka to powinno być nr 1 w ZG , to jest najbardziej przyszłościowy zawodnik dla falubazu, na przykład taki hampel pojedzi trochę przyjdzie lepsza kasa i baj baj , a Patryk to zawsze swój .
    Może cała akcja z odejściem Patryka do trolunia to trochę odwrócenie uwagi od niedoszłego finału , prżeciez pokryjomu rożne rzeczy sobie wymyślają , i zaraz hampela bedą kusić przecież on ma tylko ważny kontrakt bez aneksu finansowego .
    Jak nie będzie ksm to może być ciekawie !

  22. Powrót do góry    #7311
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez JODA Zobacz posta
    Ja uważam ze pozostanie Patryka to powinno być nr 1 w ZG , to jest najbardziej przyszłościowy zawodnik dla falubazu, na przykład taki hampel pojedzi trochę przyjdzie lepsza kasa i baj baj , a Patryk to zawsze swój .
    Może cała akcja z odejściem Patryka do trolunia to trochę odwrócenie uwagi od niedoszłego finału , prżeciez pokryjomu rożne rzeczy sobie wymyślają , i zaraz hampela bedą kusić przecież on ma tylko ważny kontrakt bez aneksu finansowego .
    Jak nie będzie ksm to może być ciekawie !
    Masz racje co do Patryka, on przyciąga tłumy młodych na W69, Hampel to wiadomo że najemnik i nik nie bedzie zdziwiony jak za rok pójdzie gdzie indziej.
    Hampel ma ważny kontrakt i nic nie wskazuje na to ,zeby miał odejść.

    Pepe, Dudi i Sasza muszą być! Strzelec i Zgardziński to samo, fajnie jakby został też AJ.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 13-10-2013 o 22:02
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  23. Powrót do góry    #7312
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,843
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Chyba nas uratuje fakt, że Unibax zawiesił rozmowy z zawodnikami z zewnątrz. Z trzech źródeł (plotki) słyszałem, że kasa jaka zaproponowali Patrykowi jest o 60% większa niż to co proponuje Bunio. Pewnie Honorata ugra jeszcze jakieś 100-200 k. u Bunia i na tym temat zostanie domknięty. Jeśli te kwoty są prawdziwe to można by rzec, ze pierniki robią to celowo z premedytacją. Na ta chwilę jednak musieli wszystkie rozmowy zawiesić ponieważ nie wiadomo co z KSM i jaki wyrok zapadnie w ich sprawie. Teraz czas aby RD szybko zakończył te rozmowy z Dudkami. Tak aby pierniki nie miały pola manewru.

    W kuluarach mówi się, że Witkowski zablefował z tym KSM-em. Szanowny redaktor ze PS łyknął temat i zrobił rozgłos. A de facto chodziło o to aby przystopować na chwilę pierników aby ci nie zawracali w głowach niektórych zawodników. Ile w tym prawdy to nie wiem ale chyba bym się nie zdziwił jak by to była akurat prawda. Przecież Bunio doskonale wie, ze Karkosika nie przebije. Czekam teraz co Witkowski zrobi z tym KSM-em faktycznie

    P.s
    Jak by RD chciał licytować się z Unibaxem o Patryka to Patryk byłby najlepiej wynagradzanym zawodnikiem w Falubazie. I nie wiem czy nie drugim po Gollobie w Unibaxie
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 13-10-2013 o 22:07
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #7313
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Pepe, Dudi i Sasza muszą być! Strzelec i Zgardziński to samo, fajnie jakby został też AJ.

    Oby tak się stało , niech działacze budują zespoły na lata a nie na sezon, to i wtedy żużel odzyska blask

  25. Powrót do góry    #7314
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez lynx Zobacz posta
    tak sobie patrze na nowa wiezyczke i poza tym ze ladna to nasuwa mi sie, ze postawiliscie sobie taka jak w lesznie z ta roznica ze u nas stoi od lat 70, troszke wieksza i zamiast szkla jest stal )) ale akurat niechec do stali rozumiem

    http://ocdn.eu/images/pulscms/NTA7MD...907dbbbf35.jpg
    wasza stoi na polu, a nasza w lesie

  26. Powrót do góry    #7315
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    wasza stoi na polu, a nasza w lesie
    Jak ja budowali to stała w polu , teraz to już w połowie w mieście

  27. Powrót do góry    #7316
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez JODA Zobacz posta
    Pepe, Dudi i Sasza muszą być! Strzelec i Zgardziński to samo, fajnie jakby został też AJ.

    Oby tak się stało , niech działacze budują zespoły na lata a nie na sezon, to i wtedy żużel odzyska blask
    Do tego składy jakie chcą kibice przyciągną na trybuny ludzi,co w znacznej mierze pomoże klubowi finansowo.
    Powinno mieć sie możliwość budowy składu jaki komu pasuje , a nie tylko ze względu na cyferki (KSM) przy nazwisku.

    Kiedyś składy wyglądały bardziej swojsko jak nie było KSM.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 13-10-2013 o 22:13
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  28. Powrót do góry    #7317
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach

    Kiedyś składy wyglądały bardziej swojsko jak nie było KSM.
    Wypierdzielic jeszcze te nieszczęsne tłumiki i trybuny się zapełnią

  29. Powrót do góry    #7318
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Chyba nas uratuje fakt, że Unibax zawiesił rozmowy z zawodnikami z zewnątrz. Z trzech źródeł (plotki) słyszałem, że kasa jaka zaproponowali Patrykowi jest o 60% większa niż to co proponuje Bunio. Pewnie Honorata ugra jeszcze jakieś 100-200 k. u Bunia i na tym temat zostanie domknięty. Jeśli te kwoty są prawdziwe to można by rzec, ze pierniki robią to celowo z premedytacją. Na ta chwilę jednak musieli wszystkie rozmowy zawiesić ponieważ nie wiadomo co z KSM i jaki wyrok zapadnie w ich sprawie. Teraz czas aby RD szybko zakończył te rozmowy z Dudkami. Tak aby pierniki nie miały pola manewru.
    Też o tym myślałem. Może się okazać, że ewentualne utrzymanie KSM będzie nam na rękę bo pozwoli zatrzymać Patryka. Gdyby jeszcze był ten przepis o nie obowiązywaniu KSM przy nie zmienionym składzie (+ interpretacja że powrót z wypożyczenia nie jest zmianą składu) to mielibyśmy taki skład o jakim prawie wszyscy marzymy.
    Tylko jak to się ma do tego rzekomego "karania" Unibaxu regulaminem ? Przecież taki przepis pozwoliłby im także zatrzymać skład bez osłabień. Z drugiej strony, Unibax nie ma żadnego Saszy na wypożyczeniu a co będzie z Holderem tego nikt nie wie.


    W kuluarach mówi się, że Witkowski zablefował z tym KSM-em. Szanowny redaktor ze PS łyknął temat i zrobił rozgłos. A de facto chodziło o to aby przystopować na chwilę pierników aby ci nie zawracali w głowach niektórych zawodników. Ile w tym prawdy to nie wiem ale chyba bym się nie zdziwił jak by to była akurat prawda. Przecież Bunio doskonale wie, ze Karkosika nie przebije. Czekam teraz co Witkowski zrobi z tym KSM-em faktycznie

    Od początku nie chciało mi się wierzyć żeby Witia był na tyle głupi żeby karać Unibax poprzez utrzymanie KSMu. To byłby kompletny idiotyzm. Z drugiej strony istnieje ryzyko że może się zgodzić na KSM pod presją klubów. Tyle że teraz okazuje się, że nie wiadomo kto tak naprawdę poprze utrzymanie KSM i czy ci wszyscy jego wyznawcy będą w stanie uzgodnić między sobą jego zasady (38 ? 40? jak liczony).
    Policzmy szable:
    Przeciw KSM: Falubaz, Unibax
    Za KSM: Sparta, Wybrzeże, Stal, .
    KSMoniewiadomo - obie Unie, Czewa.

    Postawa Czewy jest niejednoznaczna. Podejrzewam, że mogą poprzeć KSM w takim kształcie który pozwoli im zachować silny skład przy jednoczesnym osłabieniu ZG i Torunia. W przeciwnym razie będą przeciw bo im to też ekipę rozpieprzy.

    Leszno - ponoć mają nagły przypływ kasy i ambicji, poza tym KSM w tegorocznym kształcie byłby im bardzo nie na rękę. Uwagi podobnie jak Czewa.

    Tarnów - nie wiadomo kto tam aktualnie rządzi z nadania Azotów i jakie jest jego zdanie. Skoro chcą Hancocka + tegoroczny skład to przecież nie mogą popierać KSM, ale z nimi to tam nigdy nic nie wiadomo.



    P.s
    Jak by RD chciał licytować się z Unibaxem o Patryka to Patryk byłby najlepiej wynagradzanym zawodnikiem w Falubazie. I nie wiem czy nie drugim po Gollobie w Unibaxie
    Do takiej licytacji dojdzie jeśli nie będzie KSM. Wówczas Patryk podpisze kontrakt życia. Jeśli zostanie KSM to żadnych rewelacji nie będzie a Patryk będzie mógł liczyć pewnie na kontrakt zbliżony do tego co ma Protas.

  30. Powrót do góry    #7319
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez JODA Zobacz posta
    Wypierdzielic jeszcze te nieszczęsne tłumiki i trybuny się zapełnią
    Dokładnie, ale na kibiców nikt nie patrzy. Dopiero dostrzegają kibiców jak race odpalą żeby kare dowalić

    Nasze władze zamiast pomóc tej dyscyplinie to do reszty ją zniszczą.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  31. Powrót do góry    #7320
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-03-2002
    Postów
    1,751
    Kliknij i podziękuj
    489
    Podziękowania: 154 w 99 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Dokładnie, ale na kibiców nikt nie patrzy. Dopiero dostrzegają kibiców jak race odpalą żeby kare dowalić

    Nasze władze zamiast pomóc tej dyscyplinie to do reszty ją zniszczą.
    I tu masz kolego całkowita racje ,kibice to tylko zło konieczne, u nas po meczu z Ukraińcami ,posypały sie kary ale za
    Olanie kibiców ani słowa , zobaczymy czy będzie o tym wzmianka za finał !

  32. Powrót do góry    #7321
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez JODA Zobacz posta
    I tu masz kolego całkowita racje ,kibice to tylko zło konieczne, u nas po meczu z Ukraińcami ,posypały sie kary ale za
    Olanie kibiców ani słowa , zobaczymy czy będzie o tym wzmianka za finał !
    Kibic to dla nich tylko dodatek do tego całego cyrku, tylko dla kogo ten cały cyrk się kręci?! W tym całym "maglu" kibic jest na samym końcu łancuszka, adobro kibica powinno być na pierwszym planie.

    A jest tak , że masz przyjść zabulić 50 zł. i oklaskiwać miernoty, których żaden kibic danego klubu nie chciałby nigdy oglądać.
    My mozemy sobie tylko ponarzekać, tam na górze jest wojenka kto komu bardziej teraz dokopie i utrze nosa

    KSM sprawił min. to ,ze ogladacie w Lesznie Grzesia Zengote, a my Adamczewskiego. Niech zyje KSM.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 13-10-2013 o 22:53
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  33. Powrót do góry    #7322
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,843
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Tylko jak to się ma do tego rzekomego "karania" Unibaxu regulaminem ? Przecież taki przepis pozwoliłby im także zatrzymać skład bez osłabień. Z drugiej strony, Unibax nie ma żadnego Saszy na wypożyczeniu a co będzie z Holderem tego nikt nie wie.
    Z Unibaxem jest inny problem. Oni doskonale sobie zdają sprawę z powagi kontuzji Holdera i Golloba. Oczywiście, kontuzja Holdera jest o wiele cięższa, tak naprawdę nie wiadomo czy przyszły sezon Holder nie będzie miał stracony. Przewiduje się, że pełną rehabilitację będzie mógł rozpocząć nie prędzej jak na wiosnę przyszłego roku. Gollob powinien się dużo szybciej wykurować. Ale tu pierniki wiedzą jak długo dochodził Gollob do siebie po ubiegłorocznej kontuzji w Szwecji. Dodatkowo Gollob już jeździł usztywniany, po dotychczas odniesionych kontuzjach kręgosłupa. Teraz mówi się, ze normalne treningi powinien móc robić już od stycznia. Ale jak będzie to tego nikt naprawdę nie wie. I teraz może się okazać, ze w przyszłym sezonie Unibax będzie miał na papierze niezła pakę. Ale tylko an papierze, ponieważ jak sprawy źle się potoczą to mogą zostać bez dwóch podstawowych zawodników. Dlatego tak gadali z Woffindenem. Z Taiem się nie udało, podobno gadali też z Pukiem ale i tu mają marne szanse, zbliża się finał rozmów Puka ze Stalą. Pozytywny finał dla Stali. I jak się domyślam, stąd "złoty strzał" dla Dudka. Oni koniecznie musza mieć jakiegoś topowego grajka. I tu już nawet nie chodzi o walkę o złoto DMP 2014. Pierniki wiedzą, że jak im dowala na starcie nowego sezonu, z - 6/8 pkt. (a może i -10) a dodatkowo nie będą mieli w pełni sprawnego Golloba z Holderem, to mogą nawet zaliczyć spadek ze SE. Może być to dla nich sprawa życia lub śmierci.

    Tyle że teraz okazuje się, że nie wiadomo kto tak naprawdę poprze utrzymanie KSM i czy ci wszyscy jego wyznawcy będą w stanie uzgodnić między sobą jego zasady (38 ? 40? jak liczony).
    Mało kto zdaje sobie sprawę, ze aktualnie rozgrywa (zakulisowo) się taki, mały, żużlowy poker. Ktoś tu pisął, ze aby KSM nie wszedł w życie wystarczy, że trzy kluby (spośród 8) nie wyrażą zgody. Sam nie mam pojęcia jaka większość procentowa musi być aby przepchać tego typu zmiany. Jeśli jednak to prawda to wydaje mi się, ze RD znajdzie jakiegoś sojusznika. No chyba, że będzie chciał Toruń zastopować na dłużej. To wtedy KSM wejdzie ale nie dla tych co nie zmieniają składu.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #7323
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Jutro decyzja w sprawie KSM. Wg mnie przepis ten zostanie utrzymany.

  35. Powrót do góry    #7324
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,843
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Wg mnie przepis ten zostanie utrzymany.
    A jak dzisiaj dogadali się Dowhan z Dymkiem, Unibax też zagłosuje przeciw. I KSM leży i kwiczy.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #7325
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,465
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A jak dzisiaj dogadali się Dowhan z Dymkiem, Unibax też zagłosuje przeciw. I KSM leży i kwiczy.
    Tak na prawdę głośno o KSM mówi tylko Wrocław i Gorzów, resztę rozdmuchują media. Reszta nie chce KSM lub nie wypowiada się. Nie wiem jakie jest stanowisko Wybrzeża
    Nie wydaje mi się, aby KSM był zainteresowana Unia T, w Uni L też się mówi o wzmoceniach ...
    Tylko Falubaz

  37. Powrót do góry    #7326
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Z Unibaxem jest inny problem. Oni doskonale sobie zdają sprawę z powagi kontuzji Holdera i Golloba. Oczywiście, kontuzja Holdera jest o wiele cięższa, tak naprawdę nie wiadomo czy przyszły sezon Holder nie będzie miał stracony. Przewiduje się, że pełną rehabilitację będzie mógł rozpocząć nie prędzej jak na wiosnę przyszłego roku. Gollob powinien się dużo szybciej wykurować. Ale tu pierniki wiedzą jak długo dochodził Gollob do siebie po ubiegłorocznej kontuzji w Szwecji. Dodatkowo Gollob już jeździł usztywniany, po dotychczas odniesionych kontuzjach kręgosłupa. Teraz mówi się, ze normalne treningi powinien móc robić już od stycznia. Ale jak będzie to tego nikt naprawdę nie wie. I teraz może się okazać, ze w przyszłym sezonie Unibax będzie miał na papierze niezła pakę. Ale tylko an papierze, ponieważ jak sprawy źle się potoczą to mogą zostać bez dwóch podstawowych zawodników. Dlatego tak gadali z Woffindenem. Z Taiem się nie udało, podobno gadali też z Pukiem ale i tu mają marne szanse, zbliża się finał rozmów Puka ze Stalą. Pozytywny finał dla Stali. I jak się domyślam, stąd "złoty strzał" dla Dudka. Oni koniecznie musza mieć jakiegoś topowego grajka. I tu już nawet nie chodzi o walkę o złoto DMP 2014. Pierniki wiedzą, że jak im dowala na starcie nowego sezonu, z - 6/8 pkt. (a może i -10) a dodatkowo nie będą mieli w pełni sprawnego Golloba z Holderem, to mogą nawet zaliczyć spadek ze SE. Może być to dla nich sprawa życia lub śmierci.

    I bardzo dobrze, będą mieć emocjonujący sezon. Wiadomo że walka o utrzymanie zawsze jest najciekawsza
    Unibaxy pretensje niech mają wyłącznie do siebie. Gdyby nie to co odpie...lili w finale, nie byłoby teraz tej całej gadki, a wszyscy przygotowywaliby się do pierwszego sezonu na racjonalnych (bez KSM) zasadach a nie takie coś.

    Co do Patryka to było jasne, że dostanie oferty z Torunia. Gdyby nie KSM to naprawdę mógłby być kontrakt życia. Lepszy niż to co ma Hampel czy Gollob.


    Mało kto zdaje sobie sprawę, ze aktualnie rozgrywa (zakulisowo) się taki, mały, żużlowy poker. Ktoś tu pisął, ze aby KSM nie wszedł w życie wystarczy, że trzy kluby (spośród 8) nie wyrażą zgody. Sam nie mam pojęcia jaka większość procentowa musi być aby przepchać tego typu zmiany. Jeśli jednak to prawda to wydaje mi się, ze RD znajdzie jakiegoś sojusznika. No chyba, że będzie chciał Toruń zastopować na dłużej. To wtedy KSM wejdzie ale nie dla tych co nie zmieniają składu.
    Witia ma chyba tyle głosów na walnym że będzie tutaj decydował a stanowiska klubów rozważałem tylko po to żeby ustalić czy może byc wywarta odpowiednio silna presja na Witię czy nie. Bo jak sie okaże że pomiędzy klubami jest jak 4 do 4 to wiadomo że KSM nie zostanie utrzymany. Ale jeśli na placu boju zostanie tylko Falubaz z Unibaxem to obawiam się że Wiciu się ugnie.

  38. Powrót do góry    #7327
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Jutro decyzja w sprawie KSM. Wg mnie przepis ten zostanie utrzymany.
    nie może zostać utrzymany bo już go nie ma. Może być co najwyżej przywrócony/dodany do regulaminu 2014.

    Mariusz, Zmniejszenie ekstraligi zmieniło trochę układ sił jeżeli chodzi o udziały. PZMot ma teraz chyba 55% udziałów a nie 50%+1sztuka.

    PZMot + Falubaz + Unibeks = 66% udziałów
    Nie widzę więc możliwości wprowadzenia przez pozostałe kluby KSMu, chyba że PZMot uzależnia swój głos od tego ile klubów będzie za KSM.

  39. Powrót do góry    #7328
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,843
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    MSD

    PZMot + Falubaz + Unibeks = 66% udziałów
    Nie widzę więc możliwości wprowadzenia przez pozostałe kluby KSMu, chyba że PZMot uzależnia swój głos od tego ile klubów będzie za KSM.
    Ej, spokojnie. To chyba tak nie działa. Tu trzeba by Lugena aby powyciągał ze szpargałów odp. przepisy. Ale o ile dobrze kojarzę, to regulamin na sezony 2014 - 2016 jest już klepnięty. I teraz aby cokolwiek w nim zmienić to nie wystarczy matematyczna większość głosów (udziałów). Nie wiem czy tu nie trzeba 70 - 80 % udziałów. Ale to trzeba by było sprawdzić. Ktoś tu gdzieś podawał, że wystarczy jak trzy kluby się nie zgodzą i nawet Witkacy nic nie wskóra.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #7329
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    DO o Falubazie

    "Fakty są takie, że przez odwołany finał Falubaz ma milion straty i taki sam dług wobec zawodników (jeden z liderów czeka podobno na 226 tys. zł)"

    http://bez-hamulcow.przegladsportowy...jednego-zartu/

  41. Powrót do góry    #7330
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,843
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    DO o Falubazie

    "Fakty są takie, że przez odwołany finał Falubaz ma milion straty i taki sam dług wobec zawodników (jeden z liderów czeka podobno na 226 tys. zł)"

    http://bez-hamulcow.przegladsportowy...jednego-zartu/
    Hmm, czyli jak dobrze liczę, to po skasowaniu Unibaxu na 2 mln i tak wychodzimy 1 mln do przodu. Będzie na podwyżkę dla Patryka.

    A nie mówiłem, że Karkosik zapłaci
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #7331
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,465
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    DO o Falubazie

    "Fakty są takie, że przez odwołany finał Falubaz ma milion straty i taki sam dług wobec zawodników (jeden z liderów czeka podobno na 226 tys. zł)"

    http://bez-hamulcow.przegladsportowy...jednego-zartu/
    Mnie wcale nie dziwi, że jest zadłużenie, bo skąd nagle miałby Falubaz ten milion znaleźć.
    Jest mitem, że Falubaz śpi na kasie i może sobie kupować, kogo chce. Budżet jest duży, ale zysków raczej za dużych nie ma, bo i nie dokońca o to chodzi ...

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, czyli jak dobrze liczę, to po skasowaniu Unibaxu na 2 mln i tak wychodzimy 1 mln do przodu. Będzie na podwyżkę dla Patryka.

    A nie mówiłem, że Karkosik zapłaci
    Jak zamknie zabawkę pod tytułem KST Unibax, to Falubaz nigdy tej kasy nie zobaczy.
    Tylko Falubaz

  43. Powrót do góry    #7332
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    A czy w ogóle jakikolwiek klub zarabia na żużlu?
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  44. Powrót do góry    #7333
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,465
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    A czy w ogóle jakikolwiek klub zarabia na żużlu?
    Nie znam ... i chyba długo nie poznam ...
    Jednak ta kwestia nie dotyczy tylko żużla, ale wielu dyscyplin w Polsce i na świecie ...
    Tylko Falubaz

  45. Powrót do góry    #7334
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, czyli jak dobrze liczę, to po skasowaniu Unibaxu na 2 mln i tak wychodzimy 1 mln do przodu. Będzie na podwyżkę dla Patryka.

    A nie mówiłem, że Karkosik zapłaci
    Gdzie wyczytales,ze Karkosik zaplaci?
    W kolejce po bulki mowi sie,ze te dwie banki da Dudkowi a Falubaz w sadzie ze 3 lata bedzie poniewierac.
    Chyba ,ze senator trzeci raz przeprosi,wtedy moze Roman zmieknie.


    Po co przyciemniane szyby w tej nowej wiezyczce sedziowskiej?
    Zeby nie bylo widac jak senator koperty wrecza?
    Przeciez wszystko zwiazane z sedziowaniem powinno byc transparente.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 14-10-2013 o 15:43
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  46. Powrót do góry    #7335
    Ekspert
    Dołączył
    03-01-2004
    Postów
    3,314
    Kliknij i podziękuj
    382
    Podziękowania: 1,336 w 552 postach
    O której dzisiaj te błazny będą decydować o lidze 2014 ?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •