Strona 181 z 199 PierwszyPierwszy ... 81131171179180181182183191 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,101 do 8,145 z 8955

Wątek: FALUBAZ Zielona Góra 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #8101
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Wszystko fajnie tylko Dudek mógłby być takim drugim Huszczą, to raz.
    A dwa, że jego ewentualne odejście akurat do Torunia, po tym co mieliśmy kilka tygodni temu to.... nie wiem nawet jak to nazwać.

  2. Powrót do góry    #8102
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,126
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach
    Cytat Zamieszczone przez elche Zobacz posta

    Dla mnie jako kibica FALUBAZU z dużym stażem, zagrywki Dudków są jak nóż w plecy. Ze wszystkimi w tej lidze mogliby negocjować, nawet ze Zmorą od Kobylaków, ale nie z giełdowym przekrętem, który i polski żużel chciałby przekręcać. Trochę godności Pani Honorato i Panie Sławku! Będzie jeszcze tak, że pazerność będzie ukarana, jak Duduś będzie jeździł po 2,3 biegi, bo miejscowy wychowanek będzie za niego do biegów wstawiany i z 1,8 czy nawet 2,5 miliona na papierze zrobi się wielkie G i sezon na minus.

    To jest takie slodkie pierdzenie.
    Dudek jesli bedzie kaleczyl, rownie szybciutko bedzie zastepowany w Falubazie przez wychowanka i Polaka Saszke jak np w Unibaxie przez Przedpelke a najsmieszniejsze w tym wszystkim jest to,ze sami bedziecie o to apelowac tu na forum.
    Wystarczy jeden-dwa zawalone mecze po 4-5 biegow Patryka i pojda "pozdrowienia" w kierunku Dobruca z zyczeniami aby mu "jajca" w koncu urosly i Dudka po 2 kiepskich biegach odstawil.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 01-11-2013 o 10:39
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  3. Powrót do góry    #8103
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 37 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    A wszystkiemu winien jest Dowhan Dobrze, że w tym klubie rządzi Dowhan, a nie jakaś ciapa, która co chwila biega do sejfu spełniając zachcianki kibiców.
    Podejrzewam, że Zenon wie jak wycenić zawodników, ile są warci jako zawodnicy Falubazu (nie Unibaxu tylko Falubazu) i kogo ewentualnie może mieć w zamian.
    Klub nie powinien i nie może się kręcić wokół jednego zawodnika (no chyba, że ten nazywa się Andrzej Huszcza, albo ma średnią 2,7).
    Dowhan ma fajną wizję składu opartego na 5-6 mocnych zawodnikach i patrzy na parę lat wprzód. Fajny skład, za stosunkowo rozsądne pieniądze, tak to oceniam.
    O tym, że najważniejsza jest drużyna niektóre osoby przekonają się dopiero wtedy jak będziemy w środku, albo na dole tabeli i jeszcze nie daj Bóg regularnie będzie nas klepał Gorzów.
    A roszczenia niektórych kibiców przypominają mi małe, kanapowe partie polityczne, które rzucają utopijne pomysły, czy to dotyczące wydatków, czy to opodatkowania, bo te partyjki i tak wiedzą, że nigdy nie będą rządziły.
    Właśnie najłatwiej jest wydawać kasę siedząc na kanapie w ciepłych kapciach. Sztuką jest zakontraktować Hampela, Jonssona, Saszę itd., robić co roku bardzo dobry skład, zdobywać DMP za stosunkowo przyzwoite i realne pieniądze.
    Gdy już podpiszemy z Dudkiem to rozpocznie się narzekanie dlaczego nie wydajemy milionów na szkółkę, albo będzie analiza łupinek słonecznika

    Pozdro
    Super wizjoner z tego Dowhana. naprawde urzekla mnie jego historia. Prawda jest taka, że różowy rozdał pieniądze AJ, Protasowi, Aleksowi a ma jeszcze Hampela do zapłacenia. Problem się okazał gdy Unibax złożył propozycje z tych "nie do odrzucenia" Dudusiowi i rodzicom sie oczka otworzyły. Światem rzadzi pieniadz a nie sentymenty i nie da się ukryć, że większy może więcej. Myślisz, że Dudek w momencie kiedy wpłynie na konto kwota na którą ty musisz pracować 20 lat będzie miał problem z tym ze ktoś kiedyś wyjechał z jakiegoś parkingu? Zyj dalej w swoich urojeniach. W przypadku kiedy Dudek zostanie w ZG Karkosik i tak bedzie mial satysfakcje ze Dudek wyciągnal wiecej niz w ZG planowano

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi cancer807 za jego przydatny post!

    regres (01-11-2013)

  5. Powrót do góry    #8104
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez terrax Zobacz posta
    O kutwa przeoczyłem dzisiejszy podpis Dudka w Falubazie możesz zdać relacje?
    Terrax, poprawie się. Jesli Dudki podpiszą kontrakt w Falubazie to będzie znaczyło, że Terrax łgał w żywe oczy, twierdząc, że Dudki podpisały zobowiązanie w Toruniu.

    A jeśli (nie daj boże) Dudki podpisza w Toruniu to wcale nie będzie znaczyło, ze Terrax mówił prawdę teierdząc, że Dudki podpisały zobowiązanie w Toruniu

    Cancer807

    W przypadku kiedy Dudek zostanie w ZG Karkosik i tak bedzie mial satysfakcje ze Dudek wyciągnal wiecej niz w ZG planowano
    I tu się z Toba nie zgodzę. Dowhan nie da ani złotówki więcej niż planował. Stąd właśnie to całe zamieszanie z Dudkami. Jak by miał dać więcej niz planował to Patryk już dawno miałby kontrakt podpisany w Falubazie.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 01-11-2013 o 10:40
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #8105
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez terrax Zobacz posta
    Dobrze ze sny sa zawsze na przekór, a będzie mieli niezły kibel w 2014. Wizja bankructwa , zawodnicy nie będą chcieli jeździć za friko i odpiszczaja mecze wszystko sie sypie, wojna z miastem itd. I to wcale nie sen a bardzo możliwe fakty na przyszły rok

    Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
    Wizja bankructwa to jest narazie przed Unibaxem.

    http://eurosport.onet.pl/zuzel/ekstr...sa-zarty/9ts04

    Tak samo można wieszczyć, że jak Romek zwinie zabawki to kończycie jak bracia z Bydgoszczy. Kolejnej ucieczki ze stadionu Unibax może nie przeżyć.

    Dobrze ,że to tylko Twoja wizja , uważaj żeby to nie przeszło w halucynacje ...

    http://sportowybar.pl/8331/jedyny-du...dzil-w-toruniu
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 01-11-2013 o 10:59
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Michausz (01-11-2013)

  8. Powrót do góry    #8106
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,126
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,856 w 4,873 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Terrax, poprawie się. Jesli Dudki podpiszą kontrakt w Falubazie to będzie znaczyło, że Terrax łgał w żywe oczy, twierdząc, że Dudki podpisały zobowiązanie w Toruniu.

    A jeśli (nie daj boże) Dudki podpisza w Toruniu to wcale nie będzie znaczyło, ze Terrax mówił prawdę teierdząc, że Dudki podpisały zobowiązanie w Toruniu
    Wynika z tego,ze obojetnie gdzie Dudek podpisze,Terrax i tak jest lgarzem.
    Nie wiem po co czekasz na jakis malo istotny w tej kwiestii podpis.
    Mniej jajca i nazwij rzecz ( terraxa ) po imieniu.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  9. Powrót do góry    #8107
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Wynika z tego,ze obojetnie gdzie Dudek podpisze,Terrax i tak jest lgarzem.
    Nie wiem po co czekasz na jakis malo istotny w tej kwiestii podpis.
    Mniej jajca i nazwij rzecz ( terraxa ) po imieniu.
    Patrząc na logikę to niekoniecznie. W drugiej opcji (podpis w Unibaxie) nie będę mógł ze 100% pewnością, powiedzieć, że takiego zobowiązania nie było ze strony Sławka. Czyli nie bedę mógł powiedzieć, ze Terrax to łgarz.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #8108
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Taki toruński Dariusz Ostafiński, krótko i na temat

  11. Powrót do góry    #8109
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,267
    Kliknij i podziękuj
    6,242
    Podziękowania: 2,007 w 1,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    Wszystko fajnie tylko Dudek mógłby być takim drugim Huszczą, to raz.
    A dwa, że jego ewentualne odejście akurat do Torunia, po tym co mieliśmy kilka tygodni temu to.... nie wiem nawet jak to nazwać.
    Jak to jak ? Zwykłe kure..two. Trzeba nazywać rzeczy po imieniu. Dla mnie jego przejście do Unibaxu będzie napluciem mi w twarz. Nie wiem czy kiedykolwiek odzyska mój szacunek po takim numerze, ale ja cały czas mam nadzieję, że to tylko żenująca gra obliczona na wyciągnięcie dodatkowej kasy od Dowhana.

  12. Powrót do góry    #8110
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Patrząc na logikę to niekoniecznie. W drugiej opcji (podpis w Unibaxie) nie będę mógł ze 100% pewnością, powiedzieć, że takiego zobowiązania nie było ze strony Sławka. Czyli nie bedę mógł powiedzieć, ze Terrax to łgarz.
    terrax niczym Snowden jak bedzie trzeba to zeskanuje lojalke i wrzuci na forum , aby obronić swoją racje
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  13. Powrót do góry    #8111
    Stały bywalec
    Dołączył
    12-09-2011
    Postów
    1,003
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 237 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Jak to jak ? Zwykłe kure..two. Trzeba nazywać rzeczy po imieniu. Dla mnie jego przejście do Unibaxu będzie napluciem mi w twarz. Nie wiem czy kiedykolwiek odzyska mój szacunek po takim numerze, ale ja cały czas mam nadzieję, że to tylko żenująca gra obliczona na wyciągnięcie dodatkowej kasy od Dowhana.
    Takie same jak odejście Hampela z Leszna do Zielonej?
    A nie to jest dbanie o swoją przyszłość, rozwój i walkę o najwyższe cele SGP.

  14. Powrót do góry    #8112
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,267
    Kliknij i podziękuj
    6,242
    Podziękowania: 2,007 w 1,238 postach
    Dajcie spokój z tym terraxem, przecież to zwykły troll. Wystarczy popatrzeć na ten jego bełkot. Zdania bez ładu i składu, a sensu jego wypowiedzi często trzeba się domyślać. Macie rację, to taki toruński Ostafińśki, tylko ze znacznie uboższym warsztatem.

    Cytat Zamieszczone przez marass Zobacz posta
    Takie same jak odejście Hampela z Leszna do Zielonej?
    A nie to jest dbanie o swoją przyszłość, rozwój i walkę o najwyższe cele SGP.
    A czy Hampel to wychowanek Unii ? Czy Falubaz uciekł z finału w Lesznie, a Dowhan domagał się od Dworakowskiego później jakiś pieniędzy ? Gdyby Dudek odszedł do Unii, to złego słowa bym na niego nie powiedział. Tutaj kontekst i okoliczności są całkiem inne, a jeżeli Ty ich nie widzisz, no to sorry, ale chyba nie mamy za bardzo o czym rozmawiać.

  15. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kapitan bomba za jego przydatny post!

    SiostraIrena (01-11-2013), Waldzior (01-11-2013)

  16. Powrót do góry    #8113
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Jak to jak ? Zwykłe kure..two. Trzeba nazywać rzeczy po imieniu. Dla mnie jego przejście do Unibaxu będzie napluciem mi w twarz. Nie wiem czy kiedykolwiek odzyska mój szacunek po takim numerze, ale ja cały czas mam nadzieję, że to tylko żenująca gra obliczona na wyciągnięcie dodatkowej kasy od Dowhana.
    Ty ze swoim doświadczeniem życiowym przejdziesz gładko przez kolejną sytuację z pluciem w Twoja twarz nieprawdaż.
    A ty wierz mi chciałbyś mieć taki warsztat jak ja w Toruniu

    P.s chcecie czy nie Patryk jest już naszym zawodnikiem
    Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
    Ostatnio edytowane przez terrax ; 01-11-2013 o 11:05

  17. Powrót do góry    #8114
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez marass Zobacz posta
    Takie same jak odejście Hampela z Leszna do Zielonej?
    A nie to jest dbanie o swoją przyszłość, rozwój i walkę o najwyższe cele SGP.
    A czy my zniszczylismy wam Final i zrobilismy dziure budzetowa? Nie wspominajac o ogolnym wizerunku calej dyscypliny. Rozumiem gdyby odszedl do Rzeszowa po tym sezonie ale tak? Pomysl troche...

  18. Powrót do góry    #8115
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez marass Zobacz posta
    Takie same jak odejście Hampela z Leszna do Zielonej?
    A nie to jest dbanie o swoją przyszłość, rozwój i walkę o najwyższe cele SGP.
    Hampel odszedł od was jako ukształtowany już żużlowiec. Jeździec w GP i reprezentant Polski.
    Dudek jest dopiero na dorobku i **** mnie strzela, że może zacząć startować w GP jako zawodnik Unibeksu.
    Dotarło?
    Niech sobie Dudek odchodzi za rok, za dwa, ale nie teraz gdy chciałbym widzieć jak będzie radził sobie jako senior.
    Gdy chciałbym go widzieć w klubie, który wreszcie nie jest ograniczony durnymi KSM-ami i innymi takimi dziwactwami.

  19. Powrót do góry    #8116
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,267
    Kliknij i podziękuj
    6,242
    Podziękowania: 2,007 w 1,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez terrax Zobacz posta
    A ty wierz mi chciałbyś mieć taki warsztat jak ja w Toruniu


  20. Powrót do góry    #8117
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    Hampel odszedł od was jako ukształtowany już żużlowiec. Jeździec w GP i reprezentant Polski.
    Dudek jest dopiero na dorobku i **** mnie strzela, że może zacząć startować w GP jako zawodnik Unibeksu.
    Dotarło?
    Niech sobie Dudek odchodzi za rok, za dwa, ale nie teraz gdy chciałbym widzieć jak będzie radził sobie jako senior.
    Gdy chciałbym go widzieć w klubie, który wreszcie nie jest ograniczony durnymi KSM-ami i innymi takimi dziwactwami.
    Miała być drużyna marzeń a może być tylko dużo wrażeń i to negatywnych. Drużyna marzeń bez Dudka? Jakoś ciężko w to uwierzyć, oczywiście nie ma ludzi niezastąpionych, ale miejsce Dudka tu i teraz jest w Falubazie.

    I oby chore podrażnione ambicje jednego faceta, nie zostały zaspokojone, kasa to nie wszystko.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 01-11-2013 o 11:22
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  21. Powrót do góry    #8118
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Miała być drużyna marzeń a może być tylko dużo wrażeń i to negatywnych. Drużyna marzeń bez Dudka? Jakoś ciężko w to uwierzyć, oczywiście nie ma ludzi niezastąpionych, ale miejsce Dudka tu i teraz jest w Falubazie.

    I oby chore podrażnione ambicje jednego faceta, nie zostały zaspokojone, kasa to nie wszystko.
    To jest biznes. Pracujesz gdzieś?
    A jak pracujesz wyobraź sobie sytuację ze robisz coś bardzo niebezpiecznego i to extrenalnie a ktoś ci za to samo daję dużo lepszą kasę co robisz wtedy? Kierujesz się sentymentemi czy masz troszkę wyobraźni i wiesz ze w tym zawodzie może się okazać że za rok dwa coś się stanie i nie będziesz w stanie pracować, to nie wykorzystasz swoim 5 min i nie będziesz chciał zarobić więcej?
    A chciałbym zauważyć ze kasa pewna a nie na papierku jak to może być w przypadku pozostania w Falubazie który w 2014 będzie miał dużo większe problemy z kasą jak w tum roku.
    Dlatego proszę zrozumcie decyzję Patryka o przejściu do Torunia i kibicujcie mu nadal jak ja Bajerskiemu gdy odszedł do waszych " przyjaciół".

    Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
    Ostatnio edytowane przez terrax ; 01-11-2013 o 11:33

  22. Powrót do góry    #8119
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez terrax Zobacz posta
    To jest biznes. Pracujesz gdzieś?
    A jak pracujesz wyobraź sobie sytuację ze robisz coś bardzo niebezpiecznego i to extrenalnie a ktoś ci za to samo daję dużo lepszą kasę co robisz wtedy? Kierujesz się sentymentemi czy masz troszkę wyobraźni i wiesz ze w tym zawodzie może się okazać że za rok dwa coś się stanie i nie będziesz w stanie pracować, to nie wykorzystasz swoim 5 min i nie będziesz chciał zarobić więcej?
    A chciałbym zauważyć ze kasa pewna a nie na papierku jak to może być w przypadku pozostania w Falubazie który w 2014 będzie miał dużo większe problemy z kasą jak w tum roku
    Biznes to niech Romek sobie robi na giełdach lub z takim Pedersenem, to ewidentna zagrywka, aby sobie choć troche powetować straty wizerunkowe przez Unibax.
    Choć oczywiście ma prawo kusić Dudka kasą, ale w obecnej sytuacji to nic innego jak ku...wskie zagranie.

    Miejmy nadzieje ,że w rodzinie Dudków jest jescze odrobina tego czegoś i podpiszą w Falubazie na godnych dla Patryka warunkach.
    Na ta chwile przejście akurat do Unibaxu za niewiele większą kase, bedzie oznaczało ,że ktoś popełnił wielki błąd i pewnie się okaże czy to był Dowhan czy Dudkowie.

    Czas pokaże.

    Jak Patryk odejdzie, mówi się trudno. Falubaz to nie tylko jeden zawodnik a cały klub. Przeżyliśmy odejścia wielu zawodników, to i pewnie przeżyjemy i Patryka, bez obaw.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 01-11-2013 o 11:40
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  23. Powrót do góry    #8120
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-08-2007
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    92
    Podziękowania: 385 w 147 postach
    Widzę że Falubazy zaczynają ryczeć jak pipy .Heh Jak my wam Hampela to wolny rynek i broń boże złego słowa powiedzeieć ,nawet gdy owy frajer wysadził swój klub w najważniejszym meczu dziękując w ten sposób za kilka lat sponsorigu .Gdy natomiast krzywda dzieje się nam nam to już ujnia jakiej mało ,mieszanie w głowie ,policzek ,kujestwo Dudków w stosunku do Falubazu ...ble ble ble ...Wszyscy jesteście siebie warci.

  24. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi pedrosio za jego przydatny post!

    apator_uk (01-11-2013)

  25. Powrót do góry    #8121
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Biznes to niech Romek sobie robi na giełdach lub z takim Pedersenem, to ewidentna zagrywka, aby sobie choć troche powetować straty wizerunkowe przez Unibax.
    Choć oczywiście ma prawo kusić Dudka kasą, ale w obecnej sytuacji to nic innego jak ku...wskie zagranie.

    Miejmy nadzieje ,że w rodzinie Dudków jest jescze odrobina tego czegoś i podpiszą w Falubazie na godnych dla Patryka warunkach.
    Na ta chwile przejście akurat do Unibaxu za niewiele większą kase, bedzie oznaczało ,że ktoś popełnił wielki błąd i pewnie się okaże czy to był Dowhan czy Dudkowie.

    Czas pokaże.
    Z Patrykiem negocjowano co roku na temat przejścia a ty wiesz że na temat Toruńskich negocjacji wiem wiele ale prędzej osoba Grubego Wojtka stała na przeszkodzie. I to wcale nie jest jakaś dziwna zagrywka a dopełnienie kilku letnich negocjacji.
    A ty znów sie kierujesz sentymentemi jakby to dotyczyło Ciebie byłbyś totalnym głupikiem jakbyś nie poszedł tak gdzie Ci dają więcej z tego co mi wiadomo to wcale tak nie niewiele a jednak dosyć konkretna kasa.

    Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

  26. Powrót do góry    #8122
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez terrax Zobacz posta
    Z Patrykiem negocjowano co roku na temat przejścia a ty wiesz że na temat Toruńskich negocjacji wiem wiele ale prędzej osoba Grubego Wojtka stała na przeszkodzie. I to wcale nie jest jakaś dziwna zagrywka a dopełnienie kilku letnich negocjacji.
    A ty znów sie kierujesz sentymentemi jakby to dotyczyło Ciebie byłbyś totalnym głupikiem jakbyś nie poszedł tak gdzie Ci dają więcej z tego co mi wiadomo to wcale tak nie niewiele a jednak dosyć konkretna kasa.

    Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
    Nie ma co tutaj porywnywać biednego szaraczka, z kimś kto jest osobą znaną i ma swoją rzesze kibiców, klub i miasto.
    Jeżeli Patryk przejdzie do was, to jego wybóri jego decyzja. Nam pozostanie tylko to uszanować, co nie znaczy ,że musimy to popierać.
    Nie on pierwszy i nie ostatni, on pracuje na swoją reputacje. Odejdzie Patryk to wielka szkoda, przyjdzie kto inny i nadal bedzie ten sam Falubaz.
    W życiu nie zawsze jest tak jakby się chciało.

    Ponoć Huszcza ma odnowić licencje i pojedzie w miejsce Dudka
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  27. Powrót do góry    #8123
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Nie ma co tutaj porywnywać biednego szaraczka, z kimś kto jest osobą znaną i ma swoją rzesze kibiców, klub i miasto.
    Jeżeli Patryk przejdzie do was, to jego wybóri jego decyzja. Nam pozostanie tylko to uszanować, co nie znaczy ,że musimy to popierać.
    Nie on pierwszy i nie ostatni, on pracuje na swoją reputacje. Odejdzie Patryk to wielka szkoda, przyjdzie kto inny i nadal bedzie ten sam Falubaz.
    W życiu nie zawsze jest tak jakby się chciało.

    Ponoć Huszcza ma odnowić licencje i pojedzie w miejsce Dudka
    Piszesz dobrze tylko jesteś malostkowy bo nawet jako szaraczek jak ktoś ci płaci np 5 zeta od 6 lat i to z poślizgiem a proponują ci 10 zeta na czas.To co zostaniesz u dotychczasowego pracodawcy który jako argument ma "jesteś u nas 6 lat to chyba kieruj sie sentymentem a my Cie dalej nie doceniamy"

    Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

  28. Powrót do góry    #8124
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez terrax Zobacz posta
    Piszesz dobrze tylko jesteś malostkowy bo nawet jako szaraczek jak ktoś ci płaci np 5 zeta od 6 lat i to z poślizgiem a proponują ci 10 zeta na czas.To co zostaniesz u dotychczasowego pracodawcy który jako argument ma "jesteś u nas 6 lat to chyba kieruj sie sentymentem a my Cie dalej nie doceniamy"

    Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
    Ale ja nie mam za plecami tłumu swoich wielbicieli, którzy dla mnie sa w stanie zdzierać gardła i jezdzić tsiące kilometrów.
    Taki idol wielu ludzi , musi się też liczyć z tym, a jeżeli ma to gdzieś, to mówi się trudno. Są pewne rzeczy których kupić się nie da, ale w obecnych czasach rządzi kasa i tacy zawodnicy dla których barwy, klub i kibice wiele znaczą to jak dinozaury. Miejmy nadzieje ,że Dudek jest takim dinozaurem i zostanie jednak.
    Oczywiście zanaczam ,że na godnych warunkach i rozsadnych.

    Nieraz nie zmienia się miejsca zamieszkania ze względu na rodzine, kolegów, otoczenie. Jakby tak było i jeżeli już porównywać ,to nikt by w Polsce nie pracował , bo na zachodzie więcej płacą
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 01-11-2013 o 11:59
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  29. Powrót do góry    #8125
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Ale ja nie mam za plecami tłumu swoich wielbicieli, którzy dla mnie sa w stanie zdzierać gardła i jezdzić tsiące kilometrów.
    Taki idol wielu ludzi , musi się też liczyć z tym, a jeżeli ma to gdzieś, to mówi się trudno. Są pewne rzeczy których kupić się nie da, ale w obecnych czasach rządzi kasa i tacy zawodnicy dla których barwy, klub i kibice wiele znaczą to jak dinozaury. Miejmy nadzieje ,że Dudek jest takim dinozaurem i zostanie jednak.
    Oczywiście zanaczam ,że na godnych warunkach i rozsadnych.
    Ale uwierz że on już jest naszym zawodnikiem.
    A w Toruniu będzie wielu fanów jego talentu

    Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

  30. Powrót do góry    #8126
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez terrax Zobacz posta
    Ale uwierz że on już jest naszym zawodnikiem.
    A w Toruniu będzie wielu fanów jego talentu

    Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
    Przyjmuje do wiadmości i ubolewam z tego powodu, dopóki nie bedzie oficjalnego info bedę się nadal łudził, że jednak Dudek jest kimś więcej niż tylko wyrobnikiem, który za kasą poleci wszędzie.

    Dwie strony deklarowały chęć współpracy i mam nadzieje ,że jeden jegomość nie jest w stanie wsadzić kija w te tryby.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  31. Powrót do góry    #8127
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Przyjmuje do wiadmości i ubolewam z tego powodu, dopóki nie bedzie oficjalnego info bedę się nadal łudził. że jednak Dudek jest kimś więcej niż tylko wyrobnikiem, który za kasą poleci wszędzie.
    Jeszcze jest szansa ze Nicki będzie wg. Naszych władnych lepszą opcją i jego zaangazuja ale to byłby totalny samoboj Karkosika i jego świty

    Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

  32. Powrót do góry    #8128
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,800
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez pedrosio Zobacz posta
    Widzę że Falubazy zaczynają ryczeć jak pipy .Heh Jak my wam Hampela to wolny rynek i broń boże złego słowa powiedzeieć ,nawet gdy owy frajer wysadził swój klub w najważniejszym meczu dziękując w ten sposób za kilka lat sponsorigu .Gdy natomiast krzywda dzieje się nam nam to już ujnia jakiej mało ,mieszanie w głowie ,policzek ,kujestwo Dudków w stosunku do Falubazu ...ble ble ble ...Wszyscy jesteście siebie warci.
    jak Cie chyba "lekko" nie lubie to sie zgadzam. troche smieszne ze niektorzy placza jak dzieci. wolny rynek kto da wieksza kase to idzie tam. nie ma sentymentow

  33. Powrót do góry    #8129
    Administrator Awatar Marcin
    Dołączył
    08-11-2002
    Postów
    2,697
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 123 w 72 postach
    Cytat Zamieszczone przez terrax Zobacz posta
    Ale uwierz że on już jest naszym zawodnikiem.
    A w Toruniu będzie wielu fanów jego talentu

    Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
    Cytat Zamieszczone przez terrax Zobacz posta
    Jeszcze jest szansa ze Nicki będzie wg. Naszych władnych lepszą opcją i jego zaangazuja ale to byłby totalny samoboj Karkosika i jego świty

    Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
    Sam sobie zaprzeczasz.
    Pozdrawiam
    Marcin

  34. Powrót do góry    #8130
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez terrax Zobacz posta
    Jeszcze jest szansa ze Nicki będzie wg. Naszych władnych lepszą opcją i jego zaangazuja ale to byłby totalny samoboj Karkosika i jego świty

    Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
    Bądz konsekwentny , piszesz,że Dudek jest już waszym zawodnikiem. Gdy okaże się ,że Dudek zostanie to nie wiem czy zapadniesz się pod ziemie, czy wymyślisz nową historie.
    Narazie podajesz sporo info, tylko chyba chcesz przegonić pewnego Dariusza, który z dnia na dzień zmienia pewne info 100% na te 0%
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  35. Powrót do góry    #8131
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,024
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez terrax Zobacz posta
    Jeszcze jest szansa ze Nicki będzie wg. Naszych władnych lepszą opcją i jego zaangazuja ale to byłby totalny samoboj Karkosika i jego świty

    Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
    To sie zdecyduj gdzie bedzie Nicki a gdzie Dudek bo raz piszesz tak a raz tak.

  36. Powrót do góry    #8132
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,267
    Kliknij i podziękuj
    6,242
    Podziękowania: 2,007 w 1,238 postach
    Obojętnie kto nie przyjdzie do Unibaxu, Dudek czy Nicki, to terrax i tak napisze "a nie mówiłem ?" . Skąd ja to znam

  37. Powrót do góry    #8133
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    W poniedziałek pewnie ktoś już puści pare, bo rozdzwonią się telefony i będą uruchomiane najbardziej tajne kanały informacyjne w tym kraju i już bedzie coś wiadomo.

    I albo bedzie to pierwsza bomba transferowa, albo zwycięży znowu "MYCHA W KÓŁKU"
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  38. Powrót do góry    #8134
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Ok jak mówiłem tylko idiota zrezygnował by z Patryka wiec jest naszym zawodnikiem

    Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

  39. Powrót do góry    #8135
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Umówmy się, że jak Dudek zostanie w Falubazie to terrax dostaje tygodniowego bana.
    Tak na otrzeźwienie.

  40. Powrót do góry    #8136
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2012
    Postów
    390
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 63 w 47 postach
    Cytat Zamieszczone przez terrax Zobacz posta
    Ok jak mówiłem tylko idiota zrezygnował by z Patryka wiec jest naszym zawodnikiem

    Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
    tej panie prorok, umiesz pan skakać?

    po raz kolejny powtarzam że Dudek nie będzie jeździł w unispierdzielaxie
    Ostatnio edytowane przez jan kowalski ; 01-11-2013 o 12:49

  41. Powrót do góry    #8137
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 950 w 513 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    .
    Na ta chwile przejście akurat do Unibaxu za niewiele większą kase, bedzie oznaczało ,że ktoś popełnił wielki błąd i pewnie się okaże czy to był Dowhan czy Dudkowie.
    Gratuluje Shelve zarobkow
    Jesli dla ciebie 200-300tys zl rocznie to niewielka kasa...

  42. Powrót do góry    #8138
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez jan kowalski Zobacz posta
    tej panie prorok, umiesz pan skakać?

    po raz kolejny powtarzam że Dudek nie będzie jeździł w unispierdzielaxie
    Nie jestem prorok tylko stwierdzam fakt.
    A jedyną nie pewnością jest fakt taki ze razem z Patrykiem może być też Nikus

    Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

  43. Powrót do góry    #8139
    Użytkownik Awatar SiostraIrena
    Dołączył
    21-04-2008
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 9 w 3 postach
    Patryk ma dobrą psychikę i pokazał to już wielokrotnie.Teraz ewentualne przejście do Unibaxu (klubu który zeszmacił swoje miasto i dyscyplinę) to próba dla psychiki jakiej dotąd nie miał. Przy każdej wpadce i słabszym występie cała motoarenie będzie krzyczała że to Falusbaz i koń trojański i bez większych skrupułów trener(jaka by to marionetka nie była) posadzi go na ławę co pociągnie za sobą ewidentne straty finansowe.

    Więc albo Patryk jest tak *****iście mocny i da radę być liderem Unibaxu, poradzić sobie z pierwszym rokiem seniora, Tomkiem "przepraszam Pana Karkosika" Gollobem, brakiem piejących peanów kibiców do których się przyzwyczaił i nowym środowiskiem ...... i to wszystko na raz to odniesie mega sukces. Na głębszą wodę się nie da skoczyć. Być może nawet przejście do braci mniejszych z północy nie byłoby tak znamienne jak to.

    Jeśli któraś z tych spraw się posypie to z mega perspektywicznego zawodnika może się zmienić w jednego z wielu którzy mieli być przyszłymi mistrzami świata a jeżdżą w II lidze za michę zupy. Na pewno zdają sobie z tego sprawę jego rodzice i on.

    Moim zdaniem żeby zaryzykować aż tyle, to kontrakt w Unibaxie musiałby być ze dwa razy większy niż u różowego. Bo na szali stawia bardzo, bardzo dużo.
    Różnica jest taka że lepiej zarobić 5 lat z rzędu 1,6 mln przy niższym ryzyku niż jeden rok 2,5 (liczby oczywiście wymyślone) a potem 0,5. Oczywiście decyzja jest jego i jaka nie będzie taką uszanujemy ale szkoda byłoby aby wpisał się w ponury trend panujący teraz w speedwayu..... zabijający ducha sportu i kibiców.

    Jeśli ktoś napisze że żużel to czysty biznes, to się nie zgodzę bo fuzje firm i zagrywki giełdowe nie są dla kibiców i nie są widowiskami stadionowymi a żużel i cała kasa opiera się tylko i wyłącznie na kibicach. Nie będzie kibiców---> nie będzie relacji, sponsorów, reklam ani kasy i niech nikt o tym nie zapomina.

  44. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi SiostraIrena za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (01-11-2013), kapitan bomba (01-11-2013), shelve (01-11-2013), zkns (01-11-2013)

  45. Powrót do góry    #8140
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,267
    Kliknij i podziękuj
    6,242
    Podziękowania: 2,007 w 1,238 postach
    A więc policzmy. Dudi - 2 banki, Nikuś - 2,5 bańki, kary - 2,4 bańki. Razem daje Nam to prawie 7 baniek, to co ten Kurzawski pierd...., że klub może ogłosić upadłość ? terrax wytłumacz mi to, bo Ty jesteś dla mnie wyrocznią w sprawach trudnych

  46. Powrót do góry    #8141
    Zaawansowany Awatar Waldzior
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    1,687
    Kliknij i podziękuj
    88
    Podziękowania: 16 w 15 postach
    do tego po 2 bańki Holder, Ward, Gollob pewnie ze 2,5, Miedziak 2, Paweł też ze 2. Ależ biedny ten klub, prawda Panie Kurzawski? Aaa no i ciekawe który z nich chce ławę grzać, pewnie Gollob

  47. Powrót do góry    #8142
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Waldzior Zobacz posta
    do tego po 2 bańki Holder, Ward, Gollob pewnie ze 2,5, Miedziak 2, Paweł też ze 2. Ależ biedny ten klub, prawda Panie Kurzawski? Aaa no i ciekawe który z nich chce ławę grzać, pewnie Gollob
    Ta, tam bida aż piszczy ...
    Jak na dłoni widać ,że to wszystko pod publikę i gra aby tylko im te kary złagodzili. Szkoda ,ze nie ma juz opcji aby im jeszcze dołożono

    Ale jest pocieszenie, że jak Duduś będzie w Unibaxie i przyjedzie na mecz do ZG, to nie ucieknie i nawet sam pojedzie ...
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  48. Powrót do góry    #8143
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,267
    Kliknij i podziękuj
    6,242
    Podziękowania: 2,007 w 1,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez Waldzior Zobacz posta
    do tego po 2 bańki Holder, Ward, Gollob pewnie ze 2,5, Miedziak 2, Paweł też ze 2. Ależ biedny ten klub, prawda Panie Kurzawski? Aaa no i ciekawe który z nich chce ławę grzać, pewnie Gollob
    No a wiadomo, że Gollob sam ławy grzał nie będzie, bo samemu to trochę nudno. Pan Romek na pewno na to nie pozwoli i dokooptuje mu do towarzystwa jakiegoś Sajfudinowa czy innego Hancocka. A jak, na bogato !

  49. Powrót do góry    #8144
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,800
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    a nie raz Twins powiedza ze sa zmeczenie po GP to pojada Dziadki a te chulaj dusza we 2

  50. Powrót do góry    #8145
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,458
    Kliknij i podziękuj
    426
    Podziękowania: 522 w 334 postach
    Cytat Zamieszczone przez terrax Zobacz posta
    Nie jestem prorok tylko stwierdzam fakt.
    A jedyną nie pewnością jest fakt taki ze razem z Patrykiem może być też Nikus
    Hoho na bogato się bawią w Unibeksie. To kto będzie rezerowym Dudek czy Nicki.
    TG, Miedziak mają pewne miejsce bez względu na wynik
    Twixy też będą jedzić, bo jak jednego odstawią to drugie oleje starty
    Piąte miejsce zostaje dla Dudka lub Nickiego, oczywiście Patryk nie ma problemu z tym, że będzie z Nickim walczył o skład

    Twixy, Miedziak, Dudek - 2mln
    TG, Nicki 2,5mln
    PP 1mln
    Razem 14mln, a prezesik K mówi, że trzeba będzie ogłosić upadłość
    Tylko Falubaz

  51. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi grafi25 za jego przydatny post!

    SiostraIrena (01-11-2013), kapitan bomba (01-11-2013)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •