Strona 4 z 199 PierwszyPierwszy ... 234561454104 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 136 do 180 z 8955

Wątek: FALUBAZ Zielona Góra 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #136
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Mają mówić prawdę i tylko prawde, najlepiej odrazu z kim rozmawiają i za ile. Sezon transferowi to też umiejętnie mylenie innych. Spokojnie z tym frajerstwem, może mają ku temu powody.

    Najlepiej odrazu napluj im w twarz. Dać Dudkowi z 3 mln bo chce, Walaskowi mogli też dawać miliony bo chciał. Spokojnie, sytuacja się wykrastylizuje.
    Spokojnie, jeszcze nic nie jest przesądzone. Patryk zasłużył na podwyżkę to jasne. Nikt nie żąda 3 baniek, bez przesady. Podobnie nie mają sensu jakieś porównania do Walaska czy Lindgrena, bo każdy odszedł z zupełnie innych powodów.

  2. Powrót do góry    #137
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Spokojnie, jeszcze nic nie jest przesądzone. Patryk zasłużył na podwyżkę to jasne. Nikt nie żąda 3 baniek, bez przesady. Podobnie nie mają sensu jakieś porównania do Walaska czy Lindgrena, bo każdy odszedł z zupełnie innych powodów.
    Dlatego piszę, że spokojnie. co dzień to nowe info a niektórzy już zaczynają wyjezdzać z frajerstwem , kłamstwami i oszukiwaniem

    Do 1 grudnia trzeba czekać z lużną łydeczką i czytać co dzień to nowe info 100% . Dudi jedzie na badania do szpitala , potem będzie wiedział więcej. Gollob też już był 100% w Falubazie, teraz już tylko Hampel na 100%. Za dwa dni okaże się ,że to Lindgren 100%.

    Także mój post to była ironia. Poczekajmy na rozwój sytuacji a potem wyzywajmy kogo trzeba

  3. Powrót do góry    #138
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,422
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Falubaz bez Dudka? To nawet niema takiego tematu! Walasa przebolałem Odejście Zengiego boli mnie do dzisiaj Ale Jak Patryk nie dogada się z Dowhanem to.... Ja na Falubaz nie chodzę !

  4. Powrót do góry    #139
    Stały bywalec Awatar michalgruby
    Dołączył
    11-03-2007
    Postów
    867
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 16 w 13 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    Falubaz bez Dudka? To nawet niema takiego tematu! Walasa przebolałem Odejście Zengiego boli mnie do dzisiaj Ale Jak Patryk nie dogada się z Dowhanem to.... Ja na Falubaz nie chodzę !
    I pewnie nie tylko Ty byś nie chodził... Dudek jest przywiązany do Falubazu i sam na pewni nie chce odejść. A może ze zdrowiem coś jest jednak nie tak ?

  5. Powrót do góry    #140
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,849
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Spokojnie z tym Dudkiem. Pani Honorata osobiście potwierdziła, że podpisanie kontraktu to tylko formalność. No chyba, że w ostatniej chwili, w geście rozpaczy jakiś PaczPan rzucił kwotę niczym Bydzia Walaskowi w swoim czasie. No to wtedy mogło się zdarzyć Pani Honoracie chwilowe zaćmienie umysłu. No ale w takiej sytuacji trudno byłoby mieć pretensje do naszych włodarzy w klubie. Nie chcieli przebijać kosmicznej oferty za Walaska to i nie będą przebijać kosmicznej oferty za Patryka. Coś w tym może być, Patryk ostatnio wspominał, że oferty napływają jedna po drugiej. I jeśli tu ma decydować tylko kasa to w takiej sytuacji trzeba będzie Patrykowi podziękować niczym Grzesiowi Walaskowi. Jednak z tego co ja się dowiedziałem w swojej piekarni to jeśli faktycznie ktoś chce wyrwac Patryka z Falubazu to musiałby rzucić bardzo pokaźną kwotę. Wiem, że kontrakt dla Patryka w Falubazie był przygotowany bardzo korzystnie. Inaczej pani Honorata nie zapewniała by na konferencji prasowej, że podpisanie kontraktu to tylko kwestia czasu. No ale czas pokaże o co tu chodzi
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #141
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,422
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Mariusz Jeśli Falubaz stać na Hampela to i stać na Dudka koniec tematu !

  7. Powrót do góry    #142
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    565
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    Mariusz Jeśli Falubaz stać na Hampela to i stać na Dudka koniec tematu !
    Tak to prawda, dobrze piszesz ale podobnie jak z Walaskiem było, granice rozsądku muszą być i nie można płacić tych samych pieniędzy Dudkowi co np. Hampelowi, trochę wolnego. Na takich zasadach wyleciał Walasek, chciał zarabiać najwięcej to mu podziękowano. Liczę na rozsądek ze storny rodziny Dudków, mają prawo oczekiwać więcej ale bez przeginania pały.

  8. Powrót do góry    #143
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Skoro Dudkowie mają prawo oczekiwać więcej, to oczekują. I mniej ważne, kto im to zaoferuje.

  9. Powrót do góry    #144
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,849
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    Mariusz Jeśli Falubaz stać na Hampela to i stać na Dudka koniec tematu !
    Faktycznie, jeśli patrzeć od tej strony tzn. stać czy nie stac to powiem, ze stać. Nie w tym jednak rzecz. Hampel aby zarabiać na aktualnym poziomie to musiał swoje odjeździć. Chociaz bardzo lubię Dudków, chciałbym aby Patryk dalej śmigał z Mychą na klacie, to jednak powyżej pewnego poziomu Dowhan przeskakiwać nie powinien. Na dziś Patryk nie jest warty więcej niż Hampel i to nie podlega dyskusji. Podobnie było z Walaskiem, długo tylko domyslaliśmy się, że poszło o kasę. Do czasu jak chyba Sawarski (na pewno któryś z byłych działaczy Bydzi) powiedział publicznie pod koniec tego sezonu, na SF o jaką kwotę chodziło w przypadku Walaska. I w tym momencie całe tłumaczenie Walaska i jego zwolenników legło w gruzach. Dzisiaj mogę tylko przyklepnąc Dowhanowi, ze wtedy nie dał Grzesiowi tyle ile on chciał, a podpierał się Grześ kontraktem właśnie z Bydzią. Tak, ze jeżeli ktoś Patrykowi zaproponuje naprawdę kosmiczny kontrakt to trudno, niech Dudkowie wybierają gdzie patryk am dalej doskonalić swoje rzemiosło. Patryk to bardzo dobry zawodnik, fajny gość jako człowiek ale na zarobki w wysokości Hampela, Pepe czy AJ jeszcze musi poczekać ze dwa, trzy sezony. Pod warunkiem, ze ustabilizuje swoją formę na tak wysokim poziomie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #145
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Młodzi teraz tacy są. I to nie tylko w sporcie żużlowym.
    Niedawno w TV był wywiad z absolwentami uczelni, którzy dziennikarzowi powiedzieli, że... zadowoliłaby ich praca z pensją (na początek!) 3.500 zł netto.

  11. Powrót do góry    #146
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta
    Młodzi teraz tacy są. I to nie tylko w sporcie żużlowym.
    Niedawno w TV był wywiad z absolwentami uczelni, którzy dziennikarzowi powiedzieli, że... zadowoliłaby ich praca z pensją (na początek!) 3.500 zł netto.

    W normalnych krajach Europy tak to wyglada. Niestety nie w PL.

  12. Powrót do góry    #147
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2008
    Postów
    393
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    A jednak myslalem , że ten Rogowski ma jaja . Niech odda sprzęt klubowy i pieniądze za benzynę ...

  13. Powrót do góry    #148
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2004
    Postów
    421
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 43 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Faktycznie, jeśli patrzeć od tej strony tzn. stać czy nie stac to powiem, ze stać. Nie w tym jednak rzecz. Hampel aby zarabiać na aktualnym poziomie to musiał swoje odjeździć. Chociaz bardzo lubię Dudków, chciałbym aby Patryk dalej śmigał z Mychą na klacie, to jednak powyżej pewnego poziomu Dowhan przeskakiwać nie powinien. Na dziś Patryk nie jest warty więcej niż Hampel i to nie podlega dyskusji. Podobnie było z Walaskiem, długo tylko domyslaliśmy się, że poszło o kasę. Do czasu jak chyba Sawarski (na pewno któryś z byłych działaczy Bydzi) powiedział publicznie pod koniec tego sezonu, na SF o jaką kwotę chodziło w przypadku Walaska. I w tym momencie całe tłumaczenie Walaska i jego zwolenników legło w gruzach. Dzisiaj mogę tylko przyklepnąc Dowhanowi, ze wtedy nie dał Grzesiowi tyle ile on chciał, a podpierał się Grześ kontraktem właśnie z Bydzią. Tak, ze jeżeli ktoś Patrykowi zaproponuje naprawdę kosmiczny kontrakt to trudno, niech Dudkowie wybierają gdzie patryk am dalej doskonalić swoje rzemiosło. Patryk to bardzo dobry zawodnik, fajny gość jako człowiek ale na zarobki w wysokości Hampela, Pepe czy AJ jeszcze musi poczekać ze dwa, trzy sezony. Pod warunkiem, ze ustabilizuje swoją formę na tak wysokim poziomie.
    No ale z Walaskiem to było tak, że najpierw Rafał nie zgodził się na kontrakt w Bydzi. Znaczy, że zarabiał podobnie albo więcej w ZG. I to Walasek podłapał (Rafał szepnął ile jest do wyciągnięcia). Znaczy, że zarabiał mniej niż koledzy z zespołu. A przecież wiemy, że Grzesiu nie potrafi mieć mniej niż inni...

  14. Powrót do góry    #149
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez comora Zobacz posta
    No ale z Walaskiem to było tak, że najpierw Rafał nie zgodził się na kontrakt w Bydzi. Znaczy, że zarabiał podobnie albo więcej w ZG. I to Walasek podłapał (Rafał szepnął ile jest do wyciągnięcia). Znaczy, że zarabiał mniej niż koledzy z zespołu. A przecież wiemy, że Grzesiu nie potrafi mieć mniej niż inni...
    To jedno, ale to nie tylko o kasę poszło. Walaskowi się wydawało już że jest nadprezesem i tak się zachowywał, aż przegiął pałę.

  15. Powrót do góry    #150
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Ale ja w polowie tego sezonu pisalem o przyszlym sezonie. Nie chce mi sie odkopywac postu.
    ok sorry

  16. Powrót do góry    #151
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,158
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 453 w 184 postach
    No to konkretnie . Duduś to mój numer jeden w druzynie od ... zawsze . W tym roku chłopak miał 5 średnią wśród wszystkich Polaków . Był lepszy pod względem średniej biegopunktówki od Warda , Crumpa , Janowskiego , Madsena , Pawlickich , Kasprzaków , Okonia , Jensenów Gollobów . O innych nawet żal pisać . Zrobił tyle samo co Pepe . Gdyby nie kontuzja byłoby jeszcze lepiej . To teraz policzmy . Skoro wyżej wymienieni asiorzy zarabiają sporo , to pani Honorata ma prawo walczyć o kasę ? Moim zdaniem ma . Czy dostanie , tego nie wiemy . Wiemy tylko , że na takiego zawodnika , skoro nie pasuje nam chętny się znajdzie .

    Teraz policzmy ksm . Jeśli Roberto zraniony po wpadce z Łagutą chcę sobie odbić , to będziemy mieli tego Hampela .
    1. Jonsson
    2. Loktaev
    3. Pepe
    4. Zengota
    5. Hampel
    6. 2,5
    7. ? 40,75

    wersja druga także pasująca medialno- *****i...ca antywładkowa :

    1. Jonsson
    2. Loktaev
    3. Pepe
    4. Lindgren
    5. Gollob
    6. 2,5
    7. ? 40,48


    Czy składy tańsze oceńmy sami . Jest Sasza , wróci kiełbasa , wszyscy zadowoleni . Krwiopijcy dudzers team out .
    Składy wyrównane , ciekawe . Czarna dziura wśród młodzierzy . Dlatego mamy w odwodzie dwóch sprawdzonych swojaków . Dobrucki i Huszcza mają ksm 2,5 . Szczególnie ten drugi wymiata . Metryki się przerobi i zoto nasze .

    Może Zigi nawet sie przeprosi z bidonem . W czapeczce ENEI z monsterem w łapce zasiądzie na K1 . .
    Jutro będę stał w kolejce po kiełbasę którą kupuje równierz jeden gość z zarządu . Jak się wygada co i jak to dam znać o konkretach .
    TYLKO FALUBAZ

  17. Powrót do góry    #152
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Jeśli perspektywiczny Dudek który może tu startować całe życie nie jest tyle wart co Hampel to nie mam pytań...Gollob jest też więcej wart bo ma więcej sukcesów.Ja preferuje zupełnie odwrotne myślenie i dlatego taki Iversen idzie do przodu a na Golloba "miszcza" już na Zawarciu mają wy...Na wielkiego miszczunia.PaczPan co się dziejeTe same gadki były z Walasem.Magiczny Hancock przyszedł i ryby łowił a potem mu nogę odrywało6+1,go Herbi,go...

  18. Powrót do góry    #153
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-10-2002
    Postów
    1,328
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    W normalnych krajach Europy tak to wyglada. Niestety nie w PL.
    W których normalnych?
    Czytałeś co się dzieje w Hiszpanii, Grecji, Francji wśród młodych?
    Poczytaj zanim zaczniesz się wymądrzać.



    Niezłe jaja z tymi newsami transferowymi....
    Przy Dudkach to mam de javi walaskowo-zengotowe. Niby wychowanek, niby swój, niby każdy tu go chce, ale ile to jest warte?
    Czy jeśli za Dudka możemy mieć Hampela to czy Patryk jest Wart tych pieniędzy???/

  19. Powrót do góry    #154
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Kurcze nawet prze myśl by mi nie przeszło, że Patryk może u nas jeździć !! Ale za kogo ?? Warda ?? Nieeeeee ja się nie zgadzam Za Miedziaka ?? Ze tak powiem **** go wii

  20. Powrót do góry    #155
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    565
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Jeśli perspektywiczny Dudek który może tu startować całe życie nie jest tyle wart co Hampel to nie mam pytań...Gollob jest też więcej wart bo ma więcej sukcesów.Ja preferuje zupełnie odwrotne myślenie i dlatego taki Iversen idzie do przodu a na Golloba "miszcza" już na Zawarciu mają wy...Na wielkiego miszczunia.PaczPan co się dziejeTe same gadki były z Walasem.Magiczny Hancock przyszedł i ryby łowił a potem mu nogę odrywało6+1,go Herbi,go...
    Rusty nie zrozumiałeś, nie można dać sobie wejść na głowe, w drużynie jest jakaś hierarchia jak i w klubie. W klubie nie rządzi mama Honorata tylko Dowhan a w składzie trudno, żeby Dudek zarabiał więcej niż Jonsson i Pepe, to rozumiesz? Musi być kolej rzeczy, Dudek za młody żeby dawać mu 2 baniaki, to co za rok zażyczy 3 baniaki i też Dowhan będzie miał mu dać? To właśnie uciął z Walaskiem i dobrze, teraz Dudek musi też zrozumieć, że ok podwyżka ale w normalnych granicach, przecież Dowhan też nie chce na nim oszczędzać ale nie mówmy o absurdach i tym że ma zarabiać tyle co Jonsson, Hampel, Pepe albo więcej. Jeszcze trochę kółek musi zrobić na torze, żeby zasłużyć na taką kasę.

  21. Powrót do góry    #156
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez dzemba_zg Zobacz posta
    Rusty nie zrozumiałeś, nie można dać sobie wejść na głowe, w drużynie jest jakaś hierarchia jak i w klubie. W klubie nie rządzi mama Honorata tylko Dowhan a w składzie trudno, żeby Dudek zarabiał więcej niż Jonsson i Pepe, to rozumiesz? Musi być kolej rzeczy, Dudek za młody żeby dawać mu 2 baniaki, to co za rok zażyczy 3 baniaki i też Dowhan będzie miał mu dać? To właśnie uciął z Walaskiem i dobrze, teraz Dudek musi też zrozumieć, że ok podwyżka ale w normalnych granicach, przecież Dowhan też nie chce na nim oszczędzać ale nie mówmy o absurdach i tym że ma zarabiać tyle co Jonsson, Hampel, Pepe albo więcej. Jeszcze trochę kółek musi zrobić na torze, żeby zasłużyć na taką kasę.
    dokladnie dzemba mysle tak jak Ty jesli dudki mysla inaczej to soorrryy go away

  22. Powrót do góry    #157
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez bula Zobacz posta
    W których normalnych?
    Czytałeś co się dzieje w Hiszpanii, Grecji, Francji wśród młodych?
    Poczytaj zanim zaczniesz się wymądrzać.
    UE ma troche wiecej panstw niz Hiszpania, Grecja, czy Francja. Czemu nie wymieniles Irlandii, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Holandii, Austrii, Niemiec itd? Mieszkalem juz w 3 krajach UE w tym we Wloszech, ktore tez "kryzysuja" i wszedzie jest lepiej jesli chodzi o stosunek zarobki/wydatki niz w PL, a to ze mlodym sie nie chce isc do pracy, w ktorej ubrudza sobie rece to inna sprawa. Czemu mlodziez z PL w dalszym ciagu tabunami lata do Hiszpanii, Grecji, Francji do pracy? Nie mowiac o panstwach, ktore lepiej troche stoja gospodarczo. W ilu panstwach Ty mieszkales, ze sie "wymadrzasz" ? To jest temat rzeka i jak chcesz, to moge z Toba poprowadzic dyskusje priv. Taki maly offtop, ale musialem.

    P.S. Mi teraz w PL dobrze i drugi raz bym nie polecial, nawet jakbym mial zarabiac i 5 razy wiecej. Doswiadczenie z tym mam niemale i wystarczy.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 08-11-2012 o 18:09

  23. Powrót do góry    #158
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez dzemba_zg Zobacz posta
    Rusty nie zrozumiałeś, nie można dać sobie wejść na głowe, w drużynie jest jakaś hierarchia jak i w klubie. W klubie nie rządzi mama Honorata tylko Dowhan a w składzie trudno, żeby Dudek zarabiał więcej niż Jonsson i Pepe, to rozumiesz? Musi być kolej rzeczy, Dudek za młody żeby dawać mu 2 baniaki, to co za rok zażyczy 3 baniaki i też Dowhan będzie miał mu dać? To właśnie uciął z Walaskiem i dobrze, teraz Dudek musi też zrozumieć, że ok podwyżka ale w normalnych granicach, przecież Dowhan też nie chce na nim oszczędzać ale nie mówmy o absurdach i tym że ma zarabiać tyle co Jonsson, Hampel, Pepe albo więcej. Jeszcze trochę kółek musi zrobić na torze, żeby zasłużyć na taką kasę.
    Panowie pliz nie porównujcie Dudek Team do Walaska, bo to jest bardzo nie fair w stosunku do Patryka i jego rodziców. Sprawa jest bardziej skomplikowana, nie idzie tylko o kasę a o koncepcję całej drużyny na przyszły rok. Gdyby to tylko szło o kasę, to na 99% by się dogadali. Nawet Robert z Honoratą

  24. Powrót do góry    #159
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Panowie pliz nie porównujcie Dudek Team do Walaska, bo to jest bardzo nie fair w stosunku do Patryka i jego rodziców. Sprawa jest bardziej skomplikowana, nie idzie tylko o kasę a o koncepcję całej drużyny na przyszły rok. Gdyby to tylko szło o kasę, to na 99% by się dogadali. Nawet Robert z Honoratą
    Przeciez wiadomo, ze jakich by liderow nie miala druzyna, bez dobrych juniorow nie ma co myslec o majstrze. Nie wiem co to za super koncepcje skladu ma w glowie RD.

  25. Powrót do góry    #160
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    565
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Przeciez wiadomo, ze jakich by liderow nie miala druzyna, bez dobrych juniorow nie ma co myslec o majstrze. Nie wiem co to za super koncepcje skladu ma w glowie RD.
    Na każda koncepcja uwzględnia Patryka, juniorzy nie raz wygrywają decydujące spotkania, tak było choćby w finale w tym roku, zresztą od lat tak jest. Nie wiemy dokładnie jak jest i faktycznie to złe porównanie do Walaska ale Rusty mnie sprowokował to i wyjszło jak wyjszło

  26. Powrót do góry    #161
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Walas to już jest stara torba tak jak Protas.Przy nich nawet Niels był perspektywiczny.Dudek to jest junior którego chce mieć każdy klub i nawet te dwie bańki są tego warte jeśli to ma się przełożyć na wyniki.O kolejnych podwyżkach można rozmawiać za rok kiedy coś pokaże samo życie.Tutaj Hampel nie jest wart połowy tej ceny i chyba Dworakowski myśli podobnie skoro targuje się z Hampelem.Patrząc na to od strony leszczynian to tam również nie bardzo lubią przepłacać.Wolą te pieniądze włożyć w Pawlickich niż targować się z Hampelem bo są jakieś granice.Nie wiem co tam sobie wymyśla mama Patryka ale wydaje mi się że to nie o pieniądz chodzi tylko o samą jazdę.Patryk na razie się leczy,ten znowu sprowadzi jakieś swoje kolejne marzenie o którym zawsze marzył a potem Dudi będzie na ławce garował.I niestety muszę to ze smutkiem powiedzieć...Tak wygląda Falubaz po trzy letnich rządach duetu Dowhan-Protasiewicz
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 08-11-2012 o 20:31

  27. Powrót do góry    #162
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Panowie pliz nie porównujcie Dudek Team do Walaska, bo to jest bardzo nie fair w stosunku do Patryka i jego rodziców. Sprawa jest bardziej skomplikowana, nie idzie tylko o kasę a o koncepcję całej drużyny na przyszły rok. Gdyby to tylko szło o kasę, to na 99% by się dogadali. Nawet Robert z Honoratą
    Nie za bardzo kumam, co takiego może być w sprawie koncepcji składu, nie związane z kasą, co blokuje kontrakt Zakładam, że jakby Dudek podpisał to byłby jednym z czwórki: Jonsson, Pepe, Dudek, Sasza.

    Pozdro

  28. Powrót do góry    #163
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Dudek to jest junior którego chce mieć każdy klub i nawet te dwie bańki są tego warte jeśli to ma się przełożyć na wyniki.O kolejnych podwyżkach można rozmawiać za rok kiedy coś pokaże samo życie.
    Jak osiągnie ksm 8, i wygra gp chellenge to zgodnie z Twoim tokiem za rok 3 mln nie starczy...

  29. Powrót do góry    #164
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    565
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Walas to już jest stara torba tak jak Protas.Przy nich nawet Niels był perspektywiczny.Dudek to jest junior którego chce mieć każdy klub i nawet te dwie bańki są tego warte jeśli to ma się przełożyć na wyniki.O kolejnych podwyżkach można rozmawiać za rok kiedy coś pokaże samo życie.Tutaj Hampel nie jest wart połowy tej ceny i chyba Dworakowski myśli podobnie skoro targuje się z Hampelem.Patrząc na to od strony leszczynian to tam również nie bardzo lubią przepłacać.Wolą te pieniądze włożyć w Pawlickich niż targować się z Hampelem bo są jakieś granice.Nie wiem co tam sobie wymyśla mama Patryka ale wydaje mi się że to nie o pieniądz chodzi tylko o samą jazdę.Patryk na razie się leczy,ten znowu sprowadzi jakieś swoje kolejne marzenie o którym zawsze marzył a potem Dudi będzie na ławce garował.I niestety muszę to ze smutkiem powiedzieć...Tak wygląda Falubaz po trzy letnich rządach duetu Dowhan-Protasiewicz

    Ja myślałem że Ty masz ataki tylko przy temacie Fredki ale żeby w tej kwestii? Zaskakujesz mnie. Tak, Dowhan ma pozwalać żeby Honorata czy Sławek sobie brali ile chcieli, bo Patryk to drugi Rickardsson, Ty już to wiesz, oni chyba też. To nie prywatny folwark, aby drużyna mogła osiągać sukcesy jak w ostatnich 5 latach Falubaz musi wszystko grać, nie można komuś dawać tyle ile chce, bez ogladania się na resztę bo to zepsuje drużynę. Nie ważne czy Pepe jest stary, liczą się lata którymi sobie zapracował na pensję. Patryk miał 1 sezon, no może 1,5 i już ma więcej zarabiać niż Pepe i Jonsson? Ale Ty piszesz herezje, ręce opadają. Jak mu się nie podoba i chce za dużo to ja żegnam, nie będzie szantażowania, już był Walasek i wyjechał, jeśli Dudek ma mieć tak samo to na razie.

    Hampel nie wart połowy tej ceny? Ludzie, to 2 zawodnik świata z tamtego roku, gdyby nie kontuzja pewnie znowu byłaby walka o medal, jego stać na złoto i jest moim zdaniem lepszy od Golloba już w GP i w lidze. Śmieszny jesteś tak pisząc, bo ja rozumiem być oderwanym od rzeczywistości ale Twoja ocena jest naprawdę z innej planety. Dudek może dostać większą kasę i pewnie nawet ok 1,5 bańki (na odpowiednich warunkach) ale grosza więcej, zresztą Dowhan od lat buduje z sukcesem ekipę i wie jak negocjować.


    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Jak osiągnie ksm 8, i wygra gp chellenge to zgodnie z Twoim tokiem za rok 3 mln nie starczy...
    Z jego filozofią to za 2 lata Dudek pobije rekord zarobków w historii speedwaya w Polsce i będzie mógł mówić do Golloba: "biedaku"
    Ostatnio edytowane przez dzemba_zg ; 08-11-2012 o 21:09

  30. Powrót do góry    #165
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,849
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    .Dudek to jest junior którego chce mieć każdy klub i nawet te dwie bańki są tego warte jeśli to ma się przełożyć na wyniki
    Rusty, Ciebie już całkiem pogieło.

    Zużel to fajny sport, Patryk to fajny gość i już dobry zawodnik. Ale jakiś porządek musi być. Za dwa może trzy sezony, jak Patryk potwierdzi swoją klasę, to z zarobkami dogoni tych najlepszych. Jeśli Ty chcesz dzisiaj dać juniorowi (nawet najlepszemu) 2 mln PLN to ile dasz takiemu Crumpowi, Holderowi, Pedersenowi, Gollobowi, Hampelowi itd ? Dobrze, ze Ty prezesem nie jesteś, dopieor byś nakręcił spiralę finansową
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #166
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Rusty, Ciebie już całkiem pogieło.

    Zużel to fajny sport, Patryk to fajny gość i już dobry zawodnik. Ale jakiś porządek musi być. Za dwa może trzy sezony, jak Patryk potwierdzi swoją klasę, to z zarobkami dogoni tych najlepszych. Jeśli Ty chcesz dzisiaj dać juniorowi (nawet najlepszemu) 2 mln PLN to ile dasz takiemu Crumpowi, Holderowi, Pedersenowi, Gollobowi, Hampelowi itd ? Dobrze, ze Ty prezesem nie jesteś, dopieor byś nakręcił spiralę finansową
    Żaden prezes, nawet Maślanka, nie dałby żużlowcom tyle ile Rusty by im obiecał. Zawsze fajnie rozdaje się pieniądze, których nie ma.

  32. Powrót do góry    #167
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Żaden prezes, nawet Maślanka, nie dałby żużlowcom tyle ile Rusty by im obiecał. Zawsze fajnie rozdaje się pieniądze, których nie ma.
    Z kąd wiesz ile w ogóle Dudek chce pieniędzy?Od tłustego Mariana z piekarni zasłyszałeś?Wszystko było dogadane i nagle Dudi zrobił się za drogi a Pani Honoracie odbiła palma? A teraz patrzPROTASIEWICZ,JONSSON,HAMPEL,ŁOKTAJEW,DAVIDSSON,ST RZELEC zamiast Dudka to 39,53.Kogo Wy chceta w jajo robić...Rusty'ego?Mariusz ja bym Crumpowi na pewno nie dał 2 milionów.Kilka lat temu bym się zastanawiał ale nie w chwili obecnej.Medale za zasługi rozdawano pod StalingrademA Dudek jeśli ma być mistrzem Świata i Mistrzem Polski w barwach tej drużyny jest wart nie małej kwoty bo jest to talent czystej wody.Dużych kwot nie oferuje się Stojanowi czy Krukowi bo oni pewnej bariery nie są w stanie przekroczyć.Minimalizmem nie da się jednak robić wyników i dlatego medal(jeśli będzie) zdobędzie Wam Hampel a Dudi będzie się rozwijał w innym klubie.Pieniądze to tylko temat zastępczy.Dowhan chce mieć Hampela a Dudek nie mieści mu się w KSM,do tego ma niewyleczoną kontuzję więc chcą go wcisnąć tymczasowo na ławke a Dudki na to Veto.Oferty np.z Torunia to taka linia obrony.
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 08-11-2012 o 23:01

  33. Powrót do góry    #168
    Użytkownik
    Dołączył
    18-10-2011
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Wyhamujcie ludzie z tym trotylem! Na podstawie plotek i swoich wyobrażeń oceniacie ludzi i przyznajecie racje?

  34. Powrót do góry    #169
    Początkujący
    Dołączył
    08-11-2012
    Postów
    1
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Witam,
    Pierwszy raz na forum ale śledzę i czytam
    Tak sobie wykombinowałem:
    1.RD chce zbudować skład na lata - zawsze o tym mówi/ł
    2. Jeżeli to czym mówią przyjście kogoś do Falubazu ma być hitem kolejki transferowej to stawiam na Hampela
    3. Jeżeli wierzyć RD i RD że trzon drużyny ma tworzyć Pepe, AJ, Sasza i Dudi
    4. po zakończeniu rozgrywek sezonu 2014 limit KSM przestanie obowiązywać
    5. nie patrząc na KSM widzę taki skład: Dudek+drugi junior + Pepe/AJ/Hampel/Sasza mogą jeździć na przemiennie uważam że się zgodzą- np pauzują co 4 mecz + Jonas+np.Jabłoński
    6. I tu pytanie do Was. W której części sezonu jest liczony na nowo KSM czy z tym co mają jeżdżą do końca sezonu 2013? No i to co wymśliłem wyda wg Was?

  35. Powrót do góry    #170
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    565
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez pandada Zobacz posta
    Wyhamujcie ludzie z tym trotylem! Na podstawie plotek i swoich wyobrażeń oceniacie ludzi i przyznajecie racje?
    Ja tam oceniam na podstawie info sprzed roku i więcej odnośnie negocjacji z rodziną Dudków, ale oczywiście nie ma co oceniać, bo Rusty tylko prowokuje a później ja zaczynam bluzgać, ten to ma moc, ja taki spokojny a on zawsze potrafi ciśnienie podnieść, zdolniacha Fredek forever

    Cytat Zamieszczone przez gregoros Zobacz posta
    Witam,
    Pierwszy raz na forum ale śledzę i czytam
    Tak sobie wykombinowałem:
    1.RD chce zbudować skład na lata - zawsze o tym mówi/ł
    2. Jeżeli to czym mówią przyjście kogoś do Falubazu ma być hitem kolejki transferowej to stawiam na Hampela
    3. Jeżeli wierzyć RD i RD że trzon drużyny ma tworzyć Pepe, AJ, Sasza i Dudi
    4. po zakończeniu rozgrywek sezonu 2014 limit KSM przestanie obowiązywać
    5. nie patrząc na KSM widzę taki skład: Dudek+drugi junior + Pepe/AJ/Hampel/Sasza mogą jeździć na przemiennie uważam że się zgodzą- np pauzują co 4 mecz + Jonas+np.Jabłoński
    6. I tu pytanie do Was. W której części sezonu jest liczony na nowo KSM czy z tym co mają jeżdżą do końca sezonu 2013? No i to co wymśliłem wyda wg Was?
    Co do pkt 5 to ok, myślę że się zgodzą ale jak będą mieć płacone za mecz w którym pauzują powiedzmy za zdobyte 10pkt, na taki układ każdy pójdzie

    6. Z tym KSM jeżdżą do końca sezonu.

    Co do Twojej wersji, moim zdaniem nierealna, ale jeśli zaproponuje coś takiego zawodnikom Dowhan i będzie płacił za pauze jak za 10pkt to czemu nie, nawet coś takiego jest możliwe

  36. Powrót do góry    #171
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez gregoros Zobacz posta
    Witam,
    Pierwszy raz na forum ale śledzę i czytam
    Tak sobie wykombinowałem:
    1.RD chce zbudować skład na lata - zawsze o tym mówi/ł
    2. Jeżeli to czym mówią przyjście kogoś do Falubazu ma być hitem kolejki transferowej to stawiam na Hampela
    3. Jeżeli wierzyć RD i RD że trzon drużyny ma tworzyć Pepe, AJ, Sasza i Dudi
    4. po zakończeniu rozgrywek sezonu 2014 limit KSM przestanie obowiązywać
    5. nie patrząc na KSM widzę taki skład: Dudek+drugi junior + Pepe/AJ/Hampel/Sasza mogą jeździć na przemiennie uważam że się zgodzą- np pauzują co 4 mecz + Jonas+np.Jabłoński
    6. I tu pytanie do Was. W której części sezonu jest liczony na nowo KSM czy z tym co mają jeżdżą do końca sezonu 2013? No i to co wymśliłem wyda wg Was?
    Jest to mozliwe, tylko wtedy Dowhan musi miec kase na taki sklad. Przypuscmy ze AJ i JH to 4kk+1,5kk Dudek+Pepe 1,6kk-1,8kk?+Sasza 1kk? to jaki ten budzet musi byc zakladajac ze Jonas + Juniorzy ze szkolki to jakas kolejna banka,do tego oplaty za media,organizacje, trener,pozostali pracownicy, itd itp Tu z 10 baniek nie starczy...

  37. Powrót do góry    #172
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Ciągniecie łacha z Rusty'ego, a chłop ma najzwyczajniej w świecie racje i coś, czego Wam brakuje - obiektywnego spojrzenia bez zaślepienia magią.

    Po pierwsze dlaczego Dudek, który ma średnią o 0,71 mniejszą od Protasa ma jeździć za dużo mniejszą kasę niż on? To, że jest juniorem nie zwalnia go od negocjowania kontraktu na poziomie zbliżonym do Pepe. Ba, młodzieżowiec punktujący na poziomie seniora to skarb, bo może wchodzić z rezerwy za słabszych zawodników z nr 1-5/9-13 oraz drugiego juniora. Nie musi nic udowadniać. Jego średnia i tak wypaczona przez kontuzje jest niewspółmierna do ilości punktów, które może zdobywać. Po drugie Dudek to nasza perełka, chłopak z wojska polskiego. Każde pieniądze są warte zatrzymania naszego juniora. To powinien być priorytet i fundament budowy składu Falubazu na lata. Podejrzewam jednak, że senator ma plan zdobyć DMP z petardami + plastrony lub młodzieżowiec z zewnątrz kosztem pozbycia się Dudka. Analogiczna sytuacja z 2003. Gdyby Kurmanek przeszedł do Wrocławia za większe pieniądze, a nie kierował się sentymentem do Zielonej i "kibiców", to pewnie jeździłby do dziś. Ja rodzinie Dudków się nie dziwię, że oczekują odpowiedniego apanażu za taki wynik.

    Edit:
    Wiecie jak się nazywają popularne ostatnio bułki w zielonogórskich piekarniach? Hampelki
    Ostatnio edytowane przez Bruno Schulz ; 09-11-2012 o 00:00

  38. Powrót do góry    #173
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    565
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Kolernik ładnie daje w nosa, rozmawiają z Holtą, Jankowskim? A toż to nie ma bardziej obiecujących zawodniów z KSM choćby 2,5 jak Jamróg? Chętnie bym go wyrwał z Tarnowa, gość ma możliwośći.


    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/32...ii#comment_box

    Co do koncepcji z MJJ, to mi przychodzi tylko jedna opcja do której pasuje. Już to pisałem wcześniej kiedyś ale gryzie się z tym co mówi o Jonssonie:

    Mamy do wydania 7,46 KSM. Jonsson ma 9,11 a Hampel 8,75. Różnica to 0,36. 7,46+0,36 = 7,82. KSM Jepsena to 7,70. Innej opcji nie widzę, bo branie Jepsena kosztem np Dudka czy Saszy to jakiś żart.

  39. Powrót do góry    #174
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,849
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Ciągniecie łacha z Rusty'ego, a chłop ma najzwyczajniej w świecie racje i coś, czego Wam brakuje - obiektywnego spojrzenia bez zaślepienia magią.
    Nikt nie ciągnie żadnego łacha z Rustego, chociaz racji w tym temacie to on nie ma.

    Po pierwsze dlaczego Dudek, który ma średnią o 0,71 mniejszą od Protasa ma jeździć za dużo mniejszą kasę niż on?
    Hmm, czy dużo mniejszą to rzecz względna. Powinien jednak póki co zarabiać mniej jak Pepe. Już pisłąem, jak Patryk pojeździ na takim poziomie najbliższe dwa, trzy sezony to może stawać w jednym szeregu z Pepe, AJ czy Hampelkiem. Jeden sezon to stanowczo za mało aby robić z kogokolwiek tuza żużlowych torów. Jestem przekonany, że wie o tym taki SŁawek Dudek i podziela to stanowisko. Ciężko pracował z Patrykiem na to co mają teraz i wie, że teraz najważniejszą rzeczą to ustabilizowanie formy na tym wysokim poziomie. Jeśli Dudkom to się uda to za dwa góra trzy sezony będą mogli dyktowac warunki przy stole negocjacyjnym.

    Podejrzewam jednak, że senator ma plan zdobyć DMP z petardami + plastrony lub młodzieżowiec z zewnątrz kosztem pozbycia się Dudka.
    To źle podejrzewasz. Patryk u Dowhana jest priorytetem nie mniejszym niż Pepe. Wiedz jednak, że Pani Honorata już w zasadzie przyklepała ogólne warunki nowego kontraktu. Czyli jeszcze niedawno była zadowolona z warunków jakie klub zaoferował Patrykowi. Nagle jednak zaczęły napływać propozycje z innych klubów, niektóre z nich na nieprzyzwoicie wysokim poziomie rzekłbym wirtualnym. A najśmieszniejsze jest to, że włodarze tych klubów są bardzo wielkim zwolennikami ograniczeń finansowych

    Póki co jednak proponuje poczekac na finał tych spraw. Może się okazać, ze jednak Pani Honorata wybierze wróbla w garści niż dwa na dachu. I tu równiez zastanawiałem się nad pkt. 5 @gregoros. I myślę sobie, ze Dowhan może własnie tak kombinować aby przeczekac ten sezon z jednym pauzującym zawodnikiem w składzie. Owszem, będzie to kosztowna inwestycja ale w perspektywie kilku lat może się okazać całkiem sensowna.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #175
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    565
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Póki co jednak proponuje poczekac na finał tych spraw. Może się okazać, ze jednak Pani Honorata wybierze wróbla w garści niż dwa na dachu. I tu równiez zastanawiałem się nad pkt. 5 @gregoros. I myślę sobie, ze Dowhan może własnie tak kombinować aby przeczekac ten sezon z jednym pauzującym zawodnikiem w składzie. Owszem, będzie to kosztowna inwestycja ale w perspektywie kilku lat może się okazać całkiem sensowna.
    Przy braku KSM np w sezonie 2014, lub nawet przy jego większym poziomie to taka opcja nie jest zła, nawet z rotacją w składzie. Tego jeszcze nie było chyba w Polsce, taki wariant jest pieruńsko drogi, płacenie zawodnikowi za to że nie jechał w meczu trochę sci-fi ale już w w następnych latach przy podpisaniu dłuższego kontraktu z Sasza, Dudkiem, Hampelem, Jonssonem no i oczywiście jeszcze Protas troche pojeździ będzie rządzić i dzielić

  41. Powrót do góry    #176
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez dzemba_zg Zobacz posta
    Przy braku KSM np w sezonie 2014, lub nawet przy jego większym poziomie to taka opcja nie jest zła, nawet z rotacją w składzie. Tego jeszcze nie było chyba w Polsce, taki wariant jest pieruńsko drogi, płacenie zawodnikowi za to że nie jechał w meczu trochę sci-fi ale już w w następnych latach przy podpisaniu dłuższego kontraktu z Sasza, Dudkiem, Hampelem, Jonssonem no i oczywiście jeszcze Protas troche pojeździ będzie rządzić i dzielić
    Wszystko ładnie pięknie, ale to trzeba udźwignąć finansowo. Taki wariant to jest straszny drenaż z forsy. Poza tym zgodnie z założeniami reformy KSM 41 będzie obowiązywał jeszcze 2 lata. Dopiero od 2015 r. ma zostać zniesiony całkowicie. Oczywistym jest, że skład jaki skompletujemy w tym roku będzie nie do utrzymania za rok ze względu na zbyt wysoki KSM.

    EDIT - na dodatek nasz Wieszcz na swoim blogu coś tam przebąkuje , że KSM 41 wcale nie jest jeszcze przesądzony i może ulec zmianie poprzez jego obniżenie.

  42. Powrót do góry    #177
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Wszystko ładnie pięknie, ale to trzeba udźwignąć finansowo. Taki wariant to jest straszny drenaż z forsy. Poza tym zgodnie z założeniami reformy KSM 41 będzie obowiązywał jeszcze 2 lata. Dopiero od 2015 r. ma zostać zniesiony całkowicie. Oczywistym jest, że skład jaki skompletujemy w tym roku będzie nie do utrzymania za rok ze względu na zbyt wysoki KSM.

    EDIT - na dodatek nasz Wieszcz na swoim blogu coś tam przebąkuje , że KSM 41 wcale nie jest jeszcze przesądzony i może ulec zmianie poprzez jego obniżenie.
    Zakladajac, ze kazdy pojedzie lepiej niz w minionym sezonie. A i tak chyba dla skladu niezmienianego bedzie wyzszy KSM ?

    Opcja z zawodnikiem oczekujacym to kompletny bezsens. Nie jestesmy finansowym eldorado jak to niektorzy mysla. Po prostu nie stac nas na takie rozwiazanie. RD tez ma w glowie pewnie fakt, ze Stelmet nie jest juz taki przychylny zuzlowi jak w minionych latach. Kto wie, czy jak umowa wygasnie przedluza kontrakt, a drugiej takiej duzej firmy w regionie chcacej wspierac zuzel niestety nie ma.


    za SF :


    4. Andrzej Lebiediew 4,68

    Ciekawe czy nasz klub rozmawia z tym zawodnikiem, tak jak podaje portal?
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 09-11-2012 o 11:12

  43. Powrót do góry    #178
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Trzeba od razu ściągnąć Golloba,Hampela,Pedersena i Crumpa.W 2018 już nie będzie KSM a Miszcza mamy co roku i zabezpieczenie.Wiecie jaką pake przez ten czas zbudujemy?Kupi się całą ekstralige a póki co będziemy wypłacać im rekompensaty za postój.Dudkowi z ruskiem da się na lody i niech poczeka na ławce bo młody jeszcze jest i co będzie pyskacz tu pyskował.Jak dorośnie do Miszcza Hampela to się zobaczy.No bo wicie,w meczu tylko siedmiu jedzie więc trza kombinowaćPewnie że Stelmet nie jest już tak przychylny.Mają już dosyć tych debilizmów,oglądali pewnie tvpsport majowe derby w Gorzowie i wyczyny w parkingu co im raczej chluby nie przyniosło więc przerzucili się na Zastal.
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 09-11-2012 o 11:24

  44. Powrót do góry    #179
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2004
    Postów
    421
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 43 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Trzeba od razu ściągnąć Golloba,Hampela,Pedersena i Crumpa.W 2018 już nie będzie KSM a Miszcza mamy co roku i zabezpieczenie.Wiecie jaką pake przez ten czas zbudujemy?Kupi się całą ekstralige a póki co będziemy wypłacać im rekompensaty za postój.Dudkowi z ruskiem da się na lody i niech poczeka na ławce bo młody jeszcze jest i co będzie pyskacz tu pyskował.Jak dorośnie do Miszcza Hampela to się zobaczy.No bo wicie,w meczu tylko siedmiu jedzie więc trza kombinować
    No to Golloba i Crumpa to trzebaby do lodówki na hibernację włożyć

    Ale co do kasy dla Dudka, to zgadzam się z Mariuszem - nie może dostać tyle kasy co senior z ustabilizowaną formą i wnoszący dużo więcej wiedzy do parkingu.
    Jedyne z czym się zgodzę, się że Dudki mogą żądać podobne pieniądze za punkty zdobyte na seniorach.
    Ostatnio edytowane przez comora ; 09-11-2012 o 11:25

  45. Powrót do góry    #180
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    problemu z KSM w 2014 może nie być, jeżeli przez cały sezon 2013 w parkingu będzie Lugen

Strona 4 z 199 PierwszyPierwszy ... 234561454104 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •