Strona 9 z 199 PierwszyPierwszy ... 78910111959109 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 361 do 405 z 8955

Wątek: FALUBAZ Zielona Góra 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #361
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    No i czas pożegnać miejsce podyktowania setek niesłusznych decyzji sędziowskich.

    Nie wiem jak wy, ale ja poczułem ukłucie w sercu. Nie ma już mojego siedziska


    P.S. tor lepiej przygotowany pod budowe niz w GW na półfinały
    Powiedziałbym też że lepiej niż na ostatni półfinał u nas

  2. Powrót do góry    #362
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Bardziej niż sektory - zabolało mnie zniszczenie szczytu II wirażu. Powinni zostawić tam i schodki i murki a nie tylko sam balkonik. To mogły być dwa super sektory, otoczone poniemieckim murem i przedzielone schodami, którymi można byłoby zejść na balkonik.

    Od czasu tej demolki nie mam już sentymentu do W69 - niech robią co chcą i kiedy chcą. To mogła być wspaniała sportowa świątynia, z nowymi trybunami ale i z zachowanym kawałkiem historii (stara, łukowa brama wjazdowa oraz podwójny sektor przy balkoniku).

  3. Powrót do góry    #363
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    565
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kostrzew Zobacz posta
    Witam wszystkich!

    O ile wejdzie w życie KSM 40, skład który bym widział to:

    Protasiewicz
    Davidsson
    Loktajew
    Zengota
    Jonsson
    Dudek
    Zgardziński

    Łączny KSM o ile się nie pomyliłem to 39,92
    Jeżeli się nie pomyliłeś, dla mnie idealnie niski KSM, a skład wygląda nieźle, podobnie jak w tym roku tylko zamiast Holty Grzesiek i ja podpisuje się pod tym !!!! Bez kombinowania, 4 wychowanków + Sasza (prawie jak wychowanek). Licząc na postęp Saszy, Grześka i w końcu pobudkę Davidssona mamy niezły skład

  4. Powrót do góry    #364
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Skład na piąte miejsce z wieloma klęskami na wyjazdach. Ja za takie coś podziękował.

  5. Powrót do góry    #365
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez dzemba_zg Zobacz posta
    Jeżeli się nie pomyliłeś, dla mnie idealnie niski KSM, a skład wygląda nieźle, podobnie jak w tym roku tylko zamiast Holty Grzesiek i ja podpisuje się pod tym !!!! Bez kombinowania, 4 wychowanków + Sasza (prawie jak wychowanek). Licząc na postęp Saszy, Grześka i w końcu pobudkę Davidssona mamy niezły skład
    Sorry dzemba, ale jaki postęp? Liczyc to juz liczylismy pare sezonow na przebudzenie Fredki i Puka, z wiadomym skutkiem. Mnie tez ten skład nie przekonuje. 3 dziury w składzie.

  6. Powrót do góry    #366
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Sorry dzemba, ale jaki postęp? Liczyc to juz liczylismy pare sezonow na przebudzenie Fredki i Puka, z wiadomym skutkiem. Mnie tez ten skład nie przekonuje.
    Bez przesady, Grzechu drewniany jest, wirtuozem nigdy nie zostanie, ale solidnym rzemieślnikiem owszem. W każdej drużynie są tacy potrzebni. Jest sporo rzeczy w jego jeździe które można poprawić i są w jego zasięgu.
    Natomiast rację ma Sobotch pisząc, że to jest ekipa na środek tabeli. Bo jest i nie należy od niej oczekiwać niczego więcej.
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 16-11-2012 o 10:41

  7. Powrót do góry    #367
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,320
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    A mi się wizja Dzemby podoba. Pamiętajcie, że Saszka i Patryk robią stałe postępy i możemy śmiało zakładać, że będą lepsi niż w tym roku zwłaszcza na wyjazdach. Jonas też już gorszego sezonu nie może mieć.

    Ponadto Dudek punktuje już na poziomie dobrego seniora, więc zawsze może wskoczyć za słabiej dysponowanego Zengotę lub Davidssona.

    Mi się ten skład podoba, za takimi zawodnikami warto jeździć po Polsce nawet na przegrane mecze.
    IN PROTAS I TRUST !!!

  8. Powrót do góry    #368
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Bez przesady, Grzechu drewniany jest, wirtuozem nigdy nie zostanie, ale solidnym rzemieślnikiem owszem. W każdej drużynie są tacy potrzebni. Jest sporo rzeczy w jego jeździe które można poprawić i są w jego zasięgu.
    Natomiast rację ma Sobotch pisząc, że to jest ekipa na środek tabeli. Bo jest i nie należy od niej oczekiwać niczego więcej.
    Zapytaj kibicow Czewy, czy dalej jest im potrzebny. Patrzysz na niego przez pryzmat tego, ze jest z ZG. Ja patrze obiektywnie. Moze i jest solidnym rzemieslnikiem, ale postepow nie robi zadnych, a szkoda bo go lubie.

    Cytat Zamieszczone przez ciesiel Zobacz posta
    A mi się wizja Dzemby podoba. Pamiętajcie, że Saszka i Patryk robią stałe postępy i możemy śmiało zakładać, że będą lepsi niż w tym roku zwłaszcza na wyjazdach. Jonas też już gorszego sezonu nie może mieć.

    Ponadto Dudek punktuje już na poziomie dobrego seniora, więc zawsze może wskoczyć za słabiej dysponowanego Zengotę lub Davidssona.

    Mi się ten skład podoba, za takimi zawodnikami warto jeździć po Polsce nawet na przegrane mecze.
    Czyli za 2, 3 lata beda jezdzili na poziomie Nickiego z tego roku? Ja mam nadzieje, ze troche podciagnie sie Saszka na wyjazdach, bo na lepszy sezon Patryka od zeszlego nie licze. Mam nadzieje, ze powtorzy to co w tym roku i bede mega zadowolony.

  9. Powrót do góry    #369
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,320
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta

    Czyli za 2, 3 lata beda jezdzili na poziomie Nickiego z tego roku? Ja mam nadzieje, ze troche podciagnie sie Saszka na wyjazdach, bo na lepszy sezon Patryka od zeszlego nie licze. Mam nadzieje, ze powtorzy to co w tym roku i bede mega zadowolony.

    Tak Saszka za 2-3 lata będzie jeździł na poziomie Nickiego !!!
    Kto tam chce może sobie to zapisać i za 3 lata wyciągnąć.

    Patrykowi rzeczywiście ciężko będzie przebić mijający sezon zwłaszcza w świetle kontuzji, czy nie pojawi się jakaś blokada psychiczna etc. Pisząc o rozwoju Patryka mam na myśli stabilizację formy, i równą jazdę na wszystkich ekstraligowych torach. Mimo młodego wieku ma już duże doświadczenie i chyba możemy oczekiwać po nim dużej zdobyczy punktowej na wyjazdach, a to jest istotne.
    IN PROTAS I TRUST !!!

  10. Powrót do góry    #370
    Stały bywalec Awatar lugen
    Dołączył
    17-06-2009
    Postów
    1,162
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 248 w 94 postach
    Cytat Zamieszczone przez ciesiel Zobacz posta
    Pamiętajcie, że Saszka i Patryk robią stałe postępy i możemy śmiało zakładać, że będą lepsi niż w tym roku
    Skuteczność bez biegów młodzieżowców:

    wiek
    LOKTAJEV
    DUDEK
    wiek
    2009 - - : -
    -
    15,2%
    7
    : 39
    17
    2010
    16
    7
    : 32 17,9%
    33,3%
    48
    : 96
    18
    2011
    17
    34
    : 58 37,0%
    41,5%
    44
    : 62
    19
    2012
    18
    100
    : 108 48,1%
    59,8%
    79
    : 53
    20

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lugen za jego przydatny post!

    dzemba_zg (16-11-2012)

  12. Powrót do góry    #371
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,422
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    "Tak Saszka za 2-3 lata będzie jeździł na poziomie Nickiego !!! "


    A świstak siedzi zawija sreberka . Dowhan chce gwiazdy już ją ma jest to Jarek Hampel na to wychodzi że Sasza idzie na wypożyczenie





    Protasiewicz
    Davidsson
    Loktajew
    Zengota
    Jonsson
    Dudek
    Zgardziński


    Ten skład na wyjazdach nie istnieje bity by był z każdej strony
    Ostatnio edytowane przez kiki ; 16-11-2012 o 11:49

  13. Powrót do góry    #372
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez ciesiel Zobacz posta
    Tak Saszka za 2-3 lata będzie jeździł na poziomie Nickiego !!!
    Kto tam chce może sobie to zapisać i za 3 lata wyciągnąć.

    Trzymam za slowo i mam nadzieje, ze sie potwierdzi Jak bedzie jezdzil na poziomie Nickiego to sobie kupie jego koszulke albo kubek. O!

    Cytat Zamieszczone przez ciesiel Zobacz posta
    chyba możemy oczekiwać po nim dużej zdobyczy punktowej na wyjazdach, a to jest istotne.
    Przypomne tylko, ze Patryk juz w tym sezonie na wyjazdach zazwyczaj trzaskał powyzej 10 pkt wiec ja tak jak mowisz, licze tylko na ustabilizowanie formy, a nie jakies postepy a bede zadowolony.

  14. Powrót do góry    #373
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez lugen Zobacz posta
    Skuteczność bez biegów młodzieżowców:

    wiek
    LOKTAJEV
    DUDEK
    wiek
    2009 - - : -
    -
    15,2%
    7
    : 39
    17
    2010
    16
    7
    : 32 17,9%
    33,3%
    48
    : 96
    18
    2011
    17
    34
    : 58 37,0%
    41,5%
    44
    : 62
    19
    2012
    18
    100
    : 108 48,1%
    59,8%
    79
    : 53
    20
    Byłbym bardzo ostrożny w formułowaniu oczekiwań do ww. zawodników na przyszły sezon. Patryk jest po bardzo poważnym wypadku, nie wiadomo tak naprawdę w jakiej będzie formie, szczególnie na początku sezonu. Dlatego nie ma co naciskać na niego, że musi się koniecznie poprawić. Najważniejsze jest ustabilizowanie formy na poziomie średniej na bieg 2.0 i będzie super.
    Co do Saszy to byłoby super gdyby utrzymał swoją formę w meczach na W69 i poprawił się na wyjazdach (średnia wyjazdowa 1.5 na bieg byłaby b. dobrym wynikiem). Ale to młody chłopak, wahania formy są naturalne i zdarzają się wszystkim juniorom, więc nie zdziwiłbym się gdyby Sasza zaliczył trochę gorszą średnią w meczach w ZG.

  15. Powrót do góry    #374
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2010
    Postów
    709
    Kliknij i podziękuj
    98
    Podziękowania: 83 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez lugen Zobacz posta
    Skuteczność bez biegów młodzieżowców:

    wiek
    LOKTAJEV
    DUDEK
    wiek
    2009 - - : -
    -
    15,2%
    7
    : 39
    17
    2010
    16
    7
    : 32 17,9%
    33,3%
    48
    : 96
    18
    2011
    17
    34
    : 58 37,0%
    41,5%
    44
    : 62
    19
    2012
    18
    100
    : 108 48,1%
    59,8%
    79
    : 53
    20
    swietne statystyki Lugen. Patrzac na to Sasza jest rok przed Dudkiem i za rok jezeli progres sie utrzyma bedzie pokonywal okolo 60% przeciwnikow, a i troche ponad 50 bedzie juz niezlym wynikiem. O Patryku ciezko powiedziec, ten sezon mial swietny i lekki kryzys gdzies w srodku sezonu na pewno zanizyl statystyki ale jesli utrzyma po kontuzji takie statystyki to mysle, ze kazdy bedzie zadowolony. No i raczej nie porownywalbym Loktajeva do Nickiego, bo tak jak Nicki w lidze przez ostatnie 10 lat to jezdzil tylko Gollob, Hampel, Crump i Rickardsson. Nawet o Emilu czy Holderze w lidze ciezko powiedziec, zeby byli mega pewniakami, chociaz sa najlepszymi i jednymi z najlepszych zawodnikow na swiecie.

    Co do skladu to o ksm 2.5 dla wychowankow na juniorze bylo slychac w kilku piekarniach, wiec to nie plotka ale czy wejdzie w zycie zobaczymy dzis. Wiec mysle, ze nie ma sensu podawac juz zadnych skladow, bo o 15 bedzie to latwiejsze.

    Dokladnie Carlitos, nie ma co naciskac na Dudka po kontuzji i oczekiwac niewiadomo czego, ale jezeli to utrzyma to bedzie swietnie. A co do Saszy to moze byc roznie, ale patrzac jak sie rozwija i to jak rozwijak sie Dudek mozna zakladac, ze jeszcze sie poprawi, szczegolnie na wyjazdach.
    Ostatnio edytowane przez cphx ; 16-11-2012 o 12:13

  16. Powrót do góry    #375
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/32...-marek-cieslak

    Rewolucji nie będzie. Będą to drobne kosmetyczne roszady, które wymusza tak naprawdę KSM. Skoro KSM tych zawodników, których miałem do tej pory daje 45, a ma być 40, to logiczne jest, że muszę z kogoś zrezygnować. Z kogo? To się okaże. Jak ktoś musi odejść, to także można spodziewać się kogoś nowego - mówi tajemniczo trener mistrzów Polski.

    Czyzby narodowy sie sprzedał ze swoich przeciekow? Przy KSM 40 chyba ciezko bedzie nam wprowadzic jakies zmiany, ktore nas wzmocnia nie tracac kogos z czworki.

    Cytat Zamieszczone przez cphx Zobacz posta
    swietne statystyki Lugen. Patrzac na to Sasza jest rok przed Dudkiem i za rok jezeli progres sie utrzyma bedzie pokonywal okolo 60% przeciwnikow, a i troche ponad 50 bedzie juz niezlym wynikiem. O Patryku ciezko powiedziec, ten sezon mial swietny i lekki kryzys gdzies w srodku sezonu na pewno zanizyl statystyki ale jesli utrzyma po kontuzji takie statystyki to mysle, ze kazdy bedzie zadowolony. No i raczej nie porownywalbym Loktajeva do Nickiego, bo tak jak Nicki w lidze przez ostatnie 10 lat to jezdzil tylko Gollob, Hampel, Crump i Rickardsson. Nawet o Emilu czy Holderze w lidze ciezko powiedziec, zeby byli mega pewniakami, chociaz sa najlepszymi i jednymi z najlepszych zawodnikow na swiecie.
    Ale progres nie moze isc w nieskonczonosc. Bardzo dobrym przykladem jest Ward. Tez jest mlody i wg wszystkich mial tylko przec do przodu, a jaki mial poprzedni sezon kazdy wie. Tak jak wyzej pisal Ciesiel czy Carlitos. Wystarczy, ze Saszka troche podciagnie sie na wyjazdach i jak na ten wiek to i tak kozacki wynik bedzie.

  17. Powrót do góry    #376
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    565
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    "Tak Saszka za 2-3 lata będzie jeździł na poziomie Nickiego !!! "


    A świstak siedzi zawija sreberka . Dowhan chce gwiazdy już ją ma jest to Jarek Hampel na to wychodzi że Sasza idzie na wypożyczenie





    Protasiewicz
    Davidsson
    Loktajew
    Zengota
    Jonsson
    Dudek
    Zgardziński


    Ten skład na wyjazdach nie istnieje bity by był z każdej strony
    O czym Ty piszesz facet, kolejny kibic sukcesu, żal mi Cię.

    Już wolę oglądać wychowanków, niż ściągać Hampela i mocno przemeblowywać skład. Sasza nie raz pokazał że zwłaszcza u nas na torze jeździ jak 4 lider po Dudku, Protasie i Jonssonie.

    Statystyka podana przez Lugena pokazuje świetnie potencjał Saszy, nie wierze, że będzie jeździł gorzej, tylko sporo lepiej. Wiadomo, trzeba poprawic jazdę na wyjazdach ale właśnie na to jest przyszły rok. Wolicie go sprzedać za Hampela? Masakra, co za kibice sukcesu, wstyd mi za Was. Gość ma ogromny talent, ten rok pokazał że może być z niego lider nawet już za rok (średnia około 1.8 myślę że jest w jego zasięgu) a niektórzy już z Was głodni sukcesu i wywalają go bo niby go nie gwarantuje. A co gwarantuje Hampel? zawsze może się zdażyć kontuzja i leżymy, więc pisanie że jak Hampel to od razu medale to pisanie dziecka.


    Grzegorz miał kilka świetnych spotkań, choćby w Tarnowie bodajrze w 1-2 kolejce. Poza tym u nas na torze jako startowiec zawsze był mocny, wyjazdy wiadomo trudna sprawa ale ogólnie do pary z Sasza idealnie. Do tego Davidsson który jak się nie odnajdzie to się znajdzie kogoś innego z takim KSM a ja księ odnajdzie mamy medal bezproblemowo, finał też (oczywiście licząć że Dudek wróci do pełni formy po kontuzji).


    Marudzicie na swoich wychowanków, Sasza też dla mnie takim jest, wolicie Hampela, Pieszczeka, Gomólskiego nawet, Golloba. Co wy chcecie z tego Falubazu zrobić? reklamówke do podcierania sobie tyłka czy przyszłościową ekipę na lata, do której mają zaufanie nasi zawodnicy, Sasza, Zengi a nie wyrzucać ich bo akurat ktoś z większym nazwiskiem jest dostępny. Dramat jakiś.

  18. Powrót do góry    #377
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,422
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    " Przy KSM 40 chyba ciezko bedzie nam wprowadzic jakies zmiany, ktore nas wzmocnia nie tracac kogos z czworki."

    Na bank będą zmiany w składzie Jeśli jest okazja wyciągnąć Hampela który jest z czołówki światowej to trzeba to uczynić i tyle! Dudi może mieć słabszy sezon i co wtedy leżymy ..

    Ja chce Falubaz którego boją się jeśli jedziemy na wyjazd To mi gwarantuje AJ ,PP ,PD i Jarek Hampel!

  19. Powrót do góry    #378
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    565
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta


    Ale progres nie moze isc w nieskonczonosc. Bardzo dobrym przykladem jest Ward. Tez jest mlody i wg wszystkich mial tylko przec do przodu, a jaki mial poprzedni sezon kazdy wie. Tak jak wyzej pisal Ciesiel czy Carlitos. Wystarczy, ze Saszka troche podciagnie sie na wyjazdach i jak na ten wiek to i tak kozacki wynik bedzie.
    Dokładnie i w takiego kozaka trzeba inwestować a nie zamieniać go, przeganiać na wypożyczenia po JEGO ŚWIETNYM SEZONIE i przy jego możliwościach. Jak będziemy tak traktowali zawodników którzy zostawiają serce na torze dla falubazu ksoztem najemników to później Sasza się wypnie i tyle, tego chcecie?

  20. Powrót do góry    #379
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    " Przy KSM 40 chyba ciezko bedzie nam wprowadzic jakies zmiany, ktore nas wzmocnia nie tracac kogos z czworki."

    Na bank będą zmiany w składzie Jeśli jest okazja wyciągnąć Hampela który jest z czołówki światowej to trzeba to uczynić i tyle! Dudi może mieć słabszy sezon i co wtedy leżymy ..

    Ja chce Falubaz którego boją się jeśli jedziemy na wyjazd To mi gwarantuje AJ ,PP ,PD i Jarek Hampel!
    Sam sobie zaprzeczasz. Najpierw zakładasz, ze Dudek może mieć słabszy sezon, by za chwile dawać go w skladzie, przed którym wszyscy maja trzasc portkami. A co jesli Sasza bedzie mial jeszcze wiekszy wystrzal formy niz Dudek przed zeszlym sezonem? Ja jestem wciaz na nie dla Hampela, jesli ma zabrac miejsce w skladzie ktoremus z tej czworki.

  21. Powrót do góry    #380
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,422
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Inaczej to jak wzmocnić skład ? Jak nam Dudek powie Sory było miło i się skończyło co zrobimy ? Ja widziałem Falubaz który dostawał włeb na wyjazdach zawsze nie chce do tego wracać Ja chce Falubaz na tronie !

  22. Powrót do góry    #381
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    Inaczej to jak wzmocnić skład ? Jak nam Dudek powie Sory było miło i się skończyło co zrobimy ? Ja widziałem Falubaz który dostawał włeb na wyjazdach zawsze nie chce do tego wracać Ja chce Falubaz na tronie !
    To oddajmy AJ i Pepe i wezmy Hampela z Gollobem. Zostanie silny junior, Patryk i trzeci "lider" Sasza, wtedy mozna Zengiego wkomponowac i wg mnie wzmocnienie bardzo spore i byc moze Falubaz bedzie znow na tronie.

    Chyba nie o takie cos nam chodzi. Ja uwazam, ze jesli klub juz zatrudnil Hampela to beda sie starali Sasze utrzymac na rezerwie, tylko czy Saszka po takim sezonie bedzie szczesliwy z tego posuniecia? nei wydaje mi sie.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 16-11-2012 o 12:46

  23. Powrót do góry    #382
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    565
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    " Przy KSM 40 chyba ciezko bedzie nam wprowadzic jakies zmiany, ktore nas wzmocnia nie tracac kogos z czworki."

    Na bank będą zmiany w składzie Jeśli jest okazja wyciągnąć Hampela który jest z czołówki światowej to trzeba to uczynić i tyle! Dudi może mieć słabszy sezon i co wtedy leżymy ..

    Ja chce Falubaz którego boją się jeśli jedziemy na wyjazd To mi gwarantuje AJ ,PP ,PD i Jarek Hampel!
    Fałszywy kibic sukcesu, takich nam niepotrzeba !!!!!!!!!! Idź na Stal Gorzów, tam masz rotacje w zależności od upodobań cygara i wiatrój monsunowych w Azji. Pewnie co roku byś chciał wymieniać wychowanków, związanych z drużyną zawodników byle był sukces. Zapraszam do Gorzowa, tam takich jak Ty potrzebują.

    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    To oddajmy AJ i Pepe i wezmy Hampela z Gollobem. Zostanie silny junior, Patryk i trzeci "lider" Sasza, wtedy mozna Zengiego wkomponowac i wg mnie wzmocnienie bardzo spore i byc moze Falubaz bedzie znow na tronie.

    Chyba nie o takie cos nam chodzi. Ja uwazam, ze jesli klub juz zatrudnil Hampela to beda sie starali Sasze utrzymac na rezerwie, tylko czy Saszka po takim sezonie bedzie szczesliwy z tego posuniecia? nei wydaje mi sie.
    Ja na jego miejscu bym się wkurzył. Sory gość zasuwa aż miło, walczy, profesjonalny, zawsze na miejscu w formie. I jak mu to wytłumaczyć? Sory Sasza Hampel bardziej medialny, idź pojeździć do Rybnika może za rok znowu będziemy Cie chcieli a może nie. Co on ma pomyśleć? Macie jakieś skrupuły jeszcze czy w ogóle odje**** od medialnych plotek? (ta uwaga nie do Ciebie t_zg)
    Ostatnio edytowane przez dzemba_zg ; 16-11-2012 o 13:53

  24. Powrót do góry    #383
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Patryk jest po bardzo poważnym wypadku, nie wiadomo tak naprawdę w jakiej będzie formie, szczególnie na początku sezonu.
    Sam wypadek nie był poważny, za to poważne były tylko jego następstwa. Przecież zaraz po upadku Patryk chciał jechać

    Obecnie sprawa ma dwa kierunki rozwoju: albo wątroba się zregeneruje w 100% i krwiak zniknie (wówczas Patryk będzie jeździł tak samo jak w 2012 albo i lepiej) albo krwiak pozostanie i, pomny zaleceń lekarzy, by uważać na ten cenny organ, Patryk bedzie zamykał gaz w ostrych sytuacjach na torze.

    Liczę jednak na to, że młody organizm poradzi sobie z rekonwalescencją

  25. Powrót do góry    #384
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez dzemba_zg Zobacz posta
    Fałszymy kibic sukcesu, takich nam niepotrzeba !!!!!!!!!! Idź na Stal Gorzów, tam masz rotacje w zależności od upodobań cygara i wiatrój monsunowych w Azji. Pewnie co roku byś chciał wymieniać wychowanków, związanych z drużyną zawodników byle był sukces. Zapraszam do Gorzowa, tam takich jak Ty potrzebują.
    Uważaj bo Ci żyłka pęknie.Jak sie denerwujesz to błedy walisz.Od Gorzowa wara

    Dowhan nie jest taki głupi, żeby odstawić Saszke.Więc musi mieć jakieś przecieki odnosnie regulaminu.

  26. Powrót do góry    #385
    Początkujący
    Dołączył
    16-11-2012
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Ja też bym chciał, żeby został Loktajew i wolę słabszy skład z nim, ale jeżeli ktoś chce wyniku, to myślę, że przy wypożyczeniu Alexa najrozsądniejszy skład przy 40, to:

    Jonsson
    Davidsson
    Protasiewicz
    Jabłoński
    Hampel
    Dudek
    Gomólski

    Łączny KSM: 39,26. Mamy wtedy 3 pewnych liderów, silnego juniora, chociaż z Patrykiem moze byc roznie po kontuzji, do tego Jabłoński i Davidsson mogą dorzucac cenne punkty jak również Gomólski coś tam może uciułać

  27. Powrót do góry    #386
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Musi być taki skład, by statystyki pokonanych przeciwników (wg Lugena) dla całego zespołu były > 50%

    Lugen, jak już będą znane składy, to poproszę o zestawienie drużyn Eskraligi właśne pod tym kątem
    A jeżeli zrobisz osobno 'dom' i 'wyjazd', to będzie można całą ligę rozpisać na papierze i rozdać medale

  28. Powrót do góry    #387
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Statystyki nie jezdza i dla poszczegolnych zawodnikow w przyszlym sezonie moga byc calkiem inne na plus czy minus.

  29. Powrót do góry    #388
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Statystyki nie jezdza i dla poszczegolnych zawodnikow w przyszlym sezonie moga byc calkiem inne na plus czy minus.
    Tak samo jak składów nie układają kibice , tylko Prezesi. Jedni chcą medali, kosztem choćby wychowanków, drudzy chcą jazdy swoimi.

    Wszystkim nie dogodzisz, jak to się mówi. Trzeba czekać na ruchy klubu, dziś będziemy o wiele mądrzejsi po ogłoszeniu regulaminu.

  30. Powrót do góry    #389
    Stały bywalec Awatar lugen
    Dołączył
    17-06-2009
    Postów
    1,162
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 248 w 94 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Statystyki nie jezdza i dla poszczegolnych zawodnikow w przyszlym sezonie moga byc calkiem inne na plus czy minus.
    T_zg spokojnie Alter proponuje zabawę w cyfry (zlecenie przyjęte), a Ty podchodzisz do tego jakbyśmy rzeczywiście na ich podstawie chcieli rozdawać medale

    Jeszcze "słowo" w sprawie przyszłości Loktajeva ...




  31. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi lugen za jego przydatny post!

    Arthur (16-11-2012), CarlitosFalubaz (16-11-2012), adambe (16-11-2012), chloroform (16-11-2012), ciesiel (16-11-2012), grafi25 (16-11-2012)

  32. Powrót do góry    #390
    Stały bywalec
    Dołączył
    07-12-2002
    Postów
    958
    Kliknij i podziękuj
    68
    Podziękowania: 55 w 41 postach
    Falubazy, Falubazy "Kórnik" Wam zburzyli... Macie gdzieś fotkę jak będzie wyglądała nowa "grzęda" dla sędziego?

    pzdr

  33. Powrót do góry    #391
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez lugen Zobacz posta
    T_zg spokojnie Alter proponuje zabawę w cyfry (zlecenie przyjęte), a Ty podchodzisz do tego jakbyśmy rzeczywiście na ich podstawie chcieli rozdawać medale

    Jeszcze "słowo" w sprawie przyszłości Loktajeva ...



    Ja sie z tym nie spinam Tylko mowie, jak to jest ze statystykami. Kiedys bodajze Stalin mowil, ze jak umrze jeden czlowiek to ogromna tragedia, jak milion to statystyka. Co do obrazka, to ja moge isc z nimi w pierwszym rzedzie

    Cytat Zamieszczone przez Slaw Zobacz posta
    Falubazy, Falubazy "Kórnik" Wam zburzyli... Macie gdzieś fotkę jak będzie wyglądała nowa "grzęda" dla sędziego?

    pzdr

  34. Powrót do góry    #392
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Slaw Zobacz posta
    Falubazy, Falubazy "Kórnik" Wam zburzyli... Macie gdzieś fotkę jak będzie wyglądała nowa "grzęda" dla sędziego?

    pzdr
    Jasne!
    [IMG]http://2.bp.********.com/_NswbTkoVyoY/RxAOrrGBbkI/AAAAAAAAADo/22YYPOtR4zQ/s320/camp_nou+new.jpg[/IMG]

  35. Powrót do góry    #393
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Statystyki nie jezdza i dla poszczegolnych zawodnikow w przyszlym sezonie moga byc calkiem inne na plus czy minus.
    Wiem, że staty nie jeżdżą.
    Ale co robić, gdy będzie styczeń albo luty...?

  36. Powrót do góry    #394
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,320
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    Lugen a daj jeszcze ten plakat: "Tato nie idziemy na mecz. Nie ma już Saszy"

    Dla wszystkich którym po głowie kołacze się myśl żeby Go wymienić na kogokolwiek innego trza by wklejać to hasło co stronę.
    Ponadto w klubie ponoć czytają to forum, to niech "wią" jaki jest głos ludu !!!
    Ostatnio edytowane przez ciesiel ; 16-11-2012 o 14:44
    IN PROTAS I TRUST !!!

  37. Powrót do góry    #395
    Stały bywalec Awatar lugen
    Dołączył
    17-06-2009
    Postów
    1,162
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 248 w 94 postach
    A proszę bardzo


  38. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi lugen za jego przydatny post!

    adambe (16-11-2012), ciesiel (16-11-2012), grafi25 (16-11-2012), gregorex (16-11-2012), sobotch (16-11-2012)

  39. Powrót do góry    #396
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,422
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    dzemba_zg daj sobie na luz bo ci żyłka pęknie Hampel jest dogadany z nimi już dawno i taka jest prawda !

  40. Powrót do góry    #397
    Użytkownik Awatar Bloniek
    Dołączył
    10-09-2012
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    O której będzie znany regulamin?

  41. Powrót do góry    #398
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    565
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    dzemba_zg daj sobie na luz bo ci żyłka pęknie Hampel jest dogadany z nimi już dawno i taka jest prawda !
    Daj spokój, chociaż byś bronił wartości i zasad a nie tylko nastawiony na sukces, szkoda słów do Ciebie. A ja dzisiaj w robocie kiepski dzień to łatwiej się podkurzam jak czytam takie dyrdymały jak Twoje o zachwycie rozwalaniem nam ekipy.

  42. Powrót do góry    #399
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2009
    Postów
    322
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 51 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bloniek Zobacz posta
    O której będzie znany regulamin?
    Podobno o 16

  43. Powrót do góry    #400
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,422
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Jak wzmocnić ten skład inaczej ? Sponsorów nie interesuje 4 -5 miejsce nikt na to nie da siana takie są realia ...

  44. Powrót do góry    #401
    Użytkownik Awatar Kamillo5
    Dołączył
    19-02-2007
    Postów
    311
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    czekamy na regulamin.
    Powie nam jakiego składu możemy oczekiwać na przyszły sezon.
    Dziś koło 12.00 mijałem samotnie przechadzającego się Adrenaline po naszym deptaku.
    Co on robi o tej porze w ZG?

    Pozdrawiam

  45. Powrót do góry    #402
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2009
    Postów
    322
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 51 w 28 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/32...druzyn-od-2014


    i wielkie gów.o .....


    I w tym roku znowu będziemy oglądać w ekstralipie zawodników pokroju - Jabłoński, Jankowski i innych zawodników, którzy do ekstralipy w ogóle się nie nadają :/ - Jeden wielki dramat... I co ta grupa ekspertów razem z naszym R. Dobruckim wymyśliła ??
    Jedyny dobry punkt tego regulaminu to powrót próby toru. Reszta to kompletna żenada :/
    Najmocniejsza liga świata ?? Ciekawe, z której strony...
    Ostatnio edytowane przez libro5 ; 16-11-2012 o 16:08

  46. Powrót do góry    #403
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    No to panowie i panie jednym słowem ****.
    3 miesięcy potrzebowali żeby urodzić takie gówno. Powinno się ich zgłosić do księgi guinnesa.

  47. Powrót do góry    #404
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,158
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 453 w 184 postach
    No to dupa panie boczek ... Skoro wymyslono kartki za przewinienia , to ja dla tych ekspertów wyciągam od razu czerwoną .
    TYLKO FALUBAZ

  48. Powrót do góry    #405
    Użytkownik Awatar Bloniek
    Dołączył
    10-09-2012
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Rune się nie mieści nawet....

Strona 9 z 199 PierwszyPierwszy ... 78910111959109 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •