Strona 45 z 199 PierwszyPierwszy ... 3543444546475595145 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,981 do 2,025 z 8955

Wątek: FALUBAZ Zielona Góra 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1981
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,495
    Kliknij i podziękuj
    446
    Podziękowania: 529 w 340 postach
    Niech Jarek idzie Ja nie będe narzekał, skład i rezerwę mamy, wcale nie potrzebujemy JH, wtedy chyba jest też szansa, aby Grzesiu Zengota z Sasza lub MBJ jedził

    Tylko, żeby po sezonie nie musiał zrywać kontraktu jak Walas, bo Poloni nie będzie stać
    Tylko Falubaz

  2. Powrót do góry    #1982
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,919
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    1. PS i wyrocznia ostafińska fabrykuje już nawet wywiady.
    2. JH błaźni się całkowicie. Najpierw w wywiadzie mówi o stabilizacji, a później bierze pod uwagę ofertę od chyba najbardziej niepewnej drużyny w ekstralidze.
    A mi się coś widzi, ze Ostafiński współpracuje z Jarkiem. Obaj się na wzajem potrzebują. W sezonie Ostafiński ma praktycznie wyłączność na info od Jarka a za to Jarek może liczyć na pomoc Ostafińskiego w okresach transferowych. Oosbiście wierzyć mi się nie chce aby nagle w Bydzi (gdzie mają praktycznie zaklepanego Hancocka) znalazło się dodatkowe 2.2 mln na kontrakt dla Jarka. Sądzę, ze tu z pomoca Jarkowi przyszedł własnie OStafiński, ma to byc taki sygnał dla Dowhana aby za bardzo nie upierał się przy pewnych punktach w kontrakcie. Tyle, ze obaj źle trafili z tą Polonią. Gdyby tu w perspektywie pojawił się klub z Torunia, Rzeszowa czy nawet z Leszna to zagrożenie byłoby realne. Ale jeśli chodzi o Bydzie to moim zdaniem jest to mało wiarygodne. Klub zadłużony w banku na blisko 3 mln miałby zakontraktowac Hancocka i Hampela za co najmniej 4 mln ? Jesli tak to pod koniec sezonu 2013 czeka Bydzie spore manko w kasie

    No. A teraz Jarek nie podpisze, Saszka się obrazi i podpisze w Bydgoszczy, Strzelec pójdzie do Częstochowy, a Zengota do Leszna lub Gniezna
    Saszka nigdzie nie podpisze bo nie może. On ma ważny kontrakt do 2015 roku. Stzrelec też jeszcze jest w Falubazie. Nasi nigdzie ich nie puszczą dopóki nie wyjasni się sprawa z Hampelkiem. No i po tej sytuacji z Bydzią wątpie aby Dowhan wypożyczył Saszkę właśnie do Bydzi. No chyba, ze z ta ofertą z Bydzi to był blef. Ponoć Bydzia ma już gotowy skad i w Piątek chca go ogłosić. To wtey sprawa oferty dla Jarka może sie rypnąć
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 17-12-2012 o 11:43
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #1983
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,521
    Kliknij i podziękuj
    2,647
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A mi się coś widzi, ze Ostafiński współpracuje z Jarkiem. Obaj się na wzajem potrzebują. W sezonie Ostafiński ma praktycznie wyłączność na info od Jarka a za to Jarek może liczyć na pomoc Ostafińskiego w okresach transferowych. Oosbiście wierzyć mi się nie chce aby nagle w Bydzi (gdzie mają praktycznie zaklepanego Hancocka) znalazło się dodatkowe 2.2 mln na kontrakt dla Jarka. Sądzę, ze tu z pomoca Jarkowi przyszedł własnie OStafiński, ma to byc taki sygnał dla Dowhana aby za bardzo nie upierał się przy pewnych punktach w kontrakcie. Tyle, ze obaj źle trafili z tą Polonią. Gdyby tu w perspektywie pojawił się klub z Torunia, Rzeszowa czy nawet z Leszna to zagrożenie byłoby realne. Ale jeśli chodzi o Bydzie to moim zdaniem jest to mało wiarygodne. Klub zadłużony w banku na blisko 3 mln miałby zakontraktowac Hancocka i Hampela za co najmniej 4 mln ? Jesli tak to pod koniec sezonu 2013 czeka Bydzie spore manko w kasie


    W Rzeszowie Herbie tez byl juz praktycznie dogadany. Jesli Bydzia wezmie Jarka, to nie musza brac Herbiego przeciez.

  4. Powrót do góry    #1984
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Jak czytam co ten pseudo dziennikarzyna wypisuje na swoim blogu i w PS to nie wiem czy śmiać się czy płakać. Nie wiem po co ta ściema z Hampelem. On już dawno jest u nas, a oficjalnie to ogłoszą jak rozwiążą problem z Loktajevem.
    TeamLindgren

  5. Powrót do góry    #1985
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2012
    Postów
    115
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    Panowie mamy piekny skład z trzema młodymi wilkami w postaci Patryka ,Alexa i M B Jensena ... po co mamy przepłacać Hampela , niech idzie do Tyfusowa czy nawet do Gniezna wydoic wielce prawdopodobnych spadkowiczów w sezonie 2-13 ... swoją drogą rozumiem dziś w pełni oprawę jaka zgotowali Małemu leszczyńscy rolnicy ... moim zdaniem Hampel nie jest wart zeby poświecać jego kosztem Saszke czy nawet tych dwóch baniek 200 ...

  6. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi regres za jego przydatny post!

    Waldzior (17-12-2012), t_zg (17-12-2012)

  7. Powrót do góry    #1986
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,421
    Kliknij i podziękuj
    1,811
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Bzdurzysz po raz któryś Mariusz jak i ten Twój Guru Bunio. Gdzie napisano, że Polonia chce obu? Nawet jeśli to z Hampelem okazałoby się prawdą to wtedy w Polonii nie będzie Hancocka. Rusz trochę głową czasem - od tego ją masz!

  8. Powrót do góry    #1987
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,919
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    W Rzeszowie Herbie tez byl juz praktycznie dogadany. Jesli Bydzia wezmie Jarka, to nie musza brac Herbiego przeciez.
    NO, rzecz w tym, że Bydzia ma już skład zaklepany. W piątek mają podac do publicznej wiadomości. W tej sytuacji mało prawdopodobne jest aby ktoś od nich na ostatnią chwilę skłądał ofertę Jarkowi.

    Bzdurzysz po raz któryś Mariusz jak i ten Twój Guru Bunio. Gdzie napisano, że Polonia chce obu? Nawet jeśli to z Hampelem okazałoby się prawdą to wtedy w Polonii nie będzie Hancocka. Rusz trochę głową czasem - od tego ją masz!
    Pisałem i o takiej możliwości. Choć ta jest najmniej wiarygodna. Oferta dla Jarka z Bydzi mogłaby wyjść raczej tylko w sytuacji kiedy olałby ich Hancock. Ale skoro Bydzia zapewnia, ze skład już mają i ogłoszą go w piątek to sądzę, ze Hancocka też już mają. A wtedy oferta dla Jarka to bzdura. Bydzia nie byłaby w stanie utrzymac dwóch tak kosztownych zawodników.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 17-12-2012 o 11:51
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #1988
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    po co mamy przepłacać Hampela , niech idzie do Tyfusowa
    Po to, że tego chcą sponsorzy. A wola sponsora to rzecz święta, bo to w końcu oni kładą kasę na ten klub i umożliwiają Dowhanowi ściąganie gwiazd. Sam pisałem tutaj już dawno, że 100 x wolę skład z Loktajevem, MBJ i np. Zengotą niż z Hampelem i plastronami. Ale my, kibice to sobie możemy co najwyżej chcieć.
    TeamLindgren

  10. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Reptile za jego przydatny post!

    Arthur (17-12-2012), Waldzior (17-12-2012)

  11. Powrót do góry    #1989
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,320
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    Długo mnie nie było ale z odległości obserwuję jak stanowcze "NIE" w sprawie odstawienia Alexa stopniowo zmienia się w delikatne "nie", które zmienia się w "może nie" aż w końcu prezes nieoficjalnego fanclubu pisze, że lepiej żeby rozwijał się gdzie indziej niż u nas grzał ławę.

    Jestem w stanie zrozumieć argumenty, że przyjście Hampela wnosi nową jakość do drużyny, jednak czy skład:

    1. Pepe
    2. JD
    3. JH
    4. "Japko"
    5. AJ
    6. PD
    7. junior

    jest dużo lepszy od:

    1. Pepe
    2. JD
    3. Sasza
    4. MBJ
    5. AJ
    6. PD
    7. Junior


    Śmiem wątpić. Zawodnicy pod nr 3-4 będą kozaczyć w każdym meczu w każdych warunkach. Nie są pewniakami jeśli chodzi o zdobycze punktowe, jednak o waleczność na pewno.

    Wciaż podtrzymuje swoje zdanie odnośniestanowczego NIE dla odejścia Saszki, tym bardziej w kontekście obecnych zawirowań. Można powiedzieć, że mamy skład skompletowany i nie ma co szukać. Japko na rezerwę w razie kontuzji i jedziemy.
    IN PROTAS I TRUST !!!

  12. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi ciesiel za jego przydatny post!

    Waldzior (17-12-2012), t_zg (17-12-2012)

  13. Powrót do góry    #1990
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Niech Jarek idzie Ja nie będe narzekał, skład i rezerwę mamy, wcale nie potrzebujemy JH, wtedy chyba jest też szansa, aby Grzesiu Zengota z Sasza lub MBJ jedził

    Tylko, żeby po sezonie nie musiał zrywać kontraktu jak Walas, bo Poloni nie będzie stać

    Już nie kochacie Jarka ? Spokojnie w tym tygodniu go ponownie pokochacie gdy podpisze kontrakt ...
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #1991
    Użytkownik Awatar Bloniek
    Dołączył
    10-09-2012
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Ciesiel KSM w 2 opcji wyszedł Ci 40,49

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bloniek za jego przydatny post!

    ciesiel (17-12-2012)

  16. Powrót do góry    #1992
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,521
    Kliknij i podziękuj
    2,647
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Po to, że tego chcą sponsorzy. A wola sponsora to rzecz święta, bo to w końcu oni kładą kasę na ten klub i umożliwiają Dowhanowi ściąganie gwiazd. Sam pisałem tutaj już dawno, że 100 x wolę skład z Loktajevem, MBJ i np. Zengotą niż z Hampelem i plastronami. Ale my, kibice to sobie możemy co najwyżej chcieć.
    Skad wiesz, czego chca sponsorzy? Jestes jednym z nich? Tylko nie pisz " bo to logiczne ", bo podejscie kazdego sponsora jest inne. Niektorzy wykladaja sianko na zuzel wcale nie starajac sie o jakies wielkie promowanie.

    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Już nie kochacie Jarka ? Spokojnie w tym tygodniu go ponownie pokochacie gdy podpisze kontrakt ...
    Nie wszyscy go chca w ZG. Ja od poczatku jestem na nie ( oczywiscie jesli ma przyjsc kosztem Saszki ). Gdyby bylo mozliwe miec zarowno Hampela jak i Sasze nie pozbywajac sie Dudka, Protasa czy AJ, to jak najbardziej, ale nie teraz.

    Cytat Zamieszczone przez ciesiel Zobacz posta
    1. Pepe
    2. JD
    3. Sasza
    4. ZENGI
    5. AJ
    6. PD
    7. Junior.
    A MBJ na rezerwie

    Raczej tak jak juz,

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    ciesiel (17-12-2012)

  18. Powrót do góry    #1993
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,919
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Skad wiesz, czego chca sponsorzy? Jestes jednym z nich?
    Reptile tutaj ma rację, Kronopol czy Stelmet dają kasę ale w zamian chcą zawodnika który by ich reklamował w SGP. Obaj sponsorzy dużo eksportują na zachód i to akurat jest zrozumiałe. I tu nie można się im dziwić, że za tak duże pieniądze jakie łożą chcieliby mieć swoje loga w najważniejszych imprezach światowych.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #1994
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,521
    Kliknij i podziękuj
    2,647
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Reptile tutaj ma rację, Kronopol czy Stelmet dają kasę ale w zamian chcą zawodnika który by ich reklamował w SGP. Obaj sponsorzy dużo eksportują na zachód i to akurat jest zrozumiałe. I tu nie można się im dziwić, że za tak duże pieniądze jakie łożą chcieliby mieć swoje loga w najważniejszych imprezach światowych.

    Ja myslalem, ze najwazniejsze imprezy swiatowe to np olimpiada, albo MŚ w pilce noznej. Gdyby tak bylo jak piszesz, to Stelmet sponsorowalby np Radka Kawęckiego. Pomysl ile osob we Francji, Hiszpanii, Wloszech, Niemczech, Szwajcarii ( Krono to szwajcarska firma ), Portugalii, Czech, Słowacji, Austrii i reszty niezuzlowych panstw oglada GP na zuzlu ? Jest to sport popularny tylo w paru krajach, najbardziej oczywiscie w PL i argumenty ze chca sie pokazac na najwiekszych swiatowych imprezach sa co najwyzej smieszne.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 17-12-2012 o 12:10

  20. Powrót do góry    #1995
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,320
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bloniek Zobacz posta
    Ciesiel KSM w 2 opcji wyszedł Ci 40,49

    Sorry nie jestem dobry z majzy ale to co pisze T_ZG też ma sens (Zengi), a co
    najważniejsze siła rażenia nie jest mniejsza niż z Hampelem a i finansowo dużo lepiej na tym wychodzimy.
    Także Hampel w Falubazie poza wartością marketingową niewiele wnosi. Sportowo Falubaz nie staje się silniejszy.
    IN PROTAS I TRUST !!!

  21. Powrót do góry    #1996
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,919
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Także Hampel w Falubazie poza wartością marketingową niewiele wnosi. Sportowo Falubaz nie staje się silniejszy.
    Jesli chodzi o sezon 2013 to masz rację. Cały myk jednak polegał na tym, że nasi mysleli już o latach następnych. I tak sezon np. 2014 mógłby być tym w którym Falubaz sportowo byłby jednym z njamocniejszych klubów. Mając w składadzie takich zawodników jak AJ, Pepe, Hampel, Dudek, MBJ, Sasza. Tu jednak nasuwa się następny problem. Skoro mamy stawiac na takich zawodnikó jak MBJ, Saszka i Patryk Dudek to musimy pamiętać, że w sezonie 2014 wszyscy oni beda mogli startowac tylko na pozycjach seniorskich. A to by znaczyło że dalej mamy o jednego zawodnika za dużo. Czyżby Hampel w Falubazie miał być problemem ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #1997
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,521
    Kliknij i podziękuj
    2,647
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Mając w składadzie takich zawodników jak AJ, Pepe, Hampel, Dudek, MBJ, Sasza. Tu jednak nasuwa się następny problem. Skoro mamy stawiac na takich zawodnikó jak MBJ, Saszka i Patryk Dudek to musimy pamiętać, że w sezonie 2014 wszyscy oni beda mogli startowac tylko na pozycjach seniorskich. A to by znaczyło że dalej mamy o jednego zawodnika za dużo. Czyżby Hampel w Falubazie miał być problemem ?
    Dlaczego za duzo? Ktos na rezerwie musi byc, Jesli bedzie to pasowalo MBJ, to czemu nie? Jesli nie bedzie, wezmie sie kogos innego. Bardziej obawialbym sie o juniorow od 2014, bo na horyzoncie niestety nic nie widac

    Druga sprawa to Protas. Ma kontrakt do 2014 albo 2015. Jak podpisywal ten dlugoletni kontrakt to wyraznie mowil " do konca kariery ". Wtedy bedzie trzeba kogos mocnego na dlugo przygarnac do Falubazu, chyba ze ktorys z Saszka/Dudek rozwinie sie na tyle, ze osiagnie ten poziom co Pepe i bedzie robil taka srednia co sezon.


    bull.fan : jestesmy spokojni. Bedzie to bedzie...nie bedzie to jeszcze lepiej.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 17-12-2012 o 12:27

  23. Powrót do góry    #1998
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2012
    Postów
    79
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Spokojnie, spokojnie

  24. Powrót do góry    #1999
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,495
    Kliknij i podziękuj
    446
    Podziękowania: 529 w 340 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Już nie kochacie Jarka ? Spokojnie w tym tygodniu go ponownie pokochacie gdy podpisze kontrakt ...
    Nie jestem entuzjastą Jarka przy obecnym składzie o czym już wczesniej pisałem Wolę Saszę + Zengi, niż Jarek + plastron.
    Tylko Falubaz

  25. Powrót do góry    #2000
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Hampel + Jabłoński + Protasiewicz = trzech Polaków w składzie
    Protasiewicz + Zengota = dwóch Polaków w składzie

    W pierwszym przypadku za kontuzjowanego Hampela/Protasiewicza wskakuje MBJ i gra.
    W drugiej opcji za kontuzjowanego Protasiewicza/Zengotę mamy dziurę

  26. Powrót do góry    #2001
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/32...-w-unii-leszno Zonk.To Zengi chyba jednak w Unii.Co to się porobiło żeby za Falubazem na Smoczyka ganiać

  27. Powrót do góry    #2002
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez ciesiel Zobacz posta
    Długo mnie nie było ale z odległości obserwuję jak stanowcze "NIE" w sprawie odstawienia Alexa stopniowo zmienia się w delikatne "nie", które zmienia się w "może nie" aż w końcu prezes nieoficjalnego fanclubu pisze, że lepiej żeby rozwijał się gdzie indziej niż u nas grzał ławę.
    To tak jak kiedyś z Karolem Baranem

    Prezes FC napisał, że lepiej dla uwielbianego zawodnika, jak jeździ, niżby miał siedzieć niczym Mroczka Artur. Tak się przynajmniej domyślam

    Co z tego, że 3/4 tutejszych userów (ja też) woli Saszę, jeśli trzeba się przyzwyczajać do nowego, to się zaciska zęby i to robi. No bo co, mam się obrazić i nie jeździć na wyjazdy?

  28. Powrót do góry    #2003
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Ja myslalem, ze najwazniejsze imprezy swiatowe to np olimpiada, albo MŚ w pilce noznej. Gdyby tak bylo jak piszesz, to Stelmet sponsorowalby np Radka Kawęckiego.
    A gdzie Radek zamieściłby logo sponsora? Tatuaż na plecach i/lub na klacie?
    Na czepku i kąpielówkach nie można

    Poza tym - na IO nie wolno reklamować sponsorów innych, niż oficjalni MKOl.

  29. Powrót do góry    #2004
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,521
    Kliknij i podziękuj
    2,647
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta
    A gdzie Radek zamieściłby logo sponsora? Tatuaż na plecach i/lub na klacie?
    Na czepku i kąpielówkach nie można

    Poza tym - na IO nie wolno reklamować sponsorów innych, niż oficjalni MKOl.
    Z tego co wiem, to teraz wygral MŚ a nie IO.
    Nie wiem. skoro mozna na bidonie, to czemu nie na ręczniku?

  30. Powrót do góry    #2005
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2009
    Postów
    322
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 51 w 28 postach
    Wkurza mnie już ta szopka z Hampelem :/

  31. Powrót do góry    #2006
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Z tego co wiem, to teraz wygral MŚ a nie IO.
    Nie wiem. skoro mozna na bidonie, to czemu nie na ręczniku?
    Sam zacząłeś pisać o IO oraz MŚ w piłce nożnej

    Widziałeś kiedyś zawody pływackie?

  32. Powrót do góry    #2007
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,521
    Kliknij i podziękuj
    2,647
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta
    Sam zacząłeś pisać o IO oraz MŚ w piłce nożnej

    Widziałeś kiedyś zawody pływackie?
    Widzialem. Nawet na żywo Co prawda nie bylo to na IO albo MŚ i było to dawno, ale widziałem Podalem przyklad IO oraz MŚ jako najwiekszych imprez sportowych. GP na żużlu sie do takich nie zalicza. Przyklad Kawęckiego akurat nie byl zwiazany z jednym albo drugim.

  33. Powrót do góry    #2008
    Użytkownik
    Dołączył
    11-04-2011
    Postów
    92
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 34 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta
    Hampel + Jabłoński + Protasiewicz = trzech Polaków w składzie
    Protasiewicz + Zengota = dwóch Polaków w składzie

    W pierwszym przypadku za kontuzjowanego Hampela/Protasiewicza wskakuje MBJ i gra.
    W drugiej opcji za kontuzjowanego Protasiewicza/Zengotę mamy dziurę
    W drugiej opcji też za kontuzjowanego wchodzi MBJ, tylko za Davidsona dodatkowo wchodzi Jabłoński- kontrakt już przecież ma. A nie zdziwię się, jeśli w takim układzie, nawet bez kontuzji nie wygryzłby Jonasa ze składu. Mielibyśmy wtedy skład też z 3 Polakami (Protas + Zengi + Jabłoński). Jeśli nie to zawsze można by go było wypożyczać na zasadzie gościa do 1 ligi.
    Ostatnio edytowane przez Villanova_Junction ; 17-12-2012 o 14:27

  34. Powrót do góry    #2009
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,425
    Kliknij i podziękuj
    267
    Podziękowania: 54 w 43 postach

  35. Powrót do góry    #2010
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,521
    Kliknij i podziękuj
    2,647
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    No i co w tym linku takiego ciekawego?

    chodzi Ci o to?
    "Hampel nie podpisze umowy z Falubazem?

    Wszyscy przez wiele tygodni byli przekonani, że Jarosław Hampel trafi do Falubazu Zielona Góra. Podpisanie umowy miało nastąpić w miniony czwartek (informowaliśmy o tym, dop.red.), jednak do niego nie doszło. Nieoficjalnie mówi się, że klub w ostatniej chwili zmienił warunki umowy i zawodnik odmówił parafowania kontraktu.


    Jak podaje "Przegląd Sportowy" Falubaz miał zmienić zapisy kontraktu i zamiast dwuletniej umowy podsunął zawodnikowi pięcioletnią! Nieoczekiwane zmiany nastąpiły także w sprawie sponsora na cykl Grand Prix. Kłopoty Falubazu z Hampelem wykorzystują działacze Polonii Bydgoszcz, która jest w bardzo ciężkim położeniu po odejściu Emila Sajfutdinowa. Bydgoszczanie złożyli Hampelowi ofertę w wysokości 2,2 mln zł, czyli o 200 tysięcy więcej niż Falubaz. Zawodnik wciąż nie podjął ostatecznej decyzji.
    źródło: Przegląd Sportowy"

    Jak tak to bylo przeciez juz w PS dzisiaj ... ?


    chyba, że o to :

    "
    Dziś dobra informacja dla sympatyków Jarka Hampela i Falubazu!

    Za kilka godzin Jarek podpisze juz oficjalnie kontrakt z klubem z Zielonej Góry. Z tego co udało nam sie dowiedzieć umowa bedzie na 2- lata."

    Tylko ze to info z 13-go Grudnia.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 17-12-2012 o 14:46

  36. Powrót do góry    #2011
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    No i co w tym linku takiego ciekawego?
    Jarek na zimno rozegrał próby zmian w kontrakcie ze strony Dowhana. Podpisze na 2 latka.

  37. Powrót do góry    #2012
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,919
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Bardziej chodzi mu o ten wpis:

    Dziś dobra informacja dla sympatyków Jarka Hampela i Falubazu!

    Za kilka godzin Jarek podpisze juz oficjalnie kontrakt z klubem z Zielonej Góry. Z tego co udało nam sie dowiedzieć umowa bedzie na 2- lata.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #2013
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    1. Ciesiel, jak juz zauwazyles, MBJ i Loktajev nie mieszcza sie razem w KSM=40. Od chwili ogloszenia regulaminu bylo pewne, ze nie stworzymy skladu, ktory mozna by uznac za "idealny". Tak samo w kazdym zestawieniu MBJ pelni role rezerwowego, niezaleznie od tego, czy bedzie Loktajev, czy Hampel.

    2. Jezeli mowimy o Hampelu to mowimy o nim w perspektywie 2-3 lat, a nie jednego, przyszlego sezonu. To duza roznica. Czesto porownujecie opcje z Hampelem i Loktajevem. Trzeba pamietac, ze jak taki Hampel przyjdzie to bedzie na minimum 2014 rok. Do tego wiadomo, ze pozniej latwiej jest z zawodnikiem przedluzyc kontrakt, niz wyciagnac go z innego klubu. Na chwile obecna wyglada na to, ze za rok nikt konkretny nie bedzie do wyciagniecia na sezon 2014. Dzialacze Falubazu odpuscili juz Emila, o ile w ogole byl taki temat powaznie brany pod uwage.

    3. Jesli chodzi o zestawienie na przyszly rok, to u siebie powinnismy sobie poradzic praktycznie kazdym skladem (najtrudniej bedzie z Toruniem). Oprocz porownania samych nazwisk, nalezy tez dodac ile razy, ktory zawodnik wystapi.
    Na takim wyjezdzie przy wyrownanym spotkaniu Hampelx5 i Jabolx4. Gdy tylko przeciwnik nam zacznie uciekac, automatycznie robi sie Hampel x6, Jabol x 3. W tym bardzo mocne uderzenie pod koniec spotkania.

    4. Nie wierze, ze taki zawodnik jak Hampel podpisze na 5 lat. Wg mnie realne jest 2 lub 3, a nasi dzialacze chca wyciagnac z tego 3 lata. Wiadomo, ze jak wspolpraca bedzie sie dobrze ukladac to jestesmy pierwszym klubem, z ktorym taki Hampel przedluzy. Tylko za bardzo nie wiem po co nasz klub mialby cisnac na te 5 lat. W speedwayu te 5 lat to wiecznosc. Wg mnie kontrakt na 2-3 lata jest ok.

    5. Nie wiem co Falubaz ma na chwile obecna ustalonego z Jonssonem. Jak nasi podpisza z Hampelem, to beda mieli dobra pozycje wyjsciowa w rozmowach z Jonssonem, Dudkiem, Sasza.

    6. Jakis miesiac temu byla mowa o Saszy jako oczekujacym, dla ktorego starsi zawodnicy zrobia miejsce w spotkaniach. W miedzyczasie pojawil sie MBJ. Na necie bylo napisane, ze Saszy nie pasi udzial w 8miu spotkaniach, ktore mu zaproponowal klub. Swoja droga to nie wiem za bardzo gdzie wtedy by bylo miejsce dla MBJ, ktory jedynie miesci sie w skladzie wtedy jak nie ma Jonssona.
    Saszy taki uklad nie pasi, MBJ bedzie pelnil funkcje rezerwowego. Taki uklad jest bezpieczny, bo mamy ciekawe zabezpieczenie w razie kontuzji. W takiej sytuacji najsensowniejsze jest wypozyczyc Sasze, zamiast upychac 6ciu zawodnikow w 4 miejsca.

    7. Sytuacja nie jest czarno-biala, jak to probuja przedstawic radykalni zwolennicy Saszki Wg mnie nie ma powodow, aby stawiac sytuacje tak... "NIE dla tego, czy owego". Jakby byl KSM=41 to by byla troche inna gadka

    Pozdro

  39. Powrót do góry    #2014
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,521
    Kliknij i podziękuj
    2,647
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    Jarek na zimno rozegrał próby zmian w kontrakcie ze strony Dowhana. Podpisze na 2 latka.
    Ja tam nie widze takiego info w tym linku.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Bardziej chodzi mu o ten wpis:

    To niech spojrzy, z kiedy jest ten wpis. 13 Grudnia. Bylo to napisane przed debata. Pewnie to speedwaystudio miało 100% pewne info KMO, ze Jarek podpisze na debacie hehe. Klikniesz na zdjecie Jarka to pojawia się z tym wpisem i z datą ukazania się zdjecia. Ten fragment jest cytowany dzisiaj z wpisem o tym, czy Jarek podpisze w Falubazie. Nie ma sie czym podniecac.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 17-12-2012 o 14:49

  40. Powrót do góry    #2015
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,813
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    Jarek na zimno rozegrał próby zmian w kontrakcie ze strony Dowhana. Podpisze na 2 latka.
    Nigdzie indziej tego nie potwierdzają a speedway studio ike razu bzdury pisały.
    Co będzie to będzie jednak tylko oni napisali -kibice facebookowicze a dodatkowo Hampel w Polonii za 2,2 mln może podpisać na rok i potem znowu będzie wolny i kolejną kasę zarobić dosyć dużą.

  41. Powrót do góry    #2016
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,919
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    To niech spojrzy, z kiedy jest ten wpis. 13 Grudnia. Bylo to napisane przed debata.

    4 godziny temu ktoś umieścił tam ta informację, nie 13 grudnia. A podpisac mieli (w pierwotnym terminie) wieczorem 12 grudnia, nie 13.

    a dodatkowo Hampel w Polonii za 2,2 mln może podpisać na rok i potem znowu będzie wolny i kolejną kasę zarobić dosyć dużą.
    Tylko spytaj się Hampela czy woli miec pewne 2 mln w ZG czy wirtualne 2.2 mln w Bydzi ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #2017
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2009
    Postów
    322
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 51 w 28 postach
    bull.fan a Ty co powiesz na to wszystko ?

  43. Powrót do góry    #2018
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,521
    Kliknij i podziękuj
    2,647
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    4 godziny temu ktoś umieścił tam ta informację, nie 13 grudnia. A podpisac mieli (w pierwotnym terminie) wieczorem 12 grudnia, nie 13.



    Tylko spytaj się Hampela czy woli miec pewne 2 mln w ZG czy wirtualne 2.2 mln w Bydzi ?
    Mariusz: Klikajac na zdjecie Jarka wyskakuje Ci to zdjecie z data jego wklejenia oraz umieszczonym podpisem:
    jarekf.jpg

    Dzisiaj ktos umiescil info z Przegladu Sportowego o tym czy Hampel podpisze w Falubazie czy nie podklejajac to zdjecie z podpisem o tym kontrakcie na 2 lata ktore bylo umieszczone 13-go Grudnia. Wkleilem Ci, zebys mial pojecie...spojrz na date. Wlasnie tak rodza sie plotki Teraz kolejne iles tam osob widzac taki wpis, zacznie rozsiewac dalej ze dzisiaj za 2 godziny Jarek podpisuje kontrakt w ZG hehe smieszne.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 17-12-2012 o 15:08

  44. Powrót do góry    #2019
    Zaawansowany Awatar realista27
    Dołączył
    05-07-2003
    Postów
    2,813
    Kliknij i podziękuj
    19
    Podziękowania: 69 w 51 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    4 godziny temu ktoś umieścił tam ta informację, nie 13 grudnia. A podpisac mieli (w pierwotnym terminie) wieczorem 12 grudnia, nie 13.
    Ja też mogę sobie założyć na facebooku taką stronkę speedway news i pisać co się chce a gdzie masz inne potwierdzenia oficjalne?
    Dlaczego radio zachód,rzg czy sportowefakty nie piszą lub gazetalubuska?
    Gdyby to była prawda już by napisali jako pierwsi taki news.
    Zobaczymy - pożyjemy zobaczymy jednak Deresiński i ten zawodnik dziwnie zagrał z datą 21 grudzień bo na pewno cieć żaden nie jest by czekać do tego dnia z ogłoszeniem nazwy klubu tylko jakieś mocne nazwisko czyli ktoś z duetu H-H.
    Hancock także wolnym graczem jest więc po co miałby czekać do tego dnia skoro kontrakt z innym klubem go nie trzyma? Na przeczekiwaniu kilku dni też nic nie da bo kontrakt podpisany i co ma na papierze to dostanie więc o co chodzi?

  45. Powrót do góry    #2020
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,521
    Kliknij i podziękuj
    2,647
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Ja też mogę sobie założyć na facebooku taką stronkę speedway news i pisać co się chce a gdzie masz inne potwierdzenia oficjalne?
    Dlaczego radio zachód,rzg czy sportowefakty nie piszą lub gazetalubuska?
    Gdyby to była prawda już by napisali jako pierwsi taki news.
    Zobaczymy - pożyjemy zobaczymy jednak Deresiński i ten zawodnik dziwnie zagrał z datą 21 grudzień bo na pewno cieć żaden nie jest by czekać do tego dnia z ogłoszeniem nazwy klubu tylko jakieś mocne nazwisko czyli ktoś z duetu H-H.
    Hancock także wolnym graczem jest więc po co miałby czekać do tego dnia skoro kontrakt z innym klubem go nie trzyma? Na przeczekiwaniu kilku dni też nic nie da bo kontrakt podpisany i co ma na papierze to dostanie więc o co chodzi?

    To stare info z Hampelem, ktore bylo dzisiaj tylko podklejone pod nowe o tym, ze Jarek rozmawia z Bydzia. przeciez czarno na białym sa tam daty itd.

  46. Powrót do góry    #2021
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  47. Powrót do góry    #2022
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,521
    Kliknij i podziękuj
    2,647
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach

    Co do tego to filmik nie jest dokonczony. Prezes zaczynal juz wysmiewac to co Ostafinski napisal na blogu i w najlepszym momencie urwali


    edit: "Hampel był dogadany w ZG na długo przed poznaniem regulaminu i przed wyjazdem na wakacje." Herbie tez juz byl dogadany w Rzeszowie dogadywanie a podpisy to calkiem inna sprawa.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 17-12-2012 o 15:04

  48. Powrót do góry    #2023
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,215
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 408 w 225 postach
    I myślicie, że Dowhan podpisałby kontrakt z Jabłońskim i Davidssonem nie mając gwarancji pozyskania lidera ? A Bydgoszcz to sobie może przebijać - mur głową, bo finansowo nie są wstanie nawet pierdnąć w porównaniu do ZG.

    Hampel był dogadany w ZG na długo przed poznaniem regulaminu i przed wyjazdem na wakacje.

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Pain za jego przydatny post!

    kiki (17-12-2012)

  50. Powrót do góry    #2024
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Przy okazji porownajcie sobie jak wygladaly rozmowy Torun-Gollob, a jak wyglada temat Hampel-Falubaz
    Tam konkret od razu i jeden przekaz w swiat, plus zero zamieszania po przebitce ze strony Rzeszowa. A tu robi sie telenowela

  51. Powrót do góry    #2025
    Użytkownik
    Dołączył
    26-07-2005
    Postów
    122
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 4 w 4 postach
    zdjęcie bardzo ładne i czapeczka i koszulka znanej firmy

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •