Strona 21 z 199 PierwszyPierwszy ... 1119202122233171121 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 901 do 945 z 8955

Wątek: FALUBAZ Zielona Góra 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #901
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 556 w 263 postach
    Cytat Zamieszczone przez zuzelfan Zobacz posta
    Ja skład Falubazu widze tak:

    1. Jonsson - 9,11
    2. Davidsson - 2,95
    3. Loktajew - 6,28
    4. Zengota - 5,93
    5. Protasiewicz - 8,18
    6. Dudek - 7,47

    39,92

    7. Sówka - 4,00



    Nie da rady. KSM wychodzi wtedy 40,97

  2. Powrót do góry    #902
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2003
    Postów
    831
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 25 w 11 postach
    KSM 40,97

    EDIT:
    Zresztą Sówka zostaje w Rzeszowie.

  3. Powrót do góry    #903
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,858
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Jeżeli będzie presja - Jarek wyjdzie na tym *****iście finansowo - Marta z Robertem będą podbijać ostro. A to oznacza, że bilety będą jeszcze droższe.
    Hmm, w tej sytuacji ja bym odpuścił sobie Hampela, MJJ i KK. Jarek zdecydowanie za drogi, tu trzeba co najmniej 2.5 banki na sezon aby utrzymać takiego zawodnika. A może być i jeszcze droższy jak Półtorakowa mocno się postawi, a postawi się na pewno ponieważ ma ważny jubileusz i będzie chciała zaszaleć. MJJ i KK nic na nie zmieniają w naszej sile uderzenia, skoro mogliby tylko startować w miejsce Saszy. Poza tym Saszka nie smiga w SGP a to stanowi, że będzie mniej przemęczony sezonem. Na Sówkę też bym się specjalnie nie kusił, STrzelec, Zgardziński czy Perzyński powinni zająć to miejsce drugiego juniora. W SE nie będzie szału z juniorami przecież, Janowski i chyba jeden z Pawlickich wypadają już z juniorskiej ławki. CZyli cąłkiem możliwe, że np. Strzelec podniesie swój KSM


    Nie da rady. KSM wychodzi wtedy 40,97
    Jak wam to wychodzi ? Mi wyszło 39,92. No chyba, ze te średnie zawodników sa błędne ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 27-11-2012 o 10:50
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Powrót do góry    #904
    Stały bywalec Awatar chloroform
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    937
    Kliknij i podziękuj
    487
    Podziękowania: 207 w 124 postach
    Co do największego wróżbity środowiska żużlowego czyli pana Darka rozbawił mnie kawałek dotyczący Bidona w Polonii
    "Nigdy, ale to naprawdę nigdy nie było najmniejszej szansy na przenosiny Tomasza do Bydgoszczy. Odpowiadałem, że to możliwe, żeby nie zranić niczyich uczuć"
    Piękne uzasadnienie, takie ma dobre serce, że szkoda mu było kibiców w Bydgoszczy dlaczego rozpowiadał nieprawdziwe (niesprawdzone) info. Co więcej podobny sposób "najlepiej poinformowany dziennikarzyna" może wytłumaczyć inne swoje odczyty z fusów.
    Na przykład jak Jarek nie trafi do nas to napisze tak: "To że Hampela w Falubazie nie będzie to ja wiedziałem od dawana, ba ja wiedziałem że do Falubazu żadne znane nazwisko nie trafi. Pisałem tak tylko po to, aby kibice w ZG również mieli odrobinę przyjemności w sezonie ogórkowym". W ten sposób wytłumaczy się z każdej nietrafionej spekulacji i zachowa przy tym "wiarygodność"

  5. Powrót do góry    #905
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Ja juz z paru zrodel slyszalem o Zengim, tylko nie wiem do konca kto drugim juniorem, bo przewinelo sie nazwisko Adamczewskiego, ktory jednak ma kontrakt w Unii. Ciekawe na ile wiarygodna jest moja piekarnia.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jak wam to wychodzi ? Mi wyszło 39,92. No chyba, ze te średnie zawodników sa błędne ?
    A ta jedna nieuwzgledniana srednia to nie jest srednia najgorszego zawodnika? w tym wypadku Jonasa?

    Cytat Zamieszczone przez chloroform Zobacz posta
    Co do największego wróżbity środowiska żużlowego czyli pana Darka rozbawił mnie kawałek dotyczący Bidona w Polonii

    Piękne uzasadnienie, takie ma dobre serce, że szkoda mu było kibiców w Bydgoszczy dlaczego rozpowiadał nieprawdziwe (niesprawdzone) info. Co więcej podobny sposób "najlepiej poinformowany dziennikarzyna" może wytłumaczyć inne swoje odczyty z fusów.
    Na przykład jak Jarek nie trafi do nas to napisze tak: "To że Hampela w Falubazie nie będzie to ja wiedziałem od dawana, ba ja wiedziałem że do Falubazu żadne znane nazwisko nie trafi. Pisałem tak tylko po to, aby kibice w ZG również mieli odrobinę przyjemności w sezonie ogórkowym". W ten sposób wytłumaczy się z każdej nietrafionej spekulacji i zachowa przy tym "wiarygodność"

    Z tym Ostafinskim to co roku to samo. Nie ma sie co podpierac wypowiedziami tego pajaca. Nie wiem, czemu tyle ludzi sie na to łapie. Przeciez z jego zabawy w Nostradamusa nie sprawdza sie nawet 10%.

  6. Powrót do góry    #906
    Użytkownik Awatar Bloniek
    Dołączył
    10-09-2012
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jak wam to wychodzi ? Mi wyszło 39,92. No chyba, ze te średnie zawodników sa błędne ?
    Odpada najniższa średnia w drużynie, w tym przypadku średnia Davidssona a nie Sówki. Myślałem, że to oczywiste

  7. Powrót do góry    #907
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,858
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    @T_zg, Bloniek. Faktycznie, liczy się 6 najwyższych KSM a nie pierwszej szóstki

    Czyli w takim razie pod 7 któryś z KSM 2.50, Zgardziński, Perzyński ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #908
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    dowhan zapowiadał wzmocnienia w klubie i słowa dotrzymał:
    http://rzg.info.pl/2012/11/marek-jan...zesem-zkz-ssa/

    co prawda marek to nie jarek, ale już nazwisko jest mocne.

  9. Powrót do góry    #909
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    dowhan zapowiadał wzmocnienia w klubie i słowa dotrzymał:
    http://rzg.info.pl/2012/11/marek-jan...zesem-zkz-ssa/

    co prawda marek to nie jarek, ale już nazwisko jest mocne.
    No proszę coś pierwszy rzecznik Kawicki zszedł na drugi tor a Jankes w te parę lat nauczył się żużla na tyle (bo podobno jak przychodził do klubu to się nie znał wcale), że został prezesem! Swoją drogą ciekawe, że przychodził do klubu jako niby człowiek Kubickiego a tymczasem...

  10. Powrót do góry    #910
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,858
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Hmm, mnie najbardziej cieszy fakt, że nie mają problemów z dopięciem budżetu 2012, proces licencyjny w tym temacie powinien być formalnością. Cieszy też info, że już myślą o budżecie przyszłorocznym i dalej. Ta stabilizacja cieszy najbardziej

    A to czy prezesem jest Jankowski chyba jest mniej ważne. Ja do niego nie mam nic, widać, ze wgryzł się w te sprawy organizacyjne Falubazu i wie co, gdzie i jak. W kazdym razie jest przygotowany do tej funkcji i w parze z RD powinni się fajnie uzupełniać
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #911
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez zuzelfan Zobacz posta
    Ja skład Falubazu widze tak:

    1. Jonsson - [FONT="]9,11[/FONT]
    2. Davidsson - [FONT="]2,95[/FONT]
    3. Loktajew - [FONT="]6,28[/FONT]
    4. Zengota - [FONT="]5,93[/FONT]
    5. Protasiewicz - [FONT="]8,18[/FONT]
    6. Dudek - [FONT="]7,47[/FONT]

    39,92

    7. Sówka - 4,00




    Źle obliczyłeś sumę KSM. Wg przepisów wychodzi > 40,00

  12. Powrót do góry    #912
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Od dziś w lubuskim dwóch Prezesów honorowych.Teraz Kopernikowi nikt nie podskoczy http://www.sportowefakty.pl/zuzel/32...u-zielona-gora Po tych kliku sezonach ciężkiej pracy już wie kto jedzie w czerwonym kasku.Skończyło się to tamto,zaczęło się wojsko Panie:eagerness:

  13. Powrót do góry    #913
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,158
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 453 w 184 postach
    Oryginalny Kopernik ruszył ziemię , wstrzymał słońce . Nasz nie będzie gorszy . Mam cichą nadzieję , że pan prezes przejmie również pensję poprzednika która wystarczy na zrobienie porządku z fryzurą . Ta najczęściej wyświetlana w portalach nie przystaje prezesowi , bądź co bądź porządnego klubu .
    TYLKO FALUBAZ

  14. Powrót do góry    #914
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Czytam wypowiedzi Bunia na SF i przeczucie mam takie : Hampelek już jest zielony. Senator Robert ściemnia jak zwykle , ale pora żegnać się z Łoktajewem. Skład z czterema gwiazdami i trzema plastronami zatem się szykuje, ale trzeba przyznać , że Davidsson (po terapii) z listy plastronów w innych klubach teoretycznie wygląda dobrze.

  15. Powrót do góry    #915
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Czytam wypowiedzi Bunia na SF i przeczucie mam takie : Hampelek już jest zielony. Senator Robert ściemnia jak zwykle , ale pora żegnać się z Łoktajewem. Skład z czterema gwiazdami i trzema plastronami zatem się szykuje, ale trzeba przyznać , że Davidsson (po terapii) z listy plastronów w innych klubach teoretycznie wygląda dobrze.
    I tak lepiej na tym wyjdziemy niz Wy na Hlibie w Stali, a na pewne decyzje wplywu nie mamy.

    Co do "plastronow" to jezeli bedzie i Davidsson i Jablonski, to obydwoje wygladaja dobrze, w porownaniu z innymi "plastronami" .

    a co do terapii to kiedys sie juz na ten temat wypowiadalem. Jezeli zawodnik jest maslakiem to zadna terapia mu nie pomoze, a Jonas do takich maslakow sie zalicza.


    edit: shelve wiem. Ja tam w jarka w Falubazie nie wierze i juz chyba po raz 20-ty pisze, ze nie chcialbym go kosztem Saszy. Nie mamy jednak wplywu na decyzje wiec pozostaje czekac i zobaczyc co tam wymyslili.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 27-11-2012 o 15:52

  16. Powrót do góry    #916
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    I tak lepiej na tym wyjdziemy niz Wy na Hlibie w Stali, a na pewne decyzje wplywu nie mamy.

    Co do "plastronow" to jezeli bedzie i Davidsson i Jablonski, to obydwoje wygladaja dobrze, w porownaniu z innymi "plastronami" .
    Ten wywiad jest stary, chyba z przed tygodnia. Sytuacja zmienia się z dnia na dzień, także luziku troche. Jedni podają Hampel na 100% Rzeszów inni ,że niewiadomo. A o czyś pisać muszą portale

    Jeszcze nie tak dawno to bidon niejaki Gollob , był 100% Falubaz Pelikany, muszą wszystko łykać?

  17. Powrót do góry    #917
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    A tak szczerze...? Którą parę byście wybrali - Hampel i Ł.Jankowski czy Loktajew i Zengota?

  18. Powrót do góry    #918
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2003
    Postów
    398
    Kliknij i podziękuj
    45
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez wookie1982 Zobacz posta
    A tak szczerze...? Którą parę byście wybrali - Hampel i Ł.Jankowski czy Loktajew i Zengota?
    było kilka stron pieprzenia na ten temat

  19. Powrót do góry    #919
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,858
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    No, jeśli o mnie chodzi to ja zdecydowanie :

    Loktajew i Zengota?
    Ale to tylko moje egoistyczne życzenie. Ta para może się bowiem nie sprawdzić w realu. Także zrozumiem jesli włodarzom klubu uda się namóić Jarka co najmniej na dwa sezony. Wtedy np. sezon 2014 przedstawiałby się wybornie:

    1. AJ
    2. Łoktajev
    3. Pepe
    4. Dudek
    5. Hampel
    6. Strzelec / ???
    7. Zgardziński / ???

    Jak dla mnie może być
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #920
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2008
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez wookie1982 Zobacz posta
    A tak szczerze...? Którą parę byście wybrali - Hampel i Ł.Jankowski czy Loktajew i Zengota?
    Jarosław Hampel i Krzyrztof Jabłoński/ Jonas Davidsson. Dość drewniaka Zengoty!

  21. Powrót do góry    #921
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    A orientuje sie ktos, czy jakby Sasza dostal polskie obywatelstwo, to czy z nowa polska licencja obowiazywalby go obliczony dla niego KSM czy byllby nieklasyfikowany z KSM 2,5? Bo dzisiaj jakies 2 osoby o tym dyskutowaly i jedna sie upierala, ze KSM wynosilby 2,5 z nowa polska licencja ? Jesli Junior zdaje licencje, to chyba ma KSM 2,5 z urzedu? Czy licencja zostaje ta sama, w jego przypadku ukrainska/rosyjska a obywatelstwo tylko powoduje, ze moze smigac w nizszych ligach?
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 27-11-2012 o 17:49

  22. Powrót do góry    #922
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Gadu gadu, a pomyślał kto, czy z jazdy w Mariuszowej drużynie zadowoleni byliby sami żużlowcy? Przecież tam dla każdego będzie dwa razy trudniej o punkty, co nie wszystkim musi pasować. To jest tzw. wewnętrzny problem dream teamu

  23. Powrót do góry    #923
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Gadu gadu, a pomyślał kto, czy z jazdy w Mariuszowej drużynie zadowoleni byliby sami żużlowcy? Przecież tam dla każdego będzie dwa razy trudniej o punkty, co nie wszystkim musi pasować. To jest tzw. wewnętrzny problem dream teamu
    a kto zabroniłby im wygrywać 5:1?
    bo chyba nie ma finansowej różnicy między 3 a 2+1?

  24. Powrót do góry    #924
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Hmmm, niby masz Sobotch troche racji ale tez zuzlowcy wola startowac w mocnej ekipie bo jest mniejsza na nich presja. Ktos inny zdobedzie wazne punkty , ja sie tylko dorzuce. Latwiej o premie za wygrane mecze, play offy i medale.
    A co do par to ja wierze, ze para Hampel - Jankes jest silniejsza niz Sasza - Zengi, bo nie wierze w Zengiego. Juz bardziej wierze w ukryty talent Jankesa, ze kiedys wystrzeli.

    Sobotch, jak sie patrzy tak katem oka na Twoj awatar przewijajac stronke albo czytajac tekst to zawsze mam wrazenie, ze masz Spidermana w avatarze, dopiero po jakims czasie kojarze, ze to hokeista Soboth - Spiderman , hihi , dobre...
    Ostatnio edytowane przez Eneasz ; 27-11-2012 o 19:54

  25. Powrót do góry    #925
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    P.K. Subban, ostatnia nadzieja czarnych w NHL, które ni cholery nie chce w tym roku grać Spidermanów i innych takich wynalazków nie znoszę

    Kolarz, Mariusz - nie wiem komu odpowiedzieć. Zatem nie odpowiem.

  26. Powrót do góry    #926
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    A orientuje sie ktos, czy jakby Sasza dostal polskie obywatelstwo, to czy z nowa polska licencja obowiazywalby go obliczony dla niego KSM czy byllby nieklasyfikowany z KSM 2,5? Bo dzisiaj jakies 2 osoby o tym dyskutowaly i jedna sie upierala, ze KSM wynosilby 2,5 z nowa polska licencja ? Jesli Junior zdaje licencje, to chyba ma KSM 2,5 z urzedu? Czy licencja zostaje ta sama, w jego przypadku ukrainska/rosyjska a obywatelstwo tylko powoduje, ze moze smigac w nizszych ligach?
    Gdyby podlegał urzędowemu KSM=6,50 to z chwilą uzyskania polskiej licencji dostałby urzędowy KSM=2,50
    Ale, ponieważ odjechał wymaganą liczbę wyscigów, to KSM ma wywalczony na torze

  27. Powrót do góry    #927
    Stały bywalec Awatar lugen
    Dołączył
    17-06-2009
    Postów
    1,162
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 248 w 94 postach
    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta
    Gdyby podlegał urzędowemu KSM=6,50 to z chwilą uzyskania polskiej licencji dostałby urzędowy KSM=2,50
    Niekoniecznie, bowiem:

    11. Zawodnikom, którzy nie uzyskali KSM przyznaje się KSM według następujących zasad:
    - zawodnicy krajowi: 2,5 pkt,
    - zawodnicy krajowi, którzy w roku obowiązywania KSM uzyskali prawo do nadania licencji „Ż” po raz pierwszy: 2,5 pkt,
    - zawodnicy, uczestnicy cyklu GRAND PRIX w danym sezonie z numerami startowymi od 1 do 15: 9,5 pkt,
    - pozostali zawodnicy obcokrajowcy: 6,5 pkt.

    12. Przepisy pkt 11 dotyczące zawodników krajowych oraz przepisy pkt 9 nie mają zastosowania do zawodników, którzy kiedykolwiek byli potwierdzeni do polskiego klubu jako zawodnicy obcokrajowcy.


    A to znaczy, że nawet gdyby Sasza uzyskał polską licencję to i tak miałby przydzielony KSM w wysokości 6,5.

  28. Powrót do góry    #928
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    565
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    strona sport.pl ma ostry burdel wśród publikujących newsy. O godzinie 10:42

    http://www.poznan.sport.pl/sport-poz..._Rzeszow_.html

    natomiast już o godzinie 12:37

    http://www.sport.pl/sport/1,78993,12...ki_sukces.html

    Dobre, szaleją tam z info tak, że połapać się chyba już nie mogą które info do jakiego klubu

    Swoją drogą, jeśli Marta nie rzuci 2,5 bańki Hampelowi ( Gollob podobno od Romka dostał 2,6 ) to przyjdzie pewnie do nas. Ja już mam dość szczerze mówiąc tych spekulacji, codziennie jakieś pierdoły wypuszczają, czasami niestworzone. Według Dowhana ma plan na najbliższe lata, to obstawiam Hampela na 3, Sasze na kolejne 3-4 (ma chyba jeszcze 2 lata kontraktu) i wysłanie gdzieś do Wrocka lub w podobne rejony tabeli Loktajewa na wypożyczenie. 1 liga nie powinna wchodzić w grę, stracony rok. Wtedy za rok będziemy mieli Jonssona, Pepe, Hampela, Dudka i Sasze na seniorce, trzeba będzie pomyśleć nad chociaż 1 znośnym juniorze i można myśleć o kolejnych DMP

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dzemba_zg za jego przydatny post!

    kiki (28-11-2012)

  30. Powrót do góry    #929
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Dzięki, lugen
    Jak to się wszystko szybko zmienia...

  31. Powrót do góry    #930
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2004
    Postów
    421
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 43 w 23 postach
    A Dariusz O. napisał dwie godzinki temu, że " FALUBAZ JESZCZE JEDNĄ BOMBĘ SZYKUJE – SZCZEGÓŁY JUTRO W PS"
    cóż tym razem? Emil, Greg, Nicki? Powrót na rok Rafała do ścigania?
    tak więc nabijamy liczbę wejść!

  32. Powrót do góry    #931
    Użytkownik Awatar mr_theo
    Dołączył
    25-03-2012
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 40 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez comora Zobacz posta
    cóż tym razem? Emil, Greg, Nicki? Powrót na rok Rafała do ścigania?
    E tam. Na moje to Robercik ma już przyklepany spektakularny transfer z północy - Władek będzie jeździł u nas na juniorce, ponoć dobrze zna ścieżki na paluchowej 'szybkiej plastelince'

  33. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi mr_theo za jego przydatny post!

    Waldzior (28-11-2012), kiki (28-11-2012)

  34. Powrót do góry    #932
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez comora Zobacz posta
    " FALUBAZ JESZCZE JEDNĄ BOMBĘ SZYKUJE – SZCZEGÓŁY JUTRO W PS"
    Ludzie...od poczatku na blogu Ostafinskiego byli w Falubazie na 100% Gollob, Hampel, jutro sie dowiemy ze Emil, Greg albo Nicki i tak jak wyzej ktos pisal, przy zakontraktowaniu kogokolwiek napisze na blogu jakie to ma konekcje i wtyki w polskim zuzlowym swiatku. Ja sie z Ostafinskiego wyleczylem juz w tamtym sezonie. Dla mnie to trol i tyle. Nie potrafilnawet obliczyc KSM obliczyc w przypadku Hampela, piszac o tym publicznie. Dopiero Carlitos wkleil mu obliczenia Lugena to sie chlopakowi glupio zrobilo ale i tak dalej szukal prostackich wymowek.

    Dzisiaj tak czytalem wypowiedz Kopernika :

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/32...lczyl-o-medale

    " Jeżeli chodzi o zespół, to od kilku tygodni mówimy, że zaskoczymy pozytywnie i zespół pomimo KSM 40 punktów będzie zespołem silnym, który na pewno będzie walczył o medale w sezonie 2013 i co więcej ten zespół będzie walczył o medale w sezonie 2014. Już dzisiaj można to zapowiedzieć"

    Dalej w zaparte idzie o wzmocnieniu, czyli wydaje mi sie ze Zengi jednak nie dla Falubazu w tym sezonie.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 27-11-2012 o 22:00

  35. Powrót do góry    #933
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    Cytat Zamieszczone przez mr_theo Zobacz posta
    E tam. Na moje to Robercik ma już przyklepany spektakularny transfer z północy - Władek będzie jeździł u nas na juniorce, ponoć dobrze zna ścieżki na paluchowej 'szybkiej plastelince'
    Władek, jako że jest z wioski spod Niedoradza
    może być traktowany jak nasz wychowanek.

  36. Powrót do góry    #934
    Użytkownik Awatar mr_theo
    Dołączył
    25-03-2012
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 40 w 21 postach
    I jak wszystko się pięknie układa? Wychowanek, KSM 2.50, do tego zdradzi nam wszystkie tajniki gorzowskiego toru... Ponoć (jak tylko Bunio umiejętnie zagadał) nasz nowy nabytek zgodził się jeździć za pudełko cygar

  37. Powrót do góry    #935
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    565
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    " Jeżeli chodzi o zespół, to od kilku tygodni mówimy, że zaskoczymy pozytywnie i zespół pomimo KSM 40 punktów będzie zespołem silnym, który na pewno będzie walczył o medale w sezonie 2013 i co więcej ten zespół będzie walczył o medale w sezonie 2014. Już dzisiaj można to zapowiedzieć"

    Dalej w zaparte idzie o wzmocnieniu, czyli wydaje mi sie ze Zengi jednak nie dla Falubazu w tym sezonie.
    A co jeśli wymyślą MJJ? Był tutaj nie bez powodu, dla mnie albo Hampel albo Zengota i nie trzeba mi pośrednich wynalazków nie pasujących do składu KSMem jak MJJ. Nicki? miały być powrotu to może dzika wezmą Tylko z dzikiem taki problem, że do niego to pasuje pół plastronu a nie cały. Zobaczymy, podobno w Rzeszowie, Toruniu i u nas 6 grudnia wielkie podpisywanie, może o jednej godzinie zrobią żeby było napięcie do ostatniej chwili?

    Cytat Zamieszczone przez mr_theo Zobacz posta
    I jak wszystko się pięknie układa? Wychowanek, KSM 2.50, do tego zdradzi nam wszystkie tajniki gorzowskiego toru... Ponoć (jak tylko Bunio umiejętnie zagadał) nasz nowy nabytek zgodził się jeździć za pudełko cygar
    Gorzej jak wpadnie ze "szpikulcem" w pakiecie. Podobno Czeczen mówił że rozmawia z jakimś klubem w lubuskim ( może chodzi o lechię, całkiem jej nieźle idzie i potrzebują pewnie kogoś od sprawdzania jakości murawy ) lub może chodzić o Zastal, odszedł Stelmach to teraz Zastal potrzebuje podkoszowego, Czeczen myśle że sprostałby wyzwaniu. Wakatu na północy już nie ma a Dobrucki chyba nie chce mieć takiego "fachowca" za doradcę?

    Wielki O. napisał na blogu:

    1. Jonsson
    2. Davidsson
    3. Krzysztof Kasprzak lub Michael Jepsen Jensen
    4. Krzysztof Jabłoński
    5. Protasiewicz
    6. Dudek
    7. Perzyński

    Heheh chyba Pana Dariusza pogięło a jeśli nie to w klubie mają problemy z szarymi komórkami rozważając takie warianty. Ani to petardy, do tego Kasprzak ma wysiudać Saszę? Haahhaha albo Ostafiński ma niezłą fantazję albo w klubie oszaleli. Co bardziej prawdopodobne?
    Ostatnio edytowane przez dzemba_zg ; 27-11-2012 o 22:34

  38. Powrót do góry    #936
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2004
    Postów
    421
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 43 w 23 postach
    To może tak: Hampel na trzy lata z rocznym wypożyczeniem do Rzeszowa
    Wszyscy byliby zadowoleni!

    Edit: już jest to co zapowiadał
    http://zuzel.przegladsportowy.pl/zuz...582,1,984.html

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi comora za jego przydatny post!

    Bloniek (27-11-2012)

  40. Powrót do góry    #937
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    " Liczył przede wszystkim na pozyskanie Tomasza Golloba, który w pakiecie miał obiecaną umowę reklamową z Krono+ "

    hahah dobre

  41. Powrót do góry    #938
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Comora ty chyba nie wiesz o czym piszesz. Hampel to nie popierdolka i jakieś każdy na zmianę czy wypożyczenia to nawet w żarcie głupkowato wyglądają.

  42. Powrót do góry    #939
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    565
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez comora Zobacz posta
    To może tak: Hampel na trzy lata z rocznym wypożyczeniem do Rzeszowa
    Wszyscy byliby zadowoleni!

    Edit: już jest to co zapowiadał
    http://zuzel.przegladsportowy.pl/zuz...582,1,984.html
    To jednak Emil...Tylko czy warto? Ja jedynie brałbym za Saszę, w ostateczności Jarka, nic więcej. Widać Dowhan chce powyrywać zawodników, Jarka zdopingować do jedynej słusznej decyzji = FALUBAZ , lepsze warunki daje Marta, finansowo niby nie dużo ale jednak. Tylko Jarek musi skalkulować kosz dojazdu do Rzeszowa bo może się okazać że przy rosnących cenach za zupe to się nie będzie opłacało a i na drogach nieciekawie w tamtych rejonach

    Dowhan ma silne argumenty, Emil też poczuł się pewnie lepiej jak zobaczył 2 bańki na stole, w pełni wypłacalne co do dnia

    Jarek nie zasuwaj taki kawał, do zielonki bliżej

    Jednak trochę mnie przerażają słowa jakby to różowy był w zaawansowanych negocjacjach z dźwignią. Chyba za dużo piją jednak w tym senacie
    Ostatnio edytowane przez dzemba_zg ; 27-11-2012 o 23:01

  43. Powrót do góry    #940
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2004
    Postów
    421
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 43 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Comora ty chyba nie wiesz o czym piszesz. Hampel to nie popierdolka i jakieś każdy na zmianę czy wypożyczenia to nawet w żarcie głupkowato wyglądają.
    OMG! Tknąłem jakąś ikonę?

  44. Powrót do góry    #941
    Użytkownik Awatar Bloniek
    Dołączył
    10-09-2012
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Jeśli krążą plotki, że do Falubazu trafią Jepsen Jensen i Kasprzak to może ten i ten będzie, chociaż z tego drugiego bym się ani trochę nie cieszył.
    Jednak skład: Jepsen Jensen, Loktaev, Protasiewicz, Davidsson, Kasprzak, Dudek, Gomólski gwarantuje walkę o medale, jest przewidziany na sezon 2014 (na seniora Dudek za Davidssona i mamy jeszcze dobrego juniora), Nie wymaga koniecznie rezerwowego seniora(o którego braku mówił Dowhan) ponieważ dziurę po kontuzji zastąpiliby juniorzy, i wtedy jeden plastron w postaci Jonasa nie byłby tragedią. Mam nadzieję, że Robert nie będzie kombinował i się na Zengocie skończy

  45. Powrót do góry    #942
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    565
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bloniek Zobacz posta
    Jeśli krążą plotki, że do Falubazu trafią Jepsen Jensen i Kasprzak to może ten i ten będzie, chociaż z tego drugiego bym się ani trochę nie cieszył.
    Jednak skład: Jepsen Jensen, Loktaev, Protasiewicz, Davidsson, Kasprzak, Dudek, Gomólski gwarantuje walkę o medale, jest przewidziany na sezon 2014 (na seniora Dudek za Davidssona i mamy jeszcze dobrego juniora), Nie wymaga koniecznie rezerwowego seniora(o którego braku mówił Dowhan) ponieważ dziurę po kontuzji zastąpiliby juniorzy, i wtedy jeden plastron w postaci Jonasa nie byłby tragedią. Mam nadzieję, że Robert nie będzie kombinował i się na Zengocie skończy
    Chyba żarty. A gdzie Jonsson? Co Ty masz do tego Jonssona tak w ogóle? Gość najlepszy w zespole, 5 średnia w lidze a długo miał 2, nie czaje co niektórzy chcą od niego i wolą wymienić na parę gorzowsko-leszczyńską. Może być albo Jensen albo Kasprzak. Jednak moim zdaniem Kasper do Leszna za Hampela, Hampel z Zagarynka (jeśli zmieszczą się w KSM bez Crumpa) do Rzeszowa, no chyba że Crump się ogarnie i nie będzie się kłócił z Martą, bo niedługo to mu do wyboru zostanie Wrocek tylko i wyłącznie.

    Nie ma opcji żeby jakiś Jensen czy Kasprzak mi Saszę wykopali ze składu, no chyba że Kasprzak na rezerwe i do 1 ligi co tydzień Najdroższy rezerwowy w historii ligi

  46. Powrót do góry    #943
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,423
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Bloniek - Co ty chcesz od tego AJ za dużo walczy &a 'trasie "



    1.12 2012 - już zaraz JH czy ES
    co Darek O wymyśli dzisaj...




    http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll...EL01/121129586







    http://www.youtube.com/watch?feature...=-ieNARQUBaY#!


    Po tym wywiadzie ja wszystko wiem Macek odkrył karty


    Jaja w tych mediach rzeszowskich ...
    Ostatnio edytowane przez kiki ; 28-11-2012 o 05:10

  47. Powrót do góry    #944
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2004
    Postów
    421
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 43 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    Po tym wywiadzie ja wszystko wiem Macek odkrył karty
    Roberto nie ukrywa: jak będzie Jarek albo Emil to jeden (pewnie Saszka) idzie na wypożyczenie na rok, aby wrócić w przyszłym bez limitu KSM
    Potwierdził też rozmowy z Emilem.
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/32...-sajfutdinowem
    Pewnie po to, aby docisnąć Jarka.

  48. Powrót do góry    #945
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Jak czytam o Tarnowie, Bydgoszczy, Gorzowie i Wrocławiu to właściwie wszystko mi jedno, kto u nas będzie ostatnim liderem. Pewnikiem Hampel, co sprowadza nas do wojny z gollobowym Toruniem, wiecznie niespełnioną Martą i chwilowo nowobogacką Cz-wą. 3 mecze u siebie i na wyjeździe na styku, reszta Dawid vs. Goliat. Jakoś coraz mniej cieszy mnie bycie kibicem tego sportu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •