Strona 189 z 199 PierwszyPierwszy ... 89139179187188189190191 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,461 do 8,505 z 8955

Wątek: FALUBAZ Zielona Góra 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #8461
    Użytkownik
    Dołączył
    06-10-2006
    Postów
    77
    Kliknij i podziękuj
    89
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Zawodnik z obowiązującym kontraktem rozsyła oferty do klubów? Wy to już naprawdę macie schizę na punkcie tego Hampela ) Ziółek naparzyć?



    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    A ja tak troszkę z innej beczki. Jak to jest z tą miłością słodkopierdzacego do Falubazu, bo ja już nic nie rozumiem. W mediach słodko sra jak dobrze jest mu w Zielonej i że atmosfera,i że ma wspaniałe warunki do dalszego rozwoju i że wogóle jest cudownie........ A tu nagle Jaruś przysyła ofertę z propozycją swoich startów do Unii Leszno?????????????? Nie wiem czy przysłał tylko do Unii, czy do wszystkich klubów E-ligowych, bo takiej wiedzy nie mam. W ofercie tej czytamy, że super miły i wierny Zielonej Górze Jarosław jest gotów reprezentować barwy leszczyńskich Byków........ I teraz uwaga najlepsze, Jarek stawia tylko jeden warunek; 2,5 mln pln ryczałtem??????????? Czy ten chłopak sie z ............. na głowy pozamieniał?????
    Nie rozumiem jak można być tak bezczelnym. Czy on naprawdę nie ma nic honoru????? Na szczęscie nikt z klubu nawet nie odpisał na tak głupia i bezczelną propozycję. I jeżeli pisał też do innych klubów to raczej został tak samo potraktowany. Po kilku dniach Jaruś doszedł do wniosku, że nie uda mu sie znaleść takiego kretyna, który spełni jego oczekiwania i przyjął inną taktykę.... Żeby nie stracić na regulaminie finansowym to teraz stara się podpisać kontrakt kilkuletni.....Brak słów co ten najemnik wyprawia....

    Kibice Falubazu ja naprawdę cieszę się że tego fałszywca nie ma już w Lesznie. A wam się dopiero oczka otworzą jak ktoś połozy więcej.......Wtedy miłość Jarosława pęknie jak bańka mydlana i pokocha kolejny klub.....

  2. Powrót do góry    #8462
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,042
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    A ja tak troszkę z innej beczki. Jak to jest z tą miłością słodkopierdzacego do Falubazu, bo ja już nic nie rozumiem. W mediach słodko sra jak dobrze jest mu w Zielonej i że atmosfera,i że ma wspaniałe warunki do dalszego rozwoju i że wogóle jest cudownie........ A tu nagle Jaruś przysyła ofertę z propozycją swoich startów do Unii Leszno?????????????? Nie wiem czy przysłał tylko do Unii, czy do wszystkich klubów E-ligowych, bo takiej wiedzy nie mam. W ofercie tej czytamy, że super miły i wierny Zielonej Górze Jarosław jest gotów reprezentować barwy leszczyńskich Byków........ I teraz uwaga najlepsze, Jarek stawia tylko jeden warunek; 2,5 mln pln ryczałtem??????????? Czy ten chłopak sie z ............. na głowy pozamieniał?????
    Nie rozumiem jak można być tak bezczelnym. Czy on naprawdę nie ma nic honoru????? Na szczęscie nikt z klubu nawet nie odpisał na tak głupia i bezczelną propozycję. I jeżeli pisał też do innych klubów to raczej został tak samo potraktowany. Po kilku dniach Jaruś doszedł do wniosku, że nie uda mu sie znaleść takiego kretyna, który spełni jego oczekiwania i przyjął inną taktykę.... Żeby nie stracić na regulaminie finansowym to teraz stara się podpisać kontrakt kilkuletni.....Brak słów co ten najemnik wyprawia....

    Kibice Falubazu ja naprawdę cieszę się że tego fałszywca nie ma już w Lesznie. A wam się dopiero oczka otworzą jak ktoś połozy więcej.......Wtedy miłość Jarosława pęknie jak bańka mydlana i pokocha kolejny klub.....
    Zachcianki Patrycji słono kosztują wiec Jaras musi temu sprostac !

  3. Powrót do góry    #8463
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez ptaptak Zobacz posta
    Zawodnik z obowiązującym kontraktem rozsyła oferty do klubów? Wy to już naprawdę macie schizę na punkcie tego Hampela ) Ziółek naparzyć?
    Co jeden to lepszy i z coraz to lepszymi newsami.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 06-11-2013 o 00:51
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  4. Powrót do góry    #8464
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2012
    Postów
    115
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    A ja tak troszkę z innej beczki. Jak to jest z tą miłością słodkopierdzacego do Falubazu, bo ja już nic nie rozumiem. W mediach słodko sra jak dobrze jest mu w Zielonej i że atmosfera,i że ma wspaniałe warunki do dalszego rozwoju i że wogóle jest cudownie........ A tu nagle Jaruś przysyła ofertę z propozycją swoich startów do Unii Leszno?????????????? Nie wiem czy przysłał tylko do Unii, czy do wszystkich klubów E-ligowych, bo takiej wiedzy nie mam. W ofercie tej czytamy, że super miły i wierny Zielonej Górze Jarosław jest gotów reprezentować barwy leszczyńskich Byków........ I teraz uwaga najlepsze, Jarek stawia tylko jeden warunek; 2,5 mln pln ryczałtem??????????? Czy ten chłopak sie z ............. na głowy pozamieniał?????
    Nie rozumiem jak można być tak bezczelnym. Czy on naprawdę nie ma nic honoru????? Na szczęscie nikt z klubu nawet nie odpisał na tak głupia i bezczelną propozycję. I jeżeli pisał też do innych klubów to raczej został tak samo potraktowany. Po kilku dniach Jaruś doszedł do wniosku, że nie uda mu sie znaleść takiego kretyna, który spełni jego oczekiwania i przyjął inną taktykę.... Żeby nie stracić na regulaminie finansowym to teraz stara się podpisać kontrakt kilkuletni.....Brak słów co ten najemnik wyprawia....

    Kibice Falubazu ja naprawdę cieszę się że tego fałszywca nie ma już w Lesznie. A wam się dopiero oczka otworzą jak ktoś połozy więcej.......Wtedy miłość Jarosława pęknie jak bańka mydlana i pokocha kolejny klub.....
    spokojnie Marian , jak narazie to naszego Czołgiste bardzo lubimy i szanujemy ale jeszcze nie zaskarbił sobie chlopak takiej sympatii jak reszta ferajny ( wykluczając davidssona ) ! na to trzeba troche dluzej popracować albo chociaz pokazać jaja na zawarciu czego w tym roku zabrakło calej druzynie . Spontaniczne młynowe "Jarek Hampel Jarek" z tego sezonu można policzyć na palcach jednej ręki , wieć w razie szybkiego odejscia za jeszcze wiekszym sianem nie wywola to u Nas jakiegoś skrajnego szoku .
    Ostatnio edytowane przez regres ; 05-11-2013 o 19:23

  5. Powrót do góry    #8465
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Ale dla nas Hampel, to nie tak jak Dudek i raczej nikt sobie włosów wyrywał nie bedzie jak odejdzie.

    Hampel ma ważny kontrakt z Falubazem i chciał iść do Leszna?

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/39...zielonej-gorze



    Kolejne info 100% KMO ? Mnie już żadne info nie zdziwi
    Shelve nie wiem o co w tym chodzi. Może Zielona miała jakieś obiekcje do aneksu. Może kontrakt jest łatwiej zerwać niż nam się wydaje??
    Tak shelve info 100% jakbyś nie zauważył to nie pisze o informacjach zasłyszanych w sklepie z bułkami, nie dostaje też informacji przy grabieniu lisci, czy odśnieżaniu. Nie udzielam się z nowinkami typu Emil na 100-we w Lesznie. Nigdy nie piszę jeżeli nie mam informacji wprost od szefostwa(w tym przypadku od osoby,która taki to faks otrzymała.
    Nie mam żadnej fobii na punkcie Jarka, tylko poprostu kiedyś uważałem go za fajnego, inteligentnego faceta.... Teraz widzę jak bardzo się pomyliłem.
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #8466
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    A ja tak troszkę z innej beczki. Jak to jest z tą miłością słodkopierdzacego do Falubazu, bo ja już nic nie rozumiem. W mediach słodko sra jak dobrze jest mu w Zielonej i że atmosfera,i że ma wspaniałe warunki do dalszego rozwoju i że wogóle jest cudownie........ A tu nagle Jaruś przysyła ofertę z propozycją swoich startów do Unii Leszno?????????????? Nie wiem czy przysłał tylko do Unii, czy do wszystkich klubów E-ligowych, bo takiej wiedzy nie mam. W ofercie tej czytamy, że super miły i wierny Zielonej Górze Jarosław jest gotów reprezentować barwy leszczyńskich Byków........ I teraz uwaga najlepsze, Jarek stawia tylko jeden warunek; 2,5 mln pln ryczałtem??????????? Czy ten chłopak sie z ............. na głowy pozamieniał?????
    Nie rozumiem jak można być tak bezczelnym. Czy on naprawdę nie ma nic honoru????? Na szczęscie nikt z klubu nawet nie odpisał na tak głupia i bezczelną propozycję. I jeżeli pisał też do innych klubów to raczej został tak samo potraktowany. Po kilku dniach Jaruś doszedł do wniosku, że nie uda mu sie znaleść takiego kretyna, który spełni jego oczekiwania i przyjął inną taktykę.... Żeby nie stracić na regulaminie finansowym to teraz stara się podpisać kontrakt kilkuletni.....Brak słów co ten najemnik wyprawia....

    Kibice Falubazu ja naprawdę cieszę się że tego fałszywca nie ma już w Lesznie. A wam się dopiero oczka otworzą jak ktoś połozy więcej.......Wtedy miłość Jarosława pęknie jak bańka mydlana i pokocha kolejny klub.....

    He, eh. Twoja schiza na punkcie Hampela sięga szczytów Mount Everest

    Mariano, miejże chłopie na tyle honoru i przestań pieprzyć głupoty. Bo założę się, że jak by teraz ktoś chciał sprawdzić Twoje info, to szybciutko by się okazało, że to nie żaden Hampel przysłał ta ofertę do Unii (o ile w ogóle ktokolwiek przysłał) tylko jakiś inny zawistnik, kibic Unii Leszno. Chcąc zapewne, narobić smrodu Jarkowi. Nie rób z siebie Terraxa, stać Ciebie na więcej. Tylko ochłoń chłopie. Nikt normalny Tobie w te rewelacje nie uwierzy, choćbys nie wiem jak zapewniał, ze to prawda.

    I nikt z nas nie mówi, ze Jarek pokochał wielką miłością Falubaz. Po prostu (póki co) pasują mu warunki na jakich został zakontraktowany. Pasuje mu atmosfera w Falubazie. Pewnie za czas jakiś, może mu się znudzi. Pewnie za czas jakiś, ktoś złoży mu lepsza ofertę. Ale co to ma do rzeczy ?

    P.s

    Nie wiem czy Jarek czyta to forum, ale jeśli tak to na jego miejscu, bym się mocno zastanowił, czy Ciebie nie podkablować do prokuratora, czy tam założyć sprawę w sądzie.. Za oszczerstwa, jak by nie było, osoby publicznej. Już widzę, jak się wijesz przed sądem i wskazujesz tego "szefa" czy osobę która taki faks otrzymała.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 05-11-2013 o 19:34
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #8467
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    Kibice Falubazu ja naprawdę cieszę się że tego fałszywca nie ma już w Lesznie. A wam się dopiero oczka otworzą jak ktoś połozy więcej.......Wtedy miłość Jarosława pęknie jak bańka mydlana i pokocha kolejny klub.....
    Zdaje się, że pomyliłeś fora
    Owszem, znam takie, na których naerotyzowanym dodatnio gimnazjalistkom wydaje się, że Hampel podpisał własną krwią deklarację dozgonnej miłości do Falubazu.
    Ale to jest raczej forum dla starych dziadów, które to dziady dobrze wiedzą, że mamy tu jedynie kontrakt na świadczenie wysokopłatnych usług - i tyle.
    Niczego więcej nikt rozsądny od Jarka nie oczekuje - nie na tym forum w każdym razie
    Jak pojeździ u nas choćby tyle lat, co Jonsson to może spróbujemy zacząć go kochać (ale baaardzo pooowoooliii...)
    Na razie jeno wysoko cenimy jego umiejętności.
    Miłość???
    Dżizas...
    What's love got to do with it??? (jako dziad pozwalam sobie zacytować babcię)
    Ostatnio edytowane przez MoherPower ; 05-11-2013 o 19:35

  8. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi MoherPower za jego przydatny post!

    Eneasz (05-11-2013), Kibic_2005 (05-11-2013), kapitan bomba (05-11-2013), kingpin (05-11-2013), zkns (08-11-2013)

  9. Powrót do góry    #8468
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Mariusz. Jeśli Dowhan Tobie nie płaci za działalność tu na forum, to jest to mega chamówka.
    Nosz, co za strzał...kibic Unii Leszno wysyła faks z wyimaginowanymi żądaniami kontraktowymi Hampela do leszczyńskiego klubu.

    Kto Tobie te scenariusze, czyli tłumaczenia wielkości i nieomylności wszystkiego co "dowhanowate" wymyśla?
    Scenariusze serialowe Mohera przy Twojej "twórczości" to jak zawartość filmów dokumentalnych

    P.S. I jeszcze straszenie sądem. Takiej rozprawy polski sport jeszcze nie widział. Falubaz znów innowacyjny
    Mariuszu, nie radź tu Panowi El Schetino, gdyż to może być mało produktywne. Szybko kopiuj ekran, drukowanko i leć do klubu z donosem.
    Ostatnio edytowane przez There_is_no_spoon ; 05-11-2013 o 19:38

  10. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi There_is_no_spoon za jego przydatny post!

    Buszmen (05-11-2013), Yozayan (05-11-2013)

  11. Powrót do góry    #8469
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    Shelve nie wiem o co w tym chodzi. Może Zielona miała jakieś obiekcje do aneksu. Może kontrakt jest łatwiej zerwać niż nam się wydaje??
    Tak shelve info 100% jakbyś nie zauważył to nie pisze o informacjach zasłyszanych w sklepie z bułkami, nie dostaje też informacji przy grabieniu lisci, czy odśnieżaniu. Nie udzielam się z nowinkami typu Emil na 100-we w Lesznie. Nigdy nie piszę jeżeli nie mam informacji wprost od szefostwa(w tym przypadku od osoby,która taki to faks otrzymała.
    Nie mam żadnej fobii na punkcie Jarka, tylko poprostu kiedyś uważałem go za fajnego, inteligentnego faceta.... Teraz widzę jak bardzo się pomyliłem.
    Wszystko , wszystkim ale ja też mogę wrzucić za chwile info 100% KMO , aby narobić troche smrodu i sprowokować do zgrzytów.

    Masz jakieś konkretne poparcie to o czym mówisz? Czy to tylko info od kolegi?

    Powtarzam kolejny raz, dla nas Hampel to nie Dudek, tylko rzemieślnik który wykonuje dobrą robotę za pewnie dobrą kasę. Ot tyle.

    Ale jak widać w Lesznie nadal rany się nie zagoiły i jest jakiś desperacki krzyk.

    A ta osoba która ten faks otrzymała to kto jest? Wybacz ,ale każdy moze sobie wymyślić takie bzdety ,że głowa boli.

    Wrzucasz newsa z kategorii sensacji nie paparte konkretami, albo jesteś kolejnym który chce przebić pewnego Dariusza O.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 05-11-2013 o 21:55
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  12. Powrót do góry    #8470
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    Mariusz. Jeśli Dowhan Tobie nie płaci za działalność tu na forum, to jest to mega chamówka.
    Nosz, co za strzał...kibic Unii Leszno wysyła faks z wyimaginowanymi żądaniami kontraktowymi Hampela do leszczyńskiego klubu.

    Kto Tobie te scenariusze, czyli tłumaczenia wielkości i nieomylności wszystkiego co "dowhanowate" wymyśla?
    Scenariusze serialowe Mohera przy Twojej "twórczości" to jak zawartość filmów dokumentalnych

    Czy Ty i Tobie podobni, zaczną rozumieć co jest napisane, postaraj się choć raz zrozumieć co czytasz. To nie boli. ? Osrałeś się już z tym Dowhanem ? Kto gdzie nie pierdnie, to winny Dowhan. Mega chamówa to jest tekst Mariano, do niego się przypier..dalaj. W którym miejscu mój wpis broni Dowhana ? W kórym miejscu się do niego odnosi ? Ten wpis miał za zadanie pokazać, że Mariano pływa w obłokach niczym Terrax. Ja zaraz napisze w podobnym tonie, ze np. taki Musielak, przysłał faks do Falubazu z oferta na 2 mln ryczałtem. Mimo, że przed chwilą na SF głosił wszem i wobec, ze on chce w Unii śmigać. I co ? Uwierzysz mi ot tak ? Każdy normalny człowiek, zanim puściłby taki tekst jak Mariano, to trzy razy by się zastanowił. Czy z siebie głupka nie robi. Bo nawet jak by taki fakt ma miał miejsce (w co chyba nikt nie wierzy) to taki Mariano powinien wiedzieć, że nie jest w stanie tego tu udowodnić. A więc w tej sytuacji wyjdzie na idiotę, pisząc na forum publicznym takie bzdety.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 05-11-2013 o 19:49
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #8471
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Słuchajcie, propagandziści Dowhana. Jeżeli w "kolejce po bułki" dostajecie info, to zanim zjecie śniadanie już o tym na SB piszecie.
    Gdy Mariano pisze o klubowym źródle swojego info, to jest konfabulantem i sieje nieprawdziwe ploty.

    Falubaz wielki jest. Jeżeli fakty wskazują inaczej, to tym gorzej dla faktów. Beton PZPR przy takich dwóch forumowiczach z ZG to rozmokła galaretka

    P.S. Mariuszu, widzę, iż już się próbujesz odmachiwać. Odpowiadając na ostatniego posta - Twoja twórczość tu to w 90% bicie piany o tym, co usłyszałeś "wokoło" klubu, co tam w kolejkach mówią, masz własne jakieś pierdouzasadnienia tego, o czym się pisze w mediach o Falubazie. Takie maglowe, teoretyczne pierdu, śmierdu.
    Zatem czepiając się Mariano..hhmm...powiedzmy najdelikatniej, iż wykazujesz zaślepienie miłością platoniczną (jak zakładam tylko taką) do Dowhana/Falubazu albo stosujesz cynicznie podwójne standardy.
    Ostatnio edytowane przez There_is_no_spoon ; 05-11-2013 o 20:01

  14. Już 8 użytkowników podziękowało forumowiczowi There_is_no_spoon za jego przydatny post!

    KrisKiller (05-11-2013), Zubr (05-11-2013), el_kwas (05-11-2013), j-rules (05-11-2013), kingpin (05-11-2013), miles (06-11-2013), sobotch (06-11-2013), spitt22 (05-11-2013)

  15. Powrót do góry    #8472
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    Słuchajcie, propagandziści Dowhana. Jeżeli w budce po bułki dostajecie info, to zanim zjecie śniadanie już o tym na SB piszecie.
    Gdy Mariano pisze o klubowym źródle swojego info, to jest konfabulantem i sieje nieprawdziwe ploty.

    Falubaz wielki jest. Jeżeli fakty wskazują inaczej, to tym gorzej dla faktów. Beton PZPR przy takich dwóch forumowiczach z ZG to rozmokła galaretka
    A gdzie Ty tu filozofie, widzisz propagandę Dowhana ? Jeśli ja w kolejce po bułki dostaję info z którym dzielę się na SB, to wiedz, że podaje do wiadomości, ze te info dostałem w piekarni. I wtedy taki gość jak Ty wie, że to moze być zwykła plota. Liczy się z faktem, że info jest niepotwierdzone. Ale jeśli taki Mariano napisał, że ma informacje prosto z klubu, w dodatku z reguły od szefostwa, to chyba gość wie co pisze ? Rzecz w tym, że ja też mogę tu napisać, że mi np. Kopernik pokazywał faks od Musielaka. I co ? Uwierzysz mi ? I przestań się zachowywać jak dziecko z tym "Falubaz jest wielki" bo to z tematem sporu, ani z argumentami, nie ma nic wspólnego. Mariano puścił bąka a Ty ten smród jeszcze potęgujesz. Nie błaźnij się już. Ty i Mariano.

    P.S. Mariuszu, widzę, iż już się próbujesz odmachiwać. Odpowiadając na ostatniego posta - Twoja twórczość tu to w 90% bicie piany o tym, co usłyszałeś "wokoło" klubu, co tam w kolejkach mówią, masz własne jakieś pierdouzasadnienia tego, o czym się pisze w mediach o Falubazie. Takie maglowe, teoretyczne pierdu, śmierdu.
    Zatem czepiając się Mariano..hhmm...powiedzmy najdelikatniej, iż wykazujesz zaślepienie miłością platoniczną (jak zakładam tylko taką) do Dowhana albo stosujesz cynicznie podwójne standardy.
    Ty chłopie nie rozmydlaj tematu. I nie pisz mi, co Tobie się wydaje, że ja myślę. Konkrety proszę ? Chcesz bronić tezy Mariano, to argumenty proszę ? Przytyki w stylu "zaślepienie miłością platoniczną" możesz sobie w cztery litery wsadzić. Mnie one nie ruszają. Albo masz coś na poparcie tezy Mariano albo nie zabieraj głosu w dyskusji, nie chcąc krytykować kolegi. Jak byś nie zauważył to Ci przetłumaczę. Własnie Twój ziomal zrobił czarny PR zawodnikowi. Owszem, możemy uznać, ze wolno nam obrzucać gównem wszystko i wszystkich. Ale wtedy, jak się domyślam, zostaniesz Ty i kilku kolesi typu Mariano.

    P.s
    Widzę, ze troszkę się pomyliłem. Jest was więcej, tych co piszą się na takie gówno. Skąd ja znam tych kolesi, Kingpin (a toś mnie zaskoczył) El_kwas i Spitt22, na nich zawsze można liczyć
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 05-11-2013 o 20:15
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #8473
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Sprawe latwo mozna rozstrzygnac.
    Jesli fax byl orginalny i pochodzil z Zielonej Gory,w prawym gornym rogu powinien byc przyklejony znaczek.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  17. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    KrisKiller (05-11-2013), Yozayan (05-11-2013), Zubr (05-11-2013), j-rules (05-11-2013), kapitan bomba (05-11-2013), mhsol (05-11-2013), sobotch (06-11-2013)

  18. Powrót do góry    #8474
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Sprawe latwo mozna rozstrzygnac.
    Jesli fax byl orginalny i pochodzil z Zielonej Gory,w prawym gornym rogu powinien byc przyklejony znaczek.
    Fakt, jest u nas na forum, specjalista od znaczków na faksach. Ale to już jego musisz pytać
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #8475
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Mariuszu, na poparcie tezy Mariano nie mam nic. Ty nie masz nic na jej zaprzeczenie. Co nie przeszkadza Tobie lać tu wodę, lawirować i bić klasyczną pianę. Jednocześnie mi - jako oponentowi - odbierasz prawo głosu.
    Disney by tego nie wymyślił. Kim Ty tu jesteś? Kierownikiem jeziora?

  20. Powrót do góry    #8476
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Ale jak Jarek odejdzie to nikt nie bedzie plakal. Walas w jego miejsce i jedziemy

    P.s. moze jarali wieczorem gibony ( ktos z torunia pisal ze to nic takiego ) i dla łacha rozsylali takie faxy zeby zobaczyc ktory madry prezes jest w stanie polozyc klub na lopatki kolejnymi kredytami?

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    kapitan bomba (05-11-2013)

  22. Powrót do góry    #8477
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Tylko zastanwia to ,ze Jarek wysłał do Leszna ten faks, bo ponoć Unibax się zbroi i tam jest kasy oporowo.
    Może pomylił numery i przez przypadek poszło do Leszna ...

    Oni tam zbierają na Emila a Jareczek chciał 2,5 bańki ryczałtem wyjąć od Byków?
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  23. Powrót do góry    #8478
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta

    Oni tam zbierają na Emila a Jareczek chciał 2,5 bańki ryczałtem wyjąć od Byków?
    W mojej piekarni mowili ze w tym faksie bylo info o 2, 5 banki za kazdy mecz...nawet z unibaksem przy ich ucieczce.

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    kiki (06-11-2013)

  25. Powrót do góry    #8479
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Szczerze mowiac to nie wiem co jest takiego gorszacego w 2,5 mln ryczaltem.
    Sa zawodnicy ktorzy sa warci takich pieniedzy a czy ryczaltem czy w inny sposob to rzecz drugorzedna.
    Ryczalt przeciez moze zawierac widelki.Do 10 pkt w meczu nalezy sie tyle,powyzej tyle.Prosta sprawa.
    Kto jak nie najlepszy ligowiec na taki kontrakt zasluguje?
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 05-11-2013 o 20:44
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    mhsol (05-11-2013)

  27. Powrót do góry    #8480
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    Mariuszu, na poparcie tezy Mariano nie mam nic. Ty nie masz nic na jej zaprzeczenie. Co nie przeszkadza Tobie lać tu wodę, lawirować i bić klasyczną pianę. Jednocześnie mi - jako oponentowi - odbierasz prawo głosu.
    Disney by tego nie wymyślił. Kim Ty tu jesteś? Kierownikiem jeziora?
    Dyskusja z Tobą jest na poziomie gimnazjalisty. Nie moim interesem jest udowadniać, że Mariano kłamie, lub, że go okłamano. Interesem Mariano (chcąc być wiarygodnym) jest udowodnić, że taki fakt miał miejsce, jeśli zdecydował się oczerniać człowieka. Skoro nie jest w stanie tego uczynić to nie powinien, w tym temacie buźki otwierać. Widzisz różnicę ? I nie przypominam sobie abym Ci "odbierał prawo głosu". Znowu się kłania zrozumienie tekstu z Twojej strony, raczej jego brak. Zaproponowałem abyś "nie zabierał głosu" nie chcąc krytykować kolegi. W sytuacji kiedy nie masz nic na usprawiedliwienie jego podłego występku.

    Kingpin

    Szczerze mowiac to nie wiem co jest takiego gorszacego w 2,5 mln ryczaltem.
    Sa zawodnicy ktorzy sa warci takich pieniedzy a czy ryczaltem czy w inny sposob to rzecz drugorzedna.
    Ryczalt przeciez moze zawierac widelki.Do 10 pkt w meczu nalezy cie tyle,powyzej tyle.Prosta sprawa.
    Kto jak nie najlepszy ligowiec na taki kontrakt zasluguje?
    Kingpinie drogi. Nie cwaniakuj. Dobrze wiesz, że tu nie chodzi o żadne 2.5 mln. Dobrze zdajesz sobie sprawę, że tu chodzi tylko i wyłącznie o to aby obrzucić błotem, zdyskredytować, ośmieszyć Jarka Hampela.

    A swoją drogą to wiele bym dał aby zobaczyć, jak taki Mariano, te swoje "rewelacje" ogłasza Jarkowi, patrząc mu prosto w oczy. Ciekaw jestem, jaki mały gość by się z Mariano zrobił
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 05-11-2013 o 20:49
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #8481
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    "Udowodnić, że taki fakt miał miejsce"?
    No na skana faksu chyba nie liczysz?

    No i kosekwentnie poproszę, abyś przy kolejnych ploteczkach zasłyszanych w klubie dołączał pełne stenogramy rozmów oraz nagranie. Bez szumów. Będzie fair

    Z mojej strony EOT.

  29. Powrót do góry    #8482
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    "Udowodnić, że taki fakt miał miejsce"?
    No na skana faksu chyba nie liczysz?

    No i kosekwentnie poproszę, abyś przy kolejnych ploteczkach zasłyszanych w klubie dołączał pełne stenogramy rozmów oraz nagranie. Bez szumów. Będzie fair

    Z mojej strony EOT.
    Bredzisz i ponownie się błaźnisz.

    To pokaż mi, mój jakikolwiek wpis, w którym powołuje się na informacje z klubu ? Oczywiście poza tymi, które były uprzednio publikowane w mediach. A Mariano, mógł się zastanowić czy ma jakiś "skan" zanim zaczął obrzucać gównem Hampela.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #8483
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Kingpin



    Kingpinie drogi. Nie cwaniakuj. Dobrze wiesz, że tu nie chodzi o żadne 2.5 mln. Dobrze zdajesz sobie sprawę, że tu chodzi tylko i wyłącznie o to aby obrzucić błotem, zdyskredytować, ośmieszyć Jarka Hampela.

    A swoją drogą to wiele bym dał aby zobaczyć, jak taki Mariano, te swoje "rewelacje" ogłasza Jarkowi, patrząc mu prosto w oczy. Ciekaw jestem, jaki mały gość by się z Mariano zrobił
    Preciez ja nie poruszam w tym poscie sprawy pochodzenia tego faksu i czy mialo to miejsce czy nie a jedynie dziwie sie,ze kogos moze obruszyc sama suma i to ryczaltem.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 06-11-2013 o 07:25
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  31. Powrót do góry    #8484
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Szczerze mowiac to nie wiem co jest takiego gorszacego w 2,5 mln ryczaltem.
    Sa zawodnicy ktorzy sa warci takich pieniedzy a czy ryczaltem czy w inny sposob to rzecz drugorzedna.
    Ryczalt przeciez moze zawierac widelki.Do 10 pkt w meczu nalezy sie tyle,powyzej tyle.Prosta sprawa.
    Kto jak nie najlepszy ligowiec na taki kontrakt zasluguje?
    2, 5 banki akurat Jarek przy dosyć dobrym kontakcie za pkt jest w stanie swoją postawą na torze zarobić więcej

    Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

  32. Powrót do góry    #8485
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Precierz ja nie poruszam w tym poscie sprawy pochodzenia tego faksu i czy mialo to miejsce czy nie a jedynie dziwie sie,ze kogos moze obruszyc sama suma i to ryczaltem.
    A był ktoś taki ?

    A jednak dalej cwaniakujesz
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #8486
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Bredzisz i ponownie się błaźnisz.

    To pokaż mi, mój jakikolwiek wpis, w którym powołuje się na informacje z klubu ? Oczywiście poza tymi, które były uprzednio publikowane w mediach. A Mariano, mógł się zastanowić czy ma jakiś "skan" zanim zaczął obrzucać gównem Hampela.
    Przykład z niedawna:
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, w klubie już od jakiegoś czasu mieli info, że DUdki dogadali się z Unibaxem co do szczegółów kontraktu. Największe zaskoczenie to fakt, ze rzekomo na 3 lata.
    Tylko kilka wpisów sprawdziłem. Z tych prawie (!) 12 tysięcy. Uwierz mi, że to nie jest moje ulubione archiwum

  34. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi There_is_no_spoon za jego przydatny post!

    Mariano_Italiano (05-11-2013), el_kwas (05-11-2013), terrax (05-11-2013)

  35. Powrót do góry    #8487
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Jak Jarek usłyszał ,że Nikuś w Unibaxie może mieć 3 bańki, to pewnie się zapalił i wysłał ten faks. Potem pokazał Dowhanowi ,że w Lesznie moze mieć 2,5 bańki ryczałtem i Dowhan musiał dołożyć te 500 k.

    Ot co ...
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  36. Powrót do góry    #8488
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Za oszczerstwa, jak by nie było, osoby publicznej
    Interesem Mariano (chcąc być wiarygodnym) jest udowodnić, że taki fakt miał miejsce, jeśli zdecydował się oczerniać człowieka.
    Jeszcze dochodzi "obrzucanie gównem".
    Pisanie, że ktoś złożył ofertę w jakimś klubie to jest oszczerstwo ? Grubo już pod czachą się pogotowało.

    Ja tam np. w domniemanym fakcie, że Hampel porozsyłał gdzieś oferty (raczej oczywistość, bo większość tak robi), nie widzę nic złego. Ale widzę, że już sam taki potencjalny fakt, to mega cios w zielonogórskie serce
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 05-11-2013 o 21:11

  37. Powrót do góry    #8489
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Kingpin ma rację, dlaczego by to miało być takie dziwne, że Jarek próbuje wyciagnąc gdzieś 2,5 mln? Skoro Pedersen podobno startowal w tym roku od 3 mln? Jak nie najlepszy zawodnik ligi, Polak i zawodnik perspektywiczny, ktory juz byl wiceIMS to kto?

    Mariusz - no i wlasnie skoro Mariano podal taka informacje a kwota wcale nie jest taka kontrowersyjna to jak mialby tym postem osmieszac czy oczerniac kogos (Jarka)?

    Kingpin - przeciez faks z oferta Jarka nie bylby wysylany od nas z klubu tylko jak juz z jego prywatnego biura/numeru i to w tajemnicy raczej. Wiec zadne loga czy znaczki w rogu kartki nie wchodza w gre.

    A Moher dobrze wytknal, ze u nas nikt nie oczekuje od Jarka, ze sie oglosi 100% Falubazem i zadeklaruje jazde do konca kariery za srednia krajowa stawke zuzlowca. Wiemy, ze to profesjonalista i najemnik ale mimo to zawsze to Polak, wcale nie taki Jas Wedrowniczek jak kilku innych w naszej lidze i ogolnie fajny gosc. Ciagnal Unie za uszy w wielu meczach i dzieki niemu wygrali m.in. na Zawarciu swego czasu. Swietna robote robi tez u nas a jazda takiego zawodnika w klubie to historyczna sprawa bym nawet powiedzial. Podejrzewam, ze Jarek bedzie (jest juz?) ikona tego sportu i milo bedzie miec w historii klubu druzyne pod jego wodza, powspominac kiedys, ze byly czasy gdy prowadzil nas do boju Hampel.

    Masz racje Moher - dziadki z nas

  38. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Eneasz za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (05-11-2013), MoherPower (05-11-2013), chloroform (06-11-2013), kapitan bomba (05-11-2013)

  39. Powrót do góry    #8490
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Dyskusja z Tobą jest na poziomie gimnazjalisty. Nie moim interesem jest udowadniać, że Mariano kłamie, lub, że go okłamano. Interesem Mariano (chcąc być wiarygodnym) jest udowodnić, że taki fakt miał miejsce, jeśli zdecydował się oczerniać człowieka. Skoro nie jest w stanie tego uczynić to nie powinien, w tym temacie buźki otwierać. Widzisz różnicę ? I nie przypominam sobie abym Ci "odbierał prawo głosu". Znowu się kłania zrozumienie tekstu z Twojej strony, raczej jego brak. Zaproponowałem abyś "nie zabierał głosu" nie chcąc krytykować kolegi. W sytuacji kiedy nie masz nic na usprawiedliwienie jego podłego występku.

    Kingpin



    Kingpinie drogi. Nie cwaniakuj. Dobrze wiesz, że tu nie chodzi o żadne 2.5 mln. Dobrze zdajesz sobie sprawę, że tu chodzi tylko i wyłącznie o to aby obrzucić błotem, zdyskredytować, ośmieszyć Jarka Hampela.

    A swoją drogą to wiele bym dał aby zobaczyć, jak taki Mariano, te swoje "rewelacje" ogłasza Jarkowi, patrząc mu prosto w oczy. Ciekaw jestem, jaki mały gość by się z Mariano zrobił


    Rok temu słodkopierdzacy oczerniał Józefa wygłaszając wszem i wobec, że Józef do niego zadzwonił i go zwyzywał.... Wymagałeś od Jarka dowodów na to że taka rozmowa była????????. Nie. Wolałeś dorobic sobie tezę, że Józef po kubusiu zadzwonił do Jarka i go zgnoił.... Teraz natomiast wymagasz ode mnie żebym Ci udowodnił, że taki faks był. Wierzysz strażaku w to co chcesz i w to co dla ciebie jest wygodne.
    Ja również chciałbym żeby te rewelacje ujrzały światło dzienne. Nie koniecznie chciałbym wtedy oglądać twoją gębę, bo jakoś do szczęścia potrzebne mi to nie jest.
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #8491
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2009
    Postów
    322
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 51 w 28 postach
    Idźcie do swojego wątku i patrzcie czy wam przypadkiem Musielak nie spierdziela

  41. Powrót do góry    #8492
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    Przykład z niedawna:


    Tylko kilka wpisów sprawdziłem. Z tych prawie (!) 12 tysięcy. Uwierz mi, że to nie jest moje ulubione archiwum
    Ty jednak masz spore problemy ze zrozumieniem czegokolwiek. Być może za dużo od Ciebie wymagam, za bystry to Ty jednak nie jesteś chłopaku. Po pierwsze, to jest wiadomość medialna, udzielona przez Kopernika na portalach Falubaz.com i SF. Przyznał on publicznie, że wiedzą o tym fakcie (o propozycji Unibaxu dla Patryka). Więc uważam, ze jak najbardziej mogę się na nią powoływać. Po drugie, gdzie ja tam pisałem, ze moim źródłem informacji jest jakakolwiek osoba z klubu ?

    Ośmieszaj się dalej, nawet nieźle Ci idzie

    Buszmen

    Jeszcze dochodzi "obrzucanie gównem".
    Pisanie, że ktoś złożył ofertę w jakimś klubie to jest oszczerstwo ? Grubo już pod czachą się pogotowało.

    Ja tam np. w domniemanym fakcie, że Hampel porozsyłał gdzieś oferty (raczej oczywistość, bo większość tak robi), nie widzę nic złego. Ale widzę, że już sam taki potencjalny fakt, to mega cios w zielonogórskie serce
    Następny który czyta i udaje, ze cokolwiek rozumie. Gdzie to wyczytałeś, abym ja twierdził, że oszczerstwem jest samo złożenie oferty w jakimkolwiek klubie ? Intelektualisto od siedmiu boleści.


    Eneasz
    Mariusz - no i wlasnie skoro Mariano podal taka informacje a kwota wcale nie jest taka kontrowersyjna to jak mialby tym postem osmieszac czy oczerniac kogos (Jarka)?
    Eneasz, czy Ty czytałeś w ogóle post Mariano ? Odnoszę wrażenie, ze nie czytałeś. Powiedz mi, po co Hampel miałby wysyłać swoją ofertę do Leszna, mając ważny z Falubazem kontrakt na sezon 2014. Jednocześnie, twierdząc wszem i wobec, iż chciałby podpisać już teraz aneks na lata następne. Przecież to oczywiste, że jeśli fakt taki miałby miejsce to by znaczyło, że Jarek jest małym człowieczkiem, bez honoru i ambicji. I w moim odczuciu tak właśnie chciał go "namalować" Mariano. To jest właśnie, niczym nie poparte, oszczerstwo, gówno rzucone na człowieka. Czego taki np. Buszmen już nie dostrzegł. Lub dostrzec nie chciał.

    Mariano

    Rok temu słodkopierdzacy oczerniał Józefa wygłaszając wszem i wobec, że Józef do niego zadzwonił i go zwyzywał.... Wymagałeś od Jarka dowodów na to że taka rozmowa była????????. Nie. Wolałeś dorobic sobie tezę, że Józef po kubusiu zadzwonił do Jarka i go zgnoił.... Teraz natomiast wymagasz ode mnie żebym Ci udowodnił, że taki faks był. Wierzysz strażaku w to co chcesz i w to co dla ciebie jest wygodne.
    Ja również chciałbym żeby te rewelacje ujrzały światło dzienne. Nie koniecznie chciałbym wtedy oglądać twoją gębę, bo jakoś do szczęścia potrzebne mi to nie jest.
    Boże, widzisz i nie grzmisz. Po pierwsze, nie przypominam sobie aby Jarek publicznie te fakty ujawnił. Może zacytuj te słowa Jarka ? Oczywiście o ile nie jesteś gołosłowny. Owszem, publicznie wspominał, ze była dla niego nieprzyjemna rozmowa z Józefem. Ale to wszystko co ujawnił publicznie. Czyli zachował się z klasą. Po drugie, Jarek był stroną w tym sporze, czyli nawet jak by powiedział cokolwiek za dużo, to jako strona mógł to uczynić. Licząc się z faktem, że jeżeli by skłąmał to Józef może go skarżyć. Czy ty jesteś stroną ? Po trzecie, kłamiesz co rusz, to nie ja dorabiałem tezę, jakoby Józef dzwonił do Jarka po kubusiu i go zgnoił. O ile dobrze pamiętał, te info zapodał któryś forumowicz z Leszna. Więc mi tu nie wmawiaj bzdur. No i po czwarte, ja nic od Ciebie nie wymagam. Twierdzę jedynie, ze jak rzucasz gównem w ludzi to powinieneś wiedzieć, ze może być smród. Skoro zdecydowałeś się świadomie oczerniać ludzi to powinieneś być przygotowany, że ktoś zarzuci Tobie kłamstwo. A to ma krótkie nogi. Bo według tego co Ty (i niektórzy tutaj) twierdzisz, według Twojej logiki, to ja zaraz mogę tutaj Ciebie przedstawić, w najgorszym z możliwych, świetle. A Twoim zadaniem, miałoby być, udowodnić, ze jesteś niewinny. Iście pokrętny tok rozumowania prezentujesz.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 05-11-2013 o 22:03
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #8493
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Jeśli Jarek zaczyna rozsyłać faksy i całusy do innych klubów to dobry znak...Znaczy się że Bunio powoli dogaduje się z Dudkami

  43. Powrót do góry    #8494
    Użytkownik
    Dołączył
    26-06-2012
    Postów
    168
    Kliknij i podziękuj
    63
    Podziękowania: 39 w 27 postach
    Ale to jest "wątek" o zawodniku Falubazu a nie Unii
    Jest tylko jeden taki KLUB... Jest tylko jedno takie MIASTO...

  44. Powrót do góry    #8495
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Mariuszu, Kopernik mówił w mediach, że Patryk Dudek dogadał się z Unibaxem na 3 lata? Tak wynika z Twoich wygibasów słownych wspieranych standardową listą inwektyw i wyzwisk.
    Pierwsze słyszę/czytam, ale oświeć. Jak to pisałeś? A już pamiętam: konkrety na stół, udowodnij

  45. Powrót do góry    #8496
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Czyli co jest oszczerstwem? Określenie "słodkopierdzący"? Zgrzałeś się na ten post Mariana, jakby ktoś krzywdził Twoją matkę...

  46. Powrót do góry    #8497
    Stały bywalec Awatar adambe
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    795
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 171 w 81 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ale widzę, że już sam taki potencjalny fakt, to mega cios w zielonogórskie serce
    przesadzasz, jeśli już to chyba tylko w Mariuszowe i jemu podobne

    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta

    Kingpin - przeciez faks z oferta Jarka nie bylby wysylany od nas z klubu tylko jak juz z jego prywatnego biura/numeru i to w tajemnicy raczej. Wiec zadne loga czy znaczki w rogu kartki nie wchodza w gre.
    ty tak na poważnie? Przecież z tymi znaczkami to sobie ktoś tu jaja robił. Nie załapałeś tego? Naprawdę?

  47. Powrót do góry    #8498
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    Mariuszu, Kopernik mówił w mediach, że Patryk Dudek dogadał się z Unibaxem na 3 lata? Tak wynika z Twoich wygibasów słownych wspieranych standardową listą inwektyw i wyzwisk.
    Pierwsze słyszę/czytam, ale oświeć. Jak to pisałeś? A już pamiętam: konkrety na stół, udowodnij
    Słuchaj, Ty jesteś faktycznie taki ułomny czy tylko takiego udajesz ?

    Kopernik mówił w mediach, że wiedzą o ofercie Unibaksu dla Patryka, że wiedzą, iż Dudkowie rozmawiają z Unibaksem. Czego sam SŁawek Dudek nie ukrywał nawet. Zaskoczeniem natomiast był fakt, że oferta Unibaksu kalkulowana była na okres 3 lat, do tej pory Dudkowie podpisywali zawsze umowy na jeden rok. A o tych trzech latach dowiedzieliśmy się wszyscy, z lokalnego wydania toruńskiej Gazety Wyborczej. A to też jest wiadomość medialna. To tak jak byś nie wiedział. I mam nadzieję, ze więcej tak prostych kwestii nie będzie trzeba Tobie tłumaczyć. To naprawdę zaczyna być żenujące.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #8499
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,476
    Kliknij i podziękuj
    433
    Podziękowania: 527 w 338 postach
    Mariusz niby jesteś dojrzałym facetem, a dajesz się wkręcać w tanie prowokacje jak młody ... Mojego 2,5-letni syn trudniej wkręcić niż ciebie .
    Czy ty nie masz co robić w domu i pracy ?
    Tylko Falubaz

  49. Powrót do góry    #8500
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Mariusz niby jesteś dojrzałym facetem, a dajesz się wkręcać w tanie prowokacje jak młody ... Mojego 2,5-letni syn trudniej wkręcić niż ciebie .
    Czy ty nie masz co robić w domu i pracy ?
    Źle to odbierasz. Rzecz w tym, aby szamba nie nazywać perfumerią

    Rzecz w tym aby, kures....two nazywać po imieniu. Z wkręcaniem to nie ma nic wspólnego.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  50. Powrót do góry    #8501
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Dla mnie sprawa jest juz dosyc jasna.

    Klub powinien Patrykowi zproponowac kontrakt co najmniej na poziomie Pepe i AJ albo ciut lepszy ale slabszy niz Jarkowi.

    Potem ruch nalezy do Patryka. Ma juz 22 lata jest doroslym facetem i powinien umiec podjac decyzje dotyczace swojego zycia i swoich pragnien.
    Jest mu dane to, o czym wielu z nas marzylo w mlodosci/dziecinstwie czyli mozliwosc wspierania bezposrednio na torze swojej druzyny i klubu, barw, miasta etc. Moze decydowac o wygranych przez Falubaz meczach i byc wspolautorem medali DMP. Spijac smak sukcesu, wdziecznosc i uwielbienie trybun. Bieda tez mu wtedy nie grozi.

    Jesli nie zgodzilby sie na kontrakt rzedu AJa bo w Toruniu dostalby kilkaset tys. wiecej to jego prawo (bo rynkowo jest wart wiecej niz AJ czy Pepe) ale wtedy mamy jasnosc, ze liczy sie glownie kasa, a pasja, idealy, marzenia schodza na dalszy plan.

    Wowczas powiem szczerze moglby przyjsc Walas i tez byloby ok. Mielibysmy sklad z Kapitanem, Walasem, Hampelkiem, AJ, Szasza i MBJ oraz swoimi juniorami, ktory bylby grozny dla kazdego i przyjemnie by sie go ogladalo.

    Faworytem i tak bedzie Torun bo czy z Dudkiem czy z Nickim to jeszcze jak wzmocnia juniorke sa rzeznikami. Ale i tak przegraja jakies mecze Moze u nas, moze w Gorzowie, Czewie.
    Ogladanie meczu z nimi i ewentualna wygrana nad takim dream teamem to beda wielkie emocje, radosc i satysfakcja.

    To oni beda tym zlepkiem gwiazd i sztucznym galacticos a my swojska druzyna i czarnym koniem (tymi dobrymi, hihi). Kazda porazka Torunia bedzie wielka niespodzianka i poruta a walka pozostalych druzyn z nimi pasjonujaca. Moze nawet taka Sparta z Janowskim by im dolozyla u siebie ku uciesze reszty Polski.

    Zreszta mogloby sie nawet tak bajkowo zdarzyc, ze podtrzymane punkty minusowe oraz nieoddane mecze Toruniowi w Gorzowie, Zielonej, Czewie i gdzies jeszcze pozbawilyby ich walki o medale. To by dopiero byla porazka zespolu chcacego sobie kupic mistrzostwo kolejny raz z rzedu.

    Dla mnie sklad:

    Hampel, Pepe, Walas, Sasza, MBJ, AJ, Zgardzinski, Strzelec i Adamczewski (rez. Jabol) tez bylby fajny do ogladania. Milo byloby znow zobaczyc jak Walasek punktuje dla swojego klubu i miasta, jak rozwija sie Sasza i MBJ oraz nasi juniorzy. Oraz podziwiac prawdziwego lidera w akcji, jakim jest Hampel.

    Niech juz sie w koncu rozstrzygnie w ktoras strone. Zakladam oczywiscie, ze klub nie oferuje Patrykowi jako lepszemu zawodnikowi kontraktu gorszego niz maja nasi liderzy poza Hampelem.

  51. Powrót do góry    #8502
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,272
    Kliknij i podziękuj
    6,246
    Podziękowania: 2,012 w 1,241 postach
    Mariusz zajaraj sobie blanta, powinno pomóc.

  52. Powrót do góry    #8503
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-10-2010
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    221
    Podziękowania: 120 w 74 postach
    " To by dopiero byla porazka zespolu chcacego sobie kupic mistrzostwo kolejny raz z rzedu"

    O to to jest ciekawe. Moglbys przeanalizować transfery unibaxu na przestrzeni ostatnich lat choćby na tle Zielonej.

  53. Powrót do góry    #8504
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Faworytem i tak bedzie Torun bo czy z Dudkiem czy z Nickim to jeszcze jak wzmocnia juniorke sa rzeznikami. Ale i tak przegraja jakies mecze Moze u nas, moze w Gorzowie, Czewie.
    Ogladanie meczu z nimi i ewentualna wygrana nad takim dream teamem to beda wielkie emocje, radosc i satysfakcja.
    Czy ja wiem, owszem, na papierze to byliby rzeźnikami. W praktyce jednak widzę jeden duży minus takiego składu. Czterech zawodników z SGP. Gollob, Nicki, Holder i Ward to rzeźnie tam będą odstawiać. Wszyscy z TOP 8 SGP, już to widzę jak po którymś wyczerpującym turnieju, mają siły bić się za Unibax
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  54. Powrót do góry    #8505
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Słuchaj, Ty jesteś faktycznie taki ułomny czy tylko takiego udajesz ?

    Kopernik mówił w mediach, że wiedzą o ofercie Unibaksu dla Patryka, że wiedzą, iż Dudkowie rozmawiają z Unibaksem. Czego sam SŁawek Dudek nie ukrywał nawet. Zaskoczeniem natomiast był fakt, że oferta Unibaksu kalkulowana była na okres 3 lat, do tej pory Dudkowie podpisywali zawsze umowy na jeden rok. A o tych trzech latach dowiedzieliśmy się wszyscy, z lokalnego wydania toruńskiej Gazety Wyborczej. A to też jest wiadomość medialna. To tak jak byś nie wiedział. I mam nadzieję, ze więcej tak prostych kwestii nie będzie trzeba Tobie tłumaczyć. To naprawdę zaczyna być żenujące.
    Za te swoje "ułomności, żenady, szamba i ku...stwa" powinieneś stąd wylecieć w kosmos jak Macierewicz na okładce "Newsweeka". Ale widać ilość Falubazzinich (podobny poziom kultury osobistej) na SB z ZG musi się zgadzać.
    To po pierwsze.
    Po drugie, kierowniku jeziora, to pisałeś już 29.10.2013:

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, w klubie już od jakiegoś czasu mieli info, że DUdki dogadali się z Unibaxem co do szczegółów kontraktu. Największe zaskoczenie to fakt, ze rzekomo na 3 lata. Jeśli to się potwierdzi to pewnie kasa musiała tam iść porządna. Boje się, ze Unibaxy, mając nóż na gardle, rzucili Honoracie konkretną kwotę. Z trójki Dudek, Nicki czy Emil to chyba Patryk jest tu na wygranej pozycji
    Z kolei, Łazowy z pomorskiego dodatku GW pisał o trzecha latach Dudka w Toruniu w dniu 30.10.2013.

    http://www.torun.sport.pl/sport-toru...l#TRNajCzytSST

    A za te obelgi, niezależnie od kontekstu, czy powodów, to naprawdę dałbym Ci odpocząć na dłużej od forum. Detox po odstawieniu uzależnienia byłby dla Ciebie odpowiednią karą.

  55. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi There_is_no_spoon za jego przydatny post!

    Falubaz (05-11-2013), el_kwas (06-11-2013), kiki (06-11-2013)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •