Strona 13 z 199 PierwszyPierwszy ... 311121314152363113 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 541 do 585 z 8955

Wątek: FALUBAZ Zielona Góra 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #541
    Stały bywalec Awatar lugen
    Dołączył
    17-06-2009
    Postów
    1,162
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 248 w 94 postach
    No to tzw grupa ekspertów "odchudziła" regulaminy, że ho ho

    regulamin DMP 2012 - 19 stron ( art 701 - art 735 )

    http://www.pzm.pl/pliki/zg/zuzel/201.../11DMP2012.pdf

    regulamin DMP 2013 - 19 stron ( art 701 - art 736 )

    http://www.speedwayekstraliga.pl/zal....2012%20tj.pdf

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lugen za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (17-11-2012)

  3. Powrót do góry    #542
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 556 w 263 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    Czy wam tak ciężko pojąć że za rok będzie bardzo trudno o klasowego grajka..!
    To co napisał kiki w tym jednym poście, moim zdaniem w zupełności tłumaczy sens ewentualnego wypożyczenia Saszy i podpisu Hampela. Wolę Saszę, ale bardziej wolę Falubaz. Trzeba myśleć trzy ruchy do przodu. Kto gra w szachy ten wie.

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Szczecin za jego przydatny post!

    kiki (17-11-2012)

  5. Powrót do góry    #543
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    1,225
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 316 w 116 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    http://rzg.info.pl/2012/11/sport-caf...reglaminie-ee/


    Posuchajcie sobie i wyciągnijcie wnioski My sobie możemy pogadać

    Wyciągnęliśmy

    Obłudnik. Jego poglądy w sprawie ZZ, w kontekście manewru z Davidssonem z końcówki tegorocznego sezonu brzmią groteskowo.

  6. Powrót do góry    #544
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2012
    Postów
    115
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez Szczecin Zobacz posta
    To co napisał kiki w tym jednym poście, moim zdaniem w zupełności tłumaczy sens ewentualnego wypożyczenia Saszy i podpisu Hampela. Wolę Saszę, ale bardziej wolę Falubaz. Trzeba myśleć trzy ruchy do przodu. Kto gra w szachy ten wie.
    i zapewne myśli tak nasz szczwany Bunio pogromca Paczpana jeżeli prawdą jest , że Hampel chce zadomowić się przy W69 na co najmniej 3 sezony to priorytetem jest obecnie namówienie Saszki na oczekującego " Polaka " z możliwością orania 1 ligowych torów . Ma już dwa obywatelstwa więc trzecie najbardziej godne też się załatwi

    walka o skład + obywatelstwo dla Saszki w obliczu regulaminowego gniota pod " miasto Ojca Dyrektora i Karkosika" to jedyna słuszna koncepcja !

  7. Powrót do góry    #545
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    http://www.sport.zgora.pl/zuzel/nie-...ow,d27735.html

    WTF ? Jakieś dziadowskie oszczędności ?

  8. Powrót do góry    #546
    Super_Ban
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    http://www.sport.zgora.pl/zuzel/nie-...ow,d27735.html

    WTF ? Jakieś dziadowskie oszczędności ?
    Kryzys jest więc oszczędzać trzeba.... a jeszcze na bankiet musi wystarczyć.

  9. Powrót do góry    #547
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    No dobra. Zenon ma jakiś plan na silny Falubaz na nadchodzące lata. Przy okazji nie jest w tym momencie uzależniony od Dudka (mam na myśli teoretyczną sytuację, gdyby były bardzo duże rozbieżności finansowe lub przesadne oczekiwania zawodnika).
    A Wy jaki macie plan 3-letni? tak tylko pytam Już czytałem, że trzeba pozbyć się Jonssona, lub że ma przyjść do nas Grześ. To są plany na WIELKI FALUBAZ?

    P.S. Wcale nie jest powiedziane, że Sasza pójdzie na wypożyczenie. Ponadto wygląda na to, że będziemy skupować utalentowanych polskich juniorów jeżeli szkółka nie będzie dostarczać dobrych juniorów.
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 17-11-2012 o 11:35

  10. Powrót do góry    #548
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Wydaje mi się że jeśli w ZG będzie Hampel to Dowhan nie tylko pomyślał przyszłościowo, ale i zdroworozsądkowo. Mam na myśli to że w tym sezonie spadać będą 3 drużyny, a wiadomo przecież jak w tym sporcie bywa z kontuzjami. Ostatni rok doskonale nam to w Falubazie uświadomił.
    Dowhan po prostu woli mieć spokojny sezon, spokojny byt w lidze. Nie skreśla pewnie możliwości walki o medale, nie kupowałby wówczas Hampela, ale paradoksalnie rozsądnie jest zakładać, że stać się może coś nieprzewidywalnego tj. kontuzja któregoś z zawodników i jest ktoś kto go może zastąpić. Opcja z Hampelem i Saszką na wypożyczeniu nam to daje. A także mamy ciekawe perspektywy na rok 2014.
    Osobiście wolałbym Saszkę także w sezonie 2013, ale jeśli miałoby to tak wyglądać jak pisano powyżej to też jakoś to przełknę.

    Oby tylko żaden Polsat ani N-ka żużla nie wykupiły

  11. Powrót do góry    #549
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    565
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    No nie, znalazłem filmik z tamtego roku o sezonie 2012, ale lałem Pewnie teraz będą takie też, zaje**** są nie widziałem go wcześniej, ma moc


    http://www.youtube.com/watch?v=7ZT29X20h_s

  12. Powrót do góry    #550
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    dobre, chociaz oryginalu z electro nic nie przebije hehe

  13. Powrót do góry    #551
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,422
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Ostatnio edytowane przez kiki ; 17-11-2012 o 12:48

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kiki za jego przydatny post!

    MrSelfDestruct (17-11-2012)

  15. Powrót do góry    #552
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,320
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    P.S. Wcale nie jest powiedziane, że Sasza pójdzie na wypożyczenie. Ponadto wygląda na to, że będziemy skupować utalentowanych polskich juniorów jeżeli szkółka nie będzie dostarczać dobrych juniorów.
    Sfp oczywiście, nikt jeszcze nie ogłosił, że Sasza odchodzi bo doskonale wiedzą jaka będzie reakcja kibiców. Przeczekają nas pewnie, będą kontrolowane przecieki, temat Saszki będzie się oswajał przez najbliższe tygodnie, aż w okolicach stycznia-lutego dowiemy się, że dobro Falubazu wymaga by Loktajew znów na rok odszedł ale za to w 2014 to dopiero będziemy mieć bombę. Zostanie to wszystko oczywiście przedstawione językiem korzyści, że właściwie wszyscy zyskują - Falubaz ma Hampela, kibice będą oklaskiwać najlepszego polskiego żużlowca,a najbardziej to zyska Saszka, bo nabierze doświadczenia na nowych I-ligowych torach, rozjeździ się, stanie się jeszcze bardziej wszechstronnym żużlowcem.

    Otóż ***** nie !!!
    Od czasów Kurmanka z nikim tak się nie utożsamiałem jak z Saszką !!!
    Kto zostaje po meczach by oklaskiwać zawodników lub jeździ na wyjazdy ten widzi jak Loktajew żyje Falubazem, jak przeżywa każde skandowanie nazwiska.

    Do znudzenia będę przypominał:


    Cytat Zamieszczone przez lugen Zobacz posta

    IN PROTAS I TRUST !!!

  16. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi ciesiel za jego przydatny post!

    Waldzior (17-11-2012), lugen (17-11-2012)

  17. Powrót do góry    #553
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    grafi25 (17-11-2012)

  19. Powrót do góry    #554
    Stały bywalec Awatar lugen
    Dołączył
    17-06-2009
    Postów
    1,162
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 248 w 94 postach
    Cytat Zamieszczone przez ciesiel Zobacz posta
    Otóż ***** nie !!!
    Od czasów Kurmanka z nikim tak się nie utożsamiałem jak z Saszką !!!
    Kto zostaje po meczach by oklaskiwać zawodników lub jeździ na wyjazdy ten widzi jak Loktajew żyje Falubazem, jak przeżywa każde skandowanie nazwiska.
    Brawo Ciesiel.

    Niestety ten kto nie wychował się na Falubazie z lat 70 i 80 nigdy tego nie zrozumie. Chyba, że nieskromnie napiszę ma takiego ojca jak ja. Syn mi dzisiaj zakomunikował, że jeśli nie będzie Saszki on z karnetu rezygnuje i żebym nie ważył mu się go kupować.

    I powiem krótko - Jestem z Niego dumny

  20. Powrót do góry    #555
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez lugen Zobacz posta
    Brawo Ciesiel.

    Niestety ten kto nie wychował się na Falubazie z lat 70 i 80 nigdy tego nie zrozumie. Chyba, że nieskromnie napiszę ma takiego ojca jak ja. Syn mi dzisiaj zakomunikował, że jeśli nie będzie Saszki on z karnetu rezygnuje i żebym nie ważył mu się go kupować.

    I powiem krótko - Jestem z Niego dumny

    Trzyma się modnego ostatnio trendu Widze, ze jest nas coraz wiecej
    Pozdrawiam

  21. Powrót do góry    #556
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Gorzej , że Dowhan myśli inaczej.O kim sie mówi o prezesie co zajał 4 miejsce z Saszka czy o prezesie który wygrał lige z Hampelem.Dla niego wasze zdanie sie nie liczy.Ważny jest lans.Teraz waszym ratunkiem jest....Marta z Rzeszowa.

  22. Powrót do góry    #557
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Rozumiem, że w nowym regulaminie nie ma ograniczeń dotyczących jeźdźców z GP?

  23. Powrót do góry    #558
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Wcale się nie zdziwię jak Łoktajew pójdzie na wypożyczenie i będzie lepiej popierniczał jak ten wielki Hampel,ktoś zdobędzie medal a tu będzie znowu czwarte miejsce.Tak było w tym roku,nikt się tego nie spodziewał i taki sam był stosunek do ruska,wszyscy liczyli na Łagute a jak się nie udało to nawet bardziej w Holte.Gdyby nie postawa Dudka i Łoktajewa to by nas w ogóle w czwórce nie było.Widać jaka tutaj jest presja na wynik i oby Dowhan za rok nie tłumaczył się tak jak w tym rokuWiosną zapachnie kwiatami i metanolem to i tak przyjdziecie na stadion...
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 17-11-2012 o 13:13

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi RUSTY za jego przydatny post!

    Waldzior (17-11-2012)

  25. Powrót do góry    #559
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Przyznam szczerzę , że troszkę Was, pomimo dużej sympatii nie rozumiem. Oczywiście, są tu wyjątki i podejrzewam, że takiego ciesiela, żadne ładne gadanie Bunia nie przekona. Przede wszystkim staram się postawić w Waszej sytuacji i wyobrazić sobie jak Igła z Józefem pomalutku w mediach zaczynają mówić coś o Protasie w Unii. Moja pierwsza myśl - WTF????? Jak Protas z bykiem na plastronie???? Nie wierzę - Oni chyba na łby poupadali. ,,Falubaz'' w Unii? W imię czego? Medalu, walki o DMP? W dupie mam takie medale. Pewni ludzie przypisani są do pewnych miejsc!. I na odwrót. Pewni ludzie nie pasują do pewnych miejsc.

    I nie piszę tutaj w sensie takim, że nie dzierżę Pepety bo to mega sympatyczny i inteligenty człowiek. Ale On jest Falubazem i jego miejsce jest na w69. I żadne pieniądze nie powinny sprawić, aby ktokolwiek i kiedykolwiek wpadł na taki pomysł.

    To raz

    Dwa. Za chwilę ten sam Józef z tym samym Igłą mówią nam za pośrednictwem mediów, że udało im się nakłonić Piotra do jazdy dla Unii. Jednak, aby zmieścić się w KSMie, musimy na rok wypożyczyć do Grudziądza Pavlica. Ale On za rok do nas wróci. Na 100%. Bo On kocha Leszno i kocha Unię. No to w tym momencie Ja jako kibic z 30 letnim stażem pasuje. Odwieszam szalik, chowam koszulki i niedziele zaczynam spędzać z rodziną. Bo dla mnie większą wartość ma Unia ze ,,swojakami'' kończąc sezon na piątym miejscu, aniżeli złota Unia z najemnikami pokroju Protasa.

    Poza tym nie wiem czy Protas, AJ, Jarek i Dudi to trochę nie za dużo jak na jedną ekipę.

    Reasumując odnoszę wrażenie, że Wasz Prezes idzie przetartą przed laty drogą innych znanych prezesów - pana Rusko i pana Witkowskiego. Tam też były sukcesy, były wyniki. Jednak czy tylko to naprawdę się liczy??? Gdzie dziś są Ci prezesi, gdzie jest Sparta i Polonia? Odpowiedzi na te pytania wszyscy doskonale znamy. Jeśli to wszystko ma służyć wypromowaniu Roberta Dowhana w Warszawie to ok. Rozumiem taki sposób działania.

    Jednak zastanawiam się - gdzie w tym całym rozumowaniu prezesa jest miejsce dla kibiców Falubazu?????????????????

  26. Powrót do góry    #560
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Gorzej , że Dowhan myśli inaczej.O kim sie mówi o prezesie co zajał 4 miejsce z Saszka czy o prezesie który wygrał lige z Hampelem.Dla niego wasze zdanie sie nie liczy.Ważny jest lans.Teraz waszym ratunkiem jest....Marta z Rzeszowa.

    Zobaczy frekwencje na stadionie, to bedzie sie lansował przed Karolakiem w lozy VIP.

    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Dwa. Za chwilę ten sam Józef z tym samym Igłą mówią nam za pośrednictwem mediów, że udało im się nakłonić Piotra do jazdy dla Unii. Jednak, aby zmieścić się w KSMie, musimy na rok wypożyczyć do Grudziądza Pavlica. Ale On za rok do nas wróci. Na 100%. Bo On kocha Leszno i kocha Unię. No to w tym momencie Ja jako kibic z 30 letnim stażem pasuje. Odwieszam szalik, chowam koszulki i niedziele zaczynam spędzać z rodziną. Bo dla mnie większą wartość ma Unia ze ,,swojakami'' kończąc sezon na piątym miejscu, aniżeli złota Unia z najemnikami pokroju Protasa.

    Poza tym nie wiem czy Protas, AJ, Jarek i Dudi to trochę nie za dużo jak na jedną ekipę.

    Reasumując odnoszę wrażenie, że Wasz Prezes idzie przetartą przed laty drogą innych znanych prezesów - pana Rusko i pana Witkowskiego. Tam też były sukcesy, były wyniki. Jednak czy tylko to naprawdę się liczy??? Gdzie dziś są Ci prezesi, gdzie jest Sparta i Polonia? Odpowiedzi na te pytania wszyscy doskonale znamy. Jeśli to wszystko ma służyć wypromowaniu Roberta Dowhana w Warszawie to ok. Rozumiem taki sposób działania.

    Jednak zastanawiam się - gdzie w tym całym rozumowaniu prezesa jest miejsce dla kibiców Falubazu?????????????????
    Ale u Was np nie widze takiego az bronienia Pavlica. Wrecz po słabych wystepach najezdzaja niektorzy z kibicow tutaj na forum na niego. Mysle ze u Was łatwiej by przyjeli wypozyczenie Pavlica kosztem kogos lepszego niz u nas Saszy kosztem Hampela.

  27. Powrót do góry    #561
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,422
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Ja chodzę na Falubaz nie zawodników . Inaczej Falubaz bez wzmocnienia teraz ... Może tego żałować długo Cała "śmietanka" zmienia kluby (prawdopodobnie) Nikt nie da siana za 5-6 miejsce żaden poważny sponsor Jak ktoś daje siano to wymaga wyniku takie jego prawo Ja płace siano za karnet to chce żeby Falubaz był na tronie Kiedyś też pewnego majowego dnia ro******a nam się wizja Falubazu z liderem na lata daliśmy rade ...!Ja myślę że Dowhan zna rynek zawodników .. Jest okazja wyciągnąć lidera to może być marketingowa bomba we wszystkich mediach o tym będą mówić z wczorajszej wypowiedzi Dowhana u Jacka wnioskuje że temat zaklepany nawet Marta nie da rady go przekonać
    Ostatnio edytowane przez kiki ; 17-11-2012 o 13:35

  28. Powrót do góry    #562
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    Ja chodzę na Falubaz nie zawodników . Inaczej Falubaz bez wzmocnienia teraz ... Może tego żałować tego długo Cała "śmietanka" zmienia kluby (prawdopodobnie) Nikt nie da siana za 5-6 miejsce żaden poważny sponsor Jak ktoś daje siano to wymaga wyniku takie jego prawo Ja płace siano za karnet to chce żeby Falubaz był na tronie Kiedyś też pewnego majowego dnia ro******a nam się wizja Falubazu z liderem na lata daliśmy rade ...!
    Pamietasz gorzowskie 666? Jednak sa sponsorzy, ktorzy wala siano na klub pomimo wynikow.
    My do poziomy 6-go miejsca nie zdołowaliśmy dosyć długo.

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    Waldzior (17-11-2012)

  30. Powrót do góry    #563
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Jak Dowhan chce kupić solidnego grajka to tylko dla lansu?, jak chce budowa skład na lata to też żle, chce walczyć o DMP żle, wszystko co robi to dla lansu Powinien ściągnąć Zengiego, Walaska i heja

    Jak zwykle lament i płacz i pokrzykiwanie z boku, ale tych raczej zawistnych. Co by nie było, płacze i lamenty. Może być tak ,że bedzie i Hampel i Sasza ale to też żle bo któryś idzie na ławę

    Najlepiej ściągać Zengiego i jechać, nieważny wtedy wynik i wszystko inne. Kibice mają swoje wizje a zarząd sponsorzy i Prezesi swoje. Czy uda się to pogodzić? Na ten czas chyba nikt tego nie wie.

    Człowiek musiał przeżyć Holtę, Jankesów a teraz jakby np Sasza był na rezerwie, to nie przeżyje? Ja też chciałbym Sasze w każdym meczu, ale nie ode mnie to zależy.

    I zawsze można ten rok odpuśić sobie trybuny jakby nie było Saszy. To samo było z Holtami, i czowiek musiał oglądać te jego bajeczne jazdy.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 17-11-2012 o 13:30

  31. Powrót do góry    #564
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,320
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    Rozumiałbym jeszcze argumenty o wypożyczeniu Saszki, gdyby rzeczywiście gościu sportowo odstawał, tylko że jest fajny i się uśmiecha jak wiwatujemy.
    Jednak sportowo Loktajew naprawdę wiele wnosi do Falubazu, a wniesie jeszcze więcej. Para Hampel-Jankowski nie jest o niebo lepsza od pary Loktajew-Zengota, przy czym zakładam, że Saszka rozwija się w takim tempie jak dotychczas. To nie jest tak, że Dowhan ściągając Hampela a wypożyczając Saszkę jakoś wielce zyskuje sportowo.

    A przypomnę jeszcze, że gdyby w ubiegłym roku udało się ściągnąć G.Łagutę, to też nie oklaskiwalibyśmy Saszki. Jeździł w Falubazie tylko dlatego, że Grigorij postanowił zostać w Cze-wie. Przecież Aleksander już był jedną nogą w Gdańsku. Teraz sytuacja się powtarza. Nie wygląda to ładnie. A gość może być silnym punktem Falubazu nie na 2-3 lata ale na znacznie dłużej. Trzeba mu tylko pokazać, że zależy nam na nim i wiążemy z nim przyszłość, a nie co sezon wypożyczać.



    PS. Rusty - masz rację, zapachnie metanolem, motory zapierdzą to pewnie stawimy się na stadionie, tak już jest.


    /edit - Shelve - powiedz czy skład seniorski na sezon 2014 w postaci AJ-PP-AL-PD to nie jest skład na lata?
    Ostatnio edytowane przez ciesiel ; 17-11-2012 o 13:34 Powód: Shelve
    IN PROTAS I TRUST !!!

  32. Powrót do góry    #565
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2012
    Postów
    79
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Dawno temu pisałem jak to będzie wyglądać. Nikt nie chciał słuchać ..

  33. Powrót do góry    #566
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez bull.fan Zobacz posta
    Dawno temu pisałem jak to będzie wyglądać. Nikt nie chciał słuchać ..
    Jakis twoj kolega, niejaki zolnierz to z pierwszej reki wie, ze Hampel podpisze 6 grudnia, jeszcze podaje dokladnie miejsce. Tylko ze to Rzeszow a nie ZG. moze zalozcie swoj watek i tam sie licytuj z zolnierzem nt 100% informacji gdzie bedzie startowal Hampel.

  34. Powrót do góry    #567
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2010
    Postów
    709
    Kliknij i podziękuj
    98
    Podziękowania: 83 w 55 postach
    kiki, Ty w takim razie pokibicuj moze Barcelonie, albo lepiej PSG czy City

    Sorry, ale od zawsze cenilem jak jezdzili u nas wychowankowie (zaczynajac od sp. Pawlaka, Zarzeckiego, od ktorych zaczynalem swoja przygode jako maly chlopiec, przez paru kolegow, ktorzy sie scigali, Walaska, Klopota i Kurmanka) i Loktajewa za takiego mozna uwazac, zreszta Rosjanie jak widac bardziej przywiazuja sie do barw niz chociazby Szwedzi Emil od lat w Polonii, mimo pewnie juz lepszych ofert od nas czy Torunia, Laguta w Czewie, kiedys byl Rif Saitgariejew, u nas jezdzil sezon i strasznie go lubilem, ale cala swoja kariere spedzil w Ostrowie, gdzie niestety ja tez zakonczyl. Dlatego tak jak mowilem, najlepszym rozwiazaniem przy tym KSMie to pozbycie sie Jonssona ( i nie mowcie, ze ma kontrakt bo Sasza tez ma i pewnie znajdzie sie jakis chetny) i zbudowanie silniejszego skladu niz z dwoma plastronami (bo nie wierze, zeby Jonas takim nie byl). A za rok spokojnie bedzie mozna znalezc klasowego grajka, bo 3 druzyny spadna, wejdzie jakas biedna ekipa z 1 ligi i nie wierze, zeby wsrod 21 spadkowiczow nie bylo chociaz jednego na wysokim poziomie. Co nie zmienia tego, ze juz w tym roku moznaby inwestowac w MJJ i Crumpopodobnego.
    Ostatnio edytowane przez cphx ; 17-11-2012 o 13:45

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi cphx za jego przydatny post!

    Bloniek (17-11-2012)

  36. Powrót do góry    #568
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,466
    Kliknij i podziękuj
    430
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Posłuchałem sobie RD i na końcu mówił, że zawsze miał "ławkę rezerowych".
    Jeśli założymy, że Jarek przyjdzie do Falubazu, to nie po to, abyśmy walczyli o utrzymanie, a o DMP.
    Gdyby Sasza został wypożyczony, skład wygląda tak: Pepe, AJ, Jarek, Dudek + 3 plastrony. Prawie cudem by było, gdyby naszych 4 liderów przejechało cały sezon bez żadnych kontuzji. W tym momencie może się okazać, że mamy 3 liderów i 4 plastrony. Już nie mówię o ekstremalnej sytuacji, że 2 liderów ma kontuzję, wtedy nawet min KSM nie mamy( mogą być to zawodnicy z 3 i 4 KSM i nie będzie ZZ).
    Według mnie RD byłby głupcem, gdyby wypożyczył Saszę. Jeśli stać go na Jarka, to musi być go stać na "opłacenie rezerwy".

    Ja osobiście mam taką wizję i mam nadzieję, że RD też tak postąpi.

    Ps. Wcale nie jestem też pewien czy Sasza nie wygryzie, któregoś w liderów
    Ostatnio edytowane przez grafi25 ; 17-11-2012 o 13:59
    Tylko Falubaz

  37. Powrót do góry    #569
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,422
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    "kiki, Ty w takim razie pokibicuj moze Barcelonie, albo lepiej PSG czy City "


    Ja jestem kibicem Falubazu z parę ładnych lat Dostawałem gazem w Ostrowie za to że jestem kibicem Falubazu... Też boli mnie że niema wychowanków w składzie tylu jak np w Lesznie na to nic nie poradzimy ! Hampel zdał licencje w Pile! To jest wychowanek Uni ? buhaha

  38. Powrót do góry    #570
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Każdy z nas chciałby jechać o medal-tutaj nie ma rozbieżności i tematu do sporów.Różnica polega na tym że część tej grupy uważa że tego się nie da osiągnąć bez sprawdzonych nazwisk.Należę do tej grupy która twierdzi inaczej.Można to zrobić nazwiskami typu Łoktajew i tyle bo w sporcie hierarchia się zmienia.Tak samo jak Iversen w którego nikt nie wierzył stał się innym zawodnikiem tak samo Łoktajew niebawem będzie postrzegany na podobnym poziomie jak Hampel i dla mnie taki Hampel nie jest żadną koniecznością.

  39. Powrót do góry    #571
    Użytkownik Awatar Bloniek
    Dołączył
    10-09-2012
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Sasza to przyszłość Falubazu na 20 lat, Jarek to przyszłość na 3-4lata. Jeszcze raz się zapytam: po co Dowhan podpisał na 5 lat kontrakt z Loktaevem, skoro w ciągu 4 lat ma drugi raz iść na wypożyczenie? Jakby zawodził, czy poszedł drogą Wodjakowa- ok. Z tym, że Sasza stał się ulubieńcem kibiców, punktów zdobywa zdecydowanie więcej jak od niego oczekiwano, jeździ najbardziej widowiskowo w drużynie, dużo też nie kosztuje, KSM ma niski w porównaniu do umiejętności, rozwija się chyba najszybciej ze wszystkich żużlowców na świecie, ma super poukładane w głowie. Jeśli Sasza odejdzie to będę jak nikt inny trzymał kciuki, aby jego średnia była wyższa od Jarka, chociaż szanse na to są póki co małe. Nie trzeba być co roku na podium(chociaż jak wielu już pisało para Hampel-Jankowski nie byłaby lepsza od Loktaev-Zengota). W takim Toruniu już srają innymi medalami jak złotym, u nas też się zaczyna to dziać. Najlepiej zostawić skład jaki jest, jak już trzeba kogoś wypożyczyć to tylko Jonssona(swoją drogą nie rozumiem jak można go woleć od Saszy, poziom sportowy lepszy, ale poziom sportowy całej drużyny gorszy, przy Saszy lepszych zawodników zmieścimy)
    Ostatnio edytowane przez Bloniek ; 17-11-2012 o 14:11

  40. Powrót do góry    #572
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2008
    Postów
    317
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Otóż ***** nie !!!
    Od czasów Kurmanka z nikim tak się nie utożsamiałem jak z Saszką !!!
    Kto zostaje po meczach by oklaskiwać zawodników lub jeździ na wyjazdy ten widzi jak Loktajew żyje Falubazem, jak przeżywa każde skandowanie nazwiska.
    Większych bredni nie czytałem Jeżeli Twoim kryterium, które decyduje o jeździe w Falubazie jest to jak kto przeżywa skandowanie jego nazwiska to mam nadzieje, że nigdy nie zostaniesz prezesem mojego ukochanego klubu czyli Falubazu Idąc takim tokiem rozumowania to najbardziej przeżywał chyba Andrzej Huszcza, więc w sumie można go na motor wsadzić jeszcze. To jest sport, a w sporcie nie ma sentymentów i trzeba wybierać opcje, które sa najlepsze sportowo i dają nadzieję na sukces. Hampel od Loktajewa jest 3 klasy lepszy i to na niego należy postawić. Sponsorzy wymagają wyników, nikt nie będzie dawał pieniędzy na to, by Falubaz jeździł w środku tabeli, bo akurat część kibiców tak chce. Mam nadzieję, że Jarosław podpisze u nas na min.2 jak nie 3 lata. Będzie to najlepszy transfer ostatnich lat.

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Plustek za jego przydatny post!

    kiki (17-11-2012)

  42. Powrót do góry    #573
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Zmienił się też przepis o ZZ (za dwóch liderów tylko) i średnie liczone po 9 i 18 kolejce chyba. Jest potrzebna naprawde mocna rezerwa, być może Dowhan pogodzi wszystkich i będzie i Sasza i Hampel.

    To sport kontuzjogenny strasznie, Falubaz w ostatnich latach doświadczał to niemiłosiernie.

    Taki przykład, oby nie ale to tylko przykład. Gdy przyjdzie Hampel -

    Patryk Dudek doznaje kontuzji i co? I to ,że może wskoczyć Sasza do podstawowego składu kosztem plastrona i na juniorke się wstawia naszego juniora z KSM 2,50.


    Ciesiel - My tu sobie możemy pogadać, jest wiele wariantów składu na lata, ale Dowhan to Dowhan i musi się teraz czymś wyróżnić i odbić sobie króla polowania. Bedzie Hampel , bedzie większe "szoł" Przy okazji GP , bedzie że Hampel to Falubaz

    Mi kibice możemy mieć swoje wizje składów, Prezesi mają swoje. Ktoś wykłada na to ogromną kasę i też żąda.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 17-11-2012 o 14:57

  43. Powrót do góry    #574
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez ciesiel Zobacz posta
    /edit - Shelve - powiedz czy skład seniorski na sezon 2014 w postaci AJ-PP-AL-PD to nie jest skład na lata?
    Ciesiel, co prawda nie do mnie pytanie, ale odpiszę
    To jest bardzo dobry trzon składu na lata. Tylko taki skład trzeba będzie w 2014 roku uzupełnić. Dudek już będzie seniorem, a więc na juniorce lipa.
    Od wczoraj się trochę zmieniło. Nagle posypały się koncepcje z Gollobem, Lindgrenem, Bjerre, Kasprzakiem itd. Mamy KSM=40, a od przyszłego sezonu brak KSM. Czyli za rok trzeba by szukać mocnego seniora, tylko czy taki będzie?
    Ciesiel to napisz proszę jaka jest Twoja wizja składu na następne 3 lata. Z tego co czytam to w tym roku Zengota, a później jakoś to będzie?
    Holta cały czas jeb.ny za drewniany styl, a uzdrowieniem ma być równie drewniany Grześ, który jest gorszy nawet od wiecznie krytykowanego Holty.

    Bardzo lubię Saszę i mu kibicuję, ale z tym uwielbieniem Loktajeva to trochę przesadzacie Tak jak pisałem, wcale nie jest powiedziane, że go wypożyczą. Zasady ZZ się zmieniają. Dudek jest dosyć kontuzjogennym zawodnikiem. Jest bardzo prawdopodobne, że uderzymy w sezon z Hampelem i Saszą i poczekamy na rozwój wypadków.

  44. Powrót do góry    #575
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Hmm, za dużo tu histerii ze strony niektórych. Rozumiem, Sasza również i mnie przekonuje do siebie. Fajny, sympatyczny chłopak z olbrzymim potencjałem. Jeśli by to ode mnie miało zależeć to Dowhan mógłby z nim w ciemno podpisać kontrakt na 10 lat do przodu. Ale mówiąc ogólnie podzielam zdanie kolegi Plustka i jemu podobnych. Dowhan musi myśleć o iluś tam latach do przodu a większość tutejszych kibiców kieruje się głównie sympatią do jednego zawodnika.

    Ciesiel

    Kto zostaje po meczach by oklaskiwać zawodników lub jeździ na wyjazdy ten widzi jak Loktajew żyje Falubazem, jak przeżywa każde skandowanie nazwiska.
    A jak sponsor, jeden z drugim, nie wypłaca premii za brak miejsca medalowego to myślisz, że Sasza będzie się tym przejmował ? A jak nie wypłaca tej premii i będziemy mieli plecy finansowe co spowoduje brak licencji. To myślisz, że Saszka nie pójdzie do innego klubu tylko za czapkę śliwek u nas będzie zasuwał ? Dla mnie Saszka to ważne ogniwo Falubazu, bez dwóch zdań. Ale są ważniejsze ogniwa, Pepe, Patryk Dudek, Aj i dopiero Saszka. Taka jest kolej rzeczy. Wbrew temu co niektórzy tu pisza to wcale nie jest pewne, ze Hampel u ans na 100% będzie śmigał. Ale mimo to napiszę, jeśli byłaby tak możliwość ściągnięcia Hampela na kilka sezonów to jednak Dowhan moje błogosławieństwo ma. Nawet jak byśmy przez jeden sezon mieli Saszki nie oglądac w barwach Falubazu. Niedawno była w tym wątku dyskusja czy Patryk powinien zarabiac tyle samo co pepe czy AJ. Byłem zdanie, ze jeszcze na to za wcześnie. Dziś może być taka sytuacja, ze jednemu seniorowi trzeba będzie podziękować. I to nie z powodu focha Dowhana tylko z powodów od nas niezależnych. Jeśli do tego dojdzie to wierzę, ze klub tak pokieruje sprawami, że ewentualne szkody będa jak najmniejsze. Osobiście jestem gotów zrobić zrzutkę aby któryś z tych seniorów siedział an ławie co któryś mecz. Ale to moze być niemożliwe. Dlatego też ufam, ze RD tak poprowadzi ten temat aby każdemu z nas choć w części zrekompensować ewentualną utratę Saszki. Mówiąc krótko, dopuszczam taką sytuację aby rozstać się z którymś seniorem (najprawdopodobniej Saszką) po to aby za rok móc go znowu przywitać w tym klubie.

    I mimo cąłej sympatii do Saszki to prosze was, niech mi dzisiaj nikt nie mói, ze Sazka jest mocniejszy od AJ, Pepe, Hampel czy Patryk Dudek.

    Innej takie szansy na wyrwanie Hampela może już nie być. Więc twierdzę, ze trzeba by się nawet przemęczyć ten sezon aby zachowac odpwoiedni potencjał na nastepne sezony. Takie jest moje zdanie.

    Ale ostrzegam, Hampelka jeszcze u nas nie ma i może się okazać, ze ta dyskusja jest bezcelowa.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 17-11-2012 o 15:06
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #576
    Użytkownik Awatar Bloniek
    Dołączył
    10-09-2012
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Mariusz, już przemęczaliśmy się w tym sezonie, z Holtami i innymi Jankowskimi. Jaką masz gwarancje, że za rok regulamin znowu w nas nie uderzy? Dlatego, że teraz ustanowilibrak KSM na 2014? Za rok dopiero się okaże co prezesom podpasuje.

    "Mówiąc krótko, dopuszczam taką sytuację aby rozstać się z którymś seniorem (najprawdopodobniej Saszką) po to aby za rok móc go znowu przywitać w tym klubie."
    Czy tak nie miało być z Zengim? Chociaż idealnie pasuje do obecnej drużyny to chcecie Hampelka i kogoś pokroju Jankowskiego kosztem Saszy i Zengoty.

  46. Powrót do góry    #577
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,422
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Ale ostrzegam, Hampelka jeszcze u nas nie ma i może się okazać, ze ta dyskusja jest bezcelowa.


    Mariusz mało wiesz i tyle Jarek co Falubaz na tron przywróci

  47. Powrót do góry    #578
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Może się jeszcze okazać że Saszka będzie a zabraknie Duzersa....
    JESTEŚMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZ FALUBAZ GRA...

  48. Powrót do góry    #579
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez KS_FALUBAZ Zobacz posta
    Może się jeszcze okazać że Saszka będzie a zabraknie Duzersa....
    I może się okazać ,że bedą wszsyscy i Hampel też. Przy drobniejszych urazach za liderów nie będzie opłacało się robić ZZ, bo by musieli pauzować minimum 15 dni. Także przy niegrożnych kontuzjach wskakuje zawsze Sasza.

    Wszystko można pogodzić i wszystko w rękach Dowhana. Ale o czymś trzeba pisać

    Jeżeli nie będzie Hampela , to będzie Zengota i tyle.

  49. Powrót do góry    #580
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Za rok będzie tak że nie będzie już KSM i wtedy okaże się że Dudek który nie jest już seniorem jest nie pewny więc w jego miejsce pojawi się najemnik który wyda się pewniejszy.To jest ten typ myślenia także Panu Łoktajewowi radze już powoli rozglądać się za nowym pracodawcą.Na północy naszego województwa jest taki klub który lubi zbłądzonym ludziom pomagać,niewysoki KSM,w sam raz

  50. Powrót do góry    #581
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Za rok będzie tak że nie będzie już KSM i wtedy okaże się że Dudek który nie jest już seniorem jest nie pewny więc w jego miejsce pojawi się najemnik który wyda się pewniejszy.To jest ten typ myślenia także Panu Łoktajewowi radze już powoli rozglądać się za nowym pracodawcą.Na północy naszego województwa jest taki klub który lubi zbłądzonym ludziom pomagać,niewysoki KSM,w sam raz
    Ja tobie proponuje kup sobie karnet na Zawarcie , bo ciągle brzęczysz o tym Gorzowie. Tam jest super i wszystko kolorowo, zwłaszcza na koniec sezonu.

    Tam będziesz mógł oklaskiwać niechcianych przygarniętych najemników Widać ,że tamten klimacik w twoim stylu.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 17-11-2012 o 16:01

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Waldzior (17-11-2012)

  52. Powrót do góry    #582
    Stały bywalec Awatar Polonez_Truck
    Dołączył
    22-10-2011
    Postów
    529
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 100 w 55 postach
    1) Jaką macie pewność, że drużyna z Hampelem, ale również z dwoma plastronami jako uzupełnieniami par będzie lepsza od bardziej wyrównanej ekipy z Zengim i Saszą?
    2) Skąd wiecie, że Sasza puszczony teraz w trąbę przez Falubaz nie zadomowi się gdzie indziej i za rok będzie taki skory do powrotu?
    3) Podobna sytuacja z Zengim. Jeśli wyjdzie mu dobry sezon (co moim zdaniem jest dosyć prawdopodobne) to w listopadzie 2013 jego telefon może nie przestawać dzwonić. Niektórzy tu piszą, że za rok takiego Jarka będzie bardzo trudno wyrwać. Nie mniej trudno może być o solidnego zawodnika drugiej linii. A Zengota to wciąż młody i perspektywiczny zawodnik, z profesjonalnym podejściem do sportu. Moim zdaniem w takiego warto zainwestować.
    4) Jaką macie gwarancję, że za rok rzeczywiście nie będzie KSM i wszystko wróci do normy? Moim zdaniem nie ma żadnej. Na dwoje babka wróżyła i przez cały rok wszystko jeszcze może się odwrócić.

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Polonez_Truck za jego przydatny post!

    Bloniek (17-11-2012)

  54. Powrót do góry    #583
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Ja tobie proponuje kup sobie karnet na Zawarcie , bo ciągle brzęczysz o tym Gorzowie. Tam jest super i wszystko kolorowo, zwłaszcza na koniec sezonu.

    Tam będziesz mógł oklaskiwać niechcianych przygarniętych najemników Widać ,że tamten klimacik w twoim stylu.
    A tu masz przykład http://www.sportowefakty.pl/zuzel/32...ich-zawodnikow Po co trenować no nie?Zawsze można napisać że tor spreparowali jakby co...Bo i dla kogo te treningi robićJa przynajmniej nie włażę na cudze forum niczym frustrat nie mając kompletnie nic do powiedzenia poza zaściankową zawiścią w czym ty jesteś mistrzem
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 17-11-2012 o 16:56

  55. Powrót do góry    #584
    Ekspert Awatar DRABOL
    Dołączył
    19-04-2003
    Postów
    3,725
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 12 w 4 postach
    Ja powiem tak. Dla mnie Sasza to jest przecinak jakich mało, potencjał na czołówkę Grand Prix niebawem. Myśli na torze, na boi się, walczy i jest skuteczny. A do tego ma 18 lat. Puszczenie takiego kogoś, nawet na rok, to jest wielkie ryzyko. Bo może skończy mu się kontrakt tutaj, wyrobi markę i po prostu ucieknie, gdzie będzie mu lepiej i nie odstawią go na rok, bo koncepcja była inna.

    Oczywiście Ci, którzy bronią Falubazu jako klubu i martwią się o jego wyniki, jednocześnie będąc za Hampelem mają rację. Też. Taki problem nie ma najlepszego rozwiązania.
    Krewnych daje nam los. Przyjaciół wybieramy sami.

  56. Powrót do góry    #585
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,422
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez KS_FALUBAZ Zobacz posta
    Może się jeszcze okazać że Saszka będzie a zabraknie Duzersa....
    Niema nawet takiej opcji


    Ja myślę za da się dogadać z Adrenaliną Protasem czy Hampelem aby odpuścili parę meczy nic im się nie stanie i do biednych ludzi to oni nie należą ..


    Załatwić naszej perełce ze wschodu kontrakt na wyspach prawdziwa szkoła żużla meczy w sezonie pewnie koło 40 tam
    Ostatnio edytowane przez kiki ; 17-11-2012 o 17:40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •