Strona 7 z 199 PierwszyPierwszy ... 567891757107 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 315 z 8955

Wątek: FALUBAZ Zielona Góra 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #271
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2004
    Postów
    421
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 43 w 23 postach
    Pozdrowienia dla Pani Honoraty.
    Zapraszamy do dyskusji, nie tylko czytania

  2. Powrót do góry    #272
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2003
    Postów
    398
    Kliknij i podziękuj
    45
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    . Nie jest prawdą, że żądamy niewiarygodnych rzeczy. Już naczytałam się na forum jakich stawek wymagam i ile to Patryk ma zarobić w przyszłym sezonie.
    Mam nadzieję, że niektórzy odbiorą to jako policzek za swoje wpisy

  3. Powrót do góry    #273
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Pani Honorato, proszę namówić syna na Stal Gorzów . A jak będzie się migał , to proszę mu kazać i już . Pani mąż sam mówił , że w 1998 był już prawie w Stali . Co ojciec zaczął , niechaj syn dokończy . Pozdrawiam gorąco.

  4. Powrót do góry    #274
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    565
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arthur Zobacz posta
    Mam nadzieję, że niektórzy odbiorą to jako policzek za swoje wpisy


    Bez przesady, nikt tutaj nie podaje na pewno kwot jakie chce Dudek, tylko raczej rozmawiamy ile nie można mu dać, bo będzie za dużo. Nie ma za co się policzkować, dyskusja dotyczy, żeby nie przesadzać w targowaniu i tyle a kasa duża dla Patryka się należy niewątpliwe

  5. Powrót do góry    #275
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arthur Zobacz posta
    Mam nadzieję, że niektórzy odbiorą to jako policzek za swoje wpisy
    Chyba, że wcześniej uskuteczniali samobiczowanie

  6. Powrót do góry    #276
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2003
    Postów
    398
    Kliknij i podziękuj
    45
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Niestety czytalem tu na forum kwoty 2-3 miliony, że to przerost ambicji nad umiejętnosciami.

  7. Powrót do góry    #277
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arthur Zobacz posta
    Niestety czytalem tu na forum kwoty 2-3 miliony, że to przerost ambicji nad umiejętnosciami.
    Ale to chyba ktoś pisał o tym, ile obiecują Dudek Team inni prezesi a nie ile domaga się zawodnik. Ja dalej powtarzam, że jeśli będzie wola po stronie Roberta to na pewno dogada się z Honoratą na rozsądnych warunkach.

  8. Powrót do góry    #278
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,904
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Niestety czytalem tu na forum kwoty 2-3 miliony, że to przerost ambicji nad umiejętnosciami.
    No to mogłeś wyczytać, ale to jeszcze nie oznacza, ze ktoś twierdził, że Pani Honorata tyle akurat chce. Była mowa tylko i wyłącznie o fakcie, że jeden z prezesów troszkę wygłupił się z ofertą dla Patryka. A to, z kolei rodziło obawy, że Pani Honorata poczuje się lekko oszołomiona

    Nie jest prawdą, że żądamy niewiarygodnych rzeczy. Już naczytałam się na forum jakich stawek wymagam i ile to Patryk ma zarobić w przyszłym sezonie.
    A tu już Pani Honorata wyraziła się mało precyzyjnie. No chyba, ze ma na myśli inne fora niż to obecne. Ja na tymże forum nie widziałem dosłownie żadnego postu który mówiłby konkretnie ile to chce Pani Honorata. Owszem, były co poniektórych sugestie aby dać Patrykowi kontrakt nawet na poziomie kontraktów AJ czy Pepe, ale to tylko czyjeś wolne przemyślenia a nie żądania Pani Honoraty

    Była jedna rozmowa na temat nowego kontraktu. Przedstawiliśmy swoją propozycję i czekamy na ruch ze strony klubu. Patryk chce nadal jeździć w Zielonej Górze i my także tego chcemy. Musimy tylko dojść do porozumienia z prezesem - powiedziała.
    Hmm, w świetle tego co mówiła Pani Honorata na konferencji prasowej (po wyjściu Patryka ze szpitala) gdzie potwierdziła osobiście, ze wstępne warunki maja uzgodnione, ta informacja budzi troszkę moje zdziwienie. Z niej bowiem wynika, że jednak poszła oferta od Dudków a odpowiedzi do dziś nie ma. Ale być może te sformułowania są po prostu mało precyzyjne i nam pozostaje jednak wierzyć, ze formalności już wkrótce stanie się zadość

    Na pewno jednak Patryk otrzymał kilka ciekawych ofert, sam to przyznał przecież przed kamerami TV.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #279
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,521
    Kliknij i podziękuj
    2,647
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    W ostatnich dniach torunianie poinformowali, że wygasła umowa z Mirosławem Kowalikiem i klub nie zamierza jej przedłużyć. - W najbliższym czasie wszystko się wyjaśni. Jeżeli wrócę do Ekstraligi, to tylko na warunkach zbieżnych z moim pracodawcą i z moimi poglądami na sport. Jeżeli nie będzie to sfinalizowane do końca roku, to nie ukrywam, że jestem w bliskich kontaktach z kierownictwem sportu lubuskiego - poinformował były trener między innymi Stali Gorzów na antenie Radia Zachód.

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/32...trzema-klubami

    Czyli, ze Czesio Szpikulec gada z Falubazem albo Stala?

  10. Powrót do góry    #280
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    W ostatnich dniach torunianie poinformowali, że wygasła umowa z Mirosławem Kowalikiem i klub nie zamierza jej przedłużyć. - W najbliższym czasie wszystko się wyjaśni. Jeżeli wrócę do Ekstraligi, to tylko na warunkach zbieżnych z moim pracodawcą i z moimi poglądami na sport. Jeżeli nie będzie to sfinalizowane do końca roku, to nie ukrywam, że jestem w bliskich kontaktach z kierownictwem sportu lubuskiego - poinformował były trener między innymi Stali Gorzów na antenie Radia Zachód.

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/32...trzema-klubami


    Czyli, ze Czesio Szpikulec gada z Falubazem albo Stala?

    Raczej z zielonogórską ekipą speedrowerowców. Czesiek Szpikulec byłby poważnym wzmocnieniem.

  11. Powrót do góry    #281
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    W ostatnich dniach torunianie poinformowali, że wygasła umowa z Mirosławem Kowalikiem i klub nie zamierza jej przedłużyć. - W najbliższym czasie wszystko się wyjaśni. Jeżeli wrócę do Ekstraligi, to tylko na warunkach zbieżnych z moim pracodawcą i z moimi poglądami na sport. Jeżeli nie będzie to sfinalizowane do końca roku, to nie ukrywam, że jestem w bliskich kontaktach z kierownictwem sportu lubuskiego - poinformował były trener między innymi Stali Gorzów na antenie Radia Zachód.

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/32...trzema-klubami

    Czyli, ze Czesio Szpikulec gada z Falubazem albo Stala?
    Czyżby Janusz Kubicki zaoferował CzeCze jakiś etacik?

  12. Powrót do góry    #282
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2004
    Postów
    421
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 43 w 23 postach
    też coś tak czuję, że chodzi o jakiś etat w ratuszu

  13. Powrót do góry    #283
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez comora Zobacz posta
    też coś tak czuję, że chodzi o jakiś etat w ratuszu
    Pewnie będzie badał głębokość dziur na zielonogórskich drogach. Swoją drogą wyobrażacie sobie posiedzenie miejskiej komisji z udziałem panów Żyto i Czernickiego ?

  14. Powrót do góry    #284
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,904
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez comora Zobacz posta
    też coś tak czuję, że chodzi o jakiś etat w ratuszu
    Nie w ratuszu. Chodzi o jakąs fuchę którą Czesio już kiedyś pełnił w Urzędzie Marszałkowskim czy Wojewódzkim. Jest tam stanowisko zwiazane ze sportem.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #285
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,159
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 454 w 185 postach
    Czołem pikniki .

    Dziś rano jak zwykle w zaprzyjaźnionej piekarni , sprzedawano nowe newsy . W piątek regulamin ma być klepnięty i jest spory nacisk aby ... junior który jest jednocześnie wychowankiem klubu ma mieć z urzędu ksm 2.5 . Co to oznacza wiadomo . Czy ten numer przejdzie nie wiem , ale byłoby miło nieprawdaż ?

    1. Jonsson
    2 Zengota
    3. Pepe
    4. Loktaev
    5. Hampel
    6. Dudek
    7.

    ksm 40,75 i dziękuję

    Władek który uczył Bartka jazdy na żużlu chyba też sie nie pogniewa , podobnie Pulczyńscy . Ciekawe jak reszta ?
    TYLKO FALUBAZ

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi xmanagerx za jego przydatny post!

    comora (13-11-2012)

  17. Powrót do góry    #286
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Rusty



    Hmm, KSM nie służy niczemu, chyba tylko psuje rynek i utrudnia pracę działaczom. A dlaczego nie ma być Dream Teamów ? I tak zdarzaja się mecze do jednej bramki, w tym sezonie było też kilka takich. Każdy zawodnik w którym klubie by nie jeździł i zaliczył udany występ może mówić o karaniu w dobie KSM-u.



    Bez sensu to co piszesz, skoro bogaci będą "przepłacać" to już niekoniecznie "bez pokrycia". A tak w ogóle to kto broni tym biednym (mniej zaradnym) być bogatym (bardziej zaradnym) ? Odnośnie "odstawania poziomem" . Przez ostatnie dziesięciolecia były różne regulaminy z KSM-ami włącznie. I zawsze było tak, że kilka klubów odstawało poziomem od reszty. Nic tego nie zmieni bo taki jest właśnie sport. Można w składzie mieć samych Gollobów i jednego roku zrobią złoto a w następnym sezonie będą zdecydowanie odstawać od najlepszych. Żaden KSM tu nic nie zmieni.



    Ty chyba nie załapałeś, ewentualny przepis o większym KSM dla drużyny nie zmieniającej składu to również bubel. Podałem przykłąd Holty, Jabola, Jankesa itd bowiem w sytuacji kiedy nie chciałbym zmieniać składu musiałbym przepłacić ich żądania finansowe. Jak tego nie zrobisz to za tych zawodnikó musisz zatrudnić jakiegoś innego. I tu już masz do czynienia ze zmianą składu. Czyli błędne koło niepotrzebnie komplikujące pracę klubów.

    Mecze do jednej bramki to nie problem KSM tylko braku próby toru.Gdyby była to nie musiałbyś narzekać że Dudek latał po torze na którym nie wiedział jak jechać...
    KSM dużo zmienia bo wielu młodych zawodników dzięki niemu wybiła się ponad przeciętność.KSM wymusił że nagle Zagar stał się potrzebny i jest w innym miejscu.Bogatszy nie zawsze znaczy bardziej zaradny.W jednych miastach są większe tradycje,w innych mniejsze a co za tym idzie mniejsze zainteresowanie kibiców i sponsorów.
    No i chyba nie znajdzie się taki który będzie chciał zmieniać drużynę która jest dobra i robi wynik.Gdyby Holta był przepłacany to jego kontrakt nie wynosiłby 800 tysięcy.Po prostu nikt go nie chciał.Za takie pieniądze nikt normalny nie kupi Holty tylko włoży ten hajs w ciekawszego zawodnika.

  18. Powrót do góry    #287
    Użytkownik Awatar Reliability (F)
    Dołączył
    12-10-2011
    Postów
    118
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 23 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez xmanagerx Zobacz posta
    W piątek regulamin ma być klepnięty i jest spory nacisk aby ... junior który jest jednocześnie wychowankiem klubu ma mieć z urzędu ksm 2.5 . Co to oznacza wiadomo . Czy ten numer przejdzie nie wiem , ale byłoby miło nieprawdaż ?
    A ja mam cały czas nadzieję, że KSM zostanie całkowicie zniesiony. Jak można sądzić, że wprowadzanie jakiegoś limitu KSM czyli nieumożliwienie zbudowania składu na dobrym poziomie, ma polepszyć sytuacje polskiego speedwaya? Jeszcze tu słyszałem głosy, że będzie to bardziej "fair-play" dla tych biedniejszych. Przecież to takie samo głupstwo jak podatek liniowy... Zarabiam dużo, bo sobie na to zasłużyłem, więc dlaczego mam więcej płacić, niż ten, któremu nie chciało się uczyć i ledwo wiąże koniec z końcem? Dlaczego bogaty klub, który dzięki swoim dobrym marketingiem, przykuł uwagę wielu sponsorów, jest na niego tzw. magia, nie może zbudować dobrego składu rodem "dream teamu"? Wiele razy było tu też przykład do kopanej, gdzie taka Barcelona czy Real miałaby się pozbyć Messiego czy Ronaldo, tylko dlatego, że są za dobrzy? Ludzie opanujcie się Takie cyrki były w tym roku z tym KSM, że nie chciało się na to patrzeć, a teraz dywagujemy czy zostanie w Falubazie Saszka czy Dudek, dlatego że się nie mieszczą z KSM, chore...

    KSM znieść i składzik taki:

    1.AJ
    2 Saszka
    3. Protas
    4. Zengi/Davidsson
    5. Hampel
    6. Dudek
    7. Rogowski/Strzelec/Zgardziński

    I co mnie obchodzi, że taka Sparta nie wyjdzie z 20? Mają problem

  19. Powrót do góry    #288
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2003
    Postów
    398
    Kliknij i podziękuj
    45
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez xmanagerx Zobacz posta

    Dziś rano jak zwykle w zaprzyjaźnionej piekarni
    oby ta piekarnia byla wyrocznią

  20. Powrót do góry    #289
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,904
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Dziś rano jak zwykle w zaprzyjaźnionej piekarni , sprzedawano nowe newsy . W piątek regulamin ma być klepnięty i jest spory nacisk aby ... junior który jest jednocześnie wychowankiem klubu ma mieć z urzędu ksm 2.5 . Co to oznacza wiadomo . Czy ten numer przejdzie nie wiem , ale byłoby miło nieprawdaż ?
    Hmm, to by rozwiązywało wiele problemów. Nie tylko u nas, Gorzów, Toruń, Leszno również byłoby chyba zadowolone. Ale miejmy nadzieję, ze przynajmniej za rok zniosą całkowicie ten nieszczęsny KSM, o ile nie uda się ta sztuka jeszcze w tym roku.

    Ciekawe info dał PS, co prawda sprzed 5 dni ale chyba tego nie było jeszcze:

    W najbliższym czasie ma zostać opublikowany nowy regulamin Enei Ekstraligi. Po nim na dobre rozkręci się karuzela transferowa. Jednak od dłuższego czasu trwają podchody klubów pod najlepszych zawodników. Jarosław Hampel właściwie już w lipcu dał sygnał, że żegna się z Unią i na brak ofert nie narzekał. Najatrakcyjniejszą otrzymał z Marmy Rzeszów, przez jakiś czas był też temat przejścia do Unii Tarnów, jednak klub ma na razie mają kłopoty z dopięciem budżetu na nowy sezon. Falubaz nie robił rozgłosu wokół rozmów z Jarosławem Hampelem i wydaje się najlepiej na tym wyszedł. W nowym sezonie już z „Małym" w składzie, żużlowcy z myszką Miki na plastronie mają walczyć o odzyskanie tytułu mistrza Polski. 
    W powiązaniu z info powyżej zaczyna mieć to sens

    No i kilka słów redaktora Ostafińskiego w kwestii Patryka:

    Dudek ma w czym wybierać

    Ostro negocjują w Zielonej Górze rodzice Patryka Dudka. Młody zawodnik ma za sobą bardzo udany sezon i pewnie chciałby dostawać więcej niż 2800 zł za punkt. Ma kilka propozycji, więc nie jest skazany na Falubaz.
    Czyli za same pkt. Patryk zarobił w minionym sezonie 378 tys PLN-ów. Gdyby nie kontuzja nastukałby tych punktów znacznie więcej niż 135.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 13-11-2012 o 18:55
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #290
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,521
    Kliknij i podziękuj
    2,647
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Mecze do jednej bramki to nie problem KSM tylko braku próby toru.Gdyby była to nie musiałbyś narzekać że Dudek latał po torze na którym nie wiedział jak jechać...
    Chyba nie chodzi ci o tor w Gorzowie i ostatnia kontuzje Dudka? Pierwszy swoj bieg w tym meczu wygral, mijajac przy tym 2 rywali.

  22. Powrót do góry    #291
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arthur Zobacz posta
    oby ta piekarnia byla wyrocznią
    Amen! Od początku nie chciało mi się wierzyć w to żeby Roberto tak ostro podbijał do Hampela w sytuacji w której zapowiedział że żelaznej 4 nie ruszy. Od dawna musi być po słowie z Wiciem

  23. Powrót do góry    #292
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,904
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    He, he. A tu wpis z bloga red. Ostafińskiego:

    dostafinski napisał, w dniu listopad 12th, 2012 o godzinie 8:36 po południu
    do bizon: mniej więcej wiem, jak to ma wyglądać. co do prezesów, to trzeba ich trzymać z dala od regulaminów, bo każdy układa pod siebie. paranoją jest to co wyprawia prezes WK. wpierw mówi, że ma być KSM 39, a potem opowiada, że 41 to zabijanie żużla. to obraża moją inteligencję.
    Władka już mają dość chyba i w PZM-cie

    Warto jednak poczytać PS i blog Ostafińskiego. Widać po tym materiale, ze na rynku transferowym zaczyna się gotować. Niewątpliwie kolorytu dodaje tu fakt, iż jeszcze nie znany jest regulamin. A niektórym prezesom już puszczają zwieracze

    Żelazna dama (Marta) postanowiła umoczyć Crumpa (za jego kiepską postawę) na pół bańki. Wkrewiony Crumpi poszedł do Władka zapytać czy ten nie da mu więcej
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 13-11-2012 o 19:51
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #293
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,043
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Czyli za same pkt. Patryk zarobił w minionym sezonie 378 tys PLN-ów. Gdyby nie kontuzja nastukałby tych punktów znacznie więcej niż 135.
    Jesli to prawda co pisze D.O to troche wiecej za pkt zarobil bo 420 tys. Ale nie w tym rzecz.

    Jeśli faktycznie przeszedł by ten przepis o 2,5 dla wychowanka to myśle ze byloby to dość sensowne rozwiązanie i nagradzanie kluby szkolące młodziez.No i rozwiazalo by problemy wielu klubow.A może R.D miał jakies przecieki i zakontraktował Hampela? :bull_head:

  25. Powrót do góry    #294
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reliability (F) Zobacz posta
    A ja mam cały czas nadzieję, że KSM zostanie całkowicie zniesiony. Jak można sądzić, że wprowadzanie jakiegoś limitu KSM czyli nieumożliwienie zbudowania składu na dobrym poziomie, ma polepszyć sytuacje polskiego speedwaya? Jeszcze tu słyszałem głosy, że będzie to bardziej "fair-play" dla tych biedniejszych. Przecież to takie samo głupstwo jak podatek liniowy... Zarabiam dużo, bo sobie na to zasłużyłem, więc dlaczego mam więcej płacić, niż ten, któremu nie chciało się uczyć i ledwo wiąże koniec z końcem? Dlaczego bogaty klub, który dzięki swoim dobrym marketingiem, przykuł uwagę wielu sponsorów, jest na niego tzw. magia, nie może zbudować dobrego składu rodem "dream teamu"? Wiele razy było tu też przykład do kopanej, gdzie taka Barcelona czy Real miałaby się pozbyć Messiego czy Ronaldo, tylko dlatego, że są za dobrzy? Ludzie opanujcie się Takie cyrki były w tym roku z tym KSM, że nie chciało się na to patrzeć, a teraz dywagujemy czy zostanie w Falubazie Saszka czy Dudek, dlatego że się nie mieszczą z KSM, chore...

    KSM znieść i składzik taki:

    1.AJ
    2 Saszka
    3. Protas
    4. Zengi/Davidsson
    5. Hampel
    6. Dudek
    7. Rogowski/Strzelec/Zgardziński

    I co mnie obchodzi, że taka Sparta nie wyjdzie z 20? Mają problem
    Ale pomyśl o tym że jak całkiem zniknie KSM to wtedy nie tylko Falubaz ale każdy będzie chciał mieć tego Hampela i zacznie się walka Prezesów a co za tym idzie przepłacanie.Jeżeli sam sobie takiego Hampela wyprodukujesz to wtedy możesz sobie olać KSM a jeśli go nie będzie to ty nie będziesz pierwszy który ma takie życzenia.Zaraz zaczną się stęki jakie to sobie zawodnicy życzą kokosy.Gdyby Dowhan nie oferował dużych sum Hampelowi to sam Hampel siedziałby cicho i nie miał o co się wykłucać z Dworakiem.Nie będzie KSM to takich jak Dowhan pojawi się więcej.Mówisz o pojęciu budowania składu a sam pochwalasz jego kupowanie.Takich kupców z parciem na złoto będzie więcejTwoje bogactwo nie ma tu nic do rzeczy
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 13-11-2012 o 20:28

  26. Powrót do góry    #295
    Użytkownik Awatar Reliability (F)
    Dołączył
    12-10-2011
    Postów
    118
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 23 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Ale pomyśl o tym że jak całkiem zniknie KSM to wtedy nie tylko Falubaz ale każdy będzie chciał mieć tego Hampela i zacznie się walka Prezesów a co za tym idzie przepłacanie.Jeżeli sam sobie takiego Hampela wyprodukujesz to wtedy możesz sobie olać KSM a jeśli go nie będzie to każdy tak ty nie będziesz pierwszy który ma takie życzenia.Zaraz zaczną się stęki jakie to sobie zawodnicy życzą kokosy.
    Ale jakie stęki? Prezesów? Przecież to oni sami napędzają ten wózek a nie Hampel czy inni zawodnicy, więc nie rozumiem do kogo masz pretensje.


    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Mówisz o pojęciu budowania składu a sam pochwalasz jego kupowanie.
    No budowanie znaczy też kupowanie jakby nie patrzeć. Czyli co mamy jechać samymi wychowankami? To KSM powoduje, że co roku trzeba gruntownie zmieniać skład.

  27. Powrót do góry    #296
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reliability (F) Zobacz posta
    Ale jakie stęki? Prezesów? Przecież to oni sami napędzają ten wózek a nie Hampel czy inni zawodnicy, więc nie rozumiem do kogo masz pretensje.

    No budowanie znaczy też kupowanie jakby nie patrzeć. Czyli co mamy jechać samymi wychowankami? To KSM powoduje, że co roku trzeba gruntownie zmieniać skład.
    Napędzają wózek bo nie blokuje ich KSM a zawodnicy to często tylko wykorzystują.Prezesi niczego nie muszą ale wiadomo że dajmy na to Władek z Dowhanem w imię ratowania żużla nie zawiążą koalicji...

    Kupujesz stopniowo,zawsze kogoś tam musisz nowego wyhodować a nie w myśl zasady "Mam kasiorę i ch... wam w d..."Z kasą jest tak że dzisiaj ją masz bo jest sponsor ale już jutro może jej zabraknąć i wtedy sposób myślenia szybko się zmienia jak to mają w zwyczaju dwa błazny z lubuskiego podwórkaNie mówię o całkowitym ograniczeniu,tylko umiarkowanym.Podobne rzeczy masz w koszykówce.Możesz sobie kupić nawet całą drużynę ale nie zrobisz tego gwałtownie na łubudubu a potem zwijam zabawki i róbta co chceta.
    Tzg Dudi miał w tym biegu rywali wyśmienitych
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 13-11-2012 o 21:30

  28. Powrót do góry    #297
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,521
    Kliknij i podziękuj
    2,647
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Tzg Dudi miał w tym biegu rywali wyśmienitych

    Nie chodzilo mi Rusty o to jakich mial rywali, tylko potrafil plynnie przejechac 4 okrazenia wyprzedzajac na trasie ( jacy by nie byli przeciwnicy to byl pierwszy bieg ), wiec co w tym przypadku zmienilaby proba toru? chyba mial wystarczajaca przed felernym 2 biegiem?

    Zeby nie bylo, tez jestem za proba toru, ale Twoj przyklad akurat nie byl trafny.

  29. Powrót do góry    #298
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez xmanagerx Zobacz posta
    Czołem pikniki .

    Dziś rano jak zwykle w zaprzyjaźnionej piekarni , sprzedawano nowe newsy . W piątek regulamin ma być klepnięty i jest spory nacisk aby ... junior który jest jednocześnie wychowankiem klubu ma mieć z urzędu ksm 2.5 . Co to oznacza wiadomo . Czy ten numer przejdzie nie wiem , ale byłoby miło nieprawdaż ?

    1. Jonsson
    2 Zengota
    3. Pepe
    4. Loktaev
    5. Hampel
    6. Dudek
    7.

    ksm 40,75 i dziękuję

    Władek który uczył Bartka jazdy na żużlu chyba też sie nie pogniewa , podobnie Pulczyńscy . Ciekawe jak reszta ?
    Pod nr 7 Strzelec, jego KSM tez bylby wowczas 2,5. Ten przepis w mysl durnego wymyslu o KSM, bylby *****isty... Z tym, ze nie wiem czy w Toruniu by tak byli zadowoleni, przynajmniej kibice . Tam chyba im na reke, ze Pulczynscy nie mieszcza sie do skladu.
    Fajna ta piekarnia, nawet jezeli to nie prawda to ciekawe pomysly na rozbudowe regulaminu sie tam przewijaja w rozmowach

  30. Powrót do góry    #299
    Użytkownik Awatar Bloniek
    Dołączył
    10-09-2012
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Jakby przeszedł przepis z ksm dla juniorów, którzy są wychowankami to byłby o wiele większy nacisk na szkolenie, może wtedy zostać ksm 41 czy nawet o 1-2 pkt niższy. Zanim ktoś napisze, że byłoby to pod Falubaz to należy pamiętać, że Dudek ma tylko rok na juniorce, a regulamin chcą zrobić na parę lat. Więcej więc zyska Gorzów ze Zmarzlikiem czy Leszno z Pi. Pawlickim. Pytanie wtedy, czy postawić na Strzelca, czy mieć 1-3pkt w spotkaniu mniej i zainwestować w Zgardzińskiego. W tym sezonie trzeba wychować sobie juniora na poziomie, niezależnie czy przepis wejdzie czy nie, inaczej za rok mamy przeje....

  31. Powrót do góry    #300
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2008
    Postów
    393
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Ja ******** co za amatorka na tym stadionie robi .... Tak trudno polozyc płyty betonowe aby urchonic tor przed całkowitą destrukcja ? .............

  32. Powrót do góry    #301
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez zuzelfan Zobacz posta
    Ja ******** co za amatorka na tym stadionie robi .... Tak trudno polozyc płyty betonowe aby urchonic tor przed całkowitą destrukcja ? .............
    Skoro jestes taki "PRO" w tym temacie to przejdz sie na stadion i im to powiedz a byc moze zostaniesz bohaterem ZG ktory "uchronil tor przed calkowita destrukcja"

    2 i pol tygodnia... i bedzie grudzien... ***** jak ten czas wolno leci

  33. Powrót do góry    #302
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Spokojnie, to nie trybuna K, za którą było ostro w dół i dźwigi musiały stać na torze.
    W przypadku prostej startowej - jeden dźwig spokojnie może stać na murawie a drugi na zapleczu trybuny, od strony lasu.
    Tor nie powinien ucierpieć.

  34. Powrót do góry    #303
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,425
    Kliknij i podziękuj
    267
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    "Czyli za same pkt. Patryk zarobił w minionym sezonie 378 tys PLN-ów. Gdyby nie kontuzja nastukałby tych punktów znacznie więcej niż 135."


    Mało bardzo mało zarobił ...

  35. Powrót do góry    #304
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,521
    Kliknij i podziękuj
    2,647
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    "Czyli za same pkt. Patryk zarobił w minionym sezonie 378 tys PLN-ów. Gdyby nie kontuzja nastukałby tych punktów znacznie więcej niż 135."


    Mało bardzo mało zarobił ...

    Uważasz, ze to mały zarobek rocznie jak na 20-latka? Biorac pod uwage fakt, ze pewnie na przygotowanie do sezonu dostał pieniazki i byc moze ( nie znam kontraktu ) opłacone przejazdy na mecze+sianko od sponsorow. Jeszcze pare lat temu takie kwoty wygrywało się w lotto Oczywiscie to tylko forumowe wyliczenie i tak naprawde nikt z nas nie wie ile na czysto zostaje po takim sezonie, ale kwota jest wysoka tak czy inaczej.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 14-11-2012 o 13:10

  36. Powrót do góry    #305
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Uważasz, ze to mały zarobek rocznie jak na 20-latka? Biorac pod uwage fakt, ze pewnie na przygotowanie do sezonu dostał pieniazki i byc moze ( nie znam kontraktu ) opłacone przejazdy na mecze. Jeszcze pare lat temu takie kwoty wygrywało się w lotto
    Dobra dobra, oni narażają życie w każdym wyścigu. Patryk jadąc dla nas był o włos od śmierci. Zasłużył na godziwe wynagrodzenie i powyższa kwota to naprawdę mało. Przecież to nie jest czysty zysk. Oni muszą inwestować w sprzęt kupę forsy.

  37. Powrót do góry    #306
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Dobra dobra, oni narażają życie w każdym wyścigu. Patryk jadąc dla nas był o włos od śmierci. Zasłużył na godziwe wynagrodzenie i powyższa kwota to naprawdę mało. Przecież to nie jest czysty zysk. Oni muszą inwestować w sprzęt kupę forsy.
    Zgardziński też naraża zdrowie i życie. Czy dasz mu 7.000 zł za punkt, zwrot kosztów przejazdu oraz np. 275.000 zł na przygotowanie do sezonu?

  38. Powrót do góry    #307
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,521
    Kliknij i podziękuj
    2,647
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Dobra dobra, oni narażają życie w każdym wyścigu. Patryk jadąc dla nas był o włos od śmierci. Zasłużył na godziwe wynagrodzenie i powyższa kwota to naprawdę mało. Przecież to nie jest czysty zysk. Oni muszą inwestować w sprzęt kupę forsy.
    Tak jak napisalem. Sianko na przygotowanie do sezonu pewnie jest, do tego kasa od sponsorow. Nikt nikomu nie zaluje, ale wg mnie to sa duze kwoty. Ja tez idac do pracy i pracujac na panstwo ( podatki ) ryzykuje zyciem na przejsciach dla pieszych ( gdzie smiertelnosc jest o wiele wiele wieksza niz na zuzlu ) a jakos panstwo mi tego godziwie nie wynagradza Co do ryzykowania to polecam dokument 'TT closer to the edge' o wyscigu TT na wyspie Isle of Man. Od poczatku tych wyscigow ( nie pamietam dokladnie ale chyba okolo 30 lat ) zginelo w nim okolo 250 uczestnikow. Praktycznie co wyscig ktos ginie a do wygrania jest uwaga...PUCHAR. A jak wiadomo wyscigi scigaczy przyciagaja wieksza publike na swiecie niz zuzel.



    To tylko jakis Youtubowy wycinek, ale caly dokument naprawde ciekawy.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 14-11-2012 o 13:24

  39. Powrót do góry    #308
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta
    Zgardziński też naraża zdrowie i życie. Czy dasz mu 7.000 zł za punkt, zwrot kosztów przejazdu oraz np. 275.000 zł na przygotowanie do sezonu?
    Nie ponieważ jest na kontrakcie amatorskim i nie potrafi jeździć tak skutecznie jak Dudek. Żużlowcy naprawdę nie zarabiają dużo. To są śmieszne pieniądze zważywszy na ryzyko. Trzeba być niezłym wariatem żeby wykonywać taki zawód.

  40. Powrót do góry    #309
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,521
    Kliknij i podziękuj
    2,647
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Nie ponieważ jest na kontrakcie amatorskim i nie potrafi jeździć tak skutecznie jak Dudek. Żużlowcy naprawdę nie zarabiają dużo. To są śmieszne pieniądze zważywszy na ryzyko. Trzeba być niezłym wariatem żeby wykonywać taki zawód.
    Ogladnij ten filmik wyzej. Kolesie pracuja caly rok jako mechanicy, zeby zdobyc siano na ten wyscig ( nie wszyscy ale wiekszosc ) i 50% szansy ze ujda z zyciem jak nie mniej. Jak przejada to OK, jak wygraja zdobeda puchar uscisk reki i co najwazniejsze dla nich..prestiż.

    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Nie ponieważ jest na kontrakcie amatorskim i nie potrafi jeździć tak skutecznie jak Dudek. Żużlowcy naprawdę nie zarabiają dużo. To są śmieszne pieniądze zważywszy na ryzyko. Trzeba być niezłym wariatem żeby wykonywać taki zawód.
    Czyli ryzykuje bardziej niz Dudek teoretycznie jako mniej doswiadczony zawodnik.

  41. Powrót do góry    #310
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Ogladnij ten filmik wyzej. Kolesie pracuja caly rok jako mechanicy, zeby zdobyc siano na ten wyscig ( nie wszyscy ale wiekszosc ) i 50% szansy ze ujda z zyciem jak nie mniej. Jak przejada to OK, jak wygraja zdobeda puchar uscisk reki i co najwazniejsze dla nich..prestiż.



    Czyli ryzykuje bardziej niz Dudek teoretycznie jako mniej doswiadczony zawodnik.
    Byl jakis chlopak, w ktoryms klubie w szkolce, ktory zginal na motorze...w parkingu! Nie pamietam szczegolow, ale w tym zawodzie im mniej doswiadczenia tym wieksze ryzyko utraty zdrowia czy zycia...

  42. Powrót do góry    #311
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Ogladnij ten filmik wyzej. Kolesie pracuja caly rok jako mechanicy, zeby zdobyc siano na ten wyscig ( nie wszyscy ale wiekszosc ) i 50% szansy ze ujda z zyciem jak nie mniej. Jak przejada to OK, jak wygraja zdobeda puchar uscisk reki i co najwazniejsze dla nich..prestiż.
    Ok, ja nie twierdzę że świat jest sprawiedliwy, ale też nie podoba mi się jak ktoś czepia się jak to żużlowcy dobrze zarabiają. Mając na względzie ryzyko zarabiają słabo.

    Czyli ryzykuje bardziej niz Dudek teoretycznie jako mniej doswiadczony zawodnik.
    Uwagi jw. z tym tylko dodatkiem że Zagardziński jeszcze nie musiał sobie radzić na czymś takim co np. zastaliśmy w meczach ligowych we Wrocku czy Gorzowie. A to jest znacznie bardziej niebezpieczny tor niż betonik w lidze juniorów.

  43. Powrót do góry    #312
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,521
    Kliknij i podziękuj
    2,647
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Ale ja sie nie czepiam. Napisalem wyzej, ze nikt nikomu nie zaluje. Stwierdzam tylko ze to duzo. To jest ponad 10 razy wiecej niz srednia krajowa, ktora i tak jest ostro wysrubowana w gore.

    Cytat Zamieszczone przez thengel Zobacz posta
    Byl jakis chlopak, w ktoryms klubie w szkolce, ktory zginal na motorze...w parkingu! Nie pamietam szczegolow, ale w tym zawodzie im mniej doswiadczenia tym wieksze ryzyko utraty zdrowia czy zycia...

    A to nie bylo czasem na naszym torze podczas treningu x lat temu? Nie pamietam tych czasow, ale tak mi sie cos wydaje. Bogdan Spławski sie nazywał. Chyba, ze chodzi Ci o kogos innego


    edit: Carlitos, no to w takim razie sie czepiam Ja nie twierdze, ze to zuzlowcy winni...wiadomo ze prezesi nakrecili te stawki.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 14-11-2012 o 13:44

  44. Powrót do góry    #313
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Ale ja sie nie czepiam. Napisalem wyzej, ze nikt nikomu nie zaluje. Stwierdzam tylko ze to duzo. To jest ponad 10 razy wiecej niz srednia krajowa, ktora i tak jest ostro wysrubowana w gore.
    No właśnie dla mnie to jest czepanie się

    A to nie bylo czasem na naszym torze podczas treningu x lat temu? Nie pamietam tych czasow, ale tak mi sie cos wydaje.
    Chłopak w parkingu ruszył motorem i ******* głową o ścianę. Nie wiem jak oni to zrobili (był tam jeszcze jeden szkółkowicz) ale faktycznie był taki przypadek. Tyle że to chyba w Toruniu było.

  45. Powrót do góry    #314
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Chłopak w parkingu ruszył motorem i ******* głową o ścianę. Nie wiem jak oni to zrobili (był tam jeszcze jeden szkółkowicz) ale faktycznie był taki przypadek. Tyle że to chyba w Toruniu było.
    A nie był to jakiś szkółkowicz z Grudziądza?

    pozdr

  46. Powrót do góry    #315
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,521
    Kliknij i podziękuj
    2,647
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Chłopak w parkingu ruszył motorem i ******* głową o ścianę. Nie wiem jak oni to zrobili (był tam jeszcze jeden szkółkowicz) ale faktycznie był taki przypadek. Tyle że to chyba w Toruniu było.
    Maj 2003 Krzysztof Sz. Grudziądz, Pod nieobecność pracowników GTŻ, sprawdzając motocykl w parkingu uderzył w mur (bez kasku).

Strona 7 z 199 PierwszyPierwszy ... 567891757107 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •