Strona 59 z 199 PierwszyPierwszy ... 949575859606169109159 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,611 do 2,655 z 8955

Wątek: FALUBAZ Zielona Góra 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2611
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,320
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    No jak to nie? Chyba wlasnie przez to, ze jeden jezdzil ze zbyt duzym powodzeniem musielismy sie go pozbyc ze składu - Strzelec ?
    t_zg nie mylmy chorego regulaminu z umiejętnościami żużlowca. Strzelec miał kilka dobrych biegów, to wszystko. Nie jest jak napisałem wyżej zawodnikiem ekstraligowym. Ujmę to inaczej - z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że po zakończeniu wieku juniorskiego nie znajdzie miejsca w ekstralidze.


    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Torun? Kogo takiego wyszkolil Torun w ostatnim czasie? Bo jeden bieg przedpełskiego w ZG o niczym nie swiadczy.
    Przedpełski ma blokowane miejsce w składzie przez braci Pulczyńskich a tu już masz trzech juniorów. Jest Miedziak, był młody Ząbik, który się pogubił, jednak w kontekście ciąglości, o której pisałem, to w Toruniu jest ona zachowana.

    U nas oprócz starzejącego się Protasa, obrażonego Walaska i jeżdżącego po uniwersytetach Zengoty nie masz nikogo. Będzie Dudek ale też podpisuje roczne kontrakty i co roku są głosy, że odchodzi. Nie wiem może moje wpisy brzmią katastroficznie, ale nie pamiętam sytuacji, żeby Falubaz nie miał silnych juniorów. Różnie się potem toczyły ich losy ale zawsze w tej formacji mieliśmy fajnych rycerzy. Może rzeczywiście Zgardziński wystrzeli i uspokoi na jakiś czas.
    Ostatnio edytowane przez ciesiel ; 28-12-2012 o 13:19
    IN PROTAS I TRUST !!!

  2. Powrót do góry    #2612
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,512
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez ciesiel Zobacz posta
    t_zg nie mylmy chorego regulaminu z umiejętnościami żużlowca. Strzelec miał kilka dobrych biegów, to wszystko. Nie jest jak napisałem wyżej zawodnikiem ekstraligowym. Ujmę to inaczej - z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że po zakończeniu wieku juniorskiego nie znajdzie miejsca w ekstralidze.




    Przedpełski ma blokowane miejsce w składzie przez braci Pulczyńskich a tu już masz trzech juniorów. Jest Miedziak, był młody Ząbik, który się pogubił, jednak w kontekście ciąglości, o której pisałem, to w Toruniu jest ona zachowana.

    U nas oprócz starzejącego się Protasa, obrażonego Walaska i jeżdżącego po uniwersytetach Zengoty nie masz nikogo. Będzie Dudek ale też podpisuje roczne kontrakty i co roku są głosy, że odchodzi. Nie wiem może moje wpisy brzmią katastroficznie, ale nie pamiętam sytuacji, żeby Falubaz nie miał silnych juniorów. Różnie się potem toczyły ich losy ale zawsze w tej formacji mieliśmy fajnych rycerzy. Może rzeczywiście Zgardziński wystrzeli i uspokoi na jakiś czas.
    Z tym Strzelcem zartowalem akurat. Przedpelski byl blokowany, ale co z tego? Nie jest to najmniejsza gwarancja tego, ze gdyby nie byl blokowany jezdzilby super. Przyszly sezon bodajze pokaze i wtedy bedzie mozna cos wiecej powiedziec. Ale jesli juz piszesz o jakiejs ciągłości w Toruniu wymieniajac Ząbika "ktory sie pogubił" To u nas tak samo mozna ta ciagłość przedstawiac na podstawie Kurmana ktory tez w pewien sposób się pogubił. Roznica jedynie taka, ze u nas wychodzili z pod rak roznych trenerow. No i roznica paru lat pomiedzy Kurmanem a Zabikiem czy Miedziakiem. Nie mam pojecia jak to wygladalo na takiej samej przestrzeni czasowej w Toruniu, czy jest to szkola jednego trenera, czy paru?
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 28-12-2012 o 13:30

  3. Powrót do góry    #2613
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    JESTEŚMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZ FALUBAZ GRA...

  4. Powrót do góry    #2614
    Początkujący
    Dołączył
    18-08-2002
    Postów
    22
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Co WY się tak tego Huszczy uczepiliście! pokażcie mi gdzie tych talentów tyle wyszkolili? W Polsce nie ma szkolenia od ładnych paru lat.ilu zawodników w wieku 18-25 lat jeździ na dobrym poziomie w ekstaarlidze,czy w ogóle jeździ w ekstraklasie ? Pawliccy,Dudek,Janowski i Piszczałka...gdzie 3/5 to raczej zasługa ojców niż szkółki ! a tu któryś wyskakuje z tekstem że Huszcza już 3czy 4 lata i efekty nie ma ano nie ma i nie będzie bo jak ma być skoro treningów na w69 jest tyle co na lekarstwo,a nabór do szkółki(o ile jest bo ja o takich ostatnio nie słyszałem) adeptów jest na zasadzie ile rodzice mogą się dołożyć do interesu...w takich warunkach i Grabowski nie pomoże...

  5. Powrót do góry    #2615
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,834
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,374 w 3,158 postach
    Trzeba spojrzeć realnie. Dziś szkoli Leszno i Toruń. Falubaz niestety dołączył do grona klubów, które nie mają dobrej szkółki. To już się stało i konsekwencje zaczynają być widoczne.
    Jeżeli mamy faktycznie patrzeć realnie to w zasadzie Leszno, Toruń i Zielona Góra szkoli na ilość. Z jakością jest zdecydowanie gorzej. No bo tak, w ZG z lepszych juniorów to Dudek ale to ojciec go wyszkolił. W Toruniu jedynie Pulczasy coś tam jadą a w Lesznie to tak naprawdę Pawliccy. Ale tu również zasługa ojca. Reszta juniorów niczym jeszcze nie zachwyciła. I tak mi wychodzi, że wstępną selekcję w klubach robia. Ale potem zaczyna się kłopot. Ci zawodnicy co zdają licencję i maja przy sobie opiekunów w osobach ojców czy też innych zawodników, to sobie jakoś radzą. Gorzej z tymi co opiekunów takowych nie mają. Gdzies jest ta granica gdzie kończy się opieka takiego Huszczy i powinna zacząć się opieka jakiegoś menago. Inaczej ci młodzi zawodnicy błądzą. Najlepiej to widac na przykładach Strzelca czy Rogowskiego. Rogus juz zrezygnował nie widząc żadnej perspektywy przed sobą. Na tym etapie kariery należałoby zacząć budować porządny team, zainwestować umiejętnie w sprzęt. Musiałby sie znaleźć ktoś kto pokieruje karierą zawodnika. I tu zaczynają się schody. Żaden Huszcza, Ząbik czy jakikolwiek trener tutaj nic więcej nie pomoże.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 28-12-2012 o 15:07
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #2616
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,512
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez misiek11 Zobacz posta
    Co WY się tak tego Huszczy uczepiliście! pokażcie mi gdzie tych talentów tyle wyszkolili? W Polsce nie ma szkolenia od ładnych paru lat.ilu zawodników w wieku 18-25 lat jeździ na dobrym poziomie w ekstaarlidze,czy w ogóle jeździ w ekstraklasie ? Pawliccy,Dudek,Janowski i Piszczałka...gdzie 3/5 to raczej zasługa ojców niż szkółki ! a tu któryś wyskakuje z tekstem że Huszcza już 3czy 4 lata i efekty nie ma ano nie ma i nie będzie bo jak ma być skoro treningów na w69 jest tyle co na lekarstwo,a nabór do szkółki(o ile jest bo ja o takich ostatnio nie słyszałem) adeptów jest na zasadzie ile rodzice mogą się dołożyć do interesu...w takich warunkach i Grabowski nie pomoże...
    Dokladnie to samo pisalem jakis czas temu. Jeszcze dodajac do tematu naboru do szkolki. Trzeba miec swoj sprzet. Kogo na to stac?

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Rogus juz zrezygnował nie widząc żadnej perspektywy przed sobą. Na tym etapie kariery należałoby zacząć budować porządny team, zainwestować umiejętnie w sprzęt. Musiałby sie znaleźć ktoś kto pokieruje karierą zawodnika. I tu zaczynają się schody.
    Rogus mial wybor. Albo speedway albo chuliganka pilki recznej. Wybral fanatyzm

  7. Powrót do góry    #2617
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,320
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    Misiek ten ktoś, co wyskoczył z tekstem o 3-4 latach na wyszkolenie to ja

    Masz rację w tym co piszesz, sport żużlowy staje się elitarny i taka jest tendencja na całym świecie. Żużel nie jest jak kopana czy basket, gdzie wystarczy kupić kilka piłek i łowić talenty. W żużlu treba bardzo dużo zainwestować i nie masz pewności, że kasa się zwróci. Pod tym względem najbardziej przypomina tenis ziemny. Tu też nie ma szkółek. Rodzice sprzedają sklepy, by inwestować w niepewną karierę syna.

    Dlatego chyba warto się zastanowić, czy ciągniemy dalej szkółkę inwestujemy pieniądze w niepewnych zawodników, kibiców wodzimy, że kasa z gadżetów idzie na młodzież , czy stawiamy sprawę jasno. Żużel jest sportem profesjonalnym. Godzina karetki kosztuje tyle, przygotowanie toru tyle, lekcja u Huszczy tyle + jakieś dodatkowe opłaty. Zapraszamy chętnych z rodzicami przy kasie. Ewentualnie klub może w jakimś stopniu partycypować w kosztach w zamian za długoletni kontrakt. Bo na razie to klub udaje że ma szkółkę, a Huszcza udaje że trenuje.
    IN PROTAS I TRUST !!!

  8. Powrót do góry    #2618
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/33...brzezem-gdansk

    ...i przyrodzenie Wam w krzyż Falubazy!

    Został tam gdzie powinien i na pewno tego nie pożałuje.

  9. Powrót do góry    #2619
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Dodam tylko swoje własne spostrzeżenie, że generalnie poziom speedway'a z roku na rok spada, a zwłaszcza jest to widoczne wśród młodych zawodników. Porównajmy choćby IMŚJ sprzed 10 lat do teraźniejszych czy MIMP do tych teraz... Kiedyś w juniorce w niewielkich odstępach czasowych startowali Protasiewicz, Cegielski, Dobrucki, Jaguś, Bajerski, Baliński, Walasek, Okoniewski, śp. Dados, Jabłoński i to byli żużlowcy przez duże Ż. Jedni z nich kończyli wiek juniora, zaraz byli kolejni, a ich poziom był nieporównywalnie wyższy od tego co jest dzisiaj. Dzisiaj trafi się jakiś brylant jak Zmarzlik raz na kilka lat w całej Polsce, wtedy było takich Bartoszów czasem nawet po dwóch w jednym zespole. Czy to tylko wina szkolenia? Być może coś w tym jest, jednak moim zdaniem młodzież mniej się garnie generalnie do żużla, a z drugiej strony kasa jaką trzeba mieć, aby uprawiać tą dyscyplinę sportu zniechęca już na starcie. Kluby też coraz częściej wolą kupować niż szkolić i mimo takich działań jak dwóch obowiązkowo startujących młodzieżowców w każdej drużynie, w żaden sposób nie przekłada się to na prezentowany przez nich poziom.

  10. Powrót do góry    #2620
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,512
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/33...brzezem-gdansk

    ...i przyrodzenie Wam w krzyż Falubazy!

    Został tam gdzie powinien i na pewno tego nie pożałuje.
    Straszne. Teraz to chyba spadniemy do 1 ligi Byl temat na zapchajdziure, a podniecasz sie jak dziecko zabawkami pod choinka.

  11. Powrót do góry    #2621
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez misiek11 Zobacz posta
    ano nie ma i nie będzie bo jak ma być skoro treningów na w69 jest tyle co na lekarstwo,a nabór do szkółki(o ile jest bo ja o takich ostatnio nie słyszałem) adeptów jest na zasadzie ile rodzice mogą się dołożyć do interesu...w takich warunkach i Grabowski nie pomoże...
    Tym bardziej, że Grabowski przerabiał to samo już u Morawskiego

  12. Powrót do góry    #2622
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Z tego co wiem to Remik zbiera na sezon 30k pln (przynajmniej tyle mówił potencjalnym sponsorom), wcześniej jeździł na tym co udało sie dostać od starszych kolegów, często części już w oplakanym stanie. Sprzęt jakim dysponował Strzelec i Rogowski to był dla niego nieosiagalny kosmos co było często powodem wielkich walk z zarządem klubu. Byc może na sprzecie podobnym i porównywalnym z innymi juniorami osiągnie w miare przyzwoite wyniki, bo talent to on chyba jednak posiada.
    Inną kwestią jest sama praca trenera młodzieżówki, młodzi zapytani o to jak swoją wiedzę przekazuje pan Andrzej parskają tylko śmiechem, bo standardowe zagranie na treningu to akcja typu młodzi jeżdżą, a pan Andrzej tylko mówi "oidkręcaj manete", często siedząc przed laptopem i za bardzo nawet nie zwracając uwagi na to co sie dzieje. Taka niestety jest prawda.
    ps. Żeby nie było pan Andrzej to dla mnie legenda i super zawodnik, który cieszył me oko lat całkiem sporo, szkoda że w trenerce nie daje choćby 10% tego co dawał na torze...

  13. Powrót do góry    #2623
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Ja się zastanawiam czy to jest dobry pomysł z wypożyczaniem Strzelca do Czewy. Na cholerę mamy wzmacniać rywala ? Niech idzie gdzieś indziej a nie do naszego bezpośredniego rywala.

  14. Powrót do góry    #2624
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Czy to jest ten słynny leszczyński "byk" ?



    Powiem szczerze, że już się boję o trawę na W69

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zigi1976 za jego przydatny post!

    kiki (29-12-2012)

  16. Powrót do góry    #2625
    Stały bywalec Awatar adambe
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    795
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 171 w 81 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta

    Powiem szczerze, że już się boję o trawę na W69

    a gdzie Ty widziałeś trawę na W69, no chyba że na trybunach, na 2 łuku

  17. Powrót do góry    #2626
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,834
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,374 w 3,158 postach
    a gdzie Ty widziałeś trawę na W69, no chyba że na trybunach, na 2 łuku
    A skąd wiesz, ze tej trawy nie będzie na płycie ? Przecież chłopaki dyskutują o sezonie 2013
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #2627
    Stały bywalec Awatar adambe
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    795
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 171 w 81 postach
    Mariusz, jak w sezonie 2013 zobaczę chociaż taką trawę http://www.youtube.com/watch?v=fnSqODenQsk na w69, to stawiam Ci łyskacza. Dużego

  19. Powrót do góry    #2628
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Chciałem tylko napisać że wszystko mi się tu podoba,że Król polowania jest tylko jeden a ci głupcy co piszą inaczej to nie ludzie to wilki.Łączmy wszyscy serca razem za Zgardzińskim.Szczęśliwego Nowego Jorku...znaczy się roku.

  20. Powrót do góry    #2629
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez adambe Zobacz posta
    a gdzie Ty widziałeś trawę na W69, no chyba że na trybunach, na 2 łuku
    Trawa jest tylko, że ją te dźwigi popsuły . Ponoć w przyszłym roku ma być sztuczna więc załatwimy "byka" podstępem

  21. Powrót do góry    #2630
    Zaawansowany Awatar Sztucer
    Dołączył
    11-05-2005
    Postów
    1,567
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 51 w 33 postach
    Sobotch --- tylko i wyłącznie dla tego ,że go zmusiłem ...................... dlatego zdał . Pozdrawiam

  22. Powrót do góry    #2631
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Panie, nie pij Pan tyle, bo się Panu wątki pierdylą

  23. Powrót do góry    #2632
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,320
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Chciałem tylko napisać że wszystko mi się tu podoba,że Król polowania jest tylko jeden a ci głupcy co piszą inaczej to nie ludzie to wilki.Łączmy wszyscy serca razem za Zgardzińskim.Szczęśliwego Nowego Jorku...znaczy się roku.
    Rusty powiedz szczerze, czy ktoś Ci grozi? Zastraszanie jest karalne, powinieneś to zgłosić na policję
    IN PROTAS I TRUST !!!

  24. Powrót do góry    #2633
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez ciesiel Zobacz posta
    Rusty powiedz szczerze, czy ktoś Ci grozi? Zastraszanie jest karalne, powinieneś to zgłosić na policję
    rusty nie zląkł się nawet wtedy, gdy ludzie tajnych służb grozili mu publicznie torturami analnymi, więc to nie strach. raczej mariusz albo inny shelve pomylili konta.

  25. Powrót do góry    #2634
    Stały bywalec Awatar lugen
    Dołączył
    17-06-2009
    Postów
    1,162
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 248 w 94 postach
    Cytat Zamieszczone przez falubaz Zobacz posta
    Inną kwestią jest sama praca trenera młodzieżówki, młodzi zapytani o to jak swoją wiedzę przekazuje pan Andrzej parskają tylko śmiechem, bo standardowe zagranie na treningu to akcja typu młodzi jeżdżą, a pan Andrzej tylko mówi "oidkręcaj manete", często siedząc przed laptopem i za bardzo nawet nie zwracając uwagi na to co sie dzieje. Taka niestety jest prawda.

    To jak p.Andrzej nie ma serca do trenerki to mógłby chociaż pomóc tym młodym chłopakom w pozyskiwaniu sponsorów. Zabrałby takiego Remika pod pachę i przeszedł się z nim po potencjalnych darczyńcach. Myślę, że efekt tych poszukiwań byłby o niebo lepszy, niż w przypadku samodzielnej wędrówki jednego, czy drugiego juniora o twarzy i nazwisku, które niewiele jeszcze mówią. Zresztą to samo mogliby robić Protas, AJ, czy nasz nowy nabytek Hampel.


    A tak propo Jarka. Tak mi przyszło do łba, że gdzieś już go widziałem ...




  26. Powrót do góry    #2635
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ja się zastanawiam czy to jest dobry pomysł z wypożyczaniem Strzelca do Czewy. Na cholerę mamy wzmacniać rywala ? Niech idzie gdzieś indziej a nie do naszego bezpośredniego rywala.
    Sęk w tym, że Adamowi najlepiej się jeździ w ZG, Rzeszowie i... Częstochowie
    http://speedwayresults.com/rider.php...ga&season=2012

  27. Powrót do góry    #2636
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ja się zastanawiam czy to jest dobry pomysł z wypożyczaniem Strzelca do Czewy. Na cholerę mamy wzmacniać rywala ? Niech idzie gdzieś indziej a nie do naszego bezpośredniego rywala.
    Ja bym Strzelca zatrzymał:

    Brak Jonssona = Hampel, Protasiewicz, MBJ, Davidsson, Jabłoński, Dudek, Strzelec = 38,11
    Brak Hampela = Jonsson, Protasiewicz, MBJ, Davidsson, Jabłoński, Dudek, Strzelec = 38,47
    Brak Pepe = Jonsson, Hampel, MBJ, Davidsson, Jabłoński, Dudek, Strzelec = 39,04
    Brak Dudka = Jonsson, Hampel, Pepe, Davidsson/Jabłoński, MBJ, Strzelec, Perzyński = 39,75/39,3

    Wychodzi na to, że jak zrobi się miejsce dla MBJ to od razu zrobi się miejsce dla Strzelca. Nie to,że jestem tam jakimś wielkim fanem Strzelca Ale jak coś, to na chwilę obecną jest pewniejszy od naszej szkółki. A jak Perzyński/Zgardziński będą lepsi to tylko się cieszyć.

  28. Powrót do góry    #2637
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,512
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Ja bym Strzelca zatrzymał:

    Brak Jonssona = Hampel, Protasiewicz, MBJ, Davidsson, Jabłoński, Dudek, Strzelec = 38,11
    Brak Hampela = Jonsson, Protasiewicz, MBJ, Davidsson, Jabłoński, Dudek, Strzelec = 38,47
    Brak Pepe = Jonsson, Hampel, MBJ, Davidsson, Jabłoński, Dudek, Strzelec = 39,04
    Brak Dudka = Jonsson, Hampel, Pepe, Davidsson/Jabłoński, MBJ, Strzelec, Perzyński = 39,75/39,3

    Wychodzi na to, że jak zrobi się miejsce dla MBJ to od razu zrobi się miejsce dla Strzelca. Nie to,że jestem tam jakimś wielkim fanem Strzelca Ale jak coś, to na chwilę obecną jest pewniejszy od naszej szkółki. A jak Perzyński/Zgardziński będą lepsi to tylko się cieszyć.
    Szkoda, ze wrzucasz MBJ do skladu zamiast Saszki.

  29. Powrót do góry    #2638
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Szkoda, ze wrzucasz MBJ do skladu zamiast Saszki.
    Saszki w 2013 u nas nie będzie i temat zamknięty. Sprawa z Pieszczkiem się rypła i uważam że sfp ma rację, Strzelec powinien zostać u nas. nie ma żadnych przeszkód żeby regularnie startował w I lidze z wypożyczenia. Musimy mieć jakieś zabezpieczenie a wzmacnianie konkurencji nie ma sensu. Jeszcze Bydgoszcz potrafiłem zrozumieć, bo to nie jest zagrożenie ale Czewa owszem.

  30. Powrót do góry    #2639
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Szkoda, ze wrzucasz MBJ do skladu zamiast Saszki.
    MBJ jest naszym zawodnikiem, Saszka na wypożyczeniu. Jakiś czas temu proponowałem Saszkę w roli takiej w jakiej jest teraz MBJ, to było NIE Od początku temat Saszy jako zawodnika oczekującego był kytykowany, ponoc sam zawodnik na to nie poszedł.
    A więc jedziemy dalej.
    Skoro ktoś jest fanem Saszki to nie widzę przeciwskazań, aby trzymał kciuki za MBJ, charakterystyka obu zawodników jest bardzo zbliżona.

    Pozdro

    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Strzelec powinien zostać u nas. nie ma żadnych przeszkód żeby regularnie startował w I lidze z wypożyczenia.
    Właśnie, że ponoć są przeszkody, czyli KSM Strzelca. Ale można mu załatwić inne, zagraniczne ligi. Na chwilę obecną jak król polowania przestrzelił się z dwoma zawodnikami (Pieszczek, junior z Leszna) to nie widzę sensu aby oddawać Strzelca.

    EDIT:
    T_zg, jeszcze a propos MBJ:

    IMŚJ:

    Lonigo:
    4. Mikkel Bech Jensen (Dania) - 11+2 (1,2,3,2,3)
    11. Aleksandr Łoktajew (Ukraina) - 6 (1,0,0,3,2)

    Lendava:
    2. Mikkel Bech Jensen (Dania) - 12 (2,2,2,3,3)
    8. Aleksandr Łoktajew (Ukraina) - 8 (1,0,3,3,1)

    Coventry:
    3. Mikkel Bech Jensen (Dania) - 11 (3,2,3,3,0)
    Saszy brak

    Tarnów
    5. Aleksandr Łoktajew - 10 (1,3,3,2,1)
    12. Mikkel B. Jensen - 6 (2,1,2,d,1)

    Pardubice
    3. Aleksandr Łoktajew (Ukraina) - 13+2 (2,3,3,3,2)
    4. Mikkel Bech Jensen (Dania) - 11 (3,2,2,3,1)

    Bahia Blanca
    4. Mikkel Bech Jensen (Dania) - 11 (3,2,0,3,3)
    Saszy brak

    Bahia Blanca
    3. Mikkel B. Jensen (Dania) - 13+2 (2,3,3,2,3)

    SWC:
    MBJ w Bydgoszczy w półfinale klepnął Golloba, G.Łagutę i Walaska, gdzie wynik był na styk. W finale SWC klepnął G.Łagutę, Holdera.
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 29-12-2012 o 21:40

  31. Powrót do góry    #2640
    Stały bywalec Awatar lugen
    Dołączył
    17-06-2009
    Postów
    1,162
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 248 w 94 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Właśnie, że ponoć są przeszkody, czyli KSM Strzelca.
    A co na to zapisy regulaminowe?


    Art 246.
    8. Start zawodnika w charakterze „gościa” do meczu DM I Ligi, DM II Ligi nie jest dopuszczalny w przypadku meczów barażowych. „Gość” - jeden w składzie drużyny - może wystąpić:
    a) pod numerem startowym przeznaczonym dla zawodnika młodzieżowego i musi być krajowym zawodnikiem młodzieżowym, który:
    - nie startuje w danym sezonie w tej samej klasie rozgrywkowej co klub, barw którego będzie bronił jako „gość”, włączając w to wypożyczenie,
    - nie był finalistą IMŚJ, IMEJ, DMŚJ oraz DMEJ w sezonie poprzednim.
    b) pod numerem startowym nie przeznaczonym dla zawodnika młodzieżowego i musi być zawodnikiem krajowym posiadającym KSM nie większą niż 3.50 dla ligi, w której będzie występował w jako „gość”.


    Ano otwarta droga Nie ma absolutnie żadnych przeszkód aby Strzelec jeździł na pozycji juniorskiej jako gość w jakimś pierwszo bądź drugoligowym klubie.

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lugen za jego przydatny post!

    sfp (29-12-2012)

  33. Powrót do góry    #2641
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez lugen Zobacz posta
    A co na to zapisy regulaminowe?
    Dzięki Lugen, o tym nie wiedziałem A więc zagadka przynależności klubowej Strzelca 2013 chyba została rozwiązana

    Pozdrawiam

  34. Powrót do góry    #2642
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Dzięki Lugen, o tym nie wiedziałem A więc zagadka przynależności klubowej Strzelca 2013 chyba została rozwiązana

    Pozdrawiam
    Oby. Jeśli Robert puści go do Częstochowy to będzie frajerem.

  35. Powrót do góry    #2643
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez lugen Zobacz posta
    A co na to zapisy regulaminowe?


    Art 246.
    8. Start zawodnika w charakterze „gościa” do meczu DM I Ligi, DM II Ligi nie jest dopuszczalny w przypadku meczów barażowych. „Gość” - jeden w składzie drużyny - może wystąpić:
    a) pod numerem startowym przeznaczonym dla zawodnika młodzieżowego i musi być krajowym zawodnikiem młodzieżowym, który:
    - nie startuje w danym sezonie w tej samej klasie rozgrywkowej co klub, barw którego będzie bronił jako „gość”, włączając w to wypożyczenie,
    - nie był finalistą IMŚJ, IMEJ, DMŚJ oraz DMEJ w sezonie poprzednim.
    b) pod numerem startowym nie przeznaczonym dla zawodnika młodzieżowego i musi być zawodnikiem krajowym posiadającym KSM nie większą niż 3.50 dla ligi, w której będzie występował w jako „gość”.


    Ano otwarta droga Nie ma absolutnie żadnych przeszkód aby Strzelec jeździł na pozycji juniorskiej jako gość w jakimś pierwszo bądź drugoligowym klubie.
    Czyli wychodzi na to, że taki Gdańsk mógł się z nami dogadać. I wilk byłby syty i owca cała.
    Cóż, chytry dwa razy traci.

  36. Powrót do góry    #2644
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Oby. Jeśli Robert puści go do Częstochowy to będzie frajerem.
    Dokładnie, Strzelec powinien zostać, w razie odpukać kontuzji Dudiego , leżymy. W razie wskoczenia MBJ też może śmigać. Pewnie Dowhanik inaczej to widział , bo liczył ,że uda się pozyskać jakiegoś juniora.

    Ale , czy teraz będzie w stanie się wycofać z wypożyczeniem Strzelca? Roguś mógł przemyśleć dobrze sprawę, bo by się przydał ale jemu chyba co innego w głowie niż speedway

  37. Powrót do góry    #2645
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Czyli wychodzi na to, że taki Gdańsk mógł się z nami dogadać. I wilk byłby syty i owca cała.
    Cóż, chytry dwa razy traci.
    Mógł, Sasza miał pójść do nich w zamian za młodego który byłby do nich wypożyczany a u nas pojechałby w play offach i w meczach niekolidujących z Wybrzeżem. Ale papcio zażyczył sobie za podpis syna tyle kasy, że mu podziękowano i dogadano się z Bydgoszczą, która przynajmniej sensownie zapłaciła za wypożyczenie. W sumie to najwięcej straciło Wybrzeże, bo my na szczęście mamy Strzelca, którego w takim układzie nie wolno nikomu oddawać. Jedziemy o majstra i nie można pokpić takiej sprawy.

  38. Powrót do góry    #2646
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Mógł, Sasza miał pójść do nich w zamian za młodego który byłby do nich wypożyczany a u nas pojechałby w play offach i w meczach niekolidujących z Wybrzeżem. Ale papcio zażyczył sobie za podpis syna tyle kasy, że mu podziękowano i dogadano się z Bydgoszczą, która przynajmniej sensownie zapłaciła za wypożyczenie. W sumie to najwięcej straciło Wybrzeże, bo my na szczęście mamy Strzelca, którego w takim układzie nie wolno nikomu oddawać. Jedziemy o majstra i nie można pokpić takiej sprawy.
    Trochę to zagmatwane, ale logiczne.
    Szkoda, że tak się nie stało ale trzeba być dobrej myśli. Mam nadzieję, że Alex/Remik zaskoczą i będzie dobrze.

  39. Powrót do góry    #2647
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Mógł, Sasza miał pójść do nich w zamian za młodego który byłby do nich wypożyczany a u nas pojechałby w play offach i w meczach niekolidujących z Wybrzeżem. Ale papcio zażyczył sobie za podpis syna tyle kasy, że mu podziękowano i dogadano się z Bydgoszczą, która przynajmniej sensownie zapłaciła za wypożyczenie. W sumie to najwięcej straciło Wybrzeże, bo my na szczęście mamy Strzelca, którego w takim układzie nie wolno nikomu oddawać. Jedziemy o majstra i nie można pokpić takiej sprawy.

    Nie masz pojęcia o czym piszesz....

    Nie było mowy z Saszy strony o jezdzie w 1 lidze , nie chodziło o kase.
    JESTEŚMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZ FALUBAZ GRA...

  40. Powrót do góry    #2648
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez KS_FALUBAZ Zobacz posta
    Nie masz pojęcia o czym piszesz....

    Nie było mowy z Saszy strony o jezdzie w 1 lidze , nie chodziło o kase.
    Było w planach klubu. Gdyby opcja z Pieszczkiem wypaliła to Roberto przekonałby Saszę, o to akurat jestem spokojny. Może dobrze, że nic z tego wyszło bo Sasza pojeździ w ekstralidze a Zgardziński wypali. Oby, bo inaczej tytułu nie będzie.

  41. Powrót do góry    #2649
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Dokładnie , klub tak planował pod siebie , ale Sasza nawet przez chwile nie brał takiej opcji a to wiem na 100% i o kasie nawet nie rozmawiali
    JESTEŚMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZ FALUBAZ GRA...

  42. Powrót do góry    #2650
    Użytkownik Awatar nierobmitego
    Dołączył
    24-12-2009
    Postów
    322
    Kliknij i podziękuj
    7
    Podziękowania: 11 w 6 postach
    Chcialem sobie wejsc na strone Jarka a tam zonk

    Strona w przebudowie podobno ma byc duzo myszek i zolto bialo zielona strona

    http://www.hampelracing.com/
    Wiara czyni cuda...

  43. Powrót do góry    #2651
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,421
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Normalna sprawa wszystko na jego stronie trzeba prze meblować Pewnie sponsorzy nowi jego znani będą 13 stycznia takie ja mam info To teraz sylwester a potem już z górki oby do 1 kwietnia

  44. Powrót do góry    #2652
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Dlatego wydaje mi sie ze Saszy u nas juz nie zobaczymy chyba ze jest cos o czym nie wiemy,mialbyc podpisamy jakis aneks czy co..cisza,Mysle ze zadomowi sie w Bydzi na dluzej

  45. Powrót do góry    #2653
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    Dlatego wydaje mi sie ze Saszy u nas juz nie zobaczymy chyba ze jest cos o czym nie wiemy,mialbyc podpisamy jakis aneks czy co..cisza,Mysle ze zadomowi sie w Bydzi na dluzej
    Więcej optymizmu , jest cały rok na pospisanie nowej umowy. Teraz byli zajęci transferami, przyjdzie czas na dogranie sprawy z Saszką.Chodzą słuchy, że być może na prezentacji zostanie coś ogłoszone w tej sprawie.

    Z Saszą stosunki klubu są dobre, także za wcześnie na mówienie ,że Sasza gdzieś tam zostanie. Za wcześnie na takie wnioski.

  46. Powrót do góry    #2654
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Panowie wiecej wiary teraz mamy dwoch prezesow to i sila przekonywania wieksza
    JESTEŚMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZ FALUBAZ GRA...

  47. Powrót do góry    #2655
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,416
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Cieślak wysyła Waszego prezesa do doktora!

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/33...olskiego-zuzla

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •