Strona 56 z 199 PierwszyPierwszy ... 646545556575866106156 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,476 do 2,520 z 8955

Wątek: FALUBAZ Zielona Góra 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2476
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Mysle, ze kontrakt z Sasza juz jest przedluzony, a zostanie to ogloszone 13 stycznia na prezentacji

    Kibicuje Saszy, ale z tym uwielbieniem zawodnika i placzem po jego wypozyczeniu to z lekka przesadzacie. Tak samo przesada dla mnie jest porownywanie talentu Saszy do talentu Kurmana.

    A jak Sasza okaze sie drugim Sajfutdinovem to tym lepiej dla Falubazu

    Dowhan zbudowal bardzo dobry sklad na sezon 2013 i 2014, a kto wie czy nie na 2015.
    Dla Ciebie wszystko jest przesada, nawet niechec do Golloba w Falubazie to tez przesada bo chetnie bys go tu widzial. Porownaj wyniki 18-letniego Kurmana (na I ligowych torach!) a wyniki 18-letniego Saszy i wtedy mow o przesadnym talencie... ale zapewniam Cie ze porownanie wypada na korzysc Loktaeva.

    Pozdro

  2. Powrót do góry    #2477
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez thengel Zobacz posta
    Dla Ciebie wszystko jest przesada, nawet niechec do Golloba w Falubazie to tez przesada bo chetnie bys go tu widzial. Porownaj wyniki 18-letniego Kurmana (na I ligowych torach!) a wyniki 18-letniego Saszy i wtedy mow o przesadnym talencie... ale zapewniam Cie ze porownanie wypada na korzysc Loktaeva.

    Pozdro
    Nie wszystko dla mnie jest przesada, ale to co napisalem wczesniej jest dla mnie przesada Porownujemy talent, a nie same wyniki na torze. Popatrz na to kto kiedy zaczynal przygode ze speedwayem, kiedy wsiadl na motor, kiedy zdal licencje i co robil z motocyklem na trasie. A to, ze chetnie widzialem sklad Pepe, Jonsson, Dudek, Sasza, Gollob przy KSM=41 nie zmienia faktu, ze wg mnie przesadzacie z jechaniem po Gollobie, praktycznie jako jedyni w Polsce.

    Pozdro
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 21-12-2012 o 14:16

  3. Powrót do góry    #2478
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2012
    Postów
    382
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 60 w 44 postach
    Sasza musi wiedziec i wie że jest w Falubazie po prostu potrzebny. To że został wypożyczony, to fakt, wielka szkoda, ale napewno większa by była gdyby miał siedzieć na ławie w Falubazie. A tak się chłopak rozwinie Sasza może mieć troche żalu, ale wierze że prezes mu to wynagrodzi.

    Niech mi ktoś wkońcu powie do kiedy Sasza ma ważny kontrakt? Ktoś gdzieś podawał link że Sasza podpisal w 2009 roku na 5 lat, a gdzie indziej znowu czytam że po tym sezonie koniec, to jak to wkoncu jest?

  4. Powrót do góry    #2479
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Nie wszystko dla mnie jest przesada, ale to co napisalem wczesniej jest dla mnie przesada Porownujemy talent, a nie same wyniki na torze. Popatrz na to kto kiedy zaczynal przygode ze speedwayem, kiedy wsiadl na motor, kiedy zdal licencje i co robil z motocyklem na trasie. A to, ze chetnie widzialem sklad Pepe, Jonsson, Dudek, Sasza, Gollob przy KSM=41 nie zmienia faktu, ze wg mnie przesadzacie z jechaniem po Gollobie, praktycznie jako jedyni w Polsce.

    Pozdro
    Z tym Gollobem to Ty przesadzasz, nikt tu Ameryki nie ukryje jak powie, że ten osobnik jest w ZG bardzo nielubiany i mało szanowany. Są oczywiście i pewnie jego wielbiciele a jest ich zapewne niewielu.

  5. Powrót do góry    #2480
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Popieram sfp w tym, że Kurmański miał większy talent od Łoktajewa.
    Wyników może nie miał tak dobrych (nie wiem, nie sprawdzałem), ale na pewno lepiej panował nad motocyklem.
    Jedyny, poza Gollobem, który TAK wchodził w wiraż...

  6. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi AlterEgo za jego przydatny post!

    Eneasz (22-12-2012), dzemba_zg (21-12-2012), kiki (21-12-2012)

  7. Powrót do góry    #2481
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez jan kowalski Zobacz posta
    Sasza musi wiedziec i wie że jest w Falubazie po prostu potrzebny. To że został wypożyczony, to fakt, wielka szkoda, ale napewno większa by była gdyby miał siedzieć na ławie w Falubazie. A tak się chłopak rozwinie Sasza może mieć troche żalu, ale wierze że prezes mu to wynagrodzi.

    Niech mi ktoś wkońcu powie do kiedy Sasza ma ważny kontrakt? Ktoś gdzieś podawał link że Sasza podpisal w 2009 roku na 5 lat, a gdzie indziej znowu czytam że po tym sezonie koniec, to jak to wkoncu jest?
    Sasza powinien zrozumieć że jest w Falubazie potrzebny ale Zenon musiał spełnić swoje życiowe marzenie.Już leżąc w kołysce mama podawała mu cmoczek a on ciągle wołał Jarek Hampel.Saszka na pewno to zrozumie

  8. Powrót do góry    #2482
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Nie wszystko dla mnie jest przesada, ale to co napisalem wczesniej jest dla mnie przesada Porownujemy talent, a nie same wyniki na torze. Popatrz na to kto kiedy zaczynal przygode ze speedwayem, kiedy wsiadl na motor, kiedy zdal licencje i co robil z motocyklem na trasie. A to, ze chetnie widzialem sklad Pepe, Jonsson, Dudek, Sasza, Gollob przy KSM=41 nie zmienia faktu, ze wg mnie przesadzacie z jechaniem po Gollobie, praktycznie jako jedyni w Polsce.

    Pozdro
    Szczególną miłość okazano mu w Toruniu, gdzie kibice protestowali przeciwko podpisaniu z nim kontraktu.

    Włodarze Apatora, tak bardzo obawiali się okazywania miłości Gollobowi przez swoich kibiców i dziennikarzy, że postanowili podpisać z nim kontrakt nie zapraszając ich na konferencję.

    Ot taka miłość

  9. Powrót do góry    #2483
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,474
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,651 w 2,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez jan kowalski Zobacz posta
    Niech mi ktoś wkońcu powie do kiedy Sasza ma ważny kontrakt? Ktoś gdzieś podawał link że Sasza podpisal w 2009 roku na 5 lat, a gdzie indziej znowu czytam że po tym sezonie koniec, to jak to wkoncu jest?
    Sasza przedłużył/przedłuży kontrakt na lata 2014-2015. Zostanie to ogłoszone na prezentacji zespołu. Pare piekarni tak donosi

  10. Powrót do góry    #2484
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    http://www.falubaz.com/Szlaka/Faluba...Hampelem-video

    Dowhan podjarany ,że hoho

    Nie w Warszawce , nie w blasku fleszy tylko w szkole między dziećmi

    Proponuje się wsuchać szczególnie tym, co wierzyli w brednie Dariusza O. Co niektórzy pewnie i ta nie uwierzą w słowa Hampela i Dowhana, że to co wypisywał Darek O. były bredniami.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 21-12-2012 o 14:39

  11. Powrót do góry    #2485
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2012
    Postów
    382
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 60 w 44 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Sasza przedłużył/przedłuży kontrakt na lata 2014-2015. Zostanie to ogłoszone na prezentacji zespołu. Pare piekarni tak donosi
    i oby było tak jak mówisz

    To w 2014 będzie problem z seniorami

  12. Powrót do góry    #2486
    Stały bywalec Awatar adambe
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    795
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 171 w 81 postach
    Cytat Zamieszczone przez jan kowalski Zobacz posta

    Niech mi ktoś wkońcu powie do kiedy Sasza ma ważny kontrakt? Ktoś gdzieś podawał link że Sasza podpisal w 2009 roku na 5 lat, a gdzie indziej znowu czytam że po tym sezonie koniec, to jak to wkoncu jest?
    to by się zgadzało.Jak podpisał w 2009 na 5 lat to w 2013r. mija 5 lat.

  13. Powrót do góry    #2487
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Wstydźcie się, którzy najeżdżaliście na Dowhana
    http://zielonagora.gazeta.pl/zielona...no_w_domu.html

  14. Powrót do góry    #2488
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,415
    Kliknij i podziękuj
    264
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Tak dziwnie jest wiedziałem o tym o dawna że Hampel jest Falubazowni nie które pismaki powinni strać prace za te swoje brednie pisałem parę dni temu że w klubie nie było tematu powrotu Herbiego Mamy to co nam brakowało w sezonie 2012 CzyliLidera na lata pa






    edithttp://rzg.info.pl/radio-zielona-gor...n-z-falubazem/


    To dla nie których bajkopisarzy Jarek od bardzo dawna z nami dogadany ..
    Ostatnio edytowane przez kiki ; 21-12-2012 o 15:28

  15. Powrót do góry    #2489
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez jan kowalski Zobacz posta
    To w 2014 będzie problem z seniorami
    Jaki znów problem...?

    Jonsson
    Dudek
    Hampel
    Łoktajew
    Protasiewicz

    Strzelec
    Perzyński
    Zgardziński



    plus ci z całej Polski, którzy cały czas będą senatorowi n*********ć na telefon

  16. Powrót do góry    #2490
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2012
    Postów
    382
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 60 w 44 postach
    jest jeszcze Jensen ktory docelowo ma jezdzic w 2014. Faktycznie, zle policzylem adambe

  17. Powrót do góry    #2491
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Pisałem, że nie ma opcji Hampela w Bydgoszczy i jest od dawna dogadany w ZG to niektórzy nie wierzyli. A przy okazji to po tym newsie można chyba zakończyć temat pt "czy Ostafiński ma wiarygodnych informatorów".
    TeamLindgren

  18. Powrót do góry    #2492
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Sorry, ale MBJ ma być żelaznym rezerwowym

  19. Powrót do góry    #2493
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,474
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,651 w 2,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta
    Wstydźcie się, którzy najeżdżaliście na Dowhana
    http://zielonagora.gazeta.pl/zielona...no_w_domu.html
    Aż łezkę uroniłem

    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    Tak dziwnie jest wiedziałem o tym o dawna że Hampel jest Falubazowni
    Otrzymujesz order naczelnego proroka SB.

  20. Powrót do góry    #2494
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta
    Sorry, ale MBJ ma być żelaznym rezerwowym
    Szkoda ,że nie mamy drugiego pewniejszego juniora, w razie jakiejś kontuzji Dudiego troche lipa, choć wtedy może MBJ wskoczyć na seniorke za Jabola czy Jonasa, a na juniorkę jakiś nieopierzony junior.

  21. Powrót do góry    #2495
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,474
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,651 w 2,164 postach
    A mi sie wydaje, ze sezon 2014 bedzie :

    AJ
    Dudek
    Hampel
    MBJ
    Pepe

    Sasza
    Junior

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    dzemba_zg (21-12-2012)

  23. Powrót do góry    #2496
    Użytkownik
    Dołączył
    30-10-2012
    Postów
    382
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 60 w 44 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    A mi sie wydaje, ze sezon 2014 bedzie :

    AJ
    Dudek
    Hampel
    MBJ
    Pepe

    Sasza
    Junior
    i tak komus nie bedzie pasowalo bo wtedy Sasza ma trzy starty, troche mało jak na takiego kozaka

  24. Powrót do góry    #2497
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,474
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,651 w 2,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez jan kowalski Zobacz posta
    i tak komus nie bedzie pasowalo bo wtedy Sasza ma trzy starty, troche mało jak na takiego kozaka

    Zawsze jesli w 2 pierwszych startach machnie 3,3 moze wskoczyc np za słabszego MBJ lub kogos innego.

  25. Powrót do góry    #2498
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,415
    Kliknij i podziękuj
    264
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Aż łezkę uroniłem



    Otrzymujesz order naczelnego proroka SB.

    Już tam
    proroka

    Mam dobrych informatorów a Kto co . Co i kiedy mało istotne w tej chwili Sam w to info nie wierzyłem jak się dowiedziałem trochę sianka przegrałem ..Tak bywa


    Tak jak pisałem było trzeba ogłosić to 2 grudnia i mieć teraz sprzedanych 1 tys karnetów jak nie lepiej Zobaczymy może się mylę Oby do marca
    Ostatnio edytowane przez kiki ; 21-12-2012 o 17:12

  26. Powrót do góry    #2499
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,427
    Kliknij i podziękuj
    4,449
    Podziękowania: 1,706 w 1,012 postach
    "Menadżer bydgoskiego klubu, Jerzy Kanclerz przekonuje, że nie rozmawiał z Hampelem o jego ewentualnych startach w Polonii. - Mówiłem o dwóch panach na literkę "H", którzy będą startowali w dwóch klubach. Chodziło tutaj o Polonię Bydgoszcz i Betard Spartę Wrocław i taka informacja poszła. Chcę jednak powiedzieć, że zarówno ja, jak i prezes Jarosław Deresiński nie rozmawialiśmy z Jarosławem Hampelem. "

    Mówiłem, że Dowhan się bawi Waszym kosztem.

  27. Powrót do góry    #2500
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,474
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,651 w 2,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    "Menadżer bydgoskiego klubu, Jerzy Kanclerz przekonuje, że nie rozmawiał z Hampelem o jego ewentualnych startach w Polonii. - Mówiłem o dwóch panach na literkę "H", którzy będą startowali w dwóch klubach. Chodziło tutaj o Polonię Bydgoszcz i Betard Spartę Wrocław i taka informacja poszła. Chcę jednak powiedzieć, że zarówno ja, jak i prezes Jarosław Deresiński nie rozmawialiśmy z Jarosławem Hampelem. "

    Mówiłem, że Dowhan się bawi Waszym kosztem.
    Ja od poczatku mowilem, ze Ostafinski do pajac.

  28. Powrót do góry    #2501
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    "Menadżer bydgoskiego klubu, Jerzy Kanclerz przekonuje, że nie rozmawiał z Hampelem o jego ewentualnych startach w Polonii. - Mówiłem o dwóch panach na literkę "H", którzy będą startowali w dwóch klubach. Chodziło tutaj o Polonię Bydgoszcz i Betard Spartę Wrocław i taka informacja poszła. Chcę jednak powiedzieć, że zarówno ja, jak i prezes Jarosław Deresiński nie rozmawialiśmy z Jarosławem Hampelem. "

    Mówiłem, że Dowhan się bawi Waszym kosztem.
    Kpi, nie kpi?! Ważne ,że już ta saga się skończyła. Tym samym, zrobi się troche spokojniej, i pewien bloger już nie będzie grał pierwszoplanowej roli w speedwayu, i siał fermentu

  29. Powrót do góry    #2502
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2004
    Postów
    622
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 185 w 103 postach
    Koniec łowów.
    Kończy się tegoroczne polowanie na żużlowców, zwierzyna leży pokotem i czas na wybór króla polowania. Moim zdaniem składy wzmocniło pięć zespołów, a kolejność w „tabeli myśliwych” wraz z uzasadnieniem przedstawiam poniżej.
    1. Częstochowa.
    Duet Emil, MJJ stanowi zdecydowanie większą siłę rażenia od pary Nermark, Bjerre. Holta nawet w słabiutkiej tegorocznej formie jest skuteczniejszy od Zengoty, a przecież częstochowscy kibice liczą na obudzenie się Ryśka. Osobiście nie bardzo w to wierzę, ale gorzej też nie pojedzie. Zespół z Częstochowy najbardziej się wzmocnił w okresie transferowym, choć nie wiadomo czy wystarczy to do walki o najwyższe cele.
    2. Rzeszów.
    Słabnący Crump i słabi Kuciapa z Kylmakorpim zastąpieni zostali dobrą parą Pedersen i Pavlic. Skład Stali uzupełnieni Lampart, który niekoniecznie musi spełniać funkcję plastrona. Po znacznym wzmocnieniu zespół z pewnością ma potencjał na walkę o miejsce w PO.
    3. Bydgoszcz.
    Hancock to skuteczność zbliżona do Emila, a Loktajew z Anderssenem są lepsi od Gapy i Artioma. Ponadto zespół dysponuje dwójką dobrych juniorów, których dalszy rozwój jest dość prawdopodobny. Z drugiej strony nie można wykluczyć, że obniżka formy Hancocka w drugiej części sezonu jest już trendem stałym. Nie wróżę Bydgoszczanom walki o medale, ale z utrzymaniem powinni sobie poradzić.
    4. Toruń.
    Największy problem miałem z oceną siły Apatora po spektakularnym transferze. Gdyby zawodnicy utrzymali tegoroczną formę, to zastąpienie Miedzińskiego Gollobem jest niewielkim wzmocnieniem zespołu, natomiast odsunięcie Warda od składu jest wręcz osłabieniem. Ponadto nadal pozostaje konieczność wystawiania do składu plastrona drugiej kategorii, a zmiana na juniora nie gwarantuje sukcesu. Bez Golloba Toruń też byłby jednym z kandydatów do medali. Z wielu stron słyszę o odrodzeniu się Golloba w przyszłorocznym sezonie i może tak będzie, nie da się jednak wykluczyć dalszego spadku jego formy.
    5. Zielona Góra.
    Niezbyt duże wzmocnienie Falubazu, gdyż doceniając klasę Hampelka wiemy, że w każdym ze spotkań będą musieli jeździć Davidsson i Jabłoński. O ile ten pierwszy może jeździć lepiej, w drugiego nie bardzo wierzę. Miłośnikom talentu Jabłońskiego polecam obejrzenie powtórki rewanżowego półfinału z Gorzowem. Walczyć o medale pewnie w przyszłym sezonie zespół Falubazu będzie, ale z jakim skutkiem tego nikt nie wie. A tylko duży sukces sportowy jest w stanie zrekompensować rozgoryczenie zielonogórskich kibiców po odsunięciu Saszki od zespołu.

    Z pozostałych zespołów Leszno nie zmieniło swojego papierowego potencjału, osłabiły się Tarnów i Wrocław, zdemolowany został natomiast Gorzów. Z jedynej w tegorocznych rozgrywkach drużyny bez słabych punktów pozostał zespół, dla którego zajęcie 7-go miejsca w przyszłorocznych rozgrywkach nie będzie łatwe, a po dzisiejszych wieściach z Bydgoszczy nawet dość trudne.

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kibic_2005 za jego przydatny post!

    lemur6666 (21-12-2012)

  31. Powrót do góry    #2503
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Jakwyscie tego Saszki nie zmiescili.KSM ma niższy od Jabola

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/329809/jerzy-kanclerz-o-wzmocnieniach-polonii

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    Bloniek (21-12-2012)

  33. Powrót do góry    #2504
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,320
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    Kibic 2005 - królem polowania jest Lonia Bydgoszcz
    Za jednego lidera ściągnęła dwóch !!!
    IN PROTAS I TRUST !!!

  34. Powrót do góry    #2505
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez ciesiel Zobacz posta
    Kibic 2005 - królem polowania jest Lonia Bydgoszcz
    Za jednego lidera ściągnęła dwóch !!!

    Oni w dwa tygodnie pozbierali skład,i to z tego co zostało po zakupach innych, i mają niezłą paczke nawet Taki okres transferowy, nie powtórzy się już szybko

    Żeby taki Herbi ostatni był kontraktowany, bo nie mogł klubu znależć?!
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 21-12-2012 o 18:31

  35. Powrót do góry    #2506
    Użytkownik Awatar Bloniek
    Dołączył
    10-09-2012
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Jakwyscie tego Saszki nie zmiescili.KSM ma niższy od Jabola

    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/329809/jerzy-kanclerz-o-wzmocnieniach-polonii
    wygląda na to, że Robert pomylił się w obliczeniach

  36. Powrót do góry    #2507
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,685
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Bydgoszcz to powinna Dowhana po stopach całować
    Nie dość że wypożyczył im świetnie rokującego walczaka, to jeszcze zgodził się za niego płacić i jeszcze pozwolił jechać w meczu z drużyną z której przyszedł.
    Nagroda fair-play jak nic

    A swoją drogą, dobry manewr z tym wypożyczeniem. Jak jeszcze przedłużą kontrakt z Saszką do 2015 to w 2014 demolujemy ligę

  37. Powrót do góry    #2508
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    Bydgoszcz to powinna Dowhana po stopach całować
    Nie dość że wypożyczył im świetnie rokującego walczaka, to jeszcze zgodził się za niego płacić i jeszcze pozwolił jechać w meczu z drużyną z której przyszedł.
    Nagroda fair-play jak nic

    A swoją drogą, dobry manewr z tym wypożyczeniem. Jak jeszcze przedłużą kontrakt z Saszką do 2015 to w 2014 demolujemy ligę
    I tak potem powiedzą, że Dowhan to ***. Tak to z nimi już jest.
    Swoją drogą to nie powinien się na to zgodzić, gdyż nigdy nie wiadomo jak się sezon potoczy a każdy punkt będzie ważny w obliczu walki o PO.

  38. Powrót do góry    #2509
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Swoją drogą to nie powinien się na to zgodzić, gdyż nigdy nie wiadomo jak się sezon potoczy a każdy punkt będzie ważny w obliczu walki o PO.
    Hmm, dla nas może to być punkt na miarę PO a dla Bydzi na miarę być albo nie być w SE
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #2510
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,474
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,651 w 2,164 postach
    602685_472038806165085_1366838425_n.jpg

    Powodzenia Alex w przyszlym roku...

  40. Powrót do góry    #2511
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,556
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Swoją drogą to nie powinien się na to zgodzić, gdyż nigdy nie wiadomo jak się sezon potoczy a każdy punkt będzie ważny w obliczu walki o PO.
    Ja bym pozwolił Saszce jechać w Zielonej, ale w Bydzi to już nie...

  41. Powrót do góry    #2512
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Jakoś to trzeba przepękać, wiadomo coś o juniorce? Ktoś jeszcze na celowniku, czy jedziemy swoimi?

  42. Powrót do góry    #2513
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    565
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Jakoś to trzeba przepękać, wiadomo coś o juniorce? Ktoś jeszcze na celowniku, czy jedziemy swoimi?
    Mówiło się o Pieszczeku, ostatnio mówił że ma propozycje i niedługo podejmie decyzję ale nie wierzę w jego starty w Falubazie. Raczej nic szczególnego nie mamy się co spodziewać, drugi junior słaby, ale młodzi niech sie uczą.

    Hampel jest, jest dobrze, nie byłoby go to byłoby jeszcze lepiej.

    Co do piszących o słabości Falubazu, dziurach. Hahah już trzęsą portkami jak wpadnie falubaz z mega 4: Jonsson, Pepe, Hampel, Dudek i wspartymi dobrze przygotowanymi do sezonu Jabłońskim i Davidssonem Już klub się o ostatnią dwójke zatroszczy i dobrze przygotowani zdobędą trochę pkt, pomagając w wygraniu DMP 2013. Najwięksi rywale to zdecydowanie Toruń i Czewa, myślę że ta trójka rozda medale a ostatni w PO będzie Rzeszów

    Bójcie się i trzęście portkami przez Falubazem Już niedługo będziecie mogli podziwiać magię Falubazu z Jarkiem

  43. Powrót do góry    #2514
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2008
    Postów
    393
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Jedziemy raczej ze Zgardzinskim . To jest Talent tak jak powiedział Dowhan . Strzelec i Rogowski też kiedyś byli talentami .

  44. Powrót do góry    #2515
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta
    Popieram sfp w tym, że Kurmański miał większy talent od Łoktajewa.
    Wyników może nie miał tak dobrych (nie wiem, nie sprawdzałem), ale na pewno lepiej panował nad motocyklem.
    Jedyny, poza Gollobem, który TAK wchodził w wiraż...
    Rozmawiamy tu o 18-to latku a wy patrzycie przez pryzmat calej kariery Kurmana i wielu jego szarz i wyscigow. Zaloze sie ze Saszka tez bedzie mial spektakularne akcje, w wieku 20-22 lat jak Kurman. Ma jeszcze sporo czasu. Niemniej wynikami swojego rownolatka Kurmana bije na glowe, do tego musze dodac ze ja nigdzie nie powiedzialem ze ma wiekszy talent od Kurmanskiego ale ze talentem do speedwaya mi go przypomina, a to roznica.

  45. Powrót do góry    #2516
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Dzisiaj był na SF wywiad z Pieszczkiem, który raczej nie pozostawił złudzeń gdzie będzie jeździł w kolejnym sezonie.
    Ja tam wolę, aby stawiać na naszego zielonogórskiego juniora na własnej krwi wyhodowanego, a nie jakiegoś konia trojańskiego.

  46. Powrót do góry    #2517
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,474
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,651 w 2,164 postach
    "For the 3rd straight year Greg will be trying to lead his team to Polish Gold after previous glory with Zielona Gora and Tarnow." Zawsze lubilem Grega za jego poczucie humoru


    http://www.greghancock.com/

  47. Powrót do góry    #2518
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Dzisiaj był na SF wywiad z Pieszczkiem, który raczej nie pozostawił złudzeń gdzie będzie jeździł w kolejnym sezonie.
    Ja tam wolę, aby stawiać na naszego zielonogórskiego juniora na własnej krwi wyhodowanego, a nie jakiegoś konia trojańskiego.
    To trzeba jechać swoimi, nie ma co się na siłę szarpać o Pieszczków itp. Ten sezon jeszcze nie bedzie pełnej mocy.

    Alex Zgardziński się rozjezdzi, i w nastepnym sezonie będzie gotów.

    Oby bez kontuzji, i myśle ,że taki Alex da nam nieraz powód do radości.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 21-12-2012 o 23:04

  48. Powrót do góry    #2519
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    "For the 3rd straight year Greg will be trying to lead his team to Polish Gold after previous glory with Zielona Gora and Tarnow." Zawsze lubilem Grega za jego poczucie humoru


    http://www.greghancock.com/
    Biedny Greg, jak On się rozczaruję.

    Jedyną pociechą jest fakt, że "zaopiekuje" się Saszką, co wyjdzie naszemu rakietiorowi tylko na korzyść

  49. Powrót do góry    #2520
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,415
    Kliknij i podziękuj
    264
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Niemniej wynikami swojego rownolatka Kurmana bije na glowe

    Dobre zdaje się ze Kurmanek w jego wieku robił już cuda na torze ...


    Sasza fajny talent za rok wróci i gitara tylko żeby nie był Polakiem nie przeginajmy ..
    Ostatnio edytowane przez kiki ; 21-12-2012 o 23:09

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •