Strona 51 z 199 PierwszyPierwszy ... 41495051525361101151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,251 do 2,295 z 8955

Wątek: FALUBAZ Zielona Góra 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2251
    Użytkownik Awatar idetamgdzieide
    Dołączył
    08-04-2007
    Postów
    123
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    W sumie jak tak oglądam ten filmik z konferencji, to nie wiem czy te uśmiechy i bujanie się Jankowskiego na lewo i prawo to efekt pełnego wyluzowania i świadomości, że wraz z kolegą po prezesowym fachu wodzą wszystkich za nos, czy raczej wynik nieprzespanej nocy i apogeum nerwówki? Są tu jacyś specjaliści z zakresu tików nerwowych tudzież mowy ciała?

    Pod poniższym linkiem nieznane, sensacyjne nagranie z przyjazdu Jarka do Wa-wy
    http://www.grapheine.com/bombaytv/st...0dd1c5a94.html

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi idetamgdzieide za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (18-12-2012)

  3. Powrót do góry    #2252
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez idetamgdzieide Zobacz posta
    W sumie jak tak oglądam ten filmik z konferencji, to nie wiem czy te uśmiechy i bujanie się Jankowskiego na lewo i prawo to efekt pełnego wyluzowania i świadomości, że wraz z kolegą po prezesowym fachu wodzą wszystkich za nos, czy raczej wynik nieprzespanej nocy i apogeum nerwówki? Są tu jacyś specjaliści z zakresu tików nerwowych tudzież mowy ciała?

    Pod poniższym linkiem nieznane, sensacyjne nagranie z przyjazdu Jarka do Wa-wy
    http://www.grapheine.com/bombaytv/st...0dd1c5a94.html

    Na swoje pytania na pewno uzyskasz odpowiedz pytając w klubie Tam rzecznik tylko czeka na takie pytania

    TE filmiki jak co roku, robią furore Saga musi trwać

  4. Powrót do góry    #2253
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,415
    Kliknij i podziękuj
    264
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Hampel wywiadu już udzielił 13 grudnia w ogólnopolskiej gazecie i mi to starczy Zawsze go lubiłem jest z rocznika tego samego co Kurman ba obaj byli w *****istych relacjach Dowhan wie o tym że Jarek może nam pomóc wywalczyć nie jeden medal DMP Dla mnie to jest czysta gra `ze strony klubu niby taki marketing mają .... Jak senatorowi nie wyszły negocjacje z Walasem to ogłosił to jeszcze w listopadzie po zeszło rocznych przygodach z ruskiem myślę że on ma Asa w rękawie Jak by tak nie było to Zengi dawno był by w Falubazie a nie w Lesznie Słysze od 2 miechów że budujemy skład na lat Herbi do tego nie pasuje za rok może zrobić to co Crump w tym roku Dowhan wygrał z Marta Hampela która jest milionerka a przegra z klubem który jest utrzymywany z miejskiego siana nie ja tego nie ogarniam

  5. Powrót do góry    #2254
    Stały bywalec Awatar adambe
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    795
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 171 w 81 postach
    Cytat Zamieszczone przez idetamgdzieide Zobacz posta
    W sumie jak tak oglądam ten filmik z konferencji, to nie wiem czy te uśmiechy i bujanie się Jankowskiego na lewo i prawo to efekt pełnego wyluzowania i świadomości, że wraz z kolegą po prezesowym fachu wodzą wszystkich za nos, czy raczej wynik nieprzespanej nocy i apogeum nerwówki? Są tu jacyś specjaliści z zakresu tików nerwowych tudzież mowy ciała?

    Pod poniższym linkiem nieznane, sensacyjne nagranie z przyjazdu Jarka do Wa-wy
    http://www.grapheine.com/bombaytv/st...0dd1c5a94.html


    ja tam jakimś specjalistą nie jestem, ale wydawało mi się że jak Kopernik mówił to mu nos się trochę wydłużał

  6. Powrót do góry    #2255
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,201
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    w tyfusowie już sobie gratulują Hampela czyli wam trzeba pogratulować Saszy. nie wiem kto lepiej na tym wyjdzie.

  7. Powrót do góry    #2256
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    565
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    w tyfusowie już sobie gratulują Hampela czyli wam trzeba pogratulować Saszy. nie wiem kto lepiej na tym wyjdzie.
    Jeśli zostanie Sasza to my, zdecydowanie tylko ogórek będzie do pary a nie Zengi i w tym największy problem będzie bunia i śmiech całego światka speedwayowego

  8. Powrót do góry    #2257
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    w tyfusowie już sobie gratulują Hampela czyli wam trzeba pogratulować Saszy. nie wiem kto lepiej na tym wyjdzie.
    Oni tam już sobie gratulowali wszystkich z czołówki światowej Bierz poprawkę na to, jak nie będzie Hampela to może Herbi, a jak nie to zostaje Sasza w podstawowym składzie.

    Hampela też nam gratulowali już wszyscy Bedzie to będzie, nie to nie. Na nim świat się nie kończy.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 18-12-2012 o 23:12

  9. Powrót do góry    #2258
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    W ten sposób można tłumaczyć dosłownie wszystko. Ale argumenty mało przekonywujące. Dlaczego ? Ano dlatego, ze teraz powinniśmy się obrazić na Dowhana, że mamy za mocną ekipę. AJ, Pepe, Dudek, Sasza, MBJ. I jeszcze bardziej powinniśmy się obrazić na niego, że chce nam ściągnąć Hampela. Przecież to chore. W dupskach się większości poprzewracało. Pd 5 lat zdarzyło sie nam zając 4 miejsce w DMP i jest problem To co, RD ma podpisać wszystko co mu Jarek podyktuje bo kibice chcieliby już mieć skład zaklepany. Czy tak ? Bo Kiki pisał już miesiąc temu, ze Hampel w Falubazie ? Czy was pogięło za przeproszeniem ?

    Takie jest życie, raz jest z górki raz pod górkę. I jeszcze raz napisze, ja w żadną Bydzię nie wierzę. Poczekamy i zobaczymy co będzie dalej. My nawet bez Hampela jesteśmy w stanie zakręcić się w okolicach 1/4. Od przyszłego sezonu będzie już z górki, nikt nam nie będzie liczył żadnego 0.04 KSM
    Mariusz spokojnie.Błędem Dowhana na pewno jest to że z nim w ogóle rozmawiałA jeśli już zaczął to trudno i trzeba się tego trzymać do końca.U Dowhana to tak trochę wygląda na zasadzie "Wielkie mam sny o wielkich zawodnikach" a potem jak wielki zawodnik się targuje to nagle Dowhan zaczyna myśleć o zdrowym rozsądku.Na co on liczył?Że wszyscy przylecą do niego jak do Władka,ustawią się w workach Jurandowych i będą czekać jak prze*****istość wielka zdecyduję się którego wybrać?To było pewne że z Hampelem nie będzie łatwo.Dworakowski nie pogonił by z Leszna bez powodu gościa który tam był bożyszczem uwielbianym przez kibiców. Nic się tragicznego nie stanie jeśli Hampela nie będzie.Rzecz w tym że jak rusek zakuma co go w trąbe robią już drugi rok to się może w końcu na Falubaz wypiąć i tego bym się bardziej obawiał.I tak bardzo dużo będzie zależało od postawy Davidssona i Jabłońskiego(z Hampelem czy bez) bo Jensen i tak z Łoktajewem nie pojedzie.

  10. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi RUSTY za jego przydatny post!

    darsen (18-12-2012), kiki (18-12-2012)

  11. Powrót do góry    #2259
    Zaawansowany
    Dołączył
    30-03-2002
    Postów
    1,726
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 42 w 21 postach
    Spoko. Przecież w naszym klubie i tak, co się nie zdarzy, zaprezentują jaki wielki sukces działaczy

    I. Będzie Hampel - wiadomo, zawodnik z czołówki, według wielu najlepszy polski żużlowiec, bla bla bla. Tego zalążek już nawet mieliśmy.

    II. Nie będzie Hampela, zostanie Sasza - w tym przypadku z kolei będzie, że wprawdzie można było zakontraktować naprawdę grubego zwierza, ale wtedy ulubieniec kibiców, Sasza, nie miałby miejsca w składzie, więc jako klub, w którym liczą się prawdziwe wartości, jak przywiązanie do barw, bla bla bla, postanowiliśmy zostawić Saszę.

    Oczywiście, będę się cieszył, gdy Sasza zostanie. Cieszyłbym się jednak bardziej, gdyby obok Saszy w składzie był Zengota, a nie plastron. Ale co się nie stanie - i tak w klubie odtrąbią sukces

  12. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi aszotek za jego przydatny post!

    chloroform (19-12-2012), ciesiel (19-12-2012)

  13. Powrót do góry    #2260
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Zeszłoroczne szopki z Holtą i Łagutą jakoś zostały przełknięte, ale drugi raz to będzie przegięcie. Cholera wie, jak się skończy - oby dobrze dla Dowhana, bo przecież każdemu zależy na dobrze klubu, tym niemniej, jak się sprawa ********* po raz kolejny, Robert wyjdzie na większego fachowca od wszędzie wyśmiewanej za kontrakty Marty z Rzeszowa.

    Prawda w oczy kole, ale jest jedna, już pewna i leży tam, gdzie leży - drugi raz z rzędu kontraktujemy zawodników, którzy do kupy zusammen nijak nie zmieszczą się w składzie (mam na myśli optymalne ustawienie bez jednego ogórka w składzie). Jakoś k**** każdy potrafi to zrobić, tylko nie profesorstwo z Wrocławskiej.

    No ale tu i ówdzie czytamy, że może się czasem po prostu nie dać, bo to byznes a nie jakieś popierdółki.

  14. Powrót do góry    #2261
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,415
    Kliknij i podziękuj
    264
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Jeśli Dowhanowi nie wyjdzie z Hampelem a zakontraktował wcześniej dwa plastrony właśnie pod niego to cała polska się będzie śmiała z niego i będą mieli racje Po co gadanie o rozmowach z Hampelem już od miecha w tej chwil Jesteśmy w takiej sytuacji albo Hampel albo walka o 5-6 miejsce w lidze Sasza nie jest jeszcze liderem ciężko od niego wymagać wygrywania 15 wyścigów na wyjeździe nam potrzeba takiego zawodnika Herbi ok tylko nikt z nim nie prowadzi rozmów z naszego klubu Znając senatora to zakazał Hampelowi udzielania się w mediach po wywiadzie z 13 grudnia ..Jarek siedzi cicho od prawie tygodnia ostatni wywiad udzielił dla Falubaz com Ja sobie nie wymyśliłem Hampela w Falubazie po prostu już dawno miałem takie informacje Co ma być to będzie ale Kopernik mówi o niespodziance przed świętami to oni maja już jokera chyba że znów sobie jaja z kibiców nasz nowy prezes robi i wszystkich wur.. przed wigilią Hamilem w składzie




    http://zuzel.przegladsportowy.pl/Zuz...222,1,984.html


    Kolejne rewelacje ...hehe
    Ostatnio edytowane przez kiki ; 19-12-2012 o 00:47

  15. Powrót do góry    #2262
    Początkujący Awatar azamat_bagatov
    Dołączył
    23-05-2011
    Postów
    49
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 14 w 6 postach
    Prosiłbym nie deprecjonować Saszy jako potencjalnego jednego z liderów. Patrząc na mecze rundy finałowej to wynik był odpowiednio 11+2, 10, 4+3 (tu fakt słabiej), 13+1. Bez tego jednego słabszego występu średnia biegowa wynosi 1,95. Biorąc pod uwagę możliwą sporą progresję wyników to średnia w sezonie sporo powyżej 2 jest jak najbardziej osiągalna.

    Druga sprawa to czy fakt błędnego (niekonsekwentnego) obliczenia ksm przez ekstraligę pozostanie bez echa? Zdaje się, że to by dało te kilka dziesiątych punktu które obecnie brakuje.

  16. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi azamat_bagatov za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (19-12-2012), MoherPower (19-12-2012), Waldzior (19-12-2012), chloroform (19-12-2012), ciesiel (19-12-2012), t_zg (19-12-2012), zigi1976 (19-12-2012)

  17. Powrót do góry    #2263
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    565
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    Ale Ostafinski pluje, co za przegraniec. Znowu o Gollobie, o tym że mu się coś przysniło, o Saszy ale pisze jakby w tym roku miało być obywatelstwo a nie na rok 2014, większego krętacza to nie ma. Teraz będzie co chwile puszczał tanie wieści, wróżka zas****, gość od 2 miesięcy nie wie co pisze i dalej się nie ogarnął że została z niego kupa pośmiewiska a nie dziennikarz. PS musi pomyśleć o zmianie naczelnej wróżki, zużyła się.

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dzemba_zg za jego przydatny post!

    kiki (19-12-2012)

  19. Powrót do góry    #2264
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2009
    Postów
    322
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 51 w 28 postach
    Dzemba pisałem juz w tej sprawie do PS, ale oczywiście nawet odpowiedzi na email nie dostałem

  20. Powrót do góry    #2265
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Jarek jest wyraźnie zniesmaczony zagrywkami Dowhana...

    http://www.grapheine.com/bombaytv/we...184ba1987.html


    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  21. Powrót do góry    #2266
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,478
    Kliknij i podziękuj
    2,635
    Podziękowania: 3,656 w 2,166 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    "Najpierw szefom Falubazu nie udało się namówić do jazdy Tomasza Golloba."

    To zdanie mi wystarczylo.

  22. Powrót do góry    #2267
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Falubaz zaskarży sposób liczenia KSM (bez rundy finałowej), a wówczas wg obliczeń lugen'a będzie skład:

    9,13 Andreas Jonsson
    2,50 Krzysztof Jabłoński
    6,51 Aleksandr Łoktajew
    6,50 Mikkel B. Jensen (2,80 Jonas Davidsson)
    8,04 Piotr Protasiewicz
    7,27 Patryk Dudek
    2,50 Remigiusz Perzyński (2,50 Alex Zgardziński)
    -----
    39,95

    W końcu miało być w grudniu głośno o Falubazie

  23. Powrót do góry    #2268
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez realista27 Zobacz posta
    Hampel milczy - zadziwiajace jest to jego milczenie w ostatnich dniach i nikt się jego o nic nie pyta albo nie chce odpowiadać i ciekawe dlaczego.
    Tak ważny zawodnik na rynku - jedyna gwiazda oprócz Hancocka,która została wolna i nie daje nic po swoim zachowaniu(od czwartku 13)poznać gdzie może startować tak dla bydgoskich jak i zielonogórskich mediów - czy nie brzmi i nie wyglada dziwnie?
    Jego strona także nieaktualizowana i żadnych wiadomości nie prostuje ani nie odpowiada-ciekawy znak jak i z drugiej strony patrząc zagmatwana sytuacja co więcej,zadziwiająca.
    Wyjaśnienie jest jedno. Hampel zamierza skończyć karierę w takim stylu jak Crump kilka dni temu

  24. Powrót do góry    #2269
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Ale Ostafinski pluje, co za przegraniec. Znowu o Gollobie, o tym że mu się coś przysniło, o Saszy ale pisze jakby w tym roku miało być obywatelstwo a nie na rok 2014, większego krętacza to nie ma. Teraz będzie co chwile puszczał tanie wieści, wróżka zas****, gość od 2 miesięcy nie wie co pisze i dalej się nie ogarnął że została z niego kupa pośmiewiska a nie dziennikarz. PS musi pomyśleć o zmianie naczelnej wróżki, zużyła się.
    Hmm, co mu tak ten Gollob łatwo wchodzi do Falubazu ? Saszy też się uczepił, że chcą mu załatwić polskie obywatelstwo już na sezon 2013. A to absurd przecież. Na swoim blogu twierdzi, że Patrykowi może odnowić się kontuzja i wtedy Saszka byłby alternatywą dla Patryka. A to bzdura przecież, każdy kto choć trochę orientuje się ile trwa załatwienie obywatelstwa to wie, ze na sezon 2013 jest to nierealne. No i nawet jeśli Saszka będzie miał już to nasze obywatelstwo to jeszcze nie znaczy, ze będzie śmigał z Polską licencją.

    No i Hampel niby w Bydzi ? Ja w to nie wierzę po prostu. Bo niby co ? Bydzia która praktycznie była już dogadana z Hancockiem miałaby nagle powiedzieć Herbiemu "sorry Herbi, mamy już Jarka, jesteś już wolny" ? Pomijam już kwestie finansowe i sponsorskie. Bo to całkiem inny temat. Ja tego nie kupuje
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #2270
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,478
    Kliknij i podziękuj
    2,635
    Podziękowania: 3,656 w 2,166 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No i Hampel niby w Bydzi ? Ja w to nie wierzę po prostu. Bo niby co ? Bydzia która praktycznie była już dogadana z Hancockiem miałaby nagle powiedzieć Herbiemu "sorry Herbi, mamy już Jarka, jesteś już wolny" ? Pomijam już kwestie finansowe i sponsorskie. Bo to całkiem inny temat. Ja tego nie kupuje
    Ja tez nie wierze, ale mam nadzieje Chociaz z drugiej strony teraz zostalismy na lodzie, bo Zengi poszedl do Leszna.
    Co do takiej akcji jak piszez z Gregiem...byłby to juz drugi klub, ktory zrobiłby to samo Herbiemu w przeciagu miesiaca. Troche tego nie rozumiem, bo Greg to dalej mega ścisła czołówka światowa ( 3 zawodnik SE 2012 ). Argumenty, ze juz stary itd do mnie nie przemawiaja, bo ten gosc ( o ile nie bedzie kontuzji ) posmiga jeszcze na tym samym poziomie pare dobrych lat.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 19-12-2012 o 10:32

  26. Powrót do góry    #2271
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Co do takiej akcji jak piszez z Gregiem...byłby to juz drugi klub, ktory zrobiłby to samo Herbiemu w przeciagu miesiaca. Troche tego nie rozumiem, bo Greg to dalej mega ścisła czołówka światowa ( 3 zawodnik SE 2012 ). Argumenty, ze juz stary itd do mnie nie przemawiaja, bo ten gosc ( o ile nie bedzie kontuzji ) posmiga jeszcze na tym samym poziomie pare dobrych lat.
    No właśnie to też mnie dziwi. Trzeci zawodnik SE i trzeci zawodnik świata Tyle, ze Greg to nie polak i to chyba stanowi różnicę Mało, że KSM wyższy to jeszcze obcokrajowiec.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #2272
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A to bzdura przecież, każdy kto choć trochę orientuje się ile trwa załatwienie obywatelstwa to wie, ze na sezon 2013 jest to nierealne.
    Ale Dowhan mógł zacząć załatwiać to obywatelstwo już trzy lata temu

  28. Powrót do góry    #2273
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,438
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 518 w 331 postach
    Jeśli JH poszedłby do Poloni to byłaby słodka zemsta za Pepe.
    Jeśli to prawda, że JH może nie być w Falubazie to RD jest w czanej du.. bo zakontraktował dwóch plastronów z myśla o JH. Niby jest jeszcze opcja Grega, ale on mnie jakoś w lidze nie przekonuje.
    Oczywiście wolałbym Saszę w parze np z Zengotą(ale to już nie akutalne i nie ma na rynku ciekawej alternatywy). W obecnej sytuacji jednak JH z plastronem to większa siła niż Sasza z plastronem, szczególnie na wyjazdach.
    Ciekawe kto kogo przetrzyma RD Jarka, czy Jarek RD

    Wszyscy tu mówią o Hampelu w Poloni, a tak się zastanawiam czy pasowałby do składu Startu, bo tam też brakuję 2 Polaka?
    Tylko Falubaz

  29. Powrót do góry    #2274
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No i nawet jeśli Saszka będzie miał już to nasze obywatelstwo to jeszcze nie znaczy, ze będzie śmigał z Polską licencją.
    Może nie mieć wyboru - nie znamy szczegółów kontraktu...

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Tyle, ze Greg to nie polak i to chyba stanowi różnicę
    Wiem, że polka to taniec
    Ale polak?
    :-O

  30. Powrót do góry    #2275
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Hmm, ewentualny kontrakt Jarka w Polonii ma jeden plus dla tego zawodnika. Mianowicie taki, ze tam am podpisac kontrakt roczny. Ta sytuacja powoduje, ze po uwolnieniu rynku od KSM-mu Jarek wstrzeli się idealnie z końcem kontraktu. W tej sytuacji będzie pasował do większości a to spowoduje wzrost zainteresowania jego osobą. W Falubazie kontrakt miałby być co najmniej 2 letni.

    Ja tam już jestem zmęczony tą sytuacją. Jeśli jest opcja brania Hancocka to na miejscu Dowhana nie wahałbym się ani minuty. Jarkowi grzecznie bym podziękował. Widać nie do nas pisany jest ten zawodnik

    Hmm, co prawda informacja nie sprawdzona, ale dotarło do mnie info, ze Jarek miał czas określić się do wczoraj do konferencji. Nie zrobił tego wobec powyższego RD zerwał rozmowy. Wychodziło by na to, ze jednak ta konferencja miała też inny cel.

    Jesli to się potwierdzi to chyba RD dzwoni teraz do Herbiego
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 19-12-2012 o 11:13
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #2276
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,438
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 518 w 331 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, co prawda informacja nie sprawdzona, ale dotarło do mnie info, ze Jarek miał czas określić się do wczoraj do konferencji. Nie zrobił tego wobec powyższego RD zerwał rozmowy. Wychodziło by na to, ze jednak ta konferencja miała też inny cel.

    Jesli to się potwierdzi to chyba RD dzwoni teraz do Herbiego
    Nawet RD nie jest głupi, aby ogłaszać konferencję po czym przedstawiać Alex jako drugie juniora.
    Ja na miejscu RD dzwoniłbym do Świderskiego do pary z Saszą.
    Tylko Falubaz

  32. Powrót do góry    #2277
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    836
    Kliknij i podziękuj
    97
    Podziękowania: 29 w 18 postach
    Dowhana nic nie nauczył rok 2011, gdzie po tym jak odmówił Łaguta, niewiele można było zrobić. Dzisiaj nie wiadomo po co zwlekał z podpisaniem umowy z Hampelem (ważniejszy był moment ogłoszenia niż sam fakt postawienia kropki nad i). I teraz nie ma już Zengoty, ani innego fajnego grajka do pary z Saszką. Pozostał Hancock tylko czy z nim mieści się Pieszczek? Jeżeli nie, to szanse na złoto są niewielkie a i z medalem może być ciężko.
    Po tym jak pojechali z Gomólskim, z Jarkiem będzie pewnie jeszcze gorzej. Dojdzie do tego, że Dowhan zorganizuje konferencje tylko po to aby ogłosić, że "To Tomasz Gollob był, jest i będzie najlepszym polskim żużlowcem".

    Szykuje się największa transferowa porażka Dowhana i słodki rewanż Bydgoszczy za Protasiewicza. Mając tyle kasy...

    PS
    Gdybym był dużym sponsorem klubu, zapytałbym Roberta;
    1. Ile czasu poświęcił na organizację spotkania 13.12. w Warszawie a ile na negocjacje z Jarkiem po jego powrocie z urlopu?
    2. Jakie alternatywy miał przygotowane na wypadek fiaska rozmów z JH?
    3. W związku z punktem 2, jaki termin dał sobie na podpisanie umowy z Hampelem?
    Ostatnio edytowane przez kape ; 19-12-2012 o 11:56

  33. Powrót do góry    #2278
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Jeśli nie będzie Hampela to rzecz jasna Bunio się ośmieszy i nawet Mario nic z tym nie zrobi . Cała Polska będzie napier..lać .
    Otóż w wywiadzie w ogólnopolskiej gazecie sam zawodnik POINFORMOWAŁ , iż wybrał klub i jest nim Falubaz na co najmniej dwa lata, a może trzy.
    Buniek jednak chciał być cwańszy i coś zmienił w umowie - a co to było dokładnie to wiedzą tylko sami zainteresowani. Hampel się wk.urw.ł ewidentnie , i pomimo WIELKIEJ DEBATY przed kamerami tv się nie pojawił i kontraktu nie podpisał.

  34. Powrót do góry    #2279
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,478
    Kliknij i podziękuj
    2,635
    Podziękowania: 3,656 w 2,166 postach
    Osmieszy sie tylko brakiem Hampela, bo skład bedzie wg mnie całkiem w porzadku. Tylko ciekawe kto do pary z Saszka?

  35. Powrót do góry    #2280
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2009
    Postów
    322
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 51 w 28 postach
    Będzie to kolejna, duża porażka Dowhana. Niby tak rewelacyjnie postrzegany klub, a składu nie idzie złożyć. Jedyne co to tylko konferencje organizują, a tak naprawde g... z nich wychodzi. Cyrk na kółkach Dowhana i Jankowskiego, który niedawno nie wiedział co to żużel, a teraz wielki prezes. Jak zawsze starałem sie bronić Dowhana, to teraz jak wyjdzie taka klapa z zapowiedzi, że bedzie kogo prezentować- pozostawie bez komentarza. A jesli jest Hampel zaklepany, a robią ludzi w chu.. To za takie zachowanie i pogrywanie z kibiców, należeć sie bedzie solidny wpie...

  36. Powrót do góry    #2281
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    836
    Kliknij i podziękuj
    97
    Podziękowania: 29 w 18 postach
    Zamiast Hancocka może być trio Świderski, Pieszczek, Strzelec lub ktoś ze wschodu.

  37. Powrót do góry    #2282
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Umiłowani w Falubazie - skończcie pieprzyć trzy po trzy i łaskawie poczekajcie kilka dni. Potem będziecie narzekać albo wychwalać pod niebiosa.

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    kiki (19-12-2012)

  39. Powrót do góry    #2283
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    A jesli jest Hampel zaklepany, a robią ludzi w chu.. To za takie zachowanie i pogrywanie z kibiców, należeć sie bedzie solidny wpie...
    Nie jest i nigdy nie był zaklepany. Jak o tym pisałem już parę tygodni temu to nikt nie chciał wierzyć. Większość wolała wierzyć w to co pisał Kiki czy kol. Bull.fan

    Otóż w wywiadzie w ogólnopolskiej gazecie sam zawodnik POINFORMOWAŁ , iż wybrał klub i jest nim Falubaz na co najmniej dwa lata, a może trzy.
    Hmm, dajecie się kiwać jak dzieci w przedszkolu. Dziś już widać ewidentnie, ze Ostafiński gra w jednej drużynie z Jarkiem. Ten wywiad Jarka był własnie u Ostafińskiego, miał on swój cel. Celem było wywarcie presji na RD po to aby Jarek mógł ugrac to co chciał.

    Buniek jednak chciał być cwańszy i coś zmienił w umowie - a co to było dokładnie to wiedzą tylko sami zainteresowani.
    Noz jak babcię kocham. Ursus, mam Ciebie z bardziej rozgarniętego. No chyba nie wierzysz w te bzdury ? Chcesz mi powiedzieć, ze jakikolwiek prezes wpisałby cokolwiek do kontraktu bez wiedzy drugiej strony ? Musiałby być debilem do potęgi. No może jeśli by miał przed sobą jakiegoś juniora, 17 latka który przyszedłby sam podpisać kontrakt. Ale i w to wątpię. Czy Ty chcesz mi powiedzieć, ze Dowhan myślał, iż taki zawodnik jak Jarek nie przeczyta kontraktu przed jego podpisaniem ? I co ? Walnął mu tam 5 letni okres bez jego wiedzy licząc na to, że ten tego nie doczyta ? No jeśli jest ktoś kto w to wierzy to ja gratuluje poczucia humoru

    Poszło o długość kontraktu sponsorskiego z Kronopolem. Już o tym pisałem, według Dowhana długość kontraktu sponsorskiego z Kronopolem ma równac się długości kontraktu z Falubazem. Jarek chciałby krótszy kontrakt z Falubazem a dłuższy z Kronopolem. Ot i cała tajemnica. Moim zdaniem Dowhan powinien zakończyć te negocjacje (nieoficjalnie dotarło do mnie, ze już zakończył) i koniec kropka. Podobno jeszcze Rafał próbuje Jarkowi wyjaśnić kilka kwestii i dlatego wczoraj na konferencji RD nie poinformował o zakończeniu tych negocjacji.

    Zamiast Hancocka może być trio Świderski, Pieszczek, Strzelec lub ktoś ze wschodu.
    Jak widac opcji jeszcze kilka pozostało. I ja na miejscu RD skupiłbym się bardziej na tych opcjach własnie niż na Jarku.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 19-12-2012 o 12:22
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #2284
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Dowhan był w stanie dać Hampelowi nawet i 3 baniaki,mógł być nawet i Gollob tyle że kibice by tego nie zaakceptowali.Rzecz w tym że Stal Gorzów ogłosiła już skład,w Rzeszowie jest już również dopięty skład podobnie jak w Czestochowie i Lesznie.Jedyną alternatywą dla Hampela jest Bydgoszcz i nawet jeśli tam trafi to i tak Polonia nie będzie straszyć mega mocną ekipą.I tu się Buniu zreflektował,zrobił oszczędny,będą teraz te same gadki jak to klub patrzy na młodzież,jaką mamy fajną drużynke,tere fere kuku tyle że Zengota zrobił szach mata.Jak przyjdzie Hancock i będzie cieniował to po sezonie będą gadki że KSM zniszczył nam drużynę itdWszystkie zespoły mają składy różne ale mniej więcej wszystko jest poukładane tak aby miało ręce i nogi.U nas jak to ktoś wyżej napisał profesorowie Wyższych Uczelni Speedwaya opracowują chyba jakieś nowe rozwiązania.Tak zwany Sztab

  41. Powrót do góry    #2285
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    "...Umiłowani w Falubazie..."

    o, to do mnie - już jestem Ale po co mamy czekać ? teraz właśnie jest najśmieszniej , można sobie popisać

    "...Poszło o długość kontraktu sponsorskiego z Kronopolem. Już o tym pisałem, według Dowhana długość kontraktu sponsorskiego z Kronopolem ma równac się długości kontraktu z Falubazem. Jarek chciałby krótszy kontrakt z Falubazem a dłuższy z Kronopolem. Ot i cała tajemnica..."

    No i wszystko jasne. Bardzo to ciekawe- zawodnik uzgodnił kontrakt, podziękował Martusi i pojechał ponurkować . 13 grudnia podpisuje kontrakt i jest git.
    Ale nie podpisał .. wariant a) - wywiad w PS to spisek Hampela i Ostafińskiego
    wariant b) - Bunio jednak coś zamotał w kontrakcie i wkurzył Jarusia

  42. Powrót do góry    #2286
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,257
    Kliknij i podziękuj
    1,554
    Podziękowania: 1,194 w 914 postach
    Ciekaw jestem, czy teraz Hampel nadal mówiłby o stabilizacji, jaka wiąże się z przejściem do (??) Falubazu...?


  43. Powrót do góry    #2287
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    wariant b) - Bunio jednak coś zamotał w kontrakcie i wkurzył Jarusia
    Tak i liczył pewnie, ze Jarek nie przeczyta tego kontraktu ? Myslisz Ty Ursus czasami ? Zanim Jarek pojechał na urlop to miał zapewnienie RD o kontrakcie w Falubazie i kontrakcie sponsora na SGP. Szczegóły mieli dogadać po powrocie. I jak pokazało życie to szczegóły potrafią wiele znaczyć
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #2288
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-06-2003
    Postów
    836
    Kliknij i podziękuj
    97
    Podziękowania: 29 w 18 postach
    Pełnej prawdy się raczej nie dowiemy. Zakładam, że Jarek będzie milczał lub rzuci lakoniczne "dziękuję, nie dogadaliśmy się w szczegółach". Natomiast politykom, w tym Dowhanowi, to ja nie wierzę za grosz. Cenię RD, wiem, że wiele zrobił dla Falubazu; Protas, Dudek i kilku innych jeździ u nas głównie dlatego, że Robert jest Prezesem ale jego słowa, konferencje i oświadczenia wywołuje u mnie tylko uśmiech na twarzy.

    Jeżeli, to Jarek nieładnie i nielogicznie pogrywa, Dowhan powinien szybko zakończyć rozmowy i dać mu ultimatum (jak niektórzy piszą tak właśnie było). Tylko to powinien zrobić na początku grudnia a nie teraz.

  45. Powrót do góry    #2289
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Nie ma możliwości cichej zmiany treści kontraktu!

    Obie strony mają kontrakt uzgodniony w dniu dd.mm.rrrr (tak naprawdę, to nieważne: kiedy)
    Jedna kopia jest u zawodnika a druga w klubie.

    W odpowiednim momencie obie strony wyjmują posiadane dokumenty, podpisują się nań i wymieniają z drugą stroną.
    Dwa dokumenty i dwa komplety podpisów.

    Jeżeli prezes podmieni swój egzemplarz dokumentu na inny, to i tak drugi egzemplarz (ten u zawodnika) będzie różny, przez co kontrakt nie będzie ważny (jeden z ostatnich punktów brzmi "... sporządzony w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach...")

    Jeżeli prezes lub zawodnik chcą coś zmienić, to muszą poinformowac drugą stronę, wspólnie nanieść poprawki, na nowo wydrukować dwa egzemplarze a następnie podzielić się nimi i... udać się na konsultację z własnym prawnikiem

    Później znów spotkanie i podpisy (czasami w błysku fleszów a czasami pod "okiem" kamery).

  46. Powrót do góry    #2290
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    "...Zanim Jarek pojechał na urlop to miał zapewnienie RD o kontrakcie w Falubazie i kontrakcie sponsora na SGP. Szczegóły mieli dogadać po powrocie. I jak pokazało życie to szczegóły potrafią wiele znaczyć "

    No , tak było . Jareczek podziękował Marcie nie mając ustalonych szczegółów z Buniem w tak błachej sprawie jak sponsor . Pomyślał sobie , że ponurkuje trochę , a z senatorem to jakoś się tam dogada

  47. Powrót do góry    #2291
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Czy jest jakieś info odnośnie Hampela w jakiś normalnych mediach? Czy te wszystkie historie wyszły tylko od jednego redaktorka Darka O. ?

    Hampel milczy, Dowhan milczy tylko Darek O. wypruwa sobie żyły i kibice razem z nim

    Są jakieś wiarogodne informacje wogóle?

    Ponoć Hampel szuka stabilizacji, i włąsnie w Bydgoszczy ma ją zagwarantowaną


    Zaraz wyjdzie ,że Dowhan chciał oszukać Jarka i zamazał jedno zero w kontrakcie, aby Jarka oszukać

    Robi się coraz ciekawiej. Myśle ,że sam Macierewicz powinien zabrać tu głoś
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 19-12-2012 o 12:55

  48. Powrót do góry    #2292
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Czy jest jakieśinfo odnośnie Hampela w jakiś normalnych mediach? Czy te wszystkie historie wyszły tylko od jednego redaktorka Darka O. ?
    No rzecz w tym, ze nawet jak inne media coś w tym temacie piszą to jest to generalnie przedruk od Ostafińskiego. Wygląda na to, że tylko Pan Darek ma monopol na wieści od Jarka. Jak dla mnie to obaj kombinują razem jak by tu ugrac znacznie więcej
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  49. Powrót do góry    #2293
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No rzecz w tym, ze nawet jak inne media coś w tym temacie piszą to jest to generalnie przedruk od Ostafińskiego. Wygląda na to, że tylko Pan Darek ma monopol na wieści od Jarka. Jak dla mnie to obaj kombinują razem jak by tu ugrac znacznie więcej
    Mariusz proponuje poczekać jeszcze te dwa dni, może krócej i ktoś się wychyli. Ludzie muszą snuć historie, jest o czym pisać, nudno nie jest.

    Jest, napięcie, jest dramaturgia, zwrot wydarzeń itd Trillera grają I przez chwile taki Darek O. może zaistnieć, i poczuć się jak sam Steven Spielberg

    A w roli głownej oczywiście , jest Falubaz Może o to w tym chodzi Nikt się nie rajcuje składem Czewy czy kogo innego. Wszyscy żyją Hampelem i Dowhanem

    Nawet transfer Golloba nie wyzwala tyle emocji Więcej dystansu proponuje.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 19-12-2012 o 13:12

  50. Powrót do góry    #2294
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    ...
    Hmm, dajecie się kiwać jak dzieci w przedszkolu. Dziś już widać ewidentnie, ze Ostafiński gra w jednej drużynie z Jarkiem. Ten wywiad Jarka był własnie u Ostafińskiego, miał on swój cel. Celem było wywarcie presji na RD po to aby Jarek mógł ugrac to co chciał.
    ...
    Poszło o długość kontraktu sponsorskiego z Kronopolem. Już o tym pisałem, według Dowhana długość kontraktu sponsorskiego z Kronopolem ma równac się długości kontraktu z Falubazem. Jarek chciałby krótszy kontrakt z Falubazem a dłuższy z Kronopolem. Ot i cała tajemnica.
    ...
    Czy tylko ja odnoszę takie wrażenie, że Mariusz usiłuje zrobić debila z Jarka, albo z nas?
    Mariusz, taki wariant negocjuje się ze sponsorem (tutaj: Kronopolem), a nie z podprezesem. Bądź uprzejmy nie wciskać kitu, że gość który z niejednego pieca buły wsuwał, o tym nie wie.
    W ogóle zacznijmy od tego, czy Kronopol rzeczywiście zobowiązał się do wspierania Falubazu przez te 5 lat, bo jakoś mi umknęło i dopiero wtedy będzie jakaś rozmowa co Bunio z tymi pieniędzmi może zrobić.

  51. Powrót do góry    #2295
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Mariusz proponuje poczekać jeszcze te dwa dni, może krócej i ktoś się wychyli. Ludzie muszą snuć historie, jest o czym pisać, nudno nie jest.
    Oczywiście, ze tak. Ja od poczatku pisałem, ze kontrakt Hampela nie jest tak oczywisty jak tu większość twierdziła. Choć nie ukrywam, że byłoby to spore wzmocnienie na 2 - 3 lata. Niemniej nie jaram się tak Jarkiem w Falubazie. Pewne jest to, ze w styczniu i tak kupie karnet czy będzie Jarek w Falubazie czy Herbi czy też nie będzie żadnego z nich.

    Ckm-ista

    W ogóle zacznijmy od tego, czy Kronopol rzeczywiście zobowiązał się do wspierania Falubazu przez te 5 lat, bo jakoś mi umknęło i dopiero wtedy będzie jakaś rozmowa co Bunio z tymi pieniędzmi może zrobić.
    A ten znowu udaje, ze cokolwiek rozumie co się tutaj pisze. Rzecz w tym, ze tu nikt nie pisał, ze Kronopol będzie sponsorował przez 5 lat Falubaz. Mylisz chłopie umowe sponsorską na linii Jarek - Kronopol na reklamę w SGP z umową Kronopolu odnośnie sponsorowania Falubazu. To dwie różne kwestie.

    Mariusz, taki wariant negocjuje się ze sponsorem (tutaj: Kronopolem), a nie z podprezesem. Bądź uprzejmy nie wciskać kitu, że gość który z niejednego pieca buły wsuwał, o tym nie wie.
    Każdy średnio rozgarnięty kibic wie, ze takie umowy sponsorskie na SGP załatwia z właściwa firmą (w tym wypadku z Kronopolem) prezes klubu, w tym wypadku Dowhan. Przykład Hancocka czy AJ. Im też RD załatwił tego sponsora, oczywiście na czas reprezentowania barw Falubazu. Nie inaczej jest w przypadku Hampela. Oczywistym jest fakt, ze końcową umowę podpisują strony czyli Hampel - Kronopol. Ale rola prezesa jest aby to było z korzyścią dla klubu skoro on załatwia tegoż sponsora. Inną kwestią jest to jak zawodnik sam sobie załatwi jakiegoś sponsora na SGP. Wtedy taki prezes klubu nie ma nic do powiedzenia. Już teraz ogarniasz temat czy dalej masz problem ze zrozumieniem ?

    Czy tylko ja odnoszę takie wrażenie, że Mariusz usiłuje zrobić debila z Jarka, albo z nas?
    W którym miejscu usiłuję z kogokolwiek zrobić debila ? Określ się ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 19-12-2012 o 13:28
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •