Strona 47 z 199 PierwszyPierwszy ... 3745464748495797147 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,071 do 2,115 z 8955

Wątek: FALUBAZ Zielona Góra 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2071
    Użytkownik
    Dołączył
    11-05-2009
    Postów
    322
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 51 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez mr_theo Zobacz posta
    Ja w piekarni ostatnio nie byłem, ale Dudek mówił, że krwiak jest, ale obudował się tkanką i można trenować normalnie.

    btw, jutro konfa w klubie nt. składu 2013
    http://rzg.info.pl/radio-zielona-gor...naszym-skladem
    I ciekawe co się niby dowiemy ??

  2. Powrót do góry    #2072
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,158
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 453 w 184 postach
    Jak mamy jechać w tej TBL i będzie pan na literke H , to bierzmy Hodge'a .
    TYLKO FALUBAZ

  3. Powrót do góry    #2073
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,411
    Kliknij i podziękuj
    1,810
    Podziękowania: 862 w 527 postach
    Falubaz w Tauron Basket Lidze :O A to ci dopiero :O

  4. Powrót do góry    #2074
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,415
    Kliknij i podziękuj
    264
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Coś mi się zdaje że jutro koniec serialu który już trwa trochę czasu I Joker na stole czyli pan H ale ten z Polski

  5. Powrót do góry    #2075
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-06-2004
    Postów
    1,233
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 134 w 77 postach
    Jarek Hampel nie może podpisać kontraktu na 5 lat skoro za 2 lata zamierza skończyć karierę! Mam nadzieję, ze Złotousta Pilska Moneta zostanie na lodzie.

  6. Powrót do góry    #2076
    Użytkownik Awatar Bloniek
    Dołączył
    10-09-2012
    Postów
    89
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 7 w 6 postach
    Wiadomo już skąd się wzięły problemy z Jarkiem. Robert zaproponował mu wydawałoby się idealny kontrakt, był dogadany każdy szczegół, tylko biedak nie doczytał, że ma startować w tauron basket lidze

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bloniek za jego przydatny post!

    kiki (17-12-2012)

  8. Powrót do góry    #2077
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    565
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Mi tam pasuje opcja bez Hampela, z Saszą i koniecznie Zengotą !!! Ale Zengi już niby w Lesznie, więc ciężka sprawa i Hampel musi się określi i jak mu pasuje wirtualna kasa w Bydzi i czekanie na kase do listopada albo i dalej to droga wolna, powodzenia i krzyż na drogę. Zapomnieli w Bydzi powiedzieć Jarkowi, że te 200 tys. co dają mu więcej niż Falubaz to zabierze bank na rzecz odsetek i tej kasy nie zobaczy, a 2 bańki z mega opóźnieniem ale co kto lubi

    Dla mnie Sasz super opcja, najlepsza, oby do niego Zengota i jedziemy Hampelowi nie pasuje stabilny klub, wypłacalny na lata to niech szuka szczęścia w tyfusolandii. Szkoda, że MBJ nie pasuje KSMem do Saszy ale i tak wole naszego małolata niż jakieś podchody do Hampela, już za długo to się ciągnie.

    Hancock pasuje z KSM do np Pieszczeka, więc ta dwójka u nas i też będę zadowolony. Nie ma co czekać na Hampela, chce wirtualną kasę i ciąganie się po sądach to żegnamy i życzymy dobrego prawnika.

  9. Powrót do góry    #2078
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez libro5 Zobacz posta
    I ciekawe co się niby dowiemy ??
    klubowi prawnicy rozkminili, że jak nie wypali z obywatelstwem, to zmienią saszy nazwisko na hoktajew.

  10. Powrót do góry    #2079
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,415
    Kliknij i podziękuj
    264
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Ja myślę że Hampel ma już dosyć telefonów od mediów chce mieć spokojne święta jutro podpisze u nas Darek O zrobił aferę ale o to mu chodziło Chyba że senator jutro powie że mamy poczekać do końca świata

  11. Powrót do góry    #2080
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-06-2004
    Postów
    1,233
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 134 w 77 postach
    Jarek Hampel już be, a on Was kocha! Jutro Wam to powie na konferencji będąc w szaliku FZG. A tydzień temu w PS:

    Wybierał pan między klubami z Zielonej Góry i Rzeszowa. Zdecydowała odległość od domu?

    Jarosław Hampel: Nie, mogłem przecież latać z Poznania do Rzeszowa. Mam dobrze zorganizowany team, dalibyśmy radę. Czułem jednak, że Falubazowi bardzo na mnie zależy. Ta drużyna jest zdeterminowana, by wrócić na mistrzowski tron, a ja lubię, kiedy ktoś stawia wysokie cele. Będziemy walczyć o mistrzostwo, a ja dzięki temu pozostanę w stanie podwyższonej gotowości. To powinno zaprocentować także podczas turniejów GP.

  12. Powrót do góry    #2081
    Zaawansowany Awatar Robert_Leszno
    Dołączył
    01-05-2008
    Postów
    2,105
    Kliknij i podziękuj
    422
    Podziękowania: 586 w 344 postach
    Cytat Zamieszczone przez libro5 Zobacz posta
    I ciekawe co się niby dowiemy ??
    Jak to co? Ano dowiecie się, że Jarek podpisał, a to całe zamieszanie to wywołane było przez pismaków. Wszystko w ogóle było już dawno uzgodnione i jakoś tak się nie zbiegło żeby wcześniej podpisać. A że nie było dementowane? To tylko po to, żeby delikatnie podsycić atmosferę oczekiwania na wielką gwiazdę. Złotousty Wam to wszystko dobrze wytłumaczy, ale mam wrażenie że coraz mniej z Was to łyknie. Za to naczelny strażak napisze że on to wszystko przewidział i wiedział że tak się skończy, że to poker i takie tam.
    Życzę Wam, żeby Jaro faktycznie u Was zagościł, bo dzięki niemu będziecie mogli walczyć o mistrzostwo, w przeciwnym przypadku dołączycie do drużyn środka tabeli i będziecie walczyć o pierwszą czwórkę.

    Swoją drogą Jaro dał popis Zielona - Rzeszów - Zielona - Bydgoszcz - Zielona. Lata jak taka .... A Zielona jak Rzym, do którego wszystkie drogi prowadzą... (bez ironii) Pozdrawiam.

  13. Powrót do góry    #2082
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    A Ty żołnierz pisałeś pewnikiem ze on podpisze w Rzeszowie.Coś masz słabych informatorów.

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    kiki (17-12-2012)

  15. Powrót do góry    #2083
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,415
    Kliknij i podziękuj
    264
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Jak może mieć dobrych informatorów jak on cały czas w okopie



    Jarka mechanicy też by samolotem lecieli do Szwecji z Rzeszowa?
    Ostatnio edytowane przez kiki ; 17-12-2012 o 20:40

  16. Powrót do góry    #2084
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Dobra to żeby było ciekawiej do jutra proponuję mały quiz czyli "Kto w Falubazie?"

    1.Jarosław Hampel

    2.Greg Hancock

    3.Aleksander Łoktajew,Michael B.Jensen? a Hampel i wędka do odstrzału

    Stawiam na trzecią opcję

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi RUSTY za jego przydatny post!

    Waldzior (18-12-2012)

  18. Powrót do góry    #2085
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Ja tylko uwazam, ze ta para AL + Jabol ma wieksze szanse na wynik lepszy niz remis od pary JH + AZ. Nie mowie, ze Sasza wali komplet za kompletem tylko ze para Hampel + AZ to max 3-3 ( ewentualnie mniej, jesli Hampel nie wygra biegu ). Zgardzinski nie wiem z kim mialby wygrywac ?
    To przypomnij mi, ile razy Sasza miał > 10 pkt. w 5 biegach

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi AlterEgo za jego przydatny post!

    kiki (17-12-2012)

  20. Powrót do góry    #2086
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    565
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Dobra to żeby było ciekawiej do jutra proponuję mały quiz czyli "Kto w Falubazie?"

    1.Jarosław Hampel

    2.Greg Hancock

    3.Aleksander Łoktajew,Michael B.Jensen? a Hampel i wędka do odstrzału

    Stawiam na trzecią opcję
    Ja obstawiam opcję 4. Sasza-Zengota i Pieszczek, gra muzyka

  21. Powrót do góry    #2087
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-04-2003
    Postów
    1,218
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 80 w 56 postach
    "Lista minusów w moim przekonaniu jest niestety dość długa, a kto wie, czy nie dłuższa. Żużel dla Dowhana w ostatnich latach stawał się coraz częściej trampoliną do świata landrynkowego, migającego, popkulturowego - rodem ze stolicy. Ten świat działa na Dowhana jak magnes. Oprócz widowiska stricte sportowego w niedzielne żużlowe wieczory ważny był również aspekt towarzysko-polityczny. Przejawiało się to zapraszaniem na mecze Tomasza Karolaka, Tomasza Lisa czy Ewy Minge. Kibic

    miał za przeproszeniem gdzieś to dowhanowe towarzystwo bawiące w vipowskiej loży. Dowhan na siłę chciał jednak udowodnić, że każdy przyjeżdża do Zielonej Góry po to, by później sławić wszem i wobec „Magię Falubazu". A może magię magicznego prezesa?

    Co jeszcze? Brak dystansu. Dowhan nie lubi drwin na swój temat. Na ironiczne stwierdzenia niektórych dziennikarzy, o różowej koszuli i butach-lakierkach, reagował dość niemiło lub co najwyżej - przy dobrym humorze - z grymasem na twarzy. Był o krok od wprowadzenia zakazu przychodzenia dziennikarzom w krótkich spodenkach na konferencje prasowe. (Szkoda, że nie udało się tego zamysłu wprowadzić w życie. Byłby to jeszcze jeden powód, by o Dowhanie było głośno).

    Kolejnym minusem jest nieumiejętne żegnanie się z tymi, którzy zostawili w Zielonej Górze serce i kawał zdrowia. Andrzej Huszcza, Grzegorz Walasek, Fredrik Lindgren czy wreszcie trener, Piotr Zyto. Z żadnym z tych panów Dowhan nie rozstał się tak, jak powinien. Nie było uścisku dłoni, prostego słowa: „Dziękuję, może się jeszcze spotkamy". Wiem, każdy przypadek był inny. Nie zawsze wina leżała po stronie Dowhana. Jestem jednak przekonany, że trzeba umieć się żegnać. Tej umiejętności Dowhan zwyczajnie nie posiada."

    te słowa napisał dziennikarz z lubuskiego prawie dwa lata temu.

    http://www.puls.ctinet.pl/index.php?...JpX2lkPTE0MTI=

    Moim zdaniem "Choroba Warszawska" postępuje. Już nie Karolak (który ma długi) a Fibak, BCC, konferencje (zapewne na koszt falubazu) w pałacu w Warszawie. Pracownicy klubowi po pijaku jeżdżący po mieście. Hampel na 5 lat a potem bilety po 50-60 złotych. Nie dziwcie się, ze wszyscy mają trochę polewki z RD, bo kto lubi bogatych? Jesteście w 2 najbogatszych klubów w SE i każde wasze potknięcie sprawie biednym radość, szczególnie RD. Dlatego zrozumcie nas biednych. My mamy pyry na polach a nie kawior.

  22. Powrót do góry    #2088
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,230
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez dzemba_zg Zobacz posta
    Ja obstawiam opcję 4. Sasza-Zengota i Pieszczek, gra muzyka
    Zmień muzyków bo w takim składzie ta orkiestra nie zagra...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  23. Powrót do góry    #2089
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,478
    Kliknij i podziękuj
    2,635
    Podziękowania: 3,656 w 2,166 postach
    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta
    To przypomnij mi, ile razy Sasza miał > 10 pkt. w 5 biegach
    Nie chce mi sie sprawdzac, ale na przykladzie drugiej kolejki ( pierwszy raz gdzie jechal Saszka ) i trzeciej

    Sasza 8pkt
    Jabol 6pkt

    Hampel 10 pkt
    Zgardzinski - tutaj dodaj 4 zera

    Ktora para bylaby lepsza w tym meczu?

    Saszka 9pkt
    Jabol gdybanie, ale pewnie jeden albo wiecej by zrobil

    Hampel 10
    Zgardzinski dodaj 4 zera

    Ktora para bylaby lepsza? albo przynajmniej rowna..

    dalej nie chce mi sie analizowac.

    Hampel moze sobie trzaskac 10 pkt co mecz...jesli nie bedzie mial w parze kogos kto ma szanse na 1 lub 2 pkt, to taka para niestety ale nie jest mocna. Co najwyzej remis moze ugrać. Na przestrzeni calego sezonu pewnie Hampel ma wiecej spotkan na plus, ale Saszka moim zdaniem bedzie jeszcze lepszy niz w tym roku a Jabol jezdzac regularnie tez moze zaskoczyc na plus. Hampel pojedzie na podobnym poziomie, jego poziomie od paru lat.

    Inaczej ma sie sprawa, gdyby nie bylo kontuzji, bo para Hampel Jabol jest na pewno mocniejsza od Sasza Zengi, tylko czy ta roznica jest na tyle powalajaca, zeby placic tyle siana za nia?
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 17-12-2012 o 21:38

  24. Powrót do góry    #2090
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,415
    Kliknij i podziękuj
    264
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Tylko Sasza jeździł z miernotą norwegiem w parze czyli 1 punkcik gratis

  25. Powrót do góry    #2091
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez lugen Zobacz posta
    To są takie argumenty gdzie ... najważniejszym argumentem jest nazwisko :
    Argumenty podalem w poprzednim wpisie i nie chodzilo o nazwisko

    Generalnie chodzi o to, ze nie zawsze skutecznosc 100% i 0% = 50% i 50%. Tak samo inaczej moze byc przy porownaniu 80 i 40% do 60% i 60%. A niby w obu przypadkach to samo, ale trzeba dodac kto ile razy smiga. Wiele zalezy tez od skladu do jakich komponujemy danych zawodnikow.
    A jak juz zrobiles Lugen te tabelke, to zsumuj wynik Zengiego i Loktajeva i napisz jak slabo musialby pojechac Jabol/Davidsson, aby w parze z Hampelem dotrzymac towarzystwa Zengiemu i Saszy. I prosze o wyjazdy
    Jak Sasza okaze sie za rok super wymiataczem to tylko sie cieszyc, bo przeciez jest naszym zawodnikiem.

    No, ale na dzis nie wiemy jaki mamy sklad Jutro przemowi "krol polowania", bedzie wiadomo wiecej.

    Pozdrawiam

  26. Powrót do góry    #2092
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,478
    Kliknij i podziękuj
    2,635
    Podziękowania: 3,656 w 2,166 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    Tylko Sasza jeździł z miernotą norwegiem w parze czyli 1 punkcik gratis
    Za to Hampel jezdzil z tuzami speedwaya. Kamilem Adamczewskim, Troyem Batchelorem, Musielakiem itd.

  27. Powrót do góry    #2093
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Podobno RD kazał sie określic Jarkowi do jutra. Jeśli Jarkowi nie pasują warunki umowy to ma po prostu dać znać Dowhanowi. Chyba Roberto chce zrobić szach mat Jarkowi W klubie wiedzą, ze Ostafiński to człowiek Jarka i pisze pod jego zamówienie. Jarek ma uzgodnione finanse, sponsorów oraz minimum dwa lata w kontrakcie. Chociaż RD optował za 3 latami. O 5 latach nikt w ogóle nie rozmawiał z Jarkiem. Jeśli do jutra Jarek się nie określi to podejrzewam, że RD zerwie negocjacje z Jarkiem. I to by było na tyle jeśli idzie o Jarka w Falubazie
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #2094
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Hmm...czyli Jarek ma czas na podpisanie tego, czego chciał w Wa-wie przed konferencją? I to jest szach-mat?

  29. Powrót do góry    #2095
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Podobno RD kazał sie określic Jarkowi do jutra. Jeśli Jarkowi nie pasują warunki umowy to ma po prostu dać znać Dowhanowi. Chyba Roberto chce zrobić szach mat Jarkowi W klubie wiedzą, ze Ostafiński to człowiek Jarka i pisze pod jego zamówienie. Jarek ma uzgodnione finanse, sponsorów oraz minimum dwa lata w kontrakcie. Chociaż RD optował za 3 latami. O 5 latach nikt w ogóle nie rozmawiał z Jarkiem. Jeśli do jutra Jarek się nie określi to podejrzewam, że RD zerwie negocjacje z Jarkiem. I to by było na tyle jeśli idzie o Jarka w Falubazie
    Mariusz Szach-Mat to byl wtedy jak Zenon sciagnal MBJ i bylem pewny, ze Hampel jest na 100% u nas. Teraz co najwyzej trzeba ratowac twarz, a nie bawic sie w szachy

  30. Powrót do góry    #2096
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,813
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,447 w 1,292 postach
    jak zielonogorski Kopernik mowil, ze bedzie o was glosno to ja mu nie wierzylem.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    damianos81 (17-12-2012)

  32. Powrót do góry    #2097
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,478
    Kliknij i podziękuj
    2,635
    Podziękowania: 3,656 w 2,166 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Mariusz Szach-Mat to byl wtedy jak Zenon sciagnal MBJ i bylem pewny, ze Hampel jest na 100% u nas. Teraz juz co najwyzej trzeba ratowac twarz, a nie bawic sie w szachy
    Czemu ratowac twarz? Jesli Jarek sie nie zdecyduje, to praktycznie tylko Zengiego nam do składu brakuje ( o ile jeszcze nie podpisal gdzies ) i mamy calkiem fajną pakę.

  33. Powrót do góry    #2098
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Czemu ratowac twarz? Jesli Jarek sie nie zdecyduje, to praktycznie tylko Zengiego nam do składu brakuje ( o ile jeszcze nie podpisal gdzies ) i mamy calkiem fajną pakę.
    Odnosilem sie do wpisu Mariusza, ktory probuje przypisac Zenonowi super zagrywke

    P.S. Poza tym dziwnie w tym wszystkim wyglada wywiad jaki udzielil Hampel w przeddzien spotkania w Wawie. A ile oczek puszczono do Hampela: Dowhan, Lis, Protas.
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 17-12-2012 o 21:50

  34. Powrót do góry    #2099
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-09-2009
    Postów
    681
    Kliknij i podziękuj
    66
    Podziękowania: 91 w 60 postach
    Zenon musiał czymś nieźle wku ... ć Hampela że ten pogrywa Bydzią. Zwieracze puściły i ogłosił (nie ogłosił - sam nie wie ) na jutro prezentację Falubazu.

  35. Powrót do góry    #2100
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    TBL = Teraz Będzie Loktajew

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi AlterEgo za jego przydatny post!

    t_zg (17-12-2012)

  37. Powrót do góry    #2101
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta
    TBL = Teraz Będzie Loktajew

    NBA - Nawet Będzie Aleksander

  38. Powrót do góry    #2102
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,478
    Kliknij i podziękuj
    2,635
    Podziękowania: 3,656 w 2,166 postach
    Zengi napisał :
    Najwyższa pora podjąć decyzję...
    Do wyboru...
    Sparta Wrocław
    Polonia Bydgoszcz
    Unia Leszno
    Start Gniezno
    Jak myślicie, który klub wybiore...???

    Czyli Falubaz nie wchodzi w gre, wiec raczej para Saszka Zengi odpada...czyli chyba jednak Jarek albo Greg beda w Falubazie.

  39. Powrót do góry    #2103
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,415
    Kliknij i podziękuj
    264
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Mariusz ale ty masz filmy masakra senator nie robił by konferencji jak by nie miał Jokera na stole to nie w jego stylu Hampel jest dogadany z nami i taka jest prawda nic innego się jutro nie wydarzy tylko podpis Jarka który jest z klubem naszym dogadany już od dawna cała Polska żużlowa o tym wie Jarek chciał podpisać już w czwartek tylko to była dyskusja o Polskim żużlu a nie o Falubazie ..

  40. Powrót do góry    #2104
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Odnosilem sie do wpisu Mariusza, ktory probuje przypisac Zenonowi super zagrywke
    Żadnej super zagrywki RD nie przypisuje. Wydaje mi się tylko, że konczy się cierpliwość Dowhana. Dla mnie sprawa wygląda na przejrzystą, Jarek dostał ofertę od RD, poczatkowo mu wszystko pasowało. Mieli tylko ustalić czy 2 czy 3 lata. Dowhan godził się na dwa lata choć optował za trzema. I tu nagle Ostafiński wyskakuje z tematem Polonii Bydgoszcz i niby jej przebitką w ofercie. Dlatego napisałem, ze Dowhan robi szach i mat. Krótko mówiąc wydaje mi się, że w tym pokerze mówi "sprawdzam" ? I według mnie ma rację. Albo Jarek oddzwoni i stwierdzi, ze podpisujemy ten kontrakt na dotychczasowych warunkach albo zadzwoni do Deresińskiego. Ale nawet wtedy Dowhan będzie miał jasna sytuację. Pewne jest to, ze Dowhan nie dorzuci ani złotówki do swojej oferty. Nawet jak by Jarek miał podpisać w Bydzi. Nie wiem tylko czy RD w tej sytuacji będzie próbował zwerbować Hancocka czy sobie odpuści. Zresztą być może Herbi jest już gdzies dogadany. Musiałby Lugen zrobić symulacje z KSM i tymi grajkami których mamy. Wtedy byśmy widzieli czy mamy czym się bić o medale. Na Zengiego jest już raczej za późno.

    jak zielonogorski Kopernik mowil, ze bedzie o was glosno to ja mu nie wierzylem.
    No przeciez jest głośno. Zobacz ile pisze się o Falubazie, na PS, SF, nawet na tym forum jest głośno jak nigdy w wątkach Leszna, Bydzi czy naszym

    Hmm...czyli Jarek ma czas na podpisanie tego, czego chciał w Wa-wie przed konferencją? I to jest szach-mat?
    Tego nie wiemy, o ile podpisze to zobaczymy na jak długo. Bo tylko to w zasadzie stanowiło problem. Rzekomy problem. Bo jesli wierzyć w tą cudowną ofertę z Bydzi za 2.2 mln to różnie to może być
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #2105
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Podobno RD kazał sie określic Jarkowi do jutra. Jeśli Jarkowi nie pasują warunki umowy to ma po prostu dać znać Dowhanowi. Chyba Roberto chce zrobić szach mat Jarkowi W klubie wiedzą, ze Ostafiński to człowiek Jarka i pisze pod jego zamówienie. Jarek ma uzgodnione finanse, sponsorów oraz minimum dwa lata w kontrakcie. Chociaż RD optował za 3 latami. O 5 latach nikt w ogóle nie rozmawiał z Jarkiem. Jeśli do jutra Jarek się nie określi to podejrzewam, że RD zerwie negocjacje z Jarkiem. I to by było na tyle jeśli idzie o Jarka w Falubazie
    Mariusz a skad Ty to wszystko wiesz?

    Mi sie wydaje, ze chyba nasi istotnie musieli czyms Jarka wyprowadzic z rownowagi albo robia szopki na sile i odwlekaja ogloszenie a kibice i sponsorzy juz od tych bzdurnych pomyslow dostaja nerwa.
    Albo jutro bedzie ten Hampel w Falubazie albo drugi rok po Lagucie sie sfrajerzyli i Bzdgoszcz ich wydyma...

  42. Powrót do góry    #2106
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Nie chce mi sie sprawdzac, ale na przykladzie drugiej kolejki ( pierwszy raz gdzie jechal Saszka ) i trzeciej

    Sasza 8pkt
    Jabol 6pkt

    Hampel 10 pkt
    Zgardzinski - tutaj dodaj 4 zera

    Ktora para bylaby lepsza w tym meczu?

    Saszka 9pkt
    Jabol gdybanie, ale pewnie jeden albo wiecej by zrobil

    Hampel 10
    Zgardzinski dodaj 4 zera

    Ktora para bylaby lepsza? albo przynajmniej rowna..

    dalej nie chce mi sie analizowac.

    Hampel moze sobie trzaskac 10 pkt co mecz...jesli nie bedzie mial w parze kogos kto ma szanse na 1 lub 2 pkt, to taka para niestety ale nie jest mocna. Co najwyzej remis moze ugrać. Na przestrzeni calego sezonu pewnie Hampel ma wiecej spotkan na plus, ale Saszka moim zdaniem bedzie jeszcze lepszy niz w tym roku a Jabol jezdzac regularnie tez moze zaskoczyc na plus. Hampel pojedzie na podobnym poziomie, jego poziomie od paru lat.

    Inaczej ma sie sprawa, gdyby nie bylo kontuzji, bo para Hampel Jabol jest na pewno mocniejsza od Sasza Zengi, tylko czy ta roznica jest na tyle powalajaca, zeby placic tyle siana za nia?
    Hampel to jest zawodnik na 12-13 pkt (w 5 biegach) lub 14-16 pkt. (w 6 biegach). Dodatkowo jest pewniakiem na nominowane (ale nie na start, tylko na solidną zdobycz punktową) do pary z PePe lub AJ.

    A Twoje porównania można wrzucic do kosza - chyba, że Twoim zdaniem w drugiej i trzeciej kolejce Hampel, Łoktajew i Jabłoński jeździli na tym samym torze przeciw tym samym rywalom.

  43. Powrót do góry    #2107
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-10-2004
    Postów
    759
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 90 w 45 postach

    Motto jutrzejszej konferencji

    SMS od Dowhana do Hampela. Jarek; jutro podpisujemy bo mnie cała Polska napierd..…..,co odwalam z Tobą za szopki.

  44. Powrót do góry    #2108
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Eneasz, nie tak do końca.

    Dohana wkurzył najbardziej ten tekst Ostafińskiego:

    Nieoficjalnie wiemy, iż klub zaczął zmieniać jego warunki. Jarosław Hampel usłyszał, że ma się związać z Falubazem Zielona Góra nie na 2, ale na 5 lat. Pojawiły się też niejasności dotyczące sponsora na Grand Prix. Zielonogórzanie najwyraźniej uznali, że skoro Jarosław Hampel nie ma już innego wyjścia, to postawiony pod ścianą zgodzi się na ich warunki. Jednak żużlowiec ma nową ofertę. I to lepszą od tej złożonej przez Falubaz, który dawał 2 mln zł. Polonia Bydgoszcz proponuje o 200 tys. zł więcej.
    W klubie domyślają się, że to tekst na zamówienie. Po pierwsze w klubie nikt z Hampelem nie rozmawiał o jakichkolwiek 5 latach. Więc albo wymyślił to Jarek albo Ostafiński. Bo w pomyłkę przy druku to nie wierzę. Sprawy sponsorskie mieli ułożone, chodziło tylko o jakieś techniczne szczegóły jak ma to być zapisane w kontrakcie. To zostało zresztą przez obydwie strony załatwione jeszcze w Warszawie. Sprawy finansowe zostały dogadane na samym początku. I skąd ta zwłoka ? W klubie zaczynają myśleć czy to czasami nie chodzi o te 200 tys. z Bydzi. W zasadzie to nie o same 200 tys. Bydzia podobno daje więcej za sam podpis a mniej za punkty. U nas odwrotnie, mniej za podpis, więcej za punkty. I to może być ta różnica pomiędzy Falubazem a Bydzią. Sytuacja analogiczna do tej z Walaskiem. No i trzecia pokusa na Bydzię to ta, ze tam ma kontrakt roczny. czyli w przyszłym roku zaczyna nowe negocjacje z ewentualnym pracodawcą Minus tej oferty z Bydzi to taki, że czasami można się nie doczekać swoich pieniędzy. Tym bardziej jak komornik w trakcie sezonu wejdzie do Polonii. A Dowhan chce mieć sprawe do jutra załatwioną. Albo rybka albo pipka

    Sam jestem ciekaw która opcję wybierze Jarek.

    P.s

    Niektórzy się śmieją, że to Boniek uruchomił ludzi i kase dla Hampela w Polonii
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 17-12-2012 o 22:39
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #2109
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Eneasz, nie tak do końca.

    Dohana wkurzył najbardziej ten tekst Ostafińskiego:



    W klubie domyślają się, że to tekst na zamówienie. Po pierwsze w klubie nikt z Hampelem nie rozmawiał o jakichkolwiek 5 latach. Więc albo wymyślił to Jarek albo Ostafiński. Bo w pomyłkę przy druku to nie wierzę. Sprawy sponsorskie mieli ułożone, chodziło tylko o jakieś techniczne szczegóły jak ma to być zapisane w kontrakcie. To zostało zresztą przez obydwie strony załatwione jeszcze w Warszawie. Sprawy finansowe zostały dogadane na samym początku. I skąd ta zwłoka ? W klubie zaczynają myśleć czy to czasami nie chodzi o te 200 tys. z Bydzi. W zasadzie to nie o same 200 tys. Bydzia podobno daje więcej za sam podpis a mniej za punkty. U nas odwrotnie, mniej za podpis, więcej za punkty. I to może być ta różnica pomiędzy Falubazem a Bydzią. Sytuacja analogiczna do tej z Walaskiem. No i trzecia pokusa na Bydzię to ta, ze tam ma kontrakt roczny. czyli w przyszłym roku zaczyna nowe negocjacje z ewentualnym pracodawcą Minus tej oferty z Bydzi to taki, że czasami można się nie doczekać swoich pieniędzy. Tym bardziej jak komornik w trakcie sezonu wejdzie do Polonii. A Dowhan chce mieć sprawe do jutra załatwioną. Albo rybka albo pipka

    Sam jestem ciekaw która opcję wybierze Jarek.
    Cytuję Papę Golloba:

    "Tu masz klub stabilny, dobrze postrzegany i do tego jest bardzo blisko". Jest jeszcze jedna bardzo ważna sprawa. Tomek chciałby walczyć o jak najwyższe cele. W Toruniu będzie miał tę możliwość. Jego nowa drużyna ma mistrzowskie aspiracje. W ostatniej chwili pani Półtorak podbiła stawkę, ale dla głupich 50-100 tysięcy złotych nie było sensu zmieniać zdania. Zwłaszcza że Tomek dał już słowo działaczom z Torunia. A one jest droższe od każdej sumy."

  46. Powrót do góry    #2110
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,478
    Kliknij i podziękuj
    2,635
    Podziękowania: 3,656 w 2,166 postach
    Cytat Zamieszczone przez AlterEgo Zobacz posta
    A Twoje porównania można wrzucic do kosza - chyba, że Twoim zdaniem w drugiej i trzeciej kolejce Hampel, Łoktajew i Jabłoński jeździli na tym samym torze przeciw tym samym rywalom.
    Akurat my mielismy w tych kolejkach DMP2012 oraz Torun na wyjezdzie. Leszno Rzeszow i Wroclaw. Mysle, ze nasza para miala gorszych przeciwnikow.

  47. Powrót do góry    #2111
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Jeśli chodzi o mnie to uważam, że ta oferta z Bydzi to jedna wielka ściema. Możę się mylę ale ja w nią nie wierzę. Domyślam się, że Ostafiński pisze na zamówienie Jarka i stąd ten artykuł o 2.2 mln z Bydzi. Natomiast co w ten sposób chce ugrac Jarek to tego nie wie nikt Jeśli sądzi, że Dowhan się wystraszy i zadzwoni z nową ofertą to się przewiezie. No bo nie sądzę, ze w ten sposób Jarek chciał wymusić na Dowhanie kontrakt 2 letni zamiast 3 letniego.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #2112
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Hampel vs Dowhan

    http://www.youtube.com/watch?v=FyjdOWKb1Fs


    Z tym Wawelem to chyba Bolek Proch. Filozof. Jak widac nawet Wawel nie pomoże i potrafi taki do największego wroga przejsc. Co za czasy.

  49. Powrót do góry    #2113
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    http://www.express.bydgoski.pl/look/...35020&IdTag=17


    Osoby ze Sportowej nie chcą zdradzać żadnych nazwisk. Dyrektor sportowy Jerzy Kanclerz powiedział nam jedynie, że doniesienia „Przeglądu Sportowego” o zainteresowaniu Polonii Jarosławem Hampelem są wyssane z palca. Dodał ponadto, że pozyskano dwóch jeźdźców i do obsadzenia pozostało jeszcze jedno wolne miejsce.

    - Szukamy zawodnika z Kalkulowaną Średnią Meczową do 6,03 - zdradził na koniec rozmowy z „Expressem Bydgoskim”.

    Czyli szopka? Miało być głośno o Stali ,a jest głośno o Falubazie I zaraz zrobi się cicho. Poszczekali, wyładowali się i koniec
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 17-12-2012 o 23:01

  50. Powrót do góry    #2114
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,415
    Kliknij i podziękuj
    264
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Jutro podpis Jarka i koniec serialu tyle na temat

    Wie ktoś to stadionem robią coś tam ?

  51. Powrót do góry    #2115
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    O której godzinie jest konferencja w ZG ?
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •