Strona 2 z 199 PierwszyPierwszy 12341252102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 8955

Wątek: FALUBAZ Zielona Góra 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,270
    Kliknij i podziękuj
    6,243
    Podziękowania: 2,010 w 1,240 postach
    Witam !

  2. Powrót do góry    #47
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Przy kontrakcie Fredrika zostaje jeszcze miejsce dla Davidssona i Polaka z KSM 2,50 pokroju Jabola.Jeśli nawet z Dudkiem będzie coś nie tak ze zdrowiem to jest jeszcze Strzelec który w porównaniu do Sówki czy Gomólskiego nie jest wcale taki zły.Nie wspomnę już o Cyferze czy Kaczmarku przy których Strzelec jest jak Mistrz Świata.Gdyby tylko ruskiego dało się wcisnąć na juniorke ehride:wtedy nawet dochodzący do zdrowia i kurujący się chwilowo Dudek nie stanowi problemu.

  3. Powrót do góry    #48
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,421
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    http://www.zachod.pl/2012/11/patryk-...e-wysmienicie/


    Dudek na pewno zostanie w Falubazie .! Co do jego sprawności czytaj kondycji to jest zawodowiec Zawodnicy sami dbają o swoją formę Jak czytam co nie których np " Dudek niesprawny na pierwszy mecz to niech w...... mi z Falubazu " To muszę iść zapalić Zamiast chłopaka w spierać to go dołujecie a on czyta to forum i nie tylko on z Falubazu..

  4. Powrót do góry    #49
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Witam !
    Witam Kapitana!


    Ciekawostka z bloga naszego żużlowego wieszcza:

    becks237 napisał, w dniu listopad 5th, 2012 o godzinie 9:57 przed południem
    Panie Dariuszu
    Ja wierze w to, ze RD mysli o sprowadzeniu TG, bo wtedy bedziemy mogli zatrzymac Saszke w Falubazie, ale ja sie zastanawiam, jak Gollob patrzy na przejscie do Falubazu. Przeciez nigdy nie byl mile u nas witany. A drugie pytanie dotyczy powrotu do normalnych relacji miedzy Pepe i TG. Moglby Pan napisac kiedy mniej wiecej ich stosunki sie ocieplily, bo pamietam jeszcze rok temu podczas polfinalow, jak Tomasz wykonal swoja slynna “dzwignie” przed nosem Pepe, a pozniej byla konferencja Dowhana z Pepe, na ktorej mocno pocisneli Golloba. No i jeszcze chcialbym sie zapytac o tzw. “psikusa” ktorego Gollob ma wykrecic Komarowi. Czyzby oni sie w ostatnim czasie poklocili? bo z roznych wypowiedzi mozna wywnioskowac, ze Tomasz ma bardzo dobre relacje z Cygarem.


    dostafinski napisał, w dniu listopad 5th, 2012 o godzinie 8:12 po południu
    Do becks237: ale cygar razem nie palą. Generalnie co do przynależności Tomasza to ja stawiam, że na pierwszym miejscu jest PGE Marma, a Falubaz na drugim, chociaż może się mylę. A psikusem byłoby przejście do Zielonej Góry. WK już o tym usłyszał i złożył właśnie ofertę zawodnikowi.



    Jednym słowem Władek Komarnicki ostatnią nadzieją kibiców Falubazu! Go for it Władek!

  5. Powrót do góry    #50
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Tylko nie naszego. Brakuje jedynie, żeby się tu przeniósł.

  6. Powrót do góry    #51
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2004
    Postów
    421
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 43 w 23 postach
    mówcie sobie co chcecie. możecie po mnie jeździć. a ja i tak nie mam nic przeciwko Gollobowi w KSF
    - jeden z najlepszych techników na torze (fakt, tłumiki podcieły mu lekko skrzydła) dbający o wynik drużynowy - nikt tak nie rozgląda się na torze!
    - jego przejście do Falubazu oznaczałoby kolejną lekcję uczłowieczenia: zmiana postawy wobec klubu, kibiców i Pepe (uznanie jego kapitaństwa!). taka zmiana wymaga ogromnej pokory.
    - Władek ma rację: to jest ikona. Ikona przyciąga sponsorów. na trybunach raczej też będzie więcej. no i to o czym pisał Ostafiński: blask gwiazdy dla RD, to co do tej pory robił Paczpan
    - TG po słabszym sezonie zazwyczaj ostro pracuje nad sobą zimą i ma to bardzo dobry skutek, więc spora szansa, że się chłopak odbuduje na 2013
    - no i jest psikus lubuski. od tej pory Cygaro nie może ani razu dobrze powiedzieć o Gollobie

    mimo powyższego nie wierzę, że to się wydarzy i nie podniecam się jakoś specjalnie. fajny temacik w sezonie ogórkowym, czekając na regulamin.
    może RD z TG tak rozpowiada żeby Staleczkę wydoić z mamony na zasadzie walki o honor. ot taki psikus

  7. Powrót do góry    #52
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Jonsson
    Jabłoński/Davidsson
    Lindgren/Lebiediew
    Łoktajew
    Protasiewicz
    Dudek/Strzelec
    Gomólski/Rogowski/Perzyński/Zgardziński
    Ostatnio edytowane przez AlterEgo ; 06-11-2012 o 10:03

  8. Powrót do góry    #53
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2008
    Postów
    393
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Lindgren... wtf?!

    Już wole Jepsena Jensena w Falubazie. Lindgren parę lat temu zatrzymał się w rozwoju. Jako junior był dobry a teraz taki ligowy przeciętniak.

  9. Powrót do góry    #54
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez zuzelfan Zobacz posta
    Lindgren... wtf?!

    Już wole Jepsena Jensena w Falubazie. Lindgren parę lat temu zatrzymał się w rozwoju. Jako junior był dobry a teraz taki ligowy przeciętniak.
    OK, ale za kogo? Za Jonssona, Protasiewicza, Dudka czy Łoktajewa?

  10. Powrót do góry    #55
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,514
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez comora Zobacz posta
    - jeden z najlepszych techników na torze (fakt, tłumiki podcieły mu lekko skrzydła) dbający o wynik drużynowy - nikt tak nie rozgląda się na torze!
    Tutaj sie nei zgodze. W meczu o braz na naszym torze Jablonski rozgladal sie po torze cale 4 okrazenia tak jak to sie nie dac wyprzedzic. Niegy nie widzialem bidona tak krecacego glowa w biegu jak Jabol Niestety nie poskutkowalo ( 14 bieg ).

    Ciekawe jak by wygladala prezentacja Falubazu w CRS. Pamietacie jak gwizdali na Holte? Nawet nie potrafie sobie wyobrazic, jakby na srodek hali wyszedl TG z bidonem monstera. Mogloby byc ciekawie heheh

    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Przeciez ten Gollob to jest lepsze rozwiazanie od promowanego przez Ciebie Hampela, dzieki ktoremu miejsca w skladzie nie bedzie mial albo Sasza, albo Dudek
    Poza tym Gollob wnosi do druzyny wiecej nauki dla mlodszych zawodnikow i uwazam, ze taki Sasza i Dudek wiecej wyciagna ze wspolpracy z TG niz z Hampelem.
    Moze ich nauczyc np dzwigni.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 06-11-2012 o 10:11

  11. Powrót do góry    #56
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Jednym słowem Władek Komarnicki ostatnią nadzieją kibiców Falubazu! Go for it Władek!
    Przeciez ten Gollob to jest lepsze rozwiazanie od promowanego przez Ciebie Hampela, dzieki ktoremu miejsca w skladzie nie bedzie mial albo Sasza, albo Dudek
    Poza tym Gollob wnosi do druzyny wiecej nauki dla mlodszych zawodnikow i uwazam, ze taki Sasza i Dudek wiecej wyciagna ze wspolpracy z TG niz z Hampelem.

    Gollob to sportowiec z krwi i kosci i jego ewentualne przyjscie do Falubazu nalezaloby traktowac jako wyzwanie i podjecie rekawicy przez tego zawodnika. To ambitny zawodnik i na pewno chcialby pokazac sie z jak najlepszej strony, a nie odp....lic panszczyzne Dowodem jest jego dotychczasowa kariera. Do tej pory utozsamial sie z kazdym klubem, w ktorym startowal i integrowal sie z klubem. To nie najemnik lub zawodnik skaczacy z kwiatka na kwiatek, do tego nie spoznia sie na najwazniejsze mecze

    Cytat Zamieszczone przez comora Zobacz posta
    - jego przejście do Falubazu oznaczałoby kolejną lekcję uczłowieczenia: zmiana postawy wobec klubu, kibiców i Pepe (uznanie jego kapitaństwa!). taka zmiana wymaga ogromnej pokory.
    Bez przesady, Gollob to nie malpa Skoro juz oceniamy zawodnika to nalezaloby oceniac jego postawe w dotychczasowych klubach, w ktorych wystepowal.
    Poza tym z tym "kapitanstwem" to przesadzacie. Gollob i Pepe to dorosli faceci, nie beda sie szarpac o wirtualna opaske "kapitana", ktora nie wiadomo co tak naprawde oznacza

    Pozdro
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 06-11-2012 o 10:13

  12. Powrót do góry    #57
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2006
    Postów
    565
    Kliknij i podziękuj
    54
    Podziękowania: 14 w 14 postach
    Cytat Zamieszczone przez zuzelfan Zobacz posta
    Lindgren... wtf?!

    Już wole Jepsena Jensena w Falubazie. Lindgren parę lat temu zatrzymał się w rozwoju. Jako junior był dobry a teraz taki ligowy przeciętniak.
    Nie mieści się w KSM 41, a jak będzie większy to lepszego znajdziemy niż Jepsen.

    Co do propozycji Altera to Davidsson odpada z Fredką, bo raczej pozostanie przepis o dwóch polakach z numerami 1-5. Tak więc pozostaje opcja kogoś z juniorów, niekoniecznie naszych lub np. Jabłoński (ten to teraz ma pewnie dużo ofert).

    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Przeciez ten Gollob to jest lepsze rozwiazanie od promowanego przez Ciebie Hampela, dzieki ktoremu miejsca w skladzie nie bedzie mial albo Sasza, albo Dudek
    Poza tym Gollob wnosi do druzyny wiecej nauki dla mlodszych zawodnikow i uwazam, ze taki Sasza i Dudek wiecej wyciagna ze wspolpracy z TG niz z Hampelem.

    Gollob to sportowiec z krwi i kosci i jego ewentualne przyjscie do Falubazu nalezaloby traktowac jako wyzwanie i podjecie rekawicy przez tego zawodnika. To ambitny zawodnik i na pewno chcialby pokazac sie z jak najlepszej strony, a nie odp....lic panszczyzne Dowodem jest jego dotychczasowa kariera. Do tej pory utozsamial sie z kazdym klubem, w ktorym startowal i integrowal sie z klubem. To nie najemnik lub zawodnik skaczacy z kwiatka na kwiatek, do tego nie spoznia sie na najwazniejsze mecze

    Pozdro
    W sumie to pełna zgoda z tym co piszesz, lepsza opcja niż Hampel bo w przypadku Hampela nasza 4 nie mieści się w KSM. Jego zdolności dydaktycznych nie znam, ale nie ulega wątpliwości, że marka, ikona, skok medialności jeszcze większy dla klubu, sportowo również świetnie. Tylko po prostu nie pasuje mi Gollob w falubazie po tym wszystkim co zaszlo pomiędzy Pepe a Gollobem, Gollobem a klubem itd. Wiadomo, kasa nie parzy od nikogo, zwłaszcza jak jest duża, ale to się strasznie gryzie, Gollob z mychą? Nie dal mnie.

  13. Powrót do góry    #58
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez dzemba_zg Zobacz posta
    Nie mieści się w KSM 41, a jak będzie większy to lepszego znajdziemy niż Jepsen.
    Zgadza się

    Andreas Jonsson
    Patryk Dudek
    Michael Jepsen Jensen
    Aleksandr Łoktajew
    Piotr Protasiewicz
    Kacper Rogowski
    Remigiusz Perzyński

    Dla takiej ekipy KSM = 41,24

    Cytat Zamieszczone przez dzemba_zg Zobacz posta
    Co do propozycji Altera to Davidsson odpada z Fredką, bo raczej pozostanie przepis o dwóch polakach z numerami 1-5. Tak więc pozostaje opcja kogoś z juniorów, niekoniecznie naszych lub np. Jabłoński (ten to teraz ma pewnie dużo ofert).
    Oj...
    Wszystko Wam trzeba dokładnie rozpisać?

    Jonsson
    Jabłoński
    Lindgren/Lebiediew
    Łoktajew
    Protasiewicz
    Dudek/Strzelec
    Gomólski/Rogowski/Perzyński/Zgardziński

    Jonsson
    Davidsson/Lebiediew
    Dudek
    Łoktajew
    Protasiewicz
    Gomólski
    Strzelec/Rogowski/Perzyński/Zgardziński

  14. Powrót do góry    #59
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    mówcie sobie co chcecie. możecie po mnie jeździć. a ja i tak nie mam nic przeciwko Gollobowi w KSF
    - jeden z najlepszych techników na torze (fakt, tłumiki podcieły mu lekko skrzydła) dbający o wynik drużynowy - nikt tak nie rozgląda się na torze!
    - jego przejście do Falubazu oznaczałoby kolejną lekcję uczłowieczenia: zmiana postawy wobec klubu, kibiców i Pepe (uznanie jego kapitaństwa!). taka zmiana wymaga ogromnej pokory.
    - Władek ma rację: to jest ikona. Ikona przyciąga sponsorów. na trybunach raczej też będzie więcej. no i to o czym pisał Ostafiński: blask gwiazdy dla RD, to co do tej pory robił Paczpan
    - TG po słabszym sezonie zazwyczaj ostro pracuje nad sobą zimą i ma to bardzo dobry skutek, więc spora szansa, że się chłopak odbuduje na 2013
    - no i jest psikus lubuski. od tej pory Cygaro nie może ani razu dobrze powiedzieć o Gollobie
    Hmm, a według mnie Gollob w Falubazie to tylko taka zagrywka. Cała ta sytuacja pasuje i Gollobowi i Dowhanowi. Na dzisiaj Falubaz na rynku kształtuje sie jako solidny pracodawca. Jeśli w środowisku mówia, że Falubaz jest zainteresowany jakimś zawodnikiem to inne kluby zaraz miękną w ewentualnych pertraktacjach z danym zawodnikiem. A już jak taki Władek słyszy, że jest w ogóle opcja "Gollob w Falubazie" to zaraz robi sie czerwony i zaczyna po raz kolejny liczyć $$$ i sprawdza ile jeszcze mógłby dołożyć Gollobowi do kontraktu. Dowhanowi też jest to na rękę ponieważ już tylko podejmując rozmowy z Gollobem to Władek dostaje białej gorączki. Osobiście uważam, że Golloba w Falubazie nie będzie. Chłopaki robią dużo szumu i zamieszania bo mają w tym określony cel. Już prędzej uwierzę w opcję Dvidssona z Lindgrenem niż w Golloba
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #60
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Również mi się wydaje że to tylko taka podpucha z tym Gollobem żeby podczerwienić PaczPana.Tyle Władzio jadu wylał na Falubaz a tu jego wielka ikona którą się tak zachwycał nagle negocjuje z DowhanenPaluch i Zmora mają na to chyba nieco inne spojrzenie...Golloba oddadzą chętnie a w zamian zabiorą Dudka lub jakiegoś kolejnego straceńca który im wystrzeli.A tu sam Paluch na temat preparacji,wyprzedzania i starzejącego się miszcza http://www.sportowefakty.pl/zuzel/32...mkiem-gollobem
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 06-11-2012 o 14:13

  16. Powrót do góry    #61
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Przeciez ten Gollob to jest lepsze rozwiazanie od promowanego przez Ciebie Hampela, dzieki ktoremu miejsca w skladzie nie bedzie mial albo Sasza, albo Dudek

    Ale ja nie promuje tego rozwiązania, tylko zastanawiam się czy by się nam opłaciło. Trzeba to rozważyć, bo negocjacje na linii Hampel-Falubaz są faktem. Jeśli o mnie chodzi to ja najchętniej widziałbym u nas MJJ za Holtę + jakiś junior za 2.50 (pod warunkiem, że poprawnie przeliczą KSM bo to co jest teraz to kpina z regulaminu). Bardzo prawdopodobny jest też skład podany przez AlterEgo.


    Poza tym Gollob wnosi do druzyny wiecej nauki dla mlodszych zawodnikow i uwazam, ze taki Sasza i Dudek wiecej wyciagna ze wspolpracy z TG niz z Hampelem.


    Wiem że od strony sportowej Gollob to same zalety, ale wynik to nie wszystko. Niech zostanie naszym ulubionym (obok Gorzowa) wrogiem

  17. Powrót do góry    #62
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Kojarzenie Dowhana z Gollobem jest dla tego pierwszego mile widziane z tej oto przyczyny, że dla innych klubów jasnym będzie taki kontrakt, więc odpuszczą "licytację na kwoty" z innymi zawodnikami, np. z Lindgrenem

  18. Powrót do góry    #63
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2012
    Postów
    79
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Hahaha czytam to i śmieje sie. Uwierzcie mi mam sprawdzone źródło i mówię wam ze Hampel juz jest w Falubazie.

  19. Powrót do góry    #64
    Ekspert Awatar AlterEgo
    Dołączył
    16-08-2002
    Postów
    5,318
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 179 w 117 postach
    Cytat Zamieszczone przez bull.fan Zobacz posta
    Hahaha czytam to i śmieje sie. Uwierzcie mi mam sprawdzone źródło i mówię wam ze Hampel juz jest w Falubazie.
    Nie jest to niemożliwe, ale dla zielonogórzan byłoby do przyjęcia tylko wówczas, gdyby Hampel nie miał zagwarantowanych 18 meczów a np. tylko 12

  20. Powrót do góry    #65
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez bull.fan Zobacz posta
    Hahaha czytam to i śmieje sie. Uwierzcie mi mam sprawdzone źródło i mówię wam ze Hampel juz jest w Falubazie.
    a ten dalej swoje,a ja slyszalem ze jest inna opcja bardziej prawdopodobna i tego sie 3mam na pewno nie ma w niej JH wyluzuj lydke

  21. Powrót do góry    #66
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2012
    Postów
    79
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    To widać mało wiesz. Przekonasz sie juz 13 grudnia a może i szybciej !

  22. Powrót do góry    #67
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez bull.fan Zobacz posta
    To widać mało wiesz. Przekonasz sie juz 13 grudnia a może i szybciej !
    zapewniam Cie ze wiem wiecej niz moze sie Tobie wydawac

  23. Powrót do góry    #68
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2012
    Postów
    79
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Jeżeli wiedzialbys cokolwiek to przestalbys wprowadzać ludzi w błąd chyba ze robisz to celowo.

  24. Powrót do góry    #69
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez bull.fan Zobacz posta
    Jeżeli wiedzialbys cokolwiek to przestalbys wprowadzać ludzi w błąd chyba ze robisz to celowo.
    Ja nikogo w blad nie wprowadzam mowie tylko ze tematu JH nie ma w Z.G

  25. Powrót do góry    #70
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2012
    Postów
    79
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    A ja ci mówię ze tematu może nie ma bo Jarek juz od miesiąca jest dogadany z RD. I po co zgrywasz wszystkowiedzacego jak widać ze ewidentnie nic nie wiesz. Ciekawe co będziesz mówił za niedługo jak sie okaże ze to ja mówiłem 100 procent prawdy.

  26. Powrót do góry    #71
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2012
    Postów
    79
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Pozyjemy, zobaczymy. Chciałbym widzieć twoja minę...

  27. Powrót do góry    #72
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    no comments wszystkowiedzący jestem

  28. Powrót do góry    #73
    Stały bywalec Awatar lugen
    Dołączył
    17-06-2009
    Postów
    1,162
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 248 w 94 postach
    Bull.fan

    Tak sobie tutaj słownie harcujesz na drażliwe tematy ... ale uważaj. Tradycja nie ginie, a pewnie doskonale wiesz co w starożytności czekało posłańca złej nowiny

  29. Powrót do góry    #74
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez lugen Zobacz posta
    Bull.fan

    Tak sobie tutaj słownie harcujesz na drażliwe tematy ... ale uważaj. Tradycja nie ginie, a pewnie doskonale wiesz co w starożytności czekało posłańca złej nowiny
    Lugen ja mysle ze on tego nie wie za mlody jest pzdr

  30. Powrót do góry    #75
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,514
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez bull.fan Zobacz posta
    Hahaha czytam to i śmieje sie. Uwierzcie mi mam sprawdzone źródło i mówię wam ze Hampel juz jest w Falubazie.
    Nowym toromistrzem

  31. Powrót do góry    #76
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2012
    Postów
    79
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Tak sie składa ze wiekiem jestem zapewne dużo starszy od was. I wiecie co? Z czysta przyjemnością za niedługi czas powklejam bądź zacytuję wam wasze wypociny.

  32. Powrót do góry    #77
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,514
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez bull.fan Zobacz posta
    Tak sie składa ze wiekiem jestem zapewne dużo starszy od was. I wiecie co? Z czysta przyjemnością za niedługi czas powklejam bądź zacytuję wam wasze wypociny.
    bull.fan zarejestrowales sie w Marcu tego roku na tym forum. Z tego co widac napisales do tej pory 48 posty i chyba wszystkie sa o Hampelu w Falubazie. Specjalnie po to sie rejestrowales? Ja tam do Jarka nic nie mam. Moze i sobie byc w Falubazie ( milion razy lepsza opcja od Golloba ), no ale nie kosztem naszych zawodnikow. Cieszylbys sie, gdyby do Leszna mial np przyjsc Holta kosztem Balinskiego? Mysle ze nasz zarzad ma swiadomosc tego, ze pozbycie sie ktoregos z dwojki Loktaev Dudek to strzal w kolano. Podejrzewam, ze jesli juz to przyszedlby za AJ, ale nie widze tez powodow, dla ktorych Falubaz mialby zrywac wspolprace z AJ.

  33. Powrót do góry    #78
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez bull.fan Zobacz posta
    Tak sie składa ze wiekiem jestem zapewne dużo starszy od was. I wiecie co? Z czysta przyjemnością za niedługi czas powklejam bądź zacytuję wam wasze wypociny.
    za kogo? co z KSM?

  34. Powrót do góry    #79
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2012
    Postów
    79
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Kończę ta dyskusje. Wrócę być może do niej 13-tego grudnia.
    P.S Juz wcześniej pisałem ze jestem fanem Hampela, a nie leszczynskich byków.

  35. Powrót do góry    #80
    Użytkownik
    Dołączył
    18-10-2011
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Co do KSM, to chciałbym przypomnieć, że na sezon 2012 Falubaz zakontraktował zawodników, których dowolne skonfigurowanie nie było możliwe. I tak jak nie było miejsca dla trójki Holta/Davidsson/Jabłoński, tak mogą się rotować Protasiewicz/Jonsson/Hampel
    Może Hampel dogadał się z Falubazem, o ile KSM będzie na poziomie 43. Dobrucki, regulaminowy ekspert, za takim rozwiązaniem optuje, co z pewnością uzgodnił z klubem. I chyba jedyna szansa na Jarosława w ZG.

  36. Powrót do góry    #81
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Mysle ze KSM na poziomie 43 nie przejdzie a szkoda wtedy ten kolega ktory jest fanem JH mialby niezly ubaw z nas

  37. Powrót do góry    #82
    Użytkownik
    Dołączył
    15-03-2012
    Postów
    79
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    I tak będę miał ... Bo wiem co pisze.

  38. Powrót do góry    #83
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez bull.fan Zobacz posta
    Kończę ta dyskusje. Wrócę być może do niej 13-tego grudnia.
    P.S Juz wcześniej pisałem ze jestem fanem Hampela, a nie leszczynskich byków.
    Zalozmy, ze masz racje. To ja tu widze tylko takie rozwiazanie:

    1. J.Hampel
    2. Plastron z KSM 2,5 (Jabol?)
    3. A. Loktaev
    4. M.J. Jensen/R. Okoniewski
    5. P.Protasiewicz
    6. P.Dudek
    7. Rogowski

    Na wypozyczenie Jonsson. Okoniewskiego podalem tylko jako ciekawa alternatywe, natomiast wolalbym MJJ.
    I teraz pytanie, ktory sklad wolicie i ktory jest silniejszy:

    AJ + Gollob czy Hampel + MJJ oczywiscie opcja Hampel + Gollob tez pasuje KSM, AJ w odstawke ale po co?

    Pomimo, ze jestem przeciwnikiem Golloba w Falubazie to musze przyznac ze sportowo to najsilniejsza opcja pasujaca do AJ+Dudek+Protas+Sasza, jezeli mialby dojsc Hampel to jedynie za AJ.

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez thengel ; 06-11-2012 o 19:26

  39. Powrót do góry    #84
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Dobra to podsumujmy:

    W cieniu dyskusji o liderach jest bardzo ważny temat uzupełniających i tu musimy dopilnować dwóch spraw:

    1. Pozostawienie Davidssona - trzeba go przez zime doprowadzic do formy ze sparingow przed tym sezonem. Jak ogladalismy ze znajomymi jego jazde w sparingach przed kolizja z Pawlickim to prezentowal sie lepiej niz AJ i kazdy liczyl, ze pomoze on nam zdobyc zloto jak w 2011. Jesli on odpali to mamy kolejnego lidera i to z jakim KSM! A sa na to szanse, tylko niech mu ktos psychologa zalatwi.

    2. Pozostawienie Jablonskiego albo Jankesa - jesli mamy Dudka jako juniora a on jezdzi na poziomie lidera to naszym najslabszym ogniwem jest slaby senior jak w innych zespolach junior. Teraz wyobrazcie sobie jakby taki Jabol rywalizowal z juniorami w IMPJ, Brazaowym i Srebrnym Kasku itd. Przeciez bylby tam zawsze jednym z faworytow. To oznacza jak silna jest druzyna gdzie junior robi za lidera a najslabszym ogniwem jest senior, ktory nawet jesli rzecietny to i tak lepszy niz wiekszosc juniorow w lidze. Poza tym Jabol pokazal sie z dobrej strony uwazam i przy regularnych startach i zarabianiu moze dostarczac cennych punktow. To samo Jankes.

    Jesli chodzi o seniorow to albo jakims cudem wpasowujemy do skladu kolejnego lidera albo bierzemy kogos nieobliczalnego i liczymy na jego przebudzenie jak PUKa w Gorzowie.
    Ciekawa opcja jest Woffinden, ktory mial fajne momenty rok temu w Gnieznie i w tym roku w Sparcie tez. Jest mlody, utalentowany, etc. Martwi mnie jedynie troche jego australijsko-brytyjski luzacki styl. Ale dzis to generalnie problem wielu mlodych zuzlowcow (Wodjakow, Ward, Holder, Lindbaeck, itd.).

    Jesli chodzi o kontraktowanie Jarka Hampela w obliczu kontuzji Patryka to nieglupi pomysl. Znajac zycie to zawsze jest niestety jakas kontuzja kogos z podstawowego skladu w sezonie, Patryk moze dluzej dochodzic do formy, ktos moze zawodzic caly sezon jak Holta itd. Mysle, ze liczac te wszystkie fakty kazdy mialby okazje pojezdzic w meczach.

    Czyli albo sklad z Hampelem w jakis sposob sklecony i ewentualna rotacja w skladzie lub sklad zrownowazony na caly sezon typu:

    Pepe
    Davidsson/Jablonski/Jankowski
    Sasza
    Woffinden
    AJ
    Patryk
    Ginger

    w rezerwie Rogus.

  40. Powrót do góry    #85
    Stały bywalec Awatar lugen
    Dołączył
    17-06-2009
    Postów
    1,162
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 248 w 94 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Ciekawa opcja jest Woffinden, ktory mial fajne momenty rok temu w Gnieznie i w tym roku w Sparcie tez.
    To nie były tylko momenty


    DOM WOFFINDEN
    Gorzów 3 : 7 30%
    Gdańsk 7 : 5 58%
    Rzeszów 5 : 7 42%
    Ziel.Góra 3 : 4 43%
    Czewa 6 : 4 60%
    Bydgoszcz 9 : 1 90%
    Leszno 7 : 3 70%
    Tarnów 6 : 4 60%
    Gdańsk-po 7 : 3 70%
    SUMA 53 : 38 58%
    WYJAZD WOFFINDEN
    Tarnów 2 : 8 20%
    Leszno 7 : 3 70%
    Rzeszów 8 : 4 67%
    Gdańsk 3 : 5 38%
    Gorzów 4 : 6 40%
    SUMA 24 : 26 48%
    RAZEM 77 : 64 55%

  41. Powrót do góry    #86
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Heh Eneasz i tym nieobliczalnym zawodnikiem będzie Fredka tylko będzie odbudowywał się na Zawarciu.U nas Gollob podobno jest już zaklepany http://www.zuzel.zgora.pl/tomasz-gol...zie,d5569.html Z takich zupełnie świeżych i utalentowanych zawodników z dużym znakiem zapytania najlepszym rozwiązaniem jest MBJ bo od Woffindenów,Harrisów i innych Bjere to Fredka dużo ciekawszy jest.

  42. Powrót do góry    #87
    Użytkownik
    Dołączył
    18-10-2011
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Heh Eneasz i tym nieobliczalnym zawodnikiem będzie Fredka tylko będzie odbudowywał się na Zawarciu.U nas Gollob podobno jest już zaklepany http://www.zuzel.zgora.pl/tomasz-gol...zie,d5569.html Z takich zupełnie świeżych i utalentowanych zawodników z dużym znakiem zapytania najlepszym rozwiązaniem jest MBJ bo od Woffindenów,Harrisów i innych Bjere to Fredka dużo ciekawszy jest.
    Tam napisano, że kibice spekulują. To o nas.
    Ja do dziś jestem przekonany, że kupiłem Jankowskiego do Falubazu.

    A czy Woffinden gorszy od Lingrena. Startowali w 2012 razem w trzech klubach - wszędzie z nieomal jednakową średnią. Fredka bardziej seriozny z twarzy, ale na torze ma kask i traci ten atut, który niewątpliwie mógłby wykorzystać we wrestlingu. Tai z kolei częściej na zwolnieniach, rzadziej słyszy budzik, to mniej spięty.

    Eneaszu, do Davidssona trzeba Polaka dołożyć. Najlepsza opcja to Przemek Pawlicki - ale mało realna. Druga najlepsza opcja... Holta. Trzecia - Zengota, Grzegorz Zengota.
    Ostatnio edytowane przez pandada ; 06-11-2012 o 22:09

  43. Powrót do góry    #88
    Zaawansowany Awatar Waldzior
    Dołączył
    30-06-2002
    Postów
    1,690
    Kliknij i podziękuj
    88
    Podziękowania: 16 w 15 postach

  44. Powrót do góry    #89
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Wszystkie dyskusje na temat wzmocnienia Falubazu zawodnikiem z KSM-em wyższym od gollobowego stawiają pod dużym znakiem zapytania niedawne wypowiedzi Dobruckiego i Dowhana na temat czterech filarów, które mają stanowić o sile klubu. Pytanie tylko, w co na dzień dzisiejszy wierzyć? W deklaracje osób kierujących drużyną, rewelacje pewnego non stop cytowanego dziennikarzyny, czy może fantazje osób nawiedzających wątek?

  45. Powrót do góry    #90
    Użytkownik Awatar falubaz77
    Dołączył
    01-09-2004
    Postów
    263
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 20 w 14 postach
    Ja cos czuje ze Mroczka wyladuje w Falubazie!
    Więc wstań do góry głowę wznieś i śpiewaj naszą pieśń spiewaj naszą pieśń. Falubaz Falubaz mistrzem jest!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •