Strona 199 z 199 PierwszyPierwszy ... 99149189197198199
Pokaż wyniki od 8,911 do 8,955 z 8955

Wątek: FALUBAZ Zielona Góra 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #8911
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Lepsza wersja, gorsza wersja. F..k. Trzeba już uważać na każde słowo.

    Cytat Zamieszczone przez MoherPower Zobacz posta
    Dla Ciebie - zero trudu. Ale taki np ja to się musiałem trochę namęczyć
    Toruń słynie od pewnego czas z nowoczesnych rozwiązań.

  2. Powrót do góry    #8912
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Przyznasz jednak, że nie było trudno o doszukanie się między wierszami tej gorszej wersji, prawda?
    Przyznam, przyznam. Jak się bardzo chce, to wszystkiego się można doszukać. W każdym tekście
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #8913
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Toruń słynie od pewnego czas z nowoczesnych rozwiązań.
    Wyznaczają nowy trend, po co jechać i przegrać , jak można odpuścić finał, a medal i tak przyjdzie Pocztą
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  4. Powrót do góry    #8914
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    No to może sypnij konkretami. Które mecze Unibax ustawił, żeby zmienić w ten sposób układ tabeli?

    Moher, wiem, w języku waszego współplemieńca to nazywa się dywagacje.



    Edit.
    Rusty wyszukiwarka sie zawiesiła? Unibax to tylko kilka ostatnich lat, nie ma dużo szukania.

    Widzę, że ciebie też dopadła nowa choroba zwana dywagancją.
    Każdy przyjazd Torunia na mecz to każdorazowe szopki,ustawianie komisarzy,spektakle aby zawsze tor pasował Unibaxowi,upadek Szombierskiego i wykluczenie go do końca meczu,wykluczenie Dobruckiego za jazdę do przodu,sposób sędziowania,odwracanie kota ogonem.Jest tego bez liku i długo można by wymieniać.Pamiętam wykluczenie Hamilla w Bydgoszczy...to też miało swój podtekst.Żyjemy w czasach w których pieniądz rządzi światem i to nie tylko w piłce nożnej jak się może niektórym wydawać

  5. Powrót do góry    #8915
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Rusty jak zwykle coś "palnął" i brnie dalej w ślepy zaułek.
    Ja wiem jedno. Tych sprzyjających sędziów i komisarzy trza kopnąć w dupsko. Bo przeca mieli sprzyjać Toruniowi, a nasi w większości brali się za odrabianie strat po 10 biegu. Wtedy szansa była już tylko na zmniejszenie rozmiarów porażki. Jokerem był w naszym teamie....Przedpełski. Musiał dobrze gadać z komisarzem. Pewnie mu dobrze zapłacił, żeby ten machnął tor pod juniora

    Szombierski - no cóż. Większego teatru (no może poza Karlssonem - też w Czewie) jeszcze nie widziałem. Ale zawsze Rusty może odwracać kota ogonem

    Poza kwestią że Karkosik ze Stępniem trzęsą ekstraligą, to już więcej nic nie napiszę.
    PS: Kurde, Rusty - patrz KOL i PZMot przypieprzyły taką karę, której żużlowy świat nie widział. Trza wymienić i Stępnia i Romana - za słabo trzęsą.

  6. Powrót do góry    #8916
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytuję:Szombierski - no cóż. Większego teatru (no może poza Karlssonem - też w Czewie) jeszcze nie widziałem. Ale zawsze Rusty może odwracać kota ogonem
    Zadam Ci pytanko.Na jakiej podstawie jesteś w stanie stwierdzić że zawodnik symuluje wywrotkę.Mruga mu wtedy oko czy może coś innego?
    Czerwona kartka należy się komuś kto obraża sędziego pokazując mu wymowne gesty,zrywa złośliwie taśmie czy brutalnie fauluje przeciwnika jak to zrobił jastrząb na Saifutdinowie.Symulowanej wywrotki nie da się jednoznacznie udowodnić pomimo tego że był to być może upadek taktyczny.Jest tyle rzeczy w polskim speedwayu które zaprzeczają wszystkim prawom logiki że po prostu dramat.

  7. Powrót do góry    #8917
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Rusty, naprawdę - nie pier...ol Nie bądź strażak
    To co odwalił Szumina, włącznie z gestykulacją i machaniem rączką do kibiców bo bolesnym upadku (spowodowanym dyskopatią - a jakże) to był teatr rodem z najlepszych filmów...Bollywood

  8. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi mhsol za jego przydatny post!

    Falubaz (22-11-2013), kapitan bomba (21-11-2013), zigi1976 (23-11-2013)

  9. Powrót do góry    #8918
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,478
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Rany Boskie... przeciez Szumina wywrocil sie w taki sposob zeby absolutnie nic mu sie nie stalo, z pelna kontrola, upadek "cwiczony" przez zawodnikow na wypadek gdyby przed nimi byl jaki karambol. nikt go nie atakowal, tor rowny, motorem nie szarpnelo i bylo wtedy 1-5. Sedzia bylby pi....ą gdyby nie "odgwizdał" czerwonej
    Rusty, przypomnij sobie jego i menedzerow pokretne tlumaczenia, przeciez to sie kupy nie trzymalo. Ewidentna wtopa Szombierskiego

  10. Powrót do góry    #8919
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2004
    Postów
    314
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 106 w 49 postach
    W ostatnich latach były trzy podobne sytuacje w Częstochowie i dopiero za trzecim razem sędzia się nie bał podjąć właściwej decyzji. Najpierw upadek Karlsona w 15 biegu. Potem chyba w kolejnym sezonie też w 15 biegu upadł bodajże Nermark w meczu z Gorzowem, kiedy Niki z Gollobem jechali na 5:1. A w powtórce G. Łaguta wygrał wyścig i wydarł zwycięstwo Stali. W tym sezonie z kolei szopka Szombierskiego.

    Widać, że w Częstochowie tolerowano takie przekręty, więc zawodnik myślał, że robi dobrą robotę dla klubu. Żeby nikt nie oskarżył mnie o stronniczość - w tym sezonie Ł. Cyran w meczu z Lesznem w Gorzowie też upadł specjalnie, kiedy goście jechali na 5:1 i sędzia nie wykluczył go do końca zawodów. Oczywiście może się zdarzyć, że komuś zdarzy się upadek, kiedy jego drużyna przegrywa 5:1 i to jeszcze w 15 biegu, ale takich przypadków jest zdecydowanie za dużo.

    Nie chcę oceniać każdego przypadku, bowiem byłem w 1992 roku na stadionie w Gorzowie, kiedy upadł P. Pawlicki. Jechał wtedy w MPPK na końcu stawki w biegu bodajże z Z. Kasprzakiem i przegrywali 5:1. Upadek wyglądał na specjalny i niegroźny - typowy uślizg. Potem się jednakże okazało, że P. Pawlicki uderzył plecami w słupek i wypadek zakończył się tragicznie.

  11. Powrót do góry    #8920
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    A co powiecie o DPŚ kiedy to słynny dzik jutro byk w sposób ewidentny przepuszczał przeciwników?Sędzia nawet nie dał mu upomnienia.To było zagranie taktyczne tak jak i zagraniem taktycznym jest jazda parą,utrudnianie przeciwnikowi przejazd między dwoma zawodnikami,nie zostawianie miejsca.Gdyby tak wszyscy byli fair play do końca to każdy jechałby jak po sznurku,nie było by żadnych emocji.Nicky pieprzy te fair play ale nigdy nie powiem że dzik to hipokryta...I który udowodni że Szuminę akurat nie chwyciło lumbago?No przecież mówił wyrażnie że go plecy bolą
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 21-11-2013 o 22:38

  12. Powrót do góry    #8921
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,478
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    przepuszczal.... ale czy przerwal bieg przy niekorzystnym wyniku?

    A Szuminie udowodnil lekarz, dopuszczajac go do zawodow.

  13. Powrót do góry    #8922
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    "...Nie chcę oceniać każdego przypadku, bowiem byłem w 1992 roku na stadionie w Gorzowie, kiedy upadł P. Pawlicki. Jechał wtedy w MPPK na końcu stawki w biegu bodajże z Z. Kasprzakiem i przegrywali 5:1. Upadek wyglądał na specjalny i niegroźny - typowy uślizg..."

    No nie było tak. Akurat siedziałem bardzo blisko zdarzenia. Pawlicki walczył na pełnym gazie o poprawę pozycji , przeszarżował i z dużym impetem wyrżnął w bandę. Wyglądało to strasznie .

  14. Powrót do góry    #8923
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    ktoś tu wcześniej wklejał link do sondażu, który dawał wygraną jolancie danielak, wysoko pozycjonował dowhana, a w odbycie ustawiał januszka.

    tu nowe informacje: kubicki na czele, dowhan daleko w tyle

    na razie prezes dostaje w plecy 1:5. zapowiada się ciekawy sezon. będzie złoto



    Dowhan, mimo że jest kandydatem inteligenckiej PO, najwięcej zbiera wśród słabiej wykształconych.

    mariusz, myślałem, że masz wyższe wykształcenie...
    Ostatnio edytowane przez kolarz ; 22-11-2013 o 11:51

  15. Powrót do góry    #8924
    Użytkownik
    Dołączył
    16-05-2012
    Postów
    115
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    ktoś tu wcześniej wklejał link do sondażu, który dawał wygraną jolancie danielak, wysoko pozycjonował dowhana, a w odbycie ustawiał januszka.

    tu nowe informacje: kubicki na czele, dowhan daleko w tyle

    na razie prezes dostaje w plecy 1:5. zapowiada się ciekawy sezon. będzie złoto



    Dowhan, mimo że jest kandydatem inteligenckiej PO, najwięcej zbiera wśród słabiej wykształconych.

    mariusz, myślałem, że masz wyższe wykształcenie...
    Mariusz ma wyższe ... prezydenckie

  16. Powrót do góry    #8925
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,410
    Kliknij i podziękuj
    263
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Skład Apatora ( czy jak to woli Unibaksu) na sezon 2014 jest kosmiczny Jest tam pięciu seniorów którzy są wstanie pojechać w dowolnym meczu maksa Oni nie mają prawa przegrać meczu (Według Karkosika który wyda pewnie10 mln na tą ekipę ) Tu zaczynają się schody presja Jakiej jeszcze nie było w polskim żużlu Falubaz niby mocniejszy ale niema już na pozycji 5,7,14,15 juniora który w każdym momencie meczu był wstanie pojechać za słabego seniora Z tym obywatelstwem Saszy to zluzujcie to nie jest takie proste jak się komuś wydaje
    Ostatnio edytowane przez kiki ; 22-11-2013 o 13:07

  17. Powrót do góry    #8926
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    Skład Apatora ( czy jak to woli Unibaksu) na sezon 2014 jest kosmiczny Jest tam pięciu seniorów którzy są wstanie pojechać w dowolnym meczu maksa Oni nie mają prawa przegrać meczu (Według Karkosika który wyda pewnie10 mln na tą ekipę ) Tu zaczynają się schody presja Jakiej jeszcze nie było w polskim żużlu Falubaz niby mocniejszy ale niema już na pozycji 5,7,14,15 juniora który w każdym momencie meczu był wstanie pojechać za słabego seniora Z tym obywatelstwem Saszy to zluzujcie to nie jest takie proste jak się komuś wydaje
    Szybki ślub z Klaudią Szmaj i sprawa załatwiona

  18. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    Falubaz (22-11-2013), SiostraIrena (22-11-2013)

  19. Powrót do góry    #8927
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    Skład Apatora ( czy jak to woli Unibaksu) na sezon 2014 jest kosmiczny Jest tam pięciu seniorów którzy są wstanie pojechać w dowolnym meczu maksa Oni nie mają prawa przegrać meczu (Według Karkosika który wyda pewnie10 mln na tą ekipę ) Tu zaczynają się schody presja Jakiej jeszcze nie było w polskim żużlu Falubaz niby mocniejszy ale niema już na pozycji 5,7,14,15 juniora który w każdym momencie meczu był wstanie pojechać za słabego seniora Z tym obywatelstwem Saszy to zluzujcie to nie jest takie proste jak się komuś wydaje
    Skład będą mieli kosmiczny, ale wątpie aby wygrywali wszystko wszędzie, sa ekipy które na swoim torze mogą im zagrozić skutecznie.
    Nazwiska nie jezdzą i są zawodnicy po ciężkich urazach, a to może mieć też jakiś wpływ na forme.
    Do tego w tym sporcie potrzeba sporo szczęscia, bo jeden nieprzewidywalne zdarzenie może przekreślić cały wysiłek.
    Najważniejsze do dostać się do PO, a tam już wszystko możliwe, nawet taki dream team moze polec z kretesem, bo w czwórce słabych nie będzie.
    Trzeba robić swoje i nie oglądać się za siebie. Wiece watpliwe jest ,że kolos na glinianych nogach wygra wszystkie mecze w sezonie.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 22-11-2013 o 13:34
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  20. Powrót do góry    #8928
    Zaawansowany Awatar ciesiel
    Dołączył
    10-10-2005
    Postów
    2,319
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 281 w 145 postach
    Dream teamy mają to do siebie, że rzadko kiedy zdobywają tytuł mistrzowski.
    Przerabialiśmy to w żużlu wielokrotnie.

    Jak już pisałem wcześniej - zawsze ktoś musi przyjechać ostatni. Do tego dochodzą silne charaktery liderów - cała piątka to nie są grzeczni chłopcy. Gdy pojawią się jakieś zgrzyty, to ciężko będzie ustanowić hierarchię
    Każdy chce być liderem ale niestety zawartość znaczeniowa tego słowa wyklucza taką ewentualność.
    IN PROTAS I TRUST !!!

  21. Powrót do góry    #8929
    Super_Ban
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    Skład bardzo mocno narażony na kontuzje, z niewyleczonymi kontuzjami z sezonu 2013 więc znów może sezon skończyć się płaczem i ucieczką.

  22. Powrót do góry    #8930
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Gollob coraz częściej zasiada przy piecu i nie sprawdza się w każdych warunkach,Holder jest po ciężkiej Kontuzji,Saifutdinow idzie tam gdzie dużo płacą a potem testuje sobie bryki w lidze,Miedziński jak to Miedziński czasem pojedzie dobry mecz a czasem eksploduje.Rudemu nie zawsze wszystko przypasuje ale on i ten mocny junior Przedpełski to mogą być Ci których należy się najbardziej bać.Mając takiego juniora Unibax będzie na pewno grożny tym bardziej że młody jedzie wszędzie.

  23. Powrót do góry    #8931
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2004
    Postów
    421
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 43 w 23 postach
    Jak zrozumiałem ostatnio Roberta to Sasza dopiero złożył podanie o kartę stałego pobytu. Dopiero po jej otrzymaniu może się starać o obywatelstwo. Jeżeli tak to rzeczywiście droga jeszcze długa... Ale nie po to Robert został senatorem żeby nie mieć wejść w kancelarii prezydenta

  24. Powrót do góry    #8932
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    ktoś tu wcześniej wklejał link do sondażu, który dawał wygraną jolancie danielak, wysoko pozycjonował dowhana, a w odbycie ustawiał januszka.

    tu nowe informacje: kubicki na czele, dowhan daleko w tyle

    na razie prezes dostaje w plecy 1:5. zapowiada się ciekawy sezon. będzie złoto



    Dowhan, mimo że jest kandydatem inteligenckiej PO, najwięcej zbiera wśród słabiej wykształconych.

    mariusz, myślałem, że masz wyższe wykształcenie...
    Już Ci kiedyś pisałem, od myślenia są inni, nie Ty. Ty jak zaczniesz za dużo myśleć to sobie jeszcze krzywdę zrobisz chłopaku

    A te wszystkie sondaże możecie sobie w tyłek wsadzić, one są nic nie warte. Zależne od tego kto je zlecił i co chciał osiągnąć. One są po to aby ludziom (np. takim kolarzom) we łbie sieczkę zrobić

    Commora

    Jak zrozumiałem ostatnio Roberta to Sasza dopiero złożył podanie o kartę stałego pobytu. Dopiero po jej otrzymaniu może się starać o obywatelstwo. Jeżeli tak to rzeczywiście droga jeszcze długa... Ale nie po to Robert został senatorem żeby nie mieć wejść w kancelarii prezydenta
    Z tego co mi się o uszy obiło to Sasza już od kilku miesięcy ma kartę stałego pobytu. Ma również złożone papiery o obywatelstwo.

    Odnośnie Unibaxu.
    Przeczucie mi mówi, ze będzie to ekipa która zawiedzie najbardziej. Na moje oko to oni raczej nie załapią się do PO. Taki eksperyment się nei powiedzie. jak się nie porozwalają w SGP to zrobią popelinę w lidze. A pod koniec rozgrywek, spalą się ze wstydu i tak uciekną z meczu. To drużyna typowych najemników, jedyny Miedziak który ma tam trochę ambicji.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #8933
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,967
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Jaki eksperyment? W porownaniu z 2013 rokiem gdzie jechalismy tylko w 5 meczach pelnym skladem a jednak zalapalismy sie do finalu,mamy jedna zmiane.
    Zmiane raczej na plus,bo klasy Emila i Kamila nie ma co porownywac a i nie slychac w etrze aby Emil byl zawodnikiem konfliktowym.
    Co do PO to juz sie wypowiedzialem w naszym watku i optymista nie jestem ale nie ze wzgledu na "eksperyment" a kontuzje i minus 8 na starcie moga zrobic swoje.
    Ambicja zawodnikow torunskich sobie geby nie wycieraj,bo stalo sie to juz nudne.
    Maja przynajmniej tyle samo ambicji co Protasiewicz.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  26. Powrót do góry    #8934
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Kingpin

    Ambicja zawodnikow torunskich sobie geby nie wycieraj,bo stalo sie to juz nudne.
    Maja przynajmniej tyle samo ambicji co Protasiewicz.
    Wszyscy razem wzięci, mają tyle ambicji co sam Pepe ? Owszem, zgadzam się


    A senator nie odpuszcza tempa, ruch w interesie musi być. Teraz zarzucił sieci na ojczyznę Disneya



    Tak trzymać senatorze, a za dwa lata zrobimy turniej w USA. Falubaz kontra USA
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #8935
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2004
    Postów
    314
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 106 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    "...Nie chcę oceniać każdego przypadku, bowiem byłem w 1992 roku na stadionie w Gorzowie, kiedy upadł P. Pawlicki. Jechał wtedy w MPPK na końcu stawki w biegu bodajże z Z. Kasprzakiem i przegrywali 5:1. Upadek wyglądał na specjalny i niegroźny - typowy uślizg..."

    No nie było tak. Akurat siedziałem bardzo blisko zdarzenia. Pawlicki walczył na pełnym gazie o poprawę pozycji , przeszarżował i z dużym impetem wyrżnął w bandę. Wyglądało to strasznie .
    Miałem na myśli, że jak na żużlowe standardy to wypadek wyglądał niegroźnie. Wiadomo, że P. Pawlicki był walczakiem i i nie odpuszczał. Jednak na gorzowskim torze widziałem dziesiątki znacznie groźniejszych upadków, które kończyły się niegroźnie.

  28. Powrót do góry    #8936
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,221
    Kliknij i podziękuj
    6,203
    Podziękowania: 2,002 w 1,233 postach
    Niech daje dolary !

  29. Powrót do góry    #8937
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,819
    Kliknij i podziękuj
    436
    Podziękowania: 608 w 313 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Wszyscy razem wzięci, mają tyle ambicji co sam Pepe ? Owszem, zgadzam się
    Twój idol już pokazał ile ma ambicji, gdy dla senatorskich żetonów rezygnował z GP...
    Ambicji w Toruniu to może brak już tylko Gollobowi, z racji, że wygrał już wszystko.

  30. Powrót do góry    #8938
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,221
    Kliknij i podziękuj
    6,203
    Podziękowania: 2,002 w 1,233 postach
    Ambicja w Toruniu jest tym, czym woda na pustyni. Nie ma jej w ogóle Tacy kur...wa ambitni, a uciekają ze stadionu w popłochu z podkulonymi ogonami, no PaczPan

  31. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi kapitan bomba za jego przydatny post!

    chloroform (23-11-2013), comora (22-11-2013), dillinger (22-11-2013), flagon (22-11-2013), jan kowalski (24-11-2013), shelve (22-11-2013), zigi1976 (23-11-2013)

  32. Powrót do góry    #8939
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    A mial zrezygnowaz ze startow w Falubazie na rzecz innej druzyny i nie miec za co jezdzic w GP? Na GP potrzebne sa odpowiednie naklady finansowe, Falubaz by je zagwarantowal wyplacalnoscia.

  33. Powrót do góry    #8940
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    czekamy na oświadczenie klubu, że to nie kolumb, ale senator odkrył amerykę.

  34. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    lego (07-01-2014), miles (22-11-2013)

  35. Powrót do góry    #8941
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,221
    Kliknij i podziękuj
    6,203
    Podziękowania: 2,002 w 1,233 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    czekamy na oświadczenie klubu, że to nie kolumb, ale senator odkrył amerykę.
    Kolumb też nie odkrył Ameryki.

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kapitan bomba za jego przydatny post!

    zigi1976 (23-11-2013)

  37. Powrót do góry    #8942
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    czekamy na oświadczenie klubu, że to nie kolumb, ale senator odkrył amerykę.
    Tak jak Kopernik (zielonogórski) wstrzymał Słońce i ruszył ziemię.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 22-11-2013 o 22:48
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  38. Powrót do góry    #8943
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Ta rozmowa dotyczyła tego czy ten Pułaski Polish Day nie przenieść na zielonogórski deptak i przerobić to na Koperniculus-Robert Day

  39. Powrót do góry    #8944
    Super_Ban
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    Senator w wyborach wystartuje jako Robert Stelmet Dowhan Zielona Góra?

  40. Powrót do góry    #8945
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Funny. Ambasador zachował mega powagę. Wyobraźcie sobie, iż jesteśmy mocarstwem światowym. Z naszym ambasadorem w kraju o znacznie mniejszym znaczeniu globalnym spotyka się lokalny polityk izby o małym znaczeniu i były prezes klubu dyscypliny, o której nic ów amabasador nie wie. I jeszcze mówi łamaną polszczyzną: "My są Falóbas. Klóp z Reksio jako godło. Na tym, no...no na plarstronie Reksia my mieć..."

  41. Powrót do góry    #8946
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez comora Zobacz posta
    Jak zrozumiałem ostatnio Roberta to Sasza dopiero złożył podanie o kartę stałego pobytu. Dopiero po jej otrzymaniu może się starać o obywatelstwo. Jeżeli tak to rzeczywiście droga jeszcze długa... Ale nie po to Robert został senatorem żeby nie mieć wejść w kancelarii prezydenta
    Nie żebym coś sugerował, ale jak Ambasador USA zawitał na W69, to czemu nie miałby Bronek zawitać


    Comora cytat ;

    Alex złożył wszystkie formalne dokumenty związane z kartą stałego pobytu i taką kartę w tej chwili otrzymał. Jest to kolejny krok do tego, aby otrzymać polskie obywatelstwo - powiedział prezes ZKŻ SSA, Robert Dowhan.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 22-11-2013 o 21:49
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  42. Powrót do góry    #8947
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,679
    Kliknij i podziękuj
    1,311
    Podziękowania: 1,322 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Twój idol już pokazał ile ma ambicji, gdy dla senatorskich żetonów rezygnował z GP...
    Ambicji w Toruniu to może brak już tylko Gollobowi, z racji, że wygrał już wszystko.
    ambicja >>>>>>>>>> tony mułu >>>> toruń

  43. Powrót do góry    #8948
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    ambicja >>>>>>>>>> tony mułu >>>> toruń
    Bo najlepiej widzeć u kogoś, czepiają się Protasa a o postawie swego kapitana najlepiej nie pamiętać.
    Najwięcej ambicji pokazał kapitan Unibaxu Ryan Sullivan wypinając się na Unibax, który w podzięce za zdobycie brązu chciał kapitana nagrodzić niespodzianką w postaci obcinki kasy.

    Ale Ryan to ambitny facet, i potem dla Karkosikowych żetonów był gotów znów umierać za Unibax w PO.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 22-11-2013 o 23:11
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  44. Powrót do góry    #8949
    Super_Ban
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    Ostatnio edytowane przez MrSelfDestruct ; 23-11-2013 o 21:41

  45. Powrót do góry    #8950
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,221
    Kliknij i podziękuj
    6,203
    Podziękowania: 2,002 w 1,233 postach
    Byłem tam !

  46. Powrót do góry    #8951
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Wszyscy już jadą w wątkach 2014 r. tylko my nie, może ktoś byłby chętny aby założyć nowy na 2014 r.
    Czas już myśleć o nowym sezonie.

    Czy ostatni będą pierwszymi?!

    Ta maszyna też niezłe cacko 1979 rok.

    hhh.jpg
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 23-11-2013 o 22:29
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  47. Powrót do góry    #8952
    Super_Ban
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Wszyscy już jadą w wątkach 2014 r. tylko my nie, może ktoś byłby chętny aby założyć nowy na 2014 r.
    Czas już myśleć o nowym sezonie.

    Czy ostatni będą pierwszymi?!
    Najpierw trzeba spłacić długi z 2013 i będzie można myśleć o sezonie 2014
    To nie Gorzów, tu nie ma wątków na kredyt.
    Ostatnio edytowane przez MrSelfDestruct ; 23-11-2013 o 22:22

  48. Powrót do góry    #8953
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez MrSelfDestruct Zobacz posta
    Najpierw trzeba spłacić długi z 2013 i będzie można myśleć o sezonie 2014
    To nie Gorzów, nie ma wątków na kredyt.
    Kubicki pewnie za pięć dwunasta puści przelew i Romek ma jeszcze niezłą sumkę wpłacić na konto Falubazu.
    Żeby się czasem nie okazało ,że kasa poszła Pocztą i listonosz był z Torunia i (uciekł z kasą) zaginął w akcji
    I niech czasem Pan Sławomir K. nie przywozi żadnego czeku, bo znowu się może okazać, że owy papier nic nie warty.

    Na marginesie, to ktoś wyliczył ,że jak w/w wpłacą kasę, to jeszcze starczy na kilka zajęcy, bo tłuste dziczki to chyba braknie.
    Vipy i celebryci, będą musieli się zadowolić suchym zajcem i mogą kręcić nosem.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 23-11-2013 o 22:43
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  49. Powrót do góry    #8954
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    ja tam nie otwieram nowego wątku.
    pierwszy i ostatni raz otworzyłem wątek przed meczem rewanżowym w finale i wywołałem największy skandal w historii speedwaya. tak tym podk...iłem romana, że mecz odwołał, jak mnie zobaczył przypadkiem w nc+ na trybunie k. resztę historii znacie..

  50. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    apator_uk (23-11-2013), comora (24-11-2013)

  51. Powrót do góry    #8955
    Użytkownik
    Dołączył
    07-06-2004
    Postów
    421
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 43 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Wszyscy już jadą w wątkach 2014 r. tylko my nie, może ktoś byłby chętny aby założyć nowy na 2014 r.
    Czas już myśleć o nowym sezonie.
    nie znam zasad i narażam się na jakieś bluzgi, ale pozwoliłem sobie
    FALUBAZ Zielona Góra 2014 - wątek klubowy

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •