Strona 157 z 199 PierwszyPierwszy ... 57107147155156157158159167 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,021 do 7,065 z 8955

Wątek: FALUBAZ Zielona Góra 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #7021
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,267
    Kliknij i podziękuj
    6,242
    Podziękowania: 2,007 w 1,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez Polonez_Truck Zobacz posta
    Wszystko OK. Tylko jaki wpływ na tą całą sprawę ma Rada Miasta?
    Tu nie chodzi o żadną radę miasta. Sesja rady miasta była tylko dobrą okazją do tego, by publicznie wygłosić stanowisko klubu, w taki sposób, by medialny wydźwięk tego wydarzenia przyniósł wymierne korzyści wizerunkowe. Oj nie doceniacie Wy kunsztu marketingowego Dowhana. Jaki on jest taki jest, ale meneżer z niego znakomity.

  2. Powrót do góry    #7022
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Tu nie chodzi o żadną radę miasta. Sesja rady miasta była tylko dobrą okazją do tego, by publicznie wygłosić stanowisko klubu, w taki sposób, by medialny wydźwięk tego wydarzenia przyniósł wymierne korzyści wizerunkowe. Oj nie doceniacie Wy kunsztu marketingowego Dowhana. Jaki on jest taki jest, ale meneżer z niego znakomity.
    Ale Robert pojechał tam jako kto? Menager czy Polityk? Tego chyba nawet on sam nie wie

    Bunio w akcji, jak ktoś ma alergię na Bunia to niech lepiej nie ogląda , cukier poszedł niezły , Bunio z klasą? wow Wybory idą

    Ostatnio edytowane przez shelve ; 26-09-2013 o 13:38
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  3. Powrót do góry    #7023
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,700
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 914 w 462 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    W tym biego nawet Klaudia by miała szanse wygrac
    jeśli będzie się kładła jak Rafał to faktycznie mogą być emocje

  4. Powrót do góry    #7024
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    jeśli będzie się kładła jak Rafał to faktycznie mogą być emocje
    Klaudia się nie położy, to baba z "JAJAMI"
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  5. Powrót do góry    #7025
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Bardzo dobry ruch Dowhana. Pojechał do jaskini lwa i nikt mu nawet nie podskoczył.
    Spokojnie, rzeczowo, a druga strona pochowana po szafach.
    Tym bardziej dobry ruch, gdy w mediach pojawiają się bzdury wygadywane przykładowo przez Władka G.

  6. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sfp za jego przydatny post!

    Falubaz (26-09-2013), kapitan bomba (26-09-2013)

  7. Powrót do góry    #7026
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Przyjemnie się patrzy na Jonasa, potrzebne mu było chyba to złoto. Ciężko mu bedzie zdobyć kolejne w polskiej lidze

    Pojechać taki sezon i cieszyć się złota DMP to jest jednak sztuka.

    O tym człowieku będą krążyły legendy. Chyba najrównie jezdzący zawodnik ligi

    JD.jpg
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 26-09-2013 o 17:24
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  8. Powrót do góry    #7027
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,683
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 789 w 447 postach
    Jak się mają dzisiejsze słowa Dowhana do artykuły sprzed kilku dni z Przeglądu Sportowego?

    "Dowhana spytaliśmy, czy nie żałuje, że jednak nie zdecydował się przełożyć spotkania na inny termin. - Właściciel Unibaksu Roman Karkosik zadzwonił do mnie z taką propozycją w niedzielę w południe, kiedy było już za późno na przekładanie - mówi nam Dowhan."

  9. Powrót do góry    #7028
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Oho Mariusza jeszcze tutaj nima.Chyba nie wysiadł jeszcze z barki.Tera z Torunia do stolycy to trza pod prąd Wisłą płynąć
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 26-09-2013 o 15:39

  10. Powrót do góry    #7029
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    Pewnie stoi w kolejce po koszulkę

  11. Powrót do góry    #7030
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Ciekawe czy Szombierski wezmie udział w tym pucharze Fair-Play
    Tak, ale każdy wyścig zaczynał będzie 25 metrów z tyłu

  12. Powrót do góry    #7031
    Użytkownik
    Dołączył
    30-07-2008
    Postów
    393
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękował 2 razy w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Bardzo dobry ruch Dowhana. Pojechał do jaskini lwa i nikt mu nawet nie podskoczył.
    Spokojnie, rzeczowo, a druga strona pochowana po szafach.
    Tym bardziej dobry ruch, gdy w mediach pojawiają się bzdury wygadywane przykładowo przez Władka G.
    Tego durnia Władka G nikt nie bierze chyba na poważnie. Ja mam wrażenie , że on im starszy tym głupszy.

    Davidsson dostał medal i za rok będzie walił komplety jak pójdzie w slady Iversena.

  13. Powrót do góry    #7032
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2004
    Postów
    421
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 43 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Przyjemnie się patrzy na Jonasa, potrzebne mu było chyba to złoto. Ciężko mu bedzie zdobyć kolejne w polskiej lidze

    Pojechać taki sezon i cieszyć się złota DMP to jest jednak sztuka.

    O tym człowieku będą krążyły legendy. Chyba najrównie jezdzący zawodnik ligi
    Są tacy prezesi i kibice, którzy twierdzą, że KSM do dobra rzecz. Jonas na pewno jest takim zawodnikiem

    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Jak się mają dzisiejsze słowa Dowhana do artykuły sprzed kilku dni z Przeglądu Sportowego?

    "Dowhana spytaliśmy, czy nie żałuje, że jednak nie zdecydował się przełożyć spotkania na inny termin. - Właściciel Unibaksu Roman Karkosik zadzwonił do mnie z taką propozycją w niedzielę w południe, kiedy było już za późno na przekładanie - mówi nam Dowhan."
    Już w poniedziałek parę puścił w RZ, że jednak rozmawiał z Karkosikiem. Podczas gdy w niedzielę temu zaprzeczał. Pytanie tylko, czy na prawdę groził wywaleniem miedziaka z GP Poland?

    Z drugiej strony - zobacz jak ściemnia Kryjom ze spółką. Gollob w wywiadzie powiedział, że dopiero w poniedziałek coś zaczeło do niego docierać. Ale Kryjom twierdzi, że jeszcze w niedzielę rano łudzili się, że Tomek wystąpi. Po południu mieli nadzieję, że za tydzień. Przecież on tydzień po wypadku ledwo mówi, a co dopiero ma jechać?!?
    Ewidentna ściema, żeby tylko móc jeszcze raz podać obsadę i ściągnąć Sulivana. Pierw mega wypasiona taktyka ze schowaniem ZZ (nie wierzę, że w ciemno puściłby ZZ w pierwszym biegu) przez co związał sobie ręcę a później ucieczka. I to jest koleś z branży ubezpieczeniowej???
    Najlepszą karą będzie dożywotni zakaz wykonywania funkcji w speedwayu dla całego kierownictwa z torunia.
    Ostatnio edytowane przez Marcin ; 27-09-2013 o 10:55

  14. Powrót do góry    #7033
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Już w poniedziałek parę puścił w RZ, że jednak rozmawiał z Karkosikiem. Podczas gdy w niedzielę temu zaprzeczał. Pytanie tylko, czy na prawdę groził wywaleniem miedziaka z GP Poland?
    Średnio rozgarnięty człek zorientuje się w tych pytaniach i odpowiedziach Bunia. Jak prześledzisz pytania jakie padły i czas w którym zostały zadane, to będziesz wiedział czego te odpowiedzi dotyczyły. Oczywiście o ile spełniasz kryteria (Ty i pozostali) zawarte w pierwszym zdaniu
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    kapitan bomba (27-09-2013)

  16. Powrót do góry    #7034
    Użytkownik
    Dołączył
    06-06-2004
    Postów
    421
    Kliknij i podziękuj
    59
    Podziękowania: 43 w 23 postach
    No co Ty Mariusz? Ja w zyciu nie osiagne Twojej bystrosci. Ale jak znajdziesz chwile to mozesz mnie oswiecic

  17. Powrót do góry    #7035
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez comora Zobacz posta
    Są tacy prezesi i kibice, którzy twierdzą, że KSM do dobra rzecz. Jonas na pewno jest takim zawodnikiem
    Jonasowi tylko w to graj, dzieki KSM-owi Prezesi chętnie by skorzystali z Jonasa, a nóż chłop odpali a KSM ma taki jak junior po licencji.

    Może Jonasowi nikt nie powiedział ,że KSM znika i chłop zbijał KSM cały sezon Jak się dowie ,że KSM zniesiony to przeżyje kolejną traume
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  18. Powrót do góry    #7036
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2004
    Postów
    142
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Hejka.

    Mam nadzieję że, nikt nie wpadnie na pomysł, aby na mecz z Czewą zapraszać Jonasa Cykorsona. Niech jedzie Sasza za niego, bo Jabol postawą na torze i po za nim w pełni sobie zasłużył na udział w tym meczu, zresztą polubiłem kolesia bo robił po cichu to czego się od niego oczekiwało, jakieś tam potknięcia miał ale generalnie mnie osobiście zaskoczył na plus. Pasuje do tej ekipy i ciężko się będzie z nim pożegnać.

    Pozdrawiam

    P.S. Niech zostanie i walczy o skład

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mariusz_mumin za jego przydatny post!

    chloroform (27-09-2013)

  20. Powrót do góry    #7037
    Użytkownik Awatar winner89
    Dołączył
    02-03-2003
    Postów
    129
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 25 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez mariusz_mumin Zobacz posta
    Hejka.

    Mam nadzieję że, nikt nie wpadnie na pomysł, aby na mecz z Czewą zapraszać Jonasa Cykorsona. Niech jedzie Sasza za niego, bo Jabol postawą na torze i po za nim w pełni sobie zasłużył na udział w tym meczu, zresztą polubiłem kolesia bo robił po cichu to czego się od niego oczekiwało, jakieś tam potknięcia miał ale generalnie mnie osobiście zaskoczył na plus. Pasuje do tej ekipy i ciężko się będzie z nim pożegnać.

    Pozdrawiam

    P.S. Niech zostanie i walczy o skład
    przecież już była gdzieś informacja ze jedzie Loktajev
    KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA - DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI 2013

  21. Powrót do góry    #7038
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2004
    Postów
    142
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 10 w 8 postach
    Info było że jedzie ale wydaje mi się że nie podali za kogo

  22. Powrót do góry    #7039
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez mariusz_mumin Zobacz posta
    Info było że jedzie ale wydaje mi się że nie podali za kogo
    To akurat chyba mało istotne, pewnie i tak pełnych składów nie będzie, to będą lużne zawody i miejsce bedzie dla każdego.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  23. Powrót do góry    #7040
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,024
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez mariusz_mumin Zobacz posta
    Hejka.

    Mam nadzieję że, nikt nie wpadnie na pomysł, aby na mecz z Czewą zapraszać Jonasa Cykorsona. Niech jedzie Sasza za niego, bo Jabol postawą na torze i po za nim w pełni sobie zasłużył na udział w tym meczu, zresztą polubiłem kolesia bo robił po cichu to czego się od niego oczekiwało, jakieś tam potknięcia miał ale generalnie mnie osobiście zaskoczył na plus. Pasuje do tej ekipy i ciężko się będzie z nim pożegnać.

    Pozdrawiam

    P.S. Niech zostanie i walczy o skład
    Nie rób jaj. Jonas ostatnim meczem pokazał, że przyda sie w Falubazie w 2014 roku. W końcu nie przegrał z żadnym zawodnikiem gości

  24. Powrót do góry    #7041
    Użytkownik Awatar winner89
    Dołączył
    02-03-2003
    Postów
    129
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 25 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Nie rób jaj. Jonas ostatnim meczem pokazał, że przyda sie w Falubazie w 2014 roku. W końcu nie przegrał z żadnym zawodnikiem gości
    skuteczność = nieskończoność %?
    KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA - DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI 2013

  25. Powrót do góry    #7042
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,024
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez winner89 Zobacz posta
    skuteczność = nieskończoność %?
    Drużynowy mistrz Szwecji, Drużynowy mistrz Polski, Vice mistrz Szwecji Indywidualnie. Naprawde chcecie sie pozbywać takiej gwiazdy?

  26. Powrót do góry    #7043
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Drużynowy mistrz Szwecji, Drużynowy mistrz Polski, Vice mistrz Szwecji Indywidualnie. Naprawde chcecie sie pozbywać takiej gwiazdy?
    Hola hola, jak do was przychodził Iversen , to był wręcz głośny śmiech i gwizdy niezadowolenia, teraz jest idolem na Zawarciu.

    Także nie szydzcie z Jonasa bo może jeszcze dla Stali medale zdobywać.
    Władzio mówił ,że gorzowski owal to taka trampolina , na której niejeden się wybił
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  27. Powrót do góry    #7044
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,458
    Kliknij i podziękuj
    426
    Podziękowania: 522 w 334 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Drużynowy mistrz Szwecji, Drużynowy mistrz Polski, Vice mistrz Szwecji Indywidualnie. Naprawde chcecie sie pozbywać takiej gwiazdy?
    Wy nam Gomólskiego my wam Davidssona

    Z tym, że wy nam sprzedaliście conajwyżej śrdniaka IIligowego, a my Wam oddamy podwójnego mistrza.
    Mam nadzieję, że docenicie ten gest
    Tylko Falubaz

  28. Powrót do góry    #7045
    Początkujący Awatar Pirania
    Dołączył
    16-09-2013
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Łzy wzruszenia zalały mi oczy

  29. Powrót do góry    #7046
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    I jak, był ktoś wymienić bilet na gotówke lub wejsciówke na mecz z Czewą ? Dawali koszulki ? W Auchan powiedzieli, ze koszulki dopiero na meczu będą rozdawali
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #7047
    Stały bywalec Awatar Mihodator
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    858
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 53 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    I jak, był ktoś wymienić bilet na gotówke lub wejsciówke na mecz z Czewą ? Dawali koszulki ? W Auchan powiedzieli, ze koszulki dopiero na meczu będą rozdawali
    Byłem dzisiaj w Focusie i jeszcze nic nie można oprócz oddania biletu jeśli ma się paragon. Coś więcej będzie wiadomo w poniedziałem/wtorek. Sami jeszcze nie wiedzą jak to rozwiążą, może będą dawali koszulki w momencie zamiany biletu, może w podczas meczu a może po meczu.

    pozdr!
    ZIELONOGÓRSKA BRYGADA PANCERNA

  31. Powrót do góry    #7048
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Hmm, no rzecz w tym, że mi dzisiaj w Auchan zamienili bilet. Oczywiście paragon miałem. Gostek twierdził, że koszulki albo na meczu albo po meczu w punkcie w którym się wymieniało bilet. Ponoć idą jak woda i musieli zamówić dodatkowe sztuki. Jak stałem w kolejce po wymiane biletu to obok ludziska kupowali gadżety. Ja byłem tam z 10 min. to w tym czasie sprzedali chyba z 6 koszulek. Jedna po 45 PLN-ów. Niezły biznes się szykuje
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #7049
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    To są te biało czarne koszulki?

  33. Powrót do góry    #7050
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/38...ka-mozliwy-ale

    No ja ostatnio bylem na Memoriale Smoczyka, sledzilem Turniej o Korone Chrobrego i inne i musze powiedziec, ze jakby byla szansa to bym chetnie wymienil Jonssona na Walaska.
    Wiem, ze Andreas to walczak, ze jest profejsonalista, ze sie utozsamia ale on ma tak beznadziejne starty albo dociag do luku, ze na wielu torach sama walka duzo nie osiagnie. On jezdzi pieknie ale po tych heroicznych bojach zdobywa potem jedynki i dwojki jak wyszarpane psu z gardla.

    My majac przecietna pare juniorow w przyszlym sezonie musimy miec solidnych liderow bo inaczej bedzie ciezko o jakikolwiek medal. Czewa sie wzmocni, Torun jak nie zdegraduja tez, Leszno i Gorzow tez pewnie beda silniejsze, nie wiadomo co z Tarnowem. Wielu dobrych grajkow bedzie do wziecia na rynku wiec.

    Na Smoczyku Kolodziej robil co chcial, pieknie jechal Musielak Tobiasz, wlaeczny byl ale proste bledy robil Lebiediew (diament do oszlifowania) a Swiderski bral na trasie naszych liderow i jezdzil jak szatan. Slychac, ze Lindgren ma wyleciec z Unii, oj nie ma on cos szczescia do polskich klubow. Zengi tez wcale sie tam wielkim zaufaniem wsrod kibicow nie cieszy ale ma jeszcze wazny kontrakt.

    Szkoda byloby Andreasa wypuszczac, wierze, ze on jeszcze bedzie na fali , ale nie moge patrzec jak Walasek zdobywa dwucyfrowki w innych klubach a Czestochowa bajdurzy jaki to ich "praktycznie wychowanek" i jak mu tam dobrze. Chcialbym abysmy mieli taka zielonogorska ekipe, poza tym mysle, ze punktowo tez jeszcze w przyszlym sezonie Walas bedzie solidniejszy od AJ bo ze slabymi startami jest ciezko w Ekstralidze. Pozniej juz moze sie dlugo nie powtorzyc sytuacja abysmy mogli wystawic sklad walczacy o medal z trzema seniorami liderami - wychowankami i wlasnymi juniorami:

    Pepe
    Sasza
    Hampel
    Duzers
    Walas
    Strzelec
    Zgardzinski



    Swoja droga jakie to czasy nastaly, ze mamy wiecej kandydatow do jazdy w zespole niz miejsc bo i AJ, MBJ, Jabola tez bym chetnie u nas widzial i oni tez pewnie by chcieli, a sa jeszcze Iversen (wzialbym go bo jest Rzeznik ) Nicki - jak wyzej, czy Woffinden.

    P.S. Pedersena na Smoczyku witaly jak tylko sie pojawial wielkie gwizdy a AJ znow slabo dociazal przednie kolo i go czesto podnosilo. Andreas ma tez to do siebie, ze jest bardzo kontuzjogenny ze wzgledu na swoj styl jazdy i chyba nie bylo sezonu, zeby nie pauzowal z powodu upadkow.
    Ostatnio edytowane przez Eneasz ; 30-09-2013 o 10:25

  34. Powrót do góry    #7051
    Początkujący Awatar Pirania
    Dołączył
    16-09-2013
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    .... ze jakby byla szansa to bym chetnie wymienil Jonssona na Walaska......
    Powodzenia życzę. Dla Walaska, Falubaz jest raczej zamknięty, a co do jego postawy, to trzeba było oglądać w niedzielę finał SEC w Rzeszowie.....żenada.

  35. Powrót do góry    #7052
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ja też mam nadzieję, że to temat zamknięty. W dwóch najważniejszych meczach sezonu Grzegorz spuścił Półtorakową do I ligi, szczególnie zawodząc na doskonale znanym torze w Bydgoszczy.

    Inna sprawa, że na pewno nie będę porównywał występów indywidualnych do ligowych, bo sens takiego czegoś idealnie widać na przykładzie zawodnika Świderskiego, który w lidze nie zrobi połowy tego, co na Chrobrym. Takie realia

  36. Powrót do góry    #7053
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Falubaz to chyba raczej powinien pomyśleć o juniorze bo na tej pozycji szykuje się największa dziura.Takie nazwiska jak Strzelec,Sówka,Zgardziński,Adamczewski nie brzmią przekonywująco.Rusek na juniorce plus Strzelec wygląda zupełnie inaczej.Wtedy można się zastanawiać czy dokupić jeszcze jakiegoś seniora czy zostawić tak jak jest.
    Tak jednak odbiegając od tematu http://www.sportowefakty.pl/zuzel/38...-zjednoczonych Hamburger już czwarty raz jest mistrzem wśród Indian a amerykanie go do kadry w ogóle nie biorą...czy on trzeżwieje tylko na jesień?
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 30-09-2013 o 13:07

  37. Powrót do góry    #7054
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Zostawić juniorke w spokoju. strzelec, Zgardziński i w obwodzie Adamczewski skoro już jest. Mocna seniorka bedzie a to dobrze wróży, trzeba dać innym fory bo wygrywanie 60-30 przecież nikogo nie bawi


    Zamist bulić sporą kasę na kolejnych juniorów to dosprzętowić w razie konieczności naszych.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 30-09-2013 o 13:48
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  38. Powrót do góry    #7055
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Fajnie się jedzie naszymi...gorzej jak Ci nasi w ogóle talentu nie mają.Kłopot to co innego...to był mega talentFalubaz miał w tym roku najlepszego juniora na świecie .To bardzo ważne jak chce się robić wynik w Ekstralidze,ważniejsze nawet niż licytacja kto lepszy - Jonsson czy Walasek.Bardzo zależy mi aby Falubaz choć raz uciułał te 40 Punktów na Zawarciu a ze Strzelcem nawet dosprzętowionym to ciężki temat

  39. Powrót do góry    #7056
    Użytkownik Awatar AdamZG
    Dołączył
    09-10-2009
    Postów
    264
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 26 w 19 postach
    My tu o składzie, a RD wypowiedział się dwuznacznie o pracy trenera.

    Jakoś już sobie nie wyobrażam Falubazu bez Dobruckiego

    wywiad: http://http://www.sport.zgora.pl/zuz...ze,d31008.html

  40. Powrót do góry    #7057
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez AdamZG Zobacz posta
    My tu o składzie, a RD wypowiedział się dwuznacznie o pracy trenera.

    Jakoś już sobie nie wyobrażam Falubazu bez Dobruckiego

    wywiad: http://http://www.sport.zgora.pl/zuz...ze,d31008.html
    Może ma jakieś Zale Roberto do Dobrusia, może za Adamczewskiego go przestał lubić, bo musiał sporo zabulić Robert a korzyści prawie żadnej.

    Robercik patrzy z wielu płaszczyzn na takie sprawy

    Może Robert ma już kogoś na oku i chce nowego trenejro.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  41. Powrót do góry    #7058
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Senator chyba zaczyna tęsknić za tym co swoje,stare i dobre,powoli przyznaje się że nie doceniał tego co miał.Już nawet zatęsknił za pieszczochem i znowu pieprzy te same dyrdymały o swojskiej drużynce,jak to fajnie mieć swoich a nie najemników.Podczas ostatniego wystąpienia Senatora przed kamerami w Sztokholmie koledzy podawali mi chusteczke

  42. Powrót do góry    #7059
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez AdamZG Zobacz posta
    My tu o składzie, a RD wypowiedział się dwuznacznie o pracy trenera.

    Jakoś już sobie nie wyobrażam Falubazu bez Dobruckiego

    wywiad: http://http://www.sport.zgora.pl/zuz...ze,d31008.html
    Ten sam problem co z Cieślakiem. Dowhan by chciał żeby trener był tu stale na miejscu a nie z doskoku. Ze Szrekiem było parę takich spięć i to było jednym z powodów, dla których panowie się rozstali. Rafała broni wynik. Chyba każdy z nas miał do niego zastrzeżenia o to jak kazał przygotowywać tor przez większą część roku czy jak ustawiał drużynę w niektórych spotkaniach, ale zwycięzców się nie sądzi. Wygrali ligę więc uważam, że tematu zmiany trenera być nie powinno. No chyba że na Cieślaka.

  43. Powrót do góry    #7060
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    No chyba że na Cieślaka.
    Hmm, ja bym z Cieślaka rezygnował. Już wolałbym Zytę.

    Bunio faktycznie mógł coś gadać ze Shrekiem, ten w Tarnowie nie widzi dla siebie miejsca. Ja jednak wolałbym kogoś kto zostałby u nas na parę latek. Może Bunio już przebaczył Życie, jak Walaskowi przebaczył to może i z Piotrem się dogada. Rafał tego czasu będzie miał faktycznie coraz mniej. Powoli zacznie przejmować kadrę od Cieślaka. Cieślak jak by przyszedł to znowu słyszelibyśmy płacze, ze on chce bliżej domu. Cholera wie co z tego wyjdzie
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #7061
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, ja bym z Cieślaka rezygnował. Już wolałbym Zytę.

    Bunio faktycznie mógł coś gadać ze Shrekiem, ten w Tarnowie nie widzi dla siebie miejsca. Ja jednak wolałbym kogoś kto zostałby u nas na parę latek. Może Bunio już przebaczył Życie, jak Walaskowi przebaczył to może i z Piotrem się dogada. Rafał tego czasu będzie miał faktycznie coraz mniej. Powoli zacznie przejmować kadrę od Cieślaka. Cieślak jak by przyszedł to znowu słyszelibyśmy płacze, ze on chce bliżej domu. Cholera wie co z tego wyjdzie
    Ale przynajmniej tor był super robiony. Było widowisko i wyniki. Z Żyto to wiadomo co będzie. Jak już on ma tu przyjść to 100 razy bardziej wolę Rafała.

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Eneasz (30-09-2013)

  46. Powrót do góry    #7062
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ale przynajmniej tor był super robiony. Było widowisko i wyniki. Z Żyto to wiadomo co będzie. Jak już on ma tu przyjść to 100 razy bardziej wolę Rafała.
    Eee, teraz już razcej Piotrek wyleczył się z ciężkich torów. Rury nie te

    No chyba, że na jedno spotkanie Bunio pozwoli Piotrkowi na przygotowanie swojego specjału. I nie mam tu na myśli Stali G.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #7063
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Dajmy sobie spokój z Walaskami....był namieszał i spierdzielił za kasa, pózniej z Bydzi to samo . Zaczelo brakowac kasy i spierdzielił .
    Przestańcie wierzyc w jego milosc do miasta ,Falubazu i w jakas przemiane.
    Wole juz Saszke i AJ
    JESTEŚMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZ FALUBAZ GRA...

  48. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi KS_FALUBAZ za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (30-09-2013), Mihodator (01-10-2013)

  49. Powrót do góry    #7064
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Te gadki o wielkiej miłości do wspaniałego klubu to w ogóle są śmieszne.Każdy jedzie i zarabia,każdy stara się by zarabiać,by odnosić sukcesy,do tego potrzebny jest poukładany klub w którym nie czeka się na wypłatę przez pół roku.Jak mam patrzeć na Hancocka który zgarnie dwa melony za sześć punktów w meczu to wolałbym Iversena,jak mam patrzeć na Jonssona który co chwile łamie gnaty to wole Lindgrena bo wiem że to czołg pancerny,jak patrzeć na Walaska (bądz co bądz już nie młodzieżowca) to lepiej patrzeć jak rusek robi postępy i taka można w kółko polemizować.W tej chwili juniorzy są priorytetem bo skład seniorów na pewno będzie przyzwoity.

  50. Powrót do góry    #7065
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,805
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    W tej chwili juniorzy są priorytetem bo skład seniorów na pewno będzie przyzwoity.
    Rusty, ale o którym klubie piszesz ? Falubazie czy Stali G. ? Bo z tego wszystkiego już się pogubiłem
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •