Strona 46 z 48 PierwszyPierwszy ... 364445464748 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,026 do 2,070 z 2147

Wątek: Stal Gorzów 2013 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2026
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,679
    Kliknij i podziękuj
    1,311
    Podziękowania: 1,322 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    A przyszło Ci na mysl ze Zmora mówi o zadłuzeniu z poprzednich lat a bieżace wydatki (sezon) jest rozliczany w miare normalnie? Bo chyba nie sądzisz ze Zmora przejal 3,5 mln zadluzenia i narobil kolejne 2 mln...
    Nie zmienia to faktu, że nadal jesteście pod kreską,
    a fakt braku sponsora tytularnego to po mojemu smród jaki się ciągnie za Stalą po prezesurze Paczpana.
    Te jego prostackie zasady dobre były w kontaktach z tym waszym kryminalistą z Urzędu Miejskiego.
    Ale chyba poważnych prezesów, poważnych firm takie kontakty nie rajcują.

  2. Powrót do góry    #2027
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    A kto powiedział ze nie splaca? splaca ! ale ile on może spłacic przy bieżacych wydatkach? podejrzewam, że spłacać będzie jeszcze z 2-3 lata.

  3. Powrót do góry    #2028
    Użytkownik
    Dołączył
    02-07-2011
    Postów
    436
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 82 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Jeśli chodzi o Piszczałkę to ponoć mocno zasadził się na Niego Romek po mocnej rekomendacji bidona.
    Jeśli za pomocą tego nacechowanego dużą dozą sympatii określenia odnosisz się do Zmarzlika, to pisałem kilka postów wyżej, że ma on kontrakt do końca wieku juniorskiego ... Zatem Stal musiałaby najpierw zgodzić się na jego odejście.
    Ostatnio edytowane przez seabiscuit ; 24-08-2013 o 14:45

  4. Powrót do góry    #2029
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    No rzeczywiście, baza której nie można nie brać poważnie.... .
    Mariuszu, spoważniej.
    No chyba że żartujesz, a ja nie poznałem się jeszcze na twoim humorze.

    Ostafińskiego też czytujesz? To wiele by tłumaczyło.

    Kogo nie można brać na poważnie ? Wypowiedzi Zmory dla tych mediów ? No jeśli prezes klubu twierdzi, że we wrześniu dopiero będzie wiedział czy dług się powiększył czy też nie powiększył. Jeśli prezes klubu twierdzi, ze dług jest w milionach. To ja nie wiem Kowijanko jakie ty źródła bierzesz na poważnie. Otrzeźwiej chłopie.


    Spit22

    A przyszło Ci na mysl ze Zmora mówi o zadłuzeniu z poprzednich lat a bieżace wydatki (sezon) jest rozliczany w miare normalnie? Bo chyba nie sądzisz ze Zmora przejal 3,5 mln zadluzenia i narobil kolejne 2 mln...
    Opieram się na tym co sam Zmora mówił. A twierdził, ze dopiero gdzieś pod koniec września będzie wiedział czy dług się pogłębił. Zatem domyślam się, że we wrześniu zrobi bilans. A wtedy się okaże czy narobił dodatkowych długów czy też nie.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 24-08-2013 o 16:13
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #2030
    Super_Ban
    Dołączył
    11-06-2013
    Postów
    68
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 15 w 10 postach
    Sam chłopie otrzeźwiej. Ciekawe od kiedy bierzesz wszystko na poważnie, co prezesi mówią w mediach??? Aaaaa... Wiem. Jak ci pasuje to wtedy to prawda, jak ci nie pasuje to coś kręcą. Nie ma co, kozak jesteś, że hej.

  6. Powrót do góry    #2031
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Zmora celowo podpuszcza żeby się tutaj "przyjaciele" trochę po napinali a Stal pojedzie w tym samym składzie ewentualnie wzmocnionym jednym solidnym zawodnikiem.Gdyby było tak beznadziejnie to Iversen nie jechałby na takim poziomie a i Kasprzak oraz reszta kolegów nie jechałaby z takim zaangażowaniem.Długi tego klubu zostały w dużej części spłacone.Co do płaczów Zmory to nie widać tu płaczu tylko ocenę rzeczywistości.Będą drużyny z medalami na szyjach i drużyny stworzone z odrzutów.I znowu jakiś odrzut nuklearny zacznie przeżywać wiosnę ludów.Tak się składa że wprowadzenie KSM w znacznej mierze przewietrzyło żużlowy rynek i widać to choćby w GP,pojawiło się kilku zawodników którzy jakoś dziwnie odskoczyli a wcześniej nie mogli się przebić.Woffinden jeszcze niedawno był typowym angielskim odłamkiem a teraz może zostać mistrzem świata.

  7. Powrót do góry    #2032
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Zamiana Iversena na Zagara mogłaby być zrozumiała tylko w jednym przypadku : Matej jest znacznie tańszy i na Duńczyka nas nie stać. W to , że będą u nas obaj jest raczej nierealne. Musimy mieć 4 Polaków i jednego na rezerwę . Zmarzlik ( też będzie nas drogo kosztował) , Cyfer, Kasprzak i pewnie Gapiński z Hlibem . Dodać do tego Iversena i Sundstroema , to mamy wydatki porównywalne z tym sezonem. Większa kasa dla PUKa i Zmarzlika zrekompensują poniesione wydatki na Nermarka.
    I jeśli tak się ułoży - nie będzie źle w świetle marnych możliwości finansowych. Kilka klubów na pewno będzie personalnie słabszych . Jeśli nie pojawi się bogaty wujek z walizką dukatów - o Mateju zapomnijmy.
    A jeśli już Iversen dostanie ofertę życia - niech idzie w zdrowiu i szczęściu ( zrobił dla Stali bardzo wiele dobrego) , a na jego miejsce Zagar. Tyle , że będziemy wtedy dużo słabsi . Co prawda Zagar miał znakomita średnią w lidze , ale nie jest to taki pewniak jak Iversen.

  8. Powrót do góry    #2033
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    19-11-2007
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    420
    Podziękowania: 515 w 328 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Gdyby było tak beznadziejnie to Iversen nie jechałby na takim poziomie a i Kasprzak oraz reszta kolegów nie jechałaby z takim zaangażowaniem.Długi tego klubu zostały w dużej części spłacone.Co do płaczów Zmory to nie widać tu płaczu tylko ocenę rzeczywistości.
    Rusty jesteś głównym księgowym Stali ?
    Tylko Falubaz

  9. Powrót do góry    #2034
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    To co mówi Zmora to jedna wielka ściema . Sięgnąwszy do źródeł - wiem już wszystko :

    "Najważniejsze w tym okresie jest to, że klub wyciągnąłem z tarapatów finansowych i ekonomicznych. Wszystko jest poukładane jak w szwajcarskim zegarku. Zawsze jak odchodziłem, to pozostawiałem po sobie nie gruzowisko, ale porządek - powiedział dla SportoweFakty.pl Władysław Komarnicki."

    No i co ? Jakieś długi ? bzdury ! skład : Iversen, Zagar, Kasprzak, Woffinden, Pawlicki, Pawlicki, Zmarzlik

  10. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi ursus za jego przydatny post!

    Jacazg (27-08-2013), Kibic_2005 (28-08-2013)

  11. Powrót do góry    #2035
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    ursus

    W dalszym ciągu wierzysz w te bajki? Taki duży chłopak .
    Ja również rozmawiałem z dwoma osobami blisko związanymi z Waszym klubem i wierz mi nie podzielają Twojego optymizmu.
    Oczywiście chciałbym aby Stal w dalszym ciągu walczyła w ekstralidze, bo dla mnie Derby to coś na co czekam cały rok i nie wyobrażam sobie aby mogło ich nie być.

    Co do składu o którym piszesz, to z całą pewnością pozostanie Kejkej co do reszty na Twoim miejscu modliłbym się o to żeby został PUK i Zmarzlik.

    EDIT:

    Jak widać problemy Stali biorę sobie zbytnio do serca .
    Ursus, wybacz .
    Ostatnio edytowane przez zigi1976 ; 27-08-2013 o 13:19

  12. Powrót do góry    #2036
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,221
    Kliknij i podziękuj
    6,203
    Podziękowania: 2,002 w 1,233 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Woffinden jeszcze niedawno był typowym angielskim odłamkiem a teraz może zostać mistrzem świata.
    I to wszystko zasługa KSM. Aha.

  13. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kapitan bomba za jego przydatny post!

    Jacazg (27-08-2013), el_kwas (27-08-2013)

  14. Powrót do góry    #2037
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Zigi, chyba nie wyłapałeś sarkazmu.

  15. Powrót do góry    #2038
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    ursus

    W dalszym ciągu wierzysz w te bajki? Taki duży chłopak .
    Ja również rozmawiałem z dwoma osobami blisko związanymi z Waszym klubem i wierz mi nie podzielają Twojego optymizmu.
    Oczywiście chciałbym aby Stal w dalszym ciągu walczyła w ekstralidze, bo dla mnie Derby to coś na co czekam cały rok i nie wyobrażam sobie aby mogło ich nie być.

    Co do składu o którym piszesz, to z całą pewnością pozostanie Kejkej co do reszty na Twoim miejscu modliłbym się o to żeby został PUK i Zmarzlik.
    Taki duży chłopak, a nie załapał, że ursus robi sobie jaja

    pozdr

  16. Powrót do góry    #2039
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    "...W dalszym ciągu wierzysz w te bajki?"

    Boszsz, kpię przecież

    edit : o uprzedzono mnie

    "Jak widać problemy Stali biorę sobie zbytnio do serca .
    Ursus, wybacz ."

    ale nie mam czego, luzik
    Ostatnio edytowane przez ursus ; 27-08-2013 o 13:34

  17. Powrót do góry    #2040
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/38...-najbogatszych Podpisuję się pod tym obiema nogami.Niech najpierw zniosą limit polskich zawodników i obowiązkowy start polskich juniorów a wtedy będziemy rozmawiać o wolnym rynku.Na tą chwilę to jest zbiór jednej wielkiej hipokryzji.

  18. Powrót do góry    #2041
    Użytkownik
    Dołączył
    05-06-2010
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 42 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/38...-najbogatszych Podpisuję się pod tym obiema nogami.Niech najpierw zniosą limit polskich zawodników i obowiązkowy start polskich juniorów a wtedy będziemy rozmawiać o wolnym rynku.Na tą chwilę to jest zbiór jednej wielkiej hipokryzji.
    A co robisz z pozostałą parą nóg jesli można spytać oczywiscie ??

  19. Powrót do góry    #2042
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,520
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 317 w 167 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/38...-najbogatszych Podpisuję się pod tym obiema nogami.Niech najpierw zniosą limit polskich zawodników i obowiązkowy start polskich juniorów a wtedy będziemy rozmawiać o wolnym rynku.Na tą chwilę to jest zbiór jednej wielkiej hipokryzji.
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/38...sm?no_mobile=1

    Ja, co prawda tylko rekoma, ale tez oboma sie podpisuje pod tym . Oj Rusty Ty minimalisto bez ambicji

    Gesendet von meinem HTC One X+ mit Tapatalk 2
    Falubaz to MAGIA!!!

  20. Powrót do góry    #2043
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jacazg Zobacz posta
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/38...sm?no_mobile=1

    Ja, co prawda tylko rekoma, ale tez oboma sie podpisuje pod tym . Oj Rusty Ty minimalisto bez ambicji

    Gesendet von meinem HTC One X+ mit Tapatalk 2
    Kupowanie sobie medali nazywasz ambicją?Stępień i ambicja no proszę ja Ciebie

  21. Powrót do góry    #2044
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,520
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 317 w 167 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Kupowanie sobie medali nazywasz ambicją?Stępień i ambicja no proszę ja Ciebie
    Zdobywanie ogromnych funduszy jest ambitnym przedsiewzieciem. W odroznieniu do siedzenia na dupie i mowieniu jak jest zle i jacy wszyscy sa zli bo maja pieniadze i kupuja, a ja nie mam i nie moge. WPROWADZMY ZAKAZ KUPYWANIA TAK BEDZIE LEPIEJ DLA WSZYSTKICH HAHA
    Przypomina Ci taki postulat pewna zmore
    Ambicja byloby wychowanie mlodziezy i zrobienie nimi DMP ale Rusty nawet jakbysmy mieli pake z wychowankow i byliby to killerzy na arenie swiatowego zuzla to i tak pan zmora pani klockowa i inni minimalisci staneliby na glowie abysmy nie mogli nimi wszystkimi wystartowac w lidze. Wprowadziliby nakaz posiadania minimum 4 dunczykow w skladzie haha

    Gesendet von meinem HTC One X+ mit Tapatalk 2
    Falubaz to MAGIA!!!

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Jacazg za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (27-08-2013)

  23. Powrót do góry    #2045
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jacazg Zobacz posta
    Zdobywanie ogromnych funduszy jest ambitnym przedsiewzieciem. W odroznieniu do siedzenia na dupie i mowieniu jak jest zle i jacy wszyscy sa zli bo maja pieniadze i kupuja, a ja nie mam i nie moge. WPROWADZMY ZAKAZ KUPYWANIA TAK BEDZIE LEPIEJ DLA WSZYSTKICH HAHA
    Przypomina Ci taki postulat pewna zmore
    Ambicja byloby wychowanie mlodziezy i zrobienie nimi DMP ale Rusty nawet jakbysmy mieli pake z wychowankow i byliby to killerzy na arenie swiatowego zuzla to i tak pan zmora pani klockowa i inni minimalisci staneliby na glowie abysmy nie mogli nimi wszystkimi wystartowac w lidze. Wprowadziliby nakaz posiadania minimum 4 dunczykow w skladzie haha

    Gesendet von meinem HTC One X+ mit Tapatalk 2
    A mnie się wydaje że Waszym kibicowskim problemem jest sam fakt że ktoś jest z Gorzowa i już ten mały szczegół sprawia że w Waszym mniemaniu wszyscy robią Wam pod górkę.No ale czego się można spodziewać skoro karmią Was cały czas tą propagandą sukcesu i gorzowskiego antysemityzmu?Po co wprowadzać czterech duńczyków?Jeśli ktoś jest dobry to jedzie,jeśli nie to nie jedzie...taki jest wolny rynek.Cały czas Wam Mariusz pitoli że chłopaki nie garną się do sportu,pieniądze idą w błoto a potem wysyłacie ich do niższych lig.Być może Klocowa jest minimalistką,tego nie wiem ale tam jest Wrocław - ludzie zamiast chodzić na żużel wolą kino,atrakcję na deptaku,mecz Śląska a przyznasz że we Wrocku ludzie mają większy wybór co do spędzania wolnego czasu.KSM pozostawia wiele do życzenia jeśli chodzi o jego formę ale samo jego istnienie jest pożyteczne.Przepisy które z jednej strony go likwidują a z drugiej strony każą na siłę promować cieniasów jest właśnie takowym minimalizmem i hipokryzją wymyśloną przez takich jak Stępień.Oni akurat mają bardzo dobrego juniora więc jest im to na ręke.Przedpełski jest talentem i nie trzeba go na siłę promować jakimiś przymusami,każdy to widzi i każdy to wie.Nie trzeba również specjalnie dla niego wprowadzać komisarzy dla jakoby walki z preparacjami.
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 27-08-2013 o 15:29

  24. Powrót do góry    #2046
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,520
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 317 w 167 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    A mnie się wydaje że Waszym kibicowskim problemem jest sam fakt że ktoś jest z Gorzowa i już ten mały szczegół sprawia że w Waszym mniemaniu wszyscy robią Wam pod górkę.No ale czego się można spodziewać skoro karmią Was cały czas tą propagandą sukcesu i gorzowskiego antysemityzmu?Po co wprowadzać czterech duńczyków?Jeśli ktoś jest dobry to jedzie,jeśli nie to nie jedzie...taki jest wolny rynek.Cały czas Wam Mariusz pitoli że chłopaki nie garną się do sportu,pieniądze idą w błoto a potem wysyłacie ich do niższych lig.Być może Klocowa jest minimalistką,tego nie wiem ale tam jest Wrocław - ludzie zamiast chodzić na żużel wolą kino,atrakcję na deptaku,mecz Śląska a przyznasz że we Wrocku ludzie mają większy wybór co do spędzania wolnego czasu.KSM pozostawia wiele do życzenia jeśli chodzi o jego formę ale samo jego istnienie jest pożyteczne.Przepisy które z jednej strony go likwidują a z drugiej strony każą na siłę promować cieniasów jest właśnie takowym minimalizmem i hipokryzją wymyśloną przez takich jak Stępień.Oni akurat mają bardzo dobrego juniora więc jest im to na ręke.Przedpełski jest talentem i nie trzeba go na siłę promować jakimiś przymusami,każdy to widzi i każdy to wie.Nie trzeba również specjalnie dla niego wprowadzać komisarzy dla jakoby walki z preparacjami.
    Przepis z juniorami to faktycznie dziwny twor. Wprowadzono go aby zmusic kluby do inwestiwania w mlodziez. Jeszcze te 3 starty dla kazdego no katastrofa ale dowalanie kolejnych ograniczen jest bledem. Jestem w stanie udowodnic, ze Gorzow dziala tylko na swoj wlasny interes. Jak wprowadzano KSM to mowili tak super trzeba warto. Wtedy Falubaz, wowczas DMP, musial rozbijac sklad bo sie w durnym przepisie nie miescil. Postulowano aby mozna bylo zachowac KSM jak sie zachowa stara ekipe, nic z tego jeszcze dowalono przepisy o zawodnikach z GP automatycznie uniemozliwiajac zostawienie starego skladu. I teraz rok pozniej Gorzow w tej samej sytuacji. I co czerwona geba gada ze nalezy umozliwic zespolom zachowanie skladow z poprzedniego sezonu. Ot polityka. Do tego nawet jakby chcial to by sie nie udalo gdyz zostawil klub w oplakanym stanie. Dzis z milionowymi dlugami najchetniej zrobilby owy klub KSM na poziomie 12! Wiec Rusty z łaski swojej przestan pisac, ze krytyka nie jest retoryczna i wynika z nienawisci do gorzowa. Gorzow chcialby aby przepisy byly dla nich najlepsze. Mieliby kase krzyczeliby ze im sie rece peta ograniczeniami.

    Gesendet von meinem HTC One X+ mit Tapatalk 2
    Falubaz to MAGIA!!!

  25. Powrót do góry    #2047
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jacazg Zobacz posta
    Wtedy Falubaz, wowczas DMP, musial rozbijac sklad bo sie w durnym przepisie nie miescil. Postulowano aby mozna bylo zachowac KSM jak sie zachowa stara ekipe, nic z tego jeszcze dowalono przepisy o zawodnikach z GP automatycznie uniemozliwiajac zostawienie starego skladu. I teraz rok pozniej Gorzow w tej samej sytuacji. I co czerwona geba gada ze nalezy umozliwic zespolom zachowanie skladow z poprzedniego sezonu. Ot polityka. Do tego nawet jakby chcial to by sie nie udalo gdyz zostawil klub w oplakanym stanie. Dzis z milionowymi dlugami najchetniej zrobilby owy klub KSM na poziomie 12! Wiec Rusty z łaski swojej przestan pisac, ze krytyka nie jest retoryczna i wynika z nienawisci do gorzowa. Gorzow chcialby aby przepisy byly dla nich najlepsze. Mieliby kase krzyczeliby ze im sie rece peta ograniczeniami.

    Gesendet von meinem HTC One X+ mit Tapatalk 2
    Działania takich ludzi jak Władek,Dowhan czy Stępień nigdy nie miały nic wspólnego z dobrem tego sportu i tu postawiłbym jeden wspólny mianownik.Możesz mi wierzyć że Zmora jest bardziej autentyczny lub przynajmniej w jakimś tam procencie mniej zakłamanyStal Gorzów ma w tej chwili trzech wychowanków a w tym mocnego juniora więc Zmora jako człowiek zakłamany i nienawidzący Falubazu powinien stać w pierwszym rzędzie aby utrzymać przepis obowiązkowego startu polskich juniorów prawda?A tak się składa że zielonogórzanie będą mocnego juniora potrzebować bo zamiast promować Adamczewskiego czy Sówkę mogliby wprowadzić Łoktajewa jako juniora i wtedy myśleć dodatkowo o Woffindenach.Taką macie schizę na punkcie tych gorzowiaków że nawet nie widzicie co dla Was byłoby korzystne.I tutaj nawet Mariusz nie zabiera głosu bo wie że mam racjęPrezes Stali-Zamoście Gorzów życzył Wam zdobycia Mistrzostwa Polski jakby kto pytał
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 27-08-2013 o 16:48

  26. Powrót do góry    #2048
    Ekspert
    Dołączył
    20-10-2011
    Postów
    10,380
    Kliknij i podziękuj
    663
    Podziękowania: 2,837 w 1,735 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Prezes Stali-Zamoście Gorzów życzył Wam zdobycia Mistrzostwa Polski jakby kto pytał
    Taaa, jakbyś pokazał trzymane z tyłu jego ręce to zobaczyłbyś palce trzymane w "krzyżyki" żeby Falubazy połamały wszystkie felgi

    Zmora autentyczny? W czym? W narzekaniu? Jakby miał kasę na zawodników to, zaręczam, byłby bardziej autentyczny.

    Poza tym, prezesi przyzwyczaili się, że każde ustalenia można zmienić na przysłowiowe "za pięć dwunasta". Czas to zmienić i nie robić z gęby cholewy.
    Czyli w 2014 brak KSM i basta.
    Ostatnio edytowane przez kowjanko ; 27-08-2013 o 17:28

  27. Powrót do góry    #2049
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Działania takich ludzi jak Władek,Dowhan czy Stępień nigdy nie miały nic wspólnego z dobrem tego sportu i tu postawiłbym jeden wspólny mianownik.
    Niedoszły parlamentarzysta pierwszy uciekał z tonącego okrętu jak tylko zobaczył oznaki kryzysu i wystawił Zomre majacząc coś o młodym zarządzie.
    Stepień zrezygnował z wiadomych powodów.
    Dowhan nadal kieruje Falubazem.

    Porównaj sobie osiągnięcia klubów którymi ów prezesi kierowali w ostatniej dekadzie i zobacz co osiągnęły oraz gdzie te kluby są dzisiaj.

    Po zapoznaniu się z powyższą lekturą wskaż proszę ten wspólny mianownik. Tylko nie błaznuj.

  28. Powrót do góry    #2050
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Po zapoznaniu się z powyższą lekturą wskaż proszę ten wspólny mianownik. Tylko nie błaznuj.
    He, he. Rusty nie wskaże. On wie swoje, nawet fakty go nie przekonają. Taki już urok Rustego
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #2051
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,520
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 317 w 167 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    He, he. Rusty nie wskaże. On wie swoje, nawet fakty go nie przekonają. Taki już urok Rustego
    Poczekaj Rusty cos wymysli zaraz. Zawsze wymysla a pozniej wierzy w to co wymyslil

    Gesendet von meinem HTC One X+ mit Tapatalk 2
    Falubaz to MAGIA!!!

  30. Powrót do góry    #2052
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Stal była w zeszłym roku wicemistrzem Polski a Falubaz nie zdobył medalu,Toruń miał brąz więc co jest niby magicznego w tym aby Dowhana stawiać ponad nimi?Stępień i Komar już teraz przenieśli się na wyższe instancjeWspólny mianownik jest taki że wszyscy tak samo kłamią zgodnie z punktem własnego leżenia.W ostatniej dekadzie Falubaz prowadził podobną politykę do obecnej Stali.Mówiąc nowa dekada chyba Zigi miał na myśli nowe czasy które zaczynają się mniej więcej dwa lata temu.A najbardziej śmieszne jest to że Dowhan kieruje Falubazem a prezesem jest Jankowski(człowiek który nic nie znaczy ale mówi)tak zwane złote usta
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 27-08-2013 o 18:31

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi RUSTY za jego przydatny post!

    ADASTAL (28-08-2013)

  32. Powrót do góry    #2053
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Zigi, na litość boską, "ów" jednak się odmienia, no niech mnie

    Od 14;15 większość prawd objawionych made by Rusty ma 100% racji. Każdy inny potrafi go tylko wyśmiać, zapominając oczywiście, że w dyskusji najbardziej liczą się argumenty, których najzwyczajniej w świecie nikt nie posiada, skoro czytamy jedynie śmichy chichy.

    Poczytajcie samych siebie z odrobiną zrozumienia, może wreszcie coś z tego wyjdzie. Nawet trochę pomogę, żeby nie było zbyt trudno:

    Rusty: "Nienawiść do Stali Gorzów przesłania wam umiejętność logicznego myślenia".
    Odpowiedź: "Rusty, jesteś prawie tak samo głupi, jak Stal Gorzów i osoby, które ją prowadzą".

    Prawda zawsze się obroni. Na ten przykład dziś prawda jest taka, że zamiast wprowadzać zdolnych juniorów lepiej ich kupować. Gdyby jeszcze byli lepsi od tutejszych, można by zrozumieć. A może to już nie jest prawda?


  33. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    ADASTAL (28-08-2013), Kaziu_Wojna (29-08-2013), ursus (28-08-2013)

  34. Powrót do góry    #2054
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    Za Sportowymi Faktami :" Na pewno w Stali w następnym sezonie będą jeździć Bartosz Zmarzlik i Adrian Cyfer. Krzysztof Kasprzak ma podpisany kontrakt na dwa lata. Patrząc na ostatnie mecze nie ma co mówić, ekipa się sprawdziła. Na tyle, na ile klub będzie stać, będzie lepiej - dodał na koniec Piotr Paluch"

    wartałoby to samo od Zmarzlika usłyszeć

  35. Powrót do góry    #2055
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    Za Sportowymi Faktami :" Na pewno w Stali w następnym sezonie będą jeździć Bartosz Zmarzlik i Adrian Cyfer. Krzysztof Kasprzak ma podpisany kontrakt na dwa lata. Patrząc na ostatnie mecze nie ma co mówić, ekipa się sprawdziła. Na tyle, na ile klub będzie stać, będzie lepiej - dodał na koniec Piotr Paluch"

    wartałoby to samo od Zmarzlika usłyszeć
    Czyli rozumiem, że aneksy finansowe na 2014 r. zostały już podpisane (przynajmniej jeśli chodzi o KK).

    pozdr
    Ostatnio edytowane przez Aussie ; 28-08-2013 o 15:48

  36. Powrót do góry    #2056
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    No i właśnie dlatego te 2-letnie kontrakty z kimkolwiek można sobie o kant doopy rozbić.

  37. Powrót do góry    #2057
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,679
    Kliknij i podziękuj
    1,311
    Podziękowania: 1,322 w 781 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    No i właśnie dlatego te 2-letnie kontrakty z kimkolwiek można sobie o kant doopy rozbić.
    to nie rozumiem
    kontrakt na dwa lata, ale nie do końca bo są jeszcze jakieś aneksy do podpisania ?

  38. Powrót do góry    #2058
    Stały bywalec Awatar Blackcross
    Dołączył
    15-07-2008
    Postów
    763
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 67 w 30 postach
    @dillinger - zapewne chodzi tu o aneksy finansowe - jakieś podwyżki czy cuś takiego

  39. Powrót do góry    #2059
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Za GW, Jerzy Synowiec:

    Dziś najważniejsza jest odpowiedź na pytanie: co dalej? Prezes Stali Ireneusz Maciej Zmora odważnie powiedział o długach wiszących nad klubem jak gradowa chmura oraz o marnych perspektywach na zdobycie pieniędzy na następny sezon. Powiedział więc rzecz ważną i postawił równie ważne pytanie: czy żużel dla gorzowian to tylko sport i czy zdobywanie nań pieniędzy to tylko problem klubu? Pytanie słuszne i mądre, a odpowiedź będzie determinowała dalszy byt klubu. W dyskusji powinni wziąć udział wszyscy, którym dobro gorzowskiego żużla leży na sercu. Wcześniej jednak trzeba będzie jasno i uczciwie przedstawić stan klubowych finansów - wysokość, rodzaj długów i przyczyny ich powstania. I nie powinien sprawy przedstawiać honorowy prezes klubu, bo jego teoria długów jest znana od lat kilkunastu i jest to teoria baśniowa.
    Słusznie prawi.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #2060
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    http://www.sportowefakty.pl/zuzel/38...istrzem-wyniki

    Brawa dla młodych, szczególnie dla Adriana . O ile wiadomym jest , iż Zmarzlik to skarb, to ten sezon pokazuje , że Cyfer też może być bardzo dobrym zawodnikiem .

  41. Powrót do góry    #2061
    Super_Ban
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    2,025
    Kliknij i podziękuj
    219
    Podziękowania: 490 w 254 postach
    Z przykrością informuję, że po wielu latach dominacji Stali Gorzów w Moralnych Mistrzostwach Polski w sezonie 2013 tytuł ten przypadł Włókniarzowi Częstochowa.

    Poziom napinki kibiców Stali Gorzów w tym sezonie był żałośnie niski, a odsunięcie od drużyny Władysława Komarnickiego nie pomogło wam w walce o tytuł.

    Kolejne Moralne Mistrzostwa Polski rozpoczynamy wraz ze startem okresu transferowego.
    Powodzenia.

  42. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi MrSelfDestruct za jego przydatny post!

    kapitan bomba (10-09-2013), sobotch (10-09-2013)

  43. Powrót do góry    #2062
    Ekspert Awatar ursus
    Dołączył
    28-05-2009
    Postów
    3,712
    Kliknij i podziękuj
    311
    Podziękowania: 692 w 385 postach
    koofa, ale dałeś do pieca ! szacun!

  44. Powrót do góry    #2063
    Użytkownik
    Dołączył
    18-03-2011
    Postów
    143
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 23 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez MrSelfDestruct Zobacz posta
    Z przykrością informuję, że po wielu latach dominacji Stali Gorzów w Moralnych Mistrzostwach Polski w sezonie 2013 tytuł ten przypadł Włókniarzowi Częstochowa.

    Poziom napinki kibiców Stali Gorzów w tym sezonie był żałośnie niski, a odsunięcie od drużyny Władysława Komarnickiego nie pomogło wam w walce o tytuł.

    Kolejne Moralne Mistrzostwa Polski rozpoczynamy wraz ze startem okresu transferowego.
    Powodzenia.
    To był sezon na przegrupowanie szeregów - zbyt długi okres dominacji jednej ekipy nie służy rozgrywkom.
    Zabrakło też naszego SuperMAN-a (Moralnego Autorytetu Nadwarcian) - ale w przyszłym sezonie honorowo wraca i Włókniarz się może schować!

  45. Powrót do góry    #2064
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez este Zobacz posta
    To był sezon na przegrupowanie szeregów - zbyt długi okres dominacji jednej ekipy nie służy rozgrywkom.
    Zabrakło też naszego SuperMAN-a (Moralnego Autorytetu Nadwarcian) - ale w przyszłym sezonie honorowo wraca i Włókniarz się może schować!
    Czyli Honorowy wraca na białym rumaku? To będzie się działo

    ooo.jpg
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  46. Powrót do góry    #2065
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Rycerz powróci w nieco innym charakterze.Zostanie wysłany do Jabby a potem wtrącony do pustynnej dziury i przeżuwany przez 2000 lat

  47. Powrót do góry    #2066
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Jeszcze chwile i miną lata świetlne
    JESTEŚMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZ FALUBAZ GRA...

  48. Powrót do góry    #2067
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez KS_FALUBAZ Zobacz posta
    Jeszcze chwile i miną lata świetlne
    Jeszcze przynajmniej dobry rok zostanie do TOP3...,

    a jak liczyć medale w wszystkich rozgrywkach rangi mistrzowskiej to dalej nie łapiecie się na szprycę.
    Ostatnio edytowane przez libky ; 22-09-2013 o 17:01

  49. Powrót do góry    #2068
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez KS_FALUBAZ Zobacz posta
    Jeszcze chwile i miną lata świetlne
    I co oklasków oczekujesz czy może

    indeks.jpeg

  50. Powrót do góry    #2069
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Wystarczy mi złoto
    JESTEŚMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZ FALUBAZ GRA...

  51. Powrót do góry    #2070
    Użytkownik Awatar dg3
    Dołączył
    30-11-2009
    Postów
    258
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez ursus Zobacz posta
    A jeśli już Iversen dostanie ofertę życia - niech idzie w zdrowiu i szczęściu ( zrobił dla Stali bardzo wiele dobrego) , a na jego miejsce Zagar. Tyle , że będziemy wtedy dużo słabsi . Co prawda Zagar miał znakomita średnią w lidze , ale nie jest to taki pewniak jak Iversen.
    Doceniam wiarę w Iversena, można hołubić kogo się chce, ale jeszcze się przekonacie - wy lub któryś z kolejnych pracodawców PUKa - że Iversen NIE JEST pewniakiem. Ma swój czas - tak. Ale on przeminie.

    Cytat Zamieszczone przez falubaz Zobacz posta
    PUK Pukiem, ale czy czasem Zmarzlikowi sie kontrakt nie kończy? Na niego też będzie trzeba wysuplać pareset tysięcy więcej co rownież uszczupli ewentualną kase
    Zmarzlik otrzymuje/otrzyma parę ciekawych i nieco zawyżonych propozycji. Zwłaszcza jedną. Zapewne i tak zostanie, ale zostanie z wiedzą, iż ktoś daje mu więcej. Jego żądania wzrosną więc podwójnie. Jest młody, ale nie jest kretynem. I ma mu kto podszepnąć co robić.

    Ceterum censeo Gorzoviaem delendam esse.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •